Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 08:30   #3391
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja płacę e-kartą z mbanku i jak ją kupowałam to musiałam wybrać w jakiej walucie ma być rozliczana. Wybrałam dolary i mam tylko 1-dno przewalutowanie ze złotówek na dolary. Gdybym wybrała kartę rozliczaną w euro, a płaciłabym na truskawce to byłoby więcej przewalutowań. Nie wiem jak to jest jak ktoś płaci teraz zwykłą debetową z mbank, bo teraz już można, ustalając wcześniej limit wydatków

Czy to jest ta karta, na ktora potem trudno jest odzyskac vat z truskawki? Nie podobaja mi sie te podwojne przewalutowania, ale z tego co mi powiedzieli w banku na karte kredytowa jest tylko rozliczenie w EUR, nie wiem czy by sie oplacalo zamawiac taka karte tylko do przelewow internetowych, co prawda zyskac na przeliczeniu ale tracic potem na nie odzyskanym podatku......trzeba pomyslec ;-)))
kurczę bo net karta z multi to jest to samo, ja nic niewiem na ten temat oooo. Na kredytówki zwracali. Na jeden zwrot 80 zł czekam od przeszło miesiąca al to ma byc na CITI - trudno dziś im napiszę i się przypomnę. Ale jak tak to większe zmówienia o dużym prawdopodobieńtwie wpadnięcia w łapy UC to chyba w takim razie trzeba by płacic kredytową ale nie z m i multi banku. Może ktoś ma doświadczenie w tym względzie i coś na pisze na temat zwrotu na te karty
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 09:08   #3392
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
kurczę bo net karta z multi to jest to samo, ja nic niewiem na ten temat oooo. Na kredytówki zwracali. Na jeden zwrot 80 zł czekam od przeszło miesiąca al to ma byc na CITI - trudno dziś im napiszę i się przypomnę. Ale jak tak to większe zmówienia o dużym prawdopodobieńtwie wpadnięcia w łapy UC to chyba w takim razie trzeba by płacic kredytową ale nie z m i multi banku. Może ktoś ma doświadczenie w tym względzie i coś na pisze na temat zwrotu na te karty
dziewczynki, aż się zestresowałam z tym zwrotem na internetową kartę.
Ja płacę e-kartą mbanku i właśnie zadzwoniłam na infolinię, pan powiedział że nie będzie żadnego problemu z jakimikolwiek wpływami na taką kartę.
ufffff.....
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 09:28   #3393
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

UC zlapalo paczke dla mojej siostry...wyslalam im wszystko co potrzeba na maila do bytomia i do zabrza no i dostaje odp zebym im wyslala nr poz ks mag (to nic ze bym w mailu) to wyslalam....po 2 godz dostaje jeszcze jednego zebym im napisala nr poz ks mag odp ze juz im to wyslalam w mailu rano..to juz nie pytali ale idzie sie dogadac jak z Joyem z truskawy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:24   #3394
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
UC zlapalo paczke dla mojej siostry...wyslalam im wszystko co potrzeba na maila do bytomia i do zabrza no i dostaje odp zebym im wyslala nr poz ks mag (to nic ze bym w mailu) to wyslalam....po 2 godz dostaje jeszcze jednego zebym im napisala nr poz ks mag odp ze juz im to wyslalam w mailu rano..to juz nie pytali ale idzie sie dogadac jak z Joyem z truskawy
Ja zawsze w tytule wiadomości pisałam poz.ks....?/L/...... i potem hasło w związku z pismem nr poz.ks.../L/..... tylko ostanio nie było od nich potwierdzenia że przeczytali, ale jak dzwoniłam to dostali maila - powodzenia
Ja dziś się chce przypomnieć tru w sprawie vatu i mam nadzieję, że Joy nie bedzie miał akurat dyżuru
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:30   #3395
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Magda na zwrot Vatu sie troche czeka - ja czekalam 3-4 tyg, dokladnie nie pamietam.
mozesz sie przypomniec ale nei wiem czy nie dostaniesz odpowiedzi w postaci standartowej paplaniny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:45   #3396
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
dziewczynki, aż się zestresowałam z tym zwrotem na internetową kartę.
Ja płacę e-kartą mbanku i właśnie zadzwoniłam na infolinię, pan powiedział że nie będzie żadnego problemu z jakimikolwiek wpływami na taką kartę.
ufffff.....
No ale czy wyprobowalas ze tak rzeczywiscie jest? bo na mLinii co konsultant to inna opinia ;-))),nie chce sie wypowiadac jako ekspert, bo dopiero zaczynam zamawianie na Truskawce, ale gdzies w internecie czytalam ze Truskawka ma jakis problem ze zwracaniem kasy za zakupy robione jakas taka internetowa karta, ale moze wypowiedza sie bardziej doswiadczone osoby? ;-)))
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:46   #3397
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Magda na zwrot Vatu sie troche czeka - ja czekalam 3-4 tyg, dokladnie nie pamietam.
mozesz sie przypomniec ale nei wiem czy nie dostaniesz odpowiedzi w postaci standartowej paplaniny
Wiem tylko wcześniej to jakoś szybciej szło a że zostawiłam im trochę kasy ostatnio to chciałaby chociaż troszke sobie zrekompensować . Kuszą te róze klinika oj kuszą ale chyba będę dzielna i nie kliknę, bo chodzi za mną śliczna paletka z benefitu 32$.....zgyza mam. Ale jakby zwrócili to bez oporów klikam róż
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 10:51   #3398
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja płacę e-kartą z mbanku i jak ją kupowałam to musiałam wybrać w jakiej walucie ma być rozliczana. Wybrałam dolary i mam tylko 1-dno przewalutowanie ze złotówek na dolary. Gdybym wybrała kartę rozliczaną w euro, a płaciłabym na truskawce to byłoby więcej przewalutowań. Nie wiem jak to jest jak ktoś płaci teraz zwykłą debetową z mbank, bo teraz już można, ustalając wcześniej limit wydatków

Czy to jest ta karta, na ktora potem trudno jest odzyskac vat z truskawki? Nie podobaja mi sie te podwojne przewalutowania, ale z tego co mi powiedzieli w banku na karte kredytowa jest tylko rozliczenie w EUR, nie wiem czy by sie oplacalo zamawiac taka karte tylko do przelewow internetowych, co prawda zyskac na przeliczeniu ale tracic potem na nie odzyskanym podatku......trzeba pomyslec ;-)))
To jest e-karta do zakupów internetowych. Tą kartą nie zapłacisz w normalnym sklepie stacjonarnym. Nie ma żadnego problemu ze zwrotem vat-u na tę kartę. Jak truskawa zwraca kase to ona po prostu wpływa i już. To, że długo się czeka na zwrot to nie wina karty, a tego, że truskawa tak długo zwleka z przelewem Kiedy płaciłam paypalem, kasa z vatu również wpływała bez problemu. Jak płaciłam już normalną kartą kredytową Sephora to zwrot za vat wpływał na nią. Truskawka zawsze zwraca na kartę, z której było płacone za dane zamówienie.
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
kurczę bo net karta z multi to jest to samo, ja nic niewiem na ten temat oooo. Na kredytówki zwracali. Na jeden zwrot 80 zł czekam od przeszło miesiąca al to ma byc na CITI - trudno dziś im napiszę i się przypomnę. Ale jak tak to większe zmówienia o dużym prawdopodobieńtwie wpadnięcia w łapy UC to chyba w takim razie trzeba by płacic kredytową ale nie z m i multi banku. Może ktoś ma doświadczenie w tym względzie i coś na pisze na temat zwrotu na te karty
Może moja powyższa odpowiedź Ci pomoże.

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
dziewczynki, aż się zestresowałam z tym zwrotem na internetową kartę.
Ja płacę e-kartą mbanku i właśnie zadzwoniłam na infolinię, pan powiedział że nie będzie żadnego problemu z jakimikolwiek wpływami na taką kartę.
ufffff.....
Internetowa karta przypisana jest do konta internetowego, więc jak kasa wpłynie to zobaczysz na koncie ten zwrot Kasa wpływa bezproblemowo, a czas oczekiwania jest zależny przede wszystkim od szybkości od truskawy.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:57   #3399
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Może moja powyższa odpowiedź Ci pomoże.



.
Dzięki....bo po co tracić chociaż te parę zl za każdym razem - bo to zawsze z różnicy tych ich kartowych operacji szybko można uzbierać na jakiś błyszczyk
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:57   #3400
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Internetowa karta przypisana jest do konta internetowego, więc jak kasa wpłynie to zobaczysz na koncie ten zwrot Kasa wpływa bezproblemowo, a czas oczekiwania jest zależny przede wszystkim od szybkości od truskawy.
no właśnie i gość na infolinii powiedział, że będzie to wyglądało tak jakbym sama zrobiła zmianę środków.
Ale faktycznie, zdarza się że każdy mówi coś innego, sama sie kilka razy na to naciełam...
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:03   #3401
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ale Mariolu ja mam e-karte z mbanku i nia place w sklepie normalnie

przeplacona - jak mi powiedziano tez moge placic w sklepie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 11:26   #3402
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale Mariolu ja mam e-karte z mbanku i nia place w sklepie normalnie

przeplacona - jak mi powiedziano tez moge placic w sklepie
Chcialabym sie upewnic- masz taka karte ktora nie jest wypukla i nie jest karta kredytowa a operacje zagraniczne sa przeliczane w $ ? ona jest " podczepiona" do ekonta czy tworzy sie jakies nowe sub-konto z ktorego nastepuja przelewy? i za zakupy ta karta mialas zwracany vat przez truskawke?

Jesli tak to tez sie skusze na nia, sorry za takie szczegolowe podpytywanie ale nie znam sie zupelnie na tych wszystkich kartach a wole bazowac na sprawdzonej informacji ;-)
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:30   #3403
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

niestety to konto mam od niedawna i jeszcze nie musialam zwracac sie z prosba o zwrot cla..

wczesniej mialam karte ING przedplacona ( z zarowka, powycinana) i ze zwrotem na ta karte nie bylo problemu


ale wiem ze dziewczyny maja ta karte z mbanku ( taka z delfinkiem) i chyba nie bylo problemow ze zwrotami. a to jest karta debetowa.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:33   #3404
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Chcialabym sie upewnic- masz taka karte ktora nie jest wypukla i nie jest karta kredytowa a operacje zagraniczne sa przeliczane w $ ? ona jest " podczepiona" do ekonta czy tworzy sie jakies nowe sub-konto z ktorego nastepuja przelewy? i za zakupy ta karta mialas zwracany vat przez truskawke?

Jesli tak to tez sie skusze na nia, sorry za takie szczegolowe podpytywanie ale nie znam sie zupelnie na tych wszystkich kartach a wole bazowac na sprawdzonej informacji ;-)
ja mam cos takiego, to jest wirtualna karta tylko do płatności internetowych.
Ta akurat jest rozliczana w dolarach.
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:35   #3405
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

aha a to nie jest karta przedplacona? czyli wplacasz na nia pieniazki ?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:00   #3406
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aha a to nie jest karta przedplacona? czyli wplacasz na nia pieniazki ?
cały czas karta jest pusta, przelewam na nią konkretną kwotę, zatwierdzam płatność np. na truskawce, a potem reszte jaka zostanie (grosikowe resztki) rozładowuję i to wraca mi na konto. Wszystko trwa chwile, a kasa jest zamrożona do chwili księgowania, ale saldo jest pomniejszone.
Dla mnie jest to extra wygodne, bo na karcie jest tyle ile potrzebuje zapłacić.
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:02   #3407
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dzięki....bo po co tracić chociaż te parę zl za każdym razem - bo to zawsze z różnicy tych ich kartowych operacji szybko można uzbierać na jakiś błyszczyk
Jestem dokładnie tego samego zdania

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale Mariolu ja mam e-karte z mbanku i nia place w sklepie normalnie

przeplacona - jak mi powiedziano tez moge placic w sklepie
E-karta jest TYLKo do zakupów przez internet. W normalnym sklepie nią nie zapłacisz

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Chcialabym sie upewnic- masz taka karte ktora nie jest wypukla i nie jest karta kredytowa a operacje zagraniczne sa przeliczane w $ ? ona jest " podczepiona" do ekonta czy tworzy sie jakies nowe sub-konto z ktorego nastepuja przelewy? i za zakupy ta karta mialas zwracany vat przez truskawke?

Jesli tak to tez sie skusze na nia, sorry za takie szczegolowe podpytywanie ale nie znam sie zupelnie na tych wszystkich kartach a wole bazowac na sprawdzonej informacji ;-)
Jest tak:
1/ Otwieram konto internetowe - eKonto
2/ Do tego konta dostaję kartę visa electron, którą może płacić w zwykłych stacjonarnych sklepach i wybierać pieniądze z bankomatu.
3/ Do tego ekonta mogę zamówić specjalną e-kartę, TYLKO do zakupów w internecie. Kosztuje ona na rok 25 zł. Wybiera się przy tym walutę rozliczeniową. Ja wybrałam dolary.
Jak chcę coś kupić przez internet musze ją załadować odpowiednią kwotą pieniędzy, kliknąć towar i po zapłacie ją rozładować. Na niej nie powinno się trzymać pieniędzy. Załadowuje ją się przed zakupem i po, rozładowuje. Tak jest bezpiecznie.
Wiem tutaj od dziewczyn, że teraz, aby kupować przez internet już nie trzeba w mbanku wyrabiać tej e-karty. Można zadzwonić na infolinię i ustalić miesięczny limit płatności i płacić tą zwykłą bankomatową.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aha a to nie jest karta przedplacona? czyli wplacasz na nia pieniazki ?
Nie to jest jak gdyby kredytowa visa, która tak właśnie działa tylko w świecie wirtualnym. Normalnie się nią nie posłużysz.

Jak następuje zwrot kasy za vat, to pieniądze od razu trafiają na konto, a nie np. na tę kartę i musze pieniądze z niej przenieść na koto. One od razu wchodzą na konto
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:12   #3408
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja zawsze w tytule wiadomości pisałam poz.ks....?/L/...... i potem hasło w związku z pismem nr poz.ks.../L/..... tylko ostanio nie było od nich potwierdzenia że przeczytali, ale jak dzwoniłam to dostali maila - powodzenia
Ja dziś się chce przypomnieć tru w sprawie vatu i mam nadzieję, że Joy nie bedzie miał akurat dyżuru
jak ches to podam Ci maila do innych pracownikow bo jak sie Joy trafi to wiesz... tez tak zrobilam ale widzisz poki co juz nie pisza wiec mam nadzieje ze wszystko ok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:19   #3409
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak ches to podam Ci maila do innych pracownikow bo jak sie Joy trafi to wiesz... tez tak zrobilam ale widzisz poki co juz nie pisza wiec mam nadzieje ze wszystko ok
pewnie że chcę mam do bena i teresy, bo jak się wysyła na te ogólne maile to chyba odpisuje te kto aktualnie ma dyżur.
Cos tam słuzbowego kończe, jednym okiem na wizażu, drugim na beneficie i zaraz cos im tam chę napisać dzięki, dzięki
ależ mnie ta paletka męczy......oj mięknę miękne (benefitu)
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 12:23   #3410
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak ches to podam Ci maila do innych pracownikow bo jak sie Joy trafi to wiesz... tez tak zrobilam ale widzisz poki co juz nie pisza wiec mam nadzieje ze wszystko ok
Cos mi zjadło....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:31   #3411
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
pewnie że chcę mam do bena i teresy, bo jak się wysyła na te ogólne maile to chyba odpisuje te kto aktualnie ma dyżur.
Cos tam słuzbowego kończe, jednym okiem na wizażu, drugim na beneficie i zaraz cos im tam chę napisać dzięki, dzięki
ależ mnie ta paletka męczy......oj mięknę miękne (benefitu)
nie wiem czy teresa jeszcze jest ale dam Ci te ktore mam
winnieleung@strawberrynet .com
benlui@strawberrynet.com
gillian@strawberrynet.com
emelyn@strawberrynet.com
rosalinda@strawberrynet.c om
zenny@strawberrynet.com
fionaleung@strawberrynet. com
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:37   #3412
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
cały czas karta jest pusta, przelewam na nią konkretną kwotę, zatwierdzam płatność np. na truskawce, a potem reszte jaka zostanie (grosikowe resztki) rozładowuję i to wraca mi na konto. Wszystko trwa chwile, a kasa jest zamrożona do chwili księgowania, ale saldo jest pomniejszone.
Dla mnie jest to extra wygodne, bo na karcie jest tyle ile potrzebuje zapłacić.
aha no to ja mam takowa z ING zwroty trafialy bez problemu

Magda co do Benefitu - ja mialam blyszczyk z tej firmy - super byl, nie kleil , ladny taki naturalny kolor ,polecam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:48   #3413
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

skorzystam i dam znać o efektach
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:01   #3414
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziewczyny!
Zamówiłam sporych rozmiarów paczkę i zapłaciłam od razu kartą - wklepałam numery i takie tam - jednak od poniedziałku na stronie wisi informacja,że czekają na potwierdzenie płatności - trwa juz to prawie tydzień.
Czy miałyście kiedyś taką sytuację?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:05   #3415
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

mialam raz.. wyslij im mejla z nr transakcji
powinno pojsc
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:20   #3416
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Zamówiłam sporych rozmiarów paczkę i zapłaciłam od razu kartą - wklepałam numery i takie tam - jednak od poniedziałku na stronie wisi informacja,że czekają na potwierdzenie płatności - trwa juz to prawie tydzień.
Czy miałyście kiedyś taką sytuację?
Odpisłam Ci na drugim wątku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:23   #3417
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
skorzystam i dam znać o efektach
to czekam jak pojdzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:00   #3418
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to czekam jak pojdzie
Już im skrobię. Właśnie skończyłam gadać z przyjaciółką ze stanów z czego godz. o kosmetykach Tż nie wytrzymał i poszedł na piwo. Biję sie w piersi i fatale amerykańska wygląda tak samo. Dałam jej namiary na benefita...tylko mam pytanie do Marioli bo wiem u nich ze zamawiała - też UC łapie?
I ona bardzo polecała Stilę i Bobbie Brawn, jej koleznka tam ma taka firmę robi makijaze ślubne itp i korzysta z tych kosmetyków i podobno wszystkie są swietne, ten Bare Escentuals podobno też zamówiłam te dwie mascary z promocji to chyba nie będę żałować a cena bardzo niska ale to zobaczymy.

Edytuję : Grzeczną wiadomość wysłałam nawet bardzo a podsumowałam że jeśli mi zwrócą to na pewno te pieniądze wydam u nich w sklepie, wysłam do wysztkich z listy Dimiti - dzięki zobaczymy co odpiszą - moze znajdzie sie ktoś kumaty.

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-10-04 o 14:22 Powód: dpisek
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:21   #3419
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No ale czy wyprobowalas ze tak rzeczywiscie jest? bo na mLinii co konsultant to inna opinia ;-))),nie chce sie wypowiadac jako ekspert, bo dopiero zaczynam zamawianie na Truskawce, ale gdzies w internecie czytalam ze Truskawka ma jakis problem ze zwracaniem kasy za zakupy robione jakas taka internetowa karta, ale moze wypowiedza sie bardziej doswiadczone osoby? ;-)))
Na moją e-kartę od jakiegoś czasu wpływają zwroty z Tru - bez problemów.
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:27   #3420
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Już im skrobię. Właśnie skończyłam gadać z przyjaciółką ze stanów z czego godz. o kosmetykach Tż nie wytrzymał i poszedł na piwo. Biję sie w piersi i fatale amerykańska wygląda tak samo. Dałam jej namiary na benefita...tylko mam pytanie do Marioli bo wiem u nich ze zamawiała - też UC łapie?
I ona bardzo polecała Stilę i Bobbie Brawn, jej koleznka tam ma taka firmę robi makijaze ślubne itp i korzysta z tych kosmetyków i podobno wszystkie są swietne, ten Bare Escentuals podobno też zamówiłam te dwie mascary z promocji to chyba nie będę żałować a cena bardzo niska ale to zobaczymy.

Edytuję : Grzeczną wiadomość wysłałam nawet bardzo a podsumowałam że jeśli mi zwrócą to na pewno te pieniądze wydam u nich w sklepie, wysłam do wysztkich z listy Dimiti - dzięki zobaczymy co odpiszą - moze znajdzie sie ktoś kumaty.

to ja w takim razie zaczne zalowac ze nie kliklam tych tuszy BE ze stili mialam tusz z eyelinerem i eyeliner byl super swietnie sie nim kreski robilo! tylko mialam popielaty odcien i go puscilam w swiat ale ogladne ich kolorowke na tru z benefitu mi sie roze podobaja przeokrutnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.