Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-28, 12:57   #3481
kamilia
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
wiesz kamilio mojazawsze jak nam ten wiek zacznie doskwierać...można miast 1967...1976 pisać
ja tam nie jestem drobiazgowa i po prostu mówię, że się urodziłam w ubiegłym tysiącleciu
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-28, 13:29   #3482
Masima
Zadomowienie

Dziewczyny w I części pamiętnika zamieściłam kiedyś spis wszystkich z filtrów z podanym factorem SPF i PPD. Własnie odszukałam ten mój post. To co Kamilia zaczęła teraz zbierać, a tam jest cały gotowy już, nie wiem jak mam go wkleić do linka na dole. Nie wiem jak mam dodać drugi link do obecnego, żeby nie wyciąć obecnego. Ivonako ty sie w tym orientujesz to podpowiedz.

Już mi się udało i zadziałało. Kamilia albo Ivonka dodajcie liste pudrów i podkładów niedestabilizujących parsolu. Obydwie podawałyście to na str. 69 drugiej części - to też z wątku Hexxany więc trzeba byłoby to zaznaczyć. Będziemy miały od razu dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Wiecie ile sie dzisiaj naszukałam w pierwszej częsci tej listy filtrów. A tak bedziemy mieć zawsze pod ręką.

Do mojego niezbędnika dodałam również Auriderm XO.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-09-28 o 16:48 Powód: dodanie linków
Masima jest offline  
Stary 2008-09-28, 18:21   #3483
cassatta
Zadomowienie

Witam wszystkie cosmelankiwróciłam i przezyłam kolejny raz szok termiczny jak u nas jest zimno i na dodatek zaczyna siąpić deszcz. Witam nowe cosmitki i zaczynam czytać zaległości
Stary 2008-09-28, 18:27   #3484
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość

Ivonako, ja jutro lecę po ostanie zakupy przedcosmelanowe, mam nadzieję że zaopatrzę się we wszystko, co niezbędne (z niezbędnika Masimki). Ty masz o 3 dni więcej ode mnie, więc dzisiejsze zakupy to jeszcze nie porażka.
No i pociekłam dzisiaj na zakupy. Skończyło sie na śliwkowych kozaczkach

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Bo to przed cosmelanem

A jest wśród nas starsza ode mnie? (Szukam pocieszenia?)
Anturium ja jestem starsza

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
stara proca albo stara mietła jak kto woli -ale nie zdarta

Ane Ty to chyba młodsza jesteś ode mnie?

Masimka niestety wizaż nie działa jak powinien. Nawet nie mogę zobaczyć co Ty dodałaś.

Cassattko buziaki , wróciłaś? Czytaj czytaj czytaj, dasz radę (albo sobie daruj)
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-28, 19:05   #3485
castrol
Zadomowienie

Cosmelańcie się dziewczyny,bo to najlepsza pora roku ku temu.Słońca mało i dobrze goić się bedzie i za bardzo buraka nie widać ,a końcowe efekty...miodzio
castrol jest offline  
Stary 2008-09-28, 20:17   #3486
castrol
Zadomowienie

Dziewczyny nie ma was?
A ja was teraz potrzebuję! Jestem miesiąc po masce,jak wiecie i cosmelanie się od tyg.tylko na noc.Przebarwienia całkowicie mi zeszły,ale zauważyłam pewną niepokojącą mnie rzecz.Po gorącej kąpieli widzę cienie w miejscach gdzie poprzednio miałam plamy.Jezu czy to normalne czy wy też tak macie?
Pod wpływem gorąca stają się widoczne .Potem ich nie widać <ale wcześnie wcale ich nie było.Trochę spanikowałam i cosmelanie na noc na plamy grubiej .A może powinnam znowu 2 razy dziennie?
Po tym przyszło mi też do głowy że może wiosną i latem plamiska wychodzą pod wpływem ciepła a nie promieniowania.Zimą bledną bo powietrz jest zimniejsze.Ale to chyba głupia teoria.
Napiszcie w jakich sytuacjach wy widzicie cienie po plamach i czy wogóle je czasami widzicie.
castrol jest offline  
Stary 2008-09-28, 20:19   #3487
dome
Zadomowienie

CASKA !!! HURA I WELCOME BACK !!!!!!!!!
KIEDY KRĘCIMY IMPRĘ ???????

dome jest offline  
Stary 2008-09-28, 20:50   #3488
castrol
Zadomowienie

Cytat:
CASKA !!! HURA I WELCOME BACK !!!!!!!!!
KIEDY KRĘCIMY IMPRĘ ???????

Ja tu cienie widzę a wy o imprach
castrol jest offline  
Stary 2008-09-28, 21:11   #3489
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma was?
A ja was teraz potrzebuję! Jestem miesiąc po masce,jak wiecie i cosmelanie się od tyg.tylko na noc.Przebarwienia całkowicie mi zeszły,ale zauważyłam pewną niepokojącą mnie rzecz.Po gorącej kąpieli widzę cienie w miejscach gdzie poprzednio miałam plamy.Jezu czy to normalne czy wy też tak macie?
Pod wpływem gorąca stają się widoczne .Potem ich nie widać <ale wcześnie wcale ich nie było.Trochę spanikowałam i cosmelanie na noc na plamy grubiej .A może powinnam znowu 2 razy dziennie?
Po tym przyszło mi też do głowy że może wiosną i latem plamiska wychodzą pod wpływem ciepła a nie promieniowania.Zimą bledną bo powietrz jest zimniejsze.Ale to chyba głupia teoria.
Napiszcie w jakich sytuacjach wy widzicie cienie po plamach i czy wogóle je czasami widzicie.

castrol ja tez jestem ponad miesiąc po masce i mam chyba gorzej.Od pewnego czasu zauważyłam,ze cień szczególnie po największej plamie jest coraz bardziej widoczny.Ogólnie stan skóry ulega pogorszeniu .Jak stosowałam cos2 raz dziennie skóra była podrazniona i nie mogłam uzywac nawet pudru,Jak przeszłam na stosowanie cos2 co drugi dzień pojawiają się drobne niedoskonałości Zaczynam zastanawiać się nad ponownym zastosowaniem maski.Być może wtedy podzielę entuzjazm i efekty madziusi.

Kwiatuszku spóznione ,ale szczere i gorące życzenia urodzinowe: bezplamkowego zycia i niewyczerpalnej wiary w siebie .Niestety wczoraj nie dane mi bylo nic napisać ale wypiłam twoje zdrowie

Ivonako łączę się w bólu Kochana .Wiem jak to jest wyprawiać się grubą rybę a wracać z płotką w kieszeni Tż ma rację .Jak zaczniesz się cosmelanić inne problemy zaprzątną ci głowę

Dome ....no widzę,że wzięlaś się za siebie Tak trzymaj Nie słuchaj ...jak kocha to wróci a przecież kocha

cassatta schudłam jak pies z tęsknoty Witaj w domu Pisz jak było i dawaj zdjęcia !!!
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-28, 21:29   #3490
cassatta
Zadomowienie

Nie dokończyłam was czytać i chyba nie dam rady Wróciłam z p....ami i opalona kurcze nie wiem jak innym się udaje ale po Nivea jestem blada na nogach a po Chanellce na twarzy brązowiutka Dome był jakiś laser czy już zaczełaś się cosmelanić i jak tam twioje oczęta Megi jak mi się uda to załaduję zdjęcia. Dalej czytam
Stary 2008-09-28, 21:30   #3491
ane120
Zadomowienie

tyle napisałam i zezarło Ale juz mi przeszło więc napiszę od początku.Byliśmy na żużlu lecz niestety nasi przegrali i nici z mistrzostwa a na dodatek mieli paskudny wypadek a jeden z naszych zawody skończył w szpitalu.Ns szczęście to nic poważnego.Co do nawrotów plam to same widzicie że mi wracają....a co na to poradzić nie wiem .A z innej beczki-jeździcie nartach?

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-09-28 o 22:35
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-28, 22:48   #3492
cassatta
Zadomowienie

Spasowałam z czytaniem , lepiej mi powiedzcie co tu się ciekawego wydarzyło Buczacza gdzieś ty nam wyjechała ja już jestem i czekam na imprezkę mam nowy zapas winka
Witam i zapraszam do grona moich przyjaciół nowe osoby
Byłam na zakupach we Francji i kupiłam sobie mydło naturalne alep - świetnie lekko złuszcza.
Gdzie się podziałyście Załadowałam zdjęcia
Stary 2008-09-28, 22:57   #3493
ane120
Zadomowienie

Casatka-wróciła z plażowania a ja myślę już o nartach.Buczk a nam wczoraj poleciała do Kenii Świetne zdjęcia plam nie widac już zapomniałam o wakacjach

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-09-28 o 22:58 Powód: fotki casatki
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-28, 23:02   #3494
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
castrol ja tez jestem ponad miesiąc po masce i mam chyba gorzej.Od pewnego czasu zauważyłam,ze cień szczególnie po największej plamie jest coraz bardziej widoczny.Ogólnie stan skóry ulega pogorszeniu .Jak stosowałam cos2 raz dziennie skóra była podrazniona i nie mogłam uzywac nawet pudru,Jak przeszłam na stosowanie cos2 co drugi dzień pojawiają się drobne niedoskonałości Zaczynam zastanawiać się nad ponownym zastosowaniem maski.Być może wtedy podzielę entuzjazm i efekty madziusi.

Kwiatuszku spóznione ,ale szczere i gorące życzenia urodzinowe: bezplamkowego zycia i niewyczerpalnej wiary w siebie .Niestety wczoraj nie dane mi bylo nic napisać ale wypiłam twoje zdrowie

Ivonako łączę się w bólu Kochana .Wiem jak to jest wyprawiać się grubą rybę a wracać z płotką w kieszeni Tż ma rację .Jak zaczniesz się cosmelanić inne problemy zaprzątną ci głowę

Dome ....no widzę,że wzięlaś się za siebie Tak trzymaj Nie słuchaj ...jak kocha to wróci a przecież kocha

cassatta schudłam jak pies z tęsknoty Witaj w domu Pisz jak było i dawaj zdjęcia !!!
Megi to znaczy że nie mam omamów.Może nasze cery potrzebują 2x dzen. przez dłuższy czas.W sobotę idę na kontroę to się o wszystko wypytam.
Masimko odezwij się pamiętam że ty też od niedawna masz cos tylko na noc ciekawi mnie jak twoja twarz.

Dziewczynay czy któraś też to ma

Acha Megi jakość ogólnie cery nie jest zła ,tylko te cienie
castrol jest offline  
Stary 2008-09-28, 23:12   #3495
Anturium
Zadomowienie

No witaj Cassatko, ja już Twoje zdjęcia obejrzałam - super! Jesteś pięknie opalona, plam żadnych nie widać. Na pewno jesteś starsza ode mnie?

Megi 72 pij za moje zdrowie kiedy tylko masz czas i chęć

Ane ja trochę jeżdżę na nartach, ostatni raz byłam w górach prawie 4 lata temu, wróciłam do domu z najmądrzejszym i najpiękniejszym psem jakiego w życiu miałam - bernardynkiem, wtedy jeszcze był maleństwem. Nie wiem czy kolejny wyjazd nie skończyłby się powrotem z suczką dla mojego dojrzałego szczeniurka. Nie wiedziałam nic o mistrzostawach, wygrana nie jest najważniejsza, grunt że było poważniejszych skutków wypadku.

Castrolku
nie jesteś pierwszą, która po cosmelanie o tym pisze, ja dziś od rana wertuję net w poszukiwaniu potwierdzenia skuteczności cos i muszę powiedzieć, że bardzo różnie z tym bywa, nawet gorzej niż się spodziewałam. Wygląda na to, że cos daje miażdżące efekty w początkowym okresie, powórki maski można robić po kilkumiesięcznych przerwach w stosowaniu cos2. Natomiast zaprzestanie używania cos2 sprawia, że plamy wracają, do momentu powtórzenia maski zdążą wrócić wszystkie. Niektóre kobiety pisały, że powracają nie tylko stare plamy ale powstają nowe, znacznie rozleglejsze... Ja jestem załamana po dzisiejszej lekturze. A teraz jeszcze Ty, Megi i Ane piszecie, że Wam wraca. Szlak by to trafił. Tyle kasy, poświęcenia, bólu, zajadów, dodatkowych pękających naczynek po to, żeby do końca życia pajacować na truskawce i z kalendarzem w dłoni odliczać kiedy skończy się cos2... A przy tym, wszystkim liczyć się z nawrotem. Ja nie wiem czy to w ogóle ma sens. Mam wrażenie, że bierzemy udział w medycznym doświadczeniu na własnych skórach, za własne pieniądze i na własne ryzyko, bo nie doczytałam jeszcze by jakikolwiek dermatolog dał 100% gwarancję skuteczności cos. Nie mam na myśli skutku na 12 m-cy ale pod warunkiem używania cos2

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-09-28 o 23:15 Powód: uzupełnienie
Anturium jest offline  
Stary 2008-09-28, 23:23   #3496
ane120
Zadomowienie

Kwiecie miły cos warto zrobić nawet dla samej poprawy stanu skóry.Jestem po dwóch i nie żałuję plamy są i tak o niebo mniejsze niz były.Dzisiejsze zawody to dopiero półfinał nasze lwy będą walczyć o brąz.Uwielbiam narty koniecznie wybierz sie pojeździć.A pozatym koniecznie ale to koniecznie zasyp ten dół i nie patrz w metrykę
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-28, 23:38   #3497
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
tyle napisałam i zezarło Ale juz mi przeszło więc napiszę od początku.Byliśmy na żużlu lecz niestety nasi przegrali i nici z mistrzostwa a na dodatek mieli paskudny wypadek a jeden z naszych zawody skończył w szpitalu.Ns szczęście to nic poważnego.Co do nawrotów plam to same widzicie że mi wracają....a co na to poradzić nie wiem .A z innej beczki-jeździcie nartach?

ane ja jeżdżę ....a może jeżdziłam .Ostatnim razem załatwiłam sobie łękotkę i nie wiem czy dam jeszcze radę Ostatecznie będę szlajać się po knajpach i otrzepywać rodzince buty jak zejdą ze stoków

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Megi to znaczy że nie mam omamów.Może nasze cery potrzebują 2x dzen. przez dłuższy czas.W sobotę idę na kontroę to się o wszystko wypytam.
Masimko odezwij się pamiętam że ty też od niedawna masz cos tylko na noc ciekawi mnie jak twoja twarz.
Acha Megi jakość ogólnie cery nie jest zła ,tylko te cienie

castrol wróciłam do codziennego stosowania cos2 na noc.Nie mam nic do starcenia.Zapytaj lekarkę co robić jak te paskudztwa wracają.No własnie .....ciekawe jak u Masimy

cassatta przepiękne widoki i jak miło zobaczyć,że masz nogi zazdroszczę urlopu ,pieknie wyglądasz
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-28, 23:39   #3498
cassatta
Zadomowienie

Anturium, 37 a ty, bo po czole nie potrafię odgadnąć plamy to widać ale zdjęcie bym musiała w powiększeniu robić, ale dzieki
Castrol muszę cię zmartwić jak używasz codziennie cosmelan to nie powinnaś miec poważnych problemów z cerą, ale fakt już po 2 miesiącach nie stosowaniach plamy wracają ale nie z taką intensywnością. Cera się psuje pojawiają się zaskórniaki i jakieś niespodzianki Ja przy stosowaniu cosmelanu ciągle miałam widoczne cienie po największej plamie na czole
Stary 2008-09-28, 23:45   #3499
cassatta
Zadomowienie

Megi a tyś myślała że mam kikuty czy buciki ortopedyczne bawilam się bosko i jak dla mnie za krótko zapraszam do zwiedzenia Portugalii Zazdroszczę jazdy na nartach ja skończylam od kiedy zaczełam pracować skończyłam też jazdy na łyżwach, rolkach (czasami) i rowerze grania w tenisa itp.
Stary 2008-09-29, 08:51   #3500
Saga76
Zadomowienie

Dzien dobry pszczolki

Buczacza to dla CiebiePusto tu bez Ciebie

Ane moj TZ juz Cie kochaZuzel to jego pierwsza,wielka milosc.Nawet tu jezdzi na jakies zawody,ale jak mowi,tu to szkolka niedzielna,a nie prawdziwy speedway
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-29, 09:11   #3501
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
castrol wróciłam do codziennego stosowania cos2 na noc.Nie mam nic do starcenia.Zapytaj lekarkę co robić jak te paskudztwa wracają.No własnie .....ciekawe jak u Masimy
Dziewczyny ja stosuje juz cos2 co trzeci dzień. Troche sie obawiam że to za rzadko. Nic jeszcze nie zauważyłam złego co by sie działo, za to przez to że coraz rzadziej stosuje cos2 to zaliczam konkretne złuszczanie po aplikacji, z całej twarzy.

Nie wiem jak stosują cos2 dziewczyny które miały juz dawno maske, Madziusia wiem że stosuje codziennie, a inne ? Buuczacza, Kamilia ? Ane ty od maja codziennie stosujesz nadal?
Casatta ty jak?
Masima jest offline  
Stary 2008-09-29, 09:32   #3502
cassatta
Zadomowienie

Witam ranne ptaszki Masima smarowałam się codziennie wieczorem cienką warstwą i wszystko było OK, wiem że Lidia smarowala się co pewien czas. Radzę wrócić tobie do codziennego rytuału smarownia. Ja przestałam i mam efekt - plamy. Od października zaczynam od nowa zabawę
Saga ty też tak na ten zużel? ja raz poszłam z TZ i mam dosyć szumu i szumu
Stary 2008-09-29, 09:59   #3503
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Saga ty też tak na ten zużel? ja raz poszłam z TZ i mam dosyć szumu i szumu
Napisalam i zezaro

Tez bylam tylko raz i to podobno na malo ciekawym spotkaniu.Wiecej nie pojdeNie chodzi nawet o sam zuzel,w telewizji moge ogladac.Myslalam,ze mnie cos trafi kiedy 3/4 kibicow zaczelo palic papierosyMoj sportowy duch zostal zatruty i uduszony.Mam na to alergieWyszlismy przed koncem.Od tamtej pory TZ juz nie nalega,zebym z nim chodzila.Mial dosc mojego zrzedzeniaZa to nie moze sie juz doczekac,kiedy synek bedzie wystarczajaco duzy,zeby go ze soba zabierac

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-09-29 o 09:59 Powód: lit.
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-29, 09:59   #3504
etna021
Raczkowanie

Dziewczyny proszę o ostatnie wskazówki przed maską
czy drobne zadrapanie nie przeszkadza ?
na piątek mam termin u fryzjera(farba)czy to odwołać?generalnie nie chodzi że będę straszyła ale o reakcję skóry ,zawsze jest ryzyko że farba troszkę spłynie
maskę chcę trzymać ok 9 godz
etna021 jest offline  
Stary 2008-09-29, 10:32   #3505
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o ostatnie wskazówki przed maską
czy drobne zadrapanie nie przeszkadza ?
na piątek mam termin u fryzjera(farba)czy to odwołać?generalnie nie chodzi że będę straszyła ale o reakcję skóry ,zawsze jest ryzyko że farba troszkę spłynie
maskę chcę trzymać ok 9 godz

Niestety nie poradze Ci w sprawie zadrapania,nie mialam takiego i nie wiem jak skora zareaguje w kontakcie z maska.Przypuszczam jednak,ze nie bedzie to nic przyjemnego.
Jezeli chodzi o farbe,to faktycznie nie najlepszy pomysl.Moze sprobuj przelozyc wizyte na wczesniejszy termin.Po masce nie bedziesz czula sie piekna,ale przynajmniej wloski bedziesz miala sliczne
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-29, 10:54   #3506
ane120
Zadomowienie

Witam -o rany ale ten wizaż dziś chodzi nie mogłam się do Was dopchać.Masimka-od maja smaruję się codziennie ale głęboko zastanawiam się nad dalszą taktyką powód -naczynka.Chyba będę smarowac tylko czoło i punktowo plamki.A na cała twarz moze co 3 dni.Fajnie ze jeździcie na nartach może kiedyś wybierzemy się na weekendzik żeby poszusować?Saguś-papierochy to rzeczywiście zmora też wróciłam cuchnąca.Ale jakie emocje u nas w świętym mieście żużel to jakby sport narodowy
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-29, 11:05   #3507
dome
Zadomowienie

Dzień Dobry kropeczki
Mnie dzisiaj będzie trochę mało i jutro też dopiero wieczorkiem wpadnę... gdyżTŻ pożegnam To będę Wam smuciła trochę ...
Casi - cudne zdjęcia i widoki też , szczególnie te krewetki królewskie (pewnie niedawno złowione ).

RESUME WYDARZEŃ DLA CASSATTKI :

Buczka - biega już za żyrafami w Kenii, a ja jestem po laserze na bliznach i pod gałami, ma być ponoć pięknie (efekt po czterech zabiegach - czyli za 4 miesiace w styczniu ). Zamierzam przedyskutowć z moją p. dr możliwość pomaziania się comelaniskiem już niebawem - zobaczymy
LidiaM i Saga - były chore, lidia nie odzywa się jeszcze , może dalej jest chora???????
kamilia - była u Kazika, miała naradę Rodzinną i straciła komputer i gaiła sąsiada by do nas pisać,
castrol - wychodzą plamy po kąpieli i ma z tego powodu zagwozdkę, szukając towarzyszek niedoli
meg - ma jeszcze ładniejsze nogi niż ostatnio
anturium - miała urodziny
ane120 - badamy temat czy Jej lekarz nie oszukał z cosmelanem - miała kolejny zabieg w maju ... a teraz ma już plamki
mikaam - (córka moja i kamili) zniknęła
masimka - też była u Kazika, ponadto została obwołana dr naszego forum ( ze względu na swoją wiedzę i piękny wygląd po kuracji)
ivones - miała problemy z wyborem oprawek i bije się z myślmi ze swoją kuracją cosmocudem (miast zakupów szeroko planowanych kupiła śliwkowe kozaki)
angi - wpada co jakić czas, ale mało Jej ostatnio , może nas już nie kocha
była u nas contax - i doprowadziła 2/3 cosmelańskiej populacji do szału i wariacji swoim stwierdzeniem, ze AVENKA jest w sumie w okresie letnim do dupy, ponieważ wychodzą po niej piegi - blady strach i histeria zawitały na parę godzin u nas
etna - będzie się cosmelanić niebawem i się biedulka zadrapała i ma teraz dylema
madziusia - została naszą królewną śnieżką - zobacz Jej zdjęcia to się posiurasz
denna - jeździ na grzybki
agnieszka kis, wpadła na kiss i poszła sobie, ale pewnie niebawem wróci
molly - jest za oceanem dalej chyba

Uff - to chyba już wszystko

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-29 o 11:15 Powód: uzupełnienie listy dla casi :)
dome jest offline  
Stary 2008-09-29, 11:07   #3508
madziusia777
Zadomowienie

ANTURIUM- spóżnione ale bardzo szczere z głebi serca- 100 lat bez plamisk, cudownego cosmelanowego zabiegu, a potem szczęśliwego życia bezplamiastego.

.

nawala mi internet i wizaż nic nie moge wysyłać. Może na 100 postów choc jeden do was trafi
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-09-29, 11:23   #3509
dome
Zadomowienie

madziuleńka - ja nauczyłam się :

- najpierw napisać, potem
- skopiować napisany tekst, następnie
- próbować wysłać odpowiedź, jeśli się nie uda,
- jeszcze raz otworzyć okno odpowiedzi i
- wkleić wczesniejszą wiadomość.
Teraz nie dostaję napadu szału, że napisałam się jak ta głupia i nie muszę po kilka razy spisywać moich wynurzeń

dome jest offline  
Stary 2008-09-29, 11:30   #3510
Contax
Zakorzenienie

i ja witam wszystkich

Cytat:
była u nas contax - i doprowadziła 2/3 cosmelańskiej populacji do szału i wariacji swoim stwierdzeniem, ze AVENKA jest w sumie w okresie letnim do dupy, ponieważ wychodzą po niej piegi - blady strach i histeria zawitały na parę godzin u nas

i nadal jestem i potwierdzam to co wcześniej napisałam i chyba coś w tym jest skoro plamiska powracają jak zły sen
Contax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości