Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-24, 12:28   #3211
madziusia777
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Madziusia tez czekam na fotki z niecierpliwoscia.Wklej prosze takie przed cosmelanem i po Robilas cos 1 i 2?
Angi- z przed cosmelanu nie mam żadnych zdjęć, a te co miałam to w akcie desperacji zniszczyłam, bo nienawidziłam swojej gęby. Uwierz mi że prze te problemy z cerą byłam bliska poważnej depresjii. Zostały mi tylko wspomienia, które też najlepiej bym wymazała.
Teraz jak widze kobiety z takimi problemami to serce mnie ściska, bo wiem jak cierpią i jak to przeszkadza w życiu- dlatego każdej bym nawet na hama wścisnęła cosmelan żeby sobie ulżyła w życiu.
Wiem że najważniejsze jest to co mamy w sercu, że prawdziwe piękno wypływa z głębi duszy- tak niezaprzeczalnie jest- Tylko my baby jesteśmy próżne i często problemy z wyglądem, których nie da sie zaakceptować- niszczą wnętrze. Bo przecież jak Cie widzą tak Cie piszą- skoro wyglądasz jak potwór to kto może pomyśleć że fajna z Ciebie osóbka. Live is brutal.

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Madzik-bez obaw na pewno się uda mnie takie trudne operacje robi synuś
O ty dobrze masz, wcześśśśsniej mój TZ też odwalał za mnie tą robotę, ale teraz nie ma czasu, bo budowa, i stwierdziłam że samemu trzeba stawić czoło technologii. A zresztą aż tak bardzo nie wgłębiam TZ co ja robie, bo i tak już sie nasłuchałam o was jak to mi robicie pranie mózgu .
Tylko ściagnięcie programu do zdjęć to musi mi to zrobić

anturium- kwiatuszku .
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-09-24, 12:29   #3212
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Siedze dzisiaj w domu z goraczkachorobsko mnie dopadlo
Czy ktos wymysli dla nas filtr idealnyZylysmy w blogiej niewiedzy,ze tak dobrze sie chronimy,a tu klops.Dobrze,ze jest juz chociaz po lecie
Buziak chorusku. Czy myśmy się wszystkie uklikac musiały? Zaraza jakaś czy co?
Tak na 100% to chyba nic z tymi filtrami dobrze nie jest, bo albo zapycha albo szczypie, albo nie wiadomo jakie PPD, albo malować sie nie można. Zwariowac idzie

Cytat:
Dzieki contax -nic nie mogłam napisać nie wiem co się działo.A ta lista to nie masimki tylko ivci
Ane Kochana to ani moja ani Masimki lista Ja ją wkleiłam wcześniej od Masimki ale to nie nasze dzieło. Szkoda, że nie nasze

Madziusia musisz otworzyć to zdjęcie (prawym przyciskiem myszki na zdjęciu) OTWÓRZ ZA POMOCĄ wybierasz program np w programie Microsoft Office Picture Manager a potem w zakładce OBRAZ/zmień rozmiar
Zobacz np na kwiatkach.

Madziuś powiedz mi Ty skarbie dinozaurowy, będąc na słonecznych wakacjach jakich Ty filtrów używasz, bo Tobie plamy nie wracają.
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-24, 12:53   #3213
Kasiulanka
Raczkowanie

Cosmelanki Drogie, Pierwszy raz wróciłam z wakacji - w tym roku- bez wąsów pod nosem i bez plam okularowych . Używałam Atheliosa LPR rano a potem dokładałam co chwila "barwionego" . Natamiast do pielęgnacji używałam Filorgę i czasami ACne Derm. Acha i miałam samoróbny tonik migdałowy. Mi się udało. Może i Z Tobą Buczacza nie będzie gorzej.
Kasiulanka jest offline  
Stary 2008-09-24, 12:57   #3214
madziusia777
Zadomowienie

Madziusia musisz otworzyć to zdjęcie (prawym przyciskiem myszki na zdjęciu) OTWÓRZ ZA POMOCĄ wybierasz program np w programie Microsoft Office Picture Manager a potem w zakładce OBRAZ/zmień rozmiar
Zobacz np na kwiatkach.

Madziuś powiedz mi Ty skarbie dinozaurowy, będąc na słonecznych wakacjach jakich Ty filtrów używasz, bo Tobie plamy nie wracają.[/quote]

Ivonako- jak dobrze mieć taką żonę, po pracy zrobie tak jak napisalaś, i bez ściągania programu sie obejdzie?Oby bo juz sama mam dość. Żeby teraz sie udało
A co do filtrów- na samym początku używałam anewki- bo tak lekarz kazała, fakt nie pudrowałam sie, żadnych fluidów i td.a filtr na twarzy po kilka razy dziennie dokładałam. Anewka- dosyć ciężka na twarzy, pobielała, tłusta- więc potem był SVR-bo myślałam że ten bedzie lepszy- to była ogromna pomyłka, ale od słońca dobrze chronił. Potem odkryłam Was i SVR sie skończył i teraz kupiłam IVOSTIN- nasz polski i tani (w porównaniu do pozostałych)- no po wakacjach plam nie mam, IVOSTIN- dobrze sie wchłania, nawilża cere (anewka troche podsuszała),aż tak bardzo nie bieli, nie jest taki tłusty. TERAZ no coż im człowiek więcej oczytany tym głupszy i do IVOSTINU zaufania nie mam bo ma tylko 25 PDP. Co do anewki to jestem przerazona, w głowie mętlik. Zastanawiałam sie nad tym LPR ale ponoć on migruje do oczu i szczypie a to byłobyu mnie jest nie do zniesienia. Także wiem ze nic nie wiem, i nie wiem na jaki flitr tu sie zdecydować
Acha i podczas upałów- nosze kapelusz i okulary, unikam słońca, wogóle sie nie opalam. W tym roku na budowie mi sie przydarzyło zjarać plecy- ale o tym pisałam. Na gębie wtedy miałam grubą warstwe IVOSTONU i plecy czarna a twarz biała.
No i codziennie wieczorem cosmelan

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-09-24 o 13:01 Powód: przypomniała mi sie nazwa filtru, zapomniałam o najważniejszym
Stary 2008-09-24, 13:11   #3215
Kasiulanka
Raczkowanie

Acha, jeszcze dodam , że moja Plamiasta Psiapsiółka, smarowała się samymi filtrami co chwila też, krzycząc na mnie , że zrobię sobie krzywdę samrując się tym czym Wam wcześniej napisałam. Ale mi było wszystko jedno, bo co miałam sobie niby pogorszyć???? I tak sobie myślę czy te wszystkie niesłoncoczułe kwasy: azalainowy , kojowy i chyba.... ursalowy - nie pamiętam jak się dokładnie nazywa, pomagają w działaniu z filtrami razem?
Kasiulanka jest offline  
Stary 2008-09-24, 13:15   #3216
ivonako
Zadomowienie

Madziuś powinno się obejść bez ładowania programu, bo to to chyba w każdym jest. Nie jestem na bank pewna. W ten sam sposób pomacaj jeśli będziesz miała inny program, bo zawsze jakiś tam do zdjęć jest.

A ja tak nie lubię LRP
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-24, 13:22   #3217
ane120
Zadomowienie

A ja w związku z tymi rewelacjami filtrowymi zamówiłam 2 uveblocki z issis pharma i na to hauschka i na to zasmażka
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-24, 13:25   #3218
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziuś powinno się obejść bez ładowania programu, bo to to chyba w każdym jest. Nie jestem na bank pewna. W ten sam sposób pomacaj jeśli będziesz miała inny program, bo zawsze jakiś tam do zdjęć jest.

A ja tak nie lubię LRP
Pomacam wszystko, mam nadzieje że obejdzie sie zwgrywania. Wczoraj mój TZ tak stwierdził, ze musze wgrać taki program, zeby zdjęcia zmniejszać. Jak dziś sie uda to pokaze mu i powiem ze sie nie zna.
A czemu nie lubisz LPR? ja nie miałam ale wyczytałam o szczypaniu - prawda to??

Czas edycji: 2008-09-24 o 13:30 Powód: zapomniałam o "nie"
Stary 2008-09-24, 14:51   #3219
Contax
Zakorzenienie

Dziewczyny, a czy przed Cosmelanem lekarz nie zlecił Wam specjalnej kuracji suplementami, wspomagającej regenerację skóry jeśli tak to co brałyście

Anturium wyczytałam, że też dopiero przymierzasz się do cos jesteś już po wizycie u dermatologa, a może masz jakiegoś sprawdzonego na oku
Contax jest offline  
Stary 2008-09-24, 15:43   #3220
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Pomacam wszystko, mam nadzieje że obejdzie sie zwgrywania. Wczoraj mój TZ tak stwierdził, ze musze wgrać taki program, zeby zdjęcia zmniejszać. Jak dziś sie uda to pokaze mu i powiem ze sie nie zna.
A czemu nie lubisz LPR? ja nie miałam ale wyczytałam o szczypaniu - prawda to??
Madziusiu mnie LRP nie szczypał ale wcale się nie wchłaniał. Miałam fluid. Madzius ja jeszcze przedcosmelanowa jestem, więc o szczypaniu pewnie później sie dowiem. Świecił się przeokrutnie i cały czas go czułam. Wkurzało mnie nawet to jego przelewanie się przez palce. Mój miał alkohol (opakowanie jeszcze mam). Aż mi słabo jak będę się musiała z nim przeprosić. Na pewno nie zrobię tego zimą. Myślę, że będę dalej avenkę stosowała.
Avenka była objawieniem
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-24, 17:58   #3221
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Castrolku pisalas tu o podkladzie YSL, że nie destabilizuje filtrów tak?? Jake jest jego cena i ciekawe jak zachowuje sie na 50+ bo juz wiele podkłądów przetestowałam i wiekszosc z nich szybciutko splywal albo sie wazyl
Jeśli chodzi o niedestabilizujące pudry to jest cała lista które możemy używać.Podała ją Masima na poprzednich stronach(druknij).J a przetestowałam YSL i mi się podoba.Bardzo nawilża i jest naturalnie wygląda ( nie robi maski) i nie jest bardzo kryjący(nie mamy plam więc się nie kryjemy).A co najważniejsze ma protektor UVA,a to on głównie te plamiska nam robi.Na 50+ Kładłam po 20 min.i się trzymał dobrze.Z sefory wzięłam próbki 6 i 8 .Ta 8 trochę ciemna-bardziej na wieczór.Nie testowałam go przez cały dzień ,bo się jeszcze nie maluję,dlatego zbieram próbki żeby jakiś zakupić.Myślę że ten kupię mimo wysokiej ceny,bo jest naprawdę fajny (zob.na KWC)Polecam.dla cosmelanek w sam raz ,ale po 2 miesiącach
Na liście jast też PERFECT WEAR - z AVONU.też chcę przetestować bo tani.Czy ktoś go miał?
castrol jest offline  
Stary 2008-09-24, 18:21   #3222
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Castrolku pisalas tu o podkladzie YSL, że nie destabilizuje filtrów tak?? Jake jest jego cena i ciekawe jak zachowuje sie na 50+ bo juz wiele podkłądów przetestowałam i wiekszosc z nich szybciutko splywal albo sie wazyl

Madzia ja też używam IVOSTIN ,na MOJĄ GĘBĘ NAJLEPSZY .ZACZĘŁAM TEŻ UŻYWAĆ GO JAKO KREM NA DZIEŃ-BEZ WCZEŚNIEJSZEGO KREMOWANIA SIĘ CZYM INNYM.I MAM WRAŻENIE ŻE SIĘ WTEDY TWARZ TAK NIE ŚWIECI A iWOSTIN LEPIEJ SIĘ WCHŁANIA.
tO DZIWNE ŻE JASZCZE NIKT NIE WYMYŚLIŁ 50+ ŻEBY ZACOWYWAŁ SIĘ JAK ZWYKŁY NAWILŻAJĄCY,ZBIŁBY FORTUNĘ

bUCZKO ,JAK TY W TO SŁOŃCE JADZIESZ TO PROPONUJĘ ZAKUP TABLETEK CO CHRONIĄ PRZED PROMIENIOWANIEM JA ICH UŻYWAŁAM TEGO LATA I NOWYCH PLAM NIE DOSTAŁAM,A TAK TO W KAŻDE WAKACJE Z NOWĄ PRZYJEŻDŻAŁAM.cHYBA POMOGŁY BO SŁOŃCE BYŁO PRZERAŻLIWE(IZRAEL) OCZYWIŚCIE 50+CO CHWILA TEŻ SMAROWAŁAM.kUP SOBIE TE TABLETKI SĄ TANIE,NA PEWNO NIE ZASZKODZĄ,A CIEBIE MOŻE OCHRONIĄ
castrol jest offline  
Stary 2008-09-24, 18:23   #3223
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Madzia ja też używam IVOSTIN ,na MOJĄ GĘBĘ NAJLEPSZY .ZACZĘŁAM TEŻ UŻYWAĆ GO JAKO KREM NA DZIEŃ-BEZ WCZEŚNIEJSZEGO KREMOWANIA SIĘ CZYM INNYM.I MAM WRAŻENIE ŻE SIĘ WTEDY TWARZ TAK NIE ŚWIECI A iWOSTIN LEPIEJ SIĘ WCHŁANIA.
tO DZIWNE ŻE JASZCZE NIKT NIE WYMYŚLIŁ 50+ ŻEBY ZACOWYWAŁ SIĘ JAK ZWYKŁY NAWILŻAJĄCY,ZBIŁBY FORTUNĘ

bUCZKO ,JAK TY W TO SŁOŃCE JADZIESZ TO PROPONUJĘ ZAKUP TABLETEK CO CHRONIĄ PRZED PROMIENIOWANIEM JA ICH UŻYWAŁAM TEGO LATA I NOWYCH PLAM NIE DOSTAŁAM,A TAK TO W KAŻDE WAKACJE Z NOWĄ PRZYJEŻDŻAŁAM.cHYBA POMOGŁY BO SŁOŃCE BYŁO PRZERAŻLIWE(IZRAEL) OCZYWIŚCIE 50+CO CHWILA TEŻ SMAROWAŁAM.kUP SOBIE TE TABLETKI SĄ TANIE,NA PEWNO NIE ZASZKODZĄ,A CIEBIE MOŻE OCHRONIĄ
No co Ty "tabletki co chronią przed UV"? To chyba jakaś "ściema" ? Cos mi sie nie chce wierzyc..

Acha,tabletki mogą BARDZO zaszkodzić.
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-24, 18:30   #3224
castrol
Zadomowienie

nIKOGO NIE MA? CHYBA WSZYSCY W GŁĘBOKIEJ DEPRESJI PO WCZORAJSZEJ WIADOMOŚCI ŻE TE NASZE50+ NAS NIE CHRONIĄ.
A PIES IM MORDĘ LIZAŁ DAMY RADĘ Z COSMELANEM
castrol jest offline  
Stary 2008-09-24, 18:41   #3225
madziusia777
Zadomowienie

Kosmitki moje zdjęcia specjalnie dla was!!!!!! Zrobiłam i załadowałm.
IVONAKO- JESTEŚ WIELKA!!!! DZIĘKUJE ZA POMOC!!!

A TO ODE MNIE ZŁOTA RYBKA - SPEŁNIA MARZENIA O CERZE BEZ PLAMISK I NNYCH WYNALZKÓW.

JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rybka i ja 002.jpg (47,3 KB, 28 załadowań)

Czas edycji: 2008-09-24 o 18:43 Powód: NA SZCZĘŚCIE ;-)
Stary 2008-09-24, 18:51   #3226
kamilia
Zadomowienie

Plamki - ja faktycznie mam depresję - to ja spod ziemi tę cholerną emulsję Avenkę zdobyłam i jednak tylko łeb w folii aluminiowej będzie mnie chronił przed plamami ? Boże - przyjdzie mi wakacje na antarktydzie spędzać .Tylko, że to słońce odbite od śniegu to prosto w gębę i.... palmy . Więc igloo ?
To moze zróbmy ranknig, który krem z serii 50 + ma najwyzśze to coś, to powstrzymuje pojawianie się plam i jednak po prsotu kładżmy na nie to, co niedestablizuje tych filtrów ? Wtedy poszerzy się nam możliwość wyboru ? Czy źle myślę ?

Drogi Wizażu - zawieszasz mi się w połowie wysyłania postów. Stąd te moje podwójne posty, ale nie czuję się winna bo tu wiele z nas ostatanio ma z Tobą problemy techniczne . Pewnie dlatego, ze to taki dobry portali dużo chetnych

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-09-24 o 18:56 Powód: rozmawiam z wizażem :-)
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-24, 18:54   #3227
kamilia
Zadomowienie

Plamki - ja faktycznie mam depresję - to ja spod ziemi tę cholerną emulsję Avenkę zdobyłam i jednak tylko łeb w folii aluminiowej będzie mnie chronił przed plamami ? Boże - przyjdzie mi wakacje na antarktydzie spędzać .Tylko, że to słońce odbite od śniegu to prosto w gębę i.... plamy . Więc igloo ?
To moze zróbmy ranknig, który krem z serii 50 + ma najwyzśze to coś, to powstrzymuje pojawianie się plam i jednak po prsotu kładżmy na nie to, co niedestablizuje tych filtrów ? Wtedy poszerzy się nam możliwość wyboru ? Czy źle myślę ? Bo jednak trochę tych podkładów, które można na wszystko ,. jest . I pudrów sypkich też. Tylko co do różów jak do tej pory cisza. . Jak jest z różami > Tymi pąsami na policzki
Patrzę na bioderme i nie wiedzę tego wskaźnika poza wysokością fitlra. Gdzie tego szukać ????

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-09-24 o 19:00 Powód: bo zamiast plamy napisałam palmy...
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:03   #3228
Angi74
Wtajemniczenie

Madziusia! Dziecko drogie,toż Ty nastolatka chyba jeszcze ? Jezu jaka młodziutka,śliczna buźka ? Ile Ty masz lat slicznotko?
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:09   #3229
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Madziusia! Dziecko drogie,toż Ty nastolatka chyba jeszcze ? Jezu jaka młodziutka,śliczna buźka ? Ile Ty masz lat slicznotko?
madziusiu. I Ty malinowke robiszTy orenzade ewentualnie coca cola,ale nie malinowke smarkulku

Sliczne dzieciatko z Ciebie

rzeczywiscie czarne wlosy i albastrowa buzka!!!!
Stary 2008-09-24, 19:17   #3230
Megi72
Zadomowienie

Ja pierdzieeeeeeeeeeeeeeeelę madzuchna aleś ty laska .Niektóre to mają szczęście I włos i brew i jeszcze wątła kibić
Ja też chcę się tak umalować
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:21   #3231
Saga76
Zadomowienie

Chcialam sie zaprzyjaznic z dziewczynami i nie doszlam przez caly dzien jak to sie robiJa tez chce zobaczyc jak wyglada nasza sliczna,przyszla panna mlodaCo ja mam zrobic
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:37   #3232
Contax
Zakorzenienie

Castrol, gadaj predko co to za tablety ?

Madziu, a ja fotek nie widzie

Kamilla, Bioderma info o wysokosci ochrony UVA zamieszcza z tylu tubki ale na ich stronie firmowej wszystko znajdziesz KLIK

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2008-09-24 o 20:00 Powód: lit.
Contax jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:50   #3233
Saga76
Zadomowienie

Contax wiesz moze cos na temat filtra RoC Minesol Creme Ecran Solaire 50+?
Probowalas moze?Po wczorajszych filtrowych sensacjach,zabralam sie za kopanie w internecie w poszukiwaniu jakiegos cudu.Na RoC-a tez mozna klasc kazda kolorowkePalce mnie juz swierzbia,zeby kliknac i kupic na e-bay'u niecale 17zl,ale nie wiem czy znowu nie wtopie
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-24, 19:55   #3234
Contax
Zakorzenienie

Saga, w ogole nie zetknelam sie z filtrami RoC-a. Tez sie na nie naczajam, ale pewnie kupie dopiero jak beda u nas w aptekach. Nie ufam sprzedawcom z allegro, no chyba ze to apteka internetowa.
Contax jest offline  
Stary 2008-09-24, 20:00   #3235
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Saga, w ogole nie zetknelam sie z filtrami RoC-a. Tez sie na nie naczajam, ale pewnie kupie dopiero jak beda u nas w aptekach. Nie ufam sprzedawcom z allegro, no chyba ze to apteka internetowa.

Czytalam,ze Hexxana jest z niego zadowolona,stad moje wieksze zaufanie do niego,ale kazda z nas inaczej reaguje.Wazne,zeby dobrze chronil.Pomysle nad jego kupnem do jutra
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-24, 20:03   #3236
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Czytalam,ze Hexxana jest z niego zadowolona,stad moje wieksze zaufanie do niego,ale kazda z nas inaczej reaguje.Wazne,zeby dobrze chronil.Pomysle nad jego kupnem do jutra

Wiem U nas na allegro tez bywa

Zapytaj sprzedawce o date waznosci produktu
Contax jest offline  
Stary 2008-09-24, 20:10   #3237
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wiem U nas na allegro tez bywa

Zapytaj sprzedawce o date waznosci produktu

Tak zrobie.
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-24, 20:14   #3238
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ja tu jak duren sie produkuje trzy razy pisalam i usilowalam wyslac
Znowu moje wiadomosci poszly w KOSMOS Teraz pewnie tez
Stary 2008-09-24, 20:17   #3239
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ja tu jak duren sie produkuje trzy razy pisalam i usilowalam wyslac
Znowu moje wiadomosci poszly w KOSMOS Teraz pewnie tez
U mnie bylo tak wczoraj,dzisiaj jest troche lepiej,ale"buzki"sa jakies wykrzywione
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-24, 20:25   #3240
Alesjaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Witaj lucy77 w cosmelanowym świecie- ja cie pociesze bo twoje problemy są mi znane. Też miałam całą cere zapchaną, pory zatkane, rozszerzone, grudki, pryszcze, świecąca geba niczym psie jaja, dotego przebarwienia od opalania i wyciskania. Czyli cały skompletowamny horror na twarzy- jak sobie przypomne to plłakac mi sie chce że przez to przechodziłam. No ale do rzeczy: Rób cosmelan dokładnie maske1 , bo sam cos2 nie da Ci takich efektów. Jestem zachwycona, maske robiłam dwa razy - przez niewiedze, ale efekty uważam że mam podwójne- cera bliska ideału- żadnego świecenia(no troche strefa T, ale nie wpoorównaniu z tym co było), żadnych pryszczy, porów, grudek, plam i zmarszczek. Nawet blizny po wiciskaniu też sie spłyciły. Także polecam Ci cosmelan z całego serca.
Madziusiu a po jakim czasie stosowania cos2 zauważyłaś takie efekty?? Ja też mam cere z rozszerzonymi porami, zaskórnikami i krostkami. Jestem po masce prawie miesiac ale zeby cera mi się znacząco poprawiła to nie powiem Buźka po złuszczaniu zrobiła się gładsza ale niespodzianki nadal mi wyskakują. Może to wina filtrów, zapychają mnie czy co. Mogę jeszcze liczyć na poprawę czy cos2 co miał zrobić to już zrobił

Cytat:
A ja w związku z tymi rewelacjami filtrowymi zamówiłam 2 uveblocki z issis pharma i na to hauschka i na to zasmażka
Ane jak oceniasz te filtry, nadają się do cery mieszanej?? Używasz tych zwykłych czy barwionych??

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o niedestabilizujące pudry to jest cała lista które możemy używać.Podała ją Masima na poprzednich stronach(druknij).J a przetestowałam YSL i mi się podoba.Bardzo nawilża i jest naturalnie wygląda ( nie robi maski) i nie jest bardzo kryjący(nie mamy plam więc się nie kryjemy).A co najważniejsze ma protektor UVA,a to on głównie te plamiska nam robi.Na 50+ Kładłam po 20 min.i się trzymał dobrze.Z sefory wzięłam próbki 6 i 8 .Ta 8 trochę ciemna-bardziej na wieczór.Nie testowałam go przez cały dzień ,bo się jeszcze nie maluję,dlatego zbieram próbki żeby jakiś zakupić.Myślę że ten kupię mimo wysokiej ceny,bo jest naprawdę fajny (zob.na KWC)Polecam.dla cosmelanek w sam raz ,ale po 2 miesiącach
Na liście jast też PERFECT WEAR - z AVONU.też chcę przetestować bo tani.Czy ktoś go miał?
Lista podkladow jest dosyć dluga wiec mysle że coś uda się wybrać. Wdepne jutro do Sophorki i sprobuje zdobyć próbkę YSL. Do tej pory malowałam się Double Wear EL bo i dobrze krył i z filtrow tak nie splywal ale za to tylko na Avenke można było je dawać. Ale teraz skoro już kryć tak sie nie będe musiała to jakiś lżejszy mogę spróbować
Alesjaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości