szampon joanna ultra color system - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-05, 08:00   #31
braworka
Zakorzenienie

Dot.: szampon Joanny

weź oba, cena niska.
braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:29   #32
L_E_N_A_
Przyczajenie

Question Dot.: szampon joanna ultra color system

cześć czy ktoś używał ten szampon na włosy ciemne z czerwonymi refleksami? Wyczytałam w necie, że właśnie ten szampon niweluje rudości a o taki efekt właśnie mi chodzi..
L_E_N_A_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:27   #33
dzastjust
Przyczajenie

Red face Dot.: szampon joanna ultra color system

Używałam go gdy pomalowalam pasemka i niektore wyszly mi żółte i pomarańczowe, zolty ładnie sie zrobił popielaty natomiast pomaranczowy nie zrobi sie popielaty... Bo szampon nie dziala jak farba, ale zrobił sie taki brudny, szarawo-rudy wiec juz tak nie raził po oczach całosc wygladala tak ze po prostu moglam wyjsc na ulice nie rzucało sie w oczy, mi bardzo pomógł. Ostatnio znow farbowalam wlosy... znow zolta poswiata.... zobaczymy co tym razem potrafi ten szampon... Ogolnie nie mozna na niego narzekac bo poprawia humor i jestem wdzieczna za niego Joannie Dodatkowo kusi cena, kupilam kiedys z innej firmy drozszy szampon lecz on nie dawał rezultatow... Trzeba pamietac ze szampon ten wysusza i trzeba nawilzyc pozniej wlosy, no i rzeczywiscie nowo pomalowane pija niebieski ale tak juz po miesiacu mozna spokojnie nalozyc go na wlosy i potzymac 15 minut aby odswiezyc kolor
dzastjust jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:09   #34
akna666
Przyczajenie

Dot.: szampon joanna ultra color system

coz, na mnie ten szampon nie działa tak dobrze...lecz wlasnie po tym szamponie moje wlosy robią sie niebieskie. zadna platyna, odrosty są nadal tak jak byly zolte a reszta glowy ma bladoniebieski kolor...
akna666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 23:29   #35
Avanka
Raczkowanie

Ja dzisiaj go zakupiłam. Włosy mam w kolorze złotego ciemnego blondu (efekt schodzenia z czarnych włosów) i jak narazie efektu nie widzę. Włosy nadal mają złotawo-żółtą poświatę. Liczę, że efekt ukarze się wraz z kolejnym myciem Jest on może w Rossmanie? Bo ja go znalazłam w osiedlowym sklepiczku
a facet nie ten.

Avanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:16   #36
secretit
Raczkowanie

Jest kilka rodzajów tego szamponu, przynajmniej ja kiedyś miałam inny (napewno inne opakowanie), miałam również z firmy Wella. Co by się wydawało, że powinien być lepszy (uważam welle za lepszą markę od joanny) to ku mojemu zaskoczeniu Joanna była lepsza. Po szamponie Welli miałam przesuszone włosy, dlatego używałam go od czasu do czasu. A Joanne można używać non stop. Po dłuższym stosowaniu efekt napewno jest widoczny, ale stopniowy dlatego trudno go zobaczyć po każdym myciu.
secretit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:00   #37
aniuta26
Zadomowienie

Świetny szamponik bo naprawdę niweluje żółć na włosach, ja go stosuję przy każdym myciu, z tym że,przy pierwszym używam innego szamponu a przy drugim podejściu właśnie joanną,lecz trzeba pamiętać aby po zastosowaniu użyć pożądnej maski lu odżywki gdyż może wysuszać
Stary 2010-08-20, 15:20   #38
tokara90
Przyczajenie

Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów rozjaśnianych(..)NA WLOSY RUDE FARB.

WITAM. jestem naturalna blondynką, od roku farbuje wlosy na rudy kolor ..wczesniej ciemny teraz jasny. kupilam ten szampon jak w tytule zeby mi torche rozjasnic te wlosy , zeby po jakims czaasie"wpadały" w blond. jak myslicie, da rade ? bo nie chce ich niszczyc jeszcze bardziej ;/ Jest napisane ze eliminuje zolty kolor..
tokara90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 22:22   #39
GrassIsGreener
Raczkowanie

Dot.: Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów rozjaśnianych(..)NA WLOSY RUDE FA

Cytat:
Napisane przez tokara90 Pokaż wiadomość
WITAM. jestem naturalna blondynką, od roku farbuje wlosy na rudy kolor ..wczesniej ciemny teraz jasny. kupilam ten szampon jak w tytule zeby mi torche rozjasnic te wlosy , zeby po jakims czaasie"wpadały" w blond. jak myslicie, da rade ? bo nie chce ich niszczyc jeszcze bardziej ;/ Jest napisane ze eliminuje zolty kolor..
Ten szampon nie rozjaśnia włosów tylko ochładza kolor. Zależy jaki masz ten odcień rudego, ale nie liczyłabym na to
Stary 2011-09-21, 23:22   #40
MalwinaM
Przyczajenie

Dot.: Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów rozjaśnianych(..)NA WLOSY RUDE FA

Hej Dziewczyny,
wiele czytałam o tym szamponie i niektóre osoby pisały, że po farbowaniu włosy "piją" niebieski kolor. Jestem więc ciekawa ile trzeba odczekać po farbowaniu żeby go bezpiecznie użyc ?
dzastjust napisała, że po miesiącu ale naprawdę trzeba czekać tak długo ? :O
Proszę o odpowiedź strasznie chcę użyć szamponu ale boję się niebieskiego koloru
MalwinaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:43   #41
Falbanaa
Przyczajenie

swieza wypowiedz jakby ktos byl zainteresowany:
moj naturalny kolo wlosow - ciemny mysi blond
zawsze chodzilam do fryzjera ktory nakladal mi na glowe pasemka , tam gdzie mieszkalam wczesniej po dlugich poszukiwaniach w koncu znalazlam super fryzjerke ktora robila mi pasma nie tylko rozjasniaczem ale w kilku kolorach blondu i co dziwne nie niszczyla mi wlosow, niestety po zmianie miejsca zamieszkania bylam w kropce gdzie tu isc i zrobic wlosy. Widzac u kolezanki ladny kolor wzielam numer i sie umowilam, Pani mysle z wygody zaproponowala mi zamiast samych pasem kolor i pasemka. Ogolnie wygladalo to oki mimo ze pasemka mialam troche jak czapke tylko na czubku glowy ;/ a wlosy mialam bardzo zniszczone. Nietstey jak to bywa z kolorem szybko pojawil sie odrost a owa Pani skasowala wiecej niz obiecywala bo mimo ze jej mowilam ze mam grube wlosy nie sadzila ze az tak ;p . Stwierdzilam wiec ze farbne sie sama.
Akcja 1 - miodowy blond londy- po farbowaniu kolor ciemny blond z rudym polyskiem i szarym na moich uprzednio farbowanych jasnych pasemkach, szybkie spluwanie koloru do mocno miodowego rudego blondu ;/
akcja 2- zeby bylo jasniej i mniej miodowo szampanski blond -londy , zadnej roznicy po farbowaniu, splukiwal sie ladniej bo mniej miodowo ale dalej byl dosc ciemnym blondem;/
akcja 3- schwarzkopf-natural&easy jasny srebrny blond 522 - myslalam ze troche stlumi te poprzednie rudosci, ale ku mojemu zdziwieniu mocno rozjasnil glowa piekla no i wyszlo hmm moja mama twierdzi ze slonecznie ale dla mnie troche budyn, zaczelam sie zastanawiac czy nie pasuje mi jasny jednolity blond czy ten odcien chociaz zawsze myslalam ze wlasnie sloneczny cieply blond do mnie pasuje
akcja 4- po zaglebieniu sie na wizarzu w tematyke zoltego blondu polecialam do rossmana po szampon ultra color system joanny, jakby ktos chcial to w rossmanie nie kupi, Pani mowila ze wycofali;p dostalam go w superfarmie umylam 2x i nie wiem czy to kwestia wiary w znikniecie zolci ale wydaje mi sie ze kolor jest lepszy, napewno nie platyna ani nic siwego, troche taki beż ale jak dla mnie dalej za zolty, co do niszczenia wlosow to moje sa z natury lekko krecone i suche i faktycznie po tym szamponie zrobily sie tempe i sie placza mimo uzycia odzywki ;/ chce uzywac dalej zeby zejsc z tego zoltego ale troche obawiam sie siana na glowie. Mama sie smieje ze juz wydalam w sumie tyle kasy ze bym przyjechala do niej i zrobila wlosy u byles fryzjerki, ale cusz czlowiek zawsze madry po szkodzie
Falbanaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości