Kosmetyki Urban Decay - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-19, 13:38   #361
pingwin2
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
villete z UD osypują mi się tylko te brokatowe, a i tak na upartego znalazłam na nie sposób - brokatowce nakładam palcem i przed nałożeniem na powiekę delikatnie zdmuchuję brokat Natomiast te niebrokatowe cienie to cudo, mozna wyczarować ekstra makijaż oczu w parę sekund Aa i cudnym brokatowo-nie-osypującym-się wyjątkiem w cieniach UD jest czerń (nie pamiętam teraz dokładnie nazwy) - świwetnie napigmentowana i pełna drobinek.

pingwin2 mi się jeszcze żaden brokatowy z Diora nie osypał, a z Maca chyba żadnych z brokatem nie miałam, albo nie pamiętam

jamestown ja po wielu przygodach z Diorem póki co zostałam przy dwóch paletach, ukochanych Stylish Move i Earth Reflection i do tych rzeczywiście mało który cień UD się może porównać, aczkolwiek mam kilka ulubionych. Ta bambusowa paletka jest bardzo fajna, no i Naked Z kolei pierwsze odłosny Book of shadows i NYC czy jakoś tak były dla mnie mega rozczarowujące.

themaggies paletka która zalinkowałaś wygląda fajnie
brokat ze środkowego cienia w kokietce jest na całej twarzy, to sam z Pinkami

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:35   #362
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja sama ich nie miałam, ale czytałam sporo negatywnych opinii w necie i skutecznie mnie to zniechęciło
No i dobrze Mniej kusi

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Nie wszystkie cienie się osypują, a właściwie osypuje się tylko jeden typ cieni - hiperbrokatowce UD chyba kocha swoje brokatowce, bo wrzuca je do każdej palety. Ale inne cienie (satynowe, perłowe) nie osypują się wcale, przynajmniej u mnie (posiadam trzy palety UD). Uważam, że są to jedne z najlepszych cieni.

Dobrze zrobiłaś kupując bazę na początek
W takim razie będę musiała wypróbować niebrokatowe cienie, jak tylko będzie okazja, ale raczej pojedyncze bo z tych paletek, które są to w każdej połowa kolorów nie dla mnie..

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 15:27   #363
villete
Zakorzenienie

themaggies jak koleżanka nie znajdzie mi NYC, to się uśmiechnę do Ciebie ;]

wymiana
villete jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 15:36   #364
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
villete z UD osypują mi się tylko te brokatowe, a i tak na upartego znalazłam na nie sposób - brokatowce nakładam palcem i przed nałożeniem na powiekę delikatnie zdmuchuję brokat Natomiast te niebrokatowe cienie to cudo, mozna wyczarować ekstra makijaż oczu w parę sekund Aa i cudnym brokatowo-nie-osypującym-się wyjątkiem w cieniach UD jest czerń (nie pamiętam teraz dokładnie nazwy) - świwetnie napigmentowana i pełna drobinek.

pingwin2 mi się jeszcze żaden brokatowy z Diora nie osypał, a z Maca chyba żadnych z brokatem nie miałam, albo nie pamiętam

jamestown ja po wielu przygodach z Diorem póki co zostałam przy dwóch paletach, ukochanych Stylish Move i Earth Reflection i do tych rzeczywiście mało który cień UD się może porównać, aczkolwiek mam kilka ulubionych. Ta bambusowa paletka jest bardzo fajna, no i Naked Z kolei pierwsze odłosny Book of shadows i NYC czy jakoś tak były dla mnie mega rozczarowujące.

themaggies paletka która zalinkowałaś wygląda fajnie
Wydaje mi sie ze nazwa to Zero (mam taki pojedynczy), ale w palecie NYC jest tez czern (ale ma mniej drobinek niz Zero) i nazywa sie Perversion (uwielbiam te ich nazwy)
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:30   #365
EwaLuna
Raczkowanie

Czy któraś z Was dziewczyny nie będzie zamawiać w najbliższej przyszłości z Debenhams'a czegoś, bo tak się czaję na paletkę 15th anniversary a zupełnie nie mam skąd jej dostać...Może jakieś wspólne zamówienie?
EwaLuna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 05:17   #366
themaggies
Raczkowanie

http://www.urbandecay.com/sale/sale,default,sc.html
themaggies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 08:41   #367
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze nazwa to Zero (mam taki pojedynczy), ale w palecie NYC jest tez czern (ale ma mniej drobinek niz Zero) i nazywa sie Perversion (uwielbiam te ich nazwy)
Sprawdziłam, ta czerń to Oil Slick.

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:42   #368
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
Przestanę chyba tam zaglądać, bo mnie już wkurzają... w jednym miejscu wszystko, na dodatek promocje, a nie wysyłają do PL

Stary 2011-08-25, 21:03   #369
villete
Zakorzenienie

no nie oni jedyni nie wysyłają ze strony usa ;] a co chcesz kupić? wiele rzeczy można kupić gdzie indziej na stronach, niestety nigdzie nie mają UD<3NYC koleżanka obskoczyła też sklepy w stanach, też już jej nie ma, spróbuję ją zamówić ze strony do stanów przez znajomą, chyba tylko tak jest możliwość, że dorwę tę paletę. bo ta nowa vol. 4 mi się wcale nie podoba

Aha, weszłam w posiadanie cienia Ruthless pojedynczego z tej serii deluxe - zakochałam się w opakowaniu - to raz! Od dłuższego czasu szukałam ładnego lusterka do torebki, w tym cieniu jest co prawda bardzo malutkie, ale się nada. Druga rzecz - to genialny rozświetlacz! Z ciekawości nałożyłam go dzisiaj na kości policzkowe, pod łuk brwiowy i nad ustami - boski! Żadnych drobinek tylko czysty glow A już się bałam, że cień zginie w odmętach kufra, gdyż ja rzadko takich neutrali używam.

wymiana
Stary 2011-08-26, 08:14   #370
naila
Zakorzenienie

Villete, chciałam wcześniej kupić primery: sin i original, cień Asphyxia i błyszczyk pocket rocket w kolorze David

Błyszczyk mi tu odradzono cienia na razie nie mam możliwości, a paletki nie chcę, bo ponad połowa kolorów w każdej, nie moja... (może w 15-year anniversary więcej nieco). A primer właśnie przedwczoraj do mnie dotarł Kupiłam na Ebay'u, ale tylko kolor original. Ciekawi mnie jeszcze ten kolor sin, któraś w Was miała może? Albo inne, nadają się w ogóle? Bo ten original to głównie do trzymania cieni, a muszę przyznać, że trzymały się ładnie od samego rańca, do 23 wieczór.. potestuję więcej, żeby zobaczyć, na ile jest fajniejszy od np. Artdeco lub Lumene. Ma ogromną zaletę: jest w tubce (no, taki wybrałam )

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2011-08-26 o 08:17
Stary 2011-08-26, 11:29   #371
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie jeszcze ten kolor sin, któraś w Was miała może?
Ja mam Sin'a i bardzo go lubie.. Chyba nawet bardziej niz Original'a.. Daje ladny, cieply, delikatny poblask.. Lubie go uzywac w dni, gdy nie mam czasu na wielkie kombinacje cieniowe, klade wtedy Sin'a, maluje kreske, tuszuje rzesy i lece

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:47   #372
naila
Zakorzenienie

Martiryb, o, dzięki W takim razie poużywam trochę originala i zamówię następnym razem sin Tak właśnie myślałam, że mógłby zastępować cień. To jest taki rozjaśniający beż, czy bardziej brąz?

PS. Od kilku dni czytam Twojego bloga, fajny

Stary 2011-08-26, 21:34   #373
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Martiryb, o, dzięki W takim razie poużywam trochę originala i zamówię następnym razem sin Tak właśnie myślałam, że mógłby zastępować cień. To jest taki rozjaśniający beż, czy bardziej brąz?
taki trochę szampański

Cytat:
PS. Od kilku dni czytam Twojego bloga, fajny
dziękuję

mój blog

www.beautyness.pl

Stary 2011-09-02, 21:05   #374
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
no nie oni jedyni nie wysyłają ze strony usa ;] a co chcesz kupić? wiele rzeczy można kupić gdzie indziej na stronach, niestety nigdzie nie mają UD<3NYC koleżanka obskoczyła też sklepy w stanach, też już jej nie ma, spróbuję ją zamówić ze strony do stanów przez znajomą, chyba tylko tak jest możliwość, że dorwę tę paletę. bo ta nowa vol. 4 mi się wcale nie podoba
podpowiem tylko, że mignęła mi dzisiaj ta paleta bardzo tanio na allegro. ktoś chyba w desperacji sprzedaje, bo cena niska
Stary 2011-09-02, 23:04   #375
villete
Zakorzenienie

ktoś mi ją już chyba sprzątnął no nic, pozostanie ściąganie jej ze stanów ;/ a się już doczekać nie mogę

wymiana
Stary 2011-09-06, 16:31   #376
OlaM
Moderator

Dziewczyny od wczoraj mam Super - Saturated High Gloss Lip Color w kolorze Crush - dzięki wielkiej uprzejmości themaggies .
Na razie jestem w fazie testów - konsystencja i aplikacja - super, połysk piękny , trwałość raczej też dobra, ale za krótkie testy, żeby coś więcej na ten moment powiedzieć.
Kolor jest tylko ciut bardziej intensywny, niż się spodziewałam po swatchach w necie - coś pomiędzy MAC'owymi Girl About Town i Show Orchid, taki bardzo ... soczysty. No ale takie ryzyko kupowania jedynie na podstawie fotek .
Jedno mnie tylko martwi - jak ja to zastrugam .
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:17   #377
prralka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny od wczoraj mam Super - Saturated High Gloss Lip Color w kolorze Crush - dzięki wielkiej uprzejmości themaggies .
Na razie jestem w fazie testów - konsystencja i aplikacja - super, połysk piękny , trwałość raczej też dobra, ale za krótkie testy, żeby coś więcej na ten moment powiedzieć.
Kolor jest tylko ciut bardziej intensywny, niż się spodziewałam po swatchach w necie - coś pomiędzy MAC'owymi Girl About Town i Show Orchid, taki bardzo ... soczysty. No ale takie ryzyko kupowania jedynie na podstawie fotek .
Jedno mnie tylko martwi - jak ja to zastrugam .

zazdroszczę a otoczka drewniana czy plastikowa? miałam takie produkty plastikowe, dobra temperówka z dużym wejściem da sobie radę, ewentualnie możesz ją wyciągać pędzelkiem z wewnątrz.
prralka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:03   #378
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
zazdroszczę a otoczka drewniana czy plastikowa? miałam takie produkty plastikowe, dobra temperówka z dużym wejściem da sobie radę, ewentualnie możesz ją wyciągać pędzelkiem z wewnątrz.
Otoczka plastikowa, ale już strugałam i poszło bez problemu - choć trochę szminki zostało na ostrzu - szkoda , ale taki urok szminek w kredce . Dziś właśnie się nią umalowałam - jest baaardzo trwała . Kolor intensywny (wręcz neonowy), ale na weekend może być (w pracy by pewnie trochę krzywo patrzyli ). A delikatny połysk - .
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 14:53   #379
cosma
Zakorzenienie

Już jakiś czas przyglądam się kosmetykom UD ale jakoś zawsze mam inne wydatki. Chciałabym wypróbować ich słynną bazę pod cienie bo artdeco i inglotowa są słabe.
Mam ochotę na paletki Naked oraz tą w załączniku.
Któraś może ma tą ostatnią i może napisać czy warto?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg urba decay.jpg (51,9 KB, 28 załadowań)
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 22:37   #380
VelvetGoldmine
Przyczajenie

słyszałyście już plotkę o Naked 2? http://siiia.blogspot.com/2011/11/ur...y-naked-2.html
oby to była prawda, bo już się dziko podekscytowałam
VelvetGoldmine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 22:45   #381
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Już jakiś czas przyglądam się kosmetykom UD ale jakoś zawsze mam inne wydatki. Chciałabym wypróbować ich słynną bazę pod cienie bo artdeco i inglotowa są słabe.
Mam ochotę na paletki Naked oraz tą w załączniku.
Któraś może ma tą ostatnią i może napisać czy warto?
Bazę uwielbiam
A tą paletkę z fotki macałam - fajna jest (chociaż jak dla mnie za mało kolorowa)
Naked mam ale rzadko używam (powód jak wyżej)

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 01:02   #382
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez VelvetGoldmine Pokaż wiadomość
słyszałyście już plotkę o Naked 2? http://siiia.blogspot.com/2011/11/ur...y-naked-2.html
oby to była prawda, bo już się dziko podekscytowałam
byłoby super bo Naked 1 uwielbiam

mój blog

www.beautyness.pl

Stary 2011-11-21, 10:09   #383
capriart
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 8
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart

Dziewczyny... mam pytanko dotyczące paletki Naked.. jak jest z trwałością tych cieni, pigmentacją?
czy ona nadają się np. do makijaży ślubnych?

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!

capriart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:32   #384
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Dziewczyny... mam pytanko dotyczące paletki Naked.. jak jest z trwałością tych cieni, pigmentacją?
.........
nadają,nadają...coprawda jeżeli lubisz maty do slubnych to nie będziesz zadowolona<sa tylko 2 maty w całej palecie> ja dosyć sceptycznie do nich podeszłam kiedy dostałam palete,a teraz nie potrafię się bez nich obejsc..pigmentacja bardzo dobra,trwałość <ja uzywam z bazą> świetna.Jedyny minus...nieco się osypują przy nakładaniu,mniej więcej jak Inglot, jeden cień z palety odpada bo osypuje się z niego brokat na pół twarzy(sidecar)ale ogólnie mogę polecić,zupełnie inny efekt na powiekach niż cienie MAP.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:00   #385
xZmylona Lasemx
Przyczajenie

Naked 2 Jak będzie gdzieś dostępna muszę ją dorwać :
xZmylona Lasemx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:02   #386
capriart
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
nadają,nadają...coprawda jeżeli lubisz maty do slubnych to nie będziesz zadowolona<sa tylko 2 maty w całej palecie> ja dosyć sceptycznie do nich podeszłam kiedy dostałam palete,a teraz nie potrafię się bez nich obejsc..pigmentacja bardzo dobra,trwałość <ja uzywam z bazą> świetna.Jedyny minus...nieco się osypują przy nakładaniu,mniej więcej jak Inglot, jeden cień z palety odpada bo osypuje się z niego brokat na pół twarzy(sidecar)ale ogólnie mogę polecić,zupełnie inny efekt na powiekach niż cienie MAP.
dzięki Darkuś za info... a powiedz mi co do pozostałych kolorków... czy one są perłowe, czy to bardziej metaliczne ... a może coś z satyny?
jeśli perła.. to jakaś znośna czy taka bazarkowa? jak bys to określiła?

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2011-11-21, 12:42   #387
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki Darkuś za info... a powiedz mi co do pozostałych kolorków... czy one są perłowe, czy to bardziej metaliczne ... a może coś z satyny?
jeśli perła.. to jakaś znośna czy taka bazarkowa? jak bys to określiła?
......
one nie są perłowe....one są takie metaliczno-skrząco-satynowo-niewiadomojakie niektóre mają więcej drobinek inne mniej,ale daja taki 3-wymiarowy efekt na oku i ładnie sie rozcierają te kolory,bo one jakby są podbite innym tonem,powiedzmy ciemny brąz po roztarciu wpada w lekki ''brązowy burgund'' jest i brąz podbity oliwkową zielenią i szarość podbita niebieskim...więc te cienie przy smoky mogą robic za pojedyńczy kolor na całej powiece. Cenię sobie ich uniwesralność,bo mozna zrobić nimi lekkiego dzienniaka i mocne oko na wieczór.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2011-11-21, 13:00   #388
capriart
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
one nie są perłowe....one są takie metaliczno-skrząco-satynowo-niewiadomojakie niektóre mają więcej drobinek inne mniej,ale daja taki 3-wymiarowy efekt na oku i ładnie sie rozcierają te kolory,bo one jakby są podbite innym tonem,powiedzmy ciemny brąz po roztarciu wpada w lekki ''brązowy burgund'' jest i brąz podbity oliwkową zielenią i szarość podbita niebieskim...więc te cienie przy smoky mogą robic za pojedyńczy kolor na całej powiece. Cenię sobie ich uniwesralność,bo mozna zrobić nimi lekkiego dzienniaka i mocne oko na wieczór.
jesteś Kochana!!!
wiem juz co chcę na gwiazdkę

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2011-11-21, 13:25   #389
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
jesteś Kochana!!!
wiem juz co chcę na gwiazdkę
....
ja tez,więcej MAPów fajnie się uzupełniają te 2 firmy jesli chodzi o cienie.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2011-11-21, 15:26   #390
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
A ja dopowiem, że cienie Urban Decay to jedne z nielicznych, które na moich powiekach trwają idealnie cały dzień, bez bazy ;-) No i rewelacyjnie się blendują

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makijaz, pędzle do makijażu, pulp fiction, urban decay, urban decay naked

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości