Jak ja kocham br您y!!! :* - Br您y Inglota ; - )) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makija簑 - Moje Makija瞠

Notka

Galeria Makija簑 - Moje Makija瞠 Forum prezentuj帷e galerie makija簑 Wiza瘸nek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makija篡 jak te wymiany do鈍iadcze i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-15, 20:27   #1
xPoziomkax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 315

Jak ja kocham br您y!!! :* - Br您y Inglota ; - ))

Witajcie moja kochane dziewczynki! Chc dzi zaprezentowa makija wykonany cieniami Inglota Musz przyzna, ze staj si poma逝 Inglotmaniaczk .. ale trudno si oprze tak wspania造m cieniom i reszcie kosmetyk闚! Po prostu poma逝 zakochuj si w Inglocie Jednak co polskie to dobre Z samego makija簑 jestem zadowolona.. a co najwa積iejsze - jestem zadowolona ze zdj耩 Moim zdaniem naprawd tam du穎 wida... Stara豉m si dzi jak najlepiej cieniowa.. nie wiem czy mi si to uda這 Mam nadziej, 瞠 tak A dzi dorzucam bonus Fotunia z moj mamuni (na tym zdj璚iu jest tak瞠 ten makija tu prezentowany) W pierwszej dawce zdj耩 prezentuj ca豉 twarz, a w drugiej cz窷ci zbli瞠nia Tak瞠 prosz o obejrzenie wszystkich zdj耩

Kosmetyki:

*Podk豉d Maybelline
*R騜 Vipera
*Roz鈍ietlacz Inglot
*Cienie Inglota:
Z paletki: ecru, jasny br您, ciemny br您
Vertigo: be篡k
*Kredka czarna Mon Ami
*Tusz Maybelline Define-A-Lash
*B造szczyk Gosh

To by by這 wszystko

Zapraszam do komentowania

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2011-10-17 o 23:11
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 20:29   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Jak ja kocham br您y!!! :* - Br您y Inglota ; - ))

I zbli瞠nia

Czas edycji: 2011-10-17 o 23:11
Stary 2008-08-15, 20:30   #3
xPoziomkax
Zakorzenienie

Zbli瞠nia 2 + obiecany bonusik

Czas edycji: 2011-10-17 o 23:12
Stary 2008-08-15, 21:07   #4
gosiaczek6
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 901

mi sie podoba..bardzo ladnie wysz這
gosiaczek6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 21:50   #5
divin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 970
Post Dot.: Jak ja kocham br您y!!! :* - Br您y Inglota ; - ))

Wida, 瞠 idzie Ci coraz lepiej .
Delikatny, 鈍ie篡 makija.

Silence is of the gods...

If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 22:02   #6
Tajemnicza667
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 985

Oj kochana pi瘯niejesz nam tutaj coraz bardziej Ze wszystkich Twoich makija篡 ten podoba mi si najbardziej. ζdnie zaznaczone poliki, pi瘯nie podkre郵ona dolna powieka. Je郵i chodzi o cieniowanie to do perfekcji troch brakuje, ale jest na prawd nie幢e. Usta jak zwykle miodzio

Tajemnicza667 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 22:21   #7
GiGa007
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 540
GG do GiGa007

a ja sie wylamie i powiem co my郵e mi sie tak 鈔ednio podoba a to dlatego,瞠 dla mnie to taki makijaz nie makijaz niby cos tam sie dzieje na powiece a niby niec-no niestety nie urzek mnie i wierze w to,瞠 sta Cie na wiele wiecej i nie chodzi mi o to zebys sie wytapetowala jak kukla ale troche pokombinowa豉 dla urozmaicenia ,pozdrawiam serdecznie
Nie by這 豉two i ludzie byli 幢i
B鏬 jeden wie jak da豉m sobie rad...

MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 22:48   #8
caya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 675

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Poka wiadomo嗆
a ja sie wylamie i powiem co my郵e mi sie tak 鈔ednio podoba a to dlatego,瞠 dla mnie to taki makijaz nie makijaz niby cos tam sie dzieje na powiece a niby niec-no niestety nie urzek mnie i wierze w to,瞠 sta Cie na wiele wiecej i nie chodzi mi o to zebys sie wytapetowala jak kukla ale troche pokombinowa豉 dla urozmaicenia ,pozdrawiam serdecznie
ja sie zgadzam z GiG, a pisz dopiero teraz bo teraz wida wi璚ej na zdj璚iach i 瞠 co si na powiece pojawi這 wi璚ej dlatego zach璚am do u篡cia jakich mocniejszych kolork闚, i mimo m這dego wieku pokazania jakiego intensywniejszego makijazu a jak nie ca貫j buzi dla przynajmniej oczek, intensywniej podkreslonych. Bo przecie makija dzienny ju masz bardzo dobrze wyuczony
caya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 23:11   #9
czarna_kawa80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 993
GG do czarna_kawa80

fajnie ale jak dla mnie za delikatnie

http://wizaz.pl/Mikroreklama

jestem zbyt za✂✂✂ista 瞠by ociekac za✂✂✂isto軼i, to za✂✂✂isto嗆 ocieka mn

czarna_kawa80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 00:07   #10
paulina150528
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 181
GG do paulina150528

ζdnie ale delikatniea z mi陰 ch璚i bym zobaczy豉 Cie w czym mocniejszymwyrazniejszy m.Usta jak zawsze rewelacja i policzki miodzio
-Moher szary

Wierna fanka Niedzwiedzia,uzale積iona od serdelixa

Je郵i m鎩 opis Cie obrazi w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 09:16   #11
sylwia532
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 142

jest delikatnie ale ladniejak na twoj wiek tak musi byc-nie przesadzone z umiarem,widac w kocnu kolorki i cieniowanie
ale jak dziewczyny pisza troszke blado-mozesz troszke mocniej braziku dodaci nic sie nie stanie
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 09:40   #12
*Justynka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 304

bardzo delikatnie, ale to do Ciebie pasuje 郵icznie wygl康asz

*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 09:50   #13
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Poka wiadomo嗆
mi sie podoba..bardzo ladnie wysz這
Dzi瘯uj Gosiu

Cytat:
Napisane przez divin Poka wiadomo嗆
Wida, 瞠 idzie Ci coraz lepiej .
Delikatny, 鈍ie篡 makija.
Dzi瘯i.. te to zauwa篡豉m Trzeba si pcha na prz鏚!

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Poka wiadomo嗆
Oj kochana pi瘯niejesz nam tutaj coraz bardziej Ze wszystkich Twoich makija篡 ten podoba mi si najbardziej. ζdnie zaznaczone poliki, pi瘯nie podkre郵ona dolna powieka. Je郵i chodzi o cieniowanie to do perfekcji troch brakuje, ale jest na prawd nie幢e. Usta jak zwykle miodzio
Jejku.. Dzi瘯i kochana Tajemniczo! Naprawd si baaardzo ciesz

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Poka wiadomo嗆
Cytat:
Napisane przez caya Poka wiadomo嗆
ja sie zgadzam z GiG, a pisz dopiero teraz bo teraz wida wi璚ej na zdj璚iach i 瞠 co si na powiece pojawi這 wi璚ej dlatego zach璚am do u篡cia jakich mocniejszych kolork闚, i mimo m這dego wieku pokazania jakiego intensywniejszego makijazu a jak nie ca貫j buzi dla przynajmniej oczek, intensywniej podkreslonych. Bo przecie makija dzienny ju masz bardzo dobrze wyuczony
To tak: odpowied dla GiGi i Cayi: ot騜 tak... Dziewczyny po pierwsze nie posiadam mocniejszych cieni ;] I nie mam jak kombinowa.. A po drugie, ja nie chce mocniejszego makija簑!!! Przyznam, ze ten jest dla mnie bardzo mocny... w realu wygl康a naprawd mocno... I dla mnie tego typu makija瞠 nie s dzienne... Te makija瞠 s jak gdzie wychodz.. np. na miasto.. do przyjaci馧ki.. Na co dzie.. gdy siedz w domu mam na sobie tylko tusz i kredk... Naprawd.. nie chc si mocniej malowa! Nie chc wygl康a jak stara-malutka... A je瞠li chodzi wam o to.. ze chcia造by軼ie zobaczy jak ja wygl康am w mocniejszym makija簑 to ju prezentowa豉m stylizacj na Pin-up Girl.... Moja natura jest taka, ze lubi naturalno嗆... Dlatego nie kupuj cieni w odcieniach niebieskich, pomara鎍zowych itp... Po prostu nie lubi si w takich kolorach/.. mo瞠 kiedy spr鏏uj Przepraszam dziewczyny ale mam odmienne zdanie na ten temat Uwa瘸m, ze w moim wieku nie nale篡 kombinowa z mocniejszym makijazem.. przepraszam, ale takie moja zdanie

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Poka wiadomo嗆
fajnie ale jak dla mnie za delikatnie
No przecie nasza Czarna Kawka to taka drapie積a kobitka.. ja Ci nie widz w lekkich makija瘸ch

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Poka wiadomo嗆
ζdnie ale delikatniea z mi陰 ch璚i bym zobaczy豉 Cie w czym mocniejszymwyrazniejszy m.Usta jak zawsze rewelacja i policzki miodzio
Dzi瘯i Paulinko Na temat mocniejszych makija鄴w moim zdaniem to powy瞠j

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Poka wiadomo嗆
jest delikatnie ale ladniejak na twoj wiek tak musi byc-nie przesadzone z umiarem,widac w kocnu kolorki i cieniowanie
ale jak dziewczyny pisza troszke blado-mozesz troszke mocniej braziku dodaci nic sie nie stanie
Br您iku (jak dla mnie) by這 a za du穎... Stara豉m si, ze by to bylo wida na zdj璚iach.. Mo瞠 si uda這.. Mo瞠 nie Ale dla mnie uwierzcie, ze to jest bardzo mocny makija Nie chc mocniejszego Ale dzi瘯uj Sylwu

Cytat:
bardzo delikatnie, ale to do Ciebie pasuje 郵icznie wygl康asz
Dzi瘯uj baaardzo
Stary 2008-08-16, 10:30   #14
gamegirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 952

mi sie nawet podoba ALE zrezygnowalam by z tak jasnego cienia w wewnatrz powieki, masz dosyc daleko oczka rozsadzone i jasnym cieniem jeszcze dalej je oddalasz, sproboj je przyblizyc deliaktes wyszedl to fakt ale sama zobaczysz ze jak wciagnie cie ta zabawa z makijazem w pewnym momencie nie bedziesz patrzec czy makijaz mocny czy nie ja na poczatku twierdzialam ze jak sie nie wymalowalam to bylo za mocno teraz to bawie sie kolorami

PS. ladnie wymodelowana twarzyczka po raz kolejny
gamegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 10:40   #15
paulina150528
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 181
GG do paulina150528

Poziomeczko kochanatylko do zdj璚 mocniejszyciekawo軼 w moim przypadku jak by wyglada豉Ja jestem jak najbardziej na 瞠 taki makija na codzie Ci starczy.Nie przesadzasz i nie dodajesz sobie latZawsze by豉m przeciwniczk czarnej kreski u siebie i "mrocznego" makija簑 ale...sama zreszt widzisz
-Moher szary

Wierna fanka Niedzwiedzia,uzale積iona od serdelixa

Je郵i m鎩 opis Cie obrazi w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 10:58   #16
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gamegirl Poka wiadomo嗆
mi sie nawet podoba ALE zrezygnowalam by z tak jasnego cienia w wewnatrz powieki, masz dosyc daleko oczka rozsadzone i jasnym cieniem jeszcze dalej je oddalasz, sproboj je przyblizyc deliaktes wyszedl to fakt ale sama zobaczysz ze jak wciagnie cie ta zabawa z makijazem w pewnym momencie nie bedziesz patrzec czy makijaz mocny czy nie ja na poczatku twierdzialam ze jak sie nie wymalowalam to bylo za mocno teraz to bawie sie kolorami

PS. ladnie wymodelowana twarzyczka po raz kolejny
Oj Gamu Gamu... Wci庵a mnie wiza.. wci庵a.. A ty i tak robisz cuuudne makija瞠 S tak boskie!!! I je瞠li chodzi o Twoje makija瞠.. to definitywnie jeste moim wzorem A za policzki dzi瘯uj.. dzi瘯uj..

PS: Game? Ja do Ciebie na gg kiedy pisa豉m.. to nie odpowiedzia豉 Odpisz kiedy b璠ziesz mog豉

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Poka wiadomo嗆
Poziomeczko kochanatylko do zdj璚 mocniejszyciekawo軼 w moim przypadku jak by wyglada豉Ja jestem jak najbardziej na 瞠 taki makija na codzie Ci starczy.Nie przesadzasz i nie dodajesz sobie latZawsze by豉m przeciwniczk czarnej kreski u siebie i "mrocznego" makija簑 ale...sama zreszt widzisz

Mo瞠 kiedy... Jak zakupi sobie cienie do zabawy (o ile fundusze pozwol ) Dzi瘯uj Paulinko, 瞠 uywa瘸sz tak samo jak ja, 瞠 na co dzie nie trzeba mi mocniejszego
Stary 2008-08-16, 11:03   #17
kolezankaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa

豉dniutko
i wida post瘼y
kolezankaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 11:28   #18
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Poka wiadomo嗆
豉dniutko
i wida post瘼y
Oj.. dzi瘯uj kochaniutka kole瘸nko
Stary 2008-08-16, 11:38   #19
destiny86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

Tak delikatnie i dziewcz璚o podkre郵a twoj urode
- i m康ro嗆, abym dobrze ukry豉 cia豉 tych, kt鏎zy mnie dzisiaj w....li
I pom騜 mi pami皻a: 瞠 smutna minka wymaga a 42 mi窷ni,a tylko 4 wyprostowanie 鈔odkowego palca :P
destiny86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 12:00   #20
dzwoneczek186
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 753
GG do dzwoneczek186

Jaka Ty sliczna jestes, ahhh... i ten makijaz subtelnie podkresla Twoja dziewczeca urode.
Swoja droga Swiat sie zmienia, ja pelny makijaz zrobilam po raz pierwszy dopiero po szkole sredniej, chyba nawet juz mialam ponad 20 lat (pierwsza praca au pair w Anglii)
dzwoneczek186 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 13:28   #21
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez destiny86 Poka wiadomo嗆
Tak delikatnie i dziewcz璚o podkre郵a twoj urode
Dzi瘯uj slicznie

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Poka wiadomo嗆
Jaka Ty sliczna jestes, ahhh... i ten makijaz subtelnie podkresla Twoja dziewczeca urode.
Swoja droga Swiat sie zmienia, ja pelny makijaz zrobilam po raz pierwszy dopiero po szkole sredniej, chyba nawet juz mialam ponad 20 lat (pierwsza praca au pair w Anglii)
Dzwoneczku! Dzi瘯uj za komplementy!
Stary 2008-08-16, 15:28   #22
Monika1994
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 424

Policzki 豉dnie podkre郵one, usta jak zwykle 豉dne, ale... Takie oczka ju by造, tylko troszk delikatniejsze naprawd nie b鎩 si kolor闚, ja jestem niewiele starsza od Ciebie a nie raz trzasn窸am jakiego kolorowca na potrzeby MM je郵i nie chcesz chodzi po domu w takim makija簑 to po prostu por鏏 foty i go zmyj jakie kolorowe cienie napewno wynajdziesz w domku, ciekawiej b璠zie ogl康a jak捷 Twoj inn ods這n ni w delikatnym nudku pozdr闚ki
"Wiesz, mam ochot pokaza ci zdj璚ia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co by這 najgorsze? Poranki. Za ka盥ym razem, gdy si budzi豉m wyobra瘸豉m sobie, 瞠 ca逝jesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodz moje cia這. Ciebie tam nie by這, nie ca這wa貫 mnie, a jednak czu豉m dreszcze."
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 16:53   #23
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Poka wiadomo嗆
Policzki 豉dnie podkre郵one, usta jak zwykle 豉dne, ale... Takie oczka ju by造, tylko troszk delikatniejsze naprawd nie b鎩 si kolor闚, ja jestem niewiele starsza od Ciebie a nie raz trzasn窸am jakiego kolorowca na potrzeby MM je郵i nie chcesz chodzi po domu w takim makija簑 to po prostu por鏏 foty i go zmyj jakie kolorowe cienie napewno wynajdziesz w domku, ciekawiej b璠zie ogl康a jak捷 Twoj inn ods這n ni w delikatnym nudku pozdr闚ki
Tamte wcze郾iejsze oczka by造 wykonane ca趾iem innymi cieniami Wi璚 mi si nie czepia Postaram si skombinowac co mocniejszego ;P
Stary 2008-08-16, 17:10   #24
Monika1994
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 424

No tak, wiem, chcia豉 wypr鏏owa nowe cienie i w og鏊e, ale makija wygl康a prawie tak samo zaszalej z kolorem, m闚i Ci fajnie b璠zie, to naprawd du穎 fajniejsza zabawa ni samymi br您ami no ale nie nalegam a czepiam si, bo ja to taka wredna wredotka jestem i czasem w zwyczaju mam si czepia
"Wiesz, mam ochot pokaza ci zdj璚ia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co by這 najgorsze? Poranki. Za ka盥ym razem, gdy si budzi豉m wyobra瘸豉m sobie, 瞠 ca逝jesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodz moje cia這. Ciebie tam nie by這, nie ca這wa貫 mnie, a jednak czu豉m dreszcze."
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 19:39   #25
caya
Zakorzenienie

a ja nalegam nikt tutaj Cie nie zmusza do chodzenia dluzej niz 5 minut z pomalowanym okiem na kolorowo, chodzi tylko 瞠bys nam ujawni豉 swoj technik w prze這瞠niu na intensywniejsze kolory tego po prostu jestem ciekawa. Fajnie jest oglada mocniejsze makija瞠, a jeszcze fajniej stworzy takie cude鎥o
Stary 2008-08-16, 19:46   #26
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Bardzo 豉dnie ,ale jak dla mnie brakuje jakiego mocniejszego akcentu ,takiego pazurrka w delikatnym wydaniu np delikatny odcie b造szczyka ,ale mocno b造szcz帷ego albo np. bardzo cieniutkie kreski kocie na powiekach ,ale ,to tak jak na moj gust

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 20:59   #27
kielkajeczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

a mi sie nie podoba, wcale Cie nie upi瘯sza
kielkajeczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-16, 21:14   #28
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Poka wiadomo嗆
No tak, wiem, chcia豉 wypr鏏owa nowe cienie i w og鏊e, ale makija wygl康a prawie tak samo zaszalej z kolorem, m闚i Ci fajnie b璠zie, to naprawd du穎 fajniejsza zabawa ni samymi br您ami no ale nie nalegam a czepiam si, bo ja to taka wredna wredotka jestem i czasem w zwyczaju mam si czepia
Moja wredna wredotko Obiecuj, ze skombinuj co mocniejszego

Cytat:
a ja nalegam nikt tutaj Cie nie zmusza do chodzenia dluzej niz 5 minut z pomalowanym okiem na kolorowo, chodzi tylko 瞠bys nam ujawni豉 swoj technik w prze這瞠niu na intensywniejsze kolory tego po prostu jestem ciekawa. Fajnie jest oglada mocniejsze makija瞠, a jeszcze fajniej stworzy takie cude鎥o
Dobrze... b璠zie co

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dnie ,ale jak dla mnie brakuje jakiego mocniejszego akcentu ,takiego pazurrka w delikatnym wydaniu np delikatny odcie b造szczyka ,ale mocno b造szcz帷ego albo np. bardzo cieniutkie kreski kocie na powiekach ,ale ,to tak jak na moj gust
Heheh... fantazj masz Dzi瘯uj

Cytat:
Napisane przez kielkajeczka Poka wiadomo嗆
a mi sie nie podoba, wcale Cie nie upi瘯sza

Pozostawi to bez komentarza...
Stary 2008-08-16, 21:39   #29
caya
Zakorzenienie

wreszcie z豉ma造鄉y poziomk

Stary 2008-08-16, 21:55   #30
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
wreszcie z豉ma造鄉y poziomk

Hiihihihihi.... Zdrowie!

Ps: A mo瞠 by co w kolorach z這ta? Takie co s這neczne ;P Potem bd z r騜em :P Ju mam plan...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Galeria Makija簑 - Moje Makija瞠

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.