Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-09, 21:00   #3151
Narek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
bo tutaj panuja moda na proste dluugie wlosy, a mi sie podoba Twoje ciecie, kolor, skret i ogolnie widac ze jestes ladna dziewczyna strasznie bym chciala takie miec:P
Ciężko jest mówić o jakiejkolwiek modzie, bo wątpię, że dziewczyny specjalnie wklejają tylko proste włosy

Kropcia, masz przepiękne włosy Świetna fryzura, cudowne loczki- tych najbardziej zazdroszczę

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline  
Stary 2010-06-09, 21:40   #3152
Arrasando
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Na tej stronie po niemiecku co podałyście w wiekszosci są tylko opisy ile włosów obcięto dziewczynom itp a przy zakładce "pielęgnacja" weszłam w "mycie" i nic nowego nie jest napisane ( nie gorącej wodzie, delikatne szampony, przed myciem włosy rozczesać ). Nie czesać mokrych włosów, nie suszyć bardzo mokrych suszarką.. czyli wszystkie triki znane na wizazu Polecają oleje takie jak kokosowe, jojoba i jakich z jakiegos korzenia, nie kojarze ( klettenwurzel ). A niestety najciekawsza moim zdaniem zakładka ( mieszanki do zrobienia samemu ) mi się nie chce otworzyc
dzięki wszystkim czyli praktycznie wszystko to co jest na wizażu
..`
Arrasando jest offline  
Stary 2010-06-09, 21:52   #3153
Gween
Rozeznanie

Kropciu piękne włosy! I świetna grzywka, bardzo ładnie komponuje się z lokami. Chętnie bym Ci "ukradła" te włosy w zamian za moje prościzny

Gween jest offline  
Stary 2010-06-09, 23:18   #3154
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
kropcia007, gdzie mogę zobaczyć Twoje włosy?
kilka postów wyżej

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
bo tutaj panuja moda na proste dluugie wlosy, a mi sie podoba Twoje ciecie, kolor, skret i ogolnie widac ze jestes ladna dziewczyna strasznie bym chciala takie miec:P
Cytat:
Napisane przez Narek
Kropcia, masz przepiękne włosy Świetna fryzura, cudowne loczki- tych najbardziej zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Kropciu piękne włosy! I świetna grzywka, bardzo ładnie komponuje się z lokami. Chętnie bym Ci "ukradła" te włosy w zamian za moje prościzny
Dziękuję Wam bardzo Włosków nie oddam

Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-10, 10:06   #3155
Olimpiamiko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
a ja jeszcze nie mogę się przekonać do moich loków.. chciałabym mieć proste i nie rozumiem jak ktoś może chcieć loki zamiast prostych

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline  
Stary 2010-06-10, 10:33   #3156
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość
a ja jeszcze nie mogę się przekonać do moich loków.. chciałabym mieć proste i nie rozumiem jak ktoś może chcieć loki zamiast prostych
Jeszcze 2 lata temu nie lubiłam kręciołków namiętnie prostowałam ...
Ale to dlatego, że nie dbałam prawidłowo o moje włosy... Teraz gdy dbam jak trzeba moje włosy mnie zaskakują że tak ładnie wyglądają naturalne mam nad nimi co raz większą kontrolę, polubiłam sie z nimi nie prostowałam od zimy a w zimie tylko ze 3 razy 2 na impreze i raz by sprawdzic jakiej są długości

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-10, 11:11   #3157
Magdalenka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Ale to dlatego, że nie dbałam prawidłowo o moje włosy... Teraz gdy dbam jak trzeba moje włosy mnie zaskakują że tak ładnie wyglądają naturalne mam nad nimi co raz większą kontrolę, polubiłam sie z nimi nie prostowałam od zimy a w zimie tylko ze 3 razy 2 na impreze i raz by sprawdzic jakiej są długości

Masz ladnie naturalnie krecone wlosy,szkoda prostowac,tylko dbac
Ja mam proste wlosy nie stety nie podatne zbytnio na skret...
Magdalenka22 jest offline  
Stary 2010-06-10, 13:37   #3158
Ombligo
Zadomowienie

Cytat:
kilka postów wyżej
Rzeczywiście, ślepa jestem :P. Śliczne są

Edytowane przez Ombligo
Czas edycji: 2010-06-10 o 13:42
Ombligo jest offline  
Stary 2010-06-10, 13:47   #3159
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Masz ladnie naturalnie krecone wlosy,szkoda prostowac,tylko dbac
Ja mam proste wlosy nie stety nie podatne zbytnio na skret...
ale Twoje tez są takie zadbane i ładne tylko takie długie, za długie? Ale każdy lubi inaczej Podziwiam

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-10, 13:49   #3160
*piękna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam wstawiam zdjęcia zrobione po zafarbowaniu castingiem. Wyrównał mi ładnie kolor, szczególnej zmiany nie ma. Zaraz po farbowaniu były rude i były śliczne. Henna bym takiego koloru nie otrzymała niestety.

1,3 bez flesza
2 z fleszem
Piękne

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

A co to za kolor?

*piękna jest offline  
Stary 2010-06-10, 14:41   #3161
Magdalenka22
Raczkowanie

Cytat:
ale Twoje tez są takie zadbane i ładne tylko takie długie, za długie? Ale każdy lubi inaczej Podziwiam
Dziekuje
Stary 2010-06-10, 15:07   #3162
Ninedin
Zakorzenienie

Dziewczyny, jak ja patrzę na Wasze włosy to normalnie --->
Długość macie imponującą Zazdroszczę
Stary 2010-06-10, 15:16   #3163
Charlotte95
Wtajemniczenie

A to czesanie przed myciem to Wy tez stosujecie? Prostowłose, czy tylko kręciołki? Co to daje? Nigdy o tym nie słyszałam (to znaczy tylko dla zakręconych)
Charlotte95 jest offline  
Stary 2010-06-10, 15:18   #3164
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Ja mam proste włosy i czeszę je przed i po myciu. Daje to brak kołtunów.
Lisbeth jest offline  
Stary 2010-06-10, 15:35   #3165
Magdalenka22
Raczkowanie

Ja rozczesuje wlosy przed myciem natomiast nigdy bezposrednio po umyciu kiedy wlosy sa mokre poniewaz mokre wlosy sa podatniejsze na uszkodzenia.
Stary 2010-06-10, 15:45   #3166
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Ja rozczesuje wlosy przed myciem natomiast nigdy bezposrednio po umyciu kiedy wlosy sa mokre poniewaz mokre wlosy sa podatniejsze na uszkodzenia.
a widzisz kręconych nie czesze się na sucho, bo cały skręt szlag trafi i w ogóle ciężko takie loki rozczesać. Ja czeszę tylko po myciu gdy są mokre grzebieniem z dużymi zębami.

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-10, 15:52   #3167
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A to czesanie przed myciem to Wy tez stosujecie? Prostowłose, czy tylko kręciołki? Co to daje? Nigdy o tym nie słyszałam (to znaczy tylko dla zakręconych)
Ja prostowłosa zawsze dokładnie szczotkuję przed myciem. dzieki temu nie robią sie kołtuny i włosy nie są poplątane po myciu. Mokrych nie czeszę. Tylko paluchami je trochę przeczesuję i układam.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2010-06-11, 14:04   #3168
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
eh pozazdrościć tego pogodzenia się z włosami.
na pewno już pisałaś nie raz, ale możesz zdradzić jak je pielęgnujesz? dużej ilości specyfików używasz?

ja zawsze rozczesuje włosy przed myciem, zdecydowanie wygodniej się myje i nie wyobrażam sobie myć ich bez rozczesywania. po umyciu podobnie jak kocurzyca delikatnie przeczesuję palcami.

ja znowu niej estem zadowolona ze swoich włosów, nie wiem co im się stało, własnie mi schna po myciu, sa straszne, wywijaja sie nie wiadomo jak, niby nie sa napuszone, ale tak jakby troche :/ wygladam jak strach na wroble
Cogata jest offline  
Stary 2010-06-11, 14:37   #3169
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
eh pozazdrościć tego pogodzenia się z włosami.
na pewno już pisałaś nie raz, ale możesz zdradzić jak je pielęgnujesz? dużej ilości specyfików używasz?
No pisałam, pisałam Wklejam więc to co ostatnio w prywatnej wiad odpisywałam:
A więc włosy myję co 3 dni metodą omo czyli odrzywka-mycie(szamponem)-odżywka/maska
Co 2 tyg używam szampony z sls by zmyć silikony które są w niektórych moich odżywkach a normalnie myję babydreamem. Oleje nakładam na każdą noc przed myciem włosów rano je zmywam szamponem lub nakładam wax (on ma sls więc nie ma wtedy konieczności użycia szamponu) Szampon z sls rozcieńczam w kubeczku z wodą i dopiero myję skalp i włosy. Po szamponie/waxie daję jakąś odżywkę lub maskę, zostawiam na kilka minut po czym spłukuję. W ociekające wodą włosy daję odrobinkę odżywki bez spłukiwania zawijam w t-shirt (bawełniany) odciskam w niego wodę, przeczesuje włosy ugniatam chwilkę z nivea flexible curls i zawijam na 15 minut w turban (patrz plunking http://www.youtube.com/watch?v=0kM6SPccp58) rozwijam chwilkę ugniatam i zostawiam do wyschnięcia-nie suszę suszarką. Gdy włosy wyschną i są troszkę suche to biorę odrobinkę olejku kokosowego, rozcieram w dłoniach i we włoski, lub trochę zelu różowego z rossmanna z żelem aloesowym palomy.
Na drugi dzień włosy po nocy wyglądają różnie więc mieszam żel z wodą i aloesem lub z odrobinką jakiejś odżywki bez spłukiwania i spryskuję taką mieszanką włosy-ugniatam.
Kosmetyki których używam:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=3036

wystarczyłoby oczywiście o wiele mniej kosmetyków do włosów lecz ja nie potrafię się im oprzeć ...

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-11, 15:23   #3170
malvin
Raczkowanie

Cytat:
No pisałam, pisałam Wklejam więc to co ostatnio w prywatnej wiad odpisywałam:
A więc włosy myję co 3 dni metodą omo czyli odrzywka-mycie(szamponem)-odżywka/maska
Co 2 tyg używam szampony z sls by zmyć silikony które są w niektórych moich odżywkach a normalnie myję babydreamem. Oleje nakładam na każdą noc przed myciem włosów rano je zmywam szamponem lub nakładam wax (on ma sls więc nie ma wtedy konieczności użycia szamponu) Szampon z sls rozcieńczam w kubeczku z wodą i dopiero myję skalp i włosy. Po szamponie/waxie daję jakąś odżywkę lub maskę, zostawiam na kilka minut po czym spłukuję. W ociekające wodą włosy daję odrobinkę odżywki bez spłukiwania zawijam w t-shirt (bawełniany) odciskam w niego wodę, przeczesuje włosy ugniatam chwilkę z nivea flexible curls i zawijam na 15 minut w turban (patrz plunking http://www.youtube.com/watch?v=0kM6SPccp58) rozwijam chwilkę ugniatam i zostawiam do wyschnięcia-nie suszę suszarką. Gdy włosy wyschną i są troszkę suche to biorę odrobinkę olejku kokosowego, rozcieram w dłoniach i we włoski, lub trochę zelu różowego z rossmanna z żelem aloesowym palomy.
Na drugi dzień włosy po nocy wyglądają różnie więc mieszam żel z wodą i aloesem lub z odrobinką jakiejś odżywki bez spłukiwania i spryskuję taką mieszanką włosy-ugniatam.
Kosmetyki których używam:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=3036

wystarczyłoby oczywiście o wiele mniej kosmetyków do włosów lecz ja nie potrafię się im oprzeć ...
ojej ile roboty, ale jak widać warto gratuluje wytrwałości
malvin jest offline  
Stary 2010-06-11, 15:26   #3171
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malvin Pokaż wiadomość
ojej ile roboty, ale jak widać warto gratuluje wytrwałości
kwestia przyzwyczajenia i jak widzę efekty i Wasze opinie widzę ze warto i mam motywacj e

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:39   #3172
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
hm.. ciezko mi powiedziec to sa pasemka ... i refleksy...jak chodzi o psemka to fryzjerka laczyla trzy kolory farb.. jak chcesz moge sie dowiedziec dokladnie jakie farby i odcienie

Jeśli pasemka to nie rób sobie kłopotu. Wyglądają bardzo jednolicie i myślałam,że to 1 farbka. Fryzjerów unikam, a sama sobie pasemek nie mam szans zrobić. Ale dziekuję bardzo.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
kwestia przyzwyczajenia i jak widzę efekty i Wasze opinie widzę ze warto i mam motywacj e

Dołączam się. Piękne włosy, super fryzura, luksior połysk, fajna stylizacja i piękna, mądra, wytrwała i chyba dopięta na ostatni guzik dziewczyna. Gratulacje.
majreg jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:56   #3173
MsTseTse
Zadomowienie

Cytat:
Śliczne włosy
Mam kilka pytań
Czy babydream daje rade zmywać oleje?
Myjesz włosy co 3 dni szamponem bez sls lub waxem (czyli delikatne mycie), przed zaczęciem pielęgnacji jakie miałaś włosy suche/przetłuszczające się/normalne? Co ile wtedy myłaś głowę?

MsTseTse jest offline  
Stary 2010-06-12, 09:43   #3174
kropcia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Śliczne włosy
Mam kilka pytań
Czy babydream daje rade zmywać oleje?
Myjesz włosy co 3 dni szamponem bez sls lub waxem (czyli delikatne mycie), przed zaczęciem pielęgnacji jakie miałaś włosy suche/przetłuszczające się/normalne? Co ile wtedy myłaś głowę?
Niektóre oleje zmywa bezproblemowo ale z amlą może być problem ... Powiem tak na początku olejowania miałam problem zmyć oleje szaponem z sls nawet 2 razy myłam i było źle, teraz wystarcza mi babydream lub nawet odżywka, więc wydaje mi się że to kwestia wprawy
Zawsze myłam włosy co 3,4 dni (jak byłam mała to raz w tyg ale to było dawno ) Włosy miałam zawsze suchawe- kręcone mają to do siebie ...
Dziękuję i pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość

Dołączam się. Piękne włosy, super fryzura, luksior połysk, fajna stylizacja i piękna, mądra, wytrwała i chyba dopięta na ostatni guzik dziewczyna. Gratulacje.
Zwariowałam tyle komplementów w jednym poście
Dziękuję

kropcia007 jest offline  
Stary 2010-06-12, 14:27   #3175
caskada
Zakorzenienie

moze nie ma czym ale tez pochwale sie swoimi klaczkami troszke w swoim zyciu wycierpialy(zmiana z czarnego na blond kilka lat temu) i teraz ciagle daze zeby doprowadzic je do doskonaloscizapuszczam i maluje tylko odrosty pasemkami ogolnie jestem zadowolona z nichostatnio mam tylko maly problem z grzywka ktora jest juz dluga i nie moge znalezc stylizacji na nia
ps badzcie tylko laskawe dla nich w ocenie
Stary 2010-06-12, 16:14   #3176
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze nie ma czym ale tez pochwale sie swoimi klaczkami troszke w swoim zyciu wycierpialy(zmiana z czarnego na blond kilka lat temu) i teraz ciagle daze zeby doprowadzic je do doskonaloscizapuszczam i maluje tylko odrosty pasemkami ogolnie jestem zadowolona z nichostatnio mam tylko maly problem z grzywka ktora jest juz dluga i nie moge znalezc stylizacji na nia
ps badzcie tylko laskawe dla nich w ocenie
sliczne sa, kolor rownież
naturalny skręt? taki hmmm seksowny
Stary 2010-06-12, 16:23   #3177
caskada
Zakorzenienie

dzieki naturalnie mam krecone wlosy ale czasami zeby dodac im lepszego efektu wloski z wierchu krece na prostownicy wtedy nie sa takie "trudne" i maja ladny skret..te fotki byly robione dzis przed kompem bez zadnych wymyslnych stylizacji moj codzienny look domowy
Stary 2010-06-12, 16:43   #3178
Lavi92
Zakorzenienie

caskada, zawsze chciałam mieć takie włosy, baardzo ładne
Stary 2010-06-12, 17:48   #3179
Mini007
Zakorzenienie

Moje po raz kolejny
Mini007 jest offline  
Stary 2010-06-12, 18:35   #3180
caskada
Zakorzenienie

piekne wloski jakie lsniace glaciutkie widac ze zdrowe i zadbane
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości