Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-11, 20:21   #571
frantic
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Frantic, czy można liczyć na fotki kosmetyków w tych nowych opakowaniach?
Oczywiście, jutro wkleję żeby mieć dzienne światło. W zasadzie to muszę dopowiedzieć, że zmienione są chyba tylko wieczka, bo denka wyglądają tak samo. Chodzi mi to, że wieczka od wewnątrz nie są takie gładkie jak poprzednie brązowe czy fioletowe, ale wyglądają trochę... hmm tandetnie. W każdym razie żeby nie było wątpliwości - z zewnątrz opakowania są identyczne (poza kolorem wieczka).

Cytat:
Napisane przez natalia132 Pokaż wiadomość
A kiedy robiłas zamówienie ?? Bo ja 30 września i nadal czekam...

P.S. To się nie mogę doczekać tych nowych, większych pojemniczków
Zamówienie składałam równo dwa tygodnie temu. Spodziewaj się swojego zamówienia ok. 14 października.

Szczerze powiem, że jeżeli wielkość darmowych próbek się nie zmieni, to nie będę więcej sięgać po płatne opakowania podkładów i korektorów.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-11, 20:38   #572
tranqil babe
Wtajemniczenie

hej
oto moich wrazen ciag dalszy, moze komus pomoze ta wiedza)

ja jestem osoba blada ale o cerze zoltawej bardzo delikatnie, pomimo pierwszego przerazenia okazalo sie ze intensive fair nie jest za jasny uffff dobieram kolorek do szyji, ktora mam jakies 2 tony jasniejsza od twarzy i zawsze mialm problem z ta dysproporcja, teraz jest duzo lepiej

z kolei sandy fair, ktory niby kolorkiem bezowym jest na mnie wygladal strasznie rozowo!! jak prosiaczek doslownie, rozowy bez...no prosze mylace jak dla mnie bez to taki neutral a tu niespodzianka

uzylam tez olive fair i tez nie wygladal zle, wlasnie...jakos tak mam ze czesto nie widze roznicy w kolorku po roznych rzeczach(pomijajac tą okropna rozowosc
trudno dobrac sobie odcien eh

co do nakladania , na mokro w ogole sie nie udaje wychodzi jakies straszne ciasto na twarzy, na sucho duzo lepiej, mieszalam tez z kremem i o ile na policzkach ok, to na brodzie i nosie tez zrobilo sie ciasto i wogole nie chcialo sie wchlonac

jeszcze cos o korektorze
nietety nie moge uzywac ich pod oczka, na sucho przeokropnie podkreslaja tycie nawet zmeraszcze, ogolnie look starej pudernicy gwarantowany na mokro, z krmem tez zle...nawet jak posypie normlany korektor mineralkiem to tez za duzo tego pudrowego efektu

tyle ode mnie

a roz walkee talkeee bardzo kolorkiem podobny jest do burzuja 33 niestey dla mnie bo mam teraz oba i to samo
tranqil babe jest offline  
Stary 2008-10-12, 10:12   #573
frantic
Zakorzenienie

Załączam obiecane fotki nowych opakowań z próbkami. Na ostatniej fotce widać wnętrze nowego zielonego wieczka. Przepraszam za jakość zdjęcia, ale widać przynajmniej, że wewnątrz nie jest ono takie gładkie i wygląda nieco tandetnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (69,0 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (53,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (62,8 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (43,1 KB, 182 załadowań)
frantic jest offline  
Stary 2008-10-12, 11:56   #574
megan_77
Rozeznanie

Hej Dziewczyny!

Doczekałam się wreszczcie mojego zamówienia!

frantic dobrze mi poradziłaś, aby jeszcze poczekać
Moje zamówienie to jednak była zwykła przesyłka nierejestrowana i babaka na poczcie powiedziała mi, ze takie przesyłki mogą iść nawet do pół roku
więc cieszę się, że ją mam

Wklejam zdjęcia, kilka nowych kolorów podkładów - może komuś się przyda.
No i tafiłam z nowym koloren - Linen -zamówiłam duże opakowanie w ciemno- bardzo ładny jasny beżyk - podobny do Multi-tasting ale jest pozbawiony różu co bardzo mi odpowiada.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of Obrazus 006.jpg (75,6 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Obrazus 010.jpg (73,4 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Obrazus 013.jpg (71,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Obrazus 014.jpg (69,0 KB, 141 załadowań)
megan_77 jest offline  
Stary 2008-10-12, 19:43   #575
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Doczekałam się wreszczcie mojego zamówienia!

frantic dobrze mi poradziłaś, aby jeszcze poczekać
Moje zamówienie to jednak była zwykła przesyłka nierejestrowana i babaka na poczcie powiedziała mi, ze takie przesyłki mogą iść nawet do pół roku
więc cieszę się, że ją mam

Wklejam zdjęcia, kilka nowych kolorów podkładów - może komuś się przyda.
No i tafiłam z nowym koloren - Linen -zamówiłam duże opakowanie w ciemno- bardzo ładny jasny beżyk - podobny do Multi-tasting ale jest pozbawiony różu co bardzo mi odpowiada.
Pozdrawiam
Megan bardzo się cieszę, że doczekałaś się w końcu swojej przesyłki.

A z tym czekaniem na paczkę pół roku to chyba jakiś żart, albo pani miała na myśli, że przez 5,5 miesiąca paczka przeleży u nich na poczcie.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:09   #576
Olkaaa123
Raczkowanie

Jako że kończę swoją przygodę z EM postanowiłam podzielić się swoimi wrażeniami, które niestety nie są zbyt dobre Mimo najszczerszych chęci i wielu próbach przekonania się do nich niestety stwierdzam, że to nie są kosmetyki dla mnie Na początku miałam trochę problemów z nałożeniem ich tak, żeby nie robiły się jakieś dziwne smugi i żeby całość wyglądała naturalnie. Próbowałam i na mokro i na sucho, aż wreszcie doszłam do wprawy i efekt tuż po umalowaniu się był naprawdę ładny No, ale niestety przekonałam się, że w moim wypadku te podkłady nadają się tylko "do sklepu po bułki" bo bardzo szybko i nierównomiernie znikają z twarzy a moja skóra strasznie się po nich błyszczy i to nawet pomimo tego, że dodatkowo nakładałam na minerałki puder sypki...Potem nawet jak matowiłam skórę bibułkami to za chwilę problem powracał.... Co prawda z natury mam mocno błyszczącą sie skórę, ale chyba jeszcze nigdy nie świeciła się ona aż tak! Testowałam trzy różne formuły - semi matte, matte i intensive i żadna mnie nie zadowoliła... Naprawdę mi szkoda, że muszę zrezygnować z minerałów bo widziałam, że jak ich używałam, to praktycznie żadne nowe niespodzianki mi się nie pojawiały, co prawda dbam o skóre też różnymi innymi sposobami, ale mam wrażenie, że EM też miały swój całkiem spory wkład w poprawę stanu skóry Bardzo podoba mi się w tej firmie też wiele innych rzeczy: pro-ekologiczne nastawienie, duuuży wybór kolorów ( nie ma co nawet porównywać ze sklepowymi markami), ceny też mają moim zdaniem przystępne. Niestety jeżeli chodzi o produkty to podpasował mi tylko korektor. Mam sunlight i jest to pierwszy jak narazie korektor, z którego jestem naprawdę zadowolona - kryje to co powinien, a jednocześnie wygląda naturalnie. Róże też są ok. Mój faworyt to rozświetlacz Wet Sand, którego często używam przy makijażu oczu Szkoda tylko, że najmniej sprawdziło się to, na czym mi najbardziej zależało czyli podkłady

Edytowane przez Olkaaa123
Czas edycji: 2008-10-14 o 17:09 Powód: literówka
Olkaaa123 jest offline  
Stary 2008-10-15, 17:46   #577
tompola
Zakorzenienie

Olkaaa123-
Witaj Mam do Ciebie pytanko : jakiego bedziesz teraz uzywać podkładu do twarzy, jesli rezygnujesz z Edm? Pozdrawiam serdecznie!
tompola jest offline  
Stary 2008-10-15, 17:49   #578
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Już nie mogę się doczekać mojej paczki
Dzisiaj mija tydzien od złożenia zamówienia przez frantic
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale na allegro ktoś wystawił kilka kosmetyków EDM, no i właściwie w tym celu chciałam napisać posta
adusiadu jest offline  
Stary 2008-10-15, 18:26   #579
natalia132
Raczkowanie

Też się moge doczekać mojej paczki - szczególnie jeżeli wysłali ją 30 września i liczyłam na to że wczoraj albo dzisiaj przyjdzie a tu pusto... poprzednia przyszła normalnie, mam nadzieję że w tym tygodniu dostanę

itsnata.blogspot.com

natalia132 jest offline  
Stary 2008-10-15, 18:31   #580
Olkaaa123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Olkaaa123-
Witaj Mam do Ciebie pytanko : jakiego bedziesz teraz uzywać podkładu do twarzy, jesli rezygnujesz z Edm? Pozdrawiam serdecznie!
To jest bardzo trudne pytanie Właśnie przeszukuję KWC i różne zagraniczne strony z recenzjami kosmetyków, żeby coś sobie dobrać... Chwilowo wróciłam do zwykłego kompaktu Sephory, którego wcześniej używałam, ale jego skład nie do końca mi się jednak podoba, ma kilka potencjalnych zapychaczy, których wolałabym unikać ze względu na moje problemy z cerą... Myślę nad wypróbowaniem pseudomineralnego podkład Bare Naturale L'oreal oraz nad tym żeby porzucić podkłady i używać samego pudru, tyle że muszę znaleźć jakiś w miarę kryjący i z przyjaznym składem :/ Kosmetyki czysto mineralne narazie sobie odpuszczam, ale kto wie może jeszcze kiedyś poeksperymentuję z jakimiś innymi firmami
Pozdrawiam
Olkaaa123 jest offline  
Stary 2008-10-15, 20:33   #581
tompola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olkaaa123 Pokaż wiadomość
To jest bardzo trudne pytanie Właśnie przeszukuję KWC i różne zagraniczne strony z recenzjami kosmetyków, żeby coś sobie dobrać... Chwilowo wróciłam do zwykłego kompaktu Sephory, którego wcześniej używałam, ale jego skład nie do końca mi się jednak podoba, ma kilka potencjalnych zapychaczy, których wolałabym unikać ze względu na moje problemy z cerą... Myślę nad wypróbowaniem pseudomineralnego podkład Bare Naturale L'oreal oraz nad tym żeby porzucić podkłady i używać samego pudru, tyle że muszę znaleźć jakiś w miarę kryjący i z przyjaznym składem :/ Kosmetyki czysto mineralne narazie sobie odpuszczam, ale kto wie może jeszcze kiedyś poeksperymentuję z jakimiś innymi firmami
Pozdrawiam
Hej Mnie póki co bardzo odpowiadają podkłady Edm Jednak myslę,ze różnie to moze być... mam cerę mieszana, skłonną do niewielkich zanieczyszczeń w strefie T, a dobór kosmetyków zwłaszcza kolorowych jest dla mnie istotny. Najbaaardziej nie znaoszę tego świecenia Masz rację, bo pod tym wzgledem myśłałam,że tego świecenia pozbędę się tez na dłużej..
Do pielęgnacji używam marki Avene. Z fluidów i kompaktów już dawno zrezygnowałam. Zanim sięgnełam po Edm uzywałam dokładnie podkład Bare Naturale L'oreal nr 460 lub nasz polski odpowiednik odcień W4. Jaby co to zawsze mam tą alternatywę, ale masz rację w składzie czytamy talc i diamethicone(chyba nie pomyliłam pisowni..), ale powiem Ci szczerze,ze zawsze go lubiłam

Daj znać, jakbys wypatrzyła coś interesujacego, a może ktoś inny zna równie dobrą alternatywę dla podkładów Edm?
tompola jest offline  
Stary 2008-10-15, 21:04   #582
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Pozdrawiam
A ja dokupiłam sobie podkład płynny Bourjois 10 HSE, żeby mieć wygładzającego. Zależało mi na ukryciu porów w okolicy nosa, z czym podkład mineralny sobie nie radzi. Ostatnio mam zwątpienie podkładowo-pudrowe. Chyba potrzebuję czegoś chroniącego skórę przed nadchodzącymi warunkami pogodowymi, a nie mogę znaleźć dobrego kremu, który mnie nie zapcha. Wypróbowałam wczoraj i dziś DDML Clinique i dostałam uczulenia. : /

Jakich kremów Wy używacie?

Nanomi jest offline  
Stary 2008-10-15, 21:06   #583
Olkaaa123
Raczkowanie

O Tompola to skoro masz porównanie z Bare Narurale to mam do Ciebie pytanko Czy w porównaniu do EM skóra się po nim bardziej czy mniej świeci? I jak się utrzymywał na twarzy? Co prawda wszystko zależy od skóry, ale wiadomo - im więcej opinii się zbierze tym lepiej Jakbym wypatrzyła jeszcze coś ciekawego to dam znać oczywiście
Olkaaa123 jest offline  
Stary 2008-10-15, 21:26   #584
tompola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
A ja dokupiłam sobie podkład płynny Bourjois 10 HSE, żeby mieć wygładzającego. Zależało mi na ukryciu porów w okolicy nosa, z czym podkład mineralny sobie nie radzi. Ostatnio mam zwątpienie podkładowo-pudrowe. Chyba potrzebuję czegoś chroniącego skórę przed nadchodzącymi warunkami pogodowymi, a nie mogę znaleźć dobrego kremu, który mnie nie zapcha. Wypróbowałam wczoraj i dziś DDML Clinique i dostałam uczulenia. : /

Witaj No właśnie zbliża się taka aura,ze potrzeba dobrego nawilżenia, zmatownienie tez mile widziane, ochrona przed starzeniem, ukojenie ewentualnych zaczerwienień i najlepiej jakby krem był lekki. Uzywam sobie na zmianę Avene Hydrance Optimale Legere 15 spf i bez faktora. U mnie się sprawdza w miarę należycie. Powiem nawet szczerze,ze boję się testowac juz czegoś innego. Nie wierzę w mit,ze kremy trzeba zmieniać, bo cera się przyzwyczaja. Jeśli krem się sprawdza, to po co zmieniać?Ja tez jestem ciekawa, jakich kremów używacie?

Cytat:
O Tompola to skoro masz porównanie z Bare Narurale to mam do Ciebie pytanko Czy w porównaniu do EM skóra się po nim bardziej czy mniej świeci? I jak się utrzymywał na twarzy? Co prawda wszystko zależy od skóry, ale wiadomo - im więcej opinii się zbierze tym lepiej Jakbym wypatrzyła jeszcze coś ciekawego to dam znać oczywiście
Hej A właśnie dzis sobie na zmianę zaaplikowałam L'Oreal'a, no i powiem szczerze,że poprawka była tylko jedna w ciągu dniaPoważnie. Przynajmniej u mnie tak jest. Mniej się świeci cera,jednoczesnie dobre krycie, nie znika.. myslę jednak,ze to zasługa tych "ulepszaczy" w składzie, ale mogę się mylić..Właśnie dlatego EDm podkłady są lepsze od tych innych ,ze cera pięknieje po nich, a nawet ją "leczy" , bo to czyste minerałki,ale to juz wiesz Pozdrówka!
tompola jest offline  
Stary 2008-10-15, 21:31   #585
frantic
Zakorzenienie

Cytat:

Dla mnie najlepszym kremem nawilżającym jest Humektan firmy Orion Pharma (fińska firma farmaceutyczna). Jest to emolient z największą zawartością wody - bardzo lekki, bardzo szybko się wchłania ale świetnie nawilża. Dużo mogę o nim mówić, ale że nie o tym jest wątek to dodam tylko, że dzięki niemu mogę spokojnie kupować kosmetyki do cery normalnej a nie suchej. Wcześniej męczyłam się non stop z przesuszoną skórą, której nic na dłużej nie mogło nawilżyć, a suche skórki na czole, nosie i brodzie to była u mnie norma.
Aha do tego humektan ma prosty skład, jest tani i nieźle śmierdzi (to jednak jedyna jego wada).
Na zimę pomyślę jednak o emoliencie półtłustym, pewnie będzie to Aqualan również firmy Orion Pharma.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-16, 08:51   #586
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:

ja czekam na swoją paczuchę ale chyba tydzień jeszcze jak nic. Ja bardzo polecam kremy z BU nie zapychają są boskie używam od miesiąca i ud mam na buzie pozbyłam się zaskórników itd
leana1 jest offline  
Stary 2008-10-16, 09:06   #587
tompola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja czekam na swoją paczuchę ale chyba tydzień jeszcze jak nic. Ja bardzo polecam kremy z BU nie zapychają są boskie używam od miesiąca i ud mam na buzie pozbyłam się zaskórników itd

Hej A możesz coś krótko napisać o tym kremie? Jaka pełna nazwa? Do jakiej cery?
tompola jest offline  
Stary 2008-10-16, 10:39   #588
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Hej A możesz coś krótko napisać o tym kremie? Jaka pełna nazwa? Do jakiej cery?
ja używam 2 kremów jeden roświetlający na dzien do kupienia na BU a drugi 7 witamin do kupienia na zrób sobie krem tu sa linki do tych kremów wczesniej uzywałam drogich drogeryjnych ale dziewczy z forum podpowiedziały co nieco i moja skóra o 2 lata odmłodniała
http://www.zrobsobiekrem.pl/?202,kre...itamin-3-x-50g
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-creams.html
naprawde polecam poczytac na biochemi o tych kremach łatwe do zrobienia ale własciwości mają lepsze niż drogeryjne lub te co w aptece na zamówienie robią
leana1 jest offline  
Stary 2008-10-16, 12:29   #589
tompola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja używam 2 kremów jeden roświetlający na dzien do kupienia na BU a drugi 7 witamin do kupienia na zrób sobie krem tu sa linki do tych kremów wczesniej uzywałam drogich drogeryjnych ale dziewczy z forum podpowiedziały co nieco i moja skóra o 2 lata odmłodniała
http://www.zrobsobiekrem.pl/?202,kre...itamin-3-x-50g
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-creams.html
naprawde polecam poczytac na biochemi o tych kremach łatwe do zrobienia ale własciwości mają lepsze niż drogeryjne lub te co w aptece na zamówienie robią

Dziekuję bardzo Na pewno przejrzę stronyPozdrawiam!
tompola jest offline  
Stary 2008-10-16, 17:03   #590
natalia132
Raczkowanie

Kurcze, dziewczyny niepokoję się o moją paczke Myślałam że dojdzie pon-wt a tu już prawie koniec tygodnia i nic Co ja mam robić ? Myślicie że jak pójdę na pocztę to tak po moim imieniu i nazwisku znajdą czy trzeba im coś jeszcze podac ? Czy do Urzędu Celnego dzwonić ? Kurde, panikara ze mnie

itsnata.blogspot.com

natalia132 jest offline  
Stary 2008-10-17, 00:17   #591
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze, dziewczyny niepokoję się o moją paczke Myślałam że dojdzie pon-wt a tu już prawie koniec tygodnia i nic Co ja mam robić ? Myślicie że jak pójdę na pocztę to tak po moim imieniu i nazwisku znajdą czy trzeba im coś jeszcze podac ? Czy do Urzędu Celnego dzwonić ? Kurde, panikara ze mnie
A kiedy dokładnie zamawiałaś paczkę i za nią płaciłaś? I na jaką kwotę była paczuszka?
Jeżeli płaciłaś za zwykłą przesyłkę nierejestrowaną to raczej nie masz czego szukać na poczcie.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-17, 01:09   #592
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Zapytać na poczcie zawsze można, jeśli mineło już 2 tygodnie.

Właśnie mi się kliknął zestaw z samymi pędzlami : / A trzeba było iść spać.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-10-17, 09:32   #593
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

w ten weekend planuję wreszcie zamówienie-biorę 5 pędzli i prawdopodobnie podkład Intensive . Dzięki Fruity mam kilka próbek i tak: Fawn jest kolorystycznie idealny ale ciut za jasny, dobry będzie na zimę. Winged Butter jest z kolei za ciemny -raczej na lato. Idealnie z cerą stapia mi się teraz Fairly Light Neutral czyli odcień którego nie brałam nigdy pod uwagę.
Kliknę 5 pędzli i chyba podkład, choc myslałam o pudrze sypkim lub o bronzerze

agabil1 jest offline  
Stary 2008-10-17, 15:06   #594
natalia132
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A kiedy dokładnie zamawiałaś paczkę i za nią płaciłaś? I na jaką kwotę była paczuszka?
Jeżeli płaciłaś za zwykłą przesyłkę nierejestrowaną to raczej nie masz czego szukać na poczcie.
Cytat:
Zapytać na poczcie zawsze można, jeśli mineło już 2 tygodnie.

Właśnie mi się kliknął zestaw z samymi pędzlami : / A trzeba było iść spać.
Płaciłam dokładnie 29 września a wysłali mi ją 30 i od tego czasu nie wiem co się z nią dzieje Zapłaciłam ok 130 złotych za wszystko w przeliczeniu a przesyłkę wzięłam tą najzwyklejszą za chyba 9 dolarów Nie dołujcie mnie, tyle kasy wydałam a tu kicha Myślicie że jak podam im moje dane to znajdą w tym bajzlu na poczcie moją paczkę czy muszę mieć np numer przesyłki ??

itsnata.blogspot.com

natalia132 jest offline  
Stary 2008-10-17, 17:37   #595
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w ten weekend planuję wreszcie zamówienie-biorę 5 pędzli i prawdopodobnie podkład Intensive . Dzięki Fruity mam kilka próbek i tak: Fawn jest kolorystycznie idealny ale ciut za jasny, dobry będzie na zimę. Winged Butter jest z kolei za ciemny -raczej na lato. Idealnie z cerą stapia mi się teraz Fairly Light Neutral czyli odcień którego nie brałam nigdy pod uwagę.
Kliknę 5 pędzli i chyba podkład, choc myslałam o pudrze sypkim lub o bronzerze
Aguś a gdzie zamawiasz?
joanaros jest offline  
Stary 2008-10-17, 17:39   #596
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Aguś a gdzie zamawiasz?
Joasiu, na ich stronie https://www.everydayminerals.com/index.php

agabil1 jest offline  
Stary 2008-10-17, 17:48   #597
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dziękuję, gapa ze mnie później doczytałam
joanaros jest offline  
Stary 2008-10-17, 22:10   #598
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Płaciłam dokładnie 29 września a wysłali mi ją 30 i od tego czasu nie wiem co się z nią dzieje Zapłaciłam ok 130 złotych za wszystko w przeliczeniu a przesyłkę wzięłam tą najzwyklejszą za chyba 9 dolarów Nie dołujcie mnie, tyle kasy wydałam a tu kicha Myślicie że jak podam im moje dane to znajdą w tym bajzlu na poczcie moją paczkę czy muszę mieć np numer przesyłki ??
Natalio ale nie minęło jeszcze tak wiele czasu żeby panikować. Poczekaj do połowy przyszłego tygodnia, a nawet do końca tygodnia. Jeżeli jeszcze paczka nie dojdzie napisz bezpośrednio do EDM (adres mailowy masz podany w pierwszym poście wątku). Myślę jednak, że to nie będzie konieczne, paczka powinna w przyszłym tygodniu do Ciebie dojść. A co do Poczty Polskiej to pójść i zapytać zawsze możesz, ale jednak będę obstawiać że nic Ci nie powiedzą, skoro to jest zwykła nierejestrowana przesyłka.
frantic jest offline  
Stary 2008-10-17, 22:11   #599
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

wreszcie po trudach skomponowałam i złożyłam zamówienie-5 pędzli, podkład i zestaw próbkowy. Już nie mogę się doczekac

agabil1 jest offline  
Stary 2008-10-17, 22:19   #600
edyt
Zadomowienie

Dzis zlozylam zamowienie darmowego zestawu probek na stronie edm. Tylko ze wpisalam polskie znaki w danych osobowych i adresie. Teraz nie wiem czy dojdzie, bo w mailu potwierdzajacym wydrukowalo mi znaki zapytania. Macie doswiadczenie w przesylkach wiec moze ktoras mi powie jak wypelnialyscie?
edyt jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości