Mój pierwszy VIDEO Step By Step !!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-28, 22:09   #61
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Mój pierwszy VIDEO Step By Step !!!

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
dokładnie wyglądasz i brzmisz doroślej bardzo fajnie

Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
oj kochana, musze sie zgodzic ze wszystkim co tu juz zostalo napisane to ze makijazu nie widac idealnie to nic nie szkodzi jestes tak urocza i sympatyczna ze po prostu nie da sie Ciebie nie polubic i jak mowisz "besztac" Jezeli chodzi o roz to podejzewam ze wiekszosc z nas miala z nim trudne poczatki (a ja na pewno ), to wszystko kwestia wprawy, nie ma sie czym przejmowac

Oj Agniesiu... jest mi baaardzo miło Cieszę się, ze się odezwałaś Dziękuję Ci bardzo pięknie
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:34   #62
Martitka10
Raczkowanie

Slicznie PoziomkoFajnie,ze coraz wiecej osob zdobywa sie na odwage i daje video stepy,bo to jest to, co lubie najbardziej
Martitka10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:42   #63
harajuku
Raczkowanie

Jejku, jaka ty chudzinka!

A stepik fajny;]
harajuku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:53   #64
wilhelmina
Zadomowienie

Poziomko, proponuję inwestować w pędzle Na pszyszłośc spraw sobie 1 dobry pędzel do rózu i 2 dobre pędzle do cieni. Co więcej, jak tylko będziesz miała możliwość spraw sobie baze pod cienie. Masz piękną cerę!

Ogólnie, idzie Ci naprawdę dobrze z tym makijażem. Ja w Twoim wieku jeszcze nie byłam aż tak zaawansowana.

pozdrawiam!
Stary 2008-08-29, 10:14   #65
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martitka10 Pokaż wiadomość
Slicznie PoziomkoFajnie,ze coraz wiecej osob zdobywa sie na odwage i daje video stepy,bo to jest to, co lubie najbardziej
Dziękuję ślicznie za komplementy

Cytat:
Napisane przez harajuku Pokaż wiadomość
Jejku, jaka ty chudzinka!

A stepik fajny;]
Chudziutka ? No może... Ale ja jestem taka, że ile bym nie jadła to i tak bede chuda Dziękuję pięknie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Poziomko, proponuję inwestować w pędzle Na pszyszłośc spraw sobie 1 dobry pędzel do rózu i 2 dobre pędzle do cieni. Co więcej, jak tylko będziesz miała możliwość spraw sobie baze pod cienie. Masz piękną cerę!

Ogólnie, idzie Ci naprawdę dobrze z tym makijażem. Ja w Twoim wieku jeszcze nie byłam aż tak zaawansowana.

pozdrawiam!
Łohoho.. żeby to jeszcze u nas w Zawierciu były takie dobre pędzle... U nas - na naszej 'wsi' - to nic konkretnego nie znajdziesz.. ani Inglota, ani Sephory.. po po prostu nic .. Musiałabym jechać do Katowic do M1... Ale tam zaś z Inglota to pędzle do cieni około 20 zł... do różu nawet około 50... A ja np. wolałabym kupić sobie paletkę Inglota za 35... Nie wiem.. może kiedyś sie dorobię dobrych pędzli Dziękuję Wilhelmino za porady, kochana jesteś
Stary 2008-08-29, 10:16   #66
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

Łohoho.. żeby to jeszcze u nas w Zawierciu były takie dobre pędzle... U nas - na naszej 'wsi' - to nic konkretnego nie znajdziesz.. ani Inglota, ani Sephory.. po po prostu nic .. Musiałabym jechać do Katowic do M1... Ale tam zaś z Inglota to pędzle do cieni około 20 zł... do różu nawet około 50... A ja np. wolałabym kupić sobie paletkę Inglota za 35... Nie wiem.. może kiedyś sie dorobię dobrych pędzli Dziękuję Wilhelmino za porady, kochana jesteś
Polecam zestawy pedzli z allegro.
Ja kupowowalam u www.wizazysci.pl(taki maja nick na allegro)

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:35   #67
marioladabr
Zakorzenienie

Mając tyle lat co Ty w ogóle nie wiedziałam co to makijaż (ale ta dzisiejsza młodzież szybko dojrzewa). Wierzę, że wydatek na porządne pędzle to dla Ciebie spory wydatek... ale może warto namówić mamę, żeby kupiła kilka dobrych pędzli i razem będziecie używać...
Ja jestem przeciwniczką makijażu w tym wieku... ale Ty świetnie sobie radzisz, nie obciążasz buzi niepotrzebnie i to bardzo dobrze.
Mam taką uwagę co do twojej fryzury, próbowałaś mieć grzywkę ściętą na ukos, której nie podwijasz tak do dołu? Myślę, że mniej okrągła grzywka nadałaby Twojej buzi troszkę pociągłości.
No nie mogę jaka młodziutka jesteś - mogłabyś być moją córką (o matko, ale stara jestem).
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 13:03   #68
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Mając tyle lat co Ty w ogóle nie wiedziałam co to makijaż (ale ta dzisiejsza młodzież szybko dojrzewa). Wierzę, że wydatek na porządne pędzle to dla Ciebie spory wydatek... ale może warto namówić mamę, żeby kupiła kilka dobrych pędzli i razem będziecie używać...
Ja jestem przeciwniczką makijażu w tym wieku... ale Ty świetnie sobie radzisz, nie obciążasz buzi niepotrzebnie i to bardzo dobrze.
Mam taką uwagę co do twojej fryzury, próbowałaś mieć grzywkę ściętą na ukos, której nie podwijasz tak do dołu? Myślę, że mniej okrągła grzywka nadałaby Twojej buzi troszkę pociągłości.
No nie mogę jaka młodziutka jesteś - mogłabyś być moją córką (o matko, ale stara jestem).
Moja mama nie ma ani jednego pędzla... ma tylko pacynki A ja jej do różu pożyczam... nie wiem jak to bedzie z tymi pędzlami
Stary 2008-08-29, 14:30   #69
wilhelmina
Zadomowienie

Poziomko, Ilona ma rację. Na początek możesz zamówić jakiś prosty zestaw, a na allegro są rzeczywiście dobre pędzle. Wiem, że sporo wizażanek chwali sobie te zestawy. Rozejrzyj się za pędzlami, bo dobry pędzel to naprawde połowa sukcesu
Stary 2008-08-29, 16:50   #70
frantic
Zakorzenienie

Poziomko gratuluję Ci odwagi!! Widać było że trochę jesteś zestresowana, ale bardzo dobrze robisz pokazując swoje stepy. Łatwiej wówczas innym osobom znającym się na makijażu coś doradzić i w ten sposób szybko nabierzesz wprawy i będziesz tworzyć piękne i profesjonalne makijaże.
A poza tym wydajesz się bardzo sympatyczną osobą i miło się Ciebie ogląda.

Jeżeli mogę coś doradzić w sprawie różu to spróbuj go nakładać od zewnątrz do wewnątrz. I nie tak nisko ale wysoko, tuż pod okiem. Masz z natury duże policzki, więc gdy "schodzisz" z różem za nisko i za blisko nosa, to ma się właśnie wrażenie, że przesadziłaś z jego ilością.
Mam nadzieję, że coś pomogłam, bo pewnie ciężko zrozumieć taki opis.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:06   #71
justitia
Wtajemniczenie

poziomko jaka Ty slodziutka jestes!!! normalnie szok! przesliczna kobietka z Ciebie
bardzo mi sie filmik podoba - obejrzalam go nie jeden raz
sam makijazyk swietny, bardzo Ci pasuje

pamietaj jednak by podklady czy kremy koloryzujace tez nakladac na szyjke

prosze o wiecej filmikow
justitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 19:24   #72
miucci2
Zadomowienie

Poziomko, chciałam Ci powiedzieć, że "śledzę" forum MM od jakiegoś czasu, Twoje makijaże też. Nie udzielam się na nim raczej jak na razie, napisałam tu tylko kilka postów, ale chyba zacznę. Po prostu nie mogę napatrzeć się na makijaże dziewczyn, a ten Twój filmik oglądałam kilka razy. Jesteś bardzo sympatyczną osobą. Makijaż słabo widać, ale podoba mi się. Ja też jak poprzedniczki chcę więcej filmików z Twoimi makijażami. Bardzo fajnie się Ciebie ogląda.

miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:06   #73
*Justynka*
Wtajemniczenie

alez urocza z Ciebie mloda kobietka pieknie Poziomeczko, gratuluje odwagi sliczna Ty i Twoj glos (no i makijaz)

*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 22:27   #74
szarlotka88
Raczkowanie

Bardzo milutki filmik Gratuluję. Ja bym się nie odważyła na filmik.

PS: Więcej wiary w siebie. Masz gadane
Stary 2008-08-30, 11:59   #75
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Poziomko gratuluję Ci odwagi!! Widać było że trochę jesteś zestresowana, ale bardzo dobrze robisz pokazując swoje stepy. Łatwiej wówczas innym osobom znającym się na makijażu coś doradzić i w ten sposób szybko nabierzesz wprawy i będziesz tworzyć piękne i profesjonalne makijaże.
A poza tym wydajesz się bardzo sympatyczną osobą i miło się Ciebie ogląda.

Jeżeli mogę coś doradzić w sprawie różu to spróbuj go nakładać od zewnątrz do wewnątrz. I nie tak nisko ale wysoko, tuż pod okiem. Masz z natury duże policzki, więc gdy "schodzisz" z różem za nisko i za blisko nosa, to ma się właśnie wrażenie, że przesadziłaś z jego ilością.
Mam nadzieję, że coś pomogłam, bo pewnie ciężko zrozumieć taki opis.
Dziękuję bardzo za chęć pomocy... Postaram się robić jak mi radzisz Dziękuję

Cytat:
Napisane przez miucci2 Pokaż wiadomość
Poziomko, chciałam Ci powiedzieć, że "śledzę" forum MM od jakiegoś czasu, Twoje makijaże też. Nie udzielam się na nim raczej jak na razie, napisałam tu tylko kilka postów, ale chyba zacznę. Po prostu nie mogę napatrzeć się na makijaże dziewczyn, a ten Twój filmik oglądałam kilka razy. Jesteś bardzo sympatyczną osobą. Makijaż słabo widać, ale podoba mi się. Ja też jak poprzedniczki chcę więcej filmików z Twoimi makijażami. Bardzo fajnie się Ciebie ogląda.
Baardzo się cieszę, że sie podoba Dziękuję miły komentarz

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
alez urocza z Ciebie mloda kobietka pieknie Poziomeczko, gratuluje odwagi sliczna Ty i Twoj glos (no i makijaz)
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
poziomko jaka Ty slodziutka jestes!!! normalnie szok! przesliczna kobietka z Ciebie
bardzo mi sie filmik podoba - obejrzalam go nie jeden raz
sam makijazyk swietny, bardzo Ci pasuje

pamietaj jednak by podklady czy kremy koloryzujace tez nakladac na szyjke

prosze o wiecej filmikow
Dziękuję ślicznie Moze kiedyś tam coś zmaluję :P

Cytat:
Napisane przez szarlotka88 Pokaż wiadomość
Bardzo milutki filmik Gratuluję. Ja bym się nie odważyła na filmik.

PS: Więcej wiary w siebie. Masz gadane
Dziękuję
Stary 2008-08-30, 18:42   #76
nietoperek22
Rozeznanie

Fajny makijaż, a ty jesteś po prostu przesympatyczna. Czekamy na więcej twoich filmików "Step by step".
nietoperek22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 21:31   #77
miucci2
Zadomowienie

Czekamy, czekamy. Ja mam nadzieję, że szybko pojawi się nowy stepik.

miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości