Kosmetyki Urban Decay - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-26, 12:24   #451
martiryb
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie w jakiej drogerii znajdę kosmetyki urban decay w Londynie? ( natknełam sie tylko na Boots, ale tam nie sprzedają kosmetyków tej firmy)
P.S może ktoś również wie gdzie znajdę lakiery essie?
sprobuj Debenhamsa

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 14:02   #452
cosma
Zakorzenienie

Dziewczyny, przyszła mi paletka Mariposa jakiś czas temu.
Pierwsze wrażenie ok. Ale w miarę używania widzę też jej wady.
Cienie niestety mają tendencję do osypywania się. Nie są jakoś specjalnie mocno napigmentowane, raczej nadają się do naturalnego makijażu.
Podoba mi się dołączony pedzelek, ale tylko dlatego, że służy mi do nakładania korektora pod oczy. Do nakładania cieni raczej nie bardzo go widzę.
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:38   #453
childrenofthesin
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny
Może wygłupię się tym pytaniem, ale mieszkam w mieście gdzie niestety nie ma Sephory i nie mam tego jak sprawdzić, chodzi mi o to, czy w Sephorach są dostępne kosmetyki Urban? Szukałam na wizażu odpowiedzi na moje pytanie, ale znalazłam tylko z 2008 roku i piszą, że jest dostępny, ale jak byłam ostatnio w Sephorze M1 w Krk, to ani widu po UD nie wiem czy ja jestem ślepa, czy w jednych jest dostępny a w innych nie czy jak
Z góry dziękuję za uświadomienie mnie

Edytowane przez childrenofthesin
Czas edycji: 2011-12-26 o 16:45
childrenofthesin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:56   #454
najada_naj
Zadomowienie

Nie, niestety w PL UD nie ma. Mignelo tylko kilka paletek typu The Black Palet i kiedyś był puder jadalny. Ale to bylo dawno i tylko takie pojedyncze produkty. Pozostają zagraniczne sklepy internetowe i Enya, ja się właśnie tak w kosmetyki Urban zaopatruje.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2011-12-26 o 16:59 Powód: Literowki
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:20   #455
childrenofthesin
Raczkowanie

No właśnie te pojedyncze paletki mnie 'zmyliły' eh szkoda pozostaje ibej i allegro
childrenofthesin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:26   #456
najada_naj
Zadomowienie

No nie, nie tylko. Ja na przykład kupuję często UD tu: http://www.beautybay.com/cosmetics/urbandecay/
Całkiem niezły wybór mają i wysyłają do PL. Zawsze to trochę bezpieczniej niż ebay (jak paczka zginie, wysyłają np. drugi raz, a z ebayem różnie to bywa).
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 23:21   #457
Madzia19
Zadomowienie

[QUOTE=grizz;31225705]dziewczyny pomóżcie w jakiej drogerii znajdę kosmetyki urban decay w Londynie? ( natknełam sie tylko na Boots, ale tam nie sprzedają kosmetyków tej firmy)
[QUOTE]
Możesz sprawdzic w House of Fraser

Edytowane przez Madzia19
Czas edycji: 2011-12-27 o 23:25
Madzia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:37   #458
kama150
Zadomowienie

Naked 2 jest już dostępna na All. Nawet nie aż tak droga, ale chyba się opanuję żeby nie kupić
kama150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:54   #459
palina_malina
Rozeznanie

Witam w piątek o północy Debenhams rozpoczął internetową przedsprzedaż paletek Naked 2, miałam wstać i kupić, ale zaspałam. Zamiast o 12 obudziłam się o 1 na drugi dzień nie wyświetlało strony z paletkami na debenhams.com za 1, za 2 razem, ale za trzecim, koło południa kliknęłam jeszcze raz dla upewnienia się, że juz wszystkie wyprzedane, a tu miła niespodzianka, strona jest, a na stronie in stock. Będzie to prezent urodzinowy ode mnie dla mnie chociaż już dziś została wysłana, więc będzie to wczesny prezent urodzinowy, jak tylko dojdzie to zdam relacje tutaj i na blogu
palina_malina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:01   #460
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Naked 2 jest już dostępna na All. Nawet nie aż tak droga, ale chyba się opanuję żeby nie kupić
Dla mnie cena jest kosmiczna, Naked kupiłam za 180 i uwazam, że to dobra cena, ale z Naked 2 juz przesadzili.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 17:38   #461
palina_malina
Rozeznanie

Z tego co pamiętam to jedynka na początku na all też miała kosmiczne ceny, teraz się uspokoiło, bo rynek się troszkę nasycił i do tego wyszła dwójka. W UK ceny wyglądają następująco 1 - 35 funtów; 2 - 36 funtów
Stary 2012-01-09, 19:15   #462
tylkokasia
Moderator

Dziewczyny w Debenhams w Irlandii można teraz kupić super okazyjnie zestaw 2 baz - original i sin (każda po 11ml) za 28,50e (normalnie 1 szt. kosztuje 20e)
Polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg urban decay primer potion duo.jpg (19,3 KB, 10 załadowań)

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:37   #463
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to jedynka na początku na all też miała kosmiczne ceny, teraz się uspokoiło, bo rynek się troszkę nasycił i do tego wyszła dwójka. W UK ceny wyglądają następująco 1 - 35 funtów; 2 - 36 funtów
Czym te paletki na allegro stanieja minie wiele czasu Nie wiem, czy do tego czasu nie zwariuję i nie kupię...
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:03   #464
cosma
Zakorzenienie

Ja nie wiem czy po Mariposie zdecydowałabym się na Naked 2.
Cienie w Mariposie potwornie się osypują.
Stary 2012-01-09, 22:14   #465
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny w Debenhams w Irlandii można teraz kupić super okazyjnie zestaw 2 baz - original i sin (każda po 11ml) za 28,50e (normalnie 1 szt. kosztuje 20e)
Polecam
Na beauty bay można zakupić ów duo za 21 GBP mój konwerter walutowy mówi, że to ok 25 euro. Teraz jest free next day deliv. [darmowa dostawa na następny dzień] w UK, wysyłają do Europy, ale trzeba dopłacić 3,5 GBP.
Wstawiam link do tego duo: http://www.beautybay.com/cosmetics/u...imerpotionduo/

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Czym te paletki na allegro stanieja minie wiele czasu Nie wiem, czy do tego czasu nie zwariuję i nie kupię...
No niestety. Jak coś to poproś jakąś wizażankę żeby kupiła Ci w UK, bo nawet z przesyłką stąd wyjdzie taniej niż na all.
Stary 2012-01-09, 22:30   #466
_Novotna_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy po Mariposie zdecydowałabym się na Naked 2.
Cienie w Mariposie potwornie się osypują.
A to mnie zmartwiłaś Czy wszystkie cienie UD się osypują?
Czaję się na tą paletkę ale poczekam na więcej opini w necie, narazie wszyscy się ekscytują, może im przejdzie i mi też
Stary 2012-01-10, 04:51   #467
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A to mnie zmartwiłaś Czy wszystkie cienie UD się osypują?
Czaję się na tą paletkę ale poczekam na więcej opini w necie, narazie wszyscy się ekscytują, może im przejdzie i mi też
Nie, nie wszystkie cienie UD sie osypuja

Osypuja sie glownie te brokatowe (np. Midnight Cowboy), a inne wystarczy nakladac w odpowiednich ilosciach na pedzel (tzn. jak przy wszystkich cieniach - nie "przeladowywac") i jest super.

Ja cienie UD kocham, a odkad mam Naked 2 nie maluje sie niczym innym

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:09   #468
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

Osypuja sie glownie te brokatowe (np. Midnight Cowboy), a inne wystarczy nakladac w odpowiednich ilosciach na pedzel (tzn. jak przy wszystkich cieniach - nie "przeladowywac") i jest super.

Urbi - ratuj!!!!

Biję się z myślami już tyyyyyyyle czasu Naked 1 czy Naked 2???? Którą wybrać? Która lepsza? Która się mniej sypie? Która mniej brokatowa? Bo już glupieję od tych recenzji i swatchy - potrzebuję żeby mi ktoś powiedział: Jedynka Kasiajku. Albo dwójka! )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:25   #469
cosma
Zakorzenienie

Cytat:

Brokat to wiadomo, że się osypuje, ale w mojej paletce jest tylko jeden taki cień, a reszta to cienie perłowe.I niestety osypują się jak cholera. Nakładam na pędzle niewielką ilość cienia, ale i tak się osypuje
Nie wiem jaka jest Naked, ale Mariposy nie polecam pod tym względem
Stary 2012-01-10, 21:26   #470
_Novotna_
Wtajemniczenie

Cytat:

Jestem w połowie zbierania palety MAC neutralnej i wmawiam sobie że nie potrzebuje tej Naked 2... ale może kiedyś mi wpadnie w łapki Narazie nacieszam sie tym, co ostanio kupiłam i mam chwilowe usatysfakcjonowanie
Stary 2012-01-11, 05:23   #471
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Urbi - ratuj!!!!

Biję się z myślami już tyyyyyyyle czasu Naked 1 czy Naked 2???? Którą wybrać? Która lepsza? Która się mniej sypie? Która mniej brokatowa? Bo już glupieję od tych recenzji i swatchy - potrzebuję żeby mi ktoś powiedział: Jedynka Kasiajku. Albo dwójka! )
Ciężko powiedzieć, która lepsza, bo to zależy od naszych "tonacji". Dla ciepłych zdecydowanie 1, a dla ciepło-neutralnych 2. Ja gdybym miała wybierać zdecydowanie wybrałabym dwójkę - jest na mnie znacznie bardziej twarzowa Używam jej non stop i kocham coraz bardziej, podczas gdy jedynka leży i się kurzy... Może ktoś jest na nią tutaj chętny?

Cytat:
Brokat to wiadomo, że się osypuje, ale w mojej paletce jest tylko jeden taki cień, a reszta to cienie perłowe.I niestety osypują się jak cholera. Nakładam na pędzle niewielką ilość cienia, ale i tak się osypuje
Maripose kupiłam tylko na blogowe rozdanie, nie używałam ani nie macałam jej z bliska... Absolutnie nie przeczę temu co mówisz, bo nie mam ku temu podstaw Ale dziwi mnie, że wszystkie palety UD są super, tylko Mariposa się sypie... Hmmm

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Jestem w połowie zbierania palety MAC neutralnej i wmawiam sobie że nie potrzebuje tej Naked 2... ale może kiedyś mi wpadnie w łapki Narazie nacieszam sie tym, co ostanio kupiłam i mam chwilowe usatysfakcjonowanie
Wspieram minimalizm, nikomu nie potrzebne jest parę(naście) palet w tych samych odcieniach Zbieraj MACa, a Naked póki co sobie daruj Pewnie za rok i tak wypuszczą trójkę, która będzie jeszcze fajniejsza

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 06:55   #472
prralka
Raczkowanie

Urbanek, ja chętna właśnie, nie wiem co się ze mną dzieje, ale brązy zaczynam kolekcjonować, starzeję się, albo już na świecie się wszystkie kolory tęczy skończyły stąd mnie naked nawet zaczęły męczyć (co się z tym światem dzieje ;]) ale jedna naked w sumie taniej by mnie wyszła niż rozpoczęcie serii neutrali z maca nagle ;p

Edytowane przez prralka
Czas edycji: 2012-01-11 o 06:57
prralka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:14   #473
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Może ktoś jest na nią tutaj chętny?
O rany! Dopiero zapoznałam się z recenzjami jej i zapragnęłam gorąco ale ja tu nowa i pewnie ostatnia w kolejce. Zapytam jednak co byś w zamian chciała?

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 10:27   #474
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Ciężko powiedzieć, która lepsza, bo to zależy od naszych "tonacji". Dla ciepłych zdecydowanie 1, a dla ciepło-neutralnych 2. Ja gdybym miała wybierać zdecydowanie wybrałabym dwójkę - jest na mnie znacznie bardziej twarzowa Używam jej non stop i kocham coraz bardziej, podczas gdy jedynka leży i się kurzy... Może ktoś jest na nią tutaj chętny?
jestem ciepła, ale wybrałam dwójkę mam nadzieję, ze to będzie trafiony wybór już kliknięta, choć doleci do mnie dopiero w lutym dzięki dobrej wizażowej duszy

Mój beauty blog
Stary 2012-01-11, 11:39   #475
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jestem ciepła, ale wybrałam dwójkę mam nadzieję, ze to będzie trafiony wybór już kliknięta, choć doleci do mnie dopiero w lutym dzięki dobrej wizażowej duszy
a ja ją sobie pooglądam z każdej strony jak doleci i może też kupię

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:34   #476
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja ją sobie pooglądam z każdej strony jak doleci i może też kupię
o właśnie oto i ona )
może też się skusisz )

Mój beauty blog
Stary 2012-01-11, 12:43   #477
palina_malina
Rozeznanie

Przyszła moja Naked 2 listonosz jak zwykle punktualnie pomiędzy 10 a 12 zawitał w mojej okolicy i nie wiem czy mam ją swatchować czy iść się malować. Jeszcze dodam, że jak zakupiłam 1 to skończyło się na patrzeniu, bo jakoś doszłam do wniosku, że na co mi tyle cieni i znalazłam jej nowy domek, ale że ostatnio puściłam w świat nieużywaną przeze mnie część mojej MACowej kolekcji to nie mam podobnych obiekcji odnośnie 2. Ja jakaś inna jestem, ale naprawdę nie lubię gromadzić niepotrzebnych rzeczy. Denerwują mnie strasznie nieużywane kosmetyki i albo znajduję im inne zastosowanie, albo szukam nowego właściciela.
Stary 2012-01-11, 12:51   #478
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Przyszła moja Naked 2 listonosz jak zwykle punktualnie pomiędzy 10 a 12 zawitał w mojej okolicy i nie wiem czy mam ją swatchować czy iść się malować. Jeszcze dodam, że jak zakupiłam 1 to skończyło się na patrzeniu, bo jakoś doszłam do wniosku, że na co mi tyle cieni i znalazłam jej nowy domek, ale że ostatnio puściłam w świat nieużywaną przeze mnie część mojej MACowej kolekcji to nie mam podobnych obiekcji odnośnie 2. Ja jakaś inna jestem, ale naprawdę nie lubię gromadzić niepotrzebnych rzeczy. Denerwują mnie strasznie nieużywane kosmetyki i albo znajduję im inne zastosowanie, albo szukam nowego właściciela.
SWA-TCHE, swa-che!

iiiii ja tam znów totalne przeciwieństwo, moje słodkie stosy kosmetyków jakoś nie lubię się rozstawać. No chyba, że coś jest totalnie nietrafione - to ewentualnie, ewentualnie idzie do kogoś innego... ale to może mi się zdarzyło ze 3-4 razy ) chwal się paletą!!

Mój beauty blog
Stary 2012-01-11, 13:09   #479
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:
To mozemy sobie podac reke, bo mnie tez denerwuja nie uzywane kosmetyki.Mialam okres ze gromadzilam wszystko co sie dalo, ale pozniej przyszlo opamietanie i pozbylam sie wiekszosci na all i na wymiankach, a z cieni to zostawilam sobie tylko 2 palety UD, jeden pojedynczy UD i dwa pojedyncze cienie Gosh

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
A uzywasz bazy? Bo rzeczywiscie cienie UD nakladane na "sucha" powieke obsypuja sie
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:08   #480
palina_malina
Rozeznanie

Hej dziewczyny, nie było mnie trochę, ale zaraz postaram się wrzucić coś na bloga odnośnie mojego maleństwa. A co do osypywania się cieni to mi się wydaje, że jeżeli cienie są ciemne i mocno napigmentowane to na pewno będą się osypywać. Ostatnio natknęłam się na makijaż speców z UD paletką NAKED 2 i tam artist malujący pod okiem modelki cały czas trzyma chusteczkę.

Załączam link: http://www.youtube.com/embed/9HU9Qv-CZ04
Odpowiedz

Tagi
makijaz, pędzle do makijażu, pulp fiction, urban decay, urban decay naked

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości