jak rozjasnic ciemny braz? POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-24, 19:07   #1
towlasnieja
Przyczajenie

jak rozjasnic ciemny braz? POMOCY

Witam. Ostatnio ufarbowalam wlosy kemem koloryzujacym Loreal Casting Creme Gloss kolor brąz i wyszedł mi czarny prawie!! Kolor naprawde ladny, ale mi nie pasuje gdyz mam kjasna karnacje i piegi , dlatego prosze pomozcie mi, co zrobic zeby je rozjasnic? myslalam nad kupnem loreal recital preferance kolor naturalny szatyn czy cos takiego, . one podobno sa rozjasniajace. Jak myslicie co powinnam zrobic???
towlasnieja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:46   #2
wiola05111991
Raczkowanie

Dot.: jak rozjasnic ciemny braz? POMOCY

mam ten sam problem.. i tez mi niestety nie pasuje(
wiola05111991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 20:57   #3
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Ja myślę, że z czasem jak Casting będzie schodził to rozjaśni bardzo włosy. Swojego czasu farbowałam oberżyną, która wychodziła prawie czarno, ale moej anturalne to ciemny brąz. Z upływem czasu włosy stały się jasno-brązowe i po castingu mogę użyć teraz jaśniejszych farb
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:13   #4
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez towlasnieja Pokaż wiadomość
Witam. Ostatnio ufarbowalam wlosy kemem koloryzujacym Loreal Casting Creme Gloss kolor brąz i wyszedł mi czarny prawie!! Kolor naprawde ladny, ale mi nie pasuje gdyz mam kjasna karnacje i piegi , dlatego prosze pomozcie mi, co zrobic zeby je rozjasnic? myslalam nad kupnem loreal recital preferance kolor naturalny szatyn czy cos takiego, . one podobno sa rozjasniajace. Jak myslicie co powinnam zrobic???
Słuchaj, miałam dokładnie taką samą sytuację jak Ty w zeszłe wakacje. Kupiłam Casting brąz, zafarbowałam cała w skowronkach, że będę brunetką przez wakacje, a potem to się zmyje i...nie zmyło się ani troszeczke No i musiałam w końcu zacząć farbować odrosty, bo przy moim jasnym, popielatym brązie były strasznie widoczne W końcu wspaniałomyślnie zafarbowałam naturalnym szatynem loreal recital preferance i efekt był taki, że ciemny brąz pozostał tak samo ciemny, jedynie odrosty zrobiły się jakieś takie rudawe Z tego wniosek, że ta farba, owszem ultrarozjaśnia, ale tylko włosy naturalne.
No i cóż, do dzisiaj mam na głowie ciemny brąz...
Stary 2008-08-24, 21:14   #5
backie
Zakorzenienie

Castingi wychodzą ciemniejsze.
Ja również kiedyś miałam z nimi potknięcie, ale na szczęście nie zrobiłam tego farbą trwale koloryzującą i po kilkunastu myciach nie było problemu.

Może dekoloryzacja?
Wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+dekoloryzacji

backie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości