Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-10, 00:41   #1051
frantic
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
A ile chce dla mnie to nie problem. Potrzebujesz coś?
Pastereczko mogłabyś mi kliknąć Everyday Naturals Murumuru Lip Balm?
frantic jest offline  
Stary 2008-12-10, 02:20   #1052
rybka123
Przyczajenie

pastereczko własnie w te wcelowalam i chce wziac jeszcze golden fawn na próbe.

i mam jeszcze takie pytanie odnosnie platnosci: jesli nie ma sie karty kredytowej to nie mozna tam zrobic zakupow? bo tak zrozumialam te formy platnosci. Bo kurcze wyrabiac specjalnie w tym celu karte kredytowa to mi sie nie usmiecha
pozdrawiam serdecznie
rybka123 jest offline  
Stary 2008-12-10, 10:27   #1053
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez rybka123 Pokaż wiadomość
pastereczko własnie w te wcelowalam i chce wziac jeszcze golden fawn na próbe.

i mam jeszcze takie pytanie odnosnie platnosci: jesli nie ma sie karty kredytowej to nie mozna tam zrobic zakupow? bo tak zrozumialam te formy platnosci. Bo kurcze wyrabiac specjalnie w tym celu karte kredytowa to mi sie nie usmiecha
pozdrawiam serdecznie
Mając karte masz dostęp nie tylko do EDM ale i do wielu innych sklepów, co jest zarazem dobre i złe Poza tym karta płatnicza przydaje się na normalnych zakupach.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-12-10, 11:38   #1054
rybka123
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mając karte masz dostęp nie tylko do EDM ale i do wielu innych sklepów, co jest zarazem dobre i złe Poza tym karta płatnicza przydaje się na normalnych zakupach.
naomi
ja mam zwykłą karte płatniczą, ale to nie jest karta kredytowa, taka zwykła płatnicza nie wystarczy prawda? mysle ze skonczy sie na poproszeniu kolezanki ktora ma kredytowa o zrobienie zakupow
mam nadzieje ze do swiat czy chociaz sylwesr
tra bede miala kosmetyki u siebie
pozdrawiam!
rybka123 jest offline  
Stary 2008-12-10, 12:29   #1055
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rybka123 Pokaż wiadomość
naomi
ja mam zwykłą karte płatniczą, ale to nie jest karta kredytowa, taka zwykła płatnicza nie wystarczy prawda? mysle ze skonczy sie na poproszeniu kolezanki ktora ma kredytowa o zrobienie zakupow
mam nadzieje ze do swiat czy chociaz sylwesr
tra bede miala kosmetyki u siebie
pozdrawiam!
Ja tez mam płatniczą (Inteligo) i działa. Nanomi nie Naomi

Nanomi jest offline  
Stary 2008-12-10, 15:55   #1056
golabek
Wtajemniczenie

Czy któraś wizażanka używa minerałków na filtr Avene emulsję Używam kwasów i muszę się filtrową niestety.Próbuję nałożyć EDM na filtr i wychodzi paskudnie Próbowałam ze zwykłym kremem i było cudnie.Jest dla nadzieja na EDM Może macie inne typy filtrów
golabek jest offline  
Stary 2008-12-10, 17:04   #1057
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Ja tez mam płatniczą (Inteligo) i działa. Nanomi nie Naomi
też mam płatniczą inteligo i działa
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-10, 17:04   #1058
joanaros
Zakorzenienie

Oto moje nabytki z EDM, brakuje tylko pędzli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDM korektory.jpg (30,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM podkłady.jpg (45,0 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM róże.jpg (42,4 KB, 184 załadowań)
joanaros jest offline  
Stary 2008-12-10, 17:07   #1059
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Śliczne róże

Nanomi jest offline  
Stary 2008-12-10, 17:34   #1060
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Fajnie, ze dalas fotki Zazdroszcze nabytkow
Moglabys sie "maznac" po reku tymi pudrami? Bo cos ten fair duzy wyglada ciemniej chyba niz na stronie.. kurde a po drugie kazdy ma ineczej monitor ustawiony Ciezko bedzie cos wybrac

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2008-12-10, 18:59   #1061
domcia333
Raczkowanie

GG do domcia333

pastereczka a dalabys moze rade zamowic mi na osobnym zamowieniu zestaw probeczek? bo niestety nie mam karty z mozliwoscia platnosci za granica :/ by samej zaplacic...

...Always look at the bright sight of life... ^^

Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...60#post7161260
domcia333 jest offline  
Stary 2008-12-10, 19:45   #1062
Anecka
Zakorzenienie

domcia333, moze potrzeba tylko zarejestrowac sie na paypalu? Ktoras wizazanka o tym pisala
Ja tez nie mam karty kredytowej ani debetowej i bede korzystala z paypala. Tylko ze ja bede zamawiac albo kolo 20 grudnia jak w koncu mi wyplaca cholerna kase, ale po Swietach bo boje sie ze poczta zgubi moja paczke.. a nie raz tak bylo

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2008-12-10, 21:41   #1063
rybka123
Przyczajenie

dziewczyny!

rozeznałam się w temacie paypala i wszystko jasne: każdy kto ma konto w banku może się zapisać do paypala (i placic paypalem za kosmetyki, zakladasz konto na stronie paypala, wplacasz w banku kase na konto swe w paypalu i mozesz placic.jakoś tak - bo dopiero zakladam to konto wlasnie, w kazdym razie tu daje linki do paypala:

https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/we..._home-customer - str główna

https://www.paypal.com/pl_PL/html/TopUp/buyer.html - str z info jak to działa

pozdrawiam
rybka123 jest offline  
Stary 2008-12-10, 21:41   #1064
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Śliczne róże
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Fajnie, ze dalas fotki Zazdroszcze nabytkow
Moglabys sie "maznac" po reku tymi pudrami? Bo cos ten fair duzy wyglada ciemniej chyba niz na stronie.. kurde a po drugie kazdy ma ineczej monitor ustawiony Ciezko bedzie cos wybrac
Spróbuję maźnąć, tylko nie wiem kiedy bo w tym tygodniu wracam bardzo późno a przy świetle sztucznym to kolory są okropnie przekłamane
joanaros jest offline  
Stary 2008-12-11, 03:21   #1065
Mariola13
Zakorzenienie

Dziewczyny potrzebuję pilnej pomocy.
Składam swoje pierwsze zamówienie, wpisałam kod rabatowy, jest ok, ale jeszcze jest napisane cos takiego i nie bardzo to rozumiem ?

Let's cozy up to the new "Holiday Cheer" special!

To receive the first of your three holiday specials, simply enter the word "cheer" upon checkout and receive 5% off your order until December 15th, 10:30pm CST.

For all orders over $34 USD (before shipping and after discount) receive the following FULL SIZE gifts!

MISTLETOE EYE SHADOW a rich foresty green with a lovely pink shimmer perfect for the holiday season!

START TO FINISH "BRONZER" - a premiere Start to Finish Kaolin with a richer, natural bronze tone. Closable Sifter Jar.

FROST BITTEN EYE SHADOW- a gorgeous snowflake pearl with hints of rosey sparkle - makes a wonderful highlighter and all-over "eye brightening" shade!

I love these colors and look forward to hearing what you think! Thanks so much

Carina

Z tego co zrozumiałam to jest rabat 5% po wpisaniu kodu - ok, rabat się nalicza, ale dalej rozumiem, że przy zamówieniu powyżej 34 USD dostaje się te rzeczy w gratisie ??? Nie znam za bardzo angielskiego, więc tylko tak się domyślam Przeszłam do zapłaty - wybrałam paypal i pojawił się numer zamówienia i okno, zeby płacić, więc żadnej wzmianki nie ma o tych rzeczach A zamówienie było na 38 USD z rabatem (nie licząc przesyłki), więc nie rozumiem i zatrzymałam się z płaceniem

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-11 o 03:22
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-12-11, 08:20   #1066
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Czy któraś wizażanka używa minerałków na filtr Avene emulsję Używam kwasów i muszę się filtrową niestety.Próbuję nałożyć EDM na filtr i wychodzi paskudnie Próbowałam ze zwykłym kremem i było cudnie.Jest dla nadzieja na EDM Może macie inne typy filtrów
Ja używam na wysokie filtry -miałam La roche lait 50 i creme fondante, obecnie uzywam na solecrin 30 albo na lirene family 50 (stabilny).
Nie ma lekko - formuły intensive nie umiem nałożyć, z innymi jakoś sobie radzę
(acz original glo nie dla mnie bo świecę się sama z siebie). U mnie najlepiej wychodzi na lirene (który się jak na filtr cudownie wchłania, nawet na mojej tłustej cerze - nic mnie te kwasy nie chcą przesuszyć ). Aha dobrze też bylo na Vichy (nie pamiętam nazwy miałam tylko pare próbek - chyba to było mleczko).
mój sposób - po umyciu serum flavo C z Biochemii Urody, na to po jakiś 10 minutach filtr - staram się trzymać przepisowych ilości ale bez miarki . Makijaż wykonuję jakieś pół godziny póżniej (w pracy) - daję jako bazę (primer) Start to Finish żeby zmatowic filtr, na to nakładam (na sucho) podkład mineralny, no to pod oczami i przy nosie korektor mineralny, maluję oczy etc i na koniec jeszcze raz Start to Finish. Wbrew pozorom tego całego tałatajstwa nie widać (STF jest transparentny). Pozdrawiam i życzę wytwałości w boju - bo niestety duet wysokie filtry + minerały nie zawsze się spisuja optymalnie.
Edit: zapomniełam napisać że mam Start to finish zwykły (z Caolin clay), kupiłam tez STF w wersji Rice ale jeszcze go nie używałam, ale z tego co wyczytałam ten zwykły jest lepszy jest cer tlustych i mieszanych.

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2008-12-11 o 08:36 Powód: doprecyzowanie
jmw jest offline  
Stary 2008-12-11, 11:09   #1067
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję

Spróbuję maźnąć, tylko nie wiem kiedy bo w tym tygodniu wracam bardzo późno a przy świetle sztucznym to kolory są okropnie przekłamane
Ok dzieki z góry

Mariola13
, spac nie mozesz?
Na moje oko to pisze ze jesli masz 34 dolce za same zakupy (bo pisze before shipping czyli przed doliczeniem wysylki) to chyba wlasnie dostajesz te wszystkie gifty pelnowymiarowe :O Kurde jesli jest taka promocja to ja bede zaraz ryczec :P

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-12-11 o 11:12
Anecka jest offline  
Stary 2008-12-11, 11:12   #1068
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Składam swoje pierwsze zamówienie, wpisałam kod rabatowy, jest ok, ale jeszcze jest napisane cos takiego i nie bardzo to rozumiem ?

To receive the first of your three holiday specials, simply enter the word "cheer" upon checkout and receive 5% off your order until December 15th, 10:30pm CST.

For all orders over $34 USD (before shipping and after discount) receive the following FULL SIZE gifts!

MISTLETOE EYE SHADOW a rich foresty green with a lovely pink shimmer perfect for the holiday season!

START TO FINISH "BRONZER" - a premiere Start to Finish Kaolin with a richer, natural bronze tone. Closable Sifter Jar.

FROST BITTEN EYE SHADOW- a gorgeous snowflake pearl with hints of rosey sparkle - makes a wonderful highlighter and all-over "eye brightening" shade!

Carina

Z tego co zrozumiałam to jest rabat 5% po wpisaniu kodu - ok, rabat się nalicza, ale dalej rozumiem, że przy zamówieniu powyżej 34 USD dostaje się te rzeczy w gratisie ??? Nie znam za bardzo angielskiego, więc tylko tak się domyślam Przeszłam do zapłaty - wybrałam paypal i pojawił się numer zamówienia i okno, zeby płacić, więc żadnej wzmianki nie ma o tych rzeczach A zamówienie było na 38 USD z rabatem (nie licząc przesyłki), więc nie rozumiem i zatrzymałam się z płaceniem
zrobiłam dokładnie tak jak Ty, wyszło mi po rabacie $34,80 zapłaciłam i myślę, ze oni automatycznie dorzucą do każdego zamówienia powyżej 34 gratisy. Dobrze mówię?
Mariola, a co zamówiłaś?
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-11, 11:12   #1069
frantic
Zakorzenienie

Cytat:

Carina

Mariolu nie będziesz nigdzie widziała tych gratisów. Spełniłaś warunki by je otrzymać i to wystarczy, na pewno wszystko dostaniesz.
frantic jest offline  
Stary 2008-12-11, 11:13   #1070
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mariolu nie będziesz nigdzie widziała tych gratisów. Spełniłaś warunki by je otrzymać i to wystarczy, na pewno dostaniesz swoje gratisy.

jupi, to ja też czekam na gratisy.
Jak dojdzie przed świętami to na wigilię zrobię oczy cieniem w kolorze jemioły.
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-11, 12:10   #1071
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Ok dzieki z góry

Mariola13, spac nie mozesz?
Na moje oko to pisze ze jesli masz 34 dolce za same zakupy (bo pisze before shipping czyli przed doliczeniem wysylki) to chyba wlasnie dostajesz te wszystkie gifty pelnowymiarowe :O Kurde jesli jest taka promocja to ja bede zaraz ryczec :P
Tak właśnie jak weszłam na ten wątek to od razu sem mi przeszedł Aż mąż o 3.30 wstał z łóżka zapytać czy mi nie odbiło przypadkiem, że tyle siedzę przed kompem

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zrobiłam dokładnie tak jak Ty, wyszło mi po rabacie $34,80 zapłaciłam i myślę, ze oni automatycznie dorzucą do każdego zamówienia powyżej 34 gratisy. Dobrze mówię?
Mariola, a co zamówiłaś?
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mariolu nie będziesz nigdzie widziała tych gratisów. Spełniłaś warunki by je otrzymać i to wystarczy, na pewno wszystko dostaniesz.
Kochane dziewczyny, ten wątek to jak narkotyk Weszłam i przepadłam, a do tego 1-szy post tak czytelny, że nawet ślepego by przeprowadził po omacku przez proces zakupu Wiekie ukłony w stronę osoby, która to tak fajnie wszystko zebrała

Przyznaje się, że przebrnęłam wczoraj przez kilka stron, bo czytam wszystko dokładnie, ale nie zdzierżyłam i musiałam coś zamówić Nie wiem czy wtopiłam czy nie, ale zamóiłam takie coś:

Free Sample Makeup Kit
Warm-Sandy Medium 1g sm (Semi-Matte)
Beige-Light Medium 1g mat (Matte)
Cool-Medium 1g sm (Semi-Matte)
Text Message Sample
Multi-Tasking Concealer sample

1/ Beige-Fairly Light 2.5g intense - $5.00
2/ Sparkle Bronzer - $4.00
3/ Long Handled Kabuki - $10.00
4/ New Flat Top Brush - $10.00
5/ Eye Kabuki Brush - $7.00
6/ Soccer Practice - $4.00
7/ Starry Eyed 1g - $2,50

Subtotal :$42.50
Coupon Discount: - $2.13
Shipping :$7.80
Tax Total :$0.00
Total:$48.17

+ jak myślę te gratisy pełnowymiarowe:

I co o tym myślicie ? Dobre zamówienie ?

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-11 o 12:18
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-12-11, 12:39   #1072
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:

jupi, to ja też czekam na gratisy.
Jak dojdzie przed świętami to na wigilię zrobię oczy cieniem w kolorze jemioły.
Buahaha Dobre
Zazdroszcze Wam

Pastereczko nic nie pisze o probkach jeszcze bo nie mam, dzis juz myslalam ze pobije listonosza.. bo dalej nie ma przesylki Powiedzialam mu (bo to moj znajomy), ze jak zgubili to ich wszystkich rozstrzelam
Ekonomiczne do mnie szly zawsze max DO 3 dni, a jak nie to sie "gubily". Jak jutro nie dostane to serio pobije listonosza w koncu bede miala pretekst

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2008-12-11, 12:44   #1073
rozwielitka

Zamówiłaś łącznie 7 produktów, chyba taniej by wyszedł zestaw 6 za $34 i dodatkowo 1 cień za $2,50, wyszło by niecałe $35 ze zniżką już. Poza tym fajne zamówinie!
Też lecą do mnie pędzelki! Oprócz Twoich trzech jeszcze zwykły do cieni. To się razem pomiziamy.
Próbki podkładów wzięłaś ciemniejsze niż pełnowymiarowy- zawsze możesz je mieszać, nawet z bronzerem (np. tym z gratisu).
a soccer practise to róż? nie mogę znaleźć tego kolorku...
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-11, 13:05   #1074
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Zamówiłaś łącznie 7 produktów, chyba taniej by wyszedł zestaw 6 za $34 i dodatkowo 1 cień za $2,50, wyszło by niecałe $35 ze zniżką już. Poza tym fajne zamówinie!
Też lecą do mnie pędzelki! Oprócz Twoich trzech jeszcze zwykły do cieni. To się razem pomiziamy.
Próbki podkładów wzięłaś ciemniejsze niż pełnowymiarowy- zawsze możesz je mieszać, nawet z bronzerem (np. tym z gratisu).
a soccer practise to róż? nie mogę znaleźć tego kolorku...
Soccer Practice to błyszczyk Chciałam wziąć Berries, bo mi się na modelce podobał, ale go nie ma (chyba innym też się podoba)

Generalnie wybierałam wg modelek Tak na oko ich urodę porónywałam z moją i na tej podstawie brałam to co one miały na buźkach
Zobaczymy

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-12-11, 13:47   #1075
rozwielitka

ach błyszczyk, w błyszczykach nie szukałam! Powiesz jak się spisuje, na razie jestem wierna pomadkom Burt's Bees, ale kto wie?

dodaję moje próbeczki, ze wszytskich jestem b. zadowolona, często mieszam podkłady.
Ivory wydaje się najbardziej różowy, a sandy fair żółty, fair neutral jest beżem.

1. róż snuggle
2. podkład sandy fair original glo
3. podkład fair neutral semi matt
4. podkład ivory intensive
5. korektor pearl sunlight (raczej perłowy rozświetlacz)

na jednym zdjęciu nałożone grubo, na drugim roztarte
jak doleci przesyłka obfotorafuję nowe nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,0 KB, 487 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,2 KB, 499 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (26,3 KB, 304 załadowań)

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-11 o 13:51
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-11, 14:20   #1076
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
ach błyszczyk, w błyszczykach nie szukałam! Powiesz jak się spisuje, na razie jestem wierna pomadkom Burt's Bees, ale kto wie?

dodaję moje próbeczki, ze wszytskich jestem b. zadowolona, często mieszam podkłady.
Ivory wydaje się najbardziej różowy, a sandy fair żółty, fair neutral jest beżem.

1. róż snuggle
2. podkład sandy fair original glo
3. podkład fair neutral semi matt
4. podkład ivory intensive
5. korektor pearl sunlight (raczej perłowy rozświetlacz)

na jednym zdjęciu nałożone grubo, na drugim roztarte
jak doleci przesyłka obfotorafuję nowe nabytki

To pierwsze co masz takie czerwonawe to róż? Jesli tak, to drugi kolorek od prawej by mi chyba odpowiadal czyli IVORY? jest on w BUFF, ale on na stronie jest normalnie biały a na reku dosc ciemny... I teraz szczerze pisząc, to dla mnie ivory wpada w bez :/

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-12-11 o 14:23
Anecka jest offline  
Stary 2008-12-11, 14:20   #1077
pastereczka
Organizatorka

Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Buahaha Dobre
Zazdroszcze Wam

Pastereczko nic nie pisze o probkach jeszcze bo nie mam, dzis juz myslalam ze pobije listonosza.. bo dalej nie ma przesylki Powiedzialam mu (bo to moj znajomy), ze jak zgubili to ich wszystkich rozstrzelam
Ekonomiczne do mnie szly zawsze max DO 3 dni, a jak nie to sie "gubily". Jak jutro nie dostane to serio pobije listonosza w koncu bede miala pretekst
wysle Ci jeszcze raz dzis lub rano

Cytat:
Napisane przez domcia333 Pokaż wiadomość
pastereczka a dalabys moze rade zamowic mi na osobnym zamowieniu zestaw probeczek? bo niestety nie mam karty z mozliwoscia platnosci za granica :/ by samej zaplacic...

moge Ci zamowic, wyslij mi w wiadomosci co i adres

Frantic klikne balsam

kto jeszcze coś chce to prosze pisac bo dzis mam zamiar rozgrzewać kartę

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 10:13 Powód: post pod postem
pastereczka jest offline  
Stary 2008-12-11, 14:30   #1078
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Kochane dziewczyny, ten wątek to jak narkotyk Weszłam i przepadłam, a do tego 1-szy post tak czytelny, że nawet ślepego by przeprowadził po omacku przez proces zakupu Wiekie ukłony w stronę osoby, która to tak fajnie wszystko zebrała

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Pędzle są świetne.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-12-11, 14:40   #1079
rozwielitka

Cytat:
To pierwsze co masz takie czerwonawe to róż? Jesli tak, to drugi kolorek od prawej by mi chyba odpowiadal czyli IVORY? jest on w BUFF, ale on na stronie jest normalnie biały a na reku dosc ciemny... I teraz szczerze pisząc, to dla mnie ivory wpada w bez :/
tak, podpisy lecą od lewej. Pierwszy to róż, potem trzy podkłady i korektor.
Drugi od prawej to ivory intensive, napisałam że wpada w róż relatywnie do pozostałych dwóch podkładów, bo solo na twarzy nie daje takiego wrażenia.
Jest w buff, rzeczywiście dość jasny.
Nie znalazłam w Polsce dla siebie dość jasnego podkładu, a ivory pasuje (np. ivory revlona colorstay jest zdecydowanie za ciemny dla mnie).
Moja ręka na pewno też jest jasna, może to miało wpływ (a raczej jasno-różowa jak u prosiaczka ).

z czego są zrobione pędzle EDM? syntetyki?
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-11, 14:44   #1080
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
tak, podpisy lecą od lewej. Pierwszy to róż, potem trzy podkłady i korektor.
Drugi od prawej to ivory intensive, napisałam że wpada w róż relatywnie do pozostałych dwóch podkładów, bo solo na twarzy nie daje takiego wrażenia.
Jest w buff, rzeczywiście dość jasny.
Nie znalazłam w Polsce dla siebie dość jasnego podkładu, a ivory pasuje (np. ivory revlona colorstay jest zdecydowanie za ciemny dla mnie).
Moja ręka na pewno też jest jasna, może to miało wpływ (a raczej jasno-różowa jak u prosiaczka ).

z czego są zrobione pędzle EDM? syntetyki?
Tak, są syntetyczne.

Nanomi jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości