Potrzebuje porady ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-16, 11:24   #1
cycytrynka
Raczkowanie

Potrzebuje porady ;-)

dziewczyny potrzebuje Waszej porady ;-) a najlepiej osob które się na tym znają;-) Moje naturalne włosy to ciemny blond. Farbuje je sobie na jasny brąz i bardzo się lubię w tym kolorze i sam kolor także mi się podoba ;-) Problem w tym , że farba którą farbuje ( loreal excellence- jasny brąz) zawsze na samym początku wychodzi czarna a czarnym mi kompletnie nie do twarzy a zanim on się spłuka mija jakieś 2 tyg.. Zastanawiałam się , czy może nie trzymac jej krócej.. Hmm nie wiem. Ostatnio znalazłam farbę z tej samej serii ( loreal excellence - blond popielaty) i zastanawiam się czy jej nie nałożyć, bo ona pewnie i tak wyszła by ciut ciemniej jak te wszystkie excellence i może miałabym odrazu jasny brąz na głowie ;-)? Jak myślicie..? Nałożylabym tą farbe tylko boje się ponieważ brąz ma wode utlenioną 6% a blond 9 % i nie wiem czy nie wyjdzie mi jakaś żółć na włosach .. jak na brąz nałoże blond..?.. Niby nie jest to jakiś jasny, ale nie wiem. Może ktoś próbował albo się orentuje ;-)? Pozdrawiam.
cycytrynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:30   #2
monaa01
Rozeznanie

Dot.: Potrzebuje porady ;-)

proponuję, żebyś spróbowała odcienia jasny blond, ja tak robię, bo jak kładę brąz to wychodzi czarny , fajnym kolorkiem jest też garnier 4.3 (taki który reklamowała agnieszka dygant)
monaa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości