Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-01, 17:50   #181
kitty7
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ile ci wyszło za przesyłkę?

Za tą najtańszą przesyłkę wyszło jakoś 19$, priorytet jakoś 25$ a tą co ja wybrałam czyli EMS to 31 $
kitty7 jest offline  
Stary 2008-09-01, 18:06   #182
wilhelmina
Zadomowienie

Dziś minęły dwa tygodnie od zamówienia, a przesyłki nie widać Boję się, ze celnicy zatrzymali. Buuuu... A ja już tak bardzo nie mogę się doczekac
Stary 2008-09-01, 18:57   #183
ewelinkka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziś minęły dwa tygodnie od zamówienia, a przesyłki nie widać Boję się, ze celnicy zatrzymali. Buuuu... A ja już tak bardzo nie mogę się doczekac

Ja tez zamawiałam 16 sierpnia i ani widu ani słychu Buuuu ,łącze sie w bólu,tez nie mogę się doczekać

ewelinkka20 jest offline  
Stary 2008-09-01, 19:38   #184
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Tyle czasu to trwa? Ojej, a ja liczyłam ze w tym tygodniu dostanę próbki (od kilku dni na stronie moje zamówienie widnieje jako wyslane) i zamówię potem pełnowymiarowe opakowania podczas obecnej promocji...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-01, 21:47   #185
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Ja tez zamawiałam 16 sierpnia i ani widu ani słychu Buuuu ,łącze sie w bólu,tez nie mogę się doczekać
Dziewczyny, mam nadzieję, że Wasze paczki dojdą szybko i bez cła.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-01, 22:31   #186
ewelinkka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieję, że Wasze paczki dojdą szybko i bez cła.

Tez mam taka nadzieje,ponieważ wartość przesyłki była bardzo mala ok 35zl Buziaki wielkie

ewelinkka20 jest offline  
Stary 2008-09-02, 11:52   #187
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Cytat:
Tyle czasu to trwa? Ojej, a ja liczyłam ze w tym tygodniu dostanę próbki (od kilku dni na stronie moje zamówienie widnieje jako wyslane) i zamówię potem pełnowymiarowe opakowania podczas obecnej promocji...
Ja zawsze dostawałam paczkę po tygodniu. No za wyjątkiem ostatniego razu, ale wtedy były jakieś problemy z PayPalem, co już wyjaśniłam i paczka została wysłana. Z drugiej jednak strony Nanomi pisała, że zawsze czeka na paczkę dwa tygodnie, więc bez paniki.
Na marginesie jednak dodam, że Everyday Minerals prosi, by skontaktować się z nimi jeżeli paczka nie dojdzie w ciągu 15 dni. Więc jak już będziecie bardzo zmartwione to po prostu napiszcie do nich pod adres shipping@everydayminerals .com - odpowiadają szybko i rzeczowo. I raczej darujcie sobie pisanie do nich poprzez button w prawym dolnym rogu stronu - pisałam wielokrotnie i odpowiedzi nie było wtedy żadnej.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-02, 12:05   #188
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja zawsze dostawałam paczkę po tygodniu. No za wyjątkiem ostatniego razu, ale wtedy były jakieś problemy z PayPalem, co już wyjaśniłam i paczka została wysłana. Z drugiej jednak strony Nanomi pisała, że zawsze czeka na paczkę dwa tygodnie, więc bez paniki.
Na marginesie jednak dodam, że Everyday Minerals prosi, by skontaktować się z nimi jeżeli paczka nie dojdzie w ciągu 15 dni. Więc jak już będziecie bardzo zmartwione to po prostu napiszcie do nich pod adres shipping@everydayminerals .com - odpowiadają szybko i rzeczowo. I raczej darujcie sobie pisanie do nich poprzez button w prawym dolnym rogu stronu - pisałam wielokrotnie i odpowiedzi nie było wtedy żadnej.
o dzieki za info dobrze, że obchodzi ich to czy klient dostanie przesyłkę czy nie. Ja w gruncie rzeczy jestem zaprawiona, ponieważ większość przesyłek z zagranicy idzie do mnie bardzo długo, tzn. zdecydowanie dłużej niż do innych, jednak jedna przesyłka z zagranicy juz mi zginęła, a nie chciałabym stracić tej z EDM POczekam jeszcze tydzień i jesli nie dostanę, na pewno do nich napiszę.
Stary 2008-09-02, 16:16   #189
vril
Zakorzenienie

Zlozylam zamowienie
Jednakze nie skusilam sie na mineraly, wzielam same pedzle
Zestaw za 34$, wybralam:
- skosny do rozu
- do podkladu
- sciety do podkladu
- do pudru
- kabuki do cieni
- do korektora

Do tego zestaw probek:
- Buff Sandy Fair (original glo)
- Buff Sandy Fair (intensive)
- Buff Ivory (intensive)
- Sunlight korektor
- Pink Ribbon roz

Nie wiem co u mnie bedzie z mineralami - nalozylam podklad Fair Neutral i strasznie mnie zarozowil, skora mnie nie szczypala ale jednak cos jest nie tak, bo bylam wrecz buraczana. Moze to wina filtra (zawiera alkohol), jakas interakcja czy cos, hmm... Poprobuje na czyms innym, jednak na razie wstrzymalam sie z zakupem duzego opakowania i dlatego wzielam same pedzle, kusily mnie bardzo ze wzgledu na oslawiona miekkosc W dodatku maja krotkie trzonki, bedzie idealny zestaw podrozny
vril jest offline  
Stary 2008-09-02, 21:59   #190
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zlozylam zamowienie
Jednakze nie skusilam sie na mineraly, wzielam same pedzle
Zestaw za 34$, wybralam:
- skosny do rozu
- do podkladu
- sciety do podkladu
- do pudru
- kabuki do cieni
- do korektora

Do tego zestaw probek:
- Buff Sandy Fair (original glo)
- Buff Sandy Fair (intensive)
- Buff Ivory (intensive)
- Sunlight korektor
- Pink Ribbon roz

Nie wiem co u mnie bedzie z mineralami - nalozylam podklad Fair Neutral i strasznie mnie zarozowil, skora mnie nie szczypala ale jednak cos jest nie tak, bo bylam wrecz buraczana. Moze to wina filtra (zawiera alkohol), jakas interakcja czy cos, hmm... Poprobuje na czyms innym, jednak na razie wstrzymalam sie z zakupem duzego opakowania i dlatego wzielam same pedzle, kusily mnie bardzo ze wzgledu na oslawiona miekkosc W dodatku maja krotkie trzonki, bedzie idealny zestaw podrozny
Którą formułę nakładałaś?
Rzeczywiście coś nie tak, możliwe jest np. uczulenie na mikę, której jest dużo w EDM. Zobacz co będzie przy nakładaniu na zupełnie czystą skórę (może nawet nie na całą twarz, jeśli to może być uczulenie).
Aha, może spróbuj też na mokro. Generalnie przy nakładaniu na sucho odczuwałam dyskomfort - podobne uczucie jak przy dłoniach pobrudzonych kredą szkolną. Mimo, że mam mieszaną cerę, było za sucho.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-02, 22:13   #191
vril
Zakorzenienie

Nakladalam formule intensive - wymieszalam z DDMG i nasmarowalam twarz jak fluidem, pod spodem mialam filtr LRP (juz wchloniety). Poprobuje jeszcze, tym razem z pedzlem spryskanym termalka.
vril jest offline  
Stary 2008-09-02, 23:38   #192
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nakladalam formule intensive - wymieszalam z DDMG i nasmarowalam twarz jak fluidem, pod spodem mialam filtr LRP (juz wchloniety). Poprobuje jeszcze, tym razem z pedzlem spryskanym termalka.
Mhm, użyłam kiedyś formuły intensive jako korektora i niestety swędziała mnie skóra w tych miejscach i chyba też przez to wyskoczyły mi nowe niespodzianki. Więc trzymam się z dala od tej formuły. Semi-matte mi służy.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-03, 18:01   #193
gabs
Zadomowienie

Dostałam swoją przesyłkę!
Za jakąś godzinkę potestuję, najpierw odpoczynek...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-03, 18:06   #194
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
A co zamówiłaś? Może fotki zamieścisz?
frantic jest offline  
Stary 2008-09-03, 18:14   #195
gabs
Zadomowienie

Cytat:
A co zamówiłaś? Może fotki zamieścisz?
Eeee... No na razie tylko próbki i jak mi któryś podkład podpasuje to zamawiam zestaw za 34 $. Bez kitu.

Fotki też za godzinę. Chwilowo nie ruszam się z łóżka, moje plecy po 8,5 godz. siedzenia na beznadziejnym krześle w pracy domagają się odpoczynku...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-03, 20:08   #196
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:
gabs zazroszczę juz ponad dwa tygodnie, a mojej przesyłki nie ma jesli znów, któs wspaniały na poczcie mi skradł, to przestanę ufać przesyłkom z zagranicy
Stary 2008-09-04, 21:48   #197
gabs
Zadomowienie

Zamówiłam zestaw za 34 $, słoik do mieszania (wymieszam 2 podkłady i uzyskam idealny odcień, między chłodnymi różowymi tonami a neutralnym, jasnym beżem) i zestaw próbek. Machnęłam im notkę by nie zapomnieli o gratisiku Za wysyłkę krzyknęli 9,40, a co się namęczyłam z płatnością to moje... Okazało się że korzystniej jest naliczać wg kursu banku bo wtedy przy kwocie 41,80 $ wyszło mi 2 zł taniej. A jak sobie zrobiłam limit i przy kursie paypala przekraczałam limit o złotówkę, a przy kursie banku byłam złotówkę przed limitem no to różnica jest. Uff... Troszkę się jeszcze obawiam że mi będzie chciał ściągnąć kilka razy za każdą próbę ale mam nadzieję że będzie ok... Jak co to dam znać.

Faktycznie oopłaca się brać zestawm próbek ale ile razy można testować podkłady? Szkoda że nie można jak w innych zestawach dowolnie komponować ilosci poszczególnych składników (vide - któraś z was zamówiła w tym zestawie 6 pędzli - i jest ok). Chętniej bym potestowała róże i pudry...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-04, 21:55   #198
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Cytat:
Zamówiłam zestaw za 34 $, słoik do mieszania (wymieszam 2 podkłady i uzyskam idealny odcień, między chłodnymi różowymi tonami a neutralnym, jasnym beżem) i zestaw próbek. Machnęłam im notkę by nie zapomnieli o gratisiku Za wysyłkę krzyknęli 9,40, a co się namęczyłam z płatnością to moje... Okazało się że korzystniej jest naliczać wg kursu banku bo wtedy przy kwocie 41,80 $ wyszło mi 2 zł taniej. A jak sobie zrobiłam limit i przy kursie paypala przekraczałam limit o złotówkę, a przy kursie banku byłam złotówkę przed limitem no to różnica jest. Uff... Troszkę się jeszcze obawiam że mi będzie chciał ściągnąć kilka razy za każdą próbę ale mam nadzieję że będzie ok... Jak co to dam znać.

Faktycznie oopłaca się brać zestawm próbek ale ile razy można testować podkłady? Szkoda że nie można jak w innych zestawach dowolnie komponować ilosci poszczególnych składników (vide - któraś z was zamówiła w tym zestawie 6 pędzli - i jest ok). Chętniej bym potestowała róże i pudry...
Chodzi Ci o maly zestaw probek za 0$? Nie ma ograniczenia.
Ja juz chyba 3 razy zamawialam.

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..

fruity jest offline  
Stary 2008-09-04, 22:09   #199
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o maly zestaw probek za 0$? Nie ma ograniczenia.
Ja juz chyba 3 razy zamawialam.
Ale tych podkładów nie ma dużo, jeśli mam cerę o określonej, chłodnej urodzie i jasnym odcieni to nie mam tam zbyt wielu mozliwości. Inna rzecz że dostrzegłam interesującą właściwość podkładów mineralnych - nie zamalowują twarzy, tylko stapiają się z jej kolorytem i wszelkie niedoskonałości w magiczny sposób znikają. Inna rzecz, że te próbki są przydatne na wszelkie wyjazdy itp. - biorę małe słoiczki i na tydzień mam spokój z makijażem.

Mam pytanie - testował ktoś ich pudry sypkie lub prasowane? Bo lubię puderki i ciekawi mnie czy nie podkreślają zmarszczek bo te wokół oczu bez nizcego są słodkie ale po pudrze wyglądam w tym jednym miejscu 10 lat starzej...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2008-09-04, 22:30   #200
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Ale tych podkładów nie ma dużo, jeśli mam cerę o określonej, chłodnej urodzie i jasnym odcieni to nie mam tam zbyt wielu mozliwości. Inna rzecz że dostrzegłam interesującą właściwość podkładów mineralnych - nie zamalowują twarzy, tylko stapiają się z jej kolorytem i wszelkie niedoskonałości w magiczny sposób znikają. Inna rzecz, że te próbki są przydatne na wszelkie wyjazdy itp. - biorę małe słoiczki i na tydzień mam spokój z makijażem.

Mam pytanie - testował ktoś ich pudry sypkie lub prasowane? Bo lubię puderki i ciekawi mnie czy nie podkreślają zmarszczek bo te wokół oczu bez nizcego są słodkie ale po pudrze wyglądam w tym jednym miejscu 10 lat starzej...
Właśnie to uwielbiam w EDM - to, że tego makijażu prawie nie widać, a różnica jest wielka.

Nanomi jest offline  
Stary 2008-09-05, 09:57   #201
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Ja mam puder Lumiere i on ladnie uklada sie na buzi i nawet maskuje troszeczke pory itp.
Ale to jest tylko probka, ktora mi sie konczy i chcialabym znalesc cos z EM.
Tez jestem ciekawa jakie sa te pudry.

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..

fruity jest offline  
Stary 2008-09-05, 10:23   #202
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Podniecona Waszym watkiem postanowilam zamowic pedzle i probki Niestety przy przeciaganiu do kosza podklady sie nie dodaja Nie moge ich "upuscic" w koszu Czy to moze byc wina mojej przegladarki? (jestem na Mac-u) a moze po prostu jestem ulomna?
Pomozcie

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-09-05, 11:14   #203
wilhelmina
Zadomowienie

Kolejny tydzień mija i nic Dziś napisze do nich maila. A wiecie może, co oni robia w przypadkach, gdy przesyłka do klienta nie dotarła? Oddają pieniądze?

Kurcze, a tak bardzo chcialam EDM
Stary 2008-09-05, 11:20   #204
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Podniecona Waszym watkiem postanowilam zamowic pedzle i probki Niestety przy przeciaganiu do kosza podklady sie nie dodaja Nie moge ich "upuscic" w koszu Czy to moze byc wina mojej przegladarki? (jestem na Mac-u) a moze po prostu jestem ulomna?
Pomozcie
Hmm trudno doradzic coś tylko na podstawie opisu... Jeżeli zamawiasz zestaw daromwych próbek, to najpierw musisz kliknąć go. Pojawi się lista do uzupełnienia w koszyku. Wtedy jak wybierasz np. podkład, zaznaczas formułe podkładu i przeciągasz go właśnie na tą listę... Hmm trudno to wyjaśnić. Jeżeli z kolei zamawiasz większe opakowanie (mini lub full), to nie musisz już go przeciągać, tylko wystarczy kliknąć "add to cart". Nie wiem czy coś pomogłam.

Cytat:
Kolejny tydzień mija i nic Dziś napisze do nich maila. A wiecie może, co oni robia w przypadkach, gdy przesyłka do klienta nie dotarła? Oddają pieniądze?

Kurcze, a tak bardzo chcialam EDM
O ile dobrze pamiętam, to jedna wizażanka w wątku o minerałach pisała, że oddali jej pieniążki.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-05, 11:24   #205
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Hmm trudno doradzic coś tylko na podstawie opisu... Jeżeli zamawiasz zestaw daromwych próbek, to najpierw musisz kliknąć go. Pojawi się lista do uzupełnienia w koszyku. Wtedy jak wybierasz np. podkład, zaznaczas formułe podkładu i przeciągasz go właśnie na tą listę... Hmm trudno to wyjaśnić. Jeżeli z kolei zamawiasz większe opakowanie (mini lub full), to nie musisz już go przeciągać, tylko wystarczy kliknąć "add to cart". Nie wiem czy coś pomogłam.i.
Dziekuje za odpowiedz Ja wlasnie tak probowalam zrobic (korzystalam z instrukcji Elfika). Po wybraniu formuly przeciagam kolor z dolu strony, prawda?

Stary 2008-09-05, 11:27   #206
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje za odpowiedz Ja wlasnie tak probowalam zrobic (korzystalam z instrukcji Elfika). Po wybraniu formuly przeciagam kolor z dolu strony, prawda?
Tak, "chwytasz" malutkie zdjęcie podkładu i przeciągasz na listę z wykazem darmowych próbek. Potem puszczasz i podkład sam się dodaje na listę.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-05, 11:36   #207
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Tak, "chwytasz" malutkie zdjęcie podkładu i przeciągasz na listę z wykazem darmowych próbek. Potem puszczasz i podkład sam się dodaje na listę.

Dzieki Moze to jednak wina mojej przegladarki...Bede probowac

Stary 2008-09-05, 11:58   #208
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Dzieki Moze to jednak wina mojej przegladarki...Bede probowac
Też tak myślę, bo innego wytłumaczenia wykombinować nie mogę.
frantic jest offline  
Stary 2008-09-05, 12:09   #209
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Pomozcie

Tam powinna byc też opcja add to kit (przynajmniej ja pod Firefox'em mam ją dostępną) - wtedy nie trzeba metodą "przeciągnij-upuść"
jmw jest offline  
Stary 2008-09-05, 17:12   #210
kitty7
Raczkowanie

Talking Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny wczoraj w skrzynce znalazłam awizo do mojej paczki z EDM
Ale, że było już za późno to musiałam czekać do nastepnego dnia, by ją odebrać. Wogóle listonosz niepotrzebnie mnie wczoraj zdenerwował, bo napisał na awizo że mam zapłacić za paczkę jakoś 890 zł ale przecież niemożliwe żeby dali takie cło. Nawet pani na poczcie gdy znalazła moją paczkę musiała pójść sie kogoś spytać, bo już sama nie wiedziała czy to jest kwota do zapłaty. Jak się później okazało listonosz w pozycji należność wpisał wagę przesyłki, i na szczęście nie musiałam nic płacić mimo, że zamówienie było na jakieś 100 $. Od razu jak przyszłam do domu zabrałam się za testowanie kosmetyków. Ale niedługo musiałam iść do pracy, więc dopiero teraz mogę się im dobrze przyjrzeć. Bardzo duże wrażenie zrobiły na mnie pędzelki (płasko ścięty i kabuki z długą rączką), gdyż są bardzo bardzo miękkie, mimo, że są wykonane ze sztucznego włosia, więc wszystkim bardzo polecam te pędzelkii, bo warte są swojej ceny. Rózy też zrobiłam sobie spory zapasik i jeszce potestuje darmowy zestaw.Mam nadzieję, że to co zamówiłam starczy mi na długi czas.
kitty7 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości