Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-17, 19:53   #1321
frantic
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Więc w sobote składam zamowienie. Gdyby ktoś się chciał "podpiąć" to jestem chetna
Mam zamiar wziąć 6 produktów big, więc gdyby ktoś chciał też 6 takich produktów to moze sie do mnie przylaczyc i zrobimy zamowienie na zestaw za 50$ albo moze 2 osoby będą chciały po 3 produkty ?
W razie czego to piszcie
Ada jak Ci zabraknie 2-3 produktów, żeby dobić do tych 12 szt. to ja coś wezmę.
frantic jest offline  
Stary 2008-12-17, 20:00   #1322
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jasne, dzięki
adusiadu jest offline  
Stary 2008-12-17, 20:03   #1323
Lorri
Moderator

Czy ktoś wie, jaki byłby koszt przesyłki rejestrowanej przy zakupie zestawu za 50$ (+próbki)?
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2008-12-17, 20:20   #1324
gosiala
Zadomowienie

Ja płaciłam za taką przesyłkę 31 dolców, EMS ma to niby być , czyli taka pocztowa przesyłka kurierska.
Stary 2008-12-17, 20:35   #1325
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Teoretycznie, jak teraz z przesyłką wyszło mi niecałe 27 $, to chyba nie załapię na VAT, który jest od 22 euro? Szlag by trafił te przepisy... Dobrze, że większość zakupów już zdążyłam zrobić, teraz będzie okazjonalnie i chyba jedynie po 2-3 sztuki...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-12-17, 20:48   #1326
pastereczka
Organizatorka

Moje drogie, rozpisywałam się na temat cła i vatu kilka stron temu, zmiana polega jedynie na zwiększeniu limitu wolnych od cła przesyłek, co jesli chodzi o minerały jest bez znaczenia bo nie podlagają ocleniu. Vat jak się placiło tak się płaci w wysokości 22%, i wg ustawy ta wartość się nie zmieniła. Chodzi o to, że "sprawdzalność" ma być większa (niewykonalne bez zwiększenia zatrudnienia ale prawdopodobne) i pewno czas przesylania sie wydluzy (w Polsce). Ja nadal czekam na paczke z mini cieniami za 18$ (nie do ovatowania) od 11 listopada. Brrr
Moge odpowiedziec na pytania, tylko proszę nie powtarzać tego co już pisałam

Gabs, przeczytaj mnie wczesniej,wartosc zakupow samych>22 eur => nie zapłacisz

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-17 o 20:51
pastereczka jest offline  
Stary 2008-12-17, 20:52   #1327
lukrecja222
Zakorzenienie

ale czy ten vat jest wliczony już w przesyłke? Czy trzeba będzie go zapłacic przy odbiorze na przykład?
lukrecja222 jest teraz online  
Stary 2008-12-17, 20:57   #1328
pastereczka
Organizatorka

Vat jest podatkiem obrotowym Polskim więc jest do zapłaty tu, w praktyce przy odbiorze na poczcie lub w wypadku kiedy urząd nie ma rachunku ze sklepu w paczce to pyta listem poleconym o koszt, my mu mailem, faxem lub listem i on nam oplaty lub nie
To tak w skrócie
i placimy im za oclenie okolo 6 zł
pastereczka jest offline  
Stary 2008-12-17, 21:31   #1329
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja nadal czekam na paczke z mini cieniami za 18$ (nie do ovatowania) od 11 listopada. Brrr
Kurcze to dosc dlugo.. oby doszły!

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2008-12-18, 07:47   #1330
Ankie83
Zadomowienie

Cytat:
Moje drogie, rozpisywałam się na temat cła i vatu kilka stron temu, zmiana polega jedynie na zwiększeniu limitu wolnych od cła przesyłek, co jesli chodzi o minerały jest bez znaczenia bo nie podlagają ocleniu. Vat jak się placiło tak się płaci w wysokości 22%, i wg ustawy ta wartość się nie zmieniła. Chodzi o to, że "sprawdzalność" ma być większa (niewykonalne bez zwiększenia zatrudnienia ale prawdopodobne) i pewno czas przesylania sie wydluzy (w Polsce). Ja nadal czekam na paczke z mini cieniami za 18$ (nie do ovatowania) od 11 listopada. Brrr
Moge odpowiedziec na pytania, tylko proszę nie powtarzać tego co już pisałam

Gabs, przeczytaj mnie wczesniej,wartosc zakupow samych>22 eur => nie zapłacisz
Cytat:
Vat jest podatkiem obrotowym Polskim więc jest do zapłaty tu, w praktyce przy odbiorze na poczcie lub w wypadku kiedy urząd nie ma rachunku ze sklepu w paczce to pyta listem poleconym o koszt, my mu mailem, faxem lub listem i on nam oplaty lub nie
To tak w skrócie
i placimy im za oclenie okolo 6 zł
Zawsze można liczyć na rzetelną odpowiedź
Stary 2008-12-18, 08:35   #1331
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Fajny ten paypal - jak się regularnie robi zakupy to można poszaleć.. Po ostatnim zamówieniu zostało mi na koncie w PP 11 zł bo musiałam przelać z góry i nie wszystko poszło - generalnie nie bardzo miałam co z tą kasą zrobić, bo jednak z powrotem jej nie ściągnę bo 5 zł stracę. A dziś zrobiłam zamówienie (to z łakomstwa...) i wyobraźcie sobie - paypal wziął mi te 11 zł co mi zalegało u nich na koncie i resztę dobrał sobie z mego konta. W ten sposób te zakupy kosztują mnie nieco mniej, bo w zeszłym miesiącu zapłaciłam więcej.

Moje zamówienie:
Zestaw 6 produktów mini:
- róż Walkee Talkee
- róż Nick Nack
- cień Silver Spoon
- puder STF Sunlight
- krem rumiankowy
- mydło z bergamotką
Do tego słoiczek Puff Jar i zestaw próbek, w którym są 3 podkłady z rodziny Beige, korektor Aussie Perk Me Up (UWIELBIAM!) i róż Once and Again.

Nie wyrabiam ze zużywaniem... Ale po rabacie wyszło 18,26$ + 9,40 przesyłka.

Kocham EDM...
Fajne zamówienie (silver spoon to moj numer 2 jeżeli chodzi o cienie z EDM) - daj proszę znać jak krem i mydło (uwielbiam bergamotkę). Ja też chyba wyłącznie z łakomstwa zrobię zamówienie - promocja bardzo zacna, wstyd nie wykorzystać
jmw jest offline  
Stary 2008-12-18, 08:42   #1332
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Fajne zamówienie (silver spoon to moj numer 2 jeżeli chodzi o cienie z EDM) - daj proszę znać jak krem i mydło (uwielbiam bergamotkę). Ja też chyba wyłącznie z łakomstwa zrobię zamówienie - promocja bardzo zacna, wstyd nie wykorzystać
ja poczekam może dojdzie paczka z poczatku grudnia...chciałabym jeszcze dwa pędzle i może jakieś cienie...ach to łakomstwo...
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-18, 08:49   #1333
Ankie83
Zadomowienie

A ja czuje się rozgrzeszona Dopiero zaczynam zbierać swoją kolekcję minerałów EDM
Stary 2008-12-18, 09:00   #1334
bitter
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja poczekam może dojdzie paczka z poczatku grudnia...chciałabym jeszcze dwa pędzle i może jakieś cienie...ach to łakomstwo...
rozwielitka wiem że też studiujesz w warszawe - daj znać gdybyś chciała skusić się na em... wspólne zakupy. już od pewnego czasu podczytuję wątek ale wolałam się nie odzywać, no ale jest tu jeden znajomy avatarek to zaryzykuję
Stary 2008-12-18, 09:58   #1335
leviosa
Przyczajenie

Cytat:
Więc w sobote składam zamowienie. Gdyby ktoś się chciał "podpiąć" to jestem chetna
Mam zamiar wziąć 6 produktów big, więc gdyby ktoś chciał też 6 takich produktów to moze sie do mnie przylaczyc i zrobimy zamowienie na zestaw za 50$ albo moze 2 osoby będą chciały po 3 produkty ?
W razie czego to piszcie

Pastereczko, doszła już Twoja paczka? Bo chyba przeszlo miesiac na nią czekasz?
Adusiadu chętnie podepnę się pod Twoje zamówienie
leviosa jest offline  
Stary 2008-12-18, 10:00   #1336
leviosa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Frantic , ja chciała bym zamówić sample i 3 duże produkty ( 2 podkłady + pędzel)
Jeśli adusiadu się zgodzi to możemy razem zamówić zestaw 12 sztuk skoro też jesteś chętna!???

Dajcie znać dziewczyny co Wy na to !
leviosa jest offline  
Stary 2008-12-18, 10:04   #1337
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Mam już 3 cienie z EDM, nakładam je na mokro i efekt jest niezły, aczkolwiek dość delikatny (i tu uwaga do Casual Friday, który źle nałożony daje efekt lima pod okiem...), pomyślałam więc, że wezmę Silver Spoon bo jakiś ładny szary by mi się przydał... A mydło i krem - cóż, mam już balsam do ust, sprawuje się nieźle choć nie mogę go zużyć za chiny ludowe (40 gr to sporo...), ciekawe jak się reszta będzie prezentować...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-12-18, 10:17   #1338
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez leviosa Pokaż wiadomość
Frantic , ja chciała bym zamówić sample i 3 duże produkty ( 2 podkłady + pędzel)
Jeśli adusiadu się zgodzi to możemy razem zamówić zestaw 12 sztuk skoro też jesteś chętna!???

Witaj
Poprosiłam frantic o zamówienie mi zestawu za 50$ i próbek, więc już postanowiłam kupić 12 produktów sama
ale np. może frantic się z Tobą złoży na zestaw 6 sztuk za 34$, nie wiem, trzeba poczkeć na Nią, aż sie wypowie
W każdym razie możemy skorzystać z jednej rejestrowanej paczki - wtedy na pewno dojdzie, a po rozłożeniu kosztów wyjdzie pewnie tak jak za normalną
adusiadu jest offline  
Stary 2008-12-18, 10:21   #1339
leviosa
Przyczajenie

Cytat:
Witaj
Poprosiłam frantic o zamówienie mi zestawu za 50$ i próbek, więc już postanowiłam kupić 12 produktów sama
ale np. może frantic się z Tobą złoży na zestaw 6 sztuk za 34$, nie wiem, trzeba poczkeć na Nią, aż sie wypowie
W każdym razie możemy skorzystać z jednej rejestrowanej paczki - wtedy na pewno dojdzie, a po rozłożeniu kosztów wyjdzie pewnie tak jak za normalną

To dobry pomysł! Przynajmniej nie byłoby stresu czy przypadkiem paczka się nie zagubi w pocztowych " przepastnych czeluściach"!
W takim razie czekamy na frantic!
leviosa jest offline  
Stary 2008-12-18, 10:42   #1340
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Mam już 3 cienie z EDM, nakładam je na mokro i efekt jest niezły, aczkolwiek dość delikatny (i tu uwaga do Casual Friday, który źle nałożony daje efekt lima pod okiem...), pomyślałam więc, że wezmę Silver Spoon bo jakiś ładny szary by mi się przydał... A mydło i krem - cóż, mam już balsam do ust, sprawuje się nieźle choć nie mogę go zużyć za chiny ludowe (40 gr to sporo...), ciekawe jak się reszta będzie prezentować...
Ja mam całe stada cieni z EDM (nałóg EDMowy u mnie przybrał formę "cieniową" a nie "podkładową" podkład mineralny na codzień jest ok, ale jak wiem że musze mieć makijaż od 7.00 do 22.00 to sięgam po podkłady w płynie i tak) acz wg mnie silver spoon jest niebieski ze zlotym polyskiem acz nalożony delikatnie wygląda istotnie jak szaro - niebieskawy. Piekne są te cienie - ale kilka wyrasta zdecydowanie ponad i silver spoon jest jednym z nich. Właśnie będę kupowała kolejną dziesiątkę .
jmw jest offline  
Stary 2008-12-18, 10:47   #1341
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam całe stada cieni z EDM (nałóg EDMowy u mnie przybrał formę "cieniową" a nie "podkładową" podkład mineralny na codzień jest ok, ale jak wiem że musze mieć makijaż od 7.00 do 22.00 to sięgam po podkłady w płynie i tak) acz wg mnie silver spoon jest niebieski ze zlotym polyskiem acz nalożony delikatnie wygląda istotnie jak szaro - niebieskawy. Piekne są te cienie - ale kilka wyrasta zdecydowanie ponad i silver spoon jest jednym z nich. Właśnie będę kupowała kolejną dziesiątkę .
Hoho, ja to jakoś za cieniami EDM nie szaleję, wolę podkłady i pudry. Wiesz, jak się studiuje i pracuje i makijaż ma się od 7 do 22 to nie wyobrażam sobie nakładania podkładu w płynie - minerały trzymają się dzielnie i mnie nigdy nie zawiodły. Z bibułkami matującymi i odrobiną puderku w ciągu dnia - rewelka. A cienie wolę z Essence, jakoś bardziej do mnie pasują...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-12-18, 12:07   #1342
frantic
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Witaj
Cytat:
To dobry pomysł! Przynajmniej nie byłoby stresu czy przypadkiem paczka się nie zagubi w pocztowych " przepastnych czeluściach"!
W takim razie czekamy na frantic!
Dziewczyny ja odpadam. Już mnie adusiadu kusiła, więc zaproponowałam, że wezmę coś, ale to ze zwykłego uzależnienia od EDM a nie z potrzeby lub braku czegokolwiek.
Chętnie natomiast pomogę w złożeniu zamówienia.
frantic jest offline  
Stary 2008-12-18, 12:19   #1343
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Hoho, ja to jakoś za cieniami EDM nie szaleję, wolę podkłady i pudry. Wiesz, jak się studiuje i pracuje i makijaż ma się od 7 do 22 to nie wyobrażam sobie nakładania podkładu w płynie - minerały trzymają się dzielnie i mnie nigdy nie zawiodły. Z bibułkami matującymi i odrobiną puderku w ciągu dnia - rewelka. A cienie wolę z Essence, jakoś bardziej do mnie pasują...
Zazdroszczę - ja mimo poważnego wieku mam cerę tlusta jak 15 latka (kosmetyczka juz 10 lat temu mi obiecywala że mi sie wiekiem będzie mniej tłuścić i dalej nic z tych obietnic sie nie spełnia) i niestety podkład mineralny na dodatek położony na filtr "wyświeca" się bardzo szybko. A co do cieni - wiadomo rzecz gustu - ja je cenię za wielowymiarowość koloru (zwłaszcza In the garden, On the phone i najukochańszy Cypress)
jmw jest offline  
Stary 2008-12-18, 12:26   #1344
gosiala
Zadomowienie

Dziewczyny , to może ja się do Was podepnę na te 3 produkty?
Stary 2008-12-18, 12:34   #1345
leviosa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość

Jak dla mnie to nie ma problemu! Jeśli tylko frantic zgodzi się na zrobienie dla nas i adusiadu zamówienia to wchodzę w to!
leviosa jest offline  
Stary 2008-12-18, 12:40   #1346
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Cytat:
Jak dla mnie to nie ma problemu! Jeśli tylko frantic zgodzi się na zrobienie dla nas i adusiadu zamówienia to wchodzę w to!
Mi już frantic zrobiła zamówienie, jeśli się da to może podpiąć Wasze pod moje a jeśli nie, to przecież możecie zrobić sobie razem i paczka przyjdzie na jedną z Was - zawsze będzie taniej, ale to już musicie do Niej się ładnie uśmiechać
adusiadu jest offline  
Stary 2008-12-18, 12:45   #1347
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
rozwielitka wiem że też studiujesz w warszawe - daj znać gdybyś chciała skusić się na em... wspólne zakupy. już od pewnego czasu podczytuję wątek ale wolałam się nie odzywać, no ale jest tu jeden znajomy avatarek to zaryzykuję
no jasne, na razie czekam na 2 paczuszki i są one dosyć obszerne, ale kto wie kto wie...
a Twój avatarek mnie niezmiennie rozczula!
rozwielitka jest offline  
Stary 2008-12-18, 12:46   #1348
leviosa
Przyczajenie

Cytat:
Mi już frantic zrobiła zamówienie, jeśli się da to może podpiąć Wasze pod moje a jeśli nie, to przecież możecie zrobić sobie razem i paczka przyjdzie na jedną z Was - zawsze będzie taniej, ale to już musicie do Niej się ładnie uśmiechać

Frantic to do Ciebie !:: D!
Pytanie czy podejmiesz się zamówienia i czy faktycznie da się je podpiąć do adusiadu czy też byłaby to osobna paczka?
leviosa jest offline  
Stary 2008-12-18, 12:57   #1349
leviosa
Przyczajenie

Cytat:

adusiadu a jaka Ci wyszła cena przesyłki?
leviosa jest offline  
Stary 2008-12-18, 13:03   #1350
gosiala
Zadomowienie

We 3 osoby wyszło by taniej, w każdym razie ja jestem chętna!

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości