Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-28, 16:17   #1
merryy12
Raczkowanie

jak podkreslic kolor wlosow

witam. moj kolor wlosow to csredni blad ale jakos nijako w nim wyladam. co zrobic by podkreslic ten kolor moze blodn pasemka. dodam ze mam naturalne czarne brwi i rzesy i nie wiem czy bedzie mi pasowalo. moze lepiej ufarbowac wlosy na braz? prosze doradzcie cos bo ja juz nie wiem co robic
merryy12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:11   #2
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo
Dot.: jak podkreslic kolor wlosow

jestem naturalną blondynką a mam kruczoczarne rzęsy, brwi i ciemnooliwkowe oczy.. - tak więc blond pasuje. pasemka raczej nie podkreślą koloru tylko odciągną uwagę od jego matowości.. zainwestuj w WAX.. do włosów suchych... on nabłyszczy ładnie włosy.. dodatkowo stosuj balsamy lub odżywki/5-10min/ do włosów matowych/nazw nie znam/
lovellyhippo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:48   #3
merryy12
Raczkowanie

nie wieim ale mi chyba jkos nie pasuje w sloncumoje wlosy maja akby rudawy odcien. co zrobic zeby go zlikwidowac? czy farba o podobnym odcieniu do mojego pomoze?
Stary 2008-09-07, 23:20   #4
johnw57
BAN stały

Może masz średni blond złocisty, stąd ten rudawy poblask. Przede wszystkim postaw na mocny połysk włosów. A nie poznasz swojego kolorku
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 07:31   #5
merryy12
Raczkowanie

tak, ale jak uzyskac ten połysk? w styczniu mialam robiona trwala i fryzjerka bardzo zniszczyla mi wlosy. dodam ze przez trwala mialam zdrowe. teraz te wlosy sa matowe i wogule jakies takie rudawe.nie wiem co robic? nie chce scinac wlosow bo ktotkie mi wogule nie pasuja
Stary 2008-09-08, 12:15   #6
johnw57
BAN stały

To zastosuj silne maski najlepiej profesjonalne, bo trwale reperują one włosy. Bardzo świetną maską jest Loreal Kerastasse (ale jest dość drogi, tak jak i Kanebo - ta perłowa). Dlatego polecam równie świetną maskę a o wiele tańszą - Loreal Absolut Repair z linii profesjonalnej. Ja kupowałam ją kiedyś w sklepie fryzjerskim za 60 zł - 200ml, jest jeszcze chyba 50ml opakowanie i jeszcze tańsze. Maska jest b.wydajna, bo to takie masełko, które jak zmyjesz włosów nic nie obciąży.
A na codzień stosuj szapony do włosów suchych, zniszczonych, po trwałej, zamiast codziennej odżywki stosuj maseczki z marketu, typu Rossmann a raz na tydzień nałóż profesjonalną, np. wyżej wspomnianego przeze mnie, Loreala.
Używaj też tzw. włos w płynie, np. Ziaja takie cosiko ma, ale to tylko na końcówki, bo jest bardzo tłussciutkie a leczy włoski.
Włosy myj w chłodnej wodzie, żadnego suszenia, prostownicy, kup sobie też jako po każdym myciu głowy maskę sklepowego Loreala- żółta
A raz na tydzień - maska rekonstruktor w postaci profesjonalnej maski.
Możesz też robić maseczki z żółtka, oliwy z oliwek, mioddu i kilka kropelek witaminy A+E
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości