Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-03, 20:14   #3751
etna021
Raczkowanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Iv halloween tuż tuż ,
szkoda że muszę już stąd uciekać , życzę bezsenności
etna021 jest offline  
Stary 2008-10-03, 20:33   #3752
Megi72
Zadomowienie

Ivonako witaj gronie cosmelanomaniaczek Nigdzie z tą maską nie łaź tylko weź sobie koszyk jaj do wysiadywania to jeszcze jakaś korzyść będzie
Na znak solidarności z tobą nasmarowałam się cos i przybiegłam zobaczyć jak sie miewasz.
Ja swoją rodzinę przygotowałam na to,że będę mieć masakrę na twarzy i zanim cos zaczął działać nasłuchalam się pytań bo oni szybko chcieli ją zobaczyć

A ja się dzisiaj wyfluidowałam a potem wydawało mi się u fryzjera,że widzę plamy ale chrzanię to ......
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-03, 21:00   #3753
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kochane

Maskę nałożyłam o 16,15 więc 9 godzin minie o 1,15. Oczywiście nacykałam wcześniej fotek I tu zostałam zaskoczona Nie wiedziałam, że te plamy tak okropnie wyglądają Muszę to wrzucić na komp i dokładnie obejrzeć
Maska ma fajny ciemno beżowy kolorek(nie musztardowy).
Wyglądam w niej ... hmmm...lepiej niż bez
Nie szczypie nie gryzie i nic nie robi, gdy robi Qurcze bo mam nadzieję, że robi.

I mam nadzieję, że do pracy nie będę musiała iść, a jak już będę to powiedziałam, że przyjdę nocą

Masimka dopisz do swojej listy must have redbula, bo świadomość, że nie mogę usnąć, zwala mnie już teraz z nóg
A czym ja teraz będę gębę myć?
Kamilia czy Ty tym olejkiem waniliowym to myłaś buzię zaraz po masce (od 1 dnia). Bo tak patrze, że mam składniki i mogłabym zmontować taki olejek (tylko, że nie będzie waniliowy a pomarańczowy)

Iv ja myłam buźke od pierwszegfo dnia olejkiem waniliowym. nbył najleopszy, napradwe nie podraznuia wogóle. Wręcz łagodził dolegliwosci.
A wogóle to ciesze sie bardzo ze nałożyłaś wreszcie maske, zobaczysz nie bedziesz żałować. Wiem, że potem, rumień, łuszczenie, ale uwierz mi nijak sie to ma do tych cholernych przebarwień. Ja nie żałuję niczego, ani przez chwilę. Żałuje że wczesniej nie dowiedziałam sie o cosmelanie.

Ivka ja ty mozesz spać w stanie takiego podniecenia co ? Powiem ci że lekarka moja była zaskoczona jak jej powiedziałam ze nie ide spać. Jak ci ta maska wyschnie i zrobi sie taka skorupka to możesz sie położyć na wznak wysoko na poduchach. Ale tak sobie teraz myślę też że nie bedzie takiej potrzeby bo ty masz trzymać do pierwszej w nocy. Ja to co innego, trzymałam do 5 rano dlatego sie położyłam. Jak potrafisz spać na siedząco to mozesz sie kłaść już teraz
Wiesz mnie po nalożeniu maski to nic nie piekło tylko swędziało od czasu do czasu, nawet tego nie skojarzyłam od razu z tą maską, tylko byłam zła że mnie pyszczysko swędzi akurat wtedy gdy sie drapać nie moge.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako witaj gronie cosmelanomaniaczek Nigdzie z tą maską nie łaź tylko weź sobie koszyk jaj do wysiadywania to jeszcze jakaś korzyść będzie
Na znak solidarności z tobą nasmarowałam się cos i przybiegłam zobaczyć jak sie miewasz.
Ja swoją rodzinę przygotowałam na to,że będę mieć masakrę na twarzy i zanim cos zaczął działać nasłuchalam się pytań bo oni szybko chcieli ją zobaczyć

A ja się dzisiaj wyfluidowałam a potem wydawało mi się u fryzjera,że widzę plamy ale chrzanię to ......

A ja plam nie widzę dziś ani wczoraj. Może rzeczywisćie mi sie w głowiemiesza. Sama juz nie wiem. A moze bardziej są wyraźne w słoneczny dzień, a w pochmurny mniej.

Saga zeszly ci te ranki ?
Masima jest offline  
Stary 2008-10-03, 21:37   #3754
Masima
Zadomowienie

Iv polazła z maską spać
Masima jest offline  
Stary 2008-10-03, 22:09   #3755
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Saga zeszly ci te ranki ?
Zostaly tylko takie rozowiutke slady

Obiecalam Madziusi,ze napisze jak wyglada moja przygoda z cosmelanem,taki krotki "rachunek sumienia"Odgapiam od Madziusi,mam nadzieje ze sie nie pogniewa

WIEK 32

CERA PRZED COSMELANEM fototyp II,normalna,niewielka sklonnosc do pekajacych naczynek,zadnych problemow z cera,nawet w okresie dojrzewania.Przebarwienia :nabyte w ciazy i okresie karmienia piersia,trojkatna plama na srodku czola i plamy na kosciach policzkowych,po obu stronach twarzy.

PRZEBIEG KURACJI COSMELANEM maska robiona w sumie 3 razy.Pierwsza w pazdzierniku 2007-6,5 godziny,druga tydzien pozniej-8 godzin.Reakcja skory-prawie zadna,niewielkie luszczenie na brodzie,nosie.Plamy zjasnialy w 50-60%.
Trzecia maska-lipiec 2008 10 godzin-opuchnieta,czerwona twarz,bardzo silne luszczenie przez 2 tygodnie,rumien-utrzymywal sie prawie 2 mies.Po plamach zostaly cienie,ktore tylko ja widze i to nie zawsze,nie wiem od czego to zalezy?.

CERA PO COSMELANIE bardzo wrazliwa,wieksza sklonnosc do pekania naczynek,wyrownany koloryt,skora rozjasniona,promienna,wyg ladzona.Czasem lekkie zarozowienie po cosm.2,luszczenie po odstawieniu kremu na 2 dni.

ZALETY COSMELANU 90-95% likwidacji przebarwien,odmlodzenie skory.

WADY fatalny wplyw na naczynka,oczywiscie cena i koniecznosc kupowania nastepnych kremow.Pierwszy sloiczek cosm.2 starcza na niecale 2 miesiace,pozniej na dluzej.
Saga76 jest offline  
Stary 2008-10-03, 22:52   #3756
cassatta
Zadomowienie

Saga to ty młodzik jesteś Tak a propo na twoją podrażnioną i wrażliwa buźkę to ty coś stosujesz na naczynka
IV gratulacje
Megi wyfluidowałam to co randkę z TZ miałaś
Ja czekam na rozpoczęcie kuracji od nowa jak będe miała troche luzu w pracy. Jak na razie to nawt nie mam czasu zjeść a chciałabym mieć czas na zostanie w domku i bez słonka
Dome dzisiaj sa gwiazdy na niebie
Masima super być bez plam - zazdroszczę i się cieszę z tobą
Stary 2008-10-03, 22:55   #3757
cassatta
Zadomowienie

Etna przepiękny kolor zawsze o takim marzyłam, ale boję sie farbowania, raz spróbowałam i faz trój kolorowa mi wyszła. Czy to ty jesteś zaprzyjaźniona z pigmanormem?
Stary 2008-10-03, 23:00   #3758
cassatta
Zadomowienie

Ivonako czy już wybrałaś sobie brela? pochwal sie.
Anturium a jak tam twoje plamki? bo na kwiatkach wyglądają pięknie
No tak to kiedy się zbieramy na tą imprezę Halloween by straszyć innych plamami
Stary 2008-10-03, 23:01   #3759
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Saga to ty młodzik jesteś Tak a propo na twoją podrażnioną i wrażliwa buźkę to ty coś stosujesz na naczynka
Dziekuje za mlodzikachociaz 28 Madziusi bardziej mi sie podoba
Naczynka smaruje mascia i zelem arnikowym.Czekam na paczke z Polski z zakupami aptecznymi,w tym serum Hauschki i Vitella Ictamo oba specyfiki wlasnie na naczynka.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-03 o 23:10 Powód: lit.
Saga76 jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:03   #3760
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Megi jaj w domu nie ma Kremy tylko zamiast jaj i mazidłowe buteleczki.
Co Ci fryzjer zrobił?

Cytat:
Iv ja myłam buźke od pierwszegfo dnia olejkiem waniliowym. nbył najleopszy, napradwe nie podraznuia wogóle. Wręcz łagodził dolegliwosci.
A wogóle to ciesze sie bardzo ze nałożyłaś wreszcie maske, zobaczysz nie bedziesz żałować. Wiem, że potem, rumień, łuszczenie, ale uwierz mi nijak sie to ma do tych cholernych przebarwień. Ja nie żałuję niczego, ani przez chwilę. Żałuje że wczesniej nie dowiedziałam sie o cosmelanie.
Ivka ja ty mozesz spać w stanie takiego podniecenia co ? Powiem ci że lekarka moja była zaskoczona jak jej powiedziałam ze nie ide spać. Jak ci ta maska wyschnie i zrobi sie taka skorupka to możesz sie położyć na wznak wysoko na poduchach. Ale tak sobie teraz myślę też że nie bedzie takiej potrzeby bo ty masz trzymać do pierwszej w nocy. Ja to co innego, trzymałam do 5 rano dlatego sie położyłam. Jak potrafisz spać na siedząco to mozesz sie kłaść już teraz
Wiesz mnie po nalożeniu maski to nic nie piekło tylko swędziało od czasu do czasu, nawet tego nie skojarzyłam od razu z tą maską, tylko byłam zła że mnie pyszczysko swędzi akurat wtedy gdy sie drapać nie moge.
A ja plam nie widzę dziś ani wczoraj. Może rzeczywisćie mi sie w głowiemiesza. Sama juz nie wiem. A moze bardziej są wyraźne w słoneczny dzień, a w pochmurny mniej.
Cytat:
Iv polazła z maską spać
Spać nie poszłam Tylko czemu jak nie mogę iść spać, to pieruńsko mi się chce? To chyba psychika. Zakazany owoc.

Szczypać nic mnie nie szczypie. Tak sobie myślę, że może dołożę jeszcze godzinkę czyli razem 10? Na zestawie pisze (jest napisane) od 8-12 godzin.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:04   #3761
Anturium
Zadomowienie

Ufff jestem. Ale to forum mnie ogłupia. Właśnie wróciłam z Ikei, obładowana tobołami, ledwie zipiąca, oczy szczypiące od ikeowskiego oświetlenia ale lecę, lecę do kompa bo przecież nie wiem co tam się dzieje, a Ivonka robi maskę
Ivonka a odtłuściłaś twarz przed maską?

Jeszcze Wam powiem, że Thiospot nakładam w ciągu dnia kiedy tylko wiem, że nie wychodzę z domu i oczywiście na noc (płyn i tylko na plamy ale to ok. 1/3 twarzy). No i zaczęło się złażenie naskórka, no nie tak jak po cos ale urody to to nie dodaje. No i ja taka piękna dziś paradowałam po Ikei, a ponieważ powiedziałam, że bez filtra już z chałupy nie wyjdę, to oczywiście LRP 50+ na całej twarzy miałam (niby bezbarwny więc biały). Oczy mi puchną, mam popękane żyłki, twarz biała, odstające kawałki skóry i taka urodziwa dziś jestem, że już wszystko mi jedno.
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:12   #3762
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ivonka a odtłuściłaś twarz przed maską?
Anturium wyszorowałam mydłem i odtłuściłam śmierdzącym płynem z zestawu. Tylko rano zapomnialam heviranu O 15 mi się przypomniało

Cassattko bryle kupiłam, mam do odbioru 20 października, bo kupowałam w Łodzi a jak wiadomo teraz jestem uziemiona. Niestety musiałam zapłacić dużo więcej niż chciałam Dwa słoiki cosmelanu by były

Megi ile Ty maskę trzymałaś?

Dziewczyny a może by tak naleweczki jakiejś, winka?
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:13   #3763
cassatta
Zadomowienie

Anturium to nic jak ja byłam buraczkiem raczkiem z załazawionymi oczętami prawie od przepicia (humor) to dopiero koszmar, usta suche jak piłam czekoladę to oderwać od nich czekolady nie mogłam a wsklepie to wszyscy sie gapią na meble lub koszyki a nie na twarze
Ivonako dołuż a .... jaką ty to masz cerę , bo jak delikatną biała i skłonną do podrażnień to nie przesadzaj. Mi dermatolog kazała zmyć twarz tam gdzie nie miałam plam i zostawić na 1 -2 godzin tam gdzie były plamy. Ale ja jestem grubo skórna i tłusta
Stary 2008-10-03, 23:18   #3764
cassatta
Zadomowienie

Ivonako okulary to i tak tanio o ile pamiętam mój TZ płacił 6000zł ale są w nich wszystkie bajery. Ja odziedziczyłam po babci jak na razie idealny wzrok, babcia ma 75 lat i czyta bez okularów Oby tak dalej.
Jak sie czujesz i kiedy planujesz zmyć maskę? Chyba posiedzę z tobą
Stary 2008-10-03, 23:18   #3765
ivonako
Zadomowienie

Cassattko ja to chyba II fototyp. Cera mieszana bez uczuleń i podrażnień.

Jak 9 godzin to do 1,15 jak 10 to 2,15

Cassi dla mnie to jak za bryle to to już jest fura ze wszystkimi bajerami
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:21   #3766
cassatta
Zadomowienie

IV ja piję aktualnie czerwone wytrawne zdrówko za ciebie i twoje plamki
cassatta jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:22   #3767
cassatta
Zadomowienie

Iv to od której zaczełaś godzinę 0 ? i ile masz teraz?
Stary 2008-10-03, 23:24   #3768
ivonako
Zadomowienie

Idę po nalewkę jak mam towarzyszaKto pije z nami?
Zaczęłam o godzinie 16,15

Cassatko chcesz powiedzieć, że masz plamy? Bo ja już nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam. Plamy z wakacji przywiozłaś?

Megi, Anturium napijcie się z nami.
Saga czemu nie pijesz, karmisz jeszcze czy nigdy nie pijesz?
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:26   #3769
Anturium
Zadomowienie

A nie pamiętam jak się wielocytuje, jak już zaznaczę obydwa posty, które chcę zacytować "+", to później co mam kliknąć?

No dobra, na razie bez cytatów.
Ivonka Sagusia też ma dwójkę, jeśli mnie oczywiście pamięć nie myli i chyba ostatnim razem trzymała 10 godzin. Dobrze, że się porządnie odtłuściłaś A masz zalotny wąsik czy mogłaś pominąć górną wargę? Bo jeśli nasmarowałaś, to łykaj ten heviran systematycznie, ustaw sobie w komórce przypominajkę (albo w kompie jeśli długo przy nim siedzisz).

Cassatka i tak pewnie miałaś wrażenie, tak jak ja dziś, że każdy przechodzący obok taki wygląd z niechęcią odbiera. Kurde juz trzeci raz słyszę, że w trakcie mojego pisania kolejne posty docierają i może nie na temat będzie.

A ja mam kilka pytań do mądrzejszych ode mnie.
Czym poprawić wiszącą skórę na szyi? Mam flaka.
Czy możliwe, że od LRP 50+ tak mnie oczy szczypią? Kupiłam zapas 3 opakowania 50 ml...
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:29   #3770
ivonako
Zadomowienie

cytuj albo odpowiedz
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:30   #3771
cassatta
Zadomowienie

Uff Iv ja zaczynałam o 13.00 i kończyłam o 24 chyba? ale jeszcze był czas na położenie cos1, bo wizyta była o 13.00 Ale jak jesteś mało wrazliwa trzymaj dłuzej nie zaszkodzi a jutro będziesz różowiutka jak prosiaczek a za kilka dni skóra płatami zacznie ci schodzić. Super co nie
Stary 2008-10-03, 23:34   #3772
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Ivonka Sagusia też ma dwójkę, jeśli mnie oczywiście pamięć nie myli i chyba ostatnim razem trzymała 10 godzin. Dobrze, że się porządnie odtłuściłaś A masz zalotny wąsik czy mogłaś pominąć górną wargę? Bo jeśli nasmarowałaś, to łykaj ten heviran systematycznie, ustaw sobie w komórce przypominajkę (albo w kompie jeśli długo przy nim siedzisz).

A ja mam kilka pytań do mądrzejszych ode mnie.
Czym poprawić wiszącą skórę na szyi? Mam flaka.
Czy możliwe, że od LRP 50+ tak mnie oczy szczypią? Kupiłam zapas 3 opakowania 50 ml...
Anturium w komórce nie umiem ale się naumiem. Posmarowałam cały pysk bo jak zobaczyłam zdjęcia z plamami to padłam. Kochana jak już znajdziesz przepis na flaka to się podziel. A może to serum kamiliowo-rocowe? Kamilia co Ty o nim powiesz na wiszącego flaka?
Niektórych po LRP szczypią oczy.

Cassattka mów mi o tych Twoich plamach
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:39   #3773
Anturium
Zadomowienie

Ivonka podzielę się na bank, tylko żeby mi ktoś pomocną rękę podał.

Dziewczyny, nie zostawiajcie mnie takiej wiszącej

A jak zrobić ten zachwalany olejek do mycia?
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:40   #3774
cassatta
Zadomowienie

Anturium dla twojej wiadomości pozbyłam sie plam, ale okradli mnie we Francjii w maju ze wszystkiego i z filtru 50+, przez 2 doby sie nie kremowałam tylko zajmowałam beznadziejną francuską policją i sie opaliłam = plamy wyszły ale nie w takim stopniu jak były przed tem, wyjechalam na 3 tygodnie na urlop do Portugalii i używałam Chanell 50+ plamy pociemniały bo jakimś cudem się opaliłam I muszę zacząć kurację od nowa kupiłam sobie PIGMANORM tak dla spróbowania bo podobno są te same efekty co cosmelan tylko dużo tańsze.
IV jak tam twoja maska, to do której chcesz ją trzymać. Wasze zdrowie
Stary 2008-10-03, 23:44   #3775
ivonako
Zadomowienie

Anturium
Kupujesz tutaj BIOCHEMIA URODY i mieszasz (olejek myjący waniliowy) http://www.biochemiaurody.com/sklep/...j-vanilla.html

ja kupuję tutaj MAZIDŁA składniki i mieszam co mi się uwidzi http://www.mazidla.com/index.php?opt...&id=1&Itemid=2
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:46   #3776
ivonako
Zadomowienie

Cassatko do 1 (9 godzin) albo 2 w nocy.( 10 godzin). Cassi nie boisz się wysokiego stężenia hydrochinonu w PIGMANORMie?
Neostrata HQ ma mniejsze stężenie i na mnie działała ok ale jak tylko przestawałam używać plamy wracały.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:47   #3777
Anturium
Zadomowienie

Cassatka pamiętam jak pisałaś, że kradzież miała miejsce w piątek i do poniedziałku idioci kazali Ci czekać... Teraz za to płacisz. Wiem, że Pigmanorm też się ciszy dużym powodzeniem, jeśli Thiospot nie zadziała, to idę z następnymi środkami.

A kurde o suchym pysku dziś z Wami siedzę, a właśnie chętnie bym się napiła.
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:48   #3778
cassatta
Zadomowienie

Anturium ja kupuję na BU ostatnio olejek muyjący różany a wcześniej waniliowy, jak zamówisz otrzymasz gotowy przepis. Obecnie używam go na przemian z mydłem alep Flaka na szyji to ja nie mam to chyba rodzinne ale nawilżam się cała od 19 roku życia łącznie z szyją może to tego zasługa. Na szyję jest fajny przepis na krem z Q10 i na twarz również na mazidłach Jeszcze idealnej proporcji nie zrobiłam ale dziewczyny zachwalają
Stary 2008-10-03, 23:52   #3779
ivonako
Zadomowienie

Cytat:

A kurde o suchym pysku dziś z Wami siedzę, a właśnie chętnie bym się napiła.
A pustki w domu?

Cassi znakiem tego, że muszę serum z Q10 wykręcić na szyję i flaka, bo składniki mam
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-03, 23:54   #3780
cassatta
Zadomowienie

Anturium podzieliłabym sie winkiem Thiospot nie zdziała cudów próbowałam i sie z niego wyleczyłam, czekam teraz na okazje kiedy zacząć się smarować pigmanormem. Mam tylko problem że za dużo pracy z ludzdźmi a tłumaczenie wychodzi z rachuby, muszę zachować żelazną maskę a tu prosiaczek wystepuje i łzawienie
Czy próbowałyście mydła alep jest super chyba się z nim nie rozstanę

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości