dobór odpowiedniego kremu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-23, 09:58   #1
Anetka1985
Raczkowanie

dobór odpowiedniego kremu

witam i prosze o rade, mam 23 latka, moja cera jest tłusta ze skłonnościa do wyprysków i zaczerwienień, przy tym wysuszona, zależy mi na doborze odpowiedniego kremu, czytałam różne opinie i wiele osób stwierdza zeby unikac kremu do cery tłustej gdyz narazamy sie wowczas na wieksze wysuszenie skory, jaki krem polecacie drogie forumowiczki? mysle ze odpowiadajaca mi cena to tak do 50 zł, pozdrawiam
Anetka1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 11:03   #2
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Dot.: dobór odpowiedniego kremu

Przeglądnik KWC jest tam pare kremow nawilżających do skóry problemowej.
Ja używam skinsetu i bardzo sobie chwale. Mam skore taką samą jak Ty. A kupiłam za grosze na allegro.
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 14:09   #3
natrix
Rozeznanie

Ja też mam dość tłustą (a raczej mieszaną) cerę, która często ulega wysuszeniu i podrażnieniu (lub dodatkowo wystąpieniu AZS), a jak byłam zmuszona przez pewien czas spędzać długie godziny w klimatyzowanym pomieszczeniu, to objawy przesuszenia strasznie mi się nasilały. Pomógł mi wtedy półtłusty krem z seri AA Help (ok 17 zł). Samo nawilżanie nie dawało rezultatów, dlatego zdecydowałam się na półtłusty i on mnie odratował . Stosowałam go raczej na noc, no bo siłą faktu, dość tłustawy , ale zdarzało się niejednokrotnie, że w chwilach, gdy z przesuszenia aż mnie piekła twarz, nakładałam go i na dzień.
Ostatnimi czasy, jakimś dziwnym trafem, parametry cery zmieniły mi się na łatwiejsze w pielęgnacji, ale ten krem wolę mieć pod ręką, bo jak tylko nadarzy się przesuszenie, to wiem, że będzie sobie umiał z nim poradzić

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:32   #4
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Pytania dotyczące kosmetyków pielęgnacyjnych zadajemy na forum 'Pytania do Kosmetyczki'.

Przenoszę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:59   #5
alanek3
Raczkowanie

Proponuje wizyte w dobrym gabinecie kosmetycznym,w ktorym badaja rodzaj cery.Naprawde potrafia zaskoczyc.Bylam na takim badaniu i jestem zaskoczona bo cale zycie myslalam,ze mam cere mieszana a okazalo sie cos zupelnie innego i wlasnie dlatego nigdy nie potrafilam dopasowac sobie zadnego kremu.Tam zbadali,powiedzielei jakich kremow pownnam uzywac.Jestem naprawde zadowolona
alanek3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:33   #6
zuzek85
Raczkowanie

I ja bym proponowala wizyte u kosmetyczki,ktora naprawde swietnie potrafi doradzic lub dobrac krem.Przetestowalam na sobie sporo kremow,ktore dla kolezanek byly swietne,tylko co z tego skoro kazda z nas ma inna cere i inne potrzeby
zuzek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości