Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-15, 11:00   #2341
pranie
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dostalam dzisiaj pedzel kabuki i probki EDM z wymianki od forumki - dopiero za moment bede testowac w swietle dziennym, musialam sie przygotowac psychicznie i obejrzec film instruktazowy
Juz widze, ze kilka probek bede miala do oddania, kiedy bedzie forum mineralno-wymiankowe?!
Mam pytanie: czy moge uzyc tego samego pedzla do nalozenia podkladu, pozniej rozu, a na koniec ewentualnie finishing powder? zamowilam juz inne pedzle z EDM, ale na razie mam tylko jeden "wlasciwy"
pranie jest offline  
Stary 2009-01-15, 11:04   #2342
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dostalam dzisiaj pedzel kabuki i probki EDM z wymianki od forumki - dopiero za moment bede testowac w swietle dziennym, musialam sie przygotowac psychicznie i obejrzec film instruktazowy
Juz widze, ze kilka probek bede miala do oddania, kiedy bedzie forum mineralno-wymiankowe?!
Mam pytanie: czy moge uzyc tego samego pedzla do nalozenia podkladu, pozniej rozu, a na koniec ewentualnie finishing powder? zamowilam juz inne pedzle z EDM, ale na razie mam tylko jeden "wlasciwy"
W sumie taki wątek wymiankowo mineralny byłby super, też mam kilka próbek nietrafionych. szkoda mi wyrzucic a oddac w moim otoczeniu nie mam jakos komu.

Myśle ze możesz spróbować tym samym, zobaczysz jaki bedzie efekt

Edytowane przez joanaros
Czas edycji: 2009-01-15 o 11:10
joanaros jest offline  
Stary 2009-01-15, 11:09   #2343
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Nie ma przeciwskazań. Pędzli jest kilka, bo ułatwiają aplikację określonych kosmetyków. Np. podkład łatwiej nałożyć flat topem, puder łatwiej nałożyć kabuki, a róż pędzlem ściętym. Ale jak potrafisz to wszystko zrobić jednym tylko pędzlem, to wszystko jest ok.
Pędzlem kabuki trzeba się bardziej namachać chcąc uzyskać większe krycie podkładu. No i jak twój pędzel jest duży to oczywiste, że musisz uważać przy różu.
Ale próbuj, powodzenia.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-15, 11:47   #2344
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ani sniezyca - przetestowane
Ja szłam w sniezycy i u mnie niestety sie mineraly "rozpuscily" :P nie wiem, po prostu wyparowaly.. weszłam do domu, patrze w lustro a tu co? Wszystkie syfki na wierzchu

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Czyli zwykły micel sobie może nie poradzic ze zmyciem ich?
Micel jak najbardziej Uzywalam zawsze biodermy ale z braku kasy kupilam cos co skladem wydawalo sie OK czyli micela ziaji za 8zl heh lol... i swietnie wszystko zmywa

konopia, dzieki za odpowiedz ja co prawda formuly intensive bede miec, ale moze tez bedzie pieknie

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-15, 13:46   #2345
~~ALa~~
Zadomowienie

mam takie pytanie: jakie pędzle z everydayminerals poleciłybyście mi jako niezbędniki do makijażu?

chciałam kupić pędzel do podkładu - flat top, przy okazji wypróbować różne odcienie podkładów. ale pomyślałam, że w sumie nie mam ani jednego porządnego pędzla do makijażu, więc chętnie zamówiłabym full custom kit i w ramach tego zestawu mogłabym wziąć kilka pędzli w atrakcyjnej cenie+pewnie coś jeszcze więc zastanawiam się, które pędzle mogą stanowić taki niezbędnik?
Stary 2009-01-15, 13:57   #2346
fashionismypassion
Wtajemniczenie

Czytam forum i wpadłam w zachwyt. Chyba sama się skuszę na zakupy Ja wypróbowłam już róż i cienie do powiek (innej firmy co prawda niż EDM) wrażenia jak najbardziej pozytywne. Muszę stwierdzić, że kosmetyki minerlane mają coś w sobie, nie tylko bogaty skład Teraz zastanawiam się nad zakupem podkładu i mam do Was pytanie, jakie macie wrażnia po zastosowaniu podkładu mineralnego? Przyznam, że do tej pory stosowałam jedynie podkłady w płynie to raz, a po drugie wyłącznie lekkie formuły (bez opcji mocnego krycia). Stąd obawa, że pudrowa konsystencja będzie zbyt ciężka na skórze i stworzy efekt "maski".
fashionismypassion jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:09   #2347
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
mam takie pytanie: jakie pędzle z everydayminerals poleciłybyście mi jako niezbędniki do makijażu?

chciałam kupić pędzel do podkładu - flat top, przy okazji wypróbować różne odcienie podkładów. ale pomyślałam, że w sumie nie mam ani jednego porządnego pędzla do makijażu, więc chętnie zamówiłabym full custom kit i w ramach tego zestawu mogłabym wziąć kilka pędzli w atrakcyjnej cenie+pewnie coś jeszcze więc zastanawiam się, które pędzle mogą stanowić taki niezbędnik?
ja na co dzień używam flat topa do podkładu i finishing powder (chciałabym miec dwa oddzielne); long handled kabuki do różu (jeśli nakładam) eye kabuki do cienia bazowego na calą powiekę, everyday eyeshadow brush do kreski nad rzęsami (zamiennie z malutkim pędzelkiem do linera sephory) i ew. pędzelka do korektora.
Zależy czego potrzebujesz

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Czytam forum i wpadłam w zachwyt. Chyba sama się skuszę na zakupy Ja wypróbowłam już róż i cienie do powiek (innej firmy co prawda niż EDM) wrażenia jak najbardziej pozytywne. Muszę stwierdzić, że kosmetyki minerlane mają coś w sobie, nie tylko bogaty skład Teraz zastanawiam się nad zakupem podkładu i mam do Was pytanie, jakie macie wrażnia po zastosowaniu podkładu mineralnego? Przyznam, że do tej pory stosowałam jedynie podkłady w płynie to raz, a po drugie wyłącznie lekkie formuły (bez opcji mocnego krycia). Stąd obawa, że pudrowa konsystencja będzie zbyt ciężka na skórze i stworzy efekt "maski".
przeczytaj 1. post, tam są zawarte informacje na temat formuł original-glo i semi-matt, najmniej kryjących. Na pewno maski nie uzyskasz, nawet przy formule intensive. Zamawiając próbki pomyśl o pędzlu flat top, naprawdę jest diametralna różnica, daje dobre pokrycie przy mniejszej ilości podkładu i lepiej stapia go ze skorą.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:09   #2348
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Jak przejrzysz watek, to zobaczysz, że wszyscy się zachwycają efektami.
Jeśli szukasz lekkiej formuły to zwróc uwage na Original glo z EDM
a jeśli jeszcze tam nie byłaś to idź do pierwszego postu
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:10   #2349
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość

Moim skromnym zdaniem:
1) Flat top kabuki - nawet 2 sztuki, wymiennie na czas prania pędzla
2) Eye kabuki - do korektora lub do cieni
3) Long Handled Kabuki - do pudrów
4) jakiś puder wykańczający - według potrzeby
5) Oval Concealer Brush (do korektora jeśli potrzebujesz)
6) Foundation Brush (ten jest fajny do pudrów wykańczających)

+ zestaw darmowych próbek.

Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:14   #2350
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem:
1) Flat top kabuki - nawet 2 sztuki, wymiennie na czas prania pędzla
2) Eye kabuki - do korektora lub do cieni
3) Long Handled Kabuki - do pudrów
4) jakiś puder wykańczający - według potrzeby
5) Oval Concealer Brush (do korektora jeśli potrzebujesz)
6) Foundation Brush (ten jest fajny do pudrów wykańczających)

+ zestaw darmowych próbek.
(co nie przeszkadza niektórym robić zapasow pędzli na 500lat)
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:49   #2351
gosiala
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
No właśnie....Ja chyba przesadziłam z ilością pędzli i teraz mam 2 Flat topy na zbyciu....Muszę trochę przystopować z zakupami
Stary 2009-01-15, 14:51   #2352
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
No właśnie....Ja chyba przesadziłam z ilością pędzli i teraz mam 2 Flat topy na zbyciu....Muszę trochę przystopować z zakupami
gosiala jakbyś chciała się ich jakoś pozbywać to chętnie przygarnę.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:53   #2353
konopia
Zadomowienie

Mam dziś na twarzy podkład Multitasking w formule original glo i w sumie nie wiem, co powiedzieć o nim. Kolor jest równie dobry jak Light Medium, za to chyba ta świecąca formuła do mnie nie przemawia, no nie wiem, zobaczymy :P
O ile zachwyt nad korektorem rośnie, o tyle uznałam dziś, że róż Deep Wine wychodzi na mojej skórze zbyt pomarańczowo Dziewczyny, znacie jakiś róż EDM który naprawdę wchodzi w czerwień? Może macie jakieś na stanie albo posiadacie zdjęcia?

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C

'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:58   #2354
gosiala
Zadomowienie

Rozwielitka , Adiusiadu , napisałam PW.
Stary 2009-01-15, 14:59   #2355
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Do czego to jest komentarz?

Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:01   #2356
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem nowa na wizaz.pl ale od dłuższego czasu śledzę forum. Zainteresowałam się minerałami i dlatego trafiłam tutaj.
Bardzo chętnie odkupię od kogoś pędzle do nakładania podkładu mineralnego w pudrze bo mój z essence jest trochę problematyczny.
Poza tym czy ktoś będzie w najbliższym czasie zamawiał podkłady mineralne z Everyday'a?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie minerałki
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:11   #2357
rozwielitka

Cytat:
Do czego to jest komentarz?
do ogólnej pędzlowej tendencji chomiczej która i mi się udziela.
jeśli był głupi, przepraszam.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-15 o 15:22
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:19   #2358
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Mam dziś na twarzy podkład Multitasking w formule original glo i w sumie nie wiem, co powiedzieć o nim. Kolor jest równie dobry jak Light Medium, za to chyba ta świecąca formuła do mnie nie przemawia, no nie wiem, zobaczymy :P
O ile zachwyt nad korektorem rośnie, o tyle uznałam dziś, że róż Deep Wine wychodzi na mojej skórze zbyt pomarańczowo Dziewczyny, znacie jakiś róż EDM który naprawdę wchodzi w czerwień? Może macie jakieś na stanie albo posiadacie zdjęcia?
mamy podobny odcien skóry - do tego zestawu polecam Ci jeszcze fairly summer z buff

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:37   #2359
gosiala
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem nowa na wizaz.pl ale od dłuższego czasu śledzę forum. Zainteresowałam się minerałami i dlatego trafiłam tutaj.
Bardzo chętnie odkupię od kogoś pędzle do nakładania podkładu mineralnego w pudrze bo mój z essence jest trochę problematyczny.
Poza tym czy ktoś będzie w najbliższym czasie zamawiał podkłady mineralne z Everyday'a?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie minerałki
Niestety , moje Flat Topy już zmieniły właściciela....
Stary 2009-01-15, 15:41   #2360
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
do ogólnej pędzlowej tendencji chomiczej która i mi się udziela.
jeśli był głupi, przepraszam.
Tendencja nie jest tak zła jak się wydaje, bo pędzle w przeciwieństwie do kosmetyków raczej nie tracą na wartości z czasem, więc nawet jak coś zachomikujemy to można się jeszcze podzielić z innymi pełnowartościowym produktem. Opłaca się wziąć do koszyka np. dwa zbędne nam pędzle (ale takie uniwersalne i dobre), bo za wszystko płacimy mniej niż np. kupując 4 produkty nie w zestawie a na pewno znajdą się na nie chętni.

Poza tym, może to głupie, ale to moja tendencja ogólnożyciowa: jak coś jest dobre i mi pasuje to biorę kilka sztuk (np. mam tak też z ubraniami, czy z artykułami papierniczymi ).

Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:46   #2361
rozwielitka

Cytat:
Tendencja nie jest tak zła jak się wydaje, bo pędzle w przeciwieństwie do kosmetyków raczej nie tracą na wartości z czasem, więc nawet jak coś zachomikujemy to można się jeszcze podzielić z innymi pełnowartościowym produktem. Opłaca się wziąć do koszyka np. dwa zbędne nam pędzle (ale takie uniwersalne i dobre), bo za wszystko płacimy mniej niż np. kupując 4 produkty nie w zestawie a na pewno znajdą się na nie chętni.

Poza tym, może to głupie, ale to moja tendencja ogólnożyciowa: jak coś jest dobre i mi pasuje to biorę kilka sztuk (np. mam tak też z ubraniami, czy z artykułami papierniczymi ).
coś w tym jest, mój tata miał ukochane buty, w których chodził aż się dosłownie rozpadły. Gdyby wiedział, wziąłby od razu 10 par na całe życie...

na pędzle zawsze znajdą się chętni, własnie z adusiadu poszerzyłyśmy kolekcję o dwa flat topy dzięki gosiali.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:50   #2362
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
coś w tym jest, mój tata miał ukochane buty, w których chodził aż się dosłownie rozpadły. Gdyby wiedział, wziąłby od razu 10 par na całe życie...

na pędzle zawsze znajdą się chętni, własnie z adusiadu poszerzyłyśmy kolekcję o dwa flat topy dzięki gosiali.
Jak cieple buleczki sie rozeszly

W ogóle potrzebuję 4 duże produkty z EDM, ale jak widzę, ze $ po 3,21 to

(tzn. nie potrzebuję wcale, tylko baaardzo chce )
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:51   #2363
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Jak ktoś będzie miał do sprzedania pędzle do nakładania minerałów to czekam na info Podobnie gdyby ktoś zamówił więcej minerałów albo źle dopasował odcień (interesują mnie te bardzo jasne) to czekam na info Niestety ze względu na brak karty kredytowej jestem ograniczona... Kiedy te prawdziwe minerały trafią do Polski?
Stary 2009-01-15, 15:55   #2364
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Jak ktoś będzie miał do sprzedania pędzle do nakładania minerałów to czekam na info Podobnie gdyby ktoś zamówił więcej minerałów albo źle dopasował odcień (interesują mnie te bardzo jasne) to czekam na info Niestety ze względu na brak karty kredytowej jestem ograniczona... Kiedy te prawdziwe minerały trafią do Polski?
Prawdziwe minerały są w PL:
Essence ma podkład, RHEA ma wszystko i na allegro mozna kupić mineralny podkład Dr Jadwigi
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:59   #2365
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość

Rozumiem to "chcenie" Mam nadzieję że np. do marca dolar trochę spadnie i tym samym wynagrodzi nam czekanie Czekam na kompakty i duo fibre (o czym już chyba piszę czwarty raz :P)

Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-15, 16:03   #2366
rozwielitka

Cytat:
Rozumiem to "chcenie" Mam nadzieję że np. do marca dolar trochę spadnie i tym samym wynagrodzi nam czekanie Czekam na kompakty i duo fibre (o czym już chyba piszę czwarty raz :P)

do czego właściwie służy duo fibre?
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-15, 16:04   #2367
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Nie przypominaj mi o takich rzeczach Nanomi, bo przez Ciebie wydłuża mi się lista "chcianych" produktów
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-15, 16:04   #2368
frantic
Zakorzenienie

Cytat:

A co tak bardzo chcesz/potrzebujesz?
frantic jest offline  
Stary 2009-01-15, 16:07   #2369
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Prawdziwe minerały są w PL:
Essence ma podkład, RHEA ma wszystko i na allegro mozna kupić mineralny podkład Dr Jadwigi
Jasne, że są ale nie te, które ja bym chciała ;P
Z Rhea mam kilka rzeczy, essence niestety za ciemne wszystkie, a dr. Jadwiga ma puder i nie kryje- używam do wykończenia jedynie.
Czytając wasze opinie zamarzyły mi się minerały z EDM- chyba się nie dziwicie?
Stary 2009-01-15, 16:08   #2370
vril
Zakorzenienie

Nanomi cos sie obie nie mozemy doczekac Ja wezme Duo Fibre pewnie w promocji walentynkowej (licze na upust 14% ) i byc moze kompakt Fair Neutral tylko bije sie z myslami, ktora formula - intensive czy o-glo - obie mi pasuja

Rozwielitka - Duo Fibre to pedzel do podkladu przypominajacy pedzel MAC 187.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-15 o 16:10
vril jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości