Metamorfoza Werki na studia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-24, 17:46   #211
malinowa0
Raczkowanie

Dot.: Metamorfoza Werki na studia

mało, bo rok młodsza od Ciebie. nie offtopujmy, bo zabieramy mozliwosc spokojnego przegladniecia tego watku innym potrzebujacym, ktorzy maja podobny ksztalt twarzy np. do Ciebie i chca skorzystac z rad wyzej wymienionych

- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?

malinowa0 jest offline  
Stary 2008-08-24, 17:48   #212
noname12345TPa
Gość

Wiem, że Ilona się zmieniła, ale takiej być jak ona nie chcę z tamtego wątku.
Malinowa - spoko

Stary 2008-08-24, 18:03   #213
201703061232
Konto usunięte

Ja tez się wetknę. Od razu mówię, że sama za bardzo nie pomogę, bo się na tym nie znam i też niedługo będe chciałą skorzystać z porad dziewczyn ( mam nadzieję, że po Twoim kręceniu nosem na wszystko dalej będą chętnie pomagać)
Większość
201703061232 jest offline  
Stary 2008-08-24, 18:06   #214
noname12345TPa
Gość

Już przestałam kręcić nosem

Stary 2008-08-24, 18:11   #215
201703061232
Konto usunięte

Przepraszam coś niechcacy wcisnelam i wyslalam odp

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Ja tez się wetknę. Od razu mówię, że sama za bardzo nie pomogę, bo się na tym nie znam i też niedługo będe chciałą skorzystać z porad dziewczyn ( mam nadzieję, że po Twoim kręceniu nosem na wszystko dalej będą chętnie pomagać)
Większość
Większość propozycji dziewczyn odrzucałaś, Teraz pisałaś ze nie chcesz być taka jak ilona. Odpowiedz wszystkim na pyt czego właściwie chcesz. Uwazasz ze jestes piekną kobietą więc po co ten wątek. W jaki sposob podkreslasz owe piękno? Bo na zdjeciach nie zauwazylam zebys to robila, ale fakt specjalistka nie jestem dlatego niedlugo oddam się w ręce wizazankowych czarodziejek Mam wrazenie tak jak kiciunia ze chcesz zebysmy Ci potwierdzily Twoje zdanie.

Myślę, że łatwiej będzie dziewczynom jesli jasno okreslisz czego oczekujesz po metamorfozie.

I jeszcze jedna rzecz a propos fryzury. Mi kiedys wydawalo sie ze sama wiem jak sie czesac. Poszlam do mojej fryzjerki i poprosilam zeby zrobila mi ( w ciemno) cos fajnego. Pierwsze co zrobila to obciela wlosy z dlugosci - za piersi do brody. I wiesz co nigdy tak fajnie nie wygladalam. Na prawde czasem warto zaryzykowac i zrobic cos o czym nigdy sie nie snilo
201703061232 jest offline  
Stary 2008-08-24, 18:11   #216
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Już przestałam kręcić nosem
Jednym słowem czekamy na zamiany i fotki
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-24, 18:14   #217
noname12345TPa
Gość

Jakbyś była ciekawa to zmieniłam się - przestałam być opryskliwa. Wszystko mi pasuje .
Lemirko - poszukam kabelka i sobotę lub w niedzielę w przyszłym tygodniu zdjęcia pierwszych zmian się pojawiają

Stary 2008-08-24, 18:16   #218
MaRtUhA
Zadomowienie

GG do MaRtUhA

ufff, nareszcie nie ukrywam, że się cieszę bo byłam już(jak większość dziewczyn) zirytowana Twoją postawą. może fryzurka w stylu Katie Holmes? myślę, że wyglądałabyś naprawdę korzystnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KatieHolmesMTX_468x707.jpg (81,5 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080505-katie.jpg (34,1 KB, 103 załadowań)
Stary 2008-08-24, 18:18   #219
noname12345TPa
Gość

Tylko, nie wiem jaką Katie ma twarz - kwadrat pomieszany z trójkątem czy co?
Bo u mnie to jaka ta twarz jest (z dużym czołem to pewne, ale co więcej)

Stary 2008-08-24, 18:34   #220
sylwia532
Zakorzenienie

no i tak gdzie zdjecia z ulozonymi wloskami???!!!!! ja prosilam!!!
co do okularkow-to moj wybor padl tez na 3 no ale w salonie dopasuja ci odpowiednie(najpierw zanim pojdziesz po oprawki to radzilabym isc na wyregulowanie brwi)
co do wloskow moim zdaniem rude nie-wlasnie takie czekoladowe,jsredni a nawet jasny braz(cos po prostu w tym odcieniu),co do dlugosci radziabym max do ramion z grzywka nie na cale czolo a na bok(w wonej chwili cos znajde)
sylwia532 jest offline  
Stary 2008-08-24, 18:53   #221
aniser
Zakorzenienie

Uff,przebrnelam przez caly watek i mimo, powiem szczerze,ze bardzo mnie swoja postawa zniechecilas do siebie, to jednak dorzuce swoje 3 grosze,bo po prostu uwazam, ze POTRZEBUJESZ METAMORFOZY!

Po 1-switnie,ze chcesz zmienic oprawki. Te,ktore masz faktycznie sa zbyt ciezkie i przytlaczaja buzie Zdecydanie te o ktorych wizazanki podaly lin na all bylyby najlepsze. nie chodzi mi konkretnie o kolor czy firme,ale o model. Bez dolow,jedyne z zazaczona gora, i lekko unoszacymi sie po bokach ramkami.
Jak tlyko zrobie zdjecie to wkleje Ci fotke moich okularow-mysle,ze rowniez by Ci pasowaly
Zanim jednak wybierzeszsie do optyka po oprawki zrob dwie inne rzeczy: idz do kosmetyczki na regulacje brwi <10zl to nie majatek,a wazne,zeby regualcje zrobil Ci ktos profesjonalnie,pozniej mozesz ten efekt kopiowac poprawiajac rysunek brwi samej>, oraz wybierz sie od fryzjera!
Krotka fryzura ala Katie Holmes napewno by ci sluzyla. Masz pociagla,kwadratowa twarz, o ostrych rysach i wysokim czole. Fryzura lekko nachodzaca na policzki i z grzywka <jesi nie chcesz prostej to moz wlasnie taka jak u Katie-lekko po skosie,ale jednak przykrywajaca spra czesc czola>optycznie poprawi proporcje i zlagodzi rysy.
Aha, tego typu obcicie nie zrobi z Ciebie Holmsowki-nie musi Ci sie tez podobac Tom,zeby taka fryzure sobie zafundowac...

Dopiero z nowa fryzura idz po okulary-wtedy naprawde bedziesz mogla ocenic w ktorych oprawkach wygladasz korzystnie i jak prezentuje sie calosc

Delikatny makijaz tez Ci napewno i zaszkodzi. Na poczatek puder. Delikatnie wyrowanyn koloryt buzi sprawi,ze bedziesz wygladac po prostu korzystniej. Proponuj wczesnij wspomniany puder mineralny Essance-okolo10l w Naturze lub piankowy Maybelline. Salatwe w uzyciu,nadaja sie dla poczatkujacychno i nie kosztuja frtuny. Dobry tusz do rzes-wtedy oczy w okularach zykaja wyrazu i deliaktny roz na policzki, najlepiej lekko brazowawy-wymodelue buzie i nie bedzie sie gryz ani z cera,ani z kolorem oprawek,ani z ubraniem,no i bedzie ladnie kontratowal z jasna cera dodatkowo ja podbijajac...

aha,sorry za literowki...padaja mi baterie w klawiaturze i niektore literki stawiaja opor i nie wskakuja na swoje miejsca
Stary 2008-08-24, 19:18   #222
noname12345TPa
Gość

sylwia - zgineło mi USB do końca przyszłego tygodnia postaram się wstawić zdjęcia w nowym fryzie
Dobrze, że mamy podobny gust.
Aniser - nic nie szkodzi, teraz można uznać to za skończoną durną kłótnię. Chętnie zobaczę twoje okulary.

Stary 2008-08-24, 19:21   #223
Tarantulek
Rozeznanie

Ufff dzien mnie nie było a tu tyle stronale przebrnełam-widze ze po burzy zasweciło słonce w watkui dobrze
Ale jestem ciekawa zmiany-postaraj sie szybko wkleic zdj bo sie doczekac nie mogę

To ja Mercy!
Tarantulek jest offline  
Stary 2008-08-24, 19:37   #224
noname12345TPa
Gość

Powiedzcie mi co bardziej pasuje - fryz Katie czy pani R.?

Stary 2008-08-24, 19:38   #225
sylwia532
Zakorzenienie

chwilke mialam no i znalazlam cos dla ciebie w czym mi sie podobasz(zaznaczam ze mozesz odrzucic propozycje)-kolorek twoj na pewno,bardzo ci w nim ladnie

ps.mam jakies problemy ze zdjeciami wiec nie najlepszy efekt ale cos nie co widac

moze ktos zrobi to lepiej,ktos kto sie zna(w razie co moge fryz podeslac)

no teraz namiastaka metamorfozy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg werka1.jpg (27,8 KB, 151 załadowań)
sylwia532 jest offline  
Stary 2008-08-24, 19:41   #226
bess
Zakorzenienie

Cytat:
Powiedzcie mi co bardziej pasuje - fryz Katie czy pani R.?
wg mnie Katie i ciemny kolor
koniecznie wyreguluj i przyciemnij wtedy brwi
bess jest offline  
Stary 2008-08-24, 19:44   #227
noname12345TPa
Gość

Ładnie (podoba mi się), tylko może ktoś zrobi ładniejszą przeróbkę bo niestety zdjęcie wyszło fatalnie (ja za jakość swoich przepraszam, ale nie mam mocnego aparatu).
Wogóle marzę o: aparacie cyfrowym (jednak komórka to nie to samo), laptopie (mam dosyć podsiadania ojca na 3 godz - mamy wspólny komputer), tablecie, skanerze i drukarce.
Przepraszam z Offtop, ale chciałam to napisać. A co z kolorkiem - ma być złoto rudy czy jaki - wybieram się w przyszłym tygodniu do fryca (idę też do optyka), a i fryzura Katie czy pani R.? Z makijażem, frycem i okularkami to pokarzę się wam pod koniec przyszłego tygodnia. Z makijażu będę mieć póki co tylko błyszczyk i tusz - muszę uzbierać na róż i puder.

Stary 2008-08-24, 19:55   #228
_fraise_
Raczkowanie

Do Twojej listy zakupów polecam dodać też eyeliner (którym możesz rysować kreskę na górnej powiece, polecam joko deep liner ok. 10 zł) lub czarną kredkę (ja lubię maybelline define zieloną, kredką narysujesz kreskę zarówno na górnej jak i dolnej powiece) co nada wyrazistosci spojrzeniu. Możesz także zacząc odkladac na dobre, trwale perfumy (chyba ze masz juz ulubione) dzięki nim Twoja atrakcyjność wzrośnie.

_fraise_ jest offline  
Stary 2008-08-24, 19:56   #229
xxsmutnaxx
BAN stały

Cytat:
Ładnie (podoba mi się), tylko może ktoś zrobi ładniejszą przeróbkę bo niestety zdjęcie wyszło fatalnie (ja za jakość swoich przepraszam, ale nie mam mocnego aparatu).
Wogóle marzę o: aparacie cyfrowym (jednak komórka to nie to samo), laptopie (mam dosyć podsiadania ojca na 3 godz - mamy wspólny komputer), tablecie, skanerze i drukarce.
Przepraszam z Offtop, ale chciałam to napisać. A co z kolorkiem - ma być złoto rudy czy jaki - wybieram się w przyszłym tygodniu do fryca (idę też do optyka), a i fryzura Katie czy pani R.? Z makijażem, frycem i okularkami to pokarzę się wam pod koniec przyszłego tygodnia. Z makijażu będę mieć póki co tylko błyszczyk i tusz - muszę uzbierać na róż i puder.

firma Sensique produkuje dosć dobre róze, w cenie bodajże 12 13 złotych. Na początek powinien być dobry pochodź po drogeriach typu rossman, niekiedy mają promocje i przeceni także coś co kosztuje 30 zł możesz kupić za 15, wiec warto pogrzebać. Firma Sensique ma też pudry i to po śmiesznych cenach, naprawde. Znajdziesz je w drogeriach Natura.
xxsmutnaxx jest offline  
Stary 2008-08-24, 20:00   #230
noname12345TPa
Gość

Tyle że w mojej mieścinie ani rosmmana ani Natury - muszę poczekać do 4 z zakupami lub do 1 października bo u nas takowego sklepu nie ma. Dlatego zastanawiam się głęboko nad Vipperą czy Bell czy Inglotem - bo to mogę u nas dostać

Stary 2008-08-24, 20:13   #231
QsQs
Zadomowienie

Weronika tylko nie zloto rudy! Jakis brąz, ciemny blond, czekolada ale bez rudosci... ten kolor z ostaniej metamorfozy jest fajny Fryzura lepsza Katie H. Z vipera albo inglota tez cos mozna wybrac
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-24, 20:16   #232
aniser
Zakorzenienie

Werka-zarowno we fryzurce Rihanny jak i Katie bedzie Ci dobze,ale poniewaz ta 1 niezbyt Ci sie widzi od samego poczatku,to pomaszeruj do fryzjera ze zdjeciem Katiemysle,ze jesli ta pani swoja osoba Cie az tak bardzo nie drazni <przynajmniej nic o tym nie wpsominasz>to i do fryzurki lepiej sie nastawisz,a to wazne
Jesli chodzi o kolor to ja postawilabym na srendi braz. Blond bedzie Cie zmuszal do czestych wizyt u fryzjera-szybko bedzie widac odrost,no i jego utrzymanie bedzie kosztowniejsze. Farbujac sie podpytaj fryzjera jak farbe Ci naklada,jaki odcien itp. pozniej bedzie Ci latwiej gdybys chciala sama zakupic jakas w drogerii i farbowac sie w domku np.z pomoca mamy czy przyjaciolki

A roze z kazdej z wymienionych przez ciebie firm sie nadaja Inglot ma spora oferte odcieni-napewno dobierzesz cos do siebie. A teraz jeszcze przyszlo mi do glowy-czy w ktorejs z twoich drogerii sprzedawane sa kosmetyki Joko/Virtual? kiedys mieli swietny roz w przezroczystym pudeleczku. skladal sie z dwoch odcieni-jasniejszego i ciemniejszego,dzieki czemu latwo mozna bylo uzyskac wymarzony odcien,zmienia intenywnosc koloru no i dopasowac go do reszty makijazuNo i mial jeszcze jedna zalete-byl naprawde niedrogi, w zaleznosci od sklepu: 9-13zl,a na buzi-mgatrwaly
Stary 2008-08-24, 20:20   #233
Lemirka
Zakorzenienie

Inglot i Bell, jak najbardziej. Jedna i druga firma ok. Jeśli masz sklep inglota u siebie w mieście to sprzedawczynie pomogą Ci dobrać odcień. Poza tym Inglot ma sporo róży bez drobinek
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-24, 20:21   #234
QsQs
Zadomowienie

Weroniko jeszcze mam pytanko.... marzysz o tablecie co to jest?
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-24, 20:32   #235
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Weroniko jeszcze mam pytanko.... marzysz o tablecie co to jest?
Tez marzeo tablecie To jest taki dlugopis zamiast myszki, najlepsze narzedzie jak ktos chce ładnie rysowac, a nie koslawo myszką

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2008-08-24, 20:33   #236
noname12345TPa
Gość

Dzięki Kolory Inglota zawsze mnie powalały. A o ten róż zapytam - mam sklep gdzie są różne taniutkie firmy - może będą go miały.
QsQs - tablet to urządzenie komputerowe pozwalające rysować za pomocą specjalnego pisaka - składa się z niego i monitora na którym się rysuje - potem można to przesłać do komputera. Tu masz dokładniejsze info http://pl.wikipedia.org/wiki/Tablet

Stary 2008-08-24, 20:34   #237
Lemirka
Zakorzenienie

Tablet - http://pl.wikipedia.org/wiki/Tablet

coś jak kartka na której się np. rysuje tyle, że wielokrotnego użytku i podpięta pod kompa
Lemirka jest offline  
Stary 2008-08-24, 20:41   #238
QsQs
Zadomowienie

dzieki za wyjaśnienie i sorry za offtop
QsQs jest offline  
Stary 2008-08-24, 22:10   #239
noname12345TPa
Gość

Ależ nic się nie stało - jak to mówią - kto pyta nie błądzi

Stary 2008-08-25, 00:04   #240
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Ja też za Rihanną nie przepadam, a chciałabym mieć takiego boba z grzywką jak ona *_* Niestety, jest parę przeszkód ;p Uważam, że ta fryzurka mogłaby być dobra dla Ciebie. (W ogóle to tu jakiś straszny bój się zrobił o te włosy).
Tak jeszcze a'propos metamorfoz. Zauważcie, że np. w Jak dobrze wyglądać nago, facet sadza klientkę na fotelu i oddaje w ręce fryzjera. Nie ma zmiłuj, odwraca ją tyłem do lustra i tnie. Babka nie ma nic do gadania A Trinny i Susannah to już w ogóle, walą prosto z mostu i wciskają ciuchy na siłę
Pozdro Werka, pokaż koniecznie jakieś zmiany
Astarte__ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości