Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-06, 11:52   #541
vril
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie rozumiem kwestii nakladania cienia tym pedzlem, on sluzy do ROZCIERANIA. Naklada sie cienie, tak jak komu pasuje, a potem rozciera tym pedzlem granice w zalamaniu powieki i wyciaga kolor w gore.
Przyklad zastosowania takiego pedzla (tutaj akurat Blending Brush z MAC)
http://pl.youtube.com/watch?v=Dl_-PuSVX24
vril jest offline  
Stary 2008-10-06, 15:59   #542
tranqil babe
Wtajemniczenie

hej
dzis dostalam swoje mineralki
moje wrazenia, po pierwsze lekko sie zdziwilam poniewaz zamowilam zestaw probek i jeden maly podklad, tymczasem przyszly 4 pudeleczka po 10 ml( czyli mini)i jedno maluskie probkowe(??) juz myslalm ze sie pomylili ale w tych duzych probkach jest troche mniej kosmetyku, w kazdym razie tylko troche mniej hmmm wiec taka probka to prawie to samo co pudeleczko mini

korektor intensive fair-cudowny!!! mam mega cienie i naprawdę je maskuje a mi prawie nic nie pomaga! bardzo duze pozytywne zaskoczenie
podkladziki buff-fair neutral -jasny jak snieg ,doslownie, ja jestem bardzo blada ale to chyba tylko kolor dla snieznych blondynek sandy fair-o dziwo tez bardzooo jasny.....
reszty nie probowalam jeszcze, ogolnie to kolorem zachwycil mnie korektor i zastanawiam sie jaki podklad ma kolor jak intensive fair? jakies rady?

aha jeszcze roz walkie talkie, taki srednio ciemny roz z odcieniem sliwki i filoletu(??) naturalnie ladnie wyglada, na twarzy nie tak ciemno

korektor naklada sie swietnie) nie wiem jak z podkladem na cala twarz ale popróbuje jutro

a podeleczka sliczneeee
pozdrawiam
tranqil babe jest offline  
Stary 2008-10-06, 19:55   #543
chise
Wtajemniczenie

Dostałam dziś dużą paczkę z zamówieniem Wzięłam 3 podkłady i 3 pędzle. Niestety Pomylili się i zamiast odcienia Fair Neutral dostałam Fairly Light, który jest nieco ciemniejszy Jakby ktoś był chętny to zapraszam na pw

Ale za to pędzelki są świetne Miękkie i miłe w dotyku Sephorowe się do nich nie umywają. Jak dorwę akumulatorki do aparatu, to zrobię i wkleję zdjęcia.
chise jest offline  
Stary 2008-10-06, 20:06   #544
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do czego uzywa się pędzel Eye Kabuki? Bo na nakładanie cieni za jego pomocą nie mam co liczyć...
Ja używam i do nakładania i do rozcierania. Nakładam nim cień podkladowy - genialny jest do tego Żaden inny pędzel tak pięknie mi nie rozprowadzal nigdy cienia od powieki ruchomej aż pod linię brwi.
Stary 2008-10-06, 20:45   #545
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dostałam dziś dużą paczkę z zamówieniem Wzięłam 3 podkłady i 3 pędzle. Niestety Pomylili się i zamiast odcienia Fair Neutral dostałam Fairly Light, który jest nieco ciemniejszy Jakby ktoś był chętny to zapraszam na pw

Ale za to pędzelki są świetne Miękkie i miłe w dotyku Sephorowe się do nich nie umywają. Jak dorwę akumulatorki do aparatu, to zrobię i wkleję zdjęcia.
Chise, ja bym napisała, że dostałam zły produkt, według mnie powinni Ci dosłać Fair Neutral.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-10-06, 22:33   #546
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

dziewczyny już zacieram ręcęna te cudenka tylko obadam cały wątek aby niemieć gaf
leana1 jest offline  
Stary 2008-10-07, 10:52   #547
evelinek_r
Wtajemniczenie

A ja z takim banalnym technicznym pytaniem- piszą tam na stronie EDM, że akceptują Visę, ale taką polska inteligową Visę też? I co do waluty- muszę mieć specjalne konto z USD, czy wystarczy PLN, a bank to sobie sam przeliczy wg aktualnego kursu? Wiem, że pytanko nieco naiwne, ale Paypala nie posiadam i tak sie zastanawiam, czy dało by sie to wszystko załatwić przez zwykłe konto. Ewentualnie bede chodziła po prośbie i próbowała 'na doczepkę'
evelinek_r jest offline  
Stary 2008-10-07, 10:55   #548
leana1
Zakorzenienie

zamówiłam pierwszą paczulkie próbeczki mam szkoda że wszystkiego po tyci nie można spróbować za free
leana1 jest offline  
Stary 2008-10-07, 11:59   #549
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Może jednak któraś z Was bedzie zamawiala w niedlugim czasie cos z EDM? Bardzo bym chciała 2 zestawy próbek, ale nie mam karty ani Paypala, a jakby nie patrzec to powazna przeszkoda Chcialabym wyprobowac te kosmetyki, a jesli beda warte zachodu to bede kombinowac po rodzinie zeby zalozyc konto na Paypalu. Pokryje koszty przesylki do mnie, zrobie przedplate, wszystko co chcecie tylko pomozcie
W najbliższym czasie nie zamawiam nic dla siebie, ale mogę zrobić zamówienie dla Ciebie. Wysyłka byłaby od razu na Twój adres, lub najpierw na mój, a potem odeślę je do Ciebie, to już Twój wybór. Musiałabyś mi tylko wcześniej wpłacić pieniążki na konto. Zamawiałam w ten sam sposób minerały dla tompoli i myślę że jest zadowolona. Jeżeli Ci to pasuje, to odezwij się do mnie na pw, ustalimy już dokładnie szczegóły.

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
hej
dzis dostalam swoje mineralki
moje wrazenia, po pierwsze lekko sie zdziwilam poniewaz zamowilam zestaw probek i jeden maly podklad, tymczasem przyszly 4 pudeleczka po 10 ml( czyli mini)i jedno maluskie probkowe(??) juz myslalm ze sie pomylili ale w tych duzych probkach jest troche mniej kosmetyku, w kazdym razie tylko troche mniej hmmm wiec taka probka to prawie to samo co pudeleczko mini

korektor intensive fair-cudowny!!! mam mega cienie i naprawdę je maskuje a mi prawie nic nie pomaga! bardzo duze pozytywne zaskoczenie
podkladziki buff-fair neutral -jasny jak snieg ,doslownie, ja jestem bardzo blada ale to chyba tylko kolor dla snieznych blondynek sandy fair-o dziwo tez bardzooo jasny.....
reszty nie probowalam jeszcze, ogolnie to kolorem zachwycil mnie korektor i zastanawiam sie jaki podklad ma kolor jak intensive fair? jakies rady?

aha jeszcze roz walkie talkie, taki srednio ciemny roz z odcieniem sliwki i filoletu(??) naturalnie ladnie wyglada, na twarzy nie tak ciemno

korektor naklada sie swietnie) nie wiem jak z podkladem na cala twarz ale popróbuje jutro

a podeleczka sliczneeee
pozdrawiam
Bo oni teraz wysyłają próbki w opakowaniach mini. Idea jest taka, że opakowanie po próbce po zużyciu się często wyrzuca, a takie większe opakowanie raczej sobie zatrzymasz. Zmieszy się tym samym zanieczyszczanie środowiska. Oni są bardzo proekologiczni. Czytałam tą informację na ichnym forum.
Inna sprawa, że ja np. tych małych pudełeczek na pewno nie wyrzucę, tylko też sobie zatrzymam - i pewnie nie ja jedna tak zrobię.

Dla mnie właśnie podkład fair neutral ma identyczny odcień jak korektor intensive fair. Jeżeli u Ciebie wychodzi to inaczej, to nie pomogę niestety.

A jest szansa, żebyś wrzuciła fotkę różu walkee talkee?

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Chise, ja bym napisała, że dostałam zły produkt, według mnie powinni Ci dosłać Fair Neutral.
Też tak myślę. Sprawdź tylko w historii swoich zamówień, czy to na pewno ty się nie pomyliłaś i nie zamówiłaś niewłaściwego odcienia i pisz do nich. To jest bardzo uczciwa firma, więc pewnie doślą Ci właściwy podkład.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A ja z takim banalnym technicznym pytaniem- piszą tam na stronie EDM, że akceptują Visę, ale taką polska inteligową Visę też? I co do waluty- muszę mieć specjalne konto z USD, czy wystarczy PLN, a bank to sobie sam przeliczy wg aktualnego kursu? Wiem, że pytanko nieco naiwne, ale Paypala nie posiadam i tak sie zastanawiam, czy dało by sie to wszystko załatwić przez zwykłe konto. Ewentualnie bede chodziła po prośbie i próbowała 'na doczepkę'
Inteligowa to Visa Electron, a to chyba nie to samo co Visa.
Ja bym Ci natomiast radziła założyć sobie konto PayPal. Zajmnie Ci to góra 5 minut, a z Inteligo działa PayPal świetnie! Nie musisz nic aktywować jak w niektórych bankach, a jak coś kupujesz przez PayPal, to kasa jest ściągana automatycznie. Bardzo wygodna sprawa.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-07, 12:30   #550
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Moja inteligową Visę akceptują. A truskawka już np. nie. (I dobrze )

Nanomi jest offline  
Stary 2008-10-07, 13:12   #551
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Moja inteligową Visę akceptują. A truskawka już np. nie. (I dobrze )
To mam nadzieję, że moją też.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Inteligowa to Visa Electron, a to chyba nie to samo co Visa.
Ja bym Ci natomiast radziła założyć sobie konto PayPal. Zajmnie Ci to góra 5 minut, a z Inteligo działa PayPal świetnie! Nie musisz nic aktywować jak w niektórych bankach, a jak coś kupujesz przez PayPal, to kasa jest ściągana automatycznie. Bardzo wygodna sprawa.
A tak z ciekawości- płaci się coś za posiadanie paypala? Przydałoby się to, nie powiem.

Dziękuje Wam ślicznie za szybką odpowiedź. Już tak od dłuższego czasu zbieram się z zakupem tych minerałków, teraz wreszcie się zmobilizuję i w weekend pobawię
evelinek_r jest offline  
Stary 2008-10-07, 13:42   #552
tranqil babe
Wtajemniczenie

Cytat:

Bo oni teraz wysyłają próbki w opakowaniach mini. Idea jest taka, że opakowanie po próbce po zużyciu się często wyrzuca, a takie większe opakowanie raczej sobie zatrzymasz. Zmieszy się tym samym zanieczyszczanie środowiska. Oni są bardzo proekologiczni. Czytałam tą informację na ichnym forum.
Inna sprawa, że ja np. tych małych pudełeczek na pewno nie wyrzucę, tylko też sobie zatrzymam - i pewnie nie ja jedna tak zrobię.

A jest szansa, żebyś wrzuciła fotkę różu walkee talkee?

frantic chetnie bym wrzucila ale to na pewno potrwa kilka dni, tydzien wiec jak masz cierpliwosc... ale powiem ze jest prawie taki jak widzialam na stronkach gdzie dziewczyny pokazywaly kolorki na ramienu( te stronki sa tu w watku

mam takie pytanie, nie doszukalam sie odpowiedzi na stronie edm....

otoz tam podaja ze sa 3 rozmiary opakowan( teraz juz 2 bo bez probkowych) wiec 10ml i 25 ml, zastanawiam sie czy duze opakowanie podkladu i korektora np. zawiera tyle samo produktu? bo cena jest jednak rozna...??( ok 4 dolary roznicy) ?

jeszcze jedno zauwazylam dziwna rzecz, otoz ( chodzi mi tu o korektor nalozony pod oczka) w swietle dziennym wygladalo to super tzn. nie bylo roznicy w kolorze cery i miejsc pod oczami, za to jak przejrzalam sie w lustrze w lazience( w tym samym czasie), gdzie nie ma okna to wygladalo to o wiele gorzej hmmm wygladalam jakbym miala pod oczami biale placki

no i strach teraz, jaka jest prawda? mialyscie takie spostrzezenia?
tranqil babe jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:35   #553
tompola
Zakorzenienie

[quote=[B]frantic;[/b]9264119]W najbliższym czasie nie zamawiam nic dla siebie, ale mogę zrobić zamówienie dla Ciebie. Wysyłka byłaby od razu na Twój adres, lub najpierw na mój, a potem odeślę je do Ciebie, to już Twój wybór. Musiałabyś mi tylko wcześniej wpłacić pieniążki na konto. Zamawiałam w ten sam sposób minerały dla tompoli i myślę że jest zadowolona. Jeżeli Ci to pasuje, to odezwij się do mnie na pw, ustalimy już dokładnie szczegóły.

Zadowolona??? To mało powiedziane A to wszystko dzięki kochanej i pomocnej, i jakże uczciwej Wizażance. Tak się zastanawiałam, czy ktos pomoze tej Wizażance, która jest w podobnej sytuacji, co ja... nie mogłam się mylić- oczywiście FRANTIC Pozdrawiam serdecznie!
tompola jest offline  
Stary 2008-10-07, 16:17   #554
megan_77
Rozeznanie

Dziewczyny jestem zaniepokojona, ponieważ moje długo oczekiwane zamówienie jeszcze do mnie nie dotarło.
Zamówienie złożyłam 22.09. i tego samego dnia dostałam maila, ze zostało wysłane.
Czekam, czekam a tu nic.
Dzwoniłam na pocztę, pytałam czy mogliby sprawdzić, czy może dostali taką paczkę.
Babka zapytała mnie jaka to była paczka, czy list polecony, czy zwykła paczka.
Sama już nie wiem jaka to paczka - przy ostatnim zamówieniu była chyba zwykła.
W mailu mi napisali - USPS (First Class Mail International Package)
Czy wiecie co to oznacza?
Pozdrawiam
megan_77 jest offline  
Stary 2008-10-07, 17:35   #555
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
To mam nadzieję, że moją też.

A tak z ciekawości- płaci się coś za posiadanie paypala? Przydałoby się to, nie powiem.

Dziękuje Wam ślicznie za szybką odpowiedź. Już tak od dłuższego czasu zbieram się z zakupem tych minerałków, teraz wreszcie się zmobilizuję i w weekend pobawię
Nic nie kosztuje i jest bardzo wygodne. Nie jestem pewna, ale coś mi pisali na początku, że pobiorą opłatę z konta 6 zł na "powiązanie karty z PayPalem" (cokolwiek to znaczy) a po tej operacji kwota zostanie na konto zwrócona. Szczerze mówiąc nie sprawdzałam czy coś zeszło mi z konta i czy zostało oddane.

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
frantic chetnie bym wrzucila ale to na pewno potrwa kilka dni, tydzien wiec jak masz cierpliwosc... ale powiem ze jest prawie taki jak widzialam na stronkach gdzie dziewczyny pokazywaly kolorki na ramienu( te stronki sa tu w watku

mam takie pytanie, nie doszukalam sie odpowiedzi na stronie edm....

otoz tam podaja ze sa 3 rozmiary opakowan( teraz juz 2 bo bez probkowych) wiec 10ml i 25 ml, zastanawiam sie czy duze opakowanie podkladu i korektora np. zawiera tyle samo produktu? bo cena jest jednak rozna...??( ok 4 dolary roznicy) ?

jeszcze jedno zauwazylam dziwna rzecz, otoz ( chodzi mi tu o korektor nalozony pod oczka) w swietle dziennym wygladalo to super tzn. nie bylo roznicy w kolorze cery i miejsc pod oczami, za to jak przejrzalam sie w lustrze w lazience( w tym samym czasie), gdzie nie ma okna to wygladalo to o wiele gorzej hmmm wygladalam jakbym miala pod oczami biale placki

no i strach teraz, jaka jest prawda? mialyscie takie spostrzezenia?
Ok, w takim razie obejrzę sobie fotki. Tak męczę wszystkich o zdjęcia różów bo kompletuję już od dawna porządny ich zestaw, a wybór jest taki że głowa boli.

Tak, ładują do pudełeczka wszystkiego do pełna. Więc jak np. kupisz sobie duże pudełeczko korektora, to starczy Ci na wieki. Albo róż będziesz zużywać parę lat.

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Zadowolona??? To mało powiedziane A to wszystko dzięki kochanej i pomocnej, i jakże uczciwej Wizażance. Tak się zastanawiałam, czy ktos pomoze tej Wizażance, która jest w podobnej sytuacji, co ja... nie mogłam się mylić- oczywiście FRANTIC Pozdrawiam serdecznie!

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem zaniepokojona, ponieważ moje długo oczekiwane zamówienie jeszcze do mnie nie dotarło.
Zamówienie złożyłam 22.09. i tego samego dnia dostałam maila, ze zostało wysłane.
Czekam, czekam a tu nic.
Dzwoniłam na pocztę, pytałam czy mogliby sprawdzić, czy może dostali taką paczkę.
Babka zapytała mnie jaka to była paczka, czy list polecony, czy zwykła paczka.
Sama już nie wiem jaka to paczka - przy ostatnim zamówieniu była chyba zwykła.
W mailu mi napisali - USPS (First Class Mail International Package)
Czy wiecie co to oznacza?
Pozdrawiam
Proponuję poczekać do końca tygodnia i w poniedziałek do nich napisać maila. Dwa tygodnie oczekiwania jest jak najbardziej w normie, też się tak raz martwiłam, bo paczki przychodziły po tygodniu, ale od pewnego czasu dwa tygodnie muszę jak nic zaczekać.

USPS (First Class Mail International Package) to chyba zwykła nierejestrowana przesyłka, czyli najtańsza. Sprawdź sobie w historii zamówienia ile zapłaciłaś za przesyłkę to będziesz wiedzieć na 100%. Jak do 10-11$ to na pewno przesyłka zwykła, pozostałe są już bardzo drogie.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-07, 20:07   #556
lukrecja222
Zakorzenienie

a czy te próbki mogą oclić?? Gdzie wybiera się kolory probek?
lukrecja222 jest teraz online  
Stary 2008-10-07, 20:20   #557
adomajka
Wtajemniczenie

mam nadzieje ze teraz nie zadam bananego pytania

Dziewczyny posiadam karte Visa Electron, mam mozliwosc placenia zagranica....probowaam dzis zamowic sobie zestaw probek + mini produkt...wszytsko bylo ok, wpisaam numer karty, kod zabezpieczajacy i przy ostatniej juz stronie (zaraz po tym okienku gdzie mowia ze mozna do nich cos napisac jak sie chce;p) wyskakuje mi Failure in Processing the Payment (ps_authorize)......miala ktoras taki problem?
adomajka jest offline  
Stary 2008-10-07, 20:24   #558
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a czy te próbki mogą oclić?? Gdzie wybiera się kolory probek?
Próbki na kopercie mają wartość $1, więc nie ma szans na oclenie. Przeczytaj tutorial Czarnego Elfa (link w pierwszym poscie).

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze teraz nie zadam bananego pytania

Dziewczyny posiadam karte Visa Electron, mam mozliwosc placenia zagranica....probowaam dzis zamowic sobie zestaw probek + mini produkt...wszytsko bylo ok, wpisaam numer karty, kod zabezpieczajacy i przy ostatniej juz stronie (zaraz po tym okienku gdzie mowia ze mozna do nich cos napisac jak sie chce;p) wyskakuje mi Failure in Processing the Payment (ps_authorize)......miala ktoras taki problem?
Mi zawsze działa. Spróbuj może przez PayPal.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-10-07, 20:29   #559
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Próbki na kopercie mają wartość $1, więc nie ma szans na oclenie. Przeczytaj tutorial Czarnego Elfa (link w pierwszym poscie).
.
Przeczytałam, ale jak probuje, to tylko można wybrać kolor pelnowymiaowego produktu, albo mini, a probek nie.
Stary 2008-10-07, 20:30   #560
adomajka
Wtajemniczenie

Cytat:
Mi zawsze działa. Spróbuj może przez PayPal.
tak mysalam, a ile PayPal pobiera za zalozenie z WBK? Bo mam tam konto i czy sa jakies dodatkowe oplaty za posiadanie jego? Wprawdzie probuje przebrac przez reguamin, ae wiadomo, ze czasami czowiek cos ominie a pozniej w praniu wychodzi
adomajka jest offline  
Stary 2008-10-07, 20:41   #561
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
tak mysalam, a ile PayPal pobiera za zalozenie z WBK? Bo mam tam konto i czy sa jakies dodatkowe oplaty za posiadanie jego? Wprawdzie probuje przebrac przez reguamin, ae wiadomo, ze czasami czowiek cos ominie a pozniej w praniu wychodzi
Wiesz, dziś wieczorem miała być jakaś przerwa techniczna, może to jest przyczyną. Mam nadzieję, bo też zamierzam w ten sposób zamawiać
evelinek_r jest offline  
Stary 2008-10-07, 22:18   #562
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Przeczytałam, ale jak probuje, to tylko można wybrać kolor pelnowymiaowego produktu, albo mini, a probek nie.
To moze maja jakies problemy techniczne na stronie dzis.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-10-07, 22:28   #563
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Problemy teczniczne - na pewno nie. Właśnie zamówiłam dla adusiadu dwa zestawy próbek i żadnych problemów nie było. Przeczytaj jeszcze raz uważnie jak się składa zamówienie, bo na pewno robisz coś źle.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-08, 10:34   #564
megan_77
Rozeznanie

Cytat:

Proponuję poczekać do końca tygodnia i w poniedziałek do nich napisać maila. Dwa tygodnie oczekiwania jest jak najbardziej w normie, też się tak raz martwiłam, bo paczki przychodziły po tygodniu, ale od pewnego czasu dwa tygodnie muszę jak nic zaczekać.

USPS (First Class Mail International Package) to chyba zwykła nierejestrowana przesyłka, czyli najtańsza. Sprawdź sobie w historii zamówienia ile zapłaciłaś za przesyłkę to będziesz wiedzieć na 100%. Jak do 10-11$ to na pewno przesyłka zwykła, pozostałe są już bardzo drogie.

frantic
dziękuję za odpowiedź
Zrobię tak jak piszesz, uzbroję się jeszcze w cierpliwość. Mam nadzieję, że wreszczie dojdzie moje zmówienie.
Sprawdziłam, koszt przesyłki wyniósł 11,05 $ więc jest to zapewne zwykła przesyłka.
Przy poprzednim zmówieniu płaciłam 19.02 $ za przesyłkę i była po 2 tygodniach.
Pozdrawiam
megan_77 jest offline  
Stary 2008-10-08, 10:40   #565
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość

frantic dziękuję za odpowiedź
Zrobię tak jak piszesz, uzbroję się jeszcze w cierpliwość. Mam nadzieję, że wreszczie dojdzie moje zmówienie.
Sprawdziłam, koszt przesyłki wyniósł 11,05 $ więc jest to zapewne zwykła przesyłka.
Przy poprzednim zmówieniu płaciłam 19.02 $ za przesyłkę i była po 2 tygodniach.
Pozdrawiam
ja tez zamówiłam za 11 USD ech będę czekać
leana1 jest offline  
Stary 2008-10-08, 17:30   #566
lukrecja222
Zakorzenienie

nie znam sie za bardzo na kartach, dlatego mam pytanko... mam konto w mBanku i kartę debetową Visa Electron, czy taką mogę zapłacić?
Stary 2008-10-08, 23:22   #567
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
nie znam sie za bardzo na kartach, dlatego mam pytanko... mam konto w mBanku i kartę debetową Visa Electron, czy taką mogę zapłacić?
jak uruchomisz na mlinii płatności internetowe to będziesz mogla używać jej do płacenia jak karty kredytowej

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-10-11, 18:43   #568
frantic
Zakorzenienie

Przyszła dzisiaj do mnie paczka z darmowymi próbkami i z balsamem z zielonej herbaty. Podkłady i korektor są już zapakowane w większe pojemniczki PET, a róż jeszcze w stary "próbkowy" słoiczek.
Nie powiem, żeby mi się te nowe opakowania podobały, no ale cóż ekologia przede wszystkim. Większe pojemniczki są zapełnione aż w 3/4 i tu taka moja refleksja - podkładów i korektora wystarczy teraz na tak długo, że... nie opłaca się już kupować opakowań mini. Chyba więc zamówienia będę składać teraz jedynie na róże i pudry, a podkłady będę brała tylko z darmowego zestawu próbkowego. W przeciwnym razie podkładów i korektorów nie będę w stanie zużyć nigdy.
Aha róż (w zasadzie to rozświetlacz) champagne wygląda w pudełeczku prześlicznie i chyba stanie się on moim nowym ulubionym rozświetlaczem EDM.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-11, 19:25   #569
chise
Wtajemniczenie

Cytat:
Przyszła dzisiaj do mnie paczka z darmowymi próbkami i z balsamem z zielonej herbaty. Podkłady i korektor są już zapakowane w większe pojemniczki PET, a róż jeszcze w stary "próbkowy" słoiczek.
Nie powiem, żeby mi się te nowe opakowania podobały, no ale cóż ekologia przede wszystkim. Większe pojemniczki są zapełnione aż w 3/4 i tu taka moja refleksja - podkładów i korektora wystarczy teraz na tak długo, że... nie opłaca się już kupować opakowań mini. Chyba więc zamówienia będę składać teraz jedynie na róże i pudry, a podkłady będę brała tylko z darmowego zestawu próbkowego. W przeciwnym razie podkładów i korektorów nie będę w stanie zużyć nigdy.
Aha róż (w zasadzie to rozświetlacz) champagne wygląda w pudełeczku prześlicznie i chyba stanie się on moim nowym ulubionym rozświetlaczem EDM.
Frantic, czy można liczyć na fotki kosmetyków w tych nowych opakowaniach?
chise jest offline  
Stary 2008-10-11, 19:25   #570
natalia132
Raczkowanie

Cytat:
A kiedy robiłas zamówienie ?? Bo ja 30 września i nadal czekam...

P.S. To się nie mogę doczekać tych nowych, większych pojemniczków

itsnata.blogspot.com

natalia132 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości