Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-15, 11:21   #4381
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziewczyny dostałam przed sekundą paczkę z Benefitu

Listonosz przyniósł, ale ten od listów, co też paczki z tru przynosi, nie od paczek Przesyłka rzeczywiście nie rejestrowana. Nic nie podpisywałam nawet. Gdyby zaginęła to nie miałabym gdzie jej szukać UC też nie przechwycił Jest wyczulony tylko na paczki z truskawy

Paczka zaklejona taśmą, w środku puder, który wyskoczył z puszki, ale nic mu się nie stało. Pudełko wyłożone dmuchanym woreczkiem i zawinięte w ładny papier ozdobny. Dołączyli katalog, wielkości tych z Avonu + 2 próbki, ale jeszcze nie wiem co to jest You Rebel - to chyba albo bazy, albo podkłady

Puder jest wielkości cieni Shiseido w słoiczku. Pędzelek też malutki, ale mięciutki Zaraz idę robić makeup i zobaczę czy warto było

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-15, 11:35   #4382
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Listonosz przyniósł, ale ten od listów, co też paczki z tru przynosi, nie od paczek Przesyłka rzeczywiście nie rejestrowana. Nic nie podpisywałam nawet. Gdyby zaginęła to nie miałabym gdzie jej szukać UC też nie przechwycił Jest wyczulony tylko na paczki z truskawy

Paczka zaklejona taśmą, w środku puder, który wyskoczył z puszki, ale nic mu się nie stało. Pudełko wyłożone dmuchanym woreczkiem i zawinięte w ładny papier ozdobny. Dołączyli katalog, wielkości tych z Avonu + 2 próbki, ale jeszcze nie wiem co to jest You Rebel - to chyba albo bazy, albo podkłady

Puder jest wielkości cieni Shiseido w słoiczku. Pędzelek też malutki, ale mięciutki Zaraz idę robić makeup i zobaczę czy warto było

Ale szczęście że dotarła. Widać wszędzie wysyła sie po prostu przesyłki nierejestrowane i jest ok, tylko w Polsce kradną

Miałam zamawiac od nich cień oberżynowy i żółty puder, ale boję sie że paka nie dotrze
Reese jest offline  
Stary 2008-10-15, 11:37   #4383
ranka
Kici kici miau miau

mam juz SS na Goldenka
ranka jest offline  
Stary 2008-10-15, 11:41   #4384
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Ceny troszkę spadły oby to był tylko początek
Niestety,tylko wczoraj był spadek kursu dolara.
Mieciulabis jest teraz online  
Stary 2008-10-15, 11:53   #4385
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:

Hura hura to ciekawe, ze pisali o listopadzie....próbuj próbuj to cudo bo mnie też się to podobało i zdawaj szybciutko relacje. A ci z benefitu to raczyli odpisać czy cisza
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-10-15, 11:57   #4386
ranka
Kici kici miau miau

no wlasnie tez wtedy skojarzylam ten listopad ale pomuyslalam ze znowu szwankuje moj angielski
ranka jest offline  
Stary 2008-10-15, 12:02   #4387
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie tez wtedy skojarzylam ten listopad ale pomuyslalam ze znowu szwankuje moj angielski
Co ty nic ci nie szwankuje wyrażnie pisało planowany czas dostawy november - to może lotnicza ta poczta kurcze, że tam tego jednoznacznie nie pisza, ale po czasi oczekiwania to jednak płynęło a chyba wiatry wiały pomyślne to szybciej doplyneło....ożesz się wziełam za robotę a już bym sobie cos zamówiła...mam ochote na dwie rzeczy...ale to trzeba w takim razie powoli i wczytać się dokładnie by trzeba
Stary 2008-10-15, 12:04   #4388
ranka
Kici kici miau miau

a ja sie nudze - niby jeszcze jestem na stazu, ale siedze w domu . wczoraj tylko napisalam mejla do Przychodni i sie zainteresowali ale coz tego jak musze czekac na prawo wyknywania zawodu do listopada
ranka jest offline  
Stary 2008-10-15, 12:09   #4389
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
a ja sie nudze - niby jeszcze jestem na stazu, ale siedze w domu . wczoraj tylko napisalam mejla do Przychodni i sie zainteresowali ale coz tego jak musze czekac na prawo wyknywania zawodu do listopada
Ja też zostałam w domu bo sie okazło że 3in1 mam zapalenia gardlo+krtań+tchawica i szczekam dosłownie. To pracować w pracy sie nie da...ale fuchy mozna w domku robić przynajmniej nie gadam a jak szczekam to nikomu nie przeszkadza...
O Ranka jaką specjalizacje wybierzesz to co będzie czy masz cos konkretnego wybrane...Moja droga jeszcze sie napracujesz i potesknisz za nudą....
Stary 2008-10-15, 12:11   #4390
ranka
Kici kici miau miau

w tym naborze nie skladam na specke bo mam za malo punktow
czekam do lutego, poprawiam egzamin i wtedy skladam - a teraz bede szukac jakiegos zarobku
ranka jest offline  
Stary 2008-10-15, 12:14   #4391
Mieciulabis
Raczkowanie

Czy jak dostajecie paczki z Tru,to coś podpisujecie?
Ja dostaję bez pokwitowania.
Wczoraj zanim pozamykałam zwierzyniec,żeby nie uciekł,to paczka z Fragrance leżała na wycieraczce a po listonoszu już nawet śladu nie było.
Stary 2008-10-15, 12:19   #4392
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
w tym naborze nie skladam na specke bo mam za malo punktow
czekam do lutego, poprawiam egzamin i wtedy skladam - a teraz bede szukac jakiegos zarobku
dorobisz tych punktów na pewno ale to ciężki kawełek chleba i za te pieniądze co u nas płacą lekarzom to na prawdę ciężko Znam to z opowieści znajomych i siostra cioteczna w moim wieku po specjalizacji jak powiedziała ile zarabia to...no...bez komentarza, dlatego pomyśl nad nostryfikacją bo niewiadomo co gdzie i jak sie może przydać.
Stary 2008-10-15, 12:22   #4393
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
Wczoraj zanim pozamykałam zwierzyniec,żeby nie uciekł,to paczka z Fragrance leżała na wycieraczce a po listonoszu już nawet śladu nie było.
no co ty....te paczki z tru są za potwierdzeniem odbioru, jak raz listonoszka mi dała gdzieś na mieście i gadałysmy o jej zawartości to mnie tak gooooniła zeby jej podpisać, to oni cię podrabiają no ale to już nie jest smieszne, bo potem jak zginie to tru ma potwierdzenie odbiru a ty nie masz paczuszki i co - do kogo z pretensjami.
Stary 2008-10-15, 12:55   #4394
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
no co ty....te paczki z tru są za potwierdzeniem odbioru, jak raz listonoszka mi dała gdzieś na mieście i gadałysmy o jej zawartości to mnie tak gooooniła zeby jej podpisać, to oni cię podrabiają no ale to już nie jest smieszne, bo potem jak zginie to tru ma potwierdzenie odbiru a ty nie masz paczuszki i co - do kogo z pretensjami.
Dzięki ,chyba mnie oświeciłaś.
To chyba przez to,że ja na skrzynce mam naklejone "R" i nie podpisuje żadnych listów poleconych,chyba ,że są za tzw.zwrotką jak np z sądu.
Nigdy przedtem,zanim zaczęłam romans z Tru nie dostawałam żadnych paczek.

Muszę wybrać się na pocztę i zapytać czy można specjalnie tylko paczki kwitować.

Mariola,jak długo czekałaś na paczkę z Benefitu?
Stary 2008-10-15, 13:03   #4395
Kareczka
Raczkowanie

Ja tez paczke z Truskawy zawsze podpisuje, wczoraj dostalam z Truskawy i od kolezanki z Anglii tej drugiej nie musialam podpisywac, a byly tam ciuszki, dla synka za 300 zl - w szoku bylam, ze nie zginelo.
Kareczka jest offline  
Stary 2008-10-15, 13:41   #4396
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba przez to,że ja na skrzynce mam naklejone "R" i nie podpisuje żadnych listów poleconych,chyba ,że są za tzw.zwrotką jak np z sądu.

Muszę wybrać się na pocztę i zapytać czy można specjalnie tylko paczki kwitować.

no ale bez podpisu to tylko te polecone co Ci się do skrzynki mieszczą, bo te co się nie mieszczą to powinny być awizowane. Listonosz jakiś niepoważny może jakiś nowy?
Priyaa jest offline  
Stary 2008-10-15, 13:57   #4397
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no ale bez podpisu to tylko te polecone co Ci się do skrzynki mieszczą, bo te co się nie mieszczą to powinny być awizowane. Listonosz jakiś niepoważny może jakiś nowy?
Nawet nie znam swoich listonoszy ale sądząc po różnych samochodach,jakimi podjeżdżają ,to jest ich kilku.Średnio,co półtorej godziny jest listonosz.Mam komputer przy oknie,to ich widzę.

Ja pracuję w przerwach między Wizażem a Tru.

.
Stary 2008-10-15, 14:00   #4398
hulya
Raczkowanie

Cytat:

poczta w sumie musi wiedziec jaki listonosz dostarczyl ci paczke, bo wie w jakich godzinach jaki rewir ma dany listonosz. i to w ogole niby jak zrobil ze za pobraniem ci po prostu zostawil? tak jak juz dziewczyny moze podpisal sam?
ale wtedy to podrobienie podpisu !aaaa!!! tego juz nie bede komentowac!
hulya jest offline  
Stary 2008-10-15, 14:08   #4399
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Hura hura to ciekawe, ze pisali o listopadzie....próbuj próbuj to cudo bo mnie też się to podobało i zdawaj szybciutko relacje. A ci z benefitu to raczyli odpisać czy cisza
Już po testach Puder drobniutki, nie jest wcale różowy jak na zdjęciu Nie jest kryjący. Wygląda na palcu jak mróz Roztarty na dłoni zostawia tylko rozświetlenie, iskrzy się Zobaczę jak będzie po nim wyglądała skóra wieczorem

A-ha, z benefitu nic nie odpisali, więc widać jaka byłaby reakcja z ich strony, gdyby rzeczywiście był problem

Cytat:
Ja zawsze podpisuję jak kazdą poleconą przesyłkę

Cytat:

Paczkę wysłano do mnie 30 września, dzisiaj dotarła, czyli 15 dni szła.

Cytat:
Żeby listonosz mógł zostawiać listy polecone bez podpisu np. w skrzynce, to trzeba złozyć takie oświadczenie na poczcie, że wyrażamy na to zgodę. Wiem, bo proponowano nam coś takiego, ale nie zgodziliśmy się

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-15, 14:19   #4400
Anastazja#
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy któraś ma może adres mailowy do obsługi z truskawy. Miesiąc temu reklamowałam przeterminowana pomadkę, ale niefortunnie wykasowałam maila z ich odpowiedzią. Do tej pory nie dostałam zwrotu kasy, więc chciałam się im przypomnieć. Wiem, że pisał do mnie chyba jakiś Pan na "Z". Proszę może któraś może mi pomóc. Z góry wielkie dzięki.
Anastazja# jest offline  
Stary 2008-10-15, 14:23   #4401
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Izabellini ochry Shiseido to piękne czyste żółcie.
Jeżeli ktoś ma żółty odcień skóry (tak jak ja) to będą idealne, u mnie wygladają supernaturalnie.
Odcień O20 będzoe idealny dla jasnych cer, myślę ze można go porównać do 010 Diora i 20 chanela, natomiast O40 jest o ton ciemniejszy.
Ja jeżeli już to i tak wezmę O40 bo mimo iż całkowice wyblakłam po lecie to w O20 wygladam jak trup
Dennyrose, możesz mi wkleić link do tych żółci - Shiseido? Nie moge znaleźć...Nie wiem, który to dokładnie podkład...
milka-pilka jest offline  
Stary 2008-10-15, 14:24   #4402
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma może adres mailowy do obsługi z truskawy. Miesiąc temu reklamowałam przeterminowana pomadkę, ale niefortunnie wykasowałam maila z ich odpowiedzią. Do tej pory nie dostałam zwrotu kasy, więc chciałam się im przypomnieć. Wiem, że pisał do mnie chyba jakiś Pan na "Z". Proszę może któraś może mi pomóc. Z góry wielkie dzięki.
To był na pewno Zenny

oto e-mail do niego:
zenny@strawberrynet.com

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-15, 14:27   #4403
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Już po testach Puder drobniutki, nie jest wcale różowy jak na zdjęciu Nie jest kryjący. Wygląda na palcu jak mróz Roztarty na dłoni zostawia tylko rozświetlenie, iskrzy się Zobaczę jak będzie po nim wyglądała skóra wieczorem

A-ha, z benefitu nic nie odpisali, więc widać jaka byłaby reakcja z ich strony, gdyby rzeczywiście był problem

Ja zawsze podpisuję jak kazdą poleconą przesyłkę

Paczkę wysłano do mnie 30 września, dzisiaj dotarła, czyli 15 dni szła.

Żeby listonosz mógł zostawiać listy polecone bez podpisu np. w skrzynce, to trzeba złozyć takie oświadczenie na poczcie, że wyrażamy na to zgodę. Wiem, bo proponowano nam coś takiego, ale nie zgodziliśmy się
Ta paczka z Benefitu to nawet nie tak długo szła.Pytałam,bo kupiłam sobie parę ciuszków z USA i paczka od 16 września jeszcze nie doszła a wysłana tydzień później z tej samej f-my, doszła kilka dni temu.

Na listy polecone to złożyłam oświadczenie i dostałam tą literkę "R" ale na paczki ,to nic nie składałam.
Gdyby była za pobraniem,to na pewno by mnie ścigał.
Stary 2008-10-15, 14:29   #4404
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:

Acha czyli to taki korektor na zasadzie odbijania swiatła, to ja mam cos takiego abracadabra z garanci tylko żelowe takie to już chyba tego nie chcę
Ale ja chcę to http://www.benefitcosmetics.com/gp/p...e&bcBrand=core to teraz nie wiem zamawiać u nich czy przyjaciółke z usa prosić.....
Własnie zamawiam cos w księgarni w USa i jestem przy płaceniu, ksiązka co prawda używana za 8$ bo nowa to 130 $ więc kupuje uzywaną i też piszą o przesłce międzynarodowej standardowej dhl -elem czas oczekiwania na dostawę 15 dni koszt wysyłki 13$. I tu fajnie bo wszystko jest napisane co trzeba ....
Stary 2008-10-15, 14:39   #4405
Taszanta
Zakorzenienie

Dziewczyny prosze o rade odnosnie tego pudru, na zdjeciu wydaje sie ze jest bardzo jasny - kojarzy mi sie odcien z numerem 1 z innych podrow z Lancoma, tylko czemu jest oznaczony jako nr 7?
http://www.strawberrynet.com/800/spr...oChar=L#DETAIL
myslicie ze to jakas pomylka ze zdjeciem?
w sumie w sklepach nie widzialam odcienia nr 7, wiec nie wiem czy to jest jakis blad czy moze po prostu jakies zdjecie odbarwione ciemnego odcienia, ktorego u nas nie ma?
Rozwazam zakup no ale chcialabym wiedziec co kupuje;-)
Dzieki za info
Taszanta jest offline  
Stary 2008-10-15, 14:43   #4406
Anastazja#
Zakorzenienie

Cytat:
To był na pewno Zenny

oto e-mail do niego:
zenny@strawberrynet.com
Bardzo Ci dziękuję Mariolu, właśnie za nic nie mogłam sobie przypomnieć tego imienia, ale to na pewno on.
Anastazja# jest offline  
Stary 2008-10-15, 14:45   #4407
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o rade odnosnie tego pudru, na zdjeciu wydaje sie ze jest bardzo jasny - kojarzy mi sie odcien z numerem 1 z innych podrow z Lancoma, tylko czemu jest oznaczony jako nr 7?
w sumie w sklepach nie widzialam odcienia nr 7, wiec nie wiem czy to jest jakis blad czy moze po prostu jakies zdjecie odbarwione ciemnego odcienia, ktorego u nas nie ma?
Rozwazam zakup no ale chcialabym wiedziec co kupuje;-)
Dzieki za info
ostatnio jak były w purchawce zamawiałam dla koleżanki odcień 5 w sumie taki jasny beż to był. Ale ten to blady oj blady a tamte to różowe oj różowe. Może tu numerują odwrotnie, poszukaj stronki firmowej Lancoma....przy okazji sprawdzisz sobie czy one są jeszcze w ofercie
Stary 2008-10-15, 14:59   #4408
Taszanta
Zakorzenienie

no wlasnie blady chce, bo ja blada ;-)
wlasnie o to chodzi ze nie chce ciemnego, a zwykle numeracja zaczyna sie od 1 w gore do ciemniejszych, stad moje zdziwienie,
dzieki sprawdze na stronie, ale moze jeszce ktos doradzi kto zna sie na odcieniachi numeracji tej firmy, bo na zdjeciu to zawsze troche inaczej wyglada niz w rzeczywiscisci
Taszanta jest offline  
Stary 2008-10-15, 15:29   #4409
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
w sumie w sklepach nie widzialam odcienia nr 7, wiec nie wiem czy to jest jakis blad czy moze po prostu jakieś zdjecie odbarwione ciemnego odcienia, ktorego u nas nie ma?
Rozważam zakup no ale chcialabym wiedzieć co kupuje;-)
Dzieki za info
Żeby sprawdzić kolory,które w/g mnie są lepsze niż na Tru ,to wchodzę na stronę:
www.thebeautyclub.com.au/
klikam u góry :Make Up, w Brand szukam f-my np:Lancome i jeszcze w keywords wpisuje np:Maquifinish Compact. Tam 07 jest cielistym pastelem
Stary 2008-10-15, 15:44   #4410
ranka
Kici kici miau miau

ale Zenek jeszcze jest? bo mi zawsze odpowiadala ale teraz juz jest ktos inny ... chyba
ranka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości