Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-08, 15:52   #4291
Anturium
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja mam i mogę oddać za free bo się przeterminuje.Jest otwarta od końca maja wprawdzie trzymam w lodówce ale troche minęło.Tylko troszeczke zużyję na moje cudne czoło
Kochana za free nie mogłabym przyjąć ale jeśli mi odsprzedasz, to będę szczęśliwa jak dziecko

Powiedz tylko słowo, a wskakuję na priva i się umawiamy
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-08, 15:52   #4292
ivonako
Zadomowienie

To Anturium szybko szukaj cos2.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-08, 15:58   #4293
ane120
Zadomowienie

No problem muszę jeszcze tylko pomazać czoło a nie mogę się zebrać postaram się zrobić to w tym tygodniu
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-08, 16:01   #4294
ivonako
Zadomowienie

Anturium Ty z Warszawy jesteś to na pięknej kusisz cos2 http://www.bella-derm.pl/cennik-prod...o-odsprzedazy/
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-08, 16:07   #4295
madziusia777
Zadomowienie

Ivonako- a oni prowadzą sprzedaż wysyłkową? Bo cosmelan 2 faktycznie w bardzo atrakcyjniej cenie. Ktoś kupował od nich już? Cosmelan oryginał?
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-10-08, 16:11   #4296
ivonako
Zadomowienie

Chyba Megi kupowała i jeszcze ktoś ale nie pamiętam kto. No jak może być nie oryginał, to normalny gabinet i też tam robią zabieg. Wysyłkowo chyba nie.

Anturium wcięło normalnie, nic sie nie odzywa. A ja się za nią cieszę
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-08, 16:13   #4297
madziusia777
Zadomowienie

Acha no tak to gabinet z krwi i kości, dopiero teraz przeglądam co tam mają
.
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-10-08, 16:20   #4298
Anturium
Zadomowienie

A gdzie tam wcięło, zamurowało mnie Ane maziaj Kochana to czoło!

No z cos2 nie będę miała problemu.
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-08, 16:56   #4299
ane120
Zadomowienie

Red face Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No dobra cena.U siebie płaciłam 520
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-08, 17:52   #4300
cassatta
Zadomowienie

Dome nie żartuj sobie, jaki laser ma Osadowska. Ja nadal ubolewam nad moimi plamami bliznami Jak zaczniesz się cosmalić w niedzielę to ja chyba zacznę się też pigmalić i będziemy się razem łuszczyć to jak razem w niedzielę
Madziusia a fryzurkę sobie wybrałaś do ślubu i makijaż, koniecznie pochwal się z jakich kwiatów będziesz miala bukiet - może go złapię jak mi rzucisz
To co możemy sobie jeszcze poprawić lub pogorszyć - my babki musimy być piękne
Dzisiaj rano rozmawiałam drugi raz z wróżką - to był ostatni raz- bzdury, bzdury a ja myślałam że da mi gotową receptę. Jaka ze mnie naiwna baba
Stary 2008-10-08, 17:54   #4301
cassatta
Zadomowienie

Lecę bo tylko podpatrzyć was miałam, w przerwie między kursem a wiadomościami z giełdy
Stary 2008-10-08, 18:06   #4302
denna
Rozeznanie

Wy wszystkie takie wydepilowane, nalaserowane, zbotoksowane, permanentne i z błyszczącym zębem - młode i zachwycające, z mnóstwem planów i energii.............. a ja stary i brzydki kocmołuch, buuuuuuuuuuuuuuuu i do niczego jestem....
I nie układa mi sie, wiecie co........ i w ogóle nie takie miało być to moje życie... sama już nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Ech, mam dziś taki dzień, że usiąść i płakać. Niech mnie ktoś przytuli... łopatą najlepiej!
denna jest offline  
Stary 2008-10-08, 18:22   #4303
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Ivonako- a oni prowadzą sprzedaż wysyłkową? Bo cosmelan 2 faktycznie w bardzo atrakcyjniej cenie. Ktoś kupował od nich już? Cosmelan oryginał?

madziusua ja u nich kupowałam .Kosztował 410 zł i odbierałam go osobiście.Do gabinetu prowadzą straszne ,kręte schody lub obsikana winda. Ja zasuwałam po schodzch bo boje się wind

Witajcie dziewczyny.Mało mnie tu ostatnio bo brak jakoś czasu .Podczytuje was wieczorami i staram się być na bieząco bo bez was to czegoś w życiu brak

Wiadomość dnia : KUPIŁAM SOBIE BUTY !!! Gino Rossi ,z przeceny Nikt ich chyba nie chciał, bo nikt nie ma takich chudych nóg

Ivonako cieszę się,że wszystko idzie zgodnie z planem.Każdy musi swoje przejść : ty z cosmelanem a synek z chorobami. Ja powtórzę chyba kurację jak bedę miała wiecej wolnego czasu.Na razie jak rozłożę nogi -niezły ze mnie statyw

Cassatta musisz odpokutowac teraz w pracy za ten wspaniały urlop

Buczka dawaj fotki .Uwielbiam "Pożegnianie z Afryka" a to wszystko w Kenii się przecież działo.Zawsze na tym filmie

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-10-08 o 20:11
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-08, 18:27   #4304
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Wy wszystkie takie wydepilowane, nalaserowane, zbotoksowane, permanentne i z błyszczącym zębem - młode i zachwycające, z mnóstwem planów i energii.............. a ja stary i brzydki kocmołuch, buuuuuuuuuuuuuuuu i do niczego jestem....
I nie układa mi sie, wiecie co........ i w ogóle nie takie miało być to moje życie... sama już nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Ech, mam dziś taki dzień, że usiąść i płakać. Niech mnie ktoś przytuli... łopatą najlepiej!
:przytu l:Ja przytulam Cie bardzo mocno.Mam to samo.Na samo slowo laser reaguje odretwieniem,mowy nie ma zebym dala sie tym potraktowacZeby nie wybielonenie wspomne o energii,bo gdzies ze mnie uszlaJakas niedzisiejsza jestem.Czasem sama sie sobie dziwie,ze na cosmelan sie zdecydowalam
Stary 2008-10-08, 18:38   #4305
Megi72
Zadomowienie

Cytat:

dennka ja cię Ja też nie jestem (jeszcze ) odpicowana jak dziewczyny i też mi się czasem wydaje,że ja i moje zycie jest do d.... ale zaraz potem biorę głęboki oddech i przychodzi myśl,że moja rodzina i ja jesteśmy jeszcze młodzi,zdrowi i wszystko co najlepsze ciągle jeszcze przed nami.......
Siedziałam dzisiaj z mamą w poczekalni w przychodni onkologocznej.Moja mama jest 2,5 roku po mastektomii.Kobiet w podobnej sytuacji była cała masa ......w takich momentach człowiek czuje się szczęśliwy,że nie ma takich problemów jak one.Że markery ,chemia ,scyntygrafia jeszcze mnie nie dotyczą,że nie muszę ukrywać ,że wypadły mi wszystkie włosy lub nie mam jednej piersi.Warto od czasu do czasu zaserwować sobie taką lekcję pokory Dlatego warto zyć ,tu i teraz bo kiedyś może już nie będzie się tak chciało.
denna na pewno jest coś co ci się udało.Wystrczy tylko usiąść i o tym pomysleć.....Jutro będzie piewszy dzień reszty twojego zycia -wszystko może się zdarzyć .... usmiechnij się ,życie jest piękne !!!
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-08, 19:44   #4306
Anturium
Zadomowienie

Denna ja czasem też jak oglądam nasze dziewczyny to dochodzę do podobnych wniosków. Więc pocieszam Cię, że mam plamy, nie robiłam botoksu, laserów, nie prostowałam i nie wybielałam zębów i baaaardzo daleko mi do statywu (jakieś pół metra), a moja szafa jest całkiem zwyczajna. Nie bierz wszystkiego do siebie. Pamiętaj, że w życiu na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Teraz masz inne zadania, tylko im się przyjrzyj, żebyś któregoś nie przeoczyła. Ja Cię bardzo przytulam.
Bądź dla siebie łaskawsza. Od teraz i na zawsze.
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:14   #4307
denna
Rozeznanie

Dzięki dziewczyny, kochane jesteście. Pobeczalam sobie wlasnie w kapieli, moze mi lepiej po tym bedzie. Musze sobie jeszcze pare rzeczy przemysleć - pogadać sama ze sobą, jak to gdzieś tam napisała Buczka
To nie jest tak, że chodzi o wygląd tylko - to wierzchołek góry. Chyba mam ten moment, że bilans robie i widze, że dalej nic do przodu, że ciągla czekam aż zaczne żyć, a nie trwać, że w końcu i u mnie będzie normalnie. Kilku ważnych rzeczy już nie będzie...... nigdy....... A do tego jest ciemno i nie mam chęci na nic. Kiedy w końcu będzie ten mój czas??
denna jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:15   #4308
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Spokojnie Dennuś, nie wszystkie, ja ani pikna ani wydepilowana ani wylaserowana, zęby normalne, nie wybielone, żadne botoksy, żadne kwasy. Jednym słowem średnia przeciętna. TŻta mam do wymiany i żyję jakoś. I Megi ma świętą rację. Cieszmy się z tego co mamy. Cieszmy się, że zdrowe jesteśmy, że nasza rodzina, nasze dzieci są zdrowe. To bardzo ważne.

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Denna ja czasem też jak oglądam nasze dziewczyny to dochodzę do podobnych wniosków. Więc pocieszam Cię, że mam plamy, nie robiłam botoksu, laserów, nie prostowałam i nie wybielałam zębów i baaaardzo daleko mi do statywu (jakieś pół metra), a moja szafa jest całkiem zwyczajna. Nie bierz wszystkiego do siebie. Pamiętaj, że w życiu na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Teraz masz inne zadania, tylko im się przyjrzyj, żebyś któregoś nie przeoczyła. Ja Cię bardzo przytulam.
Bądź dla siebie łaskawsza. Od teraz i na zawsze.
Anturium
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:23   #4309
Megi72
Zadomowienie

[quote=ivonako;9281432]Spokojnie Dennuś, nie wszystkie, ja ani pikna ani wydepilowana ani wylaserowana, zęby normalne, nie wybielone, żadne botoksy, żadne kwasy. Jednym słowem średnia przeciętna.

ale masz makijaż permanentny !!!
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:26   #4310
ivonako
Zadomowienie

Tak Megi mam kreski górne za trzy stówy, to chyba nie luksus jakiś, biorąc pod uwagę, że po kosmetyczkach nie ciekam i że nawet tipsy sama sobie robię

Zresztą co tu gadać, jakby mnie było stać to może też bym sobie latała, bo to fajnie chyba jest

Ale kiepski dzień, Denna ja też doła takiego mam, że fuj

Idę się wycosmelanować, może choć te fuj plamiska zejdą.

A co z Buczką, długo jej nie ma a brzuch ja bolał, żeby tylko jakiejś zarazy sobie nie przywlekła z tej Afryki

Anturium powiedz coś pozytywnego, cosmelanisz się Kochana?
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:36   #4311
Anturium
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki dziewczyny, kochane jesteście. Pobeczalam sobie wlasnie w kapieli, moze mi lepiej po tym bedzie. Musze sobie jeszcze pare rzeczy przemysleć - pogadać sama ze sobą, jak to gdzieś tam napisała Buczka
To nie jest tak, że chodzi o wygląd tylko - to wierzchołek góry. Chyba mam ten moment, że bilans robie i widze, że dalej nic do przodu, że ciągla czekam aż zaczne żyć, a nie trwać, że w końcu i u mnie będzie normalnie. Kilku ważnych rzeczy już nie będzie...... nigdy....... A do tego jest ciemno i nie mam chęci na nic. Kiedy w końcu będzie ten mój czas??
Denna aż sobie Ciebie znów obejrzałam! Jeśli Ty masz z czymś problem, to faktycznie nie dotyczy wyglądu. Każda z nas robi bilans, ja zwykle w urodziny i sylwestra (nie znoszę tych obydwu dni). To konieczne, żeby wytyczyć następne zadania. Zastanowiłaś mnie stwierdzeniem, że aż kilku rzeczy już nie będzie. Ja rozumiem, że będąc w pewnych okolicznościach kobieta może powiedzieć, że nie będzie już miała dzieci ale żeby KILKU RZECZY?! Co Ty sobie wyznaczyłaś, czego już nie zrobisz lub nie przeżyjesz? Jeśli aż tak wydumane są Twoje niespełnione marzenia, to ledwo mogę sobie wyobrazić co już osiągnęłaś
------------------------------------------------------------------------------

Ane jeśli u Ciebie jest tak drogo cos2, to może chciałabyś, żebym ja kupiła u mnie dla Ciebie? Zresztą to jest ogólna propozycja bo faktycznie nigdzie taniej nie widziałam, z wyjątkiem ebay'a i allegro ale tam ja akurat nie kupię.
Anturium jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:37   #4312
castrol
Zadomowienie

Hej dziewczyny .Chciałam wam zameldować że po 5 dniach mojej naprawczej metody cos2 plamy zniknęły
Ale powalczę do końca jak lekarka kazała,miała rację efekty widać.Trzeba było od początku jej słuchać

Najbardziej jestem zdziwiona że twarz wygląda lepiej niż wtedy gdy się natłuszczałam.Skóra mało mi się łuszczy prawie wcale a, przede wszystkim nie błyszczę się tak koszmarnie bo nic innego nie używam.Z drugiej strony to pewnie skóra się przyzwyczaiła do cos 2,bo wtedy to okropnie przechodziłam.

Czy któraś robi tak jak ja bo ciekawi mnie czy też tak macie i jaki efekty?
castrol jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:52   #4313
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Kochane! Czolo mi sie luszczy
domciu pamietasz jak pisalam,ze Ci wystarczy cosmelan2? Pamietasz? Prawde pisalamWystarczy w zupelnosci!

wrocilam z restauracji i mnie znowu serce mieknie.Kochane Wy wszystkie
Jestescie przecudowne,nie wyobrazam sobie zycia bez Was
Mnie na czulosci bierze dzisiaj,ale to nic.Prawda? Nie nudze Was moim wyznaniem milosci?
Stary 2008-10-08, 20:54   #4314
ivonako
Zadomowienie

Anturium pozwolisz, że za kilka miesięcy skorzystam z propozycji zakupu cosmelanu. Mam teraz prawie 2 słoiki.

Chciałam jeszcze dopisać, że apteka Słonik jest jak najbardziej w porządku. Z moją przesyłka nawaliła Poczta Polska. Apteka dorzuciła nawet masę próbek. Polecam.

No Buczka bo już się martwiłam, to do Ciebie niepodobne żeby tak sobie znikać.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:55   #4315
castrol
Zadomowienie

Cytat:

DENNA Jesteś cudowna szczupła zgrabna i ładna .I nawet jeśli miałabyś dużo kasy to nie masz co naprawiać(no tylko cos dokupić).Myślę że to tylko zły dzień.Głowa do góry dziewczyny z Gdańska są najlepsze,bo kto w tym cudownym mieści urodzony będzie szczęśliwy.

Ja jestem gruba łeb mam jak samowar ,fałdy powiewają,i jeszcze plamy oooooooooo Luuuuuuuuudzie!!!!!!!!
castrol jest offline  
Stary 2008-10-08, 20:58   #4316
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kochane! Czolo mi sie luszczy
domciu pamietasz jak pisalam,ze Ci wystarczy cosmelan2? Pamietasz? Prawde pisalamWystarczy w zupelnosci!

wrocilam z restauracji i mnie znowu serce mieknie.Kochane Wy wszystkie
Jestescie przecudowne,nie wyobrazam sobie zycia bez Was
Mnie na czulosci bierze dzisiaj,ale to nic.Prawda? Nie nudze Was moim wyznaniem milosci?

Buczka ale prawdę powiedz tylko cos i nic , czy czasami małe co nieco na twarzczce?
castrol jest offline  
Stary 2008-10-08, 21:00   #4317
Megi72
Zadomowienie

[quote=ivonako;9281558]Tak Megi mam kreski górne za trzy stówy, to chyba nie luksus jakiś, biorąc pod uwagę, że po kosmetyczkach nie ciekam i że nawet tipsy sama sobie robięZresztą co tu gadać, jakby mnie było stać to może też bym sobie latała, bo to fajnie chyba jest
Ale kiepski dzień, Denna ja też doła takiego mam, że fuj

Ivcia no co ty ? Ciebie też wzięło ? Twoja uroda idzie ku lepszemu a ty mazać mi się zaczynasz ? Poczekaj jeszcze troche a zaczniesz cieszyć się jak głupi trąbką jakąś fajną próbką kremu Jak wyobrażę sobie ciebie bez plam i w tych nowych kozakach o okularach nie wspomnę A wiesz,że odnalazłam twoje buty w sklepie i pchałam w nie nogę bo nie było dla mnie numeru chociaż zmierzyć chciałam

Idę się wycosmelanować, może choć te fuj plamiska zejdą.
Zejdą,zejda .....

A co z Buczką, długo jej nie ma a brzuch ja bolał, żeby tylko jakiejś zarazy sobie nie przywlekła z tej Afryki
Zwazywszy na jej skłonności do przygód ....zaczynam się już niepokoić

Anturium powiedz coś pozytywnego, cosmelanisz się Kochana?

Jestem zazdrosna
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-08, 21:00   #4318
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Anturium pozwolisz, że za kilka miesięcy skorzystam z propozycji zakupu cosmelanu. Mam teraz prawie 2 słoiki.

Chciałam jeszcze dopisać, że apteka Słonik jest jak najbardziej w porządku. Z moją przesyłka nawaliła Poczta Polska. Apteka dorzuciła nawet masę próbek. Polecam.

No Buczka bo już się martwiłam, to do Ciebie niepodobne żeby tak sobie znikać.
ach ivus,duzo pracy mam! Tak sobie od czasu do czasu zerkam co Wy piszecie,zeby zaleglosci nie miec!Ale dusza jestem z Wami.
Fajnie ,ze domciu w niedziele (moze) cosmelanic sie bedzie
Megi,a zebys wiedziala,ze wirus przywiozlam.Nawet u lekarza bylam
Stary 2008-10-08, 21:02   #4319
castrol
Zadomowienie

Denko kochana napisz proszę czy zadowolona jesteś z tych kresek bo ja się przymierzam.Wypłowiała blądynka jestem może byłoby mifajnie ale trochę mam stracha.No i nie wiem czy tak po cos można i czy czarne czy inne?
castrol jest offline  
Stary 2008-10-08, 21:04   #4320
buczacza
Zakorzenienie

Megi o co jestes zazdrosna?
Castrolek powiem prawde!!
3 godziny sam cosmelan,,potem zmywam i nakladam filtr,czekam 20 min. i podklad.Wracam do do domu zmywam i nakladam cosmelan !!! Bez niczego i tak do rana

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości