Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-20, 18:38   #1
$Zuza$
Raczkowanie

skurcze zoladka

witam!
od jakiegos czasu zdarzaja mi sie skurcze zoladka,ktore sa bardo bolesne i bardzo nieprzyjemne. nie pomaga nospa,ktora jest lekiem specjalnie na to,wiec nie wiem co mam brac. najczesciej trwa to caly dzien, lapie i puszcza. moze to byc spowodowane izmiana jedzenia,bo od miesiaca jestem za granica, ale bylam tu juz wczesniej i nigdy czegos takiego nie mialam. nie sadze,zeby byly to problemy z trawieniem, bo z tym jest u mnie nienajgorzej a do tego biore blonnik. Jesli ktoras z Was ma pomysl na to co to moze byc bede bardzo wdzieczna za rade.

Sciskam Wszystkie bardzo mocno!
$Zuza$ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:31   #2
nikki999
Zakorzenienie

Dot.: skurcze zoladka

Może Twój żołądek źle reagować na błonnik, ale raczej po specjalistyczną diagnozę radzę wybrać się do lekarza, bo tutaj na 100% nie dowiesz się co na prawdę Ci dolega...

BLOG -
dietetycznie, ćwiczeniowo
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Mój DT wizażowy
nikki999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:44   #3
Baby14
Zakorzenienie

Wiesz ja miałam od dawna problem z zaparciami i lekarz przepisał mi taki syrop na nie.
I tez straaasznie ściskało mnie w żoładku. Powiedziałam mu o tym . A on na to ze to moze byc taka poczatkowa reakcja a pozniej zoladek sie przyzywczai. I rzeczywiscie teeraz jest juz ok. Wiec moze poczekaj jeszcze troche a najwyzej pozniej sie wybierz do lekarza i zmienicie lek .Chociaz wiem ze takie skurcze nie sa przyjemne;/
[/RIGHT]
Baby14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 15:00   #4
angelikah
Raczkowanie

witaj!
Ja rowniez radze Ci isc do lekarza, bo ten bedzie wiedzial najlepiej co Tobie dolega. Info, ktore uzyskasz tutaj napewno nie zdiagnozuja Twojej choroby. To jedynie przypuszczenia i dzielenie sie podobnymi problemami.
Ja rowniez mam takie skurcze i bole brzucha po kazdym posilku, ktore promienuja az na kregoslup. Wczoraj bylam u lekarki, ktora stwierdzila,ze mam zapalenie blony sluzowej zoladka. Zalecila diete lekkostrawna z wykluczeniem surowych wazyw. Puki co staram sie nie jesc smazonych potraw, ale nawet po zwyklym kefirku mnie lapie.
Pozdrawiam cieplutko i zycze szybkiego powrotu do zdrowka
angelikah jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości