Metamorfoza Werki na studia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-24, 14:06   #121
xxsmutnaxx
BAN stały

Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Werko, Twój wątek obserwuję i przyznam, że byłam bardzo ciekawa efektu metamorfozy. nie chcę być dla Ciebie niemiła, ale DOCEŃ dobre rady forumowiczek bo są Tobie BARDZO potrzebne. malować się nie chcesz, dodatki uznajesz za niepotrzebne, oprawki są ok i chcesz sbie zafundwać rude fale. Dziewczyny dradzające na forum Metamorfozy naprawdę znają się na rzeczy. a odnośnie kasy... obcięcie grzywki to koszt 5 zł max- wiem, bo sama ją mam. nie trzeba "spać na pieniędzach" żeby wygladać atrakcyjnie. kolorowe koraliki, kolczyki, apaszka itp- t naprawdę nie jest drogie, a może odmienić strój. zastanów się czy NAPRAWDĘ chcesz się zmienić, czy jesteś zadowolona, z tego jak wyglądasz. a wyglądasz źle, przepraszam, ze to piszę, ale to szczera prawda.Popatrz na siebie i pomyśl, że mogłabyś wyglądać DUŻO lepiej. Wydaje mi się, ze podobasz się sobie taka jaka jesteś, więc po co prośba o metamorfozę??

zgadzam sie z tą wypowiedzią w 100%
xxsmutnaxx jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:12   #122
WhiteCherry
Zakorzenienie

Ja również nie rozumiem idei tego tematu - jeśli autorka sama doskonale wie, w czym będzie wyglądać lepiej, a w czym gorzej - po cóż pytanie forumowiczek o poradę ?
Stary 2008-08-24, 14:15   #123
loss_lauri
Zakorzenienie

zgadzam się z marthuą - pierwszy raz słyszę, żeby obcięcie grzywki kosztowało aż 27 zł. ja chodze co miesiąc na podcięcie i płacę 5 zł. napisałaś ze masz rude włosy, ale na zdjęciach nie moge sie tego dopatrzeć; również moim zdaniem korzystniejszy byłby dla ciebie inny kolor, np piaskowy blond, ale oczywiście i tak zrobisz, co zechcesz. ja również jestem alergiczką, mam AZS i maluję się kosmetykami kolorowyimi La Roche Posay - może tobie też będą odpowiadały?
loss_lauri jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:22   #124
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez a4033a Pokaż wiadomość
Strasznie zlośliwa z Ciebie osóbka. Przecież żadna z nas Cię do niczego nie zmusza ani nie namawia.
Fryzury przerobiłam Ci z te Jennifer Aniston z pierwszej strony Twojego wątku, ktore podala Ci jedna z wizażanek, a które nota bene wtedy Ci sie podobaly.
A ponieważ nikt własnie tych fryzur Ci nie dopasowal, postanowiłam pomóc.
Nie pamiętam żebym nakłaniała Cię w ogóle (a tym bardziej nadgorliwie ) do fryzury a'la Rihanna. Prosilaś o pomoc/rady, więc napisalam co myslę bez uszczypliwości, nadgorliwości, starałam sie mile doradzić.
Nie miej pretensji do każdej z nas, która chcąc Ci pomóc napisze coś, co akurat nie będzie się zgadzało z Twoimi upodobaniami. Każda doradza w myśl zasady/powiedzenia, że "tylko krowa zdania nie zmienia" może akurat któraś z propozycji przypadnie Ci do gustu.
Ty za to, niestety Werko, nadgorliwie ! starasz sie wymusić na nas pisanie tylko tego, co uważasz za słuszne i przyklaskiwanie Twoim pomysłom.

Jesli chodzi o kwestie finansów napisalaś tak, jakbyś tylko Ty jedna na tym forum wiedziala co znaczy brak pieniędzy. Ja Twoje posty zaczynam odbierać tak jakbyś uważala, że my wszystkie tu spimy na kasie, a z Twojego ostatniego posta bije ogromna pogarda dla nas w tej kwestii.
Nie chcę być niegrzeczna,ale tak bardzo je szanujesz, i tak cięzko Ci je uzbierać, a jak dotąd latałaś ciagle do tego fryzjera chociaż bral za to tyle kasy, no i jak sama przyznalaś farbowałaś włosy, a to też sie z jakimis kosztami wiąże.

Przestaję rozumieć cel istnienia tego wątku. Chcialaś żebysmy Ci pomogly w metamorfozie.. ale nie chcesz sie malować, nie chcesz zmieniać oprawek, nie chcesz chodzic juz do fryzjera.

PS. Nadgorliwość nadgorliwością.. ale brak szacunku i niedocenianie pracy (Twoje zdjęcia sie same nie przerabiają) i czasu drugiego czlowieka (dziewczyny, czy ich opinia Ci sie podoba czy nie, siedzą i zastanawiają sie jak Ci pomoc) są znacznie gorzej postrzeganymi cechami od tak namiętnie wspominianej przez Ciebie nadgorliwości.
Cytat:
Napisane przez andzia_19 Pokaż wiadomość
Pisałaś, że liczysz się z każdym groszem i nie będziesz znowu chodziła do fryzjera na podcinanie grzywki. Uwierz mi, bez niej nie wyglądasz dobrze. Ja też mam bardzo wysokie czoło i kiedy zrobiłam sobie prostą grzywkę do linii brwi, wszyscy byli zachwyceni i ja sama widziałam, że lepiej wyglądam, poprawiają się proporcje twarzy. Sama ją sobie podcinam co jakiś czas i uwierz nie jest to trudna sztuka Zawsze wychodzi prosto, a podcięcie zajmuje mi ok. 5 minut. W tym momencie wybijam Ci argument z ręki, że nie będziesz miała grzywki, bo nie masz kasy na fryzjera. Zauważyłam, że założyłaś ten wątek, ale praktycznie nic nie chcesz w sobie zmienić. Zastanów się, czy chcesz się zmienić i wyglądać lepiej, przy czym musisz poeksperymentować, pozmieniać się, czy nadal chcesz wyglądać jak wyglądasz, może jedynie włosy przefarbować i wyglądać praktycznie dalej tak samo. Większość dziewczyn na forum naprawdę świetnie wygląda, są zadbane i potrafią podkreślić swoją urodę, nie wiem dlaczego nie chcesz słuchać ich rad... naprawdę nie mam pojęcia...
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
podzielam zdanie przedmówczyń - skoro masz już zaplanowane, co chcesz zmienić w swoim wizerunku i twardo przy tym obstajesz, w jakim celu chcesz zasięgać rad innych wizażanek?. ja ze swojej strony chciałaby tylko dodać, iż czasami to, co widzimy w lustrze nieco różni się od tego, jak nas postrzegaja inni i warto choćby zastanowić się nad ich opinią.
Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Werko, Twój wątek obserwuję i przyznam, że byłam bardzo ciekawa efektu metamorfozy. nie chcę być dla Ciebie niemiła, ale DOCEŃ dobre rady forumowiczek bo są Tobie BARDZO potrzebne. malować się nie chcesz, dodatki uznajesz za niepotrzebne, oprawki są ok i chcesz sbie zafundwać rude fale. Dziewczyny dradzające na forum Metamorfozy naprawdę znają się na rzeczy. a odnośnie kasy... obcięcie grzywki to koszt 5 zł max- wiem, bo sama ją mam. nie trzeba "spać na pieniędzach" żeby wygladać atrakcyjnie. kolorowe koraliki, kolczyki, apaszka itp- t naprawdę nie jest drogie, a może odmienić strój. zastanów się czy NAPRAWDĘ chcesz się zmienić, czy jesteś zadowolona, z tego jak wyglądasz. a wyglądasz źle, przepraszam, ze to piszę, ale to szczera prawda.Popatrz na siebie i pomyśl, że mogłabyś wyglądać DUŻO lepiej. Wydaje mi się, ze podobasz się sobie taka jaka jesteś, więc po co prośba o metamorfozę??
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Ja również nie rozumiem idei tego tematu - jeśli autorka sama doskonale wie, w czym będzie wyglądać lepiej, a w czym gorzej - po cóż pytanie forumowiczek o poradę ?
Weroniko, nie zastanawia Cie dlaczego tyle Wizażanek uważa, że Twój wątek nie ma sensu, jeżeli każdą propozycję odrzucasz?
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:23   #125
pani-jesień
Zakorzenienie

Dziewczyna ma postawę roszczeniową, nie słucha rad, nie zauważyłam, by choć raz napisała "dziękuję", wszystko wie lepiej, podziwiam cierpliwość niektórych z Was

PS. Może jednak dajcie spokój z tą Rihanną, z tego i tak nic nie będzie
Stary 2008-08-24, 14:27   #126
xxsmutnaxx
BAN stały

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Dziewczyna ma postawę roszczeniową, nie słucha rad, nie zauważyłam, by choć raz napisała "dziękuję", wszystko wie lepiej, podziwiam cierpliwość niektórych z Was

tez to zauważyłam, że nie było ani jednegoo dziekuję

od kiedy ktoś zwrócił uwage na to coś tu nie widać autorki wątku
xxsmutnaxx jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:31   #127
WhiteCherry
Zakorzenienie

Cytat:

racja.
No dobra, jeszcze zrozumiem, że nie każda propozycja musi być w stu procentach trafiona, nie każdemu może się wszystko podobać, bo faktycznie - to przede wszystkim my musimy czuć się dobrze.
ale bez przesady - jeśli zakłada się temat z prośbą o metamorfozę, czyli niejako sugeruje się, że wygląd nam nie odpowiada i nie mamy same pomysłu co do zmian - wypadałoby rozpatrzyć każdą propozycję i nie pod kątem "ja wiem lepiej".
Stary 2008-08-24, 14:43   #128
QsQs
Zadomowienie

Ciekawe czy ktoś tu zaraz "wrzaśnie" na dziewczyny chcące pomoc Weronice
Weroniko, po co założyłaś ten wątek? Uważasz, że masz bardzo proporcjonalna twarz, nie jesteś gotowa na zmiany, wiesz wszystko lepiej... A jak ktoś proponuje jakąś metamorfoze (nie zmusza a proponuje) to chcesz ściągnąć tu odsiecz, żeby sprowadzić porządek w 'swoim' wątku...?
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:49   #129
noname12345TPa
Gość

Nie, nie dlatego to robię, ale na siłę mi coś wciskacie co mi całkowicie do twarzy nie pasuje - to że fryz Rihanny jest modny nie znaczy że wszyscy muszą go nosić - Rihannizujcie inne panny ale nie mnie. Na serio, ja nie chcę być drugą Rihanną. Dziś sobie całkowicie przypatrzyłam i powiem wam to serio - chyba wy chcecie widzieć u mnie wysokie czoło - ja mam bardzo proporcjonalną twarz. Zaproponujcie mi coś innego, albo zmienię się tak jak deMitia mi proponuje, bo na pewno Rihanny nie zrobię.

Stary 2008-08-24, 14:54   #130
Heroldin
Zakorzenienie

Ja tez wtrace swoje trzy grosze, bo watek przednim jest.
Dziewczyny, czy Wy nie spostrzeglyscie juz po pierwszych postach
Werki, ze to asertywna, silna osobowosc, ktora podoba sie sobie ?!
Prosba o pomoc w metamorfozie - moim zdaniem - byla jedynie
proba nawiazania dialogu i pogadania na Wizazu. Sporo tych postow
{Waszych i Jej} bylo i byc moze nie zauwazylam, ale przytoczcie
chociaz jedna, najmniejsza Wasza propozycje, ktora zaakceptowala.
No, za wyjatkiem - moim zdaniem - bardzo nietrafionego pomyslu
rudych lokow. Przepraszam autorke tego pomyslu - fryzura jest
przesliczna {sama chcialabym taka miec}, ale nie dla Werki.
Autorka watku czuje sie dobrze w swojej skorze i fajnie, tak
trzymac ...
Heroldin jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:54   #131
WhiteCherry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie, nie dlatego to robię, ale na siłę mi coś wciskacie co mi całkowicie do twarzy nie pasuje - to że fryz Rihanny jest modny nie znaczy że wszyscy muszą go nosić - Rihannizujcie inne panny ale nie mnie. Na serio, ja nie chcę być drugą Rihanną. Dziś sobie całkowicie przypatrzyłam i powiem wam to serio - chyba wy chcecie widzieć u mnie wysokie czoło - ja mam bardzo proporcjonalną twarz. Zaproponujcie mi coś innego, albo zmienię się tak jak deMitia mi proponuje, bo na pewno Rihanny nie zrobię.
Podstawowa zasada - fryzury nie dobieramy pod względem "mody", ale pod względem rysów twarzy.
Sama nie jestem "zrihhannizowana", mam długie proste włosy, gdyby faktycznie każda wizażanka chciała nakłaniać na panującą modę, to i sama przeszłabym kilkakrotnie metamorfozę, od boba zaczynając ...
Stary 2008-08-24, 14:56   #132
spadajaca_gwiazda
Raczkowanie

Post Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Nie, nie dlatego to robię, ale na siłę mi coś wciskacie co mi całkowicie do twarzy nie pasuje - to że fryz Rihanny jest modny nie znaczy że wszyscy muszą go nosić - Rihannizujcie inne panny ale nie mnie. Na serio, ja nie chcę być drugą Rihanną. .
Zapewniam, że to Ci akurat nie grozi

Przepraszam za drobną złośliwość ale postawa autorki bardzo mnie denerwuje. Przecież nikt już nie namawia Cię do tej fryzurki, ciągle używasz tego samego argumentu chociaż dziewczyny dają ciągle nowe pomysły.

Nie możesz mieć wszystkiego. Gdzie byś to położył?
spadajaca_gwiazda jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:56   #133
euphoriall
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 9
Exclamation Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ja wrzasnę z miłą chęcią. Uważam że niektóre (nie mówię wszystkie) dziewczyny nie rozumieją słowa doradzać i mylą go z narzucać. Nikogo nie zmienicie na siłę! W tym wątku chodzi oto aby przedstawić swój punkt widzenia i tyle! Poza tym to co modne nie każdemu pasuje co była bardzo dobrze widoczne gdy wszystkie dziewczyny nosiły rurki!
Jak widać niektóre to rozumieją a inne nie. Weronice nie chodziło o to abyście ją zmieniały tylko o to abyście doradziły a nie zmuszały do zmian tak jak wam się podoba. Każdy ma inny gust i należy to uszanować!. Ja również zamieściłam tutaj swoją propozycję i na tym koniec. I o to tutaj chodzi! Nie wyczytałam tutaj abyście wytykały wady i ubliżały! Dziewczyna was grzecznie poprosiła o radę i wcale nie ma obowiązku się do nich stosować bo to JEJ WYBÓR. Ja nie wiem o co wam chodzi, jest tyle propozycji metamorfoz i w żadnym wątku nie widziałam takiej zajadłości!Mam nadzieję że mnie zrozumiecie.
Nie chciałam tutaj nikogo obrażać tylko trochę obniżyć temperaturę bo zrobiło się gorąco.
Stary 2008-08-24, 14:56   #134
Tomy
Raczkowanie

Cytat:
Weroniko, dziewczyny już wiedzą , ze Rihanna NIE i już się do tej postawy ustosunkowały. Nie to nie, są inne fryzury, ała masa, jest z czego wybierać.
Czoło masz wysokie i nie masz proporcjonalnej twarzy.
Jeżeli jednak uważasz inaczej i twierdzisz, że źle dziewczyny doradzają to nie pozostaje nic innego jak dać sobie spokój, zrobić sobie rude loki i wtedy będziesz zadowolona i szczęśliwa.

Tomy jest offline  
Stary 2008-08-24, 14:57   #135
bess
Zakorzenienie

To mi przypomina dawna postawe i metamorfoze Ilony,tak sie dzialo,ze az watek trzeba bylo zamknac.A teraz kto by pomyslal Ilona z radoscia prezentuje swoje postepy w make upie
Kazdy widocznie dojrzewa do zmian w swoim czasie
Wero musisz podejsc do tego inaczej,wlosy zawsze odrosną ,farba sie zmyje ,makijaz to nie tatuaz mozna zmyc.To wszystko nie jest na zawsze ale zeby znalezc ten swoj wizerunek trzeba jednak przejsc przez kilka -klikanascie
Baw sie eksperymentuj i nie bój sie

Ja np nie chcialabym,zeby ktos sie wtracał do mojego wygladu i mowił mi,ze teraz zle wygladam a lepiej mi bedzie na Rihanne ale nie mam zamiaru zakladac watku na metamorfozach A Ty go zalozyłas tak wiec przemysl to sobie ,bo jesli chodzi o mala zmiane to mnie przyszedl na mysl tylko przedzialek z innej strony.Czy na pewno o to chodzi?
Kazda zmiana z Twoja postawa teraz jest za duza
bess jest offline  
Stary 2008-08-24, 15:01   #136
kasiamniam
Wtajemniczenie

Cytat:
Weronika skończ już z ta Rihaną, niechceSZ tak wygladac to ok! Zaznaczyc chcialam ze nie zmieniasz sie dla nas tylko dla siebie, zeby ladniej wygladac, a my tu jestesmy od tego ze chcemy Ci pomoc, doradzic.
Ja bym bardzo chciala zobaczyc fotke twoja w jakims delikatnym makijazu, chociazby tusz do rzes i błyszczyk. Pokaz nam, ze próbujesz coś ze sobą zrobic, ubierz jakies ciuchy, bo dotychczas widzialysmy Cie tylko w bieliznie :P Czekamy!!
kasiamniam jest offline  
Stary 2008-08-24, 15:02   #137
bess
Zakorzenienie

"na Rihannie "sorry
Ja np miałam pare wizerunkow w swoim zyciu np najbardziej hardkorowy hip hopowy meski
Krokie rude wlosy kolczyk w nosie szerokie spodnie,albo czarne dlugie wlosy,brazowe srednie,z opaska i bez ,kucyka ,warkocze.Teraz mam jaki mam ,nie wiem czy to ten-mam nadzieje ze nie
Przynajmniej mam sie z czego smiac na starosc
Heh ale pomysl sobie ile Ty mialas metamorfoz w swoim zyciu??i czy nie szkoda czasu tkwic uparcie przy jednym i tracic szanse na lepszy wyglad
bess jest offline  
Stary 2008-08-24, 15:05   #138
noname12345TPa
Gość

Dobre, nie dobieracie w ten sposób. Przeczytajcie wypowiedź Heroldin (dziękuję kochana duszyczko). Podobam się sobie, chcę minimalnych zmian.. na serio nie potrzebuję wielkiej rewolty, mi potrzebna jest drobna zmiana w fryzie. Potrzeba mi czegoś, co pasuje do mojej osobowości do mojego Ego coś co do mnie pasuje. Nie będę się dobrze czuła w Rihannie - na serio.
Heroldin Skarbie co ty proponujesz, bo jak widzę jesteś tu jedną z niewielu która wie o co chodzi (euphoriall dziękuję, eLWhy dziękuję, Lemirka dzięki za pomysł na ciuszki, deMitia dziękuję za fryzurę).
Na prawde dziękuję za dobre chęci każdej z was, ale to co proponujecie nie pasuje do mojej żywej osoby. Nie przerabiajcie mnie na słodką panienkę, bo ja takową nie chcę być, chcę podkreślić swoją artystyczną osobowość. Na serio podobam się sobie - kocham samą siebie, jestem piękną kobietą i wystarczą mi drobne zmiany by było jeszcze lepiej.

W nawiasie podałam kochane dusze, które mi pomogły. Dajcie mi jeszcze z 3 propozycje ale teraz na serio - to co pasuje do mojego ego. Zapomnijmy o dyskusji. Na serio zapomnijmy, może jestem uparta, ale nie dam się zrobić w maskę.
Dajcie mi coś co pasuje do mnie do mojej duszy, do mojej buntowniczo -artystycznej duszy.

Stary 2008-08-24, 15:08   #139
WhiteCherry
Zakorzenienie

zazdroszczę pewności siebie, naprawdę.
i piszę całkowicie na serio
Stary 2008-08-24, 15:11   #140
Tomy
Raczkowanie

Żywa i artystyczna powiadasz....
Artyści są twórczy, odważni, zmienni, kolorowi ale są też narcystyczni.
Faktycznie, jesteś artystyczna.

Tomy jest offline  
Stary 2008-08-24, 15:12   #141
euphoriall
Zakorzenienie

Exclamation Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Chciałam jeszcze dodać, że jeżeli już coś komuś doradzacie to radzę coś o tej osobie poczytać np. jakie kolory lubi, kroje ubrań i tym podobne bo w przeciwnym razie wasze starania idą na marne bo nie są w stylu danej osoby
Stary 2008-08-24, 15:16   #142
WhiteCherry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze dodać, że jeżeli już coś komuś doradzacie to radzę coś o tej osobie poczytać np. jakie kolory lubi, kroje ubrań i tym podobne bo w przeciwnym razie wasze starania idą na marne bo nie są w stylu danej osoby
ale zauważ, że wszelkie metamorfozy polegają na zmianie dotychczasowego wyglądu nie okiem osoby zmienianej, ale okiem osoby zmieniającej.
wystarczy włączyć sobie jakikolwiek program o metamorfozach chociażby na TVN Style - "jak dobrze wyglądać nago", Trinny i Susanah rozbierają itd itp... gdzie toczą prawdziwą batalię z osobami, które przyssane do swojego dotychczasowego wizerunku nie zauważają, że kompletnie im nie pasuje. Po zmianie okazuje się, że jednak stylistka rację miała.
Stary 2008-08-24, 15:16   #143
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:

Zwracam honor - napisała

Weroniko, nie znamy Twojego ego, nie znamy Twojej duszy Więc jak do nich dopasować styl? Nie wiem, jak innym, ale mi osobiście samo określenie "dusza artystyczno-buntownicza" nic nie mówi
Nie zauważyłam, by ktokolwiek chciał zrobić z Ciebie słodką panienkę...

Gratuluję pewności siebie
Stary 2008-08-24, 15:17   #144
noname12345TPa
Gość

Jak znajdę kabel USB (bo gdzieś mi się zagubił) to zobaczycie mnie z makijażem. Kasiamnian - dziękuję kochana duszo Może i ty coś zaproponujesz.
Bess - mnie chodzi o to, by nie robić całkowitej rewolty - ten wątek służy temu by mnie łagodniej zmienić. Pousuwać to przez co nie wyglądam na chłopczurę. Wiem, że wam zależy by mnie zmienić całkowicie, ale ja właśnie chcę wyglądać jak odmieniec - tzn z niedużymi zmianami, ale dalej czuć się sobą - bo urodziłam się taka i taka pozostanę, ale lekko przemieniona nie można z hiphopowca zrobić łagodniej popówy tak samoj jak z miłośnika metalu miłośnika klasyki. Nie to co mi w duszy gra tam pozostanie.

Stary 2008-08-24, 15:21   #145
WhiteCherry
Zakorzenienie

No nic, dodam jeszcze, że wszystkie artystyczne dusze które udało mi się poznać do tej pory, były bardzo kreatywne, a i pomysłów na siebie im nie brakowało
zresztą, mieszkając w Krakowie już niejako udaje mi się rozpoznawać "artystów", zwykle coś ich wyróżnia na tle innych.
Stary 2008-08-24, 15:21   #146
bess
Zakorzenienie

Cytat:
ale zauważ, że wszelkie metamorfozy polegają na zmianie dotychczasowego wyglądu nie okiem osoby zmienianej, ale okiem osoby zmieniającej.
wystarczy włączyć sobie jakikolwiek program o metamorfozach chociażby na TVN Style - "jak dobrze wyglądać nago", Trinny i Susanah rozbierają itd itp... gdzie toczą prawdziwą batalię z osobami, które przyssane do swojego dotychczasowego wizerunku nie zauważają, że kompletnie im nie pasuje. Po zmianie okazuje się, że jednak stylistka rację miała.
o tym samym pomyslalam
Im bardziej cos sie komus nie podoba to tym bardziej Trinny każe to zakladac

No wiec wg mnie dobrze Ci w tej 1 krótkiej fryzurze i ciemnych wlosach .Koniecznie musisz podkreslic i wyregulowac brwi bo to nadaje twarzy charakteru,maznij tuszem rzesy
bess jest offline  
Stary 2008-08-24, 15:24   #147
noname12345TPa
Gość

Dobrze opiszę siebie nieco bardziej. Kocham sztukę, słucham Rammsteina i Alicia Keys, nie znoszę Brittney Spears, Kryśki Aguliery. Czytam książki psychologiczne, jestem wrażliwa na prawdziwe piękno. Uwielbiam architekturę, różnorodną kuchnię ( w szczególności z Azji). Lubię niemiecki, oglądam piłkę nożną, lubię czytać o polityce. Lubię publicystykę nie znoszę infantylnego stylu. Kocham styl hippie, indyjski, gotycki. Moje ciuchy to połączenie wygody z lekką kobiecością. Noszę spodnie, dotego T-shrty, koszule i tuniki. Nie lubię różu.
Tak po krótce mogę się opisać. A i mam specyficznych przyjaciół. Lubię czytać o urodzie i modzie, ale na odpowiednim poziomie. Chcę podkreślić tą lekką zmianą swoją kobiecość nie lubię szaleństw i dyskotek.

Stary 2008-08-24, 15:25   #148
euphoriall
Zakorzenienie

Cytat:
Masz dużo racji w tym co mówisz ale my nie jesteśmy w TVN Style i żadnej Trinny tu nie widzę (swoją drogą fajny mają ten program). No i właśnie tam zmieniają styliści. Nie mówię że tu nie ma stylistów bo może jest tu ktoś kto się na tym zna lepiej niż ja i wiele z dziewcząt. Ale to trzeba zrobić z odrobiną kultury! Ale nie można nic narzucać na siłę z resztą tam tym kobietą pewno nieźle zapłacili za to że się zgodziły na metamorfozy
Stary 2008-08-24, 15:30   #149
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Masz dużo racji w tym co mówisz ale my nie jesteśmy w TVN Style i żadnej Trinny tu nie widzę (swoją drogą fajny mają ten program). No i właśnie tam zmieniają styliści. Nie mówię że tu nie ma stylistów bo może jest tu ktoś kto się na tym zna lepiej niż ja i wiele z dziewcząt. Ale to trzeba zrobić z odrobiną kultury! Ale nie można nic narzucać na siłę z resztą tam tym kobietą pewno nieźle zapłacili za to że się zgodziły na metamorfozy
Moim zdaniem dziewczyny nie wpierają jej niczego na siłę Po prostu starają się ją przekonać, że w tym czy tamtym będzie jej ładnie
A brak kultury, owszem też zauważyłam, ale bynajmniej nie we wpieraniu, tylko w nieodpowiednich słowach odnośnie wyglądu
Stary 2008-08-24, 15:30   #150
WhiteCherry
Zakorzenienie

Cytat:
zawsze można trafić na osobę, która będzie mieć większą wyobraźnię i będzie w stanie wyobrazić sobie efekt końcowy.
Zresztą, nie zauważyłam nigdzie, by dziewczyny odnosiły się z wrogością. Zaproponowały Rihanne, nie spodobało się, z tego co zauważyłam pojawiały się kolejne propozycje.

Weronika - nie martw się, nikt Cie nie chce przerabiać na słodką panienkę, nie bywają tu same miłośniczki różu, tipsów i dyskotek ...

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości