Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-08, 14:38   #811
wenus2525
Przyczajenie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

W zeszłym tygodniu zamówiłam próbki z EDM i wczoraj do mnie dotarły teraz pozostaje testowanie...
wenus2525 jest offline  
Stary 2008-11-08, 16:03   #812
pastereczka
Organizatorka

Dalam wam swatche, zeby poczytac ze ktos inny tez jest uzalezniony
Nie znalazlam natomiast nic o pudrze prasowanym, czesc jest jako podlkady, kolory tez sa niweiadomą jak dla mnie. Moze ktoś się rozpisze??

Co do czekiwania na przesyłkę: rozmawialam z kierowniczką oddzialu Bytom i a) mają tak dużo przesyłk teraz, ze ona juz nie wie co ma zrobic w grudniu.....
b) z USA srawdzaja niemal wszystko czy podlega cleniu
Jeśli ktoras bedzie miala zawiadomienie z UC i po odeslaniu rachunku nadal nie otrzyma paczki to podam magiczny nr telefonu= ale tylko w wyjatkowym przypadku.
pastereczka jest offline  
Stary 2008-11-08, 16:33   #813
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Ja czekam na próbki, wiec to pewnie sprawka poczty. Najlepsze jest to, ze 7.10 bylo zlozone zamowienie na 2 paczki probek. Jedna dostalam po okolo 10 dniach, a drugiej ani widu, ani slychu. Jak przyszla ta pierwsza, sama, to juz mialam podejrzenia, ze cos nie tak z druga. Niby to tylko próbki, ale za przesylke i tak musialam zaplacic. Skutecznie mnie to zniecheca do tej firmy, mimo, ze ich produkty mi bardzo odpowiadaja. Moze nawet nie do firmy, tyle co do tego typu przesylek :/
adusiadu jest offline  
Stary 2008-11-08, 17:24   #814
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Co myslicie o takim zestawieniu?

-Buff Linen Intensive
-Beige Fairly Light Original Glo
-Cool Fair Original Glo

roz-Light Peach
Korektor-Pearly Mint

lub

-Cool-Multi-Tasking Neutral 1g Intensive
-Beige-Fairly Light 1g Intensive
-Buff-Fair Neutral 1g Semi-matte

roz-Rasberry Sherbet
korektor-Mint

Mam jasna karnacje ale nie typowo bladolica i skora ma odcien brzoskwiniowy,na dodatek cera plytko unaczyniona i sklonna do zaczerwienienia.
Z popularnych podkladow kiedys dobrze sluzyl mi Revlon w odcieniu Buff,Clinique Stay True 27 i ladnie stapia sie z cera barwiony filtr SVR 50.

Przejrzalam tyle zdjec,ze kreci mi sie w glowie i w sumie moze na poczatek do testow takie zestawienia beda w sam raz,co o tym sadzicie?
Stary 2008-11-08, 17:47   #815
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Co myslicie o takim zestawieniu?

-Buff Linen Intensive
-Beige Fairly Light Original Glo
-Cool Fair Original Glo

roz-Light Peach
Korektor-Pearly Mint

lub

-Cool-Multi-Tasking Neutral 1g Intensive
-Beige-Fairly Light 1g Intensive
-Buff-Fair Neutral 1g Semi-matte

roz-Rasberry Sherbet
korektor-Mint

Mam jasna karnacje ale nie typowo bladolica i skora ma odcien brzoskwiniowy,na dodatek cera plytko unaczyniona i sklonna do zaczerwienienia.
Z popularnych podkladow kiedys dobrze sluzyl mi Revlon w odcieniu Buff,Clinique Stay True 27 i ladnie stapia sie z cera barwiony filtr SVR 50.

Przejrzalam tyle zdjec,ze kreci mi sie w glowie i w sumie moze na poczatek do testow takie zestawienia beda w sam raz,co o tym sadzicie?
Cool Fair będzie jaśniejszy niż najjaśniejszy Revlon, ale zawsze można coś pomieszać ze sobą, gdyby tamte były za ciemne. Far Neutral jest też bardzo jasny. Myślę, że podkłady Light powinny być ok.

Na korektor Mint sporo osób narzeka - że się źle rozprowadza, że jest widoczny pod podkładem, słyszałam też kilka opinii, że powoduje uczulenie (ze względu na jakiś składnik). Korektory Pearl niektórym osobom nie pasują, bo są bardzo perłowe. Ale oczywiście są też osoby zadowolone z Mint i Pearl.

Napisałam to co wiem .

Nanomi jest offline  
Stary 2008-11-08, 18:02   #816
vril
Zakorzenienie

Hexx po twoim opisie koloru cery zdecydowanie odradzam Buff Fair Neutral, bedzie zbyt jasny i szary. To samo tyczy sie odcieni Cool, za rozowe beda, lepiej skoncentruj sie na odcieniach Beige - Fairly Light i moze Sunkissed Fair, ktory jest troche jasniejszy.
Tez odradzam korektory Mint, za duzo osob na nie psioczy i zdecydowanie odradzam korektory typu Pearl, sa pieronsko perlowe, ja swojego Pearl Beige uzywam jako cienia do powiek, jest niczym zmrozony-snieg. Moze Multi-tasking albo Intensive Fair bedzie lepszy?
Roz dla brzoskwiniowej cery to pewnie Soft Touch, taki troche cielisty roz wlasnie
Aha, jak masz problem z rumieniem to lepiej wybierz bardziej kryjaca formule Intensive, nalozona w malej ilosci dobrze kryje i nie robi tapety, zwlaszcza nakladana na mokro A najlepiej zamawiajac probki wez trzy rozne wersje podkladu - intensive, semi-matte i oryginal glo - z kazdego koloru cos innego.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-08 o 18:04
vril jest offline  
Stary 2008-11-08, 18:04   #817
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Cool Fair będzie jaśniejszy niż najjaśniejszy Revlon, ale zawsze można coś pomieszać ze sobą, gdyby tamte były za ciemne. Far Neutral jest też bardzo jasny. Myślę, że podkłady Light powinny być ok.

Na korektor Mint sporo osób narzeka - że się źle rozprowadza, że jest widoczny pod podkładem, słyszałam też kilka opinii, że powoduje uczulenie (ze względu na jakiś składnik). Korektory Pearl niektórym osobom nie pasują, bo są bardzo perłowe. Ale oczywiście są też osoby zadowolone z Mint i Pearl.

Napisałam to co wiem .
Nanomi dziekuje-bede w kazdym razie kombinowac-w sumie tak jak piszesz zawsze mozna cos pomieszac itd.

Na korektory sie napalilam bo od dawna szukam idealu,daaawno temu mialam boski zielony korektor z Neutrogeny w pisaku i tak sobie pomyslalam,ze moze wersja mineralna bedzie spisywac sie podobnie.

Zobaczymy co z tego wyjdzie

Vril dziekuje za dodatkowe sugestie.

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-11-08 o 18:05
Hexxana jest offline  
Stary 2008-11-08, 20:35   #818
tompola
Zakorzenienie

Witajcie
Co do korektorów, to wyobrażcie sobie,ze moja 2-letnia córa, to "żywe srebro", a efektem jej nieograniczonej energii okazal się (na szczęście niewielki) guz na czółku Przykładałam lodem, ale dziś rano i tak ukazał się siniak...Korektor Edm Intensive Fair- wspaniale sobie z tym poradził, potrzebna była tylko mała korekta w ciągu dnia, stopił się z jej jaśniutką karnacją i był praktycznie niewidoczny A ja uzywam tego sypkiego korektora na ewwentualne zaczerwienienia i cienie pod oczami. Jest świetny.
tompola jest offline  
Stary 2008-11-08, 22:26   #819
malaika
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nanomi dziekuje-bede w kazdym razie kombinowac-w sumie tak jak piszesz zawsze mozna cos pomieszac itd.

Na korektory sie napalilam bo od dawna szukam idealu,daaawno temu mialam boski zielony korektor z Neutrogeny w pisaku i tak sobie pomyslalam,ze moze wersja mineralna bedzie spisywac sie podobnie.

Zobaczymy co z tego wyjdzie

Vril dziekuje za dodatkowe sugestie.
Zielony korektor to straszne paskudztwo. Też myślałam, że będzie świetny na moje naczynka, ale o dziwo najlepszym remedium na nie okazal się korektor Sunlight. Nawet jak nie nakladam minerałów, tylko klasyczny podklad, to najpierw rozjaśniam sobie Sunlightem okolice oczu, środek twarzy i maskuję zaczerwienienia.
Co do koloru to najczęściej używam Olive Fair i Golden Fair- są idelane. Jeśli podkłady Borghese i Shiseido które kupiłam od Ciebie na All były za jasne, to powinnaś spróbowac czegoś w wersji Light. Golden są bardziej żółtawe niż Olive, ale oba należą do tych ciepłych odcieni. Mam też Fair Neutral- jest bardziej różowy i jeszcze jaśniejszy.
Najdziwniejsze jest to, że mimo świetnego krycia [mam w wiekszości formuły semmi-matte i matte] kolor dostosowuje się do karnacji, nie da się przemalować No i to satynowe wykończenie... po 12 godzinach nawet nie świecę się w strefie T, cała twarzy wygląda tak świeżo i promiennie, że nie moge się napatrzeć na siebie w lustrze i nasłuchać komplementów. Wszyscy mówią, ze nowa praca mi służy :P
Taaaa, nowa praca

Do tego Soft Bronzer do modelowania.
Ach- i jako bladolica naczynkowa zażółcona zawsze unikałam rózu, który jeszcze bardziej potęgował widoczność naczynek- teraz używam boskiego Yard Sale- ożywia twarz brzoskwiniowym kolorem i w żaden sposób nie wydobywa czerwonych placków na polikach
malaika jest offline  
Stary 2008-11-08, 23:31   #820
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malaika Pokaż wiadomość
Zielony korektor to straszne paskudztwo. Też myślałam, że będzie świetny na moje naczynka, ale o dziwo najlepszym remedium na nie okazal się korektor Sunlight. Nawet jak nie nakladam minerałów, tylko klasyczny podklad, to najpierw rozjaśniam sobie Sunlightem okolice oczu, środek twarzy i maskuję zaczerwienienia.
Mi również pasuje żółtawy kolor do ukrycia zaczerwienień na twarzy - nie mam rozszerzonych naczynek, ale plamki po syfach. I też używam głównie Golden Fair (Olive też mi pasuje) a na ciemniejsze miejsca (broda, nos) mam Fawn.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-11-09, 18:58   #821
roses0077
Raczkowanie

nonami lub inne doświadzone dziewczyny mam pytanie czy mogłybyście mi włożyć do darmowych próbek kolory a ja potem sobie zmienię hasło... plis was bo je nie wiem czemu te kolory nie chcą mi się dodac do koszyka i pisze cały czas że zamówenie nie kompletne
roses0077 jest offline  
Stary 2008-11-09, 19:40   #822
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malaika Pokaż wiadomość
Co do koloru to najczęściej używam Olive Fair i Golden Fair- są idelane. Jeśli podkłady Borghese i Shiseido które kupiłam od Ciebie na All były za jasne, to powinnaś spróbowac czegoś w wersji Light. Golden są bardziej żółtawe niż Olive, ale oba należą do tych ciepłych odcieni. Mam też Fair Neutral- jest bardziej różowy i jeszcze jaśniejszy.
Najdziwniejsze jest to, że mimo świetnego krycia [mam w wiekszości formuły semmi-matte i matte] kolor dostosowuje się do karnacji, nie da się przemalować No i to satynowe wykończenie... po 12 godzinach nawet nie świecę się w strefie T, cała twarzy wygląda tak świeżo i promiennie, że nie moge się napatrzeć na siebie w lustrze i nasłuchać komplementów. Wszyscy mówią, ze nowa praca mi służy :P
Taaaa, nowa praca

Do tego Soft Bronzer do modelowania.
Ach- i jako bladolica naczynkowa zażółcona zawsze unikałam rózu, który jeszcze bardziej potęgował widoczność naczynek- teraz używam boskiego Yard Sale- ożywia twarz brzoskwiniowym kolorem i w żaden sposób nie wydobywa czerwonych placków na polikach

Malaika milo sie spotkac w innym otoczeniu
Dziekuje za sugestie i uwagi W moim przypadku Shiseido choc kolorystycznie pasowal to paskudnie wygladal nalozony na filtrze i probowalam roznych kombinacji ale zadna nie byla dobra,na dodatek ten zolty odcien nie byl dobrym pomyslem bo ja z reguly czukam odcieni neutralnych badz z tonacja rozu.Zbytnio wybija u mnie brzoskwiniowy odcien karnacji i przy wiekszosci podkladow czy pudrow ten dar bywa zgubny i przede wszystkim wybieram zimne tonacje.Z Borghese mialam poodbny problem-nie kompatybilny z filtrem,co akurat jest dla mnie istotne.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mi również pasuje żółtawy kolor do ukrycia zaczerwienień na twarzy - nie mam rozszerzonych naczynek, ale plamki po syfach. I też używam głównie Golden Fair (Olive też mi pasuje) a na ciemniejsze miejsca (broda, nos) mam Fawn.

Musze sobie pospisywac wasze uwagi bo sa naprawde cenne i bede mogla dzieki temu pokombinowac
Stary 2008-11-09, 20:20   #823
tranqil babe
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez roses0077 Pokaż wiadomość
nonami lub inne doświadzone dziewczyny mam pytanie czy mogłybyście mi włożyć do darmowych próbek kolory a ja potem sobie zmienię hasło... plis was bo je nie wiem czemu te kolory nie chcą mi się dodac do koszyka i pisze cały czas że zamówenie nie kompletne
po prostu najedz myszka na wybrany odcien i przyciskajac caly czas palec na lewym klawiszu myszki przeciagnij ten odcien do kolumny po prawej gdzie jest zestaw
na pewno sie uda
tranqil babe jest offline  
Stary 2008-11-09, 20:57   #824
roses0077
Raczkowanie

juz tak 3 dni klikam...nie jestem jakaś głupia czy cos z tych rzeczy zebym nie umiała dodąC KOLORU ALE COś CHYBA jest nie tak z moim kompem
roses0077 jest offline  
Stary 2008-11-09, 20:59   #825
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez roses0077 Pokaż wiadomość
juz tak 3 dni klikam...nie jestem jakaś głupia czy cos z tych rzeczy zebym nie umiała dodąC KOLORU ALE COś CHYBA jest nie tak z moim kompem
daj mi na PW dane do zalogowania i co chcesz zamówic-kolory, formuła.... itp

agabil1 jest offline  
Stary 2008-11-09, 22:03   #826
Shade_23
Zadomowienie

Question Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cześć dziewczyny!!
Ja od niedawna także zainteresowałam się kosmetykami mineralnymi (głównie podkłady i bronzery), ponieważ mam nieustanne problemy z cerą i boję się używać sklepowych mazideł, żeby mnie nie wysypało. Mój pierwszy podkład mineralny był z firmy Rhea. Niestety nie spasował Szukałam więc dalej i dziś natknęłam się na ten wątek o EDM. I teraz moje pytanko. Czy któraś z Was mogła by mi udostępnić próbeczkę podkładu?? (oczywiście za nią zapłacę) Kolor nawet nie jest dla mnie tak istotny jak jakość. Nie chcę przechodzić przez procedury kupna w USA z powodu jednej próbeczki. Muszę przekonać się jak tę firmę będzie tolerowała moja skóra i dopiero potem mogę zaszaleć z zamówieniami.
Jeżeli któraś z Was byłaby skłonna odsypać mi troszenkę ze swojego podkładziku to będę baaaaardzo wdzięczna. (najlepiej napiszcie na priw.)
Interesuje mnie podkład zarówno z EDM jak i LUMIERE (też zachwalany)
Z góry dziękuję!!
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-11-10, 10:05   #827
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
Ja od niedawna także zainteresowałam się kosmetykami mineralnymi (głównie podkłady i bronzery), ponieważ mam nieustanne problemy z cerą i boję się używać sklepowych mazideł, żeby mnie nie wysypało. Mój pierwszy podkład mineralny był z firmy Rhea. Niestety nie spasował Szukałam więc dalej i dziś natknęłam się na ten wątek o EDM. I teraz moje pytanko. Czy któraś z Was mogła by mi udostępnić próbeczkę podkładu?? (oczywiście za nią zapłacę) Kolor nawet nie jest dla mnie tak istotny jak jakość. Nie chcę przechodzić przez procedury kupna w USA z powodu jednej próbeczki. Muszę przekonać się jak tę firmę będzie tolerowała moja skóra i dopiero potem mogę zaszaleć z zamówieniami.
Jeżeli któraś z Was byłaby skłonna odsypać mi troszenkę ze swojego podkładziku to będę baaaaardzo wdzięczna. (najlepiej napiszcie na priw.)
Interesuje mnie podkład zarówno z EDM jak i LUMIERE (też zachwalany)
Z góry dziękuję!!
Tylko że "próbeczka" "próbeczce" nie równa. Dostaniesz odsypkę formuły, która np. Cię zapcha i będzie się brzydko na twarzy układać, co nie oznacza absolutnie, że inna formuła da takie same nieporządane efekty. Dlatego warto przed wydaniem opinii na temat EDM przetestować conajmniej ze trzy formuły.
frantic jest offline  
Stary 2008-11-10, 14:33   #828
Shade_23
Zadomowienie

Już się dogadałam z jedną Wizażanką... Kolorek i formuła mi spasuje więc ok. A jak się okaże że ta firma to strzał w '10' to zamówię więcej rzeczy już na stronie producenta (także z pomocą wizażowej koleżanki, której już z góry dziękuję )
Mam nadzieję że EDM będzie ok. Rhea to dla mnie porażka, a szkoda, bo miałam nadzieję, że minerały to jest właśnie TO. Twarz piękna, owszem ale tak do godziny... Potem masakraaaaa....
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-11-10, 15:20   #829
chise
Wtajemniczenie

Dziewczyny czy mogłybyście polecić odcień podkładu, który nadawałby się do brązowienia twarzy(chłodny typ i bardzo jasna buzia)? Zastanawiam się nad Winged Butter albo Soft Butter Peach.
chise jest offline  
Stary 2008-11-10, 16:47   #830
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogłybyście polecić odcień podkładu, który nadawałby się do brązowienia twarzy(chłodny typ i bardzo jasna buzia)? Zastanawiam się nad Winged Butter albo Soft Butter Peach.
Posiadam podkład Soft Butter Peach w formule semi matte i powiem szczerze, że pomalowałam się nim tylko raz, bo wyglądałam na zbyt mocno opaloną. Mam cerę bardzo jasną w tonacji żółtawej. Dodam jeszcze, że Soft Butter Peach daje ciepłe wykończenie, więc nie wiem czy dla chłodnego typu by się nadał.
frantic jest offline  
Stary 2008-11-10, 17:32   #831
chise
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Posiadam podkład Soft Butter Peach w formule semi matte i powiem szczerze, że pomalowałam się nim tylko raz, bo wyglądałam na zbyt mocno opaloną. Mam cerę bardzo jasną w tonacji żółtawej. Dodam jeszcze, że Soft Butter Peach daje ciepłe wykończenie, więc nie wiem czy dla chłodnego typu by się nadał.
Dziękuję Frantic Myślę też nad Soft Bronzer, tym który Ty posiadasz - myślisz, żeby się nadał?
chise jest offline  
Stary 2008-11-11, 12:52   #832
Nanomi
Zadomowienie

Eh, ja się chyba powstrzymam tym razem z zamówieniem, dolar prawie 3zł. Chociaż promocja jest fajna. : /

Nanomi jest offline  
Stary 2008-11-11, 17:03   #833
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dziękuję Frantic Myślę też nad Soft Bronzer, tym który Ty posiadasz - myślisz, żeby się nadał?
Jako typowy brązer jest cudny. Tzn. cudownie jasny, idealny dla bladolicych, bez odrobiny pomarańczowości i bezdrobinkowy. Szczerze polecam! Oczywiście właściwości kryjących on nie posiada, więc bez podkładu czy korektora się nie obędzie.
frantic jest offline  
Stary 2008-11-11, 17:48   #834
kolory
Rozeznanie

Pozwolę sobie zadać pytanie: czy pędzle EDM dobrze się sprawują używane z kosmetykami nie mineralnymi?

pozdrawiam

kolory jest offline  
Stary 2008-11-11, 18:55   #835
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zadać pytanie: czy pędzle EDM dobrze się sprawują używane z kosmetykami nie mineralnymi?

pozdrawiam
Tak, są jedne z najlepszych jakie miałam- miękkie, nie wyłażą włoski, równe i łatwe do utrzymania w czystości ( i eko). Chociaż syntetyczne to zachowują się jak naturalny włos. Np do terakotki extra. Mac też sa b.dobre tylko drogie, choć moim zdaniem są gorsze od tych z edm.
pastereczka jest offline  
Stary 2008-11-11, 19:34   #836
vril
Zakorzenienie

Tak, pedzle EDM swietnie wspolpracuja z tradycyjna kolorowka
Ja swojego Flat Top'a uzywam do nakladania plynnego podkladu (ktorym u mnie jest HR Magic zmieszany z DDMG ), jak najbardziej sie do tego nadaje, idealnie rownomierna, cienka warstwa podkladu, bez smug i rolowania - uwielbiam ten pedzel

Pedzel do pudru, czyli Long Handled Kabuki jest bardzo dobry zarowno do pudrow sypkich, jak i prasowanych i bez wzgledu na to, czy sa to pudry tonujace, czy rozswietlajace; ma bardzo miekkie wlosie, tak jak cala reszta.

Pedzel do korektora nie bardzo sie spisuje przy plynnych mazidlach, mam wrazenie, ze korektor wsiaka we wlosie i musze zuzyc wiecej kosmetyku niz przy nakladaniu palcami, zupelnie odwrotnie niz przy pedzlu Flat Top - ja go uzywam jako pedzla do cieni.

Pedzel do podkladu ma wg mnie za dlugie wlosie, zalamuje sie podczas nanoszenia podkladu, jest za wiotki - uzywam go do nakladania rozu w kremie.

Eye Kabuki podobno jest swietny do nakladania plynnego korektora i to nie tylko pod oczami ale miejscowo np. na policzki, ponoc swietnie rozciera granice nalozonego mazidla i dzieki temu mozna poprzestac na samym korektorze bez wyrownywania koloru podkladem - nie probowalam osobiscie, mowie co mi sie obilo o uszy\oczy]

Angled Brush jest swietny do rozow sypkich ale z tymi w kamieniu, zwlaszcza twardymi sobie nie radzi, nie da sie nim nalozyc koloru, tak aby byl widoczny, widac ma zbyt miekkie wlosie do tego
vril jest offline  
Stary 2008-11-11, 20:53   #837
chise
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jako typowy brązer jest cudny. Tzn. cudownie jasny, idealny dla bladolicych, bez odrobiny pomarańczowości i bezdrobinkowy. Szczerze polecam! Oczywiście właściwości kryjących on nie posiada, więc bez podkładu czy korektora się nie obędzie.
Bardzo dziękuję Zamawiam próbki
chise jest offline  
Stary 2008-11-11, 21:11   #838
kolory
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Tak, są jedne z najlepszych jakie miałam- miękkie, nie wyłażą włoski, równe i łatwe do utrzymania w czystości ( i eko). Chociaż syntetyczne to zachowują się jak naturalny włos. Np do terakotki extra. Mac też sa b.dobre tylko drogie, choć moim zdaniem są gorsze od tych z edm.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tak, pedzle EDM swietnie wspolpracuja z tradycyjna kolorowka
Ja swojego Flat Top'a uzywam do nakladania plynnego podkladu (ktorym u mnie jest HR Magic zmieszany z DDMG ), jak najbardziej sie do tego nadaje, idealnie rownomierna, cienka warstwa podkladu, bez smug i rolowania - uwielbiam ten pedzel

Pedzel do pudru, czyli Long Handled Kabuki jest bardzo dobry zarowno do pudrow sypkich, jak i prasowanych i bez wzgledu na to, czy sa to pudry tonujace, czy rozswietlajace; ma bardzo miekkie wlosie, tak jak cala reszta.

Pedzel do korektora nie bardzo sie spisuje przy plynnych mazidlach, mam wrazenie, ze korektor wsiaka we wlosie i musze zuzyc wiecej kosmetyku niz przy nakladaniu palcami, zupelnie odwrotnie niz przy pedzlu Flat Top - ja go uzywam jako pedzla do cieni.

Pedzel do podkladu ma wg mnie za dlugie wlosie, zalamuje sie podczas nanoszenia podkladu, jest za wiotki - uzywam go do nakladania rozu w kremie.

Eye Kabuki podobno jest swietny do nakladania plynnego korektora i to nie tylko pod oczami ale miejscowo np. na policzki, ponoc swietnie rozciera granice nalozonego mazidla i dzieki temu mozna poprzestac na samym korektorze bez wyrownywania koloru podkladem - nie probowalam osobiscie, mowie co mi sie obilo o uszy\oczy]

Angled Brush jest swietny do rozow sypkich ale z tymi w kamieniu, zwlaszcza twardymi sobie nie radzi, nie da sie nim nalozyc koloru, tak aby byl widoczny, widac ma zbyt miekkie wlosie do tego
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź!
Teraz już wiem, że zamówię te pędzle. Szkoda tylko, że Flat Top jest na razie out of stock. Ale poczekam

pozdrawiam

kolory jest offline  
Stary 2008-11-11, 21:33   #839
agaku
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź!
Teraz już wiem, że zamówię te pędzle. Szkoda tylko, że Flat Top jest na razie out of stock. Ale poczekam

pozdrawiam
Ja zamawialam wczoraj wieczorem i jeszcze byl. Juz sie nie moge doczekac przesylki

agaku jest offline  
Stary 2008-11-11, 22:06   #840
kolory
Rozeznanie

Zgadza się, wczoraj był dzisiaj już nie

kolory jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości