Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-25, 22:21   #5041
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kasiek te sunkissedy są w M1 w Czeladzi!!!!!!!
A skorzystałam z promocji i TŻ kupił mi podkład klinikowy ten nowy mineralny (potrzebuję na filtry) almost powder i dostałam małą mascarę clinikową high impact 4 ml. Chciałam tż naciągnąć na nowy kuferek...ale już się nie dał dobre i tyle
A o smsie tylko powiedziałam, że mam nawet nie sprawdzali
Chciałam popróbować shimerków diora - brak
Poza tym nic ciekawego nie wypatrzyłam.....tylko ludzi w pierona.
Dimit wziełam ci próbkę idealista w poniedziałek poślę

powiedz jak pierwsze wrazenia jesli chodzi o podklad? czaje sie wlasnie na niego,po ttym jak zobaczylam go w tej nowej gazetce sephory ale nie mialam jeszcze okazji oblukac na zywo?


co do truskawy.. jak juz mialam zlozyc pierwsze zamowienie to ceny tak skoczyly do gory ze lepiej kupic ze znizka w sephorze;]
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 23:12   #5042
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
za to ja moje w końcu odebrałam. I są cudowne! rozmiar w sam raz, nic nie opada, nic się nie marszczy, wszystko jest tak jak być powinno
tylko, że ja brałam te co wyglądają praktycznie tak samo jak te Twoje, tylko że ze skóry, wcześniej pokazywałam już http://www.butyk.pl/towar.3656.Kozak...an_101220.html
bo Twoje mają wyściółkę, natomiast zamszowe nie mają nic
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 23:17   #5043
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
no właśnie ona miała chrapkę na ten puder i jak się pojawił to klikneła a było parę zaplaciła i ktoś ją ubiegł a jej zwrócili kasę i tak dwukrotnie było....Moim zdaniem trzeba polować i jeszcze raz polować. Ja teżchciałam corektor maca był kiedyś i ja miałam zaćmienie umyłu i tego odcienia nie kliknelam i on więcej się już nie pojawił....mascara maca tez nie
EDTIT> Chiała czekać nawet na ten puder aż go będą mieli ale oni i tak zwrócili jej kasę czyli tylko wielkie polowanie zostaje
Normalnie zatrudniam Cię na mojego osobistego sekretarza Doskolane wszystko pamiętasz Było dokładnie tak jak napisałaś

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie pod oczy tego Diora ale nie Sculpta tylko Capture R60/80 ale jeszcze nie wiem jaki jest bo wykanczam Cliniqua All About Eyes Rich.. niestety Clinique dla mnie okazał sie beznadziejny..nic mi nie robił..szczypał nawet troche.. na szczescie nie uczulił ..juz mi została odrobina wiec w tym tygodniu mam nadzieje rozpocząc Diora pod oczki.. jesli bedzie taki jak krem z tej samej serii do twarzy to warto inwestowac.. napisze Wam czy wart jest zakupu..
Daj koniecznie znać, bo ja też miałam tego Clinique i też dla mnie był beznadziejny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 07:43   #5044
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie pod oczy tego Diora ale nie Sculpta tylko Capture R60/80 ale jeszcze nie wiem jaki jest bo wykanczam Cliniqua All About Eyes Rich.. niestety Clinique dla mnie okazał sie beznadziejny..nic mi nie robił..szczypał nawet troche.. na szczescie nie uczulił ..juz mi została odrobina wiec w tym tygodniu mam nadzieje rozpocząc Diora pod oczki.. jesli bedzie taki jak krem z tej samej serii do twarzy to warto inwestowac.. napisze Wam czy wart jest zakupu..
Myślę, że będziesz bardzo zadowolona ten sulpt był świetny wykończyłam 2 opakowania ale jak kupowałam to cos 100 kosztował a teraz to szkoda gadać. Używaj go bardzo oszczędnie bo ja za dużo przy pierwszym razie nakładałam i za szybko mi wyszedł a wystarczy malutko....
A że potrzebuje liftu to zakupiłamClraene tam jest 30 ml konsytencja taka sama jak diora, efekt nawilzenia też zobaczymy jak z efektem liftującym bedzie i robie tak na noc pod oczy strivectin na powiekę clarena a rano tylko clarena Nic sie nie gryzie
No Mariola mogę robić za sekretarza taka wyćwiczona jestem w pracy mam taki trening umysłu kurka wodna.... mnie się na razie nic nie kasuje w glowie czasami szkoda....
Co do tego mineralnego podkładu dam znać co i jak oczywiście, mam kol. 4 neutral zresztą zaraz sie maźnę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 07:52   #5045
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
dimiti jestes zadowolona z tego bronzera? http://uk.strawberrynet.com/productD...oChar=E#DETAIL
a no i jaki masz kolorek?
ja wypada w porównaniu z klinikiem sunkissed?

Ja mam Sunkissed i ten brązer E.Arden. Obydwa są świetne, ale wolę Ardenkę-kolor mi bardziej odpowiada-jest bardziej zbliżony do naturalnej opalenizny, odrobinę ciemniejszy od Sunkissed'a. Używam go codziennie

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
hmm nie rozumiem

ja się zapytałam czy któraś z was miała na coś chrapkę z truskawy np. podkład, ale nie było odpowiedniego koloru i np. po jakimś czasie(jakim?) pojawił się upragniony kolor ?
Co jakiś czas są dokładki, musisz śledzić ofertę-jest szansa, że pojawi się kolor jakiego szukasz.


Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie pod oczy tego Diora ale nie Sculpta tylko Capture R60/80 ale jeszcze nie wiem jaki jest bo wykanczam Cliniqua All About Eyes Rich.. niestety Clinique dla mnie okazał sie beznadziejny..nic mi nie robił..szczypał nawet troche.. na szczescie nie uczulił ..juz mi została odrobina wiec w tym tygodniu mam nadzieje rozpocząc Diora pod oczki.. jesli bedzie taki jak krem z tej samej serii do twarzy to warto inwestowac.. napisze Wam czy wart jest zakupu..
Miałam ten krem Diora Capture 60/80 pod oczy i był bardzo fajny, choć na początku miałam wrażenie, że jest nijaki.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:05   #5046
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
powiedz jak pierwsze wrazenia jesli chodzi o podklad? czaje sie wlasnie na niego,po ttym jak zobaczylam go w tej nowej gazetce sephory ale nie mialam jeszcze okazji oblukac na zywo?


co do truskawy.. jak juz mialam zlozyc pierwsze zamowienie to ceny tak skoczyly do gory ze lepiej kupic ze znizka w sephorze;]
OSz osz świetny jest własnie się sie mąźnełam, uzyłam gąbeczki nałożyłam na filtry swiecące i super zmatowił nie podkreśli porów nie wlazł w zmarchy mimiczne krycie dośc dobre nawet tego nie oczekiwałam......kolorek b. ładny ja dość ciemna z natury jestem, chociaz na zime przydałby sie ton jaśniejszy ale akurat tu wybór kolorów jest mały. A jak maziałam ręke w sklepie to wydawał sie jasniejszy. Zresztą to światło tam jest dziwne i teraz jak kupuje podkład to zawsze, zawsze proszę próbke zeby nie wtopić tylko z tego próbki sie nie da zrobić...kupuj warto, nie spodziewałam sie takiego efektu raczej myslałam, że to puderek bedzie do wykańczania waw
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:08   #5047
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie pod oczy tego Diora ale nie Sculpta tylko Capture R60/80 ale jeszcze nie wiem jaki jest bo wykanczam Cliniqua All About Eyes Rich.. niestety Clinique dla mnie okazał sie beznadziejny..nic mi nie robił..szczypał nawet troche.. na szczescie nie uczulił ..juz mi została odrobina wiec w tym tygodniu mam nadzieje rozpocząc Diora pod oczki.. jesli bedzie taki jak krem z tej samej serii do twarzy to warto inwestowac.. napisze Wam czy wart jest zakupu..
ja mam capture R60/80 i zapychała mniepo każdej próbie użycia:-( ale ja mam do tego skłonność...

natomiast pod oczy genialny jest ten krem: http://uk.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL

mam naturalnie worki pod oczami, troche wynikające ze zmęczenia, stosując ten krem znikneły i rozjaśniły się te miejsca, jest boski
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 08:19   #5048
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość




Miałam ten krem Diora Capture 60/80 pod oczy i był bardzo fajny, choć na początku miałam wrażenie, że jest nijaki.
Ja jestem ogólnie fanką pielęgnacji Diora ale pod oczy jeszcze Go nie miałam.. zawsze pojawiała sie jakas inna opcja.. teraz sie w koncu zdecydowałam.. i mam nadzieje że sie polubimy..mnie zasadniczo nic nie zapycha wiec byłabym bardzo zdziwiona gdyby akurat Dior mi to zrobił..jak mi TŻkupował piateczki Diora w Douglasie to dostał taka ogromna próbkę kremu pod oczy Benefiance z Shiseido..też go wypróbuję.. ciekawe jak wypadnie w porównaniu do Diora.. choc trudno mówic o efektach po zuzyciu próbki.. nawet największej
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:22   #5049
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja chyba nie jestem fanka ich pielegnacji - sa naszprycowane roznymi rzeczami ktore sa tez w innych kremach tanszych i dodatkowo moznaby je wylaczyc i boje sie ze mnie uczula. ale posmarowalam dwa razy na noc i nic nie bylo.. takze nie wiem.

Benefiance Shiseido - mialam na dzien, bardzo dobre efekty, wygladzona cera, jak dla mnie bomba , ale pod oczy nei wiem.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:30   #5050
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja chyba nie jestem fanka ich pielegnacji - sa naszprycowane roznymi rzeczami ktore sa tez w innych kremach tanszych i dodatkowo moznaby je wylaczyc i boje sie ze mnie uczula. ale posmarowalam dwa razy na noc i nic nie bylo.. takze nie wiem.

Benefiance Shiseido - mialam na dzien, bardzo dobre efekty, wygladzona cera, jak dla mnie bomba , ale pod oczy nei wiem.
Ja chyba muszę dokładnie przestudiować ten wątek na którym jest mowa o składach w kosmetykach.. do tej pory jako ze nie mam problemów z uczuleniem mnie to nie interesowało.. ale pewnie warto wiedzieć.. A o Shiseido nasłuchałam sie mnóstwo dobrych rzeczy bo moja koleżanka jest tej firmie wierna od dlugiego czasu i twierdzi że lepszej jesli chodzi o pielęgnacje nie ma..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 08:31   #5051
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Ranka a czy polecasz Effelarcar Laroche bo chciałam go mojej przyjaciólce ze stanów kupić ona ma podobne prolemy ze skórą jak ty.....ona tez rocznik '73
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 10:42   #5052
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ale mam ochote cos kliknac na tru!! chcialabym meteorytki bezowe, i roz chanela caprice i moze roz Pauli Dorf...i moze roz podwojny diora... wrr...dobrze w sumie ze dolar wysoko szybuje bo bym nic pieniedzy juz nie miala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 11:28   #5053
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczuszkę z podkładem kompaktowym Shiseigo 040 Nawet UC nie zatrzymał Święto jakieś czy co ?
Uff mi się bardzo podoba Nie próbowałam na mokro. Dzisiaj na sucho, ale kolor bardzo ładny, nie sraczkowaty, jak go ktoś ocenił
Ja coraz bardziej lubię ten kompakt
Tylko nakładany na sucho nie podoba mi sie wcale dlatego uzywam go tylko na mokro. Gdyby miał bardziej masełkowatą konsystsencję to pewnie kupiłabym jeszcze ze dwa na zapas
Póki co już mam oko na kompakt vitalumiere chanela


Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam Sunkissed i ten brązer E.Arden. Obydwa są świetne, ale wolę Ardenkę-kolor mi bardziej odpowiada-jest bardziej zbliżony do naturalnej opalenizny, odrobinę ciemniejszy od Sunkissed'a. Używam go codziennie
A mnie zaciekawił ten nowy bronzer Adrenki, tylko jeszcze zdjeć na Tru nie ma ale znalazłam kilka na necie.
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...Id=11925#11925
Ktoś coś wie na jego temat?

Oj korci mnie strasznie żeby coś kliknąć

EDIT: zdjęcie 2 i 3 odcień Deep, zdjęcie 4 - odcień golden
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg arden bronzer.jpg (61,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arden bronzer deep.jpg (55,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arden bronzer deep..jpg (68,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arden bronzer golden.jpg (22,1 KB, 38 załadowań)
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 11:54   #5054
iwmar_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no niestety ja nic nie wiem na ich temat, ale wyglądają baaaaardzo ciekawie-szczególnie podoba mi sie Golden

mnie tez starsznie korci żeby coś kliknąć, ale ćwiczę silną wolę
iwmar_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 12:01   #5055
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iwmar_1 Pokaż wiadomość
no niestety ja nic nie wiem na ich temat, ale wyglądają baaaaardzo ciekawie-szczególnie podoba mi sie Golden

mnie tez starsznie korci żeby coś kliknąć, ale ćwiczę silną wolę
Mnie tez korci oj korci i ten Golden też mi sie podoba moja silna wola zdaje się byc na wyczerpaniu ale poćwiczę jeszcze
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 13:16   #5056
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja coraz bardziej lubię ten kompakt
Tylko nakładany na sucho nie podoba mi sie wcale dlatego uzywam go tylko na mokro. Gdyby miał bardziej masełkowatą konsystsencję to pewnie kupiłabym jeszcze ze dwa na zapas
chcesz go??
oddam z chęcią
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 13:36   #5057
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja coraz bardziej lubię ten kompakt
Tylko nakładany na sucho nie podoba mi sie wcale dlatego uzywam go tylko na mokro. Gdyby miał bardziej masełkowatą konsystsencję to pewnie kupiłabym jeszcze ze dwa na zapas
Póki co już mam oko na kompakt vitalumiere chanela
A widzisz Ja go nie próbowałam na mokro, bo tak sobie myslę, że jak sprobuję na mokro to może się "zbryluje" i na sucho już nie będzie fajnie się nabierał ?

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
chcesz go??
oddam z chęcią
Oddasz ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 14:06   #5058
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziwczyny help
Zakładam konto na paypalu i wrrwrrr nie mogę nie wpuszcza mnie do siebie wrrwrrr bo w końcu też chcę płacic metoda Ranki.
Wyświetla mi bląd 3014, ustawiłam wszystko jak chca i nic dalej mnie wpuszcza a przez to nie mogę się skontaktować z pomocą telefoniczną buuuuu. Czy któraś może wejśc do paypala i zobaczyć nr telefonu i podać mi go
Ja już miałam taką sytuacje ze sklepem netowym Kasperskego mam tego antyvira chciałam licencje przedłuzyć w internecie bo taniej i też nie mogę a oni nie umieli mi pomóc co mnie blokuje.
Dajcie ten numer
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 14:20   #5059
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Tel do paypala:0 801 38 66 86
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 14:21   #5060
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Tel do paypala:0 801 38 66 86
Dzięki, dzieki
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 14:22   #5061
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iwmar_1 Pokaż wiadomość
no niestety ja nic nie wiem na ich temat, ale wyglądają baaaaardzo ciekawie-szczególnie podoba mi sie Golden

mnie tez starsznie korci żeby coś kliknąć, ale ćwiczę silną wolę
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Mnie tez korci oj korci i ten Golden też mi sie podoba moja silna wola zdaje się byc na wyczerpaniu ale poćwiczę jeszcze
Oj rozbestwiły nas czasy dolara za 2 zł
Moja słaba silna wola też na wyczerpaniu a ten bronzerek kusi bardzo, ale jeszcze sie opieram


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A widzisz Ja go nie próbowałam na mokro, bo tak sobie myslę, że jak sprobuję na mokro to może się "zbryluje" i na sucho już nie będzie fajnie się nabierał ?
Wiem o czym mówisz, raz tak zepsułam sobie cienie do powiek, maznęłam po nich mokrym aplikatorem i zmieniły konsystencję z pudrowej na skamieniałą

Z tym kompaktem akurat niczego takiego nie zauważyłam, jak przeciągam po nim palcem to nabiera mi sie taka miła pudrowa warstwa zupełnie jak na samym początku zamin jeszcze go na mokro wypróbowałam.
Możesz spróbować maznąć go mokrą gąbka na jakies małej powierzchni i wtedy sama zobaczysz


Magda_M muszę Ci bardzo bardzo podziękować za informację o tym kremie z apteki na naczynka
Smaruję sie nim tak już od 3 tyg w miarę regularnie (raz dziennie, czasami jak nie zapomne to dwa razy) i widzę poprawę.
Naczynka nie są już tak widoczne, wygląda jakby sie tochę schowały albo to skóra stała się grubsza no i nie czerwienię się już tak często i mocno
Jak na jedną niepozorną maść to uważam że efekty sa naprawdę zadowalające

mam jeszcze prośbę: czy mogłabyć się spytać bratowej (bo to ona jest chyba farmaceutką o ile mnie pamieć nie myli) czy tą maśc można stosować ciągle czy nalezy robić jakieś przerwy?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 14:27   #5062
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Magda_M muszę Ci bardzo bardzo podziękować za informację o tym kremie z apteki na naczynka
Smaruję sie nim tak już od 3 tyg w miarę regularnie (raz dziennie, czasami jak nie zapomne to dwa razy) i widzę poprawę.
Naczynka nie są już tak widoczne, wygląda jakby sie tochę schowały albo to skóra stała się grubsza no i nie czerwienię się już tak często i mocno
Jak na jedną niepozorną maść to uważam że efekty sa naprawdę zadowalające

mam jeszcze prośbę: czy mogłabyć się spytać bratowej (bo to ona jest chyba farmaceutką o ile mnie pamieć nie myli) czy tą maśc można stosować ciągle czy nalezy robić jakieś przerwy?
Fajnie, ze działa ja stosuje od lipca...nic sie nie dzieje chyba mozna stosować ją bez przerw, ja teraz nawet 2 razy dziennie bo mikrodermabrazją z oriflame sie troszke załatwiłam....taka delikatna się wydawała a i zimniej sie robi to też będą pekać Ale zapytam ją - tylko dpoiero jutro...Acha jak 2 razy dziennie robię to już te po dermabrazji znikają.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 15:12   #5063
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Effaclar K jest bardzo lagodny ale dziala

mozesz polecic jesli nie ma problemow z naczynkami to polecam tez Diacneal
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 15:32   #5064
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oddasz ?
jasne
ten kolor zupełnie nie jest dla mnie trafiony
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 16:51   #5065
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wiem o czym mówisz, raz tak zepsułam sobie cienie do powiek, maznęłam po nich mokrym aplikatorem i zmieniły konsystencję z pudrowej na skamieniałą

Z tym kompaktem akurat niczego takiego nie zauważyłam, jak przeciągam po nim palcem to nabiera mi sie taka miła pudrowa warstwa zupełnie jak na samym początku zamin jeszcze go na mokro wypróbowałam.
Możesz spróbować maznąć go mokrą gąbka na jakies małej powierzchni i wtedy sama zobaczysz
No właśnie o tę skamieniałość mi chodziło Ale jak mówisz, że się nie robi to też sprobuję na mokro

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
jasne
ten kolor zupełnie nie jest dla mnie trafiony
A co za niego byś chciała ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 17:21   #5066
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam Sunkissed i ten brązer E.Arden. Obydwa są świetne, ale wolę Ardenkę-kolor mi bardziej odpowiada-jest bardziej zbliżony do naturalnej opalenizny, odrobinę ciemniejszy od Sunkissed'a. Używam go codziennie
dziekuje Serenitko od piątku podrożał ten ardenkowy tylko 50 groszy, a jeszcze -10% to nie będzie tak źle. A Jeżeli jest ciemniejszy od Sunkissed'a to jeszcze lepiej, bo bede go dłużej mieć
no to klikam i płacę metodą Ranki... Zobaczmym czy mi wyjdzie
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 17:25   #5067
makori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Fajnie, ze działa ja stosuje od lipca...nic sie nie dzieje chyba mozna stosować ją bez przerw, ja teraz nawet 2 razy dziennie bo mikrodermabrazją z oriflame sie troszke załatwiłam....taka delikatna się wydawała a i zimniej sie robi to też będą pekać Ale zapytam ją - tylko dpoiero jutro...Acha jak 2 razy dziennie robię to już te po dermabrazji znikają.
Madziu, podaj nazwę tego kremu na naczynka, pleaseee
makori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 17:29   #5068
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

pomocy, proszę proszę....:pl iz:
wiem, że już to pytanie padło kiedyś, ale mam sklerozę, muszę wpisać przy płaceniu paypalem adres mailowy. Chodzi o mój adres? ten który jest loginem?

edit: wpisałam swojego maila, przelew poszedł i mam nadzieje ze wszystko będzie ok.

Edytowane przez kasiek74
Czas edycji: 2008-10-26 o 18:01
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 18:01   #5069
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez makori Pokaż wiadomość
Madziu, podaj nazwę tego kremu na naczynka, pleaseee
Pelethrokrem 2% za kilkanaście zł w aptece - świetny i działa
A Kasiek ja też mam pecha bo mnie znowu Paypal nie wpuszcza buuuu a dzis nie pracują przy telefonach buuuu
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 18:07   #5070
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Pelethrokrem 2% za kilkanaście zł w aptece - świetny i działa
A Kasiek ja też mam pecha bo mnie znowu Paypal nie wpuszcza buuuu a dzis nie pracują przy telefonach buuuu
no mi poszło...
dostałam OC i potwierdzenie z PP, więc zobaczymy.
chyba nie lubie tak eksperymentować, ledwo się nauczyłam obsługiwać tą purchawkową stronę i zachciało mi się zmian.
Ale wiesz, mi też na początku nie przyjmowało karty, potem mnie Mariola oświeciła że trzeba ją załadować, niby takie proste...
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.