Kosmetyki Urban Decay - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-19, 11:37   #1231
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

Cytat:
Napisane przez Motherator Pokaż wiadomość
W polskiej Sephorze pojawiły się dopiero teraz, w USA były duuuużo wcześniej i stamtąd ją sprowadziłam
Rozumiem A za ile kupowałaś tą z Grouponu? Bo one są za 99 zł, to jest wręcz niemożliwe żeby był to oryginał za taką kwotę...

Autorko, jeśli masz chęć to możesz wstawić dokładne zdjęcia swojej paletki (wraz z opakowaniem) to porównam ją do swojej kupionej u nas w Sephorze

Tutaj też jest fajne porównanie: https://aprilevelyn.wordpress.com/20...aked3-palette/

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-12-19 o 11:39
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:58   #1232
Motherator
BAN stały

z tymi cenami to jest prosta sprawa. drogerie płacą gigantyczne pieniądze za wynajem powierzchni oraz za pracowników i to przez 7 dni w tygodniu więc te pieniądze brane są od klientów 300% narzutu to normalna marża.

zeby potwierdzic idz do Douglasa i zrób zakup na co najmniej 1000 zł a zobaczysz ile dostaniesz zniżki ja ostatnio wynegocjowałam aż 30% na Meteorytach Guerlain. zrób zakupy za więcej a dostaniesz połowę ceny itd

Stąd też ceny na grupowych serwisach. za reklame w tv sklep zapłaciłby setki tysięcy złotych a tu rzuci towar po kosztach i ma za darmo reklame a ludzie tanio kosmetyki ot i cała tajemnica skad takie ceny
Motherator jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 12:05   #1233
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
z tymi cenami to jest prosta sprawa. drogerie płacą gigantyczne pieniądze za wynajem powierzchni oraz za pracowników i to przez 7 dni w tygodniu więc te pieniądze brane są od klientów 300% narzutu to normalna marża.

zeby potwierdzic idz do Douglasa i zrób zakup na co najmniej 1000 zł a zobaczysz ile dostaniesz zniżki ja ostatnio wynegocjowałam aż 30% na Meteorytach Guerlain. zrób zakupy za więcej a dostaniesz połowę ceny itd

Stąd też ceny na grupowych serwisach. za reklame w tv sklep zapłaciłby setki tysięcy złotych a tu rzuci towar po kosztach i ma za darmo reklame a ludzie tanio kosmetyki ot i cała tajemnica skad takie ceny
Pierwsze słyszę o negocjowaniu ceny w takich sieciówkach jak Douglas czy Sephora To u Ciebie za granicą takie cuda? Bo na pewno nie w Polsce
Stary 2014-12-19, 12:11   #1234
JaKodzianka
BAN stały

Thumbs up Dot.: Urban Decay Naked 3 Groupon

ooo to nieźle a ja się zawsze zastanawiałam czy te niskie ceny biorą sie z podróbek... ale faktycznie może być tak jak mówisz bo ceny tych kosmetyków w stanach są dużo niższe. moja siora kupiła ją tam za 30$. ja kupiłam tą na grouponie i są identyczne więc jestem pewna, że są oryginalne
JaKodzianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:05   #1235
Motherator
BAN stały

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o negocjowaniu ceny w takich sieciówkach jak Douglas czy Sephora To u Ciebie za granicą takie cuda? Bo na pewno nie w Polsce
ano właśnie w Polsce no to cieszę się, że mogę pomóc i że od dziś zaoszczędzisz Ty i inne dziewczyny sporo pieniędzy dzięki tej wiedzy załączam link do paragonu z Douglasa żeby potwierdzić, że wiem co mówię

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6529379b8.html

faktycznie w Polsce jest mit na temat tego, że nigdzie się nie można tarować. prawda jest taka, że wszędzie można a nawet trzeba ja nie wychodzą z żadnego sklepu bez rabatu
Motherator jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:17   #1236
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
ja ostatnio wynegocjowałam aż 30% na Meteorytach Guerlain. zrób zakupy za więcej a dostaniesz połowę ceny itd
Ale z paragonu wynika, że to jest 20%, czyli dokładnie tyle ile daje Douglas podczas zniżek

Co wcale nie zmienia faktu, że negocjować ceny warto, bo pracownicy mogą nam udostępnić swoją zniżkę pracowniczą
-mimbla- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:21   #1237
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
ano właśnie w Polsce no to cieszę się, że mogę pomóc i że od dziś zaoszczędzisz Ty i inne dziewczyny sporo pieniędzy dzięki tej wiedzy załączam link do paragonu z Douglasa żeby potwierdzić, że wiem co mówię

faktycznie w Polsce jest mit na temat tego, że nigdzie się nie można tarować. prawda jest taka, że wszędzie można a nawet trzeba ja nie wychodzą z żadnego sklepu bez rabatu
Wow, kupiłaś aż 4 pudry Guerlain naraz?
Stary 2014-12-19, 13:30   #1238
AmoreMundi
BAN stały

Cytat:

wow niezły numer nie wiedziałam. To teraz będę ostro walczyć w sklepach ha ha. Swoją drogą faktycznie w tej naszej polskiej krwi jest coś takiego, że wszystko podejrzewamy o przekręt wszędzie kradną, wszędzie podstęp, wszędzie teorie spiskowe a tu okazuje się, że zwyczajnie można kupić taniej rzeczy o prostu pytając nieźle To jeśli prywatnie dostajesz taki rabat to jaki dostanie hurtowy odbiorca? To już wiem skąd biorą się mity, że na pewno jak taniej to podróbka szczególnie, że część ludzi zazwyczaj nawet nie widziało towaru ale jak taniej to na pewno coś jest nie tak

Edytowane przez AmoreMundi
Czas edycji: 2014-12-19 o 13:31
AmoreMundi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:31   #1239
semprebambino
Wtajemniczenie

Jesteście pewne że nie narażacie ich na żadne nieprzyjemności przez te rabaty? Jakby nasza pracownica udostępniała komuś swoją zniżkę pracowniczą to już bym pisała ogłoszenie że szukamy sprzedawcy i to nie jest złośliwość, pracodawcy rzadko tolerują takie zachowanie.
Stary 2014-12-19, 13:31   #1240
marzenaanna
Raczkowanie

Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Dziewczyny ,

Trzeba do nich pisać twardym tonem i nie bać się słów "bubel" czy "żądam". Ja napisałam im, że żądam zwrotu kosztu palety (99,99 zł) oraz kosztu wysyłki zwrotu, gdyż wina leży po stronie sprzedawcy, a nie mojej. Stanowczo określiłam, że wykreślam z "Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" fragment "na własny koszt" i że prześlę im zdjęcie potwierdzenia nadania przesyłki, gdzie pracownik poczty zanotuje faktyczny koszt wysyłki. Te kwotę też mają mi przelać na konto. Nie dostałam odpowiedzi na maila, więc zadzwoniłam na infolinię coletia.eu i powiedziałam to samo (spokojnym, stanowczym tonem). Powiedziano mi, że nie ma problemu i by wykreślić fragment : na własny koszt". Poprosiłam o potwierdzenie tego mailem. Mail zaraz dostałam. Dziś wysyłam do Krakowa nieużywane cienie wraz z próbką koreańskiego kremu, wyżej wspomniane oświadczenie i wydruk kodu z groupon.pl (z zakładki moje kupony). I czekam na przelew. Piszcie do Nich śmiało, bo tego tak nie można zostawiać !
marzenaanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:53   #1241
pokahonsik
Przyczajenie

Niestety nie mam - już ją odesłałam. Tak, jak ktoś pisał wyżej, nazwy cieni nie były wyśrodkowane i w środku było mega plastikowo.
Dziewczyny, wielkie dzięki za pomoc!
pokahonsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 13:54   #1242
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pokahonsik Pokaż wiadomość
Niestety nie mam - już ją odesłałam. Tak, jak ktoś pisał wyżej, nazwy cieni nie były wyśrodkowane i w środku było mega plastikowo.
Dziewczyny, wielkie dzięki za pomoc!
Cieszymy się, że mogłyśmy pomóc Teraz po świętach w Sephorze będzie -25% więc wtedy poluj na Naked 3 Na pewno będzie oryginalna
Stary 2014-12-19, 13:54   #1243
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
Jesteście pewne że nie narażacie ich na żadne nieprzyjemności przez te rabaty? Jakby nasza pracownica udostępniała komuś swoją zniżkę pracowniczą to już bym pisała ogłoszenie że szukamy sprzedawcy i to nie jest złośliwość, pracodawcy rzadko tolerują takie zachowanie.
Nie bardzo wiem, co Ci odpisać
Gdziekolwiek proszę o rabaty, zniżki - czy w TKMaxx czy w Sephorze, Douglasie, czy w Saturnie - rozmawiam z dorosłymi ludźmi, którzy chyba wiedzą czy ponoszą jakieś ryzyko czy nie
Grzechem i rozrzutnością by było, gdybym o te zniżki nie pytała
Stary 2014-12-19, 14:44   #1244
semprebambino
Wtajemniczenie

Jeśli ktoś wymusza na mało asertywnej osobie rabaty - temu bliżej do grzechu nie odnoszę się tu personalnie do ciebie ale:
-To teraz będę ostro walczyć w sklepach ha ha
-nie wychodzę z żadnego sklepu bez rabatu.

Co innego zapytać a co męczyć
Stary 2014-12-19, 16:47   #1245
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś wymusza na mało asertywnej osobie rabaty - temu bliżej do grzechu nie odnoszę się tu personalnie do ciebie ale:
-To teraz będę ostro walczyć w sklepach ha ha
-nie wychodzę z żadnego sklepu bez rabatu.

Co innego zapytać a co męczyć
Wydaje mi się, że w handlu chodzi o uzyskanie obopólnego zadowolenia. Jeżeli pracodawca daje pracownikom możliwość udzielania rabatów to z pewnością wszystkim się to opłaca.
Polecam artykuł
Niestety nie jestem osobą asertywną, ale mój Mąż jak najbardziej i często z prawa do obniżki cen korzystamy
Stary 2014-12-19, 17:29   #1246
semprebambino
Wtajemniczenie

Jeśli pracodawca daje taką możliwość to ok, przepraszam w takim razie
Stary 2014-12-20, 08:28   #1247
agagirl
Przyczajenie

Marzena, czy możesz zeskanować to oświadczenie swoje co napisałaś? Te ważne dane swoje opzakrywaj a resztę bardzo bym Cię prosiła na pewno to pomoże mnie i innym dziewczynom. Dziękuję Ci z góry.
agagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:19   #1248
marzenaanna
Raczkowanie

Hej ,

Nie pisałam specjalnego oświadczenia, tylko wypełniłam to, które znajduje się na ich stronie (link: http://www.coletia.eu/a/odstapienie_od_umowy.pdf ) wykreślając słowa "na własny koszt". Wcześniej pisałam im w mailu, że nie zamierzam płacić za zwrot produktu niezgodnego z zamówieniem i czekałam, aż mi potwierdzą, że to akceptują. Pospieszcie się, bo na odesłanie jest 10 dni od otrzymania przesyłki.
marzenaanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 20:56   #1249
budInka
Przyczajenie

Dziewczyny, w jaki sposób zwracałyście te palety z groupona? Na stronie jest to jakoś niezbyt jasno wyjaśnione, a nie chciałabym robić tego byle jak i mieć później problemy ze zwrotem
budInka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 01:04   #1250
wypad
Wtajemniczenie

https://www.youtube.com/watch?v=h_GhkTsttRA polecam obejrzeć, bo chyba chodzi o tą samą paletkę, zgłoście się do dziewczyny
Stary 2014-12-25, 20:33   #1251
pokahonsik
Przyczajenie

Super, dzięki za ten link!!!
pokahonsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:55   #1252
hairytale
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki Urban Decay

Cześć dziewczyny...
piszę do was z pewnym problemem. Dostałam pod choinkę paletę nr 2. Miałam ją wcześniej w ręku i sprawdzałam pigmentacje cieni która była zachwycająca. W przypadku mojego egzemplarza wcale tak nie jest. Mam paragon z sephory i zastanawiam się jak taka sytuacja w ogóle jest możliwa, istnieje szansa że w Sephorze nieli podróbke? Czy to jakiś wadliwy egzemplarz? Czy mam szansę ją zareklamować? Jestem bardzo rozczarowana, bo jakość tych cieni nie jest lepsza od paletek za 20 zl z h&mu... co byście zrobiły w mojej sytuacji?
hairytale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 20:05   #1253
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny...
piszę do was z pewnym problemem. Dostałam pod choinkę paletę nr 2. Miałam ją wcześniej w ręku i sprawdzałam pigmentacje cieni która była zachwycająca. W przypadku mojego egzemplarza wcale tak nie jest. Mam paragon z sephory i zastanawiam się jak taka sytuacja w ogóle jest możliwa, istnieje szansa że w Sephorze nieli podróbke? Czy to jakiś wadliwy egzemplarz? Czy mam szansę ją zareklamować? Jestem bardzo rozczarowana, bo jakość tych cieni nie jest lepsza od paletek za 20 zl z h&mu... co byście zrobiły w mojej sytuacji?
Hmm... bardzo dziwne Skoro masz paragon z Sephory to niemożliwe, że jest to podróbka.. A gdzie była kupowana? Online czy stacjonarnie w Warszawie? (bo chyba tam tylko jest pełny asortyment)
Stary 2014-12-26, 20:42   #1254
moonandsunrise
Raczkowanie

Jeśli jesteś pewna oryginalności (a z Sephory można być pewnym), to pozostaje reklamacja lub zwrot. Może była źle przechowywana albo jest stara?
Stary 2014-12-26, 20:51   #1255
anitajas
Raczkowanie

GG do anitajas

Napisalam do grouponu o zaistnialej sytuacji i zwrocili mi pieniadze.
anitajas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 21:21   #1256
hairytale
Rozeznanie

Też mi się wydaje, że to może kwestia nieprawidłowego przechowywania? Nie wiem... będę próbować jutro. Kupowana była stacjonarnie.
Stary 2014-12-27, 10:02   #1257
hairytale
Rozeznanie

Dołączam zdjęcie swatchy. Oceńcie same czy jest to jakość warta 200 zł
Stary 2014-12-27, 10:31   #1258
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
Dołączam zdjęcie swatchy. Oceńcie same czy jest to jakość warta 200 zł
trudno ocenić, bo można na swatchach tylko maznąć, a można dać kilka warstw i wzmocnić bazą... może weź paletkę idź do Sephory i porównaj

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 11:15   #1259
moonandsunrise
Raczkowanie

Hairytale pisała, że wcześniej oglądała paletę w sephorze, więc wie, jaka jest ich pigmentacja ;-)
Nie mam tej konkretnej palety, ale miałam w rękach obie basics i tam nawet bez bazy i palcem swatche były bardziej intensywne. Według mnie coś jest na rzeczy.
Stary 2014-12-27, 11:57   #1260
Syl993
Zadomowienie

Cos jest nie tak z pigmentacja, moja basics ma dwa razy intensywniejsze kolory bez bazy i mazania kilka razy w jednym miejscu, nie na tym polegaja te cienie, aby malowac kilak razy w jednym miejscu. Ja bym poszla do sklepu i wyjasnila sprawe.
Syl993 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makijaz, pędzle do makijażu, pulp fiction, urban decay, urban decay naked

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości