Trendy na sezon jesień/zima 2008. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-19, 18:36   #1
Madelie
Zadomowienie

Trendy na sezon jesień/zima 2008.

W najbliższym czasie zamierzam zmienić fryzurę, z związku z czym zastanawiam się, jakie uczesania i kolory będą modne w nadchodzącym sezonie. Jakieś sugestie?
Stary 2008-08-19, 20:06   #2
Lola20
Rozeznanie

Dot.: Trendy na sezon jesień/zima 2008.

Sugestia z mojej strony jest taka, żebyś nie kierowała się sezonową modą Włoski to nie ciuch, który możesz wrzucić na dno szafy, kiedy już przestanie być modny. Jesli, kierując się szybko przemijającymi trendami, zdecydujesz się na jakieś odważne cięcie i radykalną zmianę koloru, to pózniej już nie tak łatwo będzie Ci się pozbyć niechcianej (i niemodnej już :P) fryzury - zwłaszcza, jeśli nie do końca będziesz z niej zadowolona. Nie wszystko co modne nam pasuje Wybierz uczesanie i kolor, które pasowały by do Twojej cery, kształtu buzi, oczu, stylu ubierania i w których przede wszystkim czułabyś się najlepiej. Napisz coś więcej o swoich włosach - jaka mają długość, czy są proste, czy raczej się kręcą, jaki mają kolor etc. Napisz też coś więcej o cechach, które wymieniłam wyżej, a wtedy na pewno pomożemy Ci wybrać odpowiednią fryzurę, w której będziesz super wyglądać Pozdrawiam
Stary 2008-09-26, 21:33   #3
Madelie
Zadomowienie

Smile Dot.: Trendy na sezon jesień/zima 2008.

Miałam na myśli takie bardziej długotrwałe trendy jak np. grzywka, lub odwrócony bob, bo przy mojej owalnej twarzy jest mi dobrze w prawie każdej fryzurze i szukam po prostu inspiracji.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości