Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-22, 13:14   #2731
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Czy moge dostać porade. Chce zamówić probki ale nie wiem które kolory bedą mi pasować. Jestem typem bladego lica toteż nie wiem czy wybierać podkłady z kategori Beig czy Buff. Ostatnio używałam Astor Mattitude 001, był dla mnie odrobine za jasny, mam też Rimmel podkład mineralny odcień Ivory ten jest dla mnie o ton za ciemny. Miałam też Dermacol odcień 212 był za jasny.
Proszę doradźcie. W sprawie korektora też proszę o poradę.
astor matittude 01 był dla mnie minimalnie za ciemny, więc na pewno u Ciebie odpadają najjaśniejsze odcienie (sandy fair, fair neutral).
Może ivory? jest jasny, ale nie biały.
co do korektora to obstawiam intensive fair- jeśli chcesz matowy. Jasniejszy był intensive light, ale został wycofany.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-22, 13:18   #2732
anna1112
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jeśli dermacol 212 był za jasny to bardzo jasna nie jesteś a jaki odcień ma Twoja skóra? Ciepły, żółtawy, zimny, różowy?

Odcień zimny.
anna1112 jest offline  
Stary 2009-01-22, 13:24   #2733
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość

Zdziwiona jestem, że light neutral jest zbyt ciemny, a golden (a ja nie złocista tylko bladolica ) jest jaśniutki, delikatny i zupełnie jak dla mnie. Cudo! .

a ja też należę do "zdziwionych" ale dlatego, że nigdy nie uważałam się za bladą, raczej za taką żółto-beżową, a tu Golden Light też jest dla mnie stworzony! jak widać to kolor baaardzo uniwersalny i świetnie się dopasowujący Pastereczka chyba też go używa, przynajmniej tak kiedyś wspominała, więc jest nas "Goldenów" coraz więcej
mykofenolan mofetilu jest offline  
Stary 2009-01-22, 13:28   #2734
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Dostalam dzis moje probki <jupiiii> .
Pomalowalam sie. Naciapalam co prawde tym proszkiem wszedzie, lacznie z obsypaniem mojego czerwonego sweterka, ale jeste bardzo pozytywnie zaskoczona efektem, super, cera wygladzona, polyskujaca, a nie widac w ogole makijazu! Na razie probowalam na sucho. Moja kolezanka, nazekala ze ja to wysusza, ona tez naklada na sucho. Powiedzcie, czy przy nakladaniu na mokro jest mniej wysuszajace?

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline  
Stary 2009-01-22, 13:50   #2735
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Dostalam dzis moje probki <jupiiii> .
Pomalowalam sie. Naciapalam co prawde tym proszkiem wszedzie, lacznie z obsypaniem mojego czerwonego sweterka, ale jeste bardzo pozytywnie zaskoczona efektem, super, cera wygladzona, polyskujaca, a nie widac w ogole makijazu! Na razie probowalam na sucho. Moja kolezanka, nazekala ze ja to wysusza, ona tez naklada na sucho. Powiedzcie, czy przy nakladaniu na mokro jest mniej wysuszajace?
Można spróbować nakładania z kremem lub z jakimś tonikiem nawilżającym. Albo na sucho, ale na dobrze nawilżoną buzię. Ja lubię oliwkę Hipp, zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż.
Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:05   #2736
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Można spróbować nakładania z kremem lub z jakimś tonikiem nawilżającym. Albo na sucho, ale na dobrze nawilżoną buzię. Ja lubię oliwkę Hipp, zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż.
Nanomi, a skore masz jaką? sucha/mieszana/tlusta?
Bo tak sie zastanawiałam.. jakby wlasnie kropeleczke oliwki Hipp naniesc na twarz, troche odczekac a potem podklad Intensive, ale ja mam cere mieszana/tlustą i nie wiem czy to by bylo mądre, bo jak nic nie nakladam to i tak mi sie podklad "zmywa" z twarzy..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:20   #2737
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Nanomi, a skore masz jaką? sucha/mieszana/tlusta?
Bo tak sie zastanawiałam.. jakby wlasnie kropeleczke oliwki Hipp naniesc na twarz, troche odczekac a potem podklad Intensive, ale ja mam cere mieszana/tlustą i nie wiem czy to by bylo mądre, bo jak nic nie nakladam to i tak mi sie podklad "zmywa" z twarzy..
Mieszaną - strefa T tłusta, policzki suche/normalne. Duża skłonność do zapychania. Możesz spróbować w jednym mniejszym miejscu na twarzy. Sprawdz ze trzy razy w różnych mniejszych obszarach twarzy, jak nic nie powstanie, to raczej możesz używać. I może najpierw na noc a nie na dzień pod makijaż.

Oszczędność w nakładaniu jest bardzo ważna - jak napisałaś "kropeleczke" najpierw delikatnie rozsmaruj i jak widzisz, że to za malo to dodaj kolejną. Nie powinna być wyczuwalna żadna warstwa oliwki na twarzy. Ja swoją porcjuję do słoiczka 5ml (tak żeby było coś na dnie) i co kilka dni go czyszczę. Moczę palec i robię kropki wewnętrz dłoni - jakby porcuję tę kroplę co mi się przykleiła do palca, niewielką ilość rozcieram miedzy palcami i nakładam.
Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:25   #2738
anna1112
Zadomowienie

Pomocy ma problem.
Kiedyś chciałam spawdzić ile wyniesiem mi paczka z Flat Topem i próbkami . Więc wybrałam próbki i pędzel ale niestety mi nie pokazało kalkulatora, po prostu ja go nie mam na stronie, więc nie mogłam tego sprawdzić. Dziś chcę kupić tylko probki, ponieważ mam tylko tyle pieniedzy na PayPal ale na dal mam na liście po prawej stronie dodany ten Flat Top da się go jakoś usunoć?
anna1112 jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:29   #2739
rozwielitka

Cytat:
Pomocy ma problem.
Kiedyś chciałam spawdzić ile wyniesiem mi paczka z Flat Topem i próbkami . Więc wybrałam próbki i pędzel ale niestety mi nie pokazało kalkulatora, po prostu ja go nie mam na stronie, więc nie mogłam tego sprawdzić. Dziś chcę kupić tylko probki, ponieważ mam tylko tyle pieniedzy na PayPal ale na dal mam na liście po prawej stronie dodany ten Flat Top da się go jakoś usunoć?
tak, wchodzisz w shopping card na górze po prawej i tam możesz usuwać wszytskie pozycje.
poza tym shipping calculator jest widoczny jak jesteś zalogowana.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:34   #2740
anna1112
Zadomowienie

Dziękuje za szybką pomoc, jak jestem zalogowana to i tak mi kalkulatora nie pokazuje, nie wiem dlaczego.
anna1112 jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:35   #2741
konopia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
OK testujmy razem
Skoro do cieni jest dobrze storowac roztwor glicerynowy to i do podkladu powinno być dobrze.
Mam pojemnik spray i zrobie 1 jednostka gliceryny + 3 j wody, i spróbuję spryskac dla utrwalenia buzię tym mixem, po wtóre spróbuję na pędzel psiknąć i nakładać na mokro. Powinno się sprawdzić
Sposób Enkore, też się przymierzam do zrobienia sobie tego mixing medium
Używam EDM już ze dwa tygodnie codziennie i zdam Wam teraz relację!
Otóż kolory próbkowych podkładów dobrałam sobie idealnie, sama jestem w szoku! Najbardziej pasują mi Light Medium (matte) i Fairly Light Neutral (intensive), mam jednak zastrzeżenia - gdybym miała kupować słoiczek mini, to wolałabym Light Medium w formule intensive, ale tutaj pojawia się pytanie - podobno wraz ze zmianą formuły na bardziej kryjącą kolor podkładu ciemnieje... Czy to prawda?
Fairly Light Neutral byłby za to idealny, gdyby nie nadawał mi takiego aż za bardzo "neutralnego" wyglądu, trochę mnie chyba poszarza.. Ale i tak efekt jest rewelacyjny, tylko ja lubię sobie ponarzekać (jak każda kobieta ). Do Multitasking w formule original glo się nie przekonałam, właśnie przez formułę, odcień jak najbardziej pasuje.
Mam tylko jeszcze jeden problem, mianowicie raczej nie zauważyłam poprawy stanu mojej cery. Tzn. faktem jest, że przestały mi wyskakiwać różne przykre niespodzianki, ale za to w niektórych miejscach na policzkach czuję lekką kaszkę i mam wrażenie, że to EDM się o to postarało. Czy przy dłuższym używaniu to zejdzie?
Opanowałam już też sztuczkę nakładania Deep Wine, korektor Intensive Fair jest cudowny. Następnym razem zamówię Sunlight!
Przymierzam się do drugiego zamówienia, ale sama nie wiem, co wybrać, czy kolejne próbki i jedno opakowanie podkładu, czy zestaw za 10$... Nie chcę kupować niepotrzebnie słoiczków mini dopóki nie będę pewna, że chcę dany produkt mieć w większej ilości ;P

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C

'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:45   #2742
pastereczka
Organizatorka

KONOPIA Sama sobie prawie odpowiedzialas jesli kolor sie rozni pomiedzy formulami to nieznacznie- dokładnie o tyle zeby ponarzekac przez minutkę. Zrobię chyba porównianie średnich kolorów na przyszłość. Słoiczek probki sarcza na msc, wiec powinnas ponownie probeczki zamowic wg mnie a pózniej zaszalec. Co do "kaszki" tez tak mialam (i kilka osob) przez chwile, moze tydzień i zupełnie przeszło.
(Kolor light golden tez zamów)

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:49   #2743
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Nie mam ciemnego odcienia skóry a Multi intensive korektor robi jaśniejsze plamy na skórze , wyraźnie jaśniejsze niż podkład ..
Czy mam jeszcze maźnąć po nim podkładem ? Tymczasowo nie mam STF ...
Zauważyłam, że nosek mi się przetłuszcza ... (wcześniej też się przetłuszczał) mam nadzieje ze STF skonczy te problemy raz na zawsze lub je istotnie ograniczy

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:57
foxxxy jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:55   #2744
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Czy Hipp będzie dobry dla cery przetłuszczającej sie ?

Nanomi już pisała, że ma cerę mieszaną tłustą w strefie T suchą/normalną na policzkach i jej hipp pomaga
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-22, 14:58   #2745
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Nanomi już pisała, że ma cerę mieszaną tłustą w strefie T suchą/normalną na policzkach i jej hipp pomaga
Właśnie widze ,że pisała ale jej posty mi się nie wyświetlały w momencie pytania stąd dubel
foxxxy jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:00   #2746
Anecka
Zakorzenienie

Nanomi, dzieki za info Przetestuję.. wezme wieczorem naloze oliweczke, ale chyba Differinu nie bede kladla, bo po Differinie mam tlustsza skore (o dziwo!) i on jakby mi sie nie wchlania, wiec nalozenie na to Oliwki to bylaby troszke masakra.. ale sprobuje na czole, w koncu mam grzywke

Ja zaraz zabieram sie za zmycie mojego podkladu co nosze go od 7 rano (Multi-Tasking) + Serecite z Buff'd i naloze mieszanke Light Olive + Perfect, mysle ze wyjdzie fajny odcień, choć moze byc żóltawy. Naloze tez Sunlight na przebarwienia.

Niestety u mnie poranne nakladanie minerałów to zgroza, tzn.. samo nakladanie podkladu to idzie szybko itp.. ale z 15 minut mecze sie z korektorem, strasznie duzo mam plam po tradziku. Dzis pomalowalam sie w sumie bez pospiechu a cos w ogole plamy sie nie zakryły
No i .. po 7 godzinach splynal mi podklad z brody i nosa - wyparował, wczoraj nic takiego się nie stalo - po prostu sie swiecilam niemilosiernie.

Mimo tego ze nakladam Mikę jako finish na twarz, to po 7-7 godzinach bardzo mocno sie swiece w okolicach policzek/nos, pod nosem i na brodzie.

Ps. Nie wiem co sie dzieje, bo jak dotad przy kuracji mialam skore mieszana i nie mialam smalcu na twarzy tak od paru dni budze sie rano i mogę zbierac do sloiczka i robic zapasy smalcu

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:02   #2747
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Dzieki Nanomi. Nalozylam dzis na sucho: Olive fair Semi matte foundation (pod intensive fair concealer) potem roz Evening Out i na to zby miec "glo" walnelam minimalna ilosc Fair Original glo foundation na poliki i pod luk brwiowy. Fajny efekt, ale mysle, ze jesli mi podpasuja te kosmetyki to kupie jakis podklad intensive zeby byl mocniej kryjacy. Chociaz z korektorem to i semi maty sa ok. Przetestuje jeszcze na mokro, pojde po termalke avene w pon.

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:02   #2748
nccz
Wtajemniczenie

Właśnie powoli przymierzam się do pierwszego zamówienia . Tylko mam pewien dylemat co do kolorów. Jestem bladolica. Teraz stosuje transparentny mineralny puder sypki firmy L'oreal. Do tej pory tylko transparentne pudry. Z innych nie znalazłam nic odpowiednio jasnego. Dermacol 211 jest dla mnie za ciemny. Jako korektora używam kremowego Inglota nr 33 ( najjaśniejszy ). Niestety nie jest idealny, ale troszkę za ciemny. Co byście mi poleciły? Moja cera zdaje się wpada w coś różowo-beżowego.
nccz jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:04   #2749
santos
Zakorzenienie

GG do santos

nccz, pewnie dziewczyny poradza ci lepiej, ae ja widze po tym, co kupilam, ze z jasnych (sa naprawde jasne) rozowawo brzoskwiniowy jest Sandy Fair i Fair

Santosowa rzezba ;-)

santos jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:06   #2750
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez nccz Pokaż wiadomość
Właśnie powoli przymierzam się do pierwszego zamówienia . Tylko mam pewien dylemat co do kolorów. Jestem bladolica. Teraz stosuje transparentny mineralny puder sypki firmy L'oreal. Do tej pory tylko transparentne pudry. Z innych nie znalazłam nic odpowiednio jasnego. Dermacol 211 jest dla mnie za ciemny. Jako korektora używam kremowego Inglota nr 33 ( najjaśniejszy ). Niestety nie jest idealny, ale troszkę za ciemny. Co byście mi poleciły? Moja cera zdaje się wpada w coś różowo-beżowego.
w takim razie najjaśniejsze odcienie z EDM powinny byc dobre popatrz na fair z beige i buff

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:13   #2751
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez nccz Pokaż wiadomość
Może Fair Cool albo Sandy Fair Buff?

Chciałam dodać, że Fair Cool nie zrobi Ci "prosiaczka" na twarzy, bo nie jest różowy, tylko ma piękny chłodny odcień

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-22 o 15:15 Powód: +
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:35   #2752
konopia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
KONOPIA Sama sobie prawie odpowiedzialas jesli kolor sie rozni pomiedzy formulami to nieznacznie- dokładnie o tyle zeby ponarzekac przez minutkę. Zrobię chyba porównianie średnich kolorów na przyszłość. Słoiczek probki sarcza na msc, wiec powinnas ponownie probeczki zamowic wg mnie a pózniej zaszalec. Co do "kaszki" tez tak mialam (i kilka osob) przez chwile, moze tydzień i zupełnie przeszło.
(Kolor light golden tez zamów)
Dzięki za pomoc W takim razie następne polecą do mnie znowu próbeczki, może z jakim pędzlem, zobaczymy. Założyłam konto na PP i teraz mogę szaleć na zagranicznych zakupach Ahh, EDM wciąga.

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C

'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:38   #2753
pastereczka
Organizatorka

Jak masz mozliwosc to z pedzlem... nie pozalujesz

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-22, 15:46   #2754
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc W takim razie następne polecą do mnie znowu próbeczki, może z jakim pędzlem, zobaczymy. Założyłam konto na PP i teraz mogę szaleć na zagranicznych zakupach Ahh, EDM wciąga.
koniecznie z pędzlem!
frenka jest offline  
Stary 2009-01-22, 16:12   #2755
anna1112
Zadomowienie

Udało się, zakupiłam próbki. Dziękuje wszystkim za pomoc. Rozwielitka Twój plan krok po kroku, bardzo jest pomocny dla nowicjuszek. Z mojej strony ma sugestie aby ten plan przenieść na 1 stronę wtedy bedzie przejrzyście. Bo jak znam życie bedą się pojawiać pytania: a gdzie ten plan jak zakupić produkty z EM.
anna1112 jest offline  
Stary 2009-01-22, 16:14   #2756
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:
Udało się, zakupiłam próbki. Dziękuje wszystkim za pomoc. Rozwielitka Twój plan krok po kroku, bardzo jest pomocny dla nowicjuszek. Z mojej strony ma sugestie aby ten plan przenieść na 1 stronę wtedy bedzie przejrzyście. Bo jak znam życie bedą się pojawiać pytania: a gdzie ten plan jak zakupić produkty z EM.
a teraz przyjemne czekanie

A pomoc w zamówieniu jest w pierwszym poście
frenka jest offline  
Stary 2009-01-22, 17:09   #2757
Anecka
Zakorzenienie

Zmieszlam na oko 60% Light Olive i 40% Perfect..
Kolor wyszedl niby ok ale jeszcze troche za .. zielono/żółty.. Niestety nie zmieszalo sie to jakos bardzo, bo jak zrobilam fotki i zobaczylam na monitorze, to widac ewidentnie jakies plamy a normalnie nic nie widze, widze ladna twarz, ciut przyciemnawą..
Po godzine swiece sie jak żarówa bez Miki.
Cos czuje ze wymienie Light Olive na cos jasniejszego o rozowym odcieniu.

edit:
Rano moja rodzicielka powiedziala do mnie: "A co Ty dzisiaj sie nie pomalowalas? bo brzydko Ci widac wszystkie plamy po tradziku"
Teraz wlasnie nalozylam ową mieszanke podkladow i ta mieszanką zakorektorowalam plamy.. wychodze z pokoju i slysze: "W ciagu kilku godzin Plamy Ci zniknely!?!?!! (nie wiedziala ze drugi raz sie pomalowalam)

To jest dziwne bo tak samo duzo zakorektorowalam sobie rano i od razu po nalozeniu widzialam ze plamy przebijaja mocno.. a teraz.. lux malina moze dlatego ze podklad troszke ciemniejszy od twarzy...

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-22 o 18:06 Powód: +
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-22, 17:10   #2758
nccz
Wtajemniczenie

Dziękuję za odpowiedzi . Teraz dużo łatwiej będzie mi wybrać. Już się nie mogę doczekać .
nccz jest offline  
Stary 2009-01-22, 18:21   #2759
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kitexx Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze zapytać o opinię zanim zamówię:
Czy, bez nakładania 3 kilo minerałów można wygładzić skórę? Mam na bokach twarzy "gęsią skórkę", a przy sporej warstwie podkładu w płynie, owszem, chowała się, ale po kilkunastu minutach było ją widać jeszcze bardziej. Moja twarz ma skłonności do rumienienia się, a nie lubię ciężkich fluidów. wolę naturalny look, a jak wszystkie zachwalacie, minerały takiż dają
A czy ktokolwiek napisał tutaj, że minerałów kładzie się 3 kilo? Raczej chyba każdy mówi, że aplikuje się minimalne ilości, więc skąd takie pytanie?
frantic jest offline  
Stary 2009-01-22, 18:58   #2760
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Zmieszlam na oko 60% Light Olive i 40% Perfect..
Kolor wyszedl niby ok ale jeszcze troche za .. zielono/żółty.. Niestety nie zmieszalo sie to jakos bardzo, bo jak zrobilam fotki i zobaczylam na monitorze, to widac ewidentnie jakies plamy a normalnie nic nie widze, widze ladna twarz, ciut przyciemnawą..
Po godzine swiece sie jak żarówa bez Miki.
Cos czuje ze wymienie Light Olive na cos jasniejszego o rozowym odcieniu.

edit:
Rano moja rodzicielka powiedziala do mnie: "A co Ty dzisiaj sie nie pomalowalas? bo brzydko Ci widac wszystkie plamy po tradziku"
Teraz wlasnie nalozylam ową mieszanke podkladow i ta mieszanką zakorektorowalam plamy.. wychodze z pokoju i slysze: "W ciagu kilku godzin Plamy Ci zniknely!?!?!! (nie wiedziala ze drugi raz sie pomalowalam)

To jest dziwne bo tak samo duzo zakorektorowalam sobie rano i od razu po nalozeniu widzialam ze plamy przebijaja mocno.. a teraz.. lux malina moze dlatego ze podklad troszke ciemniejszy od twarzy...
Z tego co kilkakrotnie piszesz myślę że na czysta twarz rano nie mozesz nakladac bo nigdy Ci se nie udalo uzyskac tego efektu co popołudniu. Musisz poprobowac inne opcje, ta oliwkę albo inny krem niz kiedys...

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
edm, everyday, kosmetyki, mineralne, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości