Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-20, 12:41   #1
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a
Wink

Jakie cięcie? włosy suche, zniszczone, puszące sie

Witajcie!

Myślę, ze pomożecie mi znaleźć jakąś fryzurę w sam raz dla mnie.
Otóż moje włosy są lekko falowane, puszą się, maja rozdwojone końcówki, sa spalone od ciągłego prostowania. Wybieram się do fryzjera aby jakoś odświeżyć fryzurkę, chociaż kusi mnie jakaś radykalna zmiana. Planuje tez zrezygnować z prostownicy ale w naturalnych włosach wyglądam koszmarnie.
jestem otwarta na wszelkie propozycje, poradźcie coś
załączam kilka zdjęć, na pierwszej moje nieszczęsne włosy, druga to ja w wyprostowanych włoskach, i jeszcze jedno z fryzurką która ostatnio znalazłam jednak wątpię aby bez prostowania moje włosy sie tak ułożyły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000572.JPG (144,6 KB, 904 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000184.JPG (92,3 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (56,1 KB, 586 załadowań)
s-t-o-k-r-o-t-k-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:11   #2
diablica9
Raczkowanie

Dot.: Jakie cięcie? włosy suche, zniszczone, puszące sie

Nie wiem co Ty chcesz od swoich włosów- bardzo fajnie wyglądają bez prostowania

diablica9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:32   #3
wiola05111991
Raczkowanie

Moze jestem mloda i niedoswiadczona ale jak dla mnie najladniej jest w tych pierwszych bez prostowania. tak naturalnie i lekko a ta fryzura ktora znalazlas jest bardzo ladna i mysle ze by ci pasowala, lepiej znajdz wiecej zdjec tej fryzury i pokaz fryzjerowi bo juz sie kilka razy przejechalam na tym ze fryzjer niby rozumie czego ja chce i wychodzilo cos calkiem innego.. moze zamiast prostowania kup sobie jakis krem wygladzajacy taki jakis balsam wygladzajacy ale zebys nie przylizala tych wlosow;P tylko koncowki bo na czubku lepiej zeby byly puszyste tez chcialam sobie taki kupic bo mam podobny problem tyle ze moje wlosy sa w gorszym stanie ale niestety mam zbyt krecone beznadziejne wlosy. pozdrawiam i zycze zadowolenia z nowej fryzurki
wiola05111991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 15:31   #4
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

No niestety nie mogę znaleźć więcej zdjęć tej fryzurki, b znalazłam ja gdzies na wizażu i była tylko jedna fotka, przeglądałam w necie katalogi z fryzurami i też niestety nie znalazłam

A może wy wkleicie zdjęcia jakichś fryzur, które waszym zdaniem byłyby odpowiednie do mojej twarzy i rodzaju włosów, tylko takie, żeby można je było potem w miarę łatwo ułożyć raczej nie mam czasu na codzienne mycie włosów i modelowanie ich

Edit:
Mam jeszcze jedno pytanie, co sądzicie o tym, żebym sobie ufarbowała włosy jakimś szamponem koloryzującym?Czy, może jakiś ciepły brąz? A może lepiej zostać przy naturalnym kolorze?
Dzięki za wszystkie porady

Edytowane przez s-t-o-k-r-o-t-k-a
Czas edycji: 2008-08-20 o 17:07
Stary 2008-08-20, 18:29   #5
karola363
Przyczajenie

[quote=s-t-o-k-r-o-t-k-a;8666548]Witajcie!

Myślę, ze pomożecie mi znaleźć jakąś fryzurę w sam raz dla mnie.
Otóż moje włosy są lekko falowane, puszą się, maja rozdwojone końcówki, sa spalone od ciągłego prostowania. Wybieram się do fryzjera aby jakoś odświeżyć fryzurkę, chociaż kusi mnie jakaś radykalna zmiana. Planuje tez zrezygnować z prostownicy

jakbyś moje włosy opisywała ;p

na sam początek znajdz zdjecie ktore by Cie interesowało i na ktore sie zdecydujesz i pokaz je fryzierowi bo jak poprzendiczka pisala czesto fryzierka przytakuje a w efekcie koncowym klapa..
odstawic prostownice nie bedzie łatwe biorąc pod uwage (jak u mnie) wieloletnie uzaleznienie..sprobuj sie polozyc w mokrych wlosach spac(odkrylam jak mi sie suszarka zapsula) rano obudzilam sie z ładna kupą loków przez co nie usze ich prostowac i moze wcale nie bede musiala dotykac prostownicy..:p mozesz zobaczyc- jak bedzie zle to i tak wyprostujesz..) a fryzurek mozesz poszukac tu http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura44978.htm i moze wybierzesz cos interesujacego.. powodzenia
karola363 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 21:16   #6
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

Tez juz wypróbowałam spanie z mokrą czupryną:P
jednak z tym to różnie bywa, czasem włosy się super ułożą i wychodzi na prawde ciekawa fryzura i fajny skręt, ale czasami to masakra po prostu, ale moje postanowienie to pożegnać sie z prostownicą, tym bradziej, że wiele osób mi mowi, że w naturalnych(nie prostowanyc włosach jest mi ładniej) jednak ja wiem swoje

A co myślicie o jakimś nowym kolorku dla mnie?

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura45034.htm ta fryzura już od dawna mi sie poodba, jednak wiem, że moje włosy nigdy sie tak nie ułoża bez prostownicy i różnych kosmetyków:/
Stary 2008-08-20, 21:34   #7
karola363
Przyczajenie

znam ten ból..

ale wiesz sprobowac zawsze mozesz.. wlosy odrosną ;p

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 13:40 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
Stary 2008-08-20, 22:12   #8
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

odrosną ale kiedy?
Moja fryzjerka poradziła mi ostatnim razem, żebym sobie darowała takie ścięcie i lepiej zapuszczała włosy, tylko jak tu zapuszczać gdy ciągle mi się końcówki rozdwajają i muszę je podcinać...a czyja to wina? No oczywiście, że prostownicy.
Hehe próbuje sie do tego urządzenia nastawiać jak do wroga

KAROLA363 co sądzisz o fotce z fryzurą nad która się zastanawiam? Myślisz, ze trudno będzie mi tak wymodelować włosy? Pasuje do mojego kształtu twarzy?
Stary 2008-08-20, 22:22   #9
karola363
Przyczajenie

na rozdwojone a nawet roztrojone koncowki teraz eksperymentuje z olejkiem rycynowym.. jak narazie moge stwierdzic ze pomaga..

z tego co widze na zdjeciach to bardzo grubych włosów nie masz i ta fryzura powinna byc dobrym rozwiazaniem i powinna CI pasowac.. ale to moj skromne zdanie.. aaale (jakoze musi sie jakeis ale zawsze pojawic) bedziesz musiala dalej prostowac.. chyba ze nie beda robily problemow i sie elegancko ulozą tak jak chcesz.. moja siostra ma podobnie obciete włosy tez musi oczywiscie prostowac i jak na nasze grube wlosy ładnie wyglada.. wiec z Twoimi problemu nie powinno byc.. tak myśle.. )
Stary 2008-08-20, 22:54   #10
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

Normalnie mam włosy grube, jednak mam mocno przerzedzone u fryzjerki, teraz zastanawiam się czy gdybym ich nie przerzedziła nie byłyby lepsze
Stary 2008-08-21, 09:50   #11
kaori
Raczkowanie

masz ladne wlosy, podetnij tylko koncowki i poszukaj jakichs sposobow na odzywianie, pozdrawiam

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:33   #12
jd_asia
Przyczajenie

hej, wszystkim.
Więc w sprawie tych włosów to ja też miałam taki sam problem bo i prostuję i mam pasemka a i opalanie także robi swoje:/ Ale odkąd zakupiłam takie tabletki jak Merz Special to przyznam się że włosy poprawiły swoją kondycję. Dodam, efekt będzie widoczny dopiero po pewnym okresie stosowania powyższych tabletek. U mnie był widoczny po 3 miesiącach zażywania.
Koszt takiego opakowania waha się w granicach 30-40 zł -60 tabletek, bo wszystko zależy w jakiej aptece się kupuje.

Pozdrawiam
jd_asia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:42   #13
eewciaaa2503
Raczkowanie

wiesz myśle ze powinnas obciać włosy.. teraz bardzo modne sas fryzurki na pazia, slicznie wygladaja. Pozzastym masz szczuplutka buzie, wiec uwydatniloby to kosci policzkowe. Jezeli nie chcesz scinac jednak drastycznie wlosow, to podetnij koncowki i uzywaj jakis preparatow, pamietaj jednak ze cieniowane wlosy sa zawsze bardziej zniszczone niz te sciete na prosto, bo kazda warstwa wlosow jest scinana specjalna zyletka ktora rozdwaja rtroche wlosy... oczywiscie prostownica to jest przyczyna tego, ale... slonce, suszarka a nawet kladzenie sie spac w mokrych wlosach jest nie duzo mniej grozne! No i oczywiscie, wlosy suche i lamliwe i puszczace sie, sa bardziej podatne na czynniki niszczace niz te ciezkie i twarde, ale spojrz na to z innej strony, troche pianki wklepac i czy nie robia sie seksowne loczki??

07-21.08.2009 - viva Egipt

eewciaaa2503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:50   #14
karola363
Przyczajenie

[quote=eewciaaa2503;867983 2]nawet kladzenie sie spac w mokrych wlosach jest nie duzo mniej grozne!

no to fajnie fajnie.. ale chyba zostane przy tym bo nie musze uzywac suszarki i co lepsze prostownicy.. zostaje nadzieja ze podczas snu z mokrą czupryna sie troche mniej zniszcza nizbym uzywala dwoch tych ozadzen za kazdym razem po umyciu wlosow..)
chłopczyk odparł:
-jesteś tak daleko...nigdy nie zdołam cię dotknąć...
odrzekła mu gwiazda:
-przyjacielu...gdyby nie było mnie w twoim sercu, nie mógłbyś mnie nawet dostrzec...
Stary 2008-08-21, 13:42   #15
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

eewciaaa2503 mogłabys podesłać kilka tych fryzurek na pazia czy to to samo co bob?

dzieki za rady dziewczyny, jestem na jutro umówiona z fryzjerką więc potrzebuje szybkiej decyzji

Zadna z was nie napisała co myśli o zmianie mojego koloru:/ a tu czas mnie goni
Stary 2008-08-21, 14:18   #16
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

Może dodam jeszcze jedną fotkę twarzy, taką dokładniejszą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000767.jpg (29,5 KB, 230 załadowań)
Stary 2008-08-21, 15:25   #17
eewciaaa2503
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez s-t-o-k-r-o-t-k-a Pokaż wiadomość
eewciaaa2503 mogłabys podesłać kilka tych fryzurek na pazia czy to to samo co bob?

dzieki za rady dziewczyny, jestem na jutro umówiona z fryzjerką więc potrzebuje szybkiej decyzji

Zadna z was nie napisała co myśli o zmianie mojego koloru:/ a tu czas mnie goni

Tak to jest to samo roznie to nazywaja... i ta fryzurka bardzo by do ksztaltu twojej uzi pasowala. jezeli chodzi o kolor, pozostan przy swoim, farba jescze abrdziej wysusza wlosy i szkodzi im... narazie niech odpoczna.

Stary 2008-08-21, 19:53   #18
karola363
Przyczajenie

http://fryzjerzy.com/Wielki_powrot_B...nosci/256.html
chłopczyk odparł:
odrzekła mu gwiazda:
-przyjacielu...gdyby nie było mnie w twoim sercu, nie mógłbyś mnie nawet dostrzec...
Stary 2008-08-21, 21:51   #19
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

dzięki za rady
Pogadam jutro z fryzjerką, mam nadzieje, że mi coś doradzi...Sama nie zdecydowałam sie na nic konkretnego niestety, ciągle waha się pomiędzy bobem a tylko obcięciem końcówek i wycieniowaniem włosów...No zobaczymy co to będzie
Stary 2008-08-22, 09:35   #20
karola363
Przyczajenie

daj znac jak wrocisz z salonu i sie pochwal na co sie zdecydowałaś )
chłopczyk odparł:
odrzekła mu gwiazda:
Stary 2008-08-22, 12:53   #21
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

No i już po wszystkim
zawiedziona jestem niestety, gdyż nie zdecydowałam sie na radykalne cięcie, poprosiłam o ścięcie jedynie końcówek i wycieniowanie włosów, no i efekty załączam w fotkach...
Kurde jestem lekko zdegustowana uważam ze normalnie za dużo włosów straciłam, czuję sie tak łyso, chociąz fryzurka ładna to jakoś mi dziwnie i jeśli nic sie nie zmieni to chyba za jakiś miesiąc pójde sie ciąć na ba bo co mi pozostaje?
Przynajmniej rozdwojonych i zniszczonych końcówek sie pozbyłam, włosy wygąladą dużo zdrowiej.

Myślicie, że s takich włosów będzie sie dało jeszcze zrobić boba? Dodam że włosy są dość mocno pocieniowane i przeżedzone, myśłam żeby za jakis miesiąc iść sieściąć do reszty...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000816.jpg (38,4 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000815.jpg (38,6 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000814.jpg (36,7 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000810.jpg (55,3 KB, 343 załadowań)
Stary 2008-08-22, 23:04   #22
eewciaaa2503
Raczkowanie

To wszystko zalezy jakiego chcesz tego boba to raz, a dwa to to jak mocno wycieniowane masz wlosy tzn do jakiej wysokosci, bo w bobie nie ma wycieniowania, tylko wydekarzowanie tzn. przezedzenie jezeli ma sie bardzo gesteee wlosy. No i.... wiadomo odrosna nie wolno zalowac ze sie scielo! Zdrowe lepiej sie hoduje hehe pozdrawiam

Stary 2008-08-23, 11:42   #23
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

własnie chciałam boba coś takiego jak u Rihiany, i myśle że mam trochę zbyt mocno wycieniowane te włosy
Kurde tylko moim największym problemem jest sie przemóc i odważyć, nigdy nie miałam tak krótkich włosów i strasznie sie boję tego cięcia, boję się, że bedzie szopa no i jak myslicie po jakim czasie później włosy odrosną?
Na dodatek moja mama ciąge odradza mi jakiegokolwiek cięcia na krótsze, strazy mnie, że potem już nigdy nie zapuszcze włosów, że bedę brzydko wyglądać itp itd. Fryzjerka tez nie umaiała mi doradzic pow ze w takiej fryzurce jest mi ładnie ale, że trzeba by zaryzykować nic konkretnego nie pwoiedziała a liczyłam na jej radę chociaż

Edytowane przez s-t-o-k-r-o-t-k-a
Czas edycji: 2008-08-23 o 13:35
Stary 2008-08-23, 21:59   #24
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

nikt mi już nic nie doradzi?
Stary 2008-08-24, 07:00   #25
innnaboinnainaczej
Raczkowanie

Jak dla mnie bosko wyglądasz na 3 zdj w pierwszym poscie! Ja bym nie scinała. Sama mam puszące włosy i wasnie zapuszczam, bo dłuzsze beda krecic sie na koncowkach np, a krotkie w czasie deszczu, zrobią się jak szopa, odradzem . Zrobie potem manipulacje
innnaboinnainaczej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:38   #26
karola363
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez s-t-o-k-r-o-t-k-a Pokaż wiadomość
Witajcie!

załączam kilka zdjęć, na pierwszej moje nieszczęsne włosy, druga to ja w wyprostowanych włoskach, i jeszcze jedno z fryzurką która ostatnio znalazłam jednak wątpię aby bez prostowania moje włosy sie tak ułożyły

no ale ładnie wygladasz po obcieciu.. nic tylko odwagi na obciecie sie na boba ;D
chłopczyk odparł:
odrzekła mu gwiazda:
Stary 2008-08-25, 11:40   #27
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

Dziewczyny a czy któraś z was umiała by mi w photoshopie przerobić zdjęcie, żebym zobaczyła czy pasował by mi ten bob? moge załązyć dodatkowe zdjęcia jeśli byłaby taka potrzeba
Stary 2008-08-25, 12:20   #28
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

Dłącze kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob paris.jpg (32,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob paris hilton.jpg (30,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paris_Hilton___80244l.jpg (31,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna_OC_max.jpg (87,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 091218_rihanna.jpg (20,3 KB, 54 załadowań)
Stary 2008-08-25, 21:50   #29
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie

GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a

Nikt nie odpisał więc sama popróbowałoam coś w photoshopie, to mój pierwszy raz więc efekty są jakie są ale zobaczcie sami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob paris vhjfvj.jpg (52,9 KB, 173 załadowań)
Stary 2008-08-25, 22:04   #30
Bezkonkurencyjna
Raczkowanie

uwierz ja mam gorsze wlosy.jak ich nie potraktuje pianka albo prostownica to mam afro

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości