Metamorfoza Werki na studia - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-26, 16:34   #331
1stLaDy
Wtajemniczenie

Dot.: Metamorfoza Werki na studia

ale jestem ciekawa jak to wyjdzie - rozumiem ze stanelo na chlodnym brazie i fryzurce rihanny? mysle ze nawet z blada skora bedzie to wygladac znakomicie, a wyregulowane, moze zafarbowane henna brwi dopelnia reszte, czekam na zdjecia z niecierpliwoscia

171cm
1stLaDy jest offline  
Stary 2008-08-26, 16:41   #332
kaska222
Moderator

Przypominam ze na tym watku pomagamy w Metamorfozie Weroniki!Jesli ktos bedzie off topowal i pisal zlosliwe uwagi do autorki watku poleca pkt;karne(regulamin).

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-08-26, 16:45   #333
noname12345TPa
Gość

Kaska222 - dziękuję za wprowadzenie porządku.
Dziś przy pomocy mamy się ufarbuję, za dwa dni robię ścięcie na Rihannę, Henna będzie później nieco wraz z regulacją. Zdjęcia będę wstawiać po kolei - najpierw w samej farbie + stara fyz, potem farba + nowy fryz, z regulowanym brwiami, z henną a na koniec wszystko + makijaż. To w gwoli informacji

Stary 2008-08-26, 16:47   #334
mary_alice_young
Wtajemniczenie

czekamy
Stary 2008-08-26, 16:51   #335
aaricia8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez veron1988 Pokaż wiadomość
Ja proponuję zmienic oprawki okularów, bo masz kwadratową buzię i te kwadratowe oprawki jeszcze to uwydatniają.
Faktycznie, ja bym zaczęła od zmiany oprawek. Delikatne i zaokrąglone byłyby dla Ciebie idealne.
aaricia8 jest offline  
Stary 2008-08-26, 17:05   #336
1stLaDy
Wtajemniczenie

weroniko w jakie kolory ubierasz sie na codzien? mi sie bardzo podoba jak kobiety o wlosach w chlodnym brazie i bladej cerze nosza kolory:

braz, czerwien (krwista), czern, nasycona zielen, blekit mmm...

zapomnialam jeszcze o fiolecie, rozu

za przyklad podaje megan fox: brazowe wlosy,blada (chociaz czasem opalona, ale daje zdj gdzie jest blada)

chodzi mi o dobrane kolory ubran
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Megan_Fox.jpg (31,9 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg megan_fox1.jpg (33,9 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Megan_Fox_Picture_08.jpg (50,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg megan-fox-gq-1.jpg (41,2 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg megan-fox-vancouver.jpg (53,7 KB, 170 załadowań)

171cm

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-26 o 17:13 Powód: post pod postem
1stLaDy jest offline  
Stary 2008-08-26, 17:17   #337
sailor_moon
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Faktycznie, ja bym zaczęła od zmiany oprawek. Delikatne i zaokrąglone byłyby dla Ciebie idealne.
Też tak myślę, pasowałyby Ci delikatniejsze oprawki Proponuję coś takiego, jak w załączniku. Do twarzy kwadratowej powinny być zaokrąglone i wydaje mi się, że będą pasowały Ci najbardziej półramki lub bez ramki. Napisz, co planujesz w tym kierunku.

Jak zaczniesz się więcej malować, pewnie Cię to wciągnie i będziemy mogli podziwiać Cię z dnia na dzień w piękniejszym makijażu. Powodzenia w metamorfozie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg crw_3805.jpg (9,6 KB, 16 załadowań)
sailor_moon jest offline  
Stary 2008-08-26, 17:33   #338
noname12345TPa
Gość

Dziekuję za rady Okularki idą do zmiany po fryzurze (2 w kolejności, bo gorzej jak pójdą 1. - muszą pasować ze sobą.
1stLaDy - dla mnie pasuje cała paleta dla lata: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...36&postcount=2 , a więc mocne, krzykliwe kolory całkowicie odpadają.
Trzeba pamiętać że ja jestem lato!

Stary 2008-08-26, 18:33   #339
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

I ja jestem kolejną osoba ciekawą metamorfozyczekam z niecieprliwoscią na efekty i życze powodzenia
A no i gratuluje,żeś zdecydowała się(pomimo uporu)na fryzurke która wskazaly dziewczyny

P.s.Ja też jestem bladzioch i dobrze mi z tym
-Moher szary

Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa

Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline  
Stary 2008-08-26, 18:36   #340
anlaya
Zakorzenienie

Ja jestem zdania, że te kolory, które ma Megan pasowałyby Ci. Nie trzeba się tak sztywno trzymać jednej palety, naprawdę.
Która fryzura Rihanny? Oby ta z grzywką, bez asymetrii. Chociaż osobiście polecałabym Ci którąś fryzurę Holmes z prostą grzywką do linii brwi. Te fryzury, które któraś wizażanka wkleiła są bardzo fajne, szczególnie te takie uczesane "na okrągło", puszyste na górze, opadające na policzki, z grzywką i dluższym przodem. Rihanna w wersji bez grzywki i z asymetrią, w którą Cię któraś wizażanka przerobiła, odpada. Jak dla mnie tylko grzyweczka i to prosta!
anlaya jest offline  
Stary 2008-08-26, 18:46   #341
1stLaDy
Wtajemniczenie

Twoj wybor, ale chetnie zobaczylabym kiedys Twoje zdjecie (po metamorfozie) w ciuszkach np czerwonych albo fioletowych - tak na probe - moze przekonasz siebie albo mnie

171cm
1stLaDy jest offline  
Stary 2008-08-26, 18:57   #342
eLWhy
Zadomowienie

ja też czekam na pierwsze efekty... gdzieś tam na początku się udzielałam, potem sporadycznie zaglądałam.. i widzę rad na 12 stron, więc chyba najwyższa pora na efekty

Koniecznie zrób zdjęcie koloru przy dziennym świetle No i koniecznie pokazuj się w nowej fryzurce ;] [chyba ta cena za fryzjera, ze względu na własną farbę w zaciszu domowym, znacznie spadła, co? Bo 110zł to rzeczywiście piechotąnie chodzi i chyba 2 razy w życiu mi samej się zdarzyło podobnie zapłacić...]

a.. te okularki, które wkleiła sailor moon wg mnie wciąż są za kanciaste... Już lepszy owal niż prostokąt - prawda, nawet ten kierunek jeśli chodzi o moją wizję oprawek, ale jeszczenie ten kształt..
Powodzenia życzę
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-26 o 19:10 Powód: post pod postem
eLWhy jest offline  
Stary 2008-08-26, 19:13   #343
noname12345TPa
Gość

Oglądam drugą i trzecią część zbiorów makijażowych dziewczyn więc proszę wybaczyć, że nie odpowiadam.
Kolory: u mnie jest parę wyjątków które mi pasują - np. pomarańcz, czy ciemna czerwień (kolor burgunda, wiśni... mam taką koszulkę na sobie i wyglądam w niej dobrze). A i dojdzie turkus. To są wyjątki.
Amarant jest dla mnie zły - nienawidzę go - bo mam cały pokój w zielono - amarantowym kolorze (teraz zmieniłam lampy i usunełam kapę) i codziennie mi się wymiotować chce na jego widok. Pozatym jak ktoś dobrze powiedział - źle mi w tym kolorze.
Fiolet - bardzo lubię i o ile wiem z platety - patrz parę stron wcześniej - do mnie wszystkie fiolety i wrzosy pasują.
eLWhy - zobaczymy co optyk zaproponuje. Chcę takie bez dołu, ale z zaokrąglonymi na dole szkłami. Co do ceny - spadła i to mocno - z 110 na 51,50 (strzyżenie 27 i farba 24,50).
anylaya - odpowiedź odnośnie kolrów masz u góry posta. W okrągłej fryzurze za bardzo pucowata wychodzę (robi mi twarz na okrągło). Dobrze mi w fryzurze prostej, ale z zaokrąglonymi końcami. Z Rihanny - wybieram tą z lekką grzywką na skos, co czoło przykrywa, ale minimalnie idzie na skos. Wiem, że dobrze mi w paziu, a on jest taki nieco owalny. Dlatego będzie coś podobnego, ale opierające się na fryzie pani R.

Stary 2008-08-26, 19:55   #344
Lemirka
Zakorzenienie

hej Werka,

byłam w rossmanie spojrzeć na tą farbę, którą kupiłaś. Kolorek wydaje się być ok
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-26, 20:24   #345
gazela12345
Raczkowanie

przeczytalam caly watek i jestem naprawde ciekawa jak bedziesz wygladala po metamorfozie
pozdrawiam.

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"

If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline  
Stary 2008-08-26, 20:34   #346
kasiamniam
Wtajemniczenie

No Werka dzis mialas farbować włoski i jak tam ??? już po???
kasiamniam jest offline  
Stary 2008-08-26, 20:37   #347
roxi:*
Wtajemniczenie

Nie udzielam się ale śledzę wątek od jakiegoś czasu. Trzymam kciuki za udaną metamorfozę
A rady dziewczyn naprawdę dobre.
roxi:* jest offline  
Stary 2008-08-26, 21:13   #348
truskawkowawiosna
Moderator

kolory dla Lata wcale nie musza byc smutne i szarobure

nie musisz zupelnie rezygnowac z niektorych kolorow, musisz jednak wybierac odcienie jasne i przymglone, jakby zlamane szaroscia.

jezeli bialy, to welniany, a nie sniezny. zamiast soczystej zieleni, jasna, przyszarzona zielen itd.

wklejam palete dla Lata z mojej ksiazki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 052.jpg (49,9 KB, 83 załadowań)
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-08-26, 21:31   #349
mary_alice_young
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
No Werka dzis mialas farbować włoski i jak tam ??? już po???
no wlasnie? przylaczam sie do pytania
Stary 2008-08-26, 21:55   #350
noname12345TPa
Gość

Jeszcze nie ufarbowałam - bo są za czyste - musi być maksymalny tłuszcz, a jutro taki będzie.
Truskawkowa - dziękuję za paletkę - będzie bardzo pomocna

Stary 2008-08-26, 22:45   #351
mała___mi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dodatkowo zapraszam wszystkie do przeczytania mojej historii z linka w podpisie - wrazie pytań - tak to wszystko przeszłam.
O jaki link chodzi? Bo w Twoim podpisie widzę tylko dwa linki - do wątku, w którym teraz jesteśmy i do wątku o kosmetykach. A tak podkreślasz ile w życiu przeszłaś, że chętnie bym się dowiedziała co masz na myśli.

Dziewczyny - gratuluję cierpliwości - poważnie.

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline  
Stary 2008-08-26, 22:59   #352
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez mała___mi Pokaż wiadomość
O jaki link chodzi? Bo w Twoim podpisie widzę tylko dwa linki - do wątku, w którym teraz jesteśmy i do wątku o kosmetykach. A tak podkreślasz ile w życiu przeszłaś, że chętnie bym się dowiedziała co masz na myśli.

Dziewczyny - gratuluję cierpliwości - poważnie.
Był jeszcze w jej podpisie jeden link-do blogu anty-ana- może o to jej chodziło ale teraz widzę usunęła ten blog

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2008-08-26, 23:39   #353
QsQs
Zadomowienie

To nie o ten blog chodzi
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-27, 09:18   #354
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Przypominam ze na tym watku pomagamy w Metamorfozie Weroniki!Jesli ktos bedzie off topowal i pisal zlosliwe uwagi do autorki watku poleca pkt;karne(regulamin).
Ponawiam prośbę.
Już ostatni raz.
201704240951 jest offline  
Stary 2008-08-27, 11:22   #355
noname12345TPa
Gość

Może nie zbaczajmy z tematu - dzięki Nika i kaska za pomoc

Stary 2008-08-27, 13:17   #356
veron1988
Rozeznanie

GG do veron1988

Oj nie każ nam tylko za dlugo czekać, bo to popularny i chyba lubiany ostatnimi czasy wątek.
Wrzucaj tą swoja przemiane, bo wszystkie jestesmy ciekawe.

A okularki najlepiej idź sobie dobrać tam, gdzie jest duzy wybór i przymierzaj nawet to, co Ci sie w pierwszej chwili nie spodoba, bo często jest tak, ze to, czego byśmy na sibie nie założyły, bo nam sie nie podoba okazuje się być strzałem w dziesiątkę.
A może trafisz na jakąś panią, która Ci doradzi. Byłam kiedyś w Vission Express i trafiłam na panią, ktora mi doradzała i to z dobrym skutkiem.

P o w o d z e n i a
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline  
Stary 2008-08-27, 13:22   #357
marysienka44
Przyczajenie

Przeczytałam cały watek, jestem nowa ale powiem jedno, oczywiście nikt nie musi słuchac bo jestem stara 30tka hehe:

Moim zdaniem kobiety dzielą się na ładne, brzydkie i te które mają to coś.
I Weronika (zapomniałam jak sobie zyczyła aby na nią mówi bo tyle w tym watku miała nakazów i zakazów, że zapomniałam) dla mnie na pewno nie jest kobietą ładną ani piękną, ale na pewno ma top coś! To "coś" to takie ukryte piękno, że jednym się podoba innym nie, jeden to dostrzeże, drugi nic.
Ty Weroniko masz to "coś" i pewnie kiedyś kogoś tym zaczarujesz, ale niestety na razie raczej nie...

Nie widzisz i nie chcesz widziec tego co proponują Ci dziewczyny.
A na tym polegają metamorfozy. Że się zmieniamy. A ty z góry zakładasz na nie. taka fryzura na 100% nie, taka też nie, kolor zły, okulary takie i takie, ciuchy szare, bure i powazne, dodatki zero. Po prostu liczyłas chyba na to iż każdy uzna że jesteś piękna (gdyż tak o sobie myślisz) i że zostaniesz pochwalona za swój wygląd.
Ale niestety nikt Ci oczu nie mydlił, i dziewczyny w kulturaly sposób próbują Ci przekazac masę fajnych rad, które warto spróbowac.

Jestem ciekawa czy wogóle przejdziesz jakąs metamorfozę, bo wciąż piszesz: za tydzień wkleję zdjecie, a to kabel usb Ci ginie,a to dopiero idziesz do fryzjera itd.

W ten watek naprawdę włożono masę pracy, jest pierwszym który czytam, dużo madrych porad tutaj padło, tylko szkoda że ty i tak wiesz swoje, ale może w końcu się zmienisz.

Ale to tylko zdanie starej rury
marysienka44 jest offline  
Stary 2008-08-27, 13:30   #358
noname12345TPa
Gość

Chryste - wałskowaliśmy to entą ilość razy - ludzie ja się zmieniłam, nie widać
Jak nie widać - to powiem to dobitnie ostatni raz - i nie będę powtarzać - werka akceptuje pomysły, zmieniło się jej nastawienie.
Dlatego proszę już nie wałkować, tego tematu - zmieniłam się - koniec, kropka

Stary 2008-08-27, 13:34   #359
anlaya
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marysienka44 Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały watek, jestem nowa ale powiem jedno, oczywiście nikt nie musi słuchac bo jestem stara 30tka hehe:

Moim zdaniem kobiety dzielą się na ładne, brzydkie i te które mają to coś.
I Weronika (zapomniałam jak sobie zyczyła aby na nią mówi bo tyle w tym watku miała nakazów i zakazów, że zapomniałam) dla mnie na pewno nie jest kobietą ładną ani piękną, ale na pewno ma top coś! To "coś" to takie ukryte piękno, że jednym się podoba innym nie, jeden to dostrzeże, drugi nic.
Ty Weroniko masz to "coś" i pewnie kiedyś kogoś tym zaczarujesz, ale niestety na razie raczej nie...

Nie widzisz i nie chcesz widziec tego co proponują Ci dziewczyny.
A na tym polegają metamorfozy. Że się zmieniamy. A ty z góry zakładasz na nie. taka fryzura na 100% nie, taka też nie, kolor zły, okulary takie i takie, ciuchy szare, bure i powazne, dodatki zero. Po prostu liczyłas chyba na to iż każdy uzna że jesteś piękna (gdyż tak o sobie myślisz) i że zostaniesz pochwalona za swój wygląd.
Ale niestety nikt Ci oczu nie mydlił, i dziewczyny w kulturaly sposób próbują Ci przekazac masę fajnych rad, które warto spróbowac.

Jestem ciekawa czy wogóle przejdziesz jakąs metamorfozę, bo wciąż piszesz: za tydzień wkleję zdjecie, a to kabel usb Ci ginie,a to dopiero idziesz do fryzjera itd.

W ten watek naprawdę włożono masę pracy, jest pierwszym który czytam, dużo madrych porad tutaj padło, tylko szkoda że ty i tak wiesz swoje, ale może w końcu się zmienisz.

Ale to tylko zdanie starej rury
Chyba przegapiłaś moment, w którym Werka uznała nasze racje
Czekamy na pojawienie się pierwszych efektów!
anlaya jest offline  
Stary 2008-08-27, 13:40   #360
noname12345TPa
Gość

Oui.
Dziękować

Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości