Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-29, 19:36   #3541
kamilia
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Domcu rozłąka nic nie pomoze gdy nie ma "pociągu"...
tak mi sie tylko pojawilo - że czasami warto zanim zmieni sie pociąg,bo pewnie popsuty , sprawdzić czy on nie będzie jechał z innego peronu
?

Rozmawiałas z małżem , że w Wasz zwiazek wlazla nuda i codziennosć ? Nawet w niedzielę ?
Oj, ciężko Ci teraz więc

Ivonako - a myślalaś o laserowej korekcie wzroku ?

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-09-29 o 19:39 Powód: oczka Ivonaki
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-29, 19:38   #3542
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...no Ty Słońce ... nie kochasz TZ -ta... czy warto się męczyć, a lepiej nie będzie

...no ja bym się zdecydowanie bała pokazywać mu Twoje nogi

czytaj czytaj i wracaj do nas
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saguś, bidulko Czy z takim czymś budzisz się nagle rano, czy widziałaś, że coś sie dzieje i dokładałaś ognia do pieca? Saga czy Ty to robiłaś pod jakąkolwiek kontrolą lekarza? Ja juz zaczynam mocno powątpiewać w skuteczność i efekty tego cuda cosmelanem zwanym

Megulcu kochany, czym ja mam Cię dobić? Samam dobita, latam jak głupia za okularami bo lada moment te mi padną, ledwo dyndają, a tu nic nie ma co by sie nadało.8 stów za okulary nie dam bo nie, jeszcze żebym lubiła to może bym dała, ale nie cierpię okularów. Rano chciałam napisać ale wywalało. Chyba muszę zapodać avatarek adekwatny do mojego nastroju.

Angi wsiądź do pociągu, byle nie byle jakiego
Dziewczyny,to nie tak ze nie ma miłosci...Przeczytałam swietny blog i wszystko mi sie ułozyło i wyjasniło. "Mozna kogos kochać nie pożądają go i mozną pożądać nie kochając "
Dla mnie to logiczne.

Zobaczcie ten blog :http://marcelina.blox.pl/2008/06/O-n...w-zwiazku.html
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-29, 19:47   #3543
krystyna1958
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Załącznik 1775398

Załącznik 1775399

Tak to wyglada.Mam nadzieje,ze udalo mi sie zaladowac zdjecia.
Czytałam całą lekturę Cosmelanową. Wniosek jest jeden.Za dużo kwasów. Na dwa dni zero wszystkiego tylko wazelina. Wydaje mi się, że to normalna reakcja. Dwie doby i będzie OK. Trzymam kciuki.
krystyna1958 jest offline  
Stary 2008-09-29, 19:48   #3544
Megi72
Zadomowienie

[quote=ivonako;9182329]Saguś, bidulko Czy z takim czymś budzisz się nagle rano, czy widziałaś, że coś sie dzieje i dokładałaś ognia do pieca? Saga czy Ty to robiłaś pod jakąkolwiek kontrolą lekarza? Ja juz zaczynam mocno powątpiewać w skuteczność i efekty tego cuda cosmelanem zwanym

Ivonka z tym cosmelanem to nie jest tak źle.Cienie zawsze są lepsze niż plamy .Gorzej już było teraz musi być tylko lepiej.Problem w tym,że ja spodziewałam się cudów a takie rzeczy to tylko w erze (mam tam tel na wszelki wypadek ) Jak puderki pójdą w ruch bedę wniebowzięta a teraz jestem jak pogoda

Megulcu kochany, czym ja mam Cię dobić? Samam dobita, latam jak głupia za okularami bo lada moment te mi padną, ledwo dyndają, a tu nic nie ma co by sie nadało.8 stów za okulary nie dam bo nie, jeszcze żebym lubiła to może bym dała, ale nie cierpię okularów. Rano chciałam napisać ale wywalało. Chyba muszę zapodać avatarek adekwatny do mojego nastroju.

Ivonka weź na wsztrzymanie Lepiej trochę poczekać i kupić takie okulary jakie się podobają niż takie ktore mogą być Pokaż lepiej te kozaki
Kocham cię Ivonka za twe trafne riposty
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-29, 19:49   #3545
cassatta
Zadomowienie

Saga - przeraziłam się jak to zobaczyłam czy ty aby nie masz jakiś zwierzątek, bo pamietaj skóra po cosmelanie szybko łapie różności typu grzybica a jak masz kota hmmmm...... wynoś się szybko do lekarza i niczym się sama nie smaruj oprocz jakiejś mięty zaparzonej.Bidulka ty nasza
Angi dodaj listę dobrych i złych rzeczy wynik ci sam wyjdzie pamiętaj to jest nieodwracalne jak raz się zdecydujesz to na amen, brak powrotu to by tylko pogorszyło. Pamiętaj życie jest krótkie po co tkwić w martwym punkcie.Wybór należy do ciebie
Domciu dzięki kochana za relacje zapomniałaś dodać gdzie twój mężuś się wybiera
Ivonka okularnico mój TZ ma świetne okulary progresywne foto coś tam na oprawkach tytanowych cieniuteńkich jak niteczki i leciutkich jak piórko nazywają się mars i nie zamieni ich na inne nigdy- kosztują furę ale warto
Stary 2008-09-29, 19:49   #3546
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Saguś, bidulko Czy z takim czymś budzisz się nagle rano, czy widziałaś, że coś sie dzieje i dokładałaś ognia do pieca? Saga czy Ty to robiłaś pod jakąkolwiek kontrolą lekarza? Ja juz zaczynam mocno powątpiewać w skuteczność i efekty tego cuda cosmelanem zwanym
W sobote cos zaczelo sie dziac,ale zauwazylam ze mam jakies cienie w miejscach plam i to niestety nie jest moja wybujala wyobraznia,dlatego dalej sie cosmelanilam.Dzisiaj wyglada to tak,a boli jak jasna............A bylo juz tak pieknie

Angibez wzgledu na wszystko,pamietaj ze masz byc szczesliwa

Cassatta ze zwierzakow tylko maz i synek.

Strasznie Was tu wszystkie kocham!!!Dziekuje za troske.
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-29, 19:52   #3547
cassatta
Zadomowienie

Saga ile ty kobieto możesz bólu wytrzymać? przecie to kości by było lada moment widać
Stary 2008-09-29, 19:54   #3548
cassatta
Zadomowienie

Megi te nogi są zniewalające podrzuć mi kilka sztuk tak na zapas ze szpilkami
Stary 2008-09-29, 19:56   #3549
cassatta
Zadomowienie

Angi czy macie dzidziusia razem? co z nim
Stary 2008-09-29, 19:58   #3550
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Angi czy macie dzidziusia razem? co z nim
Nie macie .

W sumie moglabym tu jeszcze duzo napisac ale mimo wszystko chyba tna forum nie jestem taka calkiem anomimowa. Boje sie wiec o wszystkim pisac.
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:01   #3551
cassatta
Zadomowienie

No tak to tylko plamy razem macie ty na bużce a on? co w nim jest nie tak że marzysz o innym
Stary 2008-09-29, 20:03   #3552
cassatta
Zadomowienie

Anturium spóżnione 100 lat i całuski - bez plamistego życia
Stary 2008-09-29, 20:03   #3553
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
W sobote cos zaczelo sie dziac,ale zauwazylam ze mam jakies cienie w miejscach plam i to niestety nie jest moja wybujala wyobraznia,dlatego dalej sie cosmelanilam.Dzisiaj wyglada to tak,a boli jak jasna............A bylo juz tak pieknie

Angibez wzgledu na wszystko,pamietaj ze masz byc szczesliwa

Cassatta ze zwierzakow tylko maz i synek.

Strasznie Was tu wszystkie kocham!!!Dziekuje za troske.
Chyste- Sagunia - dopiero teraz obejrzalam sobie Twoje zdjęcia - jak to musi Cie boleć! Idż do jakiegoś mądrego lekarza dermatologa, który Cie z tego wyprowadzi bo sobie zafundujesz jakieś blizny. /i zeby lekarz nie zapisalam Ci jakiejs maści z kolorem np. źóltej,bo to może Ci zabarwić skórę na dłużej. /twarz po cos wsztstko lapie, a Ty masz niemal ranę. Ojej - przytulam Cie
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:04   #3554
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Saga ile ty kobieto możesz bólu wytrzymać? przecie to kości by było lada moment widać
Jak czlowiek glupi i upary,to tak niestety bywa.TZ marudzil,a ja nie chcialam pokazac,ze chlop ma racje,no to teraz mam.

Kamilia dziekuje,sama wasza obecnosc mi pomaga.Mam sie komu wyzalic.Jutro dzwonie do lekarza i zobaczymy.Teraz wysmarowalam sie bepanthenem i jest troche lepiej.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-09-29 o 20:20 Powód: dla Kamilii
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:20   #3555
cassatta
Zadomowienie

Plamy plamami ami lasagne za sucha wyszła Saga jak pójdziesz do lekarza rodzinnego to wyśle cię do dermatologa bo nie będzie w stanie pewnie powiedzieć co to jest i że to po cosmelanie. Umów się na rano to zdąrzysz na wizytę do dermatologa. Chyba że w Szwecji jest trochę inny system niż w Danii.
Stary 2008-09-29, 20:21   #3556
ivonako
Zadomowienie

Moje cięzko zdobyte must have cosmelanowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000968.jpg (72,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000972.jpg (98,0 KB, 19 załadowań)
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:25   #3557
cassatta
Zadomowienie

Ivonako one są super Pochwaliła bym się swoimi ale sa schowane w kufrze, jeszcze nie jestem przepakowana z letnich ubrań na zimowe
Stary 2008-09-29, 20:26   #3558
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Plamy plamami ami lasagne za sucha wyszła Saga jak pójdziesz do lekarza rodzinnego to wyśle cię do dermatologa bo nie będzie w stanie pewnie powiedzieć co to jest i że to po cosmelanie. Umów się na rano to zdąrzysz na wizytę do dermatologa. Chyba że w Szwecji jest trochę inny system niż w Danii.

Zadzwonie od razu do polskiego dermatologaNie chce,zeby mnie odsylano od jednego do drugiego lekarza.

Cytat:
Moje cięzko zdobyte must have cosmelanowe
Dopa sowane czy na skarpete
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:32   #3559
cassatta
Zadomowienie

Dziewczyny zazdroszczę wam patrząc na kozaczki czy wy wszystkie w spódnicach chodzicie? To tylko ja nieborak się uchowałam w spodniach Spódnica sukienka tylko zarezerwowane na wielkie wyjście
Stary 2008-09-29, 20:37   #3560
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny zazdroszczę wam patrząc na kozaczki czy wy wszystkie w spódnicach chodzicie? To tylko ja nieborak się uchowałam w spodniach Spódnica sukienka tylko zarezerwowane na wielkie wyjście
Cassatko ja kiedys tylko w spodniach ale od ubiegłego roku mam faze na spódniczki-takie za kolanko.

Ivonako-mam identyczne kozaki(te wyzsze) tylko w rudym kolorze.Uwielbiam ten fason.
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:37   #3561
ivonako
Zadomowienie

Saga czarne dopasowane, śliwka troszku nie ale ujdzie.

Casaciu wreszcie mnie nie wywaliło i mogłam obejrzeć Twoje wakacyjne zdjęcia. Super wyglądasz. Plamek na buźce sie w tym słoneczku nie nabawiłaś? Czemu smarowałaś się chanelką, przecież mówiłyśmy, że to niestabilne jest?

Wiecie co, dostałam próbki chemii od Buczanta. I wiecie co Szanowną Panią mnie nazwała teraz to ja już normalnie nie wiem.... czy stara proca, czy małpa jedna, czy szanowna pani jestem
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:38   #3562
Jelly
Raczkowanie

Angi pamiętaj tylko, by nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem chwili, przemyśl kochana

Dziewczynki, napiszcie proszę, czy któraś z Was kupowała może zestaw cosmelan od freedomusa? Czekałam na glo, ona jest sprawdzona, ale jakoś się doczekać nie mogę, a chciałabym już kupić.

Domuś dziekuję za pamięć, na Mazurach byłam. Wróciłam z zaczynającym się przeziębieniem, ale dzięki Tobie zapodałam od razu Coldrex MaxGrip i jest o niebo lepiej.
Jelly jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:42   #3563
ane120
Zadomowienie

W czwartek byłyśmy z koleżankami u szewca i zrobiłyśmy zamówienia jak będą zrobione to pokażę.Ivuś śliweczki super a czarne są akurat takie jak bym chciała
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:42   #3564
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Angi pamiętaj tylko, by nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem chwili, przemyśl kochana

Dziewczynki, napiszcie proszę, czy któraś z Was kupowała może zestaw cosmelan od freedomusa? Czekałam na glo, ona jest sprawdzona, ale jakoś się doczekać nie mogę, a chciałabym już kupić.

Domuś dziekuję za pamięć, na Mazurach byłam. Wróciłam z zaczynającym się przeziębieniem, ale dzięki Tobie zapodałam od razu Coldrex MaxGrip i jest o niebo lepiej.
Dziekuje Jelly-mi sie tylko marzy mały skok ... "w inny wymiar".
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:44   #3565
ivonako
Zadomowienie

Galaretko ja kupowalam od freedomusa. Zapłaciłam 02.08.08. wysłał 15.08.08 dostałam chyba kolo 4.09.08.

Ane ja na swój ślub robiłam buty u szewca. Czadowe były.Do dziś się dziwię, że na taki czad się odważyłam.
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:50   #3566
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Galaretko - i co działa na Ciebie COLDREXMAXIGRIP super nie? Ja normalnie zwariowałam po ...4 czterech godzinkach byłam jak ta boginka

Saguś - biedaczysko ... normalnie się Tobą zmartwiłam, że cholera jasna

Ja spódniczki od święta i latem . N I E N A W I D Z Ę R A J T U Z !!!!!!!!!

dome jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:57   #3567
Saga76
Zadomowienie

Jelly ja u tego sprzedawcy kupilam 2 sloiczki cosm.2 i byly w Szwecji po 5 dniach chyba,niestety dopadlo mnie cloi czekalam jeszcze tydzien.

Domus
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:57   #3568
Masima
Zadomowienie

Saga bidulo twoja buzia wygląda przerażajaco, ja to bym tylko do lekarza, nie wiem co to moze być. Masz tego więcej ?
Na skórę regenerująco działa LRP Cicaplast albo Auriderm XO. Ale najpierw to wizyte u lekarza bym ci zaleciła i to natychmiast.

Megi, Castrol martwią mnie wasze cienie po plamach, co się dzieje, ja się coraz większym niepokojem przyglądam swojej twarzy i wypatruje czy sie coś nie pojawia. Ciagle mi sie skóra złuszcza i dobrze nie widać. Pudrów nie stosuje jeszcze, bo na tych odstających skórkach to zaraz wszystko widać.
Masima jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:58   #3569
ane120
Zadomowienie

Ivuś-dawaj fotę .Wizyta u szewca to nie fanaberia po prostu u nas jest zagłębie obuwnicze szewców jak psów.A moja koleżanka robi projekty butów a my ją wykorzystujemy-załatwia nam mozliwość zakupów u szewców z którymi współpracuje.I robimy zakupy obuwnicze po hurtowych cenach a oni też sa zadowoleni bo to zawsze więcej butów na mieście
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-29, 21:00   #3570
cassatta
Zadomowienie

Dome to gdzie twój TZ znika? zostajesz słomiana wdowa z 2 maluchów no ładnie Tych rajstop .... to po przedszkolu mam uraz.

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości