Błagam o pomoc - jaka fryzura dla mnie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-26, 18:45   #1
mrufka53
Przyczajenie

Błagam o pomoc - jaka fryzura dla mnie???

Witam. Kompletnie nie mam pojęcia, jaka fryzura będzie mi pasować http://fryzjerzy.com/forum/images/sm...n_rolleyes.gif Mam blond do ramion, przedziałek pośrodku. mam 16 lat i mocno przetłuszczające się włosy - muszę je myć co 1-2 dni. Do tego są cienkie, przyklapnięte. Mam duże uszy, a na dodatek prawe odstaje, dlatego czesanie w kucyk odpada i potrzebna mi fryzura z rozpuszczonymi włosami, dająca się łatwo układać. Zazwyczaj myję włosy wieczorem i kładę się z mokrymi. Może jakies pianki, preparaty? Ostatnio dermatolog przepisał mi szampon na przetłuszczające sie włosy Pharmaceris. Mam 'falujące' włosy, czasem prostuję je prostownicą, ale taką zwykłą. Zastanawiam się, czy preparaty prostujące to dobry pomysł. Uprzejmie proszę o odpowiedź http://fryzjerzy.com/forum/images/smiles/icon_smile.gif
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1917.jpg (67,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1915.jpg (69,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.JPG (47,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2415.jpg (58,7 KB, 79 załadowań)
mrufka53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:09   #2
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka
Dot.: Błagam o pomoc - jaka fryzura dla mnie???

po pierwsze - nie kładz sie spac z mokrymi włosami. To je bardzo niszczy.Po drugie zainwestuj w dobrą odzywkę, najlepiej profesjonalna. Polecam tez maskę Wax dostępną w aptece, wiele dziewczyn z forum ją sobie chwali (wiele informacji znajdziesz na podforum fryzjerskim)
Kolorku włosów bym nie zmieniala, natomiat jesli chodzi o fryzurę, to wg mnie ładnie byloby ci w grzywce na bok, wlosy wycieniowalabym na całej dlugości aby łatwiej się falowały. Jak mialam dlugie włosy, to wgniatalam piankę w lekkko wilgotne włosy i pozwalalam im doschnąc. Slicznie sie skrecaly. Wg mnie to będzie dla ciebie idealne rozwiazanie
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:11   #3
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo

polecałabym taką fryzurkę:

mam identycznej kondycji włosy.. cały opis twoich włosów pasuje do mnie xD tak więc naprawdę polecam, bo mam taką samą fryzurkę i układa się suuuuper! i nie myśl że będzie się najkrótsza warstwa podkręcać, bo nawet jeśli to wygląda to ładnie w połączeniu z grzywką na bok. na prawdę polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0283537316.jpg (32,0 KB, 42 załadowań)
lovellyhippo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:31   #4
mrufka53
Przyczajenie

No tak, tylko że przy tej fryzurce musiałabym codziennie bawić sie w prostowanie...

Hawrodytka, chyba zrobię tak jak mówisz. A pianka nie poskleja mi włosów? To prawda, że najlepiej wczesywać ją 3 cm od nasady?
Stary 2008-08-26, 20:25   #5
adomajka
Wtajemniczenie

a ja nie wiem cemu widze Cie w jasniejszym blondzie bo masz ladna buzke i to by ja jeszcze podkreslilo
adomajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:53   #6
mrufka53
Przyczajenie

hehe no dzieki dzieki ;]

Aha, dziewczyny, poradźcie mi jeszcze proszę co z przedziałkiem... Zostawić tak jak jest? Bo myślałam o takim 'od środka', ale ni wiem, czy będzie pasował... Aha, a włosy mocno skrócić?
Stary 2008-08-27, 20:03   #7
katttkaa
Zadomowienie

grzywkę zrób sobie koniecznie i nie szukaj kosmetyków by prostować włosy lecz lepiej takich które podkreślają loki i fale... dzięki takim kosmetykom ładnego blasku nabiorą fale i będą ładnie wyglądać a nie warto prostowac( zwykła prostownica strasznie niszczy) a kosmetyki prostujace cuda i tak nie zdzialaja jeśli włosy naturalnie sie falują..
katttkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:20   #8
magd00sinek
Zakorzenienie

Hej.

Po pierwsze bardzo ładna jesteś, taka oryginalna, figura też świetna - zazdraszczam
Masz moim zdaniem urodę modelki, i 'to coś' Kojarzysz mi się trochę z Gemmą Ward na pierwszym zdjęciu. Na twoim miejscu spróbowałabym wysłać fotki do paru agencji

Jeśli chodzi o fryzurę to pierwsze co mi się rzuca w oczy to to, że przedziałek nie powinien być na środku, lecz z boku. Mało osób wygląda dobrze w przedziałku na środku głowy.

Widziałabym cię w grzywce na bok, albo delikatnej 'pełniejszej' grzywce, ale nie prostej lecz układającej się na skos. Twoje naturalne fale są bardzo ładne więc nie warto ich psuć, proponuję na co dzień prostować grzywkę która zazwyczaj bez prostownicy ani rusz, a resztę włosów zostawiać właśnie taką pofalowaną.

Załączam kilka przeróbek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (35,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w2.jpg (43,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w3.jpg (36,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w4.jpg (33,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w5.jpg (72,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w6.jpg (35,5 KB, 7 załadowań)
Stary 2008-08-28, 23:20   #9
magd00sinek
Zakorzenienie

Miało być na czwartym zdjęciu, machnęłam się a tu niestety nie ma edycji
Stary 2008-08-29, 21:03   #10
mrufka53
Przyczajenie

Kurde, magd00sinek, normalnie mocno mnie w tej chwili dowartościowałaś Co prawda już parę osób mi mówiło że nadaję się na modelkę (haha, śmiech na sali) ale i tak z moją samooceną niestety krucho... Fryzury z pierwszej i ostatniej foty są świetne - właśnie o czymś takim myslałam, tylko że nieco krótsze. Co do tego prostowania to może rzeczywiście macie rację i nie ma co prostować na siłę.

Jutro idę do fryzjerki. Mam nadzieje że mnie nie skrzywdzi ;pp Po powrocie obowiązkowo wstawię foty. Dzięki za rday, jesteście wielkie
Stary 2008-08-29, 21:31   #11
magd00sinek
Zakorzenienie

No widzisz, to może warto spróbować z tym modelingiem/fotomodelingiem, oczywiście jeśli by cię to interesowało I do 'kruchej' samooceny podstaw absolutnie nie masz!

Trzymam więc kciuki za nową fryzurę i czekam na fotki Pozdrawiam.
Stary 2008-08-31, 13:02   #12
mrufka53
Przyczajenie

Zrobiłam to. Wreszcie. (ale za 18 zł - zdzierstwo). Myślałam że trochę inaczej to wyjdzie... Że ta grzywka będzie taka bardziej 'na bok'. Ale chyba nie jest tak tragicznie, co? Pierwsze zdjęcie jest pare godzin po wyjściu od fryzjera, dodatkowo prostowałam jeszcze w domu. A drugie tak 'na żywca', wczoraj wieczorem umyłam, wysuszyły się naturalnie, a rano tylko uczesałam.
Stary 2008-08-31, 13:05   #13
mrufka53
Przyczajenie

gapa ze mnie, zapomniałam o załączniku Aha, jakość jest okropna, ale to dlatego że z komy robione... I jestem bez makijażu żadnego, więc się nie przestraszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01080.JPG (9,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01092.JPG (8,3 KB, 22 załadowań)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości