Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-21, 13:31   #1
szaramyszka88
Raczkowanie

Podkreślone cieniowanie, efekt prostych, ale rozwianych włosów...pomocy

Jak coś takiego osiągnąć? Mam mocno wycieniowane włosy z pasemkami...takie refleksy. Mniej więcej cos taki kolorek jak na zalaczonym zdjeciu. Moze wiecie jak sie czesac zeby wlosy byly tak ulozone jak na tym zdjeciu? ze widac poszczegolne warstwy cieniowania? pomozcie, bardzo mi zalezy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 46362_queenmusicgirl_rhianna-song.jpg (12,8 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna-sos-400a072307.jpg (33,0 KB, 279 załadowań)
szaramyszka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:42   #2
Sun Flower
Raczkowanie

Dot.: Podkreślone cieniowanie, efekt prostych, ale rozwianych włosów...pomocy

Moze cieniowanie ostrzejsze na koncach i sproboj nowy Pantene " Podkreslone cieniowanie " ... A oprocz tego to kiedys prostowalam mocno wlosy i podwiewalam suszarka )
Sun Flower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 08:59   #3
szaramyszka88
Raczkowanie

Kurcze ja też prostuje włosy, susze pod górę, żeby były uniesione u nasady... już myślałam, że może końcówki trzeba byłoby jakimś żelem albo gumą do stylizacji układać albno coś...kurcze bo tak bardzo mi się podoba kiedy dobrze widać to cieniowanie, poszczególne pasma... tak jak na tym zdjęciu Rhianny... A na ten szampon poluje od dawna i nigdzie go nie ma u mnei w miasteczku :/ na samym początku reklamowania raz spotkałam, ale wtedy nie miałam tyle kasy, żeby go kupić bo nei spowdziewałam się, że tak szybko wejdzie do sklepu...a tu poszłam i była. a poszłam po kilku gozinach i już nie było no i do dzisiaj nie spotkałam...a w ogóle widać różnicę po zastosowaniu jego i odżywki z tej samej serii?
Stary 2008-08-22, 14:21   #4
diabllica
Przyczajenie

moim zdaniem wystarczy guma do stylizacji i juz uzyskasz podobny efekt tez tak robie...
diabllica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:58   #5
Kiniolek91
Raczkowanie

Hej!
Ja mam podobny problem co autorka wątku, a nie chce zaśmiecać forum nowymi wątkami więc przedtsawię swoją sparwę tutaj...
Otóż mam fryzurę boba i jutro ide do fryzjera... wpadła mi w oko fryzura tego typu, ale wycieniowana (wkleje zdjęcie)... I właśnie pani na tym zdjęciu ma pięknie podkreślone te kosmyki. Ja na co dziern prostuję włosy, gdyż mi się wywijają... wiem, ze po samym prostowaniu te włosy będą oklapnięte, więc co zrobić zeby uzyskać efekt jak na zdjęciu?
Mam nadzięję, że ktoś mi pomoże, bo jutro mam wizytę i nie wiem czy tylko podciąc końcówki czy też scieniować....
Z góry dziękuję za pomoc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sarah_Harding3%5B1%5D.jpg (87,9 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sarah_Harding7.jpg (107,5 KB, 118 załadowań)

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."

"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:22   #6
szaramyszka88
Raczkowanie

kupiłam ostatnio ten szampon "podkreślone cieniowanie" i odżywkę bez spłukiwania... wczoraj umyłam nim włosy, potem zastosowałam odżywkę...wysuszyłam włosy na szczotkę, wyprostowałam prostownicą, spryskałam nabłyszczaczem...no i w sumie widać to cieniowanie, ale jeszcze nie tak jak na obrazku a jak ta guma do stylizacji działa?
Stary 2008-12-05, 20:11   #7
szaramyszka88
Raczkowanie

hej od jakiegoś miesiąca mam taką fryzurę jak na zdjęciu od KINIOLEK91 Jestem zadowolona można powiedzieć. Mam trochę inną grzywkę, bo taką z ukosa ale na całej szerokości czoła...z jednej strony dłuższą tak jak na zdjęciu. Fryzurka wygodna, mało prcy przy układaniu... można tylko wysuszyć i np podkreślić kosmyki gumą do stylizacji i jest ok
Stary 2009-02-08, 17:32   #8
szaramyszka88
Raczkowanie

A wiecie może jak podkreślić mocno wycieniowane włosy? w sumie to mam boba, ale mocno wcieniowanego... czasem chciałabym, żeby było widać osobno warstwy...a nie takie gładkie, że jedna na drugą nachodzi i nie widać prawie cieniowania... wiecie jak je tak porozdzielać, pounosić od nasady, ale żeby nie wyglądąły jak siano, tylko mniej więcej tak jak na obrazku...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2971543.jpg (34,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4372768.jpg (48,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_19450a98ad91082eada4792cc906d6da.jpg (37,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vnall.jpg (38,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi1.jpg (22,7 KB, 14 załadowań)
Stary 2009-02-09, 10:00   #9
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
kupiłam ostatnio ten szampon "podkreślone cieniowanie" i odżywkę bez spłukiwania... wczoraj umyłam nim włosy, potem zastosowałam odżywkę...wysuszyłam włosy na szczotkę, wyprostowałam prostownicą, spryskałam nabłyszczaczem...no i w sumie widać to cieniowanie, ale jeszcze nie tak jak na obrazku a jak ta guma do stylizacji działa?
ten pantene dobry jest?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:16   #10
szaramyszka88
Raczkowanie

Hmm ten PANTENE niei jest taki zły, ale szału nie robi. Może troszkę bardziej widać cieniowanie. Pewnie, gdyby użyć kosmetyków z całej tej serii dla włosów cieniowanych i odpowiednio je ułożyć, wystylizowć, to cieniowanie byłoby mega podreślone... Czyli jak każdymi kosmetykami do stylizacji...guma, lakier, pianka... Ostatnio używam wosku w piance shockwaves wymuskany nieład w sumie fajne to jest... a żeby włosy się tak na końcach nie wykręcały to używam balsamu prostującego taft schwarzkopf (bo ostatnio od jakiegoś już czasu omijam prostownicę szerokim łukiem...)
Stary 2009-02-17, 15:58   #11
nettuss
Raczkowanie

Pantene pro-V podkreslone cieniowanie - jest fajny
na moich wlosach rzeczywiscie troche je podkresla
Ale wiadomo, ze jak chcesz miec takie mocno potargane wlosy , to musisz uzyc jakiegos specyfiku do wlosow .. sam szampon moze jedynie POMOC.

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości