Bia造, maxymalnie jasny blond - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-19, 00:37   #1
chania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64
Exclamation

Bia造, maxymalnie jasny blond

Witam mam pytanie, stosuj tylko profesjonalne kosmetyki, mam jak wi瘯szo嗆 tutaj mani, albo jak kto woli obsesj na punkcie swoich w這s闚. Jestem naturaln blondynk, ale podkr璚am sw鎩 kolor Kolestonem wella 12/89 aby uzyska jak najbielszy efekt.
畝den fryzjer nie m鏬 uzyska takiego koloru na jakim mi zale瘸這, ja sama jestem do嗆 oblatan osob wi璚 dosz豉m do pewnej perfekcji w farbowaniu, najpierw u篡wa豉m rozja郾iacza, a potem w celu dodatkowego rozja郾ienia i pigmentacji koleston 12/89 do tego u篡wam loreala silver aby zlikwidowa jakikolwiek efekt 鄴販i, ale niestety po 4 latach w這sy by造 w op豉kanym stanie. Zmieni豉m kolor obcie豉m a kr鏒ko ale moja fascynacja blondem jest zbyt mocna, Wr鏂i豉m do poprzedniego koloru ale baaardzo powoli jeszcze nie uzyska豉m w豉軼iwego efektu na razie jest to do嗆 jasny s這mkowy blond.
I tu pytanie
poniewa sam koleston 12/89 nie jest w stanie rozja郾i mi odpowiednio odrostu, a chcia豉bym mie niemal瞠 郾ie積obia貫. Kiedy jaka fryzjerka m闚i豉 mi, 瞠 najlepiej zastosowa co rozja郾iaj帷ego na 3 % emulsji i potem koleston na 6 % emulsji. I o to co mam pytanie, co zamiast tych zab鎩czych sklepowych rozja郾iaczy. Czy taki fryzjerski profesjonalny nie zniszczy mi a tak w這s闚? czy jest jaki specyfik kt鏎y pomo瞠??? A mo瞠 co zupe軟ie nowego?

Bardzo prosz o pomoc, my郵 瞠 wiele dziewczyn teraz ma ten problem )) wybiegi lansuj kontrastowe kolory w這s闚, Par modelek cieszy sie takim w豉郾ie odcieniem blondu.

pozdrawiam serdecznie
chania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-20, 12:47   #2
KERA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203
Dot.: Bia造, maxymalnie jasny blond

My郵 瞠 nawet najlepszy sklepowy rozja郾iacz nie r騜ni si niczym od tego w salonie. Wszystkie maj te same substancje. Jednak fryzjer wie najlepiej jaka "dawka" rozja郾iacza b璠zie na tyle bezpieczna 瞠by nie zniszczy w這s闚.
KERA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-20, 13:19   #3
kasiejos
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

wyprowadz Ci z b喚du. sklepowy od profesjonalnego r騜ni si i to bardzo. profesjonalny jest jako軼iowo du穎 lepszy. warto nawet w domu u篡wa takiego. mo積a go spokojnie kupi w sklepie fryzjerskim. polecam ce-ce. nie wiem jaki jaki jest Tw鎩 naturalny kolor w這s闚, wi璚 nie mam poj璚ia na jak wod powinien by. je郵i zale篡 Ci na tym, aby nie niszczy takimi zabiegami w這s闚 po rozja郾ianiu polecam szampon L'oreal w odcieniu platynowym to jest chyba numer 9.01, ale upewnij si na palecie w sklepie fryzjerskim. do tego musisz dokupi rewelator, kt鏎y wystarcza na d逝go. tubka szamponu wystarczy na 2 farbowania. je郵i chodzi o piel璕nacj to zaproponuj Ci r闚nie L'oreal. seria dost瘼na w salonach pracuj帷ych na tej marce i sklepach fryzjerskich. jest to intense repair lub vitamino color. obie mocno polecam
kasiejos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-21, 10:56   #4
chania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

tak rozja郾iacze sklepowe to zab鎩stwo, tym bardziej 瞠 maj na og馧 wode 12 % a to jest masakra. Kupowa豉m je tylko dlatego 瞠 ma貫 pojemno軼i, a teraz znalaz豉m platinium loreala ale to du瘸 salonowa pojemno嗆, u篡wam ju od篡wek i szampon闚 (1500 ml) matrixa albo bonacure i nie mam gdzie tego trzyma

Do koloru u篡wam wella kolestonu perfecte na 6%, musze tylko dosta dobry roznja郾iacz czy decolor co profesjonalnie dobrego i 豉godnego. Ju mi fryzjerka poradzi豉 瞠 najlepiej decolor b康 rozja郾iacz na chwil po這篡 na wodzie 3 % 瞠by w這s lekko odbarwi ale nie przesuszy i nie przepali, a potem m鎩 koleston perfecte na 6% wodzie na normalny czas... Nie powinno by dramatycznie w kontakcie z w這sami.
Wi耩 jak macie wyprobowane i dobre rozja郾iacze to poprosz.

ps jak chcia豉bym chcie by brunetk nie maj takich problem闚... ech....
ale mam obsesj na blond
chania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.