a może by tak cosik zmienić? :D jakiś pomysł na moją metamorfozę? :> pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-15, 18:40   #31
Elie
Rozeznanie

Dot.: a może by tak cosik zmienić? :D jakiś pomysł na moją metamorfozę? :> pomocy!

Ale to chyba jednak ręka i oko fotografa dają ten efekt, zdjecia wyglądają naprawdę profesjonalnie, marzy mi się taka sesja
Sorry za OT w Twoim temacie, ale nie mogłam się powstrzymać
Stary 2008-10-15, 18:42   #32
The Angel Of Darkness
Raczkowanie

Dot.: a może by tak cosik zmienić? :D jakiś pomysł na moją metamorfozę? :> pomocy!

hej można się podłączyć? według mnie super wyglądasz na 3 zdjęciu,na tych na samej górze bardzo ładnie jest Ci w krótkich włoskach,uważam że ciekawie by było gdybyś je ścieła na boba,troszeczke rozjaśmiła i dodała kilka refleksówpoza tym super i ten naturalny makijażekstra
The Angel Of Darkness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:44   #33
The Angel Of Darkness
Raczkowanie

wogóle na tych ostatnich efekt jest powalający śliczne fale na włosach
The Angel Of Darkness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 20:34   #34
catarsis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Ale to chyba jednak ręka i oko fotografa dają ten efekt, zdjecia wyglądają naprawdę profesjonalnie, marzy mi się taka sesja
Sorry za OT w Twoim temacie, ale nie mogłam się powstrzymać
nic nie szkodzi na temat fotografii wypowiem się chętnie zawsze i wszędzie

Cytat:
Napisane przez The Angel Of Darkness Pokaż wiadomość
wogóle na tych ostatnich efekt jest powalający śliczne fale na włosach
dziękuję im mam dłuższe włoski tym ładniej się falują z natury, więc stwierdziłam, że nie będę im w tym przeszkadzać ani prostowaniem ani zakręcaniem na lokówkę i dodatkowo męczyć stawiam na odżywianie wszelkimi maseczkami, olejkami itd i tyle

pozdrawiam
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-10-17 o 16:03 Powód: post pod postem
catarsis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:17   #35
anulcia19871606
Przyczajenie

poprostu bomba! podoba mi sie strasznie!wiesz..ja też popełniłam ten bląd i ufarbowałam na czarno i teraz jak są odrosty, to musze ciągle na czerń farbować
Zdradzisz mi jaki to odcień brązu? jest poprostu rewelacyjny!!!pasuje Ci idealnie!
anulcia19871606 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 10:36   #36
catarsis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anulcia19871606 Pokaż wiadomość
poprostu bomba! podoba mi sie strasznie!wiesz..ja też popełniłam ten bląd i ufarbowałam na czarno i teraz jak są odrosty, to musze ciągle na czerń farbować
Zdradzisz mi jaki to odcień brązu? jest poprostu rewelacyjny!!!pasuje Ci idealnie!
to nie do końca brązik tylko stonowany kasztan taka rudawość, farba feria L'oreal P50 coś z bursztynem w nazwie i taka modelka z grzywką na opakowaniu ślicznie wychodzi ale niestety z dekoloryzowanych włosów szybko się zmywa - na szczęście na naturalny jasno-złotawy brązik (przynajmniej z moich włosków )
a, że tak jeszcze zapytam - jaki jest Twój naturalny kolorek? bo moj to ciemny brąz i w sumie odrostów z czerni nie było widać jakoś straaasznie i jakbym była cierpliwa to bym to mogła przeczekać aż odrosną, ale jednak zdecydowałam się na dekoloryzację hehe i w tej chwili już nie żałuję choć najpierw byłam w szoku...

pozdrawiam!
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości