Problem z balejażem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-25, 10:06   #1
OLALOLA22
Przyczajenie

Problem z balejażem

Hej proszę o poradę jakie kolory balejażu wybrać. Mam jasna karnację chociaz ostatnio coraz lepiej i ladniej sie opalam na jasny zloty braz, piegi oraz niebieskie oczy. Naturalny kolor mojej skóry to cieply brzoskwiniowy odcien natomiast naturalny kolor moich wlosow hmmm... sredni braz. Od pewnego czasu farbuje sie na ciemno-czekoladowy braz ale juz mi sie znudzil i chcialabym cos zmienic. Obecnie mam dlugie wlosy po trwalej wiec sa krecone i chcialabym dodac im oraz swojej twarzy troche blasku zdecydowalam sie na balejaz ale to moj pierwszy raz i zupelnie nie wiem jakie kolory dobrac myslalam o odcieniach jasny zloty kasztan (braz) karmel moze jakis bardzo ciemny blond ale nie wiem czy w takich wersjach kolorystycznych byloby mi dobrze bo nigdy nie mialam jasnych wlosow. Chcialabym dobrac jakies 3 pasujace do siebie w moim przypadku kolory bardzo prosze o porade bede wdzieczna
OLALOLA22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 04:17   #2
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Problem z balejażem

oszczedzaj wlosy po trwalej ja bym powiedziala
zuni jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości