Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-09, 13:55   #3721
patycek
Rozeznanie

Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Kinpatsu no i ja sie pytam w którym miejscu masz suche włosy
nie dodawaj juz swoich fotek bo moje włosy jak się napatrzą na Twoje to sie zbuntują i wyjdą z siebie
patycek jest offline  
Stary 2010-08-09, 13:57   #3722
neheszta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, dziękuję Co do pielęgnacji podeślę o tym info do Ciebie na PW
mogę też poprosić masz prześliczne te włoski
neheszta jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:00   #3723
kinpatsu
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Kinpatsu no i ja sie pytam w którym miejscu masz suche włosy
nie dodawaj juz swoich fotek bo moje włosy jak się napatrzą na Twoje to sie zbuntują i wyjdą z siebie
Kochana już nie dodaję ^^ Następne zdjęcie będzie jak odrosną, a najlepiej już z całkowicie naturalnymi

neheszta, już się za to biorę

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:38   #3724
kinpatsu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
i ja tez chce, ja tez
Poszło Chociaż Orchideo jestem pewna, że świetnie znasz te metody pielęgnacji, a widziałam Twoje włosy i nie raz się rozpływałam oglądając je

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:56   #3725
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
Poszło Chociaż Orchideo jestem pewna, że świetnie znasz te metody pielęgnacji, a widziałam Twoje włosy i nie raz się rozpływałam oglądając je
jednak czegos im/mi brakuje, ze zawziely sie i nie chca rosnac
jak tak dalej pojdzie, to bede musiala zapuszczac jeszcze 2 lata do wymarzonej dlugosci, o ile w ogole by urosly...
Stary 2010-08-09, 20:17   #3726
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
są śliczne , i bardzo gęste
Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
mi też się strasznie podobają.. ja moge o takich pomarzyć tylko

dzięki dziewczyny
wcale mi się nie wydają gęste głupio było mi je tu wklejać, bo w porównaniu z włosami innych dziewczyn to wstyd ale biorę się za nie teraz znowu ostro

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline  
Stary 2010-08-10, 10:47   #3727
MsTseTse
Zadomowienie

Kinpatsu, może lepiej napisz na wątku, wszystkie chętnie poczytamy

MsTseTse jest offline  
Stary 2010-08-10, 11:20   #3728
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
popieram

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline  
Stary 2010-08-10, 11:23   #3729
anusiuniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana już nie dodaję ^^ Następne zdjęcie będzie jak odrosną, a najlepiej już z całkowicie naturalnymi

neheszta, już się za to biorę

ja też proszę
Stary 2010-08-10, 11:26   #3730
kinpatsu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Ok., tak zrobię, nie chciałam po prostu robić zamieszania w temacie, ale może tak będzie łatwiej Jest to krótki opis mojej pielęgnacji, większość z Was zapewne stosuje się do tych samych zasad, żadnej nowości moje drogie tu nie znajdziecie, wszystko znalazłam na wizażu i stosuję w życiu ^^

1. Żadnego farbowania - skończyłam z tym. Rozjaśniałam włosy, trwało to wiele lat, ostatnie miesiące były przepełnione eksperymentami. Włosy z natury mam dość wytrzymałe i grube, dlatego tak dzielnie znosiły lata rozjaśniania. Zniszczyłam je jednak bardzo, stały się matowe, porowate i bardzo suche. Nie miałam nigdy większego problemu z rozdwajającymi się końcówkami [o dziwo], ale włosy łamały mi się na długości jak suche gałązki... Co także utrudnia zapuszczanie. W tym momencie mam włosy obcięte do ramion, pozbyłam się tej 'łamiącej się' partii, wypadanie również ograniczyło się do minimum. Wiedziałam, że moich rozjaśnionych włosów już nic nie uratuje, żadne odżywianie, nawilżanie, dlatego dbam o ich wygląd wizualny, a cała pielęgnacja wewnętrzna służy moim naturalkom, które powoli odrastają
2. Pielęgnacja od wewnątrz - jeżeli moja wątroba nie wysiądzie pewnego dnia od tych wszystkich suplementów to będzie dobrze Z tych pitnych preparatów codziennie piję pokrzywę, skrzyp polny oraz siemię lniane [przemogłam się]. Pokrzywę i skrzyp parzę razem w dużym kubku, siemię lniane staram się pić między posiłkami, ponieważ jego właściwości osłaniające układ pokarmowy utrudniają wchłanianie substancji [dlatego też najpierw łykam tabletki, a w ciągu dnia piję siemię]. Na chwilę obecną w tabletkach/kapsułkach łykam: biotynę 300ug [2 tabletki dziennie]. olej z wiesiołka 1000 mg [2 kapsułki dziennie], kompleks witamin B wraz z wit. B12 [2 tabletki dziennie], drożdże piwne 500mg [4 tabletki dziennie]. Ilość łykanych przeze mnie pigułek jest niższa od zalecanych na opakowaniach, nie chcę przedobrzyć, poza tym starczają na dłużej. Mam zamiar dorwać jeszcze keratynę z kolagenem w tabletkach w najbliższym czasie, ciężko je dostać osobno, najczęściej występują w złożonych suplementach.
3. Pielęgnacja zewnętrzna - przede wszystkim wymiana kosmetyków, szampon bez parabenów, SLSów glikoli, ftalanów, PEGów, sztucznych kolorów, zapachów, również nie testowany na zwierzętach. Tak samo staram się dobierać odżywki. Głowę staram się myć co drugi dzień, nie codziennie, chociaż mój dermatolog twierdzi, że dwa razy w tygodniu jest najzdrowiej, ale której z nas w dzisiejszych czasach się to udaje... Wystarczy się przejść ulicą, żeby kurz i spaliny samochodowe osadziły się na włosach, nie mówiąc już, że jest lato, włosy się przetłuszczają. Włosy myję w wodzie ciepłej, staram się myć systemem OMO, ostatecznie spłukuję wszystko wodą wręcz lodowatą [da się poczuć różnicę]. Po takim myciu lubię położyć na głowę np. maseczkę BioVax, którą trzymam pod folią i ręcznikiem i w między czasie grzeję suszarką. Po spłukaniu [również w wodzie zimnej] owijam włosy delikatnie w ręcznik, po ściągnięciu go używam sprayu termoochronnego. Kiedy włosy nieco przeschną przeczesuję je grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. Suszę suszarką, aczkolwiek staram się to robić zimnym strumieniem powietrza, nie zawsze jednak mam na to czas. Po wysuszeniu włosy przeczesuję i zostawiam same sobie, nie modeluję, nie prostuję. Jedną z metod pielęgnacji, którą pokochałam od pierwszego wejrzenia jest olejowanie. I tu podobnie jak z myciem - co drugi dzień wieczorem przed spaniem, nakładam olej na włosy suche, zaczynam od skalpu, robię dokładny masaż, potem rozprowadzam go na całej długości włosów, nakładam go dużo, aż niekiedy po mnie ścieka, ale lubię mieć pewność, że nie pominęłam żadnego włosa Następnie wiążę włoski w mały warkoczyk i tak idę spać. Rano myję głowę z oleju, w moim przypadku zwykłe mycie wystarcza w zupełności by usunąć olej. Moim faworytem jest oczywiście olej kokosowy, lubuję się także w oliwie z oliwek. Oprócz olei nakładam na włosy także siemię lanine [dokładnie takie samo jak to które piję, też ten glut] mniej więcej raz, dwa razy w tygodniu na około 2h przed myciem. Niesamowicie zmiękcza mi włosy.

To chyba tyle z tych ważniejszych rzeczy, założę się, że to wszystko wiecie i zapewne wiele z Was to wszystko stosuje i nawet dwa razy więcej każdym razie ta pielęgnacja moim włosom bardzo służy, wizualnie farbowańcom i naturalkom w każdym calu Fryzjerka, która ostatnio obcinała mi włosy chwaliła mój odrost [pomimo, że to dopiero ledwo ponad 3cm], powiedziała, że włosy rosną grube, mocne i gładkie, staram się uporać także jakoś z moimi 'baby hair' które ostatnimi czasy rosną na potęgę

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-10, 12:24   #3731
anusiuniaa
Zakorzenienie

A możesz polecic jeszcze konkretne szampony i odzywki do OMO?
Stary 2010-08-10, 12:43   #3732
kinpatsu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
A możesz polecic jeszcze konkretne szampony i odzywki do OMO?
Na chwilę obecną używam szamponu Tara Smith Straight Away i taką samą odżywkę oraz odżywkę Vitamin A,E,C,H. Z tych pierwszych jestem bardzo zadowolona, z Vitamin też, aczkolwiek mogłaby być lepsza

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-10, 13:01   #3733
anusiuniaa
Zakorzenienie

Dziekuje

oj takich jeszcze nie widziałam...
kupujesz przez all?
Stary 2010-08-10, 13:05   #3734
kinpatsu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
Dziekuje

oj takich jeszcze nie widziałam...
kupujesz przez all?
Nie mieszkam w Polsce Nie wiem też czy można je kupić na allegro. Ja zazwyczaj kupuję w jakimś pharmacy, a Tara Smith jest niekiedy w Tesco w mieście gdzie mieszkam.

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-10, 13:16   #3735
anusiuniaa
Zakorzenienie

no to wszystko wyjaśnia
w takim razie będę uwaznie obserwować półki w tesco
Stary 2010-08-10, 22:38   #3736
lilka00
Wtajemniczenie

A ja dzisiaj byłam u fryzjera i skróciłam włosy sięgające do talii na takie zaraz za ramiona, jaka ulga. Są takie lekkie i zwiewne, czemu nie zrobiłam tego wcześniej . Czuje świeżość i lekkość na swej głowie.
lilka00 jest offline  
Stary 2010-08-11, 09:43   #3737
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam u fryzjera i skróciłam włosy sięgające do talii na takie zaraz za ramiona, jaka ulga. Są takie lekkie i zwiewne, czemu nie zrobiłam tego wcześniej . Czuje świeżość i lekkość na swej głowie.
gratulacje! kolejna 'ostrzyżona'
Stary 2010-08-11, 09:50   #3738
redeyes
Zakorzenienie

Moje włoski po ścięciu
Stary 2010-08-11, 14:00   #3739
Charlotte95
Wtajemniczenie

kinpatsu, nie wiem który raz ktoś Ci będzie truł o to siemię Ale przypomniałaś mi o nim w swoim poście i tylko tak jakbyś mi w żołnierskich słowach napisała, biorę ile tych ziaren, łyżkę? i zalewam je rozumiem gorącą wodą? 1 szklanka? Wrzątkiem? Otrzymuję glut, na włosy na 2 godziny? Skalp tez?
Charlotte95 jest offline  
Stary 2010-08-11, 14:29   #3740
kinpatsu
Rozeznanie

Charlotte95, u mnie wygląda to tak - dwie łyżki siemienia [ziarenka] wrzucam do małego garnka, zalewam wodą i gotuję około 10 min. Powstaje taka śluzowata masa, przelewam tego gluta przez sitko do naczynia, żeby oddzielić go od ziarenek. Czekam, aż przestygnie i gotowe. Nakładam na suche włosy, również na skalp z masażem na 1-2h przed myciem. Potem normalnie myję głowę

redeyes, nie miałam pojęcia, że masz taki duży i śliczny odrost Zapuszczasz naturalne włoski?

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2010-08-11, 15:05   #3741
Denise
Raczkowanie

Cytat:
Ok., tak zrobię, nie chciałam po prostu robić zamieszania w temacie, ale może tak będzie łatwiej Jest to krótki opis mojej pielęgnacji, większość z Was zapewne stosuje się do tych samych zasad, żadnej nowości moje drogie tu nie znajdziecie, wszystko znalazłam na wizażu i stosuję w życiu ^^

1. Żadnego farbowania - skończyłam z tym. Rozjaśniałam włosy, trwało to wiele lat, ostatnie miesiące były przepełnione eksperymentami. Włosy z natury mam dość wytrzymałe i grube, dlatego tak dzielnie znosiły lata rozjaśniania. Zniszczyłam je jednak bardzo, stały się matowe, porowate i bardzo suche. Nie miałam nigdy większego problemu z rozdwajającymi się końcówkami [o dziwo], ale włosy łamały mi się na długości jak suche gałązki... Co także utrudnia zapuszczanie. W tym momencie mam włosy obcięte do ramion, pozbyłam się tej 'łamiącej się' partii, wypadanie również ograniczyło się do minimum. Wiedziałam, że moich rozjaśnionych włosów już nic nie uratuje, żadne odżywianie, nawilżanie, dlatego dbam o ich wygląd wizualny, a cała pielęgnacja wewnętrzna służy moim naturalkom, które powoli odrastają
2. Pielęgnacja od wewnątrz - jeżeli moja wątroba nie wysiądzie pewnego dnia od tych wszystkich suplementów to będzie dobrze Z tych pitnych preparatów codziennie piję pokrzywę, skrzyp polny oraz siemię lniane [przemogłam się]. Pokrzywę i skrzyp parzę razem w dużym kubku, siemię lniane staram się pić między posiłkami, ponieważ jego właściwości osłaniające układ pokarmowy utrudniają wchłanianie substancji [dlatego też najpierw łykam tabletki, a w ciągu dnia piję siemię]. Na chwilę obecną w tabletkach/kapsułkach łykam: biotynę 300ug [2 tabletki dziennie]. olej z wiesiołka 1000 mg [2 kapsułki dziennie], kompleks witamin B wraz z wit. B12 [2 tabletki dziennie], drożdże piwne 500mg [4 tabletki dziennie]. Ilość łykanych przeze mnie pigułek jest niższa od zalecanych na opakowaniach, nie chcę przedobrzyć, poza tym starczają na dłużej. Mam zamiar dorwać jeszcze keratynę z kolagenem w tabletkach w najbliższym czasie, ciężko je dostać osobno, najczęściej występują w złożonych suplementach.
3. Pielęgnacja zewnętrzna - przede wszystkim wymiana kosmetyków, szampon bez parabenów, SLSów glikoli, ftalanów, PEGów, sztucznych kolorów, zapachów, również nie testowany na zwierzętach. Tak samo staram się dobierać odżywki. Głowę staram się myć co drugi dzień, nie codziennie, chociaż mój dermatolog twierdzi, że dwa razy w tygodniu jest najzdrowiej, ale której z nas w dzisiejszych czasach się to udaje... Wystarczy się przejść ulicą, żeby kurz i spaliny samochodowe osadziły się na włosach, nie mówiąc już, że jest lato, włosy się przetłuszczają. Włosy myję w wodzie ciepłej, staram się myć systemem OMO, ostatecznie spłukuję wszystko wodą wręcz lodowatą [da się poczuć różnicę]. Po takim myciu lubię położyć na głowę np. maseczkę BioVax, którą trzymam pod folią i ręcznikiem i w między czasie grzeję suszarką. Po spłukaniu [również w wodzie zimnej] owijam włosy delikatnie w ręcznik, po ściągnięciu go używam sprayu termoochronnego. Kiedy włosy nieco przeschną przeczesuję je grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. Suszę suszarką, aczkolwiek staram się to robić zimnym strumieniem powietrza, nie zawsze jednak mam na to czas. Po wysuszeniu włosy przeczesuję i zostawiam same sobie, nie modeluję, nie prostuję. Jedną z metod pielęgnacji, którą pokochałam od pierwszego wejrzenia jest olejowanie. I tu podobnie jak z myciem - co drugi dzień wieczorem przed spaniem, nakładam olej na włosy suche, zaczynam od skalpu, robię dokładny masaż, potem rozprowadzam go na całej długości włosów, nakładam go dużo, aż niekiedy po mnie ścieka, ale lubię mieć pewność, że nie pominęłam żadnego włosa Następnie wiążę włoski w mały warkoczyk i tak idę spać. Rano myję głowę z oleju, w moim przypadku zwykłe mycie wystarcza w zupełności by usunąć olej. Moim faworytem jest oczywiście olej kokosowy, lubuję się także w oliwie z oliwek. Oprócz olei nakładam na włosy także siemię lanine [dokładnie takie samo jak to które piję, też ten glut] mniej więcej raz, dwa razy w tygodniu na około 2h przed myciem. Niesamowicie zmiękcza mi włosy.

To chyba tyle z tych ważniejszych rzeczy, założę się, że to wszystko wiecie i zapewne wiele z Was to wszystko stosuje i nawet dwa razy więcej każdym razie ta pielęgnacja moim włosom bardzo służy, wizualnie farbowańcom i naturalkom w każdym calu Fryzjerka, która ostatnio obcinała mi włosy chwaliła mój odrost [pomimo, że to dopiero ledwo ponad 3cm], powiedziała, że włosy rosną grube, mocne i gładkie, staram się uporać także jakoś z moimi 'baby hair' które ostatnimi czasy rosną na potęgę
kinpatsu podziwiam Cię naprawdę za wytrwałość w pielęgnacji , jak Ty to wszystko zapamiętujesz , mam na myśli dawkowanie suplementów , 2xdziennie , po 2 kapsułki , 4 tabletki i jeszcze cała lista innych specyfików ze mnie taki leń ,że olejowanie i picie pokrzywy to nielada wyczyn , ojj muszę wziąć z Ciebie przykład i też zacząć jakieś rytuały pielęgnacyjne
Denise jest offline  
Stary 2010-08-11, 15:12   #3742
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
redeyes, nie miałam pojęcia, że masz taki duży i śliczny odrost Zapuszczasz naturalne włoski?
Dziękuję
Tak, marzą mi się już naturalny kolorek na całej długości. wcześniej nie doceniałam popielatego kolorku i temu farbnęłam na czerń, ale głupia byłam..
Stary 2010-08-11, 15:50   #3743
lilka00
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Dziękuję
Tak, marzą mi się już naturalny kolorek na całej długości. wcześniej nie doceniałam popielatego kolorku i temu farbnęłam na czerń, ale głupia byłam..
Też zapuszczam naturalne i teraz po ścięciu już mam praktycznie tylko swoje . Ja umyje to zrobię fotki i wkleję i ocenicie, czy ten mój naturalny kolor jest przystępny, bo powoli zaczyna mnie kusić, żeby pofarbować .
lilka00 jest offline  
Stary 2010-08-11, 15:55   #3744
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
Też zapuszczam naturalne i teraz po ścięciu już mam praktycznie tylko swoje . Ja umyje to zrobię fotki i wkleję i ocenicie, czy ten mój naturalny kolor jest przystępny, bo powoli zaczyna mnie kusić, żeby pofarbować .
zadnego farbowania!
jak bedzie kusic to szamponetka na poprawe humoru i nic wiecej!
Stary 2010-08-11, 16:03   #3745
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

dziewczynki wy walczycie z farbowaniem stosując szapmonetki...
a jak ja mam zrobić?.... jak ja uwielbiam podcinać włosy i mam takie do ramion teraz ale zapuszczam... muszę wytrwać ale jak przyjdzie pokusa to??
nie mogę iść do fryzka, bo marzą mi się piękne włosy do pupci..
poradzcie
Stary 2010-08-11, 16:52   #3746
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Nie farbuj! To strasznie niszczy włosy, a kolorku nigdy nie zlikwidujesz
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Ile ja bym dała by mieć znów swój kolorek..
Stary 2010-08-11, 18:28   #3747
lilka00
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
zadnego farbowania!
jak bedzie kusic to szamponetka na poprawe humoru i nic wiecej!
Cytat:
Nie farbuj! To strasznie niszczy włosy, a kolorku nigdy nie zlikwidujesz
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Ile ja bym dała by mieć znów swój kolorek..
Ok, na razi nic nie robię, chociaż bardzo lubiłam siebie w czarnych włosach, nie farbuje ich od dokładnie 13 miesięcy . Są jeszcze trochę "cieniowane" na końcach widać ciemniejszy kolorek, a mój naturalny to taki kasztanowy brąz. Z przodu mam prosta grzywke w swoim naturalnym kolorze.

Postanowiłam zadbać o swoje włoski, wczoraj kupiłam mgiełkę Radical, bo koleżanka mi bardzo polecała, dzisiaj użyłam i faktycznie nieźle wyglądają, poza tym spróbuje jutro z tym siemieniem i poczytam wieczorem dokładnie Wasz wątek .

Edytowane przez lilka00
Czas edycji: 2010-08-11 o 18:29
lilka00 jest offline  
Stary 2010-08-11, 18:36   #3748
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, na razi nic nie robię, chociaż bardzo lubiłam siebie w czarnych włosach, nie farbuje ich od dokładnie 13 miesięcy . Są jeszcze trochę "cieniowane" na końcach widać ciemniejszy kolorek, a mój naturalny to taki kasztanowy brąz. Z przodu mam prosta grzywke w swoim naturalnym kolorze.

Postanowiłam zadbać o swoje włoski, wczoraj kupiłam mgiełkę Radical, bo koleżanka mi bardzo polecała, dzisiaj użyłam i faktycznie nieźle wyglądają, poza tym spróbuje jutro z tym siemieniem i poczytam wieczorem dokładnie Wasz wątek .
To prawie tyle co ja Za rok już pewnie będę miała swoje naturalki tylko
Masz tak naturalnie proste włoski? Jeśli tak to zazdroszczę.. bo ja mam falowane
Jeżeli chcesz nawilżyć włoski to polecam olejek - Vatika kokos, włoski migiem odżyją
Stary 2010-08-11, 18:43   #3749
lilka00
Wtajemniczenie

Cytat:
To prawie tyle co ja Za rok już pewnie będę miała swoje naturalki tylko
Masz tak naturalnie proste włoski? Jeśli tak to zazdroszczę.. bo ja mam falowane
Jeżeli chcesz nawilżyć włoski to polecam olejek - Vatika kokos, włoski migiem odżyją
Tak, mam naturalnie proste włosy . Postanowiłam w końcu o nie bardziej zadbać, bo nie są takie ładne i gładkie, jak bym chciała, olejku poszukam w drogerii, dzięki . Ja licze, że za pół roku zostaną mi tylko naturalne, bo szybko rosną, zmierzyłam z ciekawości ten mój odrost i przez trochę ponad rok urosły ok. 20 cm, więc chyba nieźle ? Jak jeszcze z 10 cm urosną to ścinam cały ten ciemniejszy fragment, a potem zapuszczam, o ile mi nie odbije i ich nie pofarbuję, bo ostatnio mam kryzys pod tym względem .
lilka00 jest offline  
Stary 2010-08-11, 18:53   #3750
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, mam naturalnie proste włosy . Postanowiłam w końcu o nie bardziej zadbać, bo nie są takie ładne i gładkie, jak bym chciała, olejku poszukam w drogerii, dzięki . Ja licze, że za pół roku zostaną mi tylko naturalne, bo szybko rosną, zmierzyłam z ciekawości ten mój odrost i przez trochę ponad rok urosły ok. 20 cm, więc chyba nieźle ? Jak jeszcze z 10 cm urosną to ścinam cały ten ciemniejszy fragment, a potem zapuszczam, o ile mi nie odbije i ich nie pofarbuję, bo ostatnio mam kryzys pod tym względem .
Temu wyglądają na dłuższe
Olejek można jedynie na allegro zamówić, bo w drogeriach nie ma..
U mnie tak samo, ale Ty stosowałaś jakieś 'wspomagacze' co do tego porostu? Bo ja to sporo tego na skalp pakowałam i nie tylko
Opanuj się! Nie wolno Ci farbować u Ciebie ten odrost zlewa się z czernią i tak bardzo nie odznacza co u mnie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości