Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-06, 22:13   #4051
dome
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

buczek ... ale za to masz najpiękniejsze na świecie TWOJE PLAMKI AFRYKAŃSKIE !!! Ja np. nie mam afrykańskich

dome jest offline  
Stary 2008-10-06, 22:20   #4052
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
az sie wzruszylam.To sie MILOSC nazywa
A nie jak u mnie...plamy Ci kochanie wyszly...
kamilciu jeju Ciebie tez przyciaganie ziemskie nie ominelo???????Tylek Ci do ud zwisa?????? Poczekaj az Ci sie chomiki na buzi zrobiaWITAJ W KLUBIE

a ... i jeszcze jedno!!!!!!!!!!!!!! Niektore avatarki kurde felek mnie irytuja np.ivus gdzie jest ten blekit nieba,co??????Nie piszac o innych cosmelankach!!!!!!!!!!!!
mnie teraz już wszystko zwisa i powiewa Kto wymyślil grawitację. Pewnie jakiś facet
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-06, 22:27   #4053
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczek ... ale za to masz najpiękniejsze na świecie TWOJE PLAMKI AFRYKAŃSKIE !!! Ja np. nie mam afrykańskich
afrykanskie plamki maja to do siebie,ze sa ciemniejsze od tych europejskich
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
mnie teraz już wszystko zwisa i powiewa Kto wymyślil grawitację. Pewnie jakiś facet
Facet kochanie ,facet ten glupi Einstein z tym jablkiem i wywieszonym jezykiem
Stary 2008-10-06, 22:36   #4054
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
afrykanskie plamki maja to do siebie,ze sa ciemniejsze od tych europejskich

Facet kochanie ,facet ten glupi Einstein z tym jablkiem i wywieszonym jezykiem
Ech, że on to nawet pamiętalam, ze szkoly, ale kto przed nim ?
Kto wymyslił świat, w ktorym to kobiety maja rozstępy, plamy nie tylko opadowe, cellulit, zmarszczki o 20 lat wczesniej niz meżczyźni ? KTOOO ??????
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-06, 22:47   #4055
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Ech, że on to nawet pamiętalam, ze szkoly, ale kto przed nim ?
Kto wymyslił świat, w ktorym to kobiety maja rozstępy, plamy nie tylko opadowe, cellulit, zmarszczki o 20 lat wczesniej niz meżczyźni ? KTOOO ??????
no kto............Faceci.
Przed Einsteinem byl Newton(czy jak mu tam bylo) Duzo ich z ta grawitacja bylo,wiesz!!!!!!!! Bo im nie o fizyke chodzilo,nie!!!!!!!! Oni nam tak przez kwiatki do zrozumnienia chcieli dac,ze my to z predkoscia swiatla sie starzejemy.Widziala s faceta z takimi plamami co my mamy(nie pisze o starczych)`??????

a przed Newtonem byl Galileusz(chyba)

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-06 o 22:50 Powód: Galileusz mi sie przypomnial
buczacza jest offline  
Stary 2008-10-06, 22:51   #4056
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Castrolku - nic dodatkowego poza Hydravitalem nie polecała, ani nie wspominała. Miałam go używać pierwszego dnia po masce (cosm2 kazała smarowac od drugiego dnia) i potem w celu nawilżania kiedy czułabym potrzebe - również przez te dwa pierwsze tygodnie. Tylko nie zaraz po nałozeniu cosm2, a po odczekaniu najlepiej 4 godzin, zamin sie cosm2 nie wchłonie. To pamiętam dokladnie, bo pytałam kiedy można makijaż - powiedziala, ze można po dwóch tygodniach, ale 4 godz. po cosmelanie, bo wszystko może go oslabiac .
Ja tego Hydravitalu zużyłam 2/3 tubki, bo mam b. tłustą cerę i tylko na początku bardzo mnie piekło i ściągalo. Jedynie usta smarowałam wazeliną, bo pękały w kącikach i pozniżej żuchwy przy uszach, bo mi tam cosmelan migrował i "tarkę" tam miałam.
Noooooooooooo, gdyby za jakieś dwie stówy sprzedawali, to cały zapas bym wykupila i używała aż do strupieszałej starości
A jednak tobie też polecała niczym innym nie maziać a hydravital powinien być po 2 tyg cos,ale z makijażem i wszysto inne prawie tak samo.Chyba u nas nad możem mają nowsze wieści z tą nową generacją cos

Masz plamy albo co?
castrol jest offline  
Stary 2008-10-06, 22:54   #4057
buczacza
Zakorzenienie

castrolkunawijaj kochanie szybciutko o tym cosmelanie
Pisz,bo sie nerwowa robie,prosze

anturium i Ty tez avatarka zmienilas,az sie przestraszylam,wiesz!!!:c mok:
Stary 2008-10-06, 23:13   #4058
Anturium
Zadomowienie

Cytat:
Mnie już wszystko zwisa. LRP Buczce nie zadziałał, a ja taki zapas zrobiłam. Na cosmelan się nie zdecydowałam. Facet od bruku mnie olał. Jesień mi przez okna zagłąda z taaaaaaaaką wysmutniałą mordą. Niebawem zacznie mi wszystko powiewać.

Cześć Buczusia!

Kamilia a masz Ty w tym jadłospisie jakieś białko zwierzęce? Jak wygłodzisz przez 6 tygodni organizm dietą z kaszy jaglanej, to później byle g***o zjesz i organizm zacznie robić zapasy w obawie przed następną głodówką, a białko Ci zniknie z własnych mięśni więc waga na pewno spadnie. Własne białko najtrudniej odbudować. Nie żałuj chociaż oliwy z oliwek, orzechów i jajek. W żółtkach jest mnóstwo witamin, przynajmniej włosów nie stracisz.

Po edycji:

Buczka Ty sobie wyobraź, że ja podobnie wyglądam tylko patyk mam krótszy. I nie muszę aż do Kenii lecieć, żeby sobie porządne plamy wyhodować...

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-10-06 o 23:17 Powód: bo Buczusia mnie cmoknęła
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:16   #4059
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Castrolku - nic dodatkowego poza Hydravitalem nie polecała, ani nie wspominała. Miałam go używać pierwszego dnia po masce (cosm2 kazała smarowac od drugiego dnia) i potem w celu nawilżania kiedy czułabym potrzebe - również przez te dwa pierwsze tygodnie. Tylko nie zaraz po nałozeniu cosm2, a po odczekaniu najlepiej 4 godzin, zamin sie cosm2 nie wchłonie. To pamiętam dokladnie, bo pytałam kiedy można makijaż - powiedziala, ze można po dwóch tygodniach, ale 4 godz. po cosmelanie, bo wszystko może go oslabiac .
Ja tego Hydravitalu zużyłam 2/3 tubki, bo mam b. tłustą cerę i tylko na początku bardzo mnie piekło i ściągalo. Jedynie usta smarowałam wazeliną, bo pękały w kącikach i pozniżej żuchwy przy uszach, bo mi tam cosmelan migrował i "tarkę" tam miałam.
Noooooooooooo, gdyby za jakieś dwie stówy sprzedawali, to cały zapas bym wykupila i używała aż do strupieszałej starości
Cytat:
ivus nie bede o przygodach,bo nerwow nie mam.Ja to dzisiaj dopiero zobaczylam ile plam mi wyskoczylo.Nawet moj TZ przed chwila stwierdzil ,ze cetkowana sie zrobilam.Castrolek Ty pisz co robic,szybko!!!!!!!!!!!!! !!!!
Buczuś nie panikuj.Idż spać a rano przeczytaj dokładnie to co napisałam w sobotę (04.10)
Jeżeli nie zamierzasz kłaść maski ,to od jutra smaruj cos2 2 rzy dziennie i nic więcej.Żadnych natłuszczaczy ,nawilżaczy filtrów po porostu nic.Z moich postów dowiesz się dlaczego.W skróci -każde posmarowanie jakimkolwiek kremem powoduje rozcieńczenie cos nawet filtry i cos nie ma 100% działania.Wyszły ci plamy bo nie miałaś pełnej kuracji i cos nigdy nie miał sznsy dotrzeć zbyt głeboko bo był ciągle rozcieńczany.
Filtrów się przez te 2 tyg nie używa bo cos jest wystarczającą zaporą przed słońcem.Dopiero gdy po2 tyg zaczynamy cos tylko na noc a rano krem to filtry muszą b yć grubo żeby była ochrona.
Wczsie tych 2 tyg zmywaj twarz delikatnie wodą jeżeli tuszujesz rzęsy to tylko na oczy jakiś zmywacz .chodzi o to żeby cos czały czas był na gębie.działa 12h.po tym czasi wodą i znów cos 2.Zakaz malowania się i dotykania twarzy ,a jak idziesz spać to 3-4 godz przed cos i staraj się żeby się nie wytarł podczas snu.

Jak się czymkolwiek namaziesz podczas tych 2 tyg.to wszystko szlak trafi

Spróbuj może coś ci to da ,mi tak kazali ale ja poszłam jak tylko cienie zobaczyłam.I TO PRZEZ CIEBIE TY MI SIĘ WAZELINIĆ KAZAŁAŚ!!!

Ale cóż nie świadoma byłaś,więc ty we mnie kamienie ja ja wciebie chlebema raczej czekoladą.

Buczuś przeczytaj dokładnie co napisałam wcześniej w sobtę ja taż tak robię,może damy radęJak nie złamiesz zasad to po 2tyg powiem ci co dalej.Ach ważne jaką masz skórę(tłustą czy suchą).Bo przy tłuste wskazane jest nawet 3 razy dziennie .ja mam mieszaną bardziej w stronę suchej.

Daj znać jak się odplamiasz i zaklinam cię wytrzymaj
castrol jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:28   #4060
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako już 3 raz biorę się do odpisania i mam nadzieję,ze tym razem się uda Zalatana jestem ostatnio i tylko duchem ci towarzyszę.Moja maska była taka sama jak twoja,spoko Wyglądałam po niej jak Stosunkowo ( ) szybko zaczęła ci schodzić skóra,ja czekałam dłużej na efekty (może przez to nawilzanie ) Na palenie ogniem po aplikacji cos jeszcze trochę poczekasz ,koniecznie musisz tego doświadczyć Niezapomniane wrazenie

Teraz o tych rewelacjach o których napisała castrol.Być może jest w tym racja,że nie nalezyć dużo nawilżać podczas pierwszych 2 tyg po masce.Zwłaszcza gdy się ma tłustą cerę jak ja.Mało w sumie było u mnie tego łuszczenia. Gdybym wiedziała to dałabym radę,mnie nie ściągało.Teraz widzę u siebie cienie po największych plamach i szczerze mówiąc mam to gdzieś.....na razie sobie odpuszczę.Gdyby się pogorszyło natychmiast rozpocznę kurację castrolki. Fluidowanie twarzy rzeczywiście pomaga.Pudry mnie gryzą więc z rozkoszą nakładam podkład Teraz robię to z czystym sumieniem
Castrol mam do ciebie pytanie.Czy czas po masce ma jakies znaczenie? Czy lepiej teraz rozpocząc akcję ratowania czy można przeprowadzić ja w dowolnym czasie i z własciwym efektem ? Ja jestem 5 tyg po masce i wyraznie widzę cienie.Szkoda mi znowu maltretować skórę bo jest baaaaaaaaardzo przesuszona i dorobiłam się paru naczynek. Bez wzgledu na to ile nałozyłożę kremu wszystko się wchłania.

Buczula żono moja ....witaj w domu

Cassatta dzieki,że towarzyszyłas Ivonce podczas nakładania machy.Super babeczka jesteś A tymi butami to mnie wkurzyłaś
Megi ja jestem 4tyg po masce przez pierwszy tydzeń niczy nie smarowałam a póżniej nie wytrzymałam jak czytałam że wy wszystki tak mocno nawilżacie.
Doktorka powiedziała że raczej nie jaest za póżno i szkoda kasy na maskę trzeba spróbować a po kilku miesiącach wyjdzie czy zadziałał sam cos i wtedy ewentualnie znowu macha.Ale jak mnie oglądnęła pod lampą stwierdziła że szybko zareagowałam jak zobaczyłam cienie i powinno coś to dać.Mój TŻ twierdzi że już teraz po 3 dniach nic nie widać ale ja się nie dam zwleść.

Uważam że należy spróbować,ale jak się czmkolwiek mażniesz to klapa.tylko rzęsy i usta.Wazeliny i inne do szuflady mile widziane za 2-3 tyg
castrol jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:36   #4061
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość

Buczuś nie panikuj.Idż spać a rano przeczytaj dokładnie to co napisałam w sobotę (04.10)
Jeżeli nie zamierzasz kłaść maski ,to od jutra smaruj cos2 2 rzy dziennie i nic więcej.Żadnych natłuszczaczy ,nawilżaczy filtrów po porostu nic.Z moich postów dowiesz się dlaczego.W skróci -każde posmarowanie jakimkolwiek kremem powoduje rozcieńczenie cos nawet filtry i cos nie ma 100% działania.Wyszły ci plamy bo nie miałaś pełnej kuracji i cos nigdy nie miał sznsy dotrzeć zbyt głeboko bo był ciągle rozcieńczany.
Filtrów się przez te 2 tyg nie używa bo cos jest wystarczającą zaporą przed słońcem.Dopiero gdy po2 tyg zaczynamy cos tylko na noc a rano krem to filtry muszą b yć grubo żeby była ochrona.
Wczsie tych 2 tyg zmywaj twarz delikatnie wodą jeżeli tuszujesz rzęsy to tylko na oczy jakiś zmywacz .chodzi o to żeby cos czały czas był na gębie.działa 12h.po tym czasi wodą i znów cos 2.Zakaz malowania się i dotykania twarzy ,a jak idziesz spać to 3-4 godz przed cos i staraj się żeby się nie wytarł podczas snu.

Jak się czymkolwiek namaziesz podczas tych 2 tyg.to wszystko szlak trafi

Spróbuj może coś ci to da ,mi tak kazali ale ja poszłam jak tylko cienie zobaczyłam.I TO PRZEZ CIEBIE TY MI SIĘ WAZELINIĆ KAZAŁAŚ!!!

Ale cóż nie świadoma byłaś,więc ty we mnie kamienie ja ja wciebie chlebema raczej czekoladą.

Buczuś przeczytaj dokładnie co napisałam wcześniej w sobtę ja taż tak robię,może damy radęJak nie złamiesz zasad to po 2tyg powiem ci co dalej.Ach ważne jaką masz skórę(tłustą czy suchą).Bo przy tłuste wskazane jest nawet 3 razy dziennie .ja mam mieszaną bardziej w stronę suchej.

Daj znać jak się odplamiasz i zaklinam cię wytrzymaj
Matko Boska!!!!!!!!!
Ja tak z dobrego serca radzilam z bepanthen,zebys nie cierpiala.Nawet lekarz mowil ,zeby tak robic.Dobrze chcialam.Wybacz mi!!!!!!!!!!
Bede robic (chyba) jak pisalas,sprobuje wytrzymac.O jeju!!! A ja musze podklad!!!
Stary 2008-10-06, 23:40   #4062
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Ivonako już 3 raz biorę się do odpisania i mam nadzieję,ze tym razem się uda Zalatana jestem ostatnio i tylko duchem ci towarzyszę.Moja maska była taka sama jak twoja,spoko Wyglądałam po niej jak Stosunkowo ( ) szybko zaczęła ci schodzić skóra,ja czekałam dłużej na efekty (może przez to nawilzanie ) Na palenie ogniem po aplikacji cos jeszcze trochę poczekasz ,koniecznie musisz tego doświadczyć Niezapomniane wrazenie

Teraz o tych rewelacjach o których napisała castrol.Być może jest w tym racja,że nie nalezyć dużo nawilżać podczas pierwszych 2 tyg po masce.Zwłaszcza gdy się ma tłustą cerę jak ja.Mało w sumie było u mnie tego łuszczenia. Gdybym wiedziała to dałabym radę,mnie nie ściągało.Teraz widzę u siebie cienie po największych plamach i szczerze mówiąc mam to gdzieś.....na razie sobie odpuszczę.Gdyby się pogorszyło natychmiast rozpocznę kurację castrolki. Fluidowanie twarzy rzeczywiście pomaga.Pudry mnie gryzą więc z rozkoszą nakładam podkład Teraz robię to z czystym sumieniem
Castrol mam do ciebie pytanie.Czy czas po masce ma jakies znaczenie? Czy lepiej teraz rozpocząc akcję ratowania czy można przeprowadzić ja w dowolnym czasie i z własciwym efektem ? Ja jestem 5 tyg po masce i wyraznie widzę cienie.Szkoda mi znowu maltretować skórę bo jest baaaaaaaaardzo przesuszona i dorobiłam się paru naczynek. Bez wzgledu na to ile nałozyłożę kremu wszystko się wchłania.

Buczula żono moja ....witaj w domu

Cassatta dzieki,że towarzyszyłas Ivonce podczas nakładania machy.Super babeczka jesteś A tymi butami to mnie wkurzyłaś
Buczuś a czy tam drogo wtej Keni a ja też bym chciała ,bo jak tylko plamy za darmo dają to ja zostanę u mnia nad pięknym polskim morzem bałtyckim z wiadrem na łbie
castrol jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:42   #4063
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Megi ja jestem 4tyg po masce przez pierwszy tydzeń niczy nie smarowałam a póżniej nie wytrzymałam jak czytałam że wy wszystki tak mocno nawilżacie.
Doktorka powiedziała że raczej nie jaest za póżno i szkoda kasy na maskę trzeba spróbować a po kilku miesiącach wyjdzie czy zadziałał sam cos i wtedy ewentualnie znowu macha.Ale jak mnie oglądnęła pod lampą stwierdziła że szybko zareagowałam jak zobaczyłam cienie i powinno coś to dać.Mój TŻ twierdzi że już teraz po 3 dniach nic nie widać ale ja się nie dam zwleść.

Uważam że należy spróbować,ale jak się czmkolwiek mażniesz to klapa.tylko rzęsy i usta.Wazeliny i inne do szuflady mile widziane za 2-3 tyg

Castrol wydawałobny się,że ja tak dużo nie grzeszyłam uzywałam tylko trochę tego hydravitalu i wazeliny a jednak cienie wylazły .Własciwie to tylko ja o nich wiem Nie chce mi się znowu zamykać w chacie bo zaczęłam się już malowac i zycia nabrało kolorów.Jak bardzo bedą mnie wkurzać te cienie to powtórze kurację.Oby naczynka to wytrzymały

Jak na początku mojej obecności na tym forum Buczka pisała ,że cos uzaleznia
Myslałam,że jaja sobie robi.Teraz z całą świadomością stwierdzam ,że tak jest .Dobrze,że Ivonka i Dome jeszcze tego nie wiedzą
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:46   #4064
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Matko Boska!!!!!!!!!
Ja tak z dobrego serca radzilam z bepanthen,zebys nie cierpiala.Nawet lekarz mowil ,zeby tak robic.Dobrze chcialam.Wybacz mi!!!!!!!!!!
Bede robic (chyba) jak pisalas,sprobuje wytrzymac.O jeju!!! A ja musze podklad!!!
Ani mi się waż !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Sprubuj pierwsze dwa dni.U mni nie jest tak żle i lepiej twarz wygląda niż po masce,nawet nie jestem czerwona tylko lekko opalona.Gorzej wyglądałam z filtrami ,byłam biała i świecąca.Buczuś nie daj się,a jak świeżbi do maziania to klep do mnie w klawiaturę bez opamiętania.
Cos kładziony non stop wchodzi w reakcję i nie działa w 100%
castrol jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:52   #4065
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Matko Boska!!!!!!!!!
Cytat:
Castrol wydawałobny się,że ja tak dużo nie grzeszyłam uzywałam tylko trochę tego hydravitalu i wazeliny a jednak cienie wylazły .Własciwie to tylko ja o nich wiem Nie chce mi się znowu zamykać w chacie bo zaczęłam się już malowac i zycia nabrało kolorów.Jak bardzo bedą mnie wkurzać te cienie to powtórze kurację.Oby naczynka to wytrzymały

Jak na początku mojej obecności na tym forum Buczka pisała ,że cos uzaleznia
Myslałam,że jaja sobie robi.Teraz z całą świadomością stwierdzam ,że tak jest .Dobrze,że Ivonka i Dome jeszcze tego nie wiedzą
Ale jednak używałaś i efekt jest zły.Z samym cos 2x dziennie bez niczego nie jest tak żle spróbuj chociasz 2 3 dni a przekonasz się że lepiej niż po masce.Gorzej wyglądałam jak byłam taka natłuszczona.

Zresztą wszystkie same stwierdziłyści że najbardzie podoba wam się buzia rano gdy prze noc cos spokojnie cos sobie działał
castrol jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:54   #4066
castrol
Zadomowienie

Idę spąć jak jutro przyjdę dajcie znać co postanowiłyście.To wam coś jeszcze napisze.
castrol jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:58   #4067
buczacza
Zakorzenienie

Megi ja pisalam na serio,ze uzaleznia to cosmelansko.Okropne to!!!!!!!!!!Duzo czasu poswiecilam w necie na szukaniu cudu na plamy.3 lata prawie i tylko cosmelan jest w stanie dokonac tego cudu;patrzysz do lusterka i sie zachwycasz wlasna geba.Tylko............... .........czemu pozniej te plamy wracaja i wracasz znowu do cosmelana
castrolku ja jutro rano zadzwonie do mojego doktorka(moze bedzie trzezwy ) i zapytam o to mazianie sie na cosmelana.Moze cos jeszcze madrego powie
To myslisz ,zebym 2 razy dziennie sie cosm.2 smarowala? Nie wiecej?

no dobrze moje aniolki ide spac!!!!!!!!!!! Dobranoc

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-07 o 00:04 Powód: spac mi sie chce
buczacza jest offline  
Stary 2008-10-07, 06:58   #4068
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Mnie już wszystko zwisa. LRP Buczce nie zadziałał, a ja taki zapas zrobiłam. Na cosmelan się nie zdecydowałam. Facet od bruku mnie olał. Jesień mi przez okna zagłąda z taaaaaaaaką wysmutniałą mordą. Niebawem zacznie mi wszystko powiewać.

Cześć Buczusia!

Kamilia a masz Ty w tym jadłospisie jakieś białko zwierzęce? Jak wygłodzisz przez 6 tygodni organizm dietą z kaszy jaglanej, to później byle g***o zjesz i organizm zacznie robić zapasy w obawie przed następną głodówką, a białko Ci zniknie z własnych mięśni więc waga na pewno spadnie. Własne białko najtrudniej odbudować. Nie żałuj chociaż oliwy z oliwek, orzechów i jajek. W żółtkach jest mnóstwo witamin, przynajmniej włosów nie stracisz.

Po edycji:

Buczka Ty sobie wyobraź, że ja podobnie wyglądam tylko patyk mam krótszy. I nie muszę aż do Kenii lecieć, żeby sobie porządne plamy wyhodować...
Mam mięso - chude i bez kurczakow - inny drób mogę, jaja - ale przepiórcze, codziennie oliwa, i dużo róznych nasion, pestek itd. Dzisiaj juz wypiłam sok - walka rozpoczęta.
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-07, 08:20   #4069
lucy77
Raczkowanie

hej Buczuś! nie wiem czy doczytaś, ale dziekowałam ci za twoje info odnośnie acne comedonica. w sumie nikt mi o tym z lekarzy nie mówił nazywajac to w ten sposób. tylko opisowo, że mi się zatykają ujścia gruczołów i bla bla bla . Ale do rzeczy. cięszę się że wróciłaś i powiem ci, że jak byłam w Keni to mimo, że wogóle mi się plamy nie robią chociaż brałam 7 lat table anty to właśnie po Kenii mi się takie przebarwienia-plamki zrobiły. nawet tam zawołałam lekarza i on mi łamaną angielszczyzną powiedział, że tam słońce pada praktycznie pionowo i jest baaardzo silne więc skóra od razu reaguje mimo ochrony UVA. Ale zeszły te plamki jak opalenizna zeszła. Mam nadzieję, że u ciebie będzie tak samo. Acha i te info Castrolka potwierdzam w 100%. nie wolno się natłuszczać przez 2 tyg. od zastosowania cosm. jeszcze wczoraj jak byłam po nowy krem u dermy przypomniała mi o tym. Ale Ale Ale tak robimy wtedy, gdy stosujemy sam krem cos 2 i tym robimy całą kurację. Ja wam powiem, że dzisiaj rano mi skóra zeszła CAŁA płatami. nie łuszczyła się tylko całymi płatami. byłam przerażona, ale musiałam rano make-up zrobić i do pracy. taka reakcja nowa mimo , że już 3 miechy smaruję cosmem. obejrzałam też nowe pudełko kremu cos2 i zobaczyłam jedną różnicę na froncie w opisie. jak otworzę słoiczek to Wam napiszę, czy ma inny kolor i konsystencję.
Magdusiu ja wziełam od mojej dermy ulotkę o tym Cosmelanie Activie i ci wklepię dzisiaj to,co tam jest napisane, bo tego jest 3 strony A4. nie ma info w internetcie więc ci przepiszę wszystko.
wracam do roboty do usłyszenia potem.
lucy77 jest offline  
Stary 2008-10-07, 08:38   #4070
Saga76
Zadomowienie

Dzien dobry
Wygladam dzisiaj takJestem czerwona jak po masce,tyle ze skora nie schodzi takimi grubymi platami,ale taka cienka.Kiedy w koncu przestane straszyc swoim wyglademKobiety w przedszkolu patrzyly na mnie jak na tredowataJuz mnie kusi,zeby to wszystko w rzucic.
Stary 2008-10-07, 09:06   #4071
buczacza
Zakorzenienie

Lucy no to jest nadzieja,ze mi plamy zejda.Oj zeby tak bylo!!!!!!!!!!
Twoj tradzik mozna bardzo latwo wyleczyc,a dostajesz jakas doustna medycyne?
Saga Ty sie nie martw,tez mialam chwile slabosci.Wszystko to przejdzie.Cierpliwosci potrzebujesz kochana
ivus gdzie Ty sie podziewasz?
kamicia To Ty na serio diete robisz,kochana a ile chcesz schudnac?Trzymam bardzo mocno kciuki

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-07 o 09:16 Powód: kamilcia i jej dieta
buczacza jest offline  
Stary 2008-10-07, 09:38   #4072
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Saga Ty sie nie martw,tez mialam chwile slabosci.Wszystko to przejdzie.Cierpliwosci potrzebujesz kochana

Niestety,z cierpliwoscia u mnie ostatnio kiepsko
Chcialam Ci podziekowac za informacje o chanelkowym tuszuPysk mam czerwony i z firankami,ale rzesiska jakie piekneZaluje tylko,ze wzielam jedynie czarny,kusi mnie jeszcze w kolorze oberzyny,ale nigdy nie mialam takiego i boje sie wyrzucic pieniadze w bloto.
Stary 2008-10-07, 09:38   #4073
madziusia777
Zadomowienie

Buczuś- witaj pszczółko ty moja afrykańska. fajnie ze juz jesteś z nami.
Zdaj choć troche relacji w afrykańskich przygód, no nie bądź taka i podziel sie wrażeniami. słonie, żyrafy, lwy, gepardy widziałaś?
A cosmelaniłaś sie w tej afryce? Miałaś cosmelan przy sobie?

kamilia- No to trzymam kciuki
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-10-07, 09:51   #4074
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Lucy no to jest nadzieja,ze mi plamy zejda.Oj zeby tak bylo!!!!!!!!!!
Twoj tradzik mozna bardzo latwo wyleczyc,a dostajesz jakas doustna medycyne?
ivus gdzie Ty sie podziewasz?
kamicia To Ty na serio diete robisz,kochana a ile chcesz schudnac?Trzymam bardzo mocno kciuki
Na serio Buczuś Ile ? 5-6 kg. Trzymaj , trzymaj, to może wytrzymam
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-07, 09:54   #4075
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Niestety,z cierpliwoscia u mnie ostatnio kiepsko
Chcialam Ci podziekowac za informacje o chanelkowym tuszuPysk mam czerwony i z firankami,ale rzesiska jakie piekneZaluje tylko,ze wzielam jedynie czarny,kusi mnie jeszcze w kolorze oberzyny,ale nigdy nie mialam takiego i boje sie wyrzucic kolejne pieniadze w bloto.
A nie mowilam!!!!!!! Tez sie boje inne kolory wyprobowac oprocz czarnego

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Buczuś- witaj pszczółko ty moja afrykańska. fajnie ze juz jesteś z nami.
Zdaj choć troche relacji w afrykańskich przygód, no nie bądź taka i podziel sie wrażeniami. słonie, żyrafy, lwy, gepardy widziałaś?
A cosmelaniłaś sie w tej afryce? Miałaś cosmelan przy sobie?

kamilia- No to trzymam kciuki
madziusiu wszystko widzialam.Ja nie wloczylam sie po hotelach.U tubylcow spalam.Opisze pozniej,bo musze po zakupy jechac.Lodowka jakas pusta
Stary 2008-10-07, 10:20   #4076
etna021
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Wygladam dzisiaj takJestem czerwona jak po masce,tyle ze skora nie schodzi takimi grubymi platami,ale taka cienka.Kiedy w koncu przestane straszyc swoim wyglademKobiety w przedszkolu patrzyly na mnie jak na tredowataJuz mnie kusi,zeby to wszystko w rzucic.
witam w moim drugim dniu po masce, i mimo że wszystko jeszcze przede mną,
to zaczynam rozumieć co czujesz ...
marzenie bezplamowej buzi pomaga mi przetrwać

etna021 jest offline  
Stary 2008-10-07, 10:45   #4077
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
A nie mowilam!!!!!!! Tez sie boje inne kolory wyprobowac oprocz czarnego

madziusiu wszystko widzialam.Ja nie wloczylam sie po hotelach.U tubylcow spalam.Opisze pozniej,bo musze po zakupy jechac.Lodowka jakas pusta

Kochana a zdjęcia jakieś afrykańskie masz? Oj czekamy z niecierpliwością
Stary 2008-10-07, 10:53   #4078
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
witam w moim drugim dniu po masce, i mimo że wszystko jeszcze przede mną,
to zaczynam rozumieć co czujesz ...
marzenie bezplamowej buzi pomaga mi przetrwać

Mnie tylko mysl o tym,ze przeciez w koncu musi byc lepiej,powstrzymuje od rzucenia tego wszystkiego.Skora kiedys musi sie przyzwyczaic do cosmelanu.Mam tylko nadzieje,ze nie potrwa to kolejne 3miesiace.
Stary 2008-10-07, 10:55   #4079
lucy77
Raczkowanie

Buczuś można łatwo wyleczyć mój przypadek Ale jak. nie dostałam nic doustnie prócz tapletek Topialyse SVR i Biocell (jedne za 60 zeta a drugie za 115 zeta i tylko starcza ich na miesiąc). noooo, ale zapomniałam ci napisać, że mam po odstawieniu tabletek anty nieregularny okres i to też może być przyczyna. nie chcę już ich brać , bo 7 lat mi wystarczy trucia się .
Wklejam Wam info o tym Cosmlanie Active system , uffff napisałam się w przerwach roboty, specjalnie dla was kochane buziaczki:
Cera tłusta/ łojotokowa, produkt do walki z trądzikiem
Cosmelan Active system
Produkty:
Roztwór odtłuszczający – płyn o właściwościach oczyszcz., odtłuszcz., i nawilżających
Skład: (jeśli muszę to przepiszę gdy będziecie zainteresowane)

Maska – ściąga ,złuszcza naskórek, działa keratolitycznie (co to znaczy????), usuwa nadmiar serum, reguluje pracę gruczołów łojowych
Skład - ojjjjjjjjjjj duzo tego, tylko gdyby ktoś chciał

Kuracja podtrzymująca – usuwa plamy efektywnie eliminując wydzielinę gruczołów łojowych oraz martwe komórki naskórka, pobudza złuszczanie i reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega błyszczeniu się skóry, powstawaniu przebarwień i zaskórników

Skład – j . w.

Kuracja przeciwko przebarwieniem Cosmelan Active system – reguluje pracę gruczołów łojowych poprawiając kondycję cery trądzikowej. Dzięki działaniu keratolicznemu likwiduje zaskórniki, zmniejsza pory eliminując niedoskonałości charakterystyczne dla tłustej skóry, redukuje wypryski i zaskórniki

Żel do mycia twarzy – nie zawiera mydła ani olejków zaykających pory. Reguluje widzialnie serum, ściąga i nawilża
Skład – j.w.

Po tym jest tabelka i opisane jak stosować te wszystkie produkty łącznie z wizytą u lekarza i kuracją w domu.

Na końcu napisano:
UWAGA: Leczenie w domu należy kontynuować przez min. 8 tygodni. Jeżeli pacjent będzie zadowoliny z wyników leczenia prze upływem 8 tygodnia, dopuszcza się skrócenie kuracji. Należy jednak dbać o higienę oraz stosować Kurację przeciwko przebarwieniem Cosmelan Active system. W przypadku ostrej postaci trądziku należy nakładać maskę co dwa tygodnie lub raz w miesiącu.

I co wy na to?
lucy77 jest offline  
Stary 2008-10-07, 11:01   #4080
madziusia777
Zadomowienie

Luccy- Dobra robota, myslę że zainteresuje to wszystkich posiadaczy tłustych cer
.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości