Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-05, 21:59   #1951
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zapomnialas wlasnie o Lumiere.

http://www.lumierecosmetics.com/

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..

fruity jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:03   #1952
Zahran
Raczkowanie

A ja przed chwilą otrzymałam paczkę zamówioną przez Pastereczkę 12 grudnia bez dodatkowych opłat na szczęście na razie rozpakowane i pomacane, za ciemno na zabawę
Zahran jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:05   #1953
vril
Zakorzenienie

Pastereczka dobilas mnie watkiem o promocjach - tyle firm Teraz spedze kilka dni na przegladaniu ofert, auc...

A zdanie na temat PayPal - bezcenne

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:06
vril jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:06   #1954
alukah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Mam to samo, czekam od 17 grudnia- tymbardziej,że to moje pierwsze zamówienie, próbki i pędzel.
Mam nadzieję, że jutro zawita do mnie listonosz.
O, u mnie identycznie! Też próbki i pędzel i też liczę, że pojawią się jutro... Szkoda, że przyjdą do Łodzi, a ja już zdążyłam do Lublina wrócić. Mama będzie musiała odebrać je i wysłać do mnie, więc poczekam jeszcze kilka dodatkowych dni...
alukah jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:08   #1955
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez alukah Pokaż wiadomość
Kurczę, ja złożyłam zamówienie 16 grudnia, a paczki wciąż nie ma... Powinnam się martwić? Niedawno straciłam wszystkie moje kolorowe kosmetyki, nie mam żadnego podkładu, żadnego pudru, żadnego korektora, żadnego różu - a nie kupuję, bo na EDM czekam. Tyle że to czekanie coraz trudniejsze się robi...
Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Mam to samo, czekam od 17 grudnia- tymbardziej,że to moje pierwsze zamówienie, próbki i pędzel.
Mam nadzieję, że jutro zawita do mnie listonosz.
Nic sie nie martwcie. Jesli wzielyscie najtanszą przesyłke to ona idzie do 25 dni roboczych, wiec jeszcze macie około 1,5 tygodnia.
Wiem, wiem jak czekanie sie dłuży...

Edit:
alukah łódzka poczta zwykle sie nie spieszy, wiem coś o tym

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:10 Powód: +
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:17   #1956
vril
Zakorzenienie

Przepadlam na stronie Buff'd Ile kolorow i bialy podklad!!! Ciekawe czy spisalby sie w mieszaniu z zza ciemnymi podkladami innych firm
Tyle stron jeszcze do obejrzenia, sapc nie pojde... Na co mi Tru, mineraly przeslonily mi kolorowkowy swiat Moj kufer sie na mnie obrazi
vril jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:24   #1957
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Bedzie inna , 1-2 dni warto poczekac

uff lista do K- jak macie jakies firmy do K to pisać- link w podpisie
Super watek :P mialam nie wchodzic Moze nazwy Panstw z ktorych są minerały innym kolorem? czarnym?

Mozesz dodac jeszcze:
http://www.coconutbaycosmetics.com/shop/
http://www.artemiscosmetics.com/
http://www.blusche.com/
?
W ogole to bralas z tej stronki firmy? http://people.delphiforums.com/traci...List22405.html

Ja tez czekam na próbki + pedzel. Dojdzie pewnie do ok. 20 stycznia
Mam nadzieje ze nie zniknie na poczcie bo niestety u mnie dziwna jest ta poczta, pare kopert bąbelkowych nie doszlo.
Próbki i pedzel bedzie w kop. bąbelk. czy paczuszce? Bo jak w paczce to na 99% ją dostane

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:34   #1958
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przepadlam na stronie Buff'd Ile kolorow i bialy podklad!!! Ciekawe czy spisalby sie w mieszaniu z zza ciemnymi podkladami innych firm
Tyle stron jeszcze do obejrzenia, sapc nie pojde... Na co mi Tru, mineraly przeslonily mi kolorowkowy swiat Moj kufer sie na mnie obrazi
Narazie doszlam do k
lumiere bedzie pozniej
Anecka nie z tej stronki, a te co dalas to nie dopatrzylam sie wysylki do Polski
Vrill jak dojde do S to wejdziesz na silknaturals i kupisz specjalna baze do podkladow biala w samplach za 1-4 dol, w różnej sile krycia. I pewno sie skusisz na kolorowe klony mac nars itd
Zahran super ze bez vatu

A co do edm to oczywiście nadal je uwielbiam, czasem zdradzam, ale co tam
przyszedł mi róż viki radiant- dla mnie to rozświetlacz, chyba że ktoś jest bialawy a d rugi tego typu to wet sand, przepiękny jaśniutki cien z niego robię

Zaś co do paypal i vatu to jakbym odpowiadała na posty (przeklejając własne wcześniejsze odpowiedzi) to nie mialabym raczkowania, tylko jakieś mega wtajemniczenie koło nicka

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:37
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:41   #1959
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

A sorry, przeoczylam.
Ja sie boje wejsc na te wszystkie strony. Za duzo wyboru a za malo kasy.

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..

fruity jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:44   #1960
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Próbki i pedzel bedzie w kop. bąbelk. czy paczuszce? Bo jak w paczce to na 99% ją dostane
W bąbelkach przyjdą.

Cytat:
Vrill jak dojde do S to wejdziesz na silknaturals i kupisz specjalna baze do podkladow biala w samplach za 1-4 dol, w różnej sile krycia. I pewno sie skusisz na kolorowe klony mac nars itd
Kurcze moje zamówienie z Silk Naturals jeszcze nie przyszło. Inne paczuchy później zamawiane doszły, a moje róże Nars'a jeszcze nie. Nie wiem czy już panikować czy jeszcze siedzieć cicho.

P.S. Pastereczko przyszły dzisiaj moje cienie z eBaya. Zamawiałaś je w końcu, czy odpuściłaś?
frantic jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:47   #1961
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jupi
to ja grzecznie czekam
Mariola, podobają Ci się cienie?
To zupelnie nie moje kolory...
Biały dla mnie bomba Super do rozświetlenia kącika oka Zieleń też mi się podoba, chociaż niby do niebieskich oczu nie pasuje

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja to jak Titanic utonęłam...tylko że w minerałach Truskawa poszła w odstawkę, a kufer przeszedł pierwsze poważne "wietrzenie" i wypuściłam z niego perełki, o które nawet nie podejrzewałabym, że puszczę I to wszystko z miłości do minerałów

Vril, to my chyba dwie co zdradziły truskawę dla minerałów i się do tego otwarcie przyznajemy A już myślałam, że moja miłość do truskawy będzie wieczna Ale trwała tylko pełny rok - od grudnia 07 do grudnia 08 i liczyłą 95 zamówień
Póki co na razie męża nie wymianiam Tyle pracy włożyłam w jego "wychowanie", ze szkoda byłoby zaczynać od początki

Tak sobie pomyślałam, że fajnie by było, aby każda firma, z której mamy kosmetyki mineralne czy próbki miała własny wątek, to łatwiej byłoby śledzić konkretne informacje i pewnie wiele razy uniknęło by się odpowiadania na te same pytania. Myślę, że byłoby przejrzyście. Bo tak tylko Bare Escentuals i Everyday mają swoje wątki. Jak kogoś akurat te minerały nie interesują to nie musi się przebijać np. przez dyskusje prowadzone na ich temat. Co o tym sądzicie ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:59   #1962
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że fajnie by było, aby każda firma, z której mamy kosmetyki mineralne czy próbki miała własny wątek, to łatwiej byłoby śledzić konkretne informacje i pewnie wiele razy uniknęło by się odpowiadania na te same pytania. Myślę, że byłoby przejrzyście. Bo tak tylko Bare Escentuals i Everyday mają swoje wątki. Jak kogoś akurat te minerały nie interesują to nie musi się przebijać np. przez dyskusje prowadzone na ich temat. Co o tym sądzicie ?
Stary 2009-01-05, 23:11   #1963
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W bąbelkach przyjdą.

Kurcze moje zamówienie z Silk Naturals jeszcze nie przyszło. Inne paczuchy później zamawiane doszły, a moje róże Nars'a jeszcze nie. Nie wiem czy już panikować czy jeszcze siedzieć cicho.

P.S. Pastereczko przyszły dzisiaj moje cienie z eBaya. Zamawiałaś je w końcu, czy odpuściłaś?
Nie zamowilam wtedy i czekam na nową kartę by ją tam rozdziewiczyć, bardzo je chce
z silk powinnas sie martwic bo mi przyszlo jak z joppa-błyskawicznie

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-05, 23:15   #1964
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
huhu, to szybciutko, zwłasza że po drodze były święta i nowy rok
mykofenolan mofetilu, co do Ciebie przyszło?
przyszły do mnie same próbeczki:
korektor multi tasking - jakiś mi się wydaje zbyt różowy, ale zobaczę na twarzy w pełnym świetle dziennym
semi matte Buff Fairly Summer - ten dziś testowałam, ciut za ciemny, ale będzie chyba ok na lato
semi matte Golden Light - testuje jutro
intensive Buff Beige Neutral - też chyba będzie odrobinę zbyt ciemny :/
i fajny baaardzo delikatny róż Snooze Bar - w sam raz dla kogoś tak początkującego w różach jak ja (choc pewnie jak będę zamawiac nastepnym razem to uderzę w cos bardziej brązującego )

no i jestem zachwycona, że mi nic nie podrażnił, semi matte ładnie kryje, tzn podobnie do większości lekkich podkładów, ale trochę się zaczęłam błyszczec (zawsze tak mam;]) wiec jutro może spróbuję bez toniku albo dłużej odczekam po użyciu toniku.
Kurczę, my kobiety to zawsze jesteśmy takie szczęśliwe jak możemy się czymś pociapac na twarzy od razu się człowiek lepiej czuje moja współlokatorka powiedziała że bardzo ładnie zmatowił, ja tylko żałuję że na tak krótko (ok 2 godz) ale na pewno nie zrezygnuję i będę szuka sposobu na EDM
a to wszystko dzięki Wam, dziewczyny!! tak to bym się wpakowała w jakiegoś max factora albo l'oreala, a tak to mogę spróbowa czegoś fajniejszego
mykofenolan mofetilu jest offline  
Stary 2009-01-05, 23:26   #1965
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Nie zamowilam wtedy i czekam na nową kartę by ją tam rozdziewiczyć, bardzo je chce
z silk powinnas sie martwic bo mi przyszlo jak z joppa-błyskawicznie
A ja zdążyłam moim cieniom tylko fotki zrobić. Jak je obrobię, to wrzucę do wątku o CS, bo tam mi je w końcu polecono. Wyglądają przepięknie, ale jeszcze ich nie maziałam, bo przyszedł mój luby i wolę żeby nie widział, że kolejne kosmetyki do mnie przyszły.

A z Silk Naturals to właśnie mi się wydawało, że pisałaś coś o szybkiej przesyłce, ale już nie byłam pewna, bo tyle tego ostatnio zamawiałam. Jak do końca tygodnia paczka nie przyjdzie, to będę do nich pisać.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-05, 23:59   #1966
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W ogóle to fajnie by było gdyby powstał cały dział "kosmetyki mineralne" i w nim te wszystkie wątki

Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-06, 00:01   #1967
pastereczka
Organizatorka

Mariola13 jestes optymistką, skoro osobnego watku o paypalu i pierwszego postu wiele osob nie czyt to jakim sopsobem bedzie szukac watkow o róznych firmach mineralnych, szczegolnie tych mniej znanych. Ja lubie o edm, bo tu jednak malo jest pozatematycznych historii, a w watku o mineralkach wlasnie sotykaja sie zwolenniczki roznyc firm i jest bardziej "wolne" o promocjach zrobilam tylko dlateo zeby bylo w jednym miejscu to i nic wiecej, doradzanie pozostaje na dotychczasowych. Ale oczywiście opinie pewno bedą rozbiezne.

Poniewaz nie porusza się tu wieku wizazanek to przypominam, ze na skorze dojrzalej mineraly wylądają swietnie, to odbijanie swiatla splyca zmarszczki. Tylko formulę odpowiednią trzeba znależć. No, polecać mamom, a kolezankom nie tylko tym przed 30tką

Nanomi -juz wiem jakim sposobem- osobny dzial

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-06 o 00:03 Powód: +
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-06, 00:11   #1968
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Ustrzelilam na all roz Pink Snowflakes
Mam nadzieje,ze to bedzie taki kolor jak go zobaczylam na zdjeciach czyli bardzo zimny jasny roz z milionem iskierek.
Stary 2009-01-06, 00:19   #1969
pastereczka
Organizatorka

dokladnie taki tez tam wyslalam - zimny roz ale z dwoma milionami iskierek :P za jasny byl dla mnie, jasniejszy od mojej skory :/

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-06, 00:20   #1970
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
dokladnie taki tez tam wyslalam - zimny roz ale z dwoma milionami iskierek :P za jasny byl dla mnie, jasniejszy od mojej skory :/

To chyba cos dla mnie jednak bo szukalam mroznego bladego rozu,ktory bedzie duzo jasniejszy niz moja skora
Oby to bylo to
Stary 2009-01-06, 00:25   #1971
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To chyba cos dla mnie jednak bo szukalam mroznego bladego rozu,ktory bedzie duzo jasniejszy niz moja skora
Oby to bylo to
W tej promocji byly dwa: jeden dla takich cer jak Twoja, jeden dla mojego typu, przepiekny going pink to gren - uzaleznil mnie, dbrze ze pojemność zbójecka 8 g- starczy mi do emerytury

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-06, 00:27   #1972
frantic
Zakorzenienie

Jak dla mnie to on miał zdecydowanie za wiele tych iskierek.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-06, 00:40   #1973
_marcepanka_
Raczkowanie

Dziewuszki, to już nie zawracam głowy zamówieniem. Właśnie udało mi się nie tylko dokonac zamówienia, ale i zapłacic za nie .

Kochana Lorri pomogła mi uporac się z płatnością poprzez Pay Pal. Nie sądziłam, że może to byc takie proste. Zapłaciłam kartą za zamówienie i udało się

Dzięki wielkie dziewczyny za pomoc w doborze podkładów. Wybrałam kilka malutkich (sample) tak na spróbowanie. I teraz czekam na przesyłkę. Przy najtańszej opcji przesyłki pewnie troche to potrwa , ale grunt, że zamówienie jest w trakcie realizacji.

Zamówiłam:
1. Z podkładów
- Buff-Light Neutral (sm i o.glo)
- Buff Fairly Light Neutral
- Cool Multitasking Neutral
- Golden - Golden Fair (po obejrzeniu zdjęc pewnej bladolicej nadesłanych przez Lorri, zdecydowałam zaryzykowac )

2. Z korektorów
- Intensive Concealer Fair
- Sunlight Color Corrector

3. Zaryzykowałam cienie
- Smokey Eyeliner (uwielbiam kreseczki cieniami)
- In The Garden

4. New Flat Top Brush

Zapomniałam tylko zakupic jasnego cienia dla rozświetlenia spojrzenia. Nie zakupiłam szminki, choc miałam ochotę, z powodu niepochlebnych opinii

Teraz pozostało tylko czekac, a potem (mam nadzieję) zachwycac się
_marcepanka_ jest offline  
Stary 2009-01-06, 01:07   #1974
Lorri
Moderator

Cytat:
Poniewaz nie porusza się tu wieku wizazanek to przypominam, ze na skorze dojrzalej mineraly wylądają swietnie, to odbijanie swiatla splyca zmarszczki. Tylko formulę odpowiednią trzeba znależć. No, polecać mamom, a kolezankom nie tylko tym przed 30tką
Ja, pastereczko, jestem tuż przed trzydziestką i powiem Ci, że wiek nie ma aż tak dużego znaczenia. Skóra po przejściach będzie "po przejściach" i w wieku 20 i 30 lat, i później pewnie też, chyba że kogoś stać na lasery i inne cuda medycyny estetycznej. Moją skórę ratują póki co kwasy (od 6 lat), ale niestety, jeśli chcę obcować ze społeczeństwem, to jestem skazana na makijaż. Za pomocą płynnego podkładu, pudru i korektora jestem w stanie doprowadzić swoją twarz do stanu użyteczności publicznej i efekt jest zadowalający. Niezadowalający jest fakt, że trzeba na to poświęcić zbyt wiele czasu, kiedy skóra ma gorsze dni.

Może przy samych zmarszczkach minerały EDM działają korzystnie, ale bardzo wyraźne pory, blizenki potrądzikowe itp. nie lubią raczej aż tak mocnego "rozświetlenia". Niedoskonała skóra mieszana umalowana minerałami może sprawiać wrażenie niedoskonałej skóry tłustej, a przecież nie o to chodzi w makijażu.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-01-06, 01:34   #1975
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ja, pastereczko, jestem tuż przed trzydziestką i powiem Ci, że wiek nie ma aż tak dużego znaczenia. Skóra po przejściach będzie "po przejściach" i w wieku 20 i 30 lat, i później pewnie też, chyba że kogoś stać na lasery i inne cuda medycyny estetycznej. Moją skórę ratują póki co kwasy (od 6 lat), ale niestety, jeśli chcę obcować ze społeczeństwem, to jestem skazana na makijaż. Za pomocą płynnego podkładu, pudru i korektora jestem w stanie doprowadzić swoją twarz do stanu użyteczności publicznej i efekt jest zadowalający. Niezadowalający jest fakt, że trzeba na to poświęcić zbyt wiele czasu, kiedy skóra ma gorsze dni.

Może przy samych zmarszczkach minerały EDM działają korzystnie, ale bardzo wyraźne pory, blizenki potrądzikowe itp. nie lubią raczej aż tak mocnego "rozświetlenia". Niedoskonała skóra mieszana umalowana minerałami może sprawiać wrażenie niedoskonałej skóry tłustej, a przecież nie o to chodzi w makijażu.
Ja się wtrącę nie na temat edm (wybaczcie). Dieta i picie wody mają zbawienny wpływ na cerę. W moim przypadku oznaczało to zrezygnowanie z jedzenia mięsa oprócz ryb i z picia mleka, jedzenia jogurtów itp. Z nabiału został mi ser i jajka. Znacznie ograniczyłam słodycze, nie piję napojów gazowanych (okazjonalnie pół szklanki cherry coke - moja słabość ), z fast foodów od czasu do czasu pizza, frytki. Można się przyzwyczaić, a jak zobaczysz efekty to nawet przestają smakować.

Oprócz tego bardzo ważne jest picie 1,5l wody dziennie (w zależności od wagi ta ilość będzie inna).

(Chociaż pewnie i tak już to wiesz i się zdrowo odżywiasz i niepotrzebnie się rozpisuję, ale chyba się nie pogniewasz .)

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-06 o 01:37
Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-06, 03:36   #1976
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
(Chociaż pewnie i tak już to wiesz i się zdrowo odżywiasz i niepotrzebnie się rozpisuję, ale chyba się nie pogniewasz .)
Tak, wiem, od lat zdrowo się odżywiam, piję co trzeba i ile trzeba (i nie gniewam się ). Do tego ściśle przemyślana mazidlana pielęgnacja, więc da się żyć. Ale genów i hormonów się nie pozbędę.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-01-06, 07:18   #1977
_marcepanka_
Raczkowanie

No to i ja się wtrącę. Fakt, są kobiety, które właśnie z powodu genów starzeją się ciut szybciej i są takie, które później to dopada i dłużej wyglądają młodo . Jednak, dieta i dbanie o siebie mają spore znaczenie.

Z pewnością bardzo szkodzą skórze solarium i używki. Mam koleżankę, której bardzo się cera postarzała z powodu solarium, popalania i imprezowania w młodości. Choc nie pali dużo, to jednak regularnie, teraz nie imprezuje, ale solarium nie można jej z głowy wybic i widac, ze ono najbardziej jej szkodzi. A wcale nie chodzi tak nałogowo jak niektóre dziewczyny, właściwie bardziej dla relaksu i tylko od wiosny do jesieni, ale mimo wszystko paskudnie to działa na cerę.

Ja natomiast zauważyłam, że najtrudniej zadbac o szyję. Na niej wszystko widac i niestety zdradza wiek jak diabli . Nie opalam się. Jedynie raz do roku okazyjnie na wakacjach, delikatnie przez kilka dni, ale niestety na szyi widac co nie co. Może powinnam częściej mazac się filtrami, a nie tylko w bardzo słoneczne dni. Nie znoszę jednak tego i mam wrażenie, że nawet najlepszy filtr zapycha mi skórę. A ta powłoka, brrrr...

Mam natomiast nadzieję, że poprzez stopniowe wyzbywanie się chemii z kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych pozbędę się wreszcie uparcie wyskakujących "niespodzianek" na twarzy

Edytowane przez _marcepanka_
Czas edycji: 2009-01-06 o 07:19
_marcepanka_ jest offline  
Stary 2009-01-06, 08:36   #1978
pastereczka
Organizatorka

Zgadzam się z Wami, chodziło mi nie o odmładzanie minerałami, a o to że są przyjazne skórze w każdym wieku. Wiele osób uważa, ze kosmetyki w formie pudrowej, zmarszczki podkreślą.
I chociaż geny mam genialne to tez patrzę na dietę i pielęgnację, a minerałki są uwieńczeniem.

Marcepanka, fajny zestaw wzięłaś ( tylko multitasking bym zamienila na perfect- mysle ze po niego wrocisz) Cien in to the garden tez sie nadaje do kreseczek. Mozna wczesniej umoczyć pędzelek w mieszance 1 częsc gliceryny i 3 częsci wody- efekt na mokro o przedłużonej trwałości.

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-06, 10:13   #1979
vril
Zakorzenienie

Hexx tez mialam ochote na Pink Snowflakes jak go zobaczylam na zdjeciach Szkoda, ze jest niedostepny Daj znac jak sie sprawuje
aTez jestem za tym by utworzona podforum o mineralach, widac, ze temat sie szybko rozwija i niektore informacje tona w przepastnych obszarach Wizazystki Wysylamy propozycje do redakcji Wizazu

Prawdopodobnie bede zamawiac probki cieni z Buff'd
Potrzebuje osobnego kufra na mineraly
vril jest offline  
Stary 2009-01-06, 11:02   #1980
iustitia
Zadomowienie

Hej dziewczyny Melduję się tutaj, ponieważ baaaaardzo bym chciała dołączyć do grona wielbicielek minerałów. Cera moja jest problematyczna, do tego alergiczna, atopowe zapalenie skóry (czasami ) i ogólnie masakra, więc oby mi przypasowało i dobrze zrobiło. Tylko nie wiem, czy uda mi się dobrać odpowiedni kolor podkładu, chyba ten biały z Buff'd się będzie tylko nadawał Ale póki co, zamówiłam sobie zestaw próbek z EDM:

Buff - Fair Neutral Intensive
Beige - Sandy Fair Intensive
Buff - Fair Neutral Matte
róż Snuggle (trochę na chybił-trafił, bo nie lubię raczej różów, nigdy nie używałam i nie wiem, czy się przekonam)
Mint Color Corrector

Teraz tylko czekam, aż Paypal się łaskawie naładuje.

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
No to i ja się wtrącę. Fakt, są kobiety, które właśnie z powodu genów starzeją się ciut szybciej i są takie, które później to dopada i dłużej wyglądają młodo . Jednak, dieta i dbanie o siebie mają spore znaczenie.

Z pewnością bardzo szkodzą skórze solarium i używki. Mam koleżankę, której bardzo się cera postarzała z powodu solarium, popalania i imprezowania w młodości. Choc nie pali dużo, to jednak regularnie, teraz nie imprezuje, ale solarium nie można jej z głowy wybic i widac, ze ono najbardziej jej szkodzi. A wcale nie chodzi tak nałogowo jak niektóre dziewczyny, właściwie bardziej dla relaksu i tylko od wiosny do jesieni, ale mimo wszystko paskudnie to działa na cerę.

Ja natomiast zauważyłam, że najtrudniej zadbac o szyję. Na niej wszystko widac i niestety zdradza wiek jak diabli . Nie opalam się. Jedynie raz do roku okazyjnie na wakacjach, delikatnie przez kilka dni, ale niestety na szyi widac co nie co. Może powinnam częściej mazac się filtrami, a nie tylko w bardzo słoneczne dni. Nie znoszę jednak tego i mam wrażenie, że nawet najlepszy filtr zapycha mi skórę. A ta powłoka, brrrr...

Mam natomiast nadzieję, że poprzez stopniowe wyzbywanie się chemii z kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych pozbędę się wreszcie uparcie wyskakujących "niespodzianek" na twarzy
Ja chyba mam dobre geny, moja mama nie ma zbyt wielu zmarszczek (chociaż ma denerwującą mimikę i śmieje się jak Jack Nickolson ), cerę dość gładką, nawet siwych włosów nie tak dużo - obym odziedziczyła to po niej, chociaż figury się nie udało

Jej, solarium, słońce odpada, palenie odpada ale uwielbiam imprezy, taniec etc. z tego nigdy nie zrezygnuję chyba

Ha, filtry - muszę w końcu zebrać się do kupna
iustitia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości