Fryzura dla faceta. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-25, 21:46   #61
vadi
*sportaddict*

Dot.: Oszpeciłem siebie !

Cytat:
Napisane przez KamilM93 Pokaż wiadomość
Masz na myśli przerzedzenie włosów ?
nie, np. postawienie ich czy jakieś wymodelowanie (ale nie ulizanie) jak już obetniesz

Cytat:
Właśnie miałem o tym napisać. A jak mocno on podziała ?
zależy, czym farbowałes.
vadi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:49   #62
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
nie, np. postawienie ich czy jakieś wymodelowanie (ale nie ulizanie) jak już obetniesz

zależy, czym farbowałes.
Farbowałem Joanna Czarny bez. A jak wytłumaczyć fryzjerce, że nie chcę na łyso, aby mnie obcięła.
KamilM93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:56   #63
anomalia83
Raczkowanie

Cytat:
Farbowałem Joanna Czarny bez. A jak wytłumaczyć fryzjerce, że nie chcę na łyso, aby mnie obcięła.
Z doświadczenia wiem, że Joanna szybko się zmywa, nie tylko szamponem przeciwłupieżowym ale w ogóle.

Powiedz fryzjerce ile cm ma być i że nie ma być łyso
anomalia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:00   #64
kaYa
Zadomowienie

GG do kaYa

po 5 -6 myciach zmyje ci sie kolorek , a z męskich fryzurek polecam kilka :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-meskie_(3).jpg (13,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-meskie_(76).jpg (33,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-meskie_(77).jpg (23,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6667581.jpg (18,1 KB, 30 załadowań)
kaYa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:06   #65
kaYa
Zadomowienie

GG do kaYa

i do układania takich fryzur mocny żel , albo guma np.Joanny , i usmiechnij się , bedziesz super wyglądał ...
Stary 2009-02-25, 22:08   #66
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
i do układania takich fryzur mocny żel , albo guma np.Joanny , i usmiechnij się , bedziesz super wyglądał ...
A nie lepiej mi w ciut dłuższych ?
Stary 2009-02-25, 22:11   #67
kaYa
Zadomowienie

GG do kaYa

dłuższe włosy bardziej podkreślają twój .... nosek ( sorki za szczerośc !! )
ale poszukaj ... w internecie fryzurek z dłuższymi i idz do fryzjera - dobry doradzi ci
Stary 2009-02-25, 22:16   #68
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
dłuższe włosy bardziej podkreślają twój .... nosek ( sorki za szczerośc !! )
ale poszukaj ... w internecie fryzurek z dłuższymi i idz do fryzjera - dobry doradzi ci
Mój nos to moj jedyny kompleks... No i oczy. A mogę zajść do fryzjera i powiedzieć: "Chciałbym trochę skrócić włoski, tak aby nie wyglądały jak czapka" ?
Stary 2009-02-25, 22:23   #69
lourose
Wtajemniczenie

Cytat:
Mój nos to moj jedyny kompleks... No i oczy. A mogę zajść do fryzjera i powiedzieć: "Chciałbym trochę skrócić włoski, tak aby nie wyglądały jak czapka" ?
Aleś ty zabawny Myślę że fryzjer pojmie o co ci chodzi, ale moim zdaniem lepiej będziesz wyglądac w krótkich włosach, bardzo fajne fryzury zaproponowala forumowiczka wyżej. Pozytywne jest tez to, że próbujesz eksperymentowac ze swoim wyglądem ale teraz wyglądasz na biedne emo (może stara jestem...)

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

P.S. na nos nie zwróciłam uwagi
jak chcesz koniecznie włosy o takiej długosci, niech fryzjer zetnie ci grzywkę na skos i obetnie te włosy koło uszu.
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:29   #70
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Aleś ty zabawny Myślę że fryzjer pojmie o co ci chodzi, ale moim zdaniem lepiej będziesz wyglądac w krótkich włosach, bardzo fajne fryzury zaproponowala forumowiczka wyżej. Pozytywne jest tez to, że próbujesz eksperymentowac ze swoim wyglądem ale teraz wyglądasz na biedne emo (może stara jestem...)

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

P.S. na nos nie zwróciłam uwagi
jak chcesz koniecznie włosy o takiej długosci, niech fryzjer zetnie ci grzywkę na skos i obetnie te włosy koło uszu.
Wiesz... Moim marzeniem jest mieć taką fryzurę: http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura43925.htm
Stary 2009-02-25, 22:32   #71
tootsie
Zakorzenienie

koniecznie zrób coś z włosami bo wyglądasz (i tu przepraszam za szczerość) fatalnie. To co masz na głowie wygląda jak hełm i faktycznie uwydatnia Twój nos

Fryzury, które zaproponowała kaYa są ciekawe i łatwe do ułożenia. Wydrukuj zdjęcia i idź z nimi do fryzjera. Wtedy fryzjer będzie widział, co chcesz mieć na głowie

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:35   #72
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
koniecznie zrób coś z włosami bo wyglądasz (i tu przepraszam za szczerość) fatalnie. To co masz na głowie wygląda jak hełm i faktycznie uwydatnia Twój nos

Fryzury, które zaproponowała kaYa są ciekawe i łatwe do ułożenia. Wydrukuj zdjęcia i idź z nimi do fryzjera. Wtedy fryzjer będzie widział, co chcesz mieć na głowie

Tak wiem i teraz mówią do mnie: Ufarbowany hełm...

Fryzury, które zaproponowała mi kaYa są za mało... oryginalne...
Ta mnie się bardzo podoba: http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura43925.htm
Nawet raz poszedłem do fryzjerki, ale to co mi zrobiła to koszmar....
Stary 2009-02-25, 22:37   #73
Olcia
Zakorzenienie

ales sie uparl tych wlosow...
na prawde nie wygladasz w nich najkorzystniej
zetnij jak mowia dziewczyny
fryzjerzy nie sa glupi i rozumieja raczej co sie do nich mowi, wybierz najlepszego i powiedz jak chcesz sciac, przeciez nie zetna na 0 ;]
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:40   #74
Kwapis.
Rozeznanie

Nie podetniesz wlosow bo nie chcesz wygladac jak skinhead ? Wybacz ale rozbawilo mnie to.
Szczerze ? Malo korzystnie wygladasz w tej fryzurze, podetnij te wlosy chociaz pare centymetrow.

Być normalna. Niemożliwe !

Kwapis. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:43   #75
Olcia
Zakorzenienie

masz fryzure podobna do tej ktora Ci sie podoba.
ale zarowno uroda tego faceta jak i uczesanie IMO jest malo meskie i nie podoba mi sie.
nie rozumiem po co pytasz nas o zdanie jak sam wiesz lepiej jak chcesz, a nawet juz tak wygladasz?
Chyba lepiej miec mniej oryginalna i wyszukana fryzure niz wygladac mniej korzystnie
przepraszam za post pod postem
Stary 2009-02-25, 22:45   #76
Ceith
korzonek

W długich włosach wyglądasz niekorzystnie. Akurat do Twojej twarzy bardziej pasowałoby krótkie, męskie strzyżenie. Ewentualnie góra trochę dłuższa.
Teraz wyglądasz na trochę zniewieściałego - to nie jest żadna złośliwość z mojej strony

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Albo rzeczywiście takie imoł od 7 boleści. Zależy jaki wizerunek chcesz mieć. Bardziej chłopięcy czy bardziej męski?
Ceith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:47   #77
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
masz fryzure podobna do tej ktora Ci sie podoba.
ale zarowno uroda tego faceta jak i uczesanie IMO jest malo meskie i nie podoba mi sie.
nie rozumiem po co pytasz nas o zdanie jak sam wiesz lepiej jak chcesz, a nawet juz tak wygladasz?
Chyba lepiej miec mniej oryginalna i wyszukana fryzure niz wygladac mniej korzystnie
przepraszam za post pod postem
Tak, ale nie chce za to mieć fryzury, którą każdy nosi... Poza tym one są na żelu...

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
W długich włosach wyglądasz niekorzystnie. Akurat do Twojej twarzy bardziej pasowałoby krótkie, męskie strzyżenie. Ewentualnie góra trochę dłuższa.
Teraz wyglądasz na trochę zniewieściałego - to nie jest żadna złośliwość z mojej strony

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Albo rzeczywiście takie imoł od 7 boleści. Zależy jaki wizerunek chcesz mieć. Bardziej chłopięcy czy bardziej męski?
Bardziej męski, ale nie w stylu Beckhama...
Stary 2009-02-25, 22:58   #78
Olcia
Zakorzenienie

przesadzasz...
jesli nie chcesz sciac to co my mozemy Ci jeszcze doradzic?
moze powiesz czego oczekujesz
Stary 2009-02-25, 23:00   #79
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
przesadzasz...
jesli nie chcesz sciac to co my mozemy Ci jeszcze doradzic?
moze powiesz czego oczekujesz

Po prostu moje dotychczasowe życie chodziłem w krótkich włosach. Cóż, ale to trzeba mieć szczęście, aby do mnie żadna fryzura nie pasowała x_x Najlepiej na łyso. Zero problemów.
Stary 2009-02-26, 11:35   #80
Goshia
Rozeznanie

idz do fryzjera ze zdjęciem które Ci sie podoba i podetnij tak włosy. najlepiej zeby nie mialy kazde takiej samej dlugosci, to przez to wygladaja jak hełm... powodzenia
Goshia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:29   #81
madziolaxd
Wtajemniczenie

nie wiem kto ci taki kolor wybrał ale w ogóle do ciebie nie pasuje. jedynym wyjściem jest ścięcie ich. albo przefarbowanie na jaśniejszy kolor.
Stary 2009-02-26, 13:11   #82
Noc(nik)
Zadomowienie

Zapuszczaj, zapuszczaj Ciekawa alternatywa od kilkumilimetrowców. Lubie taki rozczochrany, artystyczny nieład. Niestety do tego efektu długa droga przed tobą - jesteś na bardzo trudnym etapie długości, na dodatek źle ostrzyżonym, musisz przeczekać. Musisz się też przygotować na żmudną stylizacje, bo masz włosy z tendencją do wywijania się. Co do hełmu sam sobie jesteś po części winien - zaczesujesz wszystko na maxa do przodu, ale to zabieg jeszcze nie na tą długość! Masz za bardzo "ulizane".

Unieś troche grzywe do góry, bo jest na razie za krótka!
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura124190.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura100686.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura87653.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura82790.htm

Aby rośnięcie włosów wyglądało jednak lepiej, nie były takie garnkowate ścięłabym je w ten sposób:
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura111163.htm
http://ikf.com.pl/irokezy-meskie/fryzura120134.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura50904.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura83422.htm
Choć oczywiście będzie to na tobie krótsze, ale chodzi mi głównie o tymczasowe pozbawienie tych wystających bokiem włosów i wycieniowanie od samej góry. Ładnie będzie podrastać a ty w końcu zetniesz się tak jak chcesz. Swoją drogą mógłbyś wstawić włosy z tyłu i boku .

Kolor nie jest tragiczny, nie pasują tylko brwi. Jeśli tak źle się w nim czujesz poproś o dekoloryzacje.

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:23   #83
Klaudushka
Zadomowienie

GG do Klaudushka

dziewczyny maja racje, nie pasuja Ci te wlosy i co tu wiecej pisac. Mysle ze w krótszych bedziesz wygladał o wiele korzystniej
Klaudushka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:48   #84
Mini007
Zakorzenienie

Dot.: Fryzura dla faceta.

I ja Ci niczego nowego nie doradzę. Wiem, że to Twój co najmniej drugi wątek na temat fryzury. Przedtem też dziewczyny doradzały Ci inne cięcie, zapuszczasz włosy, ok, ale fryzurka pod zapuszczanie niekoniecznie musi wyglądać jak garnek. Znajdź dobrego fryzjera, powiedz mu, że chcesz zmienić nieco kształt uczesania/podciąć kilka cm (szczególnie nad uszami, myślę, że grzywka na żel też by dużo dobrego zrobiła) i że masz zamiar zapuszczać. A kolor... no cóż, zdarza się Myj często włosy i modeluj np. gumą Joanna (jest najlepsza - poznałam ją dzięki mojemu kuzynowi. Próbowałam zburzyć jego postawioną pionową fryzurę i NIE DRGNĘŁY ANI O MILIMETR od razu dla siebie ją kupiłam ), ale nie tak "ulizując" włosy a roztrzepując je palcami.
Powodzenia, tez zapuszczam włosy więc wiem, jak to jest
Mini007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:49   #85
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Zapuszczaj, zapuszczaj Ciekawa alternatywa od kilkumilimetrowców. Lubie taki rozczochrany, artystyczny nieład. Niestety do tego efektu długa droga przed tobą - jesteś na bardzo trudnym etapie długości, na dodatek źle ostrzyżonym, musisz przeczekać. Musisz się też przygotować na żmudną stylizacje, bo masz włosy z tendencją do wywijania się. Co do hełmu sam sobie jesteś po części winien - zaczesujesz wszystko na maxa do przodu, ale to zabieg jeszcze nie na tą długość! Masz za bardzo "ulizane".

Unieś troche grzywe do góry, bo jest na razie za krótka!
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura124190.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura100686.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura82790.htm

Aby rośnięcie włosów wyglądało jednak lepiej, nie były takie garnkowate ścięłabym je w ten sposób:
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura111163.htm
http://ikf.com.pl/irokezy-meskie/fryzura120134.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura50904.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura83422.htm
Choć oczywiście będzie to na tobie krótsze, ale chodzi mi głównie o tymczasowe pozbawienie tych wystających bokiem włosów i wycieniowanie od samej góry. Ładnie będzie podrastać a ty w końcu zetniesz się tak jak chcesz. Swoją drogą mógłbyś wstawić włosy z tyłu i boku .

Kolor nie jest tragiczny, nie pasują tylko brwi. Jeśli tak źle się w nim czujesz poproś o dekoloryzacje.

No dzięki te fryzury są już idealne.

Dzisiaj robiąc sobie zdjęcia Z kuligu zauważyłem, że kolor moich włosów wcale nie jest taki tragiczny popatrzcie.

Co do hełmu i garnka to wiem, że to moja wina. Po prostu panicznie boje się chodzić do fryzjera. Zawsze obawiam się, że totalnie zniszczy moje włosy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 260220094743.jpg (42,5 KB, 257 załadowań)
Stary 2009-02-26, 21:21   #86
Ceith
korzonek

Kolor nie jest tragiczny ale tragiczna jest Twoja fryzura! Wyglądasz, jakby Ci ktoś ciągle oblewał głowę wodą ;/
Idź do tego fryzjera, zaufaj mu. Wybadaj gdzie jest dobry fryzjer, najlepiej męski, i niech Cię obstrzyże. Powiedz mu, że nie chcesz bardzo dużo obcinać z długości (oczywiście trochę trzeba!) i niech Ci zrobi męską fryzurę, żebyś nie wyglądał jak imoł podczas deszczu.

Krótsze włosy naprawdę Cię odświeżą, zaufaj większości...
Stary 2009-02-26, 21:31   #87
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Kolor nie jest tragiczny ale tragiczna jest Twoja fryzura! Wyglądasz, jakby Ci ktoś ciągle oblewał głowę wodą ;/
Idź do tego fryzjera, zaufaj mu. Wybadaj gdzie jest dobry fryzjer, najlepiej męski, i niech Cię obstrzyże. Powiedz mu, że nie chcesz bardzo dużo obcinać z długości (oczywiście trochę trzeba!) i niech Ci zrobi męską fryzurę, żebyś nie wyglądał jak imoł podczas deszczu.

Krótsze włosy naprawdę Cię odświeżą, zaufaj większości...
Wiem, wiem. Wiesz, jak chciałem zmienić fryzurę to zrobiła mi z włosów kask.

Jak sądzicie ta fryzura będzie mi pasowała ?

Mam niskie czoło.
Stary 2009-02-26, 22:05   #88
MadziaWUbmw
BAN stały

No wiesz co. Mi piszesz w moim temacie, że Ci sie kojarze z Jolką Rutowicz..ja myslalam, ze napisal mi to jakis doświadczony wizażysta..a nie chlopiec z gimnazjum ktoremu sie nudzi na internecie:/... Bez komentarza.
MadziaWUbmw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:07   #89
Ceith
korzonek

Myślę, że będzie Jeśli lubisz się miziać codziennie jakimiś lakierami, gumami lub żelami to będzie fajnie No i jak znów będziesz chciał być imołem spod prysznica to nie będzie problemu, bo ten facet tam nie jest krótko obstrzyżony
Stary 2009-02-26, 22:12   #90
KamilM93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
No wiesz co. Mi piszesz w moim temacie, że Ci sie kojarze z Jolką Rutowicz..ja myslalam, ze napisal mi to jakis doświadczony wizażysta..a nie chlopiec z gimnazjum ktoremu sie nudzi na internecie:/... Bez komentarza.
Bo prawda boli ? Cóż, ale niestety nie spodziewaj się, że każdy na wizażu piszę: "Jaka ty piękna". A widocznie to tobie się nudzi skoro wytrwale szukałaś tego tematu i dodałaś wpis.

Ceith
O to chodzi, że nie lubię bawić się lakierami, itp...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości