Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-07, 11:16   #4081
Anturium
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Lucy fajnie, że chciało Ci się przepisać ulotkę

Zastanawiam się tylko, czy faktycznie jest jakaś różnica pomiędzy cos na plamy, a cos activ, bo z przytoczonego opisu nic takiego nie wynika. Skoro cos na plamy złuszcza naskórek i reguluje wytwarzanie sebum, to w zasadzie działa również na trądzik. Co Wy na to?

Domciu co u Ciebie słychać?

Sagusia Ty mam nadzieję ostrożnie stosujesz cos po ostatnich podrażnieniach?

Buczka kiedy zobaczymy fotki i kiedy zdasz nam pełniejszą relację z pobytu w Afryce?

Kamilia 5-6 kg to żadna nadwaga, trzymam kciuki Jeśli tylko mogę Ci doradzić, żebyś w żadnym razie nie dopuszczała do głodu, ilekroć tak się dzieje, to nie zaspokajaj go węglowodanami (nawet złożonymi) lecz np. jajkiem na twardo, kawałkiem kabanosa itp. Jedz powoli, nie popijaj w trakcie jedzenia. Od pierwszego kęsa do impulsu z informacją o zaspokojeniu głodu mija około 10 minut, niezależnie od tego ile zjesz w tym czasie. Popijanie rozrzedza kwasy trawienne.

A może ja bym tak tylko cos2 zastosowała?

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-10-07 o 11:22 Powód: literówka
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-07, 11:19   #4082
lucy77
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Luccy- Dobra robota, myslę że zainteresuje to wszystkich posiadaczy tłustych cer
.
ach to fajnie, że mogę cokolwiek pomóc. oczywiście tam, gdzie mi się napisało SERUM chodzi o SEBUM.
i mam do was pytanie, co sądzicie o podkładzie Vichy Norma Teint? stosuję go i nie wiem czy czasem sobie bubu nie robię zapychając pory. niby napisane, że dla cery z niedoskonałościami. ale wiadomo, że to nie zawsze jest tak jak oni piszą.
acha i chciałam jakieś zdjęcia pokazać swoje z przebiegu kuracji cosmelanem przy mojej cerze dla osób z takim samym problemem, ale nie wiem za bardzo jak.
wiecie co, wyczytałam jeszcze, że któraś z was stosowała po cosmelanie serum ROC z retinoidami , mi moja derma mówiła, że żadnych takich rzeczy nie wolno smarować w trakcie kuracji.
lucy77 jest offline  
Stary 2008-10-07, 11:24   #4083
ane120
Zadomowienie

Witam wczoraj wieczorem nie miałam netu i nie mogłam nic napisać.Witaj Buczuś- niestety niesiesz złe wieści.Kamiś-trzymam kciuki też mam nadmiar ale mam słabą silną wolę niestety .A czy ja mogłabym przypomnieć że ja po 2 tyg w Egipcie wróciłam bez plam dopiero dopadły mnie w ojczyżnie.A czy ja mogłabym przypomnieć że smarowałam sie uvblock z isis pharmy? I związku ztym zakupiłam następne 2 op. I bezwzględu na opinie dla mnie on jest super.Teraz też się nim maziam.Kładę maskę na czoło i będę robić jak kazał castrolek-zobaczymy
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-07, 11:43   #4084
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Sagusia Ty mam nadzieję ostrożnie stosujesz cos po ostatnich podrażnieniach?
Uwazam tym razem i obchodze sie juz z cosmelanem jak z jajkiem.Broda mi sie okropnie luszczy,pod nosem wisza firanki i chyba w tych miejscach jednak bede nakladac cosmelan tylko raz dzienniePlam tam nigdy nie mialam i nie chce sie niepotrzebnie maltretowac.Cala twarz mam sciagnieta,ale nie mam dzieki Bogu zadnych podraznien.Zebym juz tylko nie byla taka czerwona jak jakis tani pijaczek
Stary 2008-10-07, 11:57   #4085
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
ach to fajnie, że mogę cokolwiek pomóc. oczywiście tam, gdzie mi się napisało SERUM chodzi o SEBUM.
i mam do was pytanie, co sądzicie o podkładzie Vichy Norma Teint? stosuję go i nie wiem czy czasem sobie bubu nie robię zapychając pory. niby napisane, że dla cery z niedoskonałościami. ale wiadomo, że to nie zawsze jest tak jak oni piszą.
acha i chciałam jakieś zdjęcia pokazać swoje z przebiegu kuracji cosmelanem przy mojej cerze dla osób z takim samym problemem, ale nie wiem za bardzo jak.
wiecie co, wyczytałam jeszcze, że któraś z was stosowała po cosmelanie serum ROC z retinoidami , mi moja derma mówiła, że żadnych takich rzeczy nie wolno smarować w trakcie kuracji.
I dobrze mówila bo absolutnie nie wolo ! Ja stosuję to serum na szyje i dekolt. Jest super.
Plamki Kochane - dziękuje za wsparcie w mym zrzucaniu nie tylko skóry twarzy, ale też narośli na ciele.

Dziewczyny - otwórzcie koniecznie nowy wątek, który utworzyła L_V. Widac go na dole naszej strony. Ktos potrzebuje pomocy

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-10-07 o 12:03 Powód: Apel L_V
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-07, 12:25   #4086
ane120
Zadomowienie

Kamiś-aile płaciłaś za to serum 30 ml ?
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-07, 12:28   #4087
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Kamiś-aile płaciłaś za to serum 30 ml ?
Coś ok. 90 zł. Przy codziennym stosowaniu na noc wystarczył mi na ok. miesiąc.
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-07, 12:33   #4088
ane120
Zadomowienie

Znalazłam za 75 zł ale doliczając koszty przesyłki to tak właśnie wyjdzie.Pójdę dzisiaj sobie kupić.Bo te syfy na dekolcie juz mnie wykańczają .Przestałam nawet nosić łańcuszek bo mi przyszło do głowy ze to może od tego.
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-07, 12:41   #4089
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako już 3 raz biorę się do odpisania i mam nadzieję,ze tym razem się uda Zalatana jestem ostatnio i tylko duchem ci towarzyszę.Moja maska była taka sama jak twoja,spoko Wyglądałam po niej jak Stosunkowo ( ) szybko zaczęła ci schodzić skóra,ja czekałam dłużej na efekty (może przez to nawilzanie ) Na palenie ogniem po aplikacji cos jeszcze trochę poczekasz ,koniecznie musisz tego doświadczyć Niezapomniane wrazenie
Megi rzeczywiście stosunkowo szybko ale to pewnie dlatego że ok 6 godzin po masce zaczęłam cos2 nakładać.
Na palenie ogniem długo nie czekałam. Od wczoraj myślałam, że się z bólu przy nakładaniu cos zwinę. To pewnie dlatego, że przez 15 minut siedziałam w wannie i myłam delikatnie buzię wodą.Ale jednak przez 15 min. Przegięłam chyba. Etna Ty tak nie rób, prawie do żywego mięsa się domyłam. Potem musiałam odczekać ok 4 godzin, bo nie byłam w stanie na to dać cos2.

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ja sobie durna pałą cztery pary z rozpaczy kupiłam
Dome nie wiem czy pamiętasz, ale tu się buty pokazuje Koniecznie. A im częściej kupujesz, tym więcej pracy ze wstawianiem zdjęć będziesz miała. Dawaj buty!!!

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Walczę od soboty z plamami wg. wskazówek Castrolka. Zobaczę ile wytrzymam .
A od jutra z kilogramami - wlaśnie sobie gotuje moja papkę na śniadanie....
I zamiast kawy rano - sok z grapefruita
Trzymajcie za mnie kciuki , please....

Tylko Wy wszystkie to chudziny jesteście więc pewnie nie wiecie, co to dupa, która zwisa na skarpetki ...Ech....
Kamiś kciuki trzymam. 6kg nadwagi to nie katastrofa. Ja jakieś 2 powinnam zrzucić ale leń jestem

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dome dla mnie kupienie 4 par butów to gehenna PRAWIE NIC MI SIĘ NIE PODOBA
Durna jestem czy co W niedzielę widziałam setki par butów i kupiłam jedną parę.....tyle że córce
Megi Ty to z takimi nogami w kaloszach powinnaś latać. Tak dla równowagi.

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ja to koniecznie musze cos kupic,zeby mi sie na piec minut nerwy uspokoily.Tylko ,ze butow mam od cholery.Kurtke ,albo plaszcz sobie kupie.
AAAAAAAAAAA .... jutro wysylam znowu probki do Was
ivus denna doszly do Was sisley probki?
Buczka wczoraj po Twoich rewelacjach autentycznie niedobrze mi się zrobiło. Pożarłam pudełko delicji ale nic to nie dało Kochana smaruj się jak Castrolek mówi, bez rozcieńczania.
Próbki doszły. KLIK Stokrotne dzięki. Otworzyłam tylko najciemniejszy kolor, bo z góry wiedziałam, że będzie za ciemny.Trochę sie pomaziałam. Pachnie, że się rozpływam. Testy zostawiam na "po zabiegu".

Cytat:
kamilciu jeju Ciebie tez przyciaganie ziemskie nie ominelo???????Tylek Ci do ud zwisa?????? Poczekaj az Ci sie chomiki na buzi zrobiaWITAJ W KLUBIE

a ... i jeszcze jedno!!!!!!!!!!!!!! Niektore avatarki kurde felek mnie irytuja np.ivus gdzie jest ten blekit nieba,co??????Nie piszac o innych cosmelankach!!!!!!!!!!!!
Buczuś Kochana moja mój avatarek wynika z faktu, żem krasnoludek i kozaków przeze mnie zakupionych klik

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Lucy fajnie, że chciało Ci się przepisać ulotkę

Zastanawiam się tylko, czy faktycznie jest jakaś różnica pomiędzy cos na plamy, a cos activ, bo z przytoczonego opisu nic takiego nie wynika. Skoro cos na plamy złuszcza naskórek i reguluje wytwarzanie sebum, to w zasadzie działa również na trądzik. Co Wy na to?

Buczka kiedy zobaczymy fotki i kiedy zdasz nam pełniejszą relację z pobytu w Afryce?

Kamilia 5-6 kg to żadna nadwaga, trzymam kciuki Jeśli tylko mogę Ci doradzić, żebyś w żadnym razie nie dopuszczała do głodu, ilekroć tak się dzieje, to nie zaspokajaj go węglowodanami (nawet złożonymi) lecz np. jajkiem na twardo, kawałkiem kabanosa itp. Jedz powoli, nie popijaj w trakcie jedzenia. Od pierwszego kęsa do impulsu z informacją o zaspokojeniu głodu mija około 10 minut, niezależnie od tego ile zjesz w tym czasie. Popijanie rozrzedza kwasy trawienne.

A może ja bym tak tylko cos2 zastosowała?
Buczka ja tez podpisuję się pod prośbą o zdjęcia afrykańskie Anturium czy mogłabyś rozwinąć troszkę listę pt itp. Ja ciemna w tym temacie jestem a mogłoby mi się przydać.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-07, 12:52   #4090
etna021
Raczkowanie

hura zaczełam się łuszczyć

Iv towarzyszko niedoli czego nie robić
etna021 jest offline  
Stary 2008-10-07, 12:53   #4091
ane120
Zadomowienie

Muszę przyznać ze nie miałam takich "boleści" jak wy dziewczynki czułam się raczej jak bym miała "mega buraka" i pulsującą z goraca twarz.A skóra złaziła mi jak cholera całymi płatami pomimo wazelinowania.Moja derm. zakazała obrywania czy wycierania złażących skórek.Ma samo obleść.
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-07, 13:04   #4092
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Co Wy sie tak tych zdjec uczepilyscie,co? To przez fotki bylam tylko 2 dni w Keni,a pozniej na wygnaniuKamere tez mi zabrali,bo filmowac mi sie zachcialo jak dwoch durniow sie klocilo.No i tyle z tego mialamAni kamery,ani Keni
Ale za to pokryjomu fotki z komorki robilam,a co!!!
Musze sama sobie zaraz pstryknac zdjecie mojego czola i pokoleniu cosmelanskiemu pokazac.Niech widzi i sie uczy na moich bledach
a teraz ide obiad robic
Stary 2008-10-07, 13:07   #4093
ane120
Zadomowienie

A ja jadę do domu też robić żarcie u mnie dziś na obiad melony(mielony) a co u Was?
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-07, 13:35   #4094
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
A ja jadę do domu też robić żarcie u mnie dziś na obiad melony(mielony) a co u Was?
potrawka z kurczaka na kwasno z ryzem i salatka zielona
Stary 2008-10-07, 13:42   #4095
Megi72
Zadomowienie

etna to ty chyba pisałaś o jakimś fajnym kremie LRP .Ja wydziadowałam ostatnio w aptece CICAPLAST - preprat przyspieszający regenerację naskórka LRP i własnie go przed chwilą go użyłam.Miodzio ....pięknie nawilżył pozostawiając na skórze gładki film.Poużywam go troche i jak nadal bedę zachwycona to sobie kupię
Zaczynam nienawidzić tego żebrania o próbki Nie miałabym nic przeciwko żeby je sprzedawali a tak człowiek musi się płaszczyc jak meduza i tłumaczyć się dlaczego chce taką a nie inna próbkę Przecież to jest w ich interesie żeby mi wcisnąc jakis produkt i wmówić mi,że go potrzebuję a nie odwrotnie

Ivonako nie będź nadgorliwa bo jeszcze sobie biedy narobisz Wystarczy,że pójdziesz sladem castrolki a cosmelan spełni swoja rolę.Jak ci bez tego nawilżania ?

Ja chyba tez już nie moge obejść się bez cos.Doskonale likwiduje niedoskonałości.jesli wieczorem robi mi się pryszczym to po nocnym uzyciu cos rano nie ma po nim sladu.oza suchością skóry nie mam żadnych doległwości z wiązanych z codziennym stosowaniem cos.Ale to chyba żle ....Co ja mam za skórę

U mnie polędwiczki wieprzow zapiekane w cieście francuskim z sosem czosnkowym
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-07, 13:50   #4096
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość

Luccy- podkładu Vichy Normal- nie stosowałam i nic nie wiem na jego temat. Mi i na moje problemy pomagał podkład 'Revlon" a to tylko dlatego że super krył(wiadomo co) i nie spływał z gęby tak szybko jak inne, no i nie zapychał i tak zapchanej geby. Może sprubój sobie tego?
A do zdjec to ja Ci napisze co i jak: robisz zdjęcia aparatem, kablem sciągasz je do komputera wchodzisz na zdjęcie i klikasz prawym przciskiem myszki i wybierasz otwórz za pomocą Microsoft office picture Manager(czy jakoś tak- to jest program do zdjęć w kazdym koputerze) wybierasz potem obraz i zmień rozmiar. zmiejszasz rozmiar o połowe. zapisz zmiany. gotowe. Potem wchodzisz w swój profil wybierasz album, zaznaczasz private, ładujesz zdjecia i gotowe. Takie to proste a też tego nie umiałam dopiero IVONAKO mnie NAUMIAŁA
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-10-07, 13:57   #4097
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
hura zaczełam się łuszczyć

Iv towarzyszko niedoli czego nie robić
Etna nie zmywaj na siłę złażącej skóry. Ja 15 minut gębę woda moczyłam i kluski palnami wałkowałam i teraz mam na brodzie i pod nosem skorupę i wszystko pali ogniem przy nakładaniu cos2.

Cytat:
Muszę przyznać ze nie miałam takich "boleści" jak wy dziewczynki czułam się raczej jak bym miała "mega buraka" i pulsującą z goraca twarz.A skóra złaziła mi jak cholera całymi płatami pomimo wazelinowania.Moja derm. zakazała obrywania czy wycierania złażących skórek.Ma samo obleść.
No właśnie niech samo oblezie (ja troszkę pomogę ale już bez przesady).

Cytat:
Co Wy sie tak tych zdjec uczepilyscie,co? To przez fotki bylam tylko 2 dni w Keni,a pozniej na wygnaniuKamere tez mi zabrali,bo filmowac mi sie zachcialo jak dwoch durniow sie klocilo.No i tyle z tego mialamAni kamery,ani Keni
Ale za to pokryjomu fotki z komorki robilam,a co!!!
Musze sama sobie zaraz pstryknac zdjecie mojego czola i pokoleniu cosmelanskiemu pokazac.Niech widzi i sie uczy na moich bledach
a teraz ide obiad robic
Buczka no ja się uczepiłam, bo ja takich przygód (żadnych nie mam) nie mam. Ja to co najwyżej czasem gdzieś zabłądzę. Do Afryki się nie wybieram

Cytat:
U mnie jako, że maluch chory, zupa grysikowa z piersią z kurczaka tzw szpitalna

Megi, coś miałam dopisać ale zapomniałam co.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-07, 13:58   #4098
madziusia777
Zadomowienie

Ach kochane wy tu o obiedzie a ja w pracy siedze i mysle o waszych pysznościach (buczki- potrawka, Ane120- melony, a megi Ty to kuchara co?język mi do d..py ucieka:slin a i jestem juz głodna.

A ja zjem jak TZ coś upichci. Kocham jeść a nienawidze gotować jak to pogodzić.

eeeee jakiś niedorozwój ze mnie- nietechniczna i niegotująca.
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:05   #4099
ivonako
Zadomowienie

Acha

Megi bez nawilżania jest ok. Nie czuję, żeby było mi to niezbędne, pomimo że skorupa jest. Czoło mnie martwi bo słabo sie złuszcza.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:05   #4100
etna021
Raczkowanie

.........Zaczynam nienawidzić tego żebrania o próbki......

Megi mam zamiar iść do apteki teraz kiedy twarz mi się sypie,może bedzie łatwiej i pani się nade mną zlituje (szczególnie coś koloryzującego)

kulinaria - ogórkowa i może naleśniki jak dzieci zapragną
etna021 jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:16   #4101
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
.........Zaczynam nienawidzić tego żebrania o próbki......

Megi mam zamiar iść do apteki teraz kiedy twarz mi się sypie,może bedzie łatwiej i pani się nade mną zlituje (szczególnie coś koloryzującego)

kulinaria - ogórkowa i może naleśniki jak dzieci zapragną
Etna to idź dziś bo jutro już pewnie nie pójdziesz
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:32   #4102
kamilia
Zadomowienie

/Co Was napadlo ???? Czuje to jak sztylet w pierś mą wątłą! O miesięcy żyje tym forum i o różnych sprawach bylo, ale kiedy ja się zaczynam odchudzać i jakąs parszywą kaszę jaglana z ziarnami jem , i inne bez smaku , acz zdrowe produkty, to Wam się zachcialo otwierac na forum kącik kulinarny !!!
To bardzo proszę, żeby w postach o jedzeniu był jakiś znaczek, żebym ich nie czytala bo sobie całkiem zapaskudzę śliną moj nowy, śliczny lapatop!
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:36   #4103
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
.A czy ja mogłabym przypomnieć że smarowałam sie uvblock z isis pharmy? I związku ztym zakupiłam następne 2 op. I bezwzględu na opinie dla mnie on jest super.Teraz też się nim maziam.Kładę maskę na czoło i będę robić jak kazał castrolek-zobaczymy
Anuś - możesz powiedziec cos więcej o tym kremie - widziałam go tylko w jednej aptece, ale na opakowaniu pisało 80 (wg przepisów unijnych max mozna użyc napisu 50+). Jaka jest jego pełna nazwa, czy zostawia białą maske, chemiczny, czy tez mineralny, itd....i co najwazniejsze czy można kłaść na niego (tak jak w przypadku Avenki) każdy podkład???
A tak wogóle moje wspaniałe kobietki - odnośnie kondycji mojej twarzy, to kilka dni temu byłam u mojej dermatolog i zastosowała "tylko" pomimo moich nalegań kwas kojowy + hydrochinon, obecnie delikatnie schodzi mi skórka (oczywiście na razie na brodzie - a tam akurat nie potrzebuję). Pani doktor twierdziła, że na razie nie zastosuje nic mocniejszego....a o cosmelanie nic nie wspominała , hmmmmm........
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:47   #4104
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
/Co Was napadlo ???? Czuje to jak sztylet w pierś mą wątłą! O miesięcy żyje tym forum i o różnych sprawach bylo, ale kiedy ja się zaczynam odchudzać i jakąs parszywą kaszę jaglana z ziarnami jem , i inne bez smaku , acz zdrowe produkty, to Wam się zachcialo otwierac na forum kącik kulinarny !!!
To bardzo proszę, żeby w postach o jedzeniu był jakiś znaczek, żebym ich nie czytala bo sobie całkiem zapaskudzę śliną moj nowy, śliczny lapatop!
Kamis na moja zupę szpitalną to trudno się ślinić więc czuję się niewinna. Gratulacje zakupu "laptoka", oby służył jak najlepiej.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-07, 15:58   #4105
etna021
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Etna to idź dziś bo jutro już pewnie nie pójdziesz
nie strasz proszę
bo co spojrzę w lustro to nie wiem co zobaczę
etna021 jest offline  
Stary 2008-10-07, 16:09   #4106
ane120
Zadomowienie

Lekko plamiasta-do tej pory używałam koloryzującego taki jakby różowawy konsystencja pastowata zawiera filtry mineralne.Można na niego nakładać tylko kosmetyki nie destabilizujące .Ze wszystkich filtrów jakie uzywałam ten jets najmniej świecący.Jak wróci synuś wrzucę foto
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-07, 16:11   #4107
buczacza
Zakorzenienie

kamilcia oj wybacz namza to zarcie
ivus ja to bym chociaz tydzien bez przygod chciala.Mnie to wszystko sie czepia,albo ja niedolega jakas,albo szajbus .Nie powiem,zeby mi sie w zyciu nudzilo .Moj debilizm przyciaga jakies glupie historie.
Jade zaraz telefon wymienic ,bo cos mi sie psuje.
acha ...na czole plamy strasznie opornie schodza.Nie pisze o moim tylko tak ogolnie po masce.Bo u mnie sie nic nie zmienilo tzn.jak byly tak sa

Pisze duzymi literami ,zebyscie nie ominely postu

UWAGA
najczestsza przyczyna powstawania plam na gebie u kobiet UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
to plomby dentystyczne z amalgamatu!!!!!!!!!!!!!!
mam nawet dwie i teraz bede wymieniac!!
A ,i plamy beda wracac na 100% jak sie ich nie wymieni.
Powiedzialam co wiedzialam,a teraz lece po telefon
Stary 2008-10-07, 16:38   #4108
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
ivus ja to bym chociaz tydzien bez przygod chciala.Mnie to wszystko sie czepia,albo ja niedolega jakas,albo szajbus .Nie powiem,zeby mi sie w zyciu nudzilo .Moj debilizm przyciaga jakies glupie historie.
acha ...na czole plamy strasznie opornie schodza.Nie pisze o moim tylko tak ogolnie po masce.Bo u mnie sie nic nie zmienilo tzn.jak byly tak sa

UWAGA
najczestsza przyczyna powstawania plam na gebie u kobiet UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Ja nie mam i nie miałam amalgamatu
Angi74 jest offline  
Stary 2008-10-07, 16:39   #4109
kamilia
Zadomowienie

Cytat:

UWAGA
Buczka - zamorduję Cię Co za baba - rzuca bombę - plombę, a potem po jakiś telefon leci ! Wracaj i rozwiń wątek !!!!!
Buczkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa................... ..................
kamilia jest offline  
Stary 2008-10-07, 17:55   #4110
castrol
Zadomowienie

Buczuś tak myślę ale pamiętaj że coś choćby leciutko maziesz i wszystko na marne.Czego się bać przeciesz nic się nie stanie.

Ty z tymi plombami to na serio czy to jakiś żart wesoły

Dziewczyny przez te 2 tyg zostawcie twarz w spokoju nie wolno dłubać ani zrywać skóry bo rany będą.Wytrzymajcie a będzie efekt.

Z tym cos to tak jak się ochudzając chodzić na basen i katować się ćwiczeniami a wieczorkiem zjeść 2 pizze i pudełko lodów -tu też żeby efekt był trzeba trochę się nacierpiećMoja twarz też nie wygląda za dobrze łuszczę się i powieki mi się pomarszczyły bez tego natłuszczania ale co zrobić taka karma
castrol jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości