Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-14, 16:44   #5161
robotna100
Raczkowanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...te które robiły zabieg w gabinecie- czy dostałyście oprócz kremu cosmo2 jescze ten dodatkowy Hydra Vital Factor K Cream wolałabym wiedzieć zanim powiem do słuchu mojemu panu doktorowi. teraz nawet jak sobie zamówie i kupie w necie to mi dojdzie jak najgorsze minie.....
A uroczysty dzien zaślubin kiedy? w tą sobotę?
Nowember nie martw sie ja tez nie dostalam hydra vitalu i jakos przezylam robilam tak jak dziewczyny radzily uzywalam wazeline i krem nawilzajacy w tych momentach gdzie bardzo mialam sciagnieta skore , moj lekarz a raczej lekarka obnizyla cene

Cosmelanki dzieki za przyjecie mnie do swego grona
robotna100 jest offline  
Stary 2008-10-14, 16:48   #5162
dome
Zadomowienie

No to ja mam chyba wieści rewelacyjne ... a mianowicie...
Tak mnie męczył temat różnic cosmelanowych, obawa przed oszustwem i brakiem działania, oczekiwanie na nienadchodzący burak i podrażnienie oraz zwisające płaty z twarzy i cycków, że postanowiłam go wyjasnic u źródła, czyli w mesoestetic.
I oto jaką odpowiedź otrzymałam, pytając o moją formułę cosmelanu i informując, że boję się iż zostałam oszukana itp. :" ze względu na informacje o pojawiających się zbytnich podrażnieniach, poparzeniach a nawet uszkodzeniach skóry została ulepszona, zmieniona formuła cosmelanu. Nie stracił on na swojej skuteczności, a wręcz jest lepszy w swoich skutkach - jednak mniej inwazyjny. Zwróccie uwagę, że każdy sprzedawca na e-bayu o tym również informuje !!!
Nowy cosmelan nie ma prawa wywoływac spektakularnych podrażnień !!!
Napewno żaden gabiet nie pochwali się tą nowością z klientem, ponieważ ruszyłaby lawina sprawdzania -KTO MA JAKĄ FORMUŁĘ.
W Polsce jest jeden dystrybutor cosmo zestawów, któr nie zamawia na biezaco - lecz dysponuje stanami magazynowymi, które nastepnie rozprowadza po kraju. Tylko wówczas gdy wyprzeda swoje obecne zestawy -zamówi kolejne - i ot cała prawda dlaczego u generalnych dystrybutorów funkcjonują jeszcze poprzednie formuły. Pamiętajcie, że nasi sprzedawcy ze Stanów zamawiają mniejsze ilości, sprzedają je na pniu i domawiają kolejne zestwy z Hiszpanii - dlatego też tak bardzo opóźniły sie realizacje naszych zamówień ( wakacje, strajk pocztowców w Hiszpanii ).
W przypadku nowego cosmelanu nie ma wielkiej potrzeby stosowania czegokolwiek dodatkowo ( Iv nie stosowała, a jeśli to sporadycznie HYDRAVITAL, ja nie stosuje HYDRAVITALU w ogóle, nawet dzisiaj nie posmarowałam nim więcej okolic oczu),
a... SKÓRA JUŻ ZACZEŁA MI SCHODZIC !!!!! Narazie delikatnie, skromnie,jednak widzę, ze gdzie niegdzie odstaje po kawałeńku.
Jedyne zaczerwienienie jakie ma prawo pojawic się na twarzy - to lekki rumień. U mnie pojawia się on po zmyciu cosm 2 i przed nałożeniem nowej warstwy. Konsystenacja kremowa, na twarzy lekko zastyga, co powoduje, że cosm2 staje się trudny do starcia i pozostawienia miejsc wolnych od jego działania.
Jednak jeśli ktoś zareaguje nadwrażliwie na nową formułę cosm2 - ma prawo NAKŁADAC ZAWSZE HYDRAVITAL, a producent mówi o pojawieniu się zaczerwienienia porónywanego z nadmierną ekspozycją na słońce : http://mesoestetic.com/
STOSOWANIE NOWEJ FORMUŁY TO ZGODNIE Z ULOTKĄ:
PIERWSZY TYDZIEŃ 3X DZIENNIE,
DRUGI 2X DZIENNIE
TRZECI 1X DZIENNIE

Mój cosmelan odzyskał swoją kremowośc Widocznie za długo stał w lodówce, rozprowadza się na skórze już lekko, pozostawia cieniutką, bladą wartswę, jednak tylko wówczas gdy za wskazówką genialnej IV powtarzam jak mantrę : jestem sknerą, jestem sknerą jestem sknerą. Tym trudniej mi to przychodzi, poniewaz sknerą nie jestem ANI TROSZKĘ
Mój cosmelan sprowadzany jest z Hiszpanii, z datą wazności lipiec 2011
buczka - to zdecydowanie opryszczka, poniżej wargi, a nie w jej kąciku.
madziusia - ja w intencji Twojego dnia już odtańczyłam taniec szamana

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-14 o 17:12 Powód: Ważny Dzień madziusi:)
dome jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:15   #5163
castrol
Zadomowienie

Domciu jesteś genialna

Czyli to prawda że nie powinno się niczego innego używać,bo cos w zupełności wystarczy i wtedy jest jego pełne działanie?
Czy wyczytałaś coś odnośnie filtrów przez pierwsze 2 tyg nie stosować bo on sam chroni? A może jest też odnośnie malowania że po przejściu na cos tylko na noc można już kolorówkę na filtry?

Wypytuję cię tak bo to zgadzałoby się z tym co mi doktoraka zaleciła
castrol jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:19   #5164
dome
Zadomowienie

Ale mi smutno , to ja wywalczyłam dostęp do kompa, a tu nikt nie chce ze mną gadac
i chciałam Was zapytac, czy ja do sklepu mogę pojechac w tym stanie po nocy? Czy mnie jarzeniówki w supermarkecie nie poplamią na nowo A może mam się dodatkowo na Date zrobic jakimś filtrem A moze to za wczesnie na filtr
I tak pojadę bez odpowiedzi od moich sióstr cosmelanek ...

Koło mnie jest TESCO ( chyba otwarte dla cosmelanek wampirzyc 24h na dobe) więc chciałam zrobi zakupy : np piwo, piwo i piwo i chlebek i wędlinkę ipomidorka, ponieważ ani cassi ani lidziaM - nie podjęły rzuconej rękawicy z pomocą dla dome No dobra, cassi ma zajezdnię wpracy , a lidzia książkę wydaje - o dobra niech będzie niech będzie ...
Ja poproszę osoby chętne do współpracy i do współpomocy z biedną cosmelaniącą się obecnie siostrą domosławą o podanie na prawja numrów telefonów - będę dzwonic i nękac pytaniami, jak tak sobie idziecie w pieruny ode mnie

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-14 o 17:25 Powód: biedna cosmelaniąca się domosława :)
dome jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:19   #5165
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kochane cosmitki moje. Użyjcie Swej cosmicznej mocy i zamówcie na 24.10 piękną pogode.

Bo jak patrze w niebo to: w sobote było slicznie, w niedziele całą lało, w poniedziałek znowu ślicznie a dziś znowu leje.eeeee od tej huśtawki pogodowej człowiek jest rozstrojony.
.
Madziusia pogoda będzie wspaniała wiem to a ty piękniejsza od pogody
castrol jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:21   #5166
dome
Zadomowienie

Oż castrol moja Ty kochana, nie zostawiłas mnie na wygnojewie samotnej bladolicej cosmelanicy wampirzycy
a propo's filtrów - mesoestetic mówi, że każde wyjście z domu wiąże się z zastosowaniem dodatkowej ochrony, jednak nie rozgranicza tego na czas podczas kuracji i czas po kuracji, ale mogę dopytac

dome jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:24   #5167
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kochane cosmitki moje. Użyjcie Swej cosmicznej mocy i zamówcie na 24.10 piękną pogode.

Bo jak patrze w niebo to: w sobote było slicznie, w niedziele całą lało, w poniedziałek znowu ślicznie a dziś znowu leje.eeeee od tej huśtawki pogodowej człowiek jest rozstrojony.
.
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ale mi smutno , to ja wywalczyłam dostęp do kompa, a tu nikt nie chce ze mną gadac
i chciałam Was zapytac, czy ja do sklepu mogę pojechac w tym stanie po nocy? Czy mnie jarzeniówki w supermarkecie nie poplamią na nowo A może mam się dodatkowo na Date zrobic jakimś filtrem A moze to za wczesnie na filtr
I tak pojadę bez odpowiedzi od moich sióstr cosmelanek ...

Koło mnie jest TESCO ( chyba otwarte dla cosmelanek wampirzyc 24h na dobe) więc chciałam zrobi zakupy : np piwo, piwo i piwo i chlebek i wędlinkę ipomidorka, ponieważ ani cassi ani lidziaM - nie podjęły rzuconej rękawicy z pomocą dla dome No dobra, cassi ma zajezdnię wpracy , a lidzia książkę wydaje - o dobra niech będzie niech będzie ...
Ja poproszę osoby chętne do współpracy o współpomocy z biedną cosmelaniącą sięobecnie siostrą dome o podanie na prawja numrów telefonów - będę dzwoni i nęka pytaniami, jak tak sobie idziecie w pieruny ode mnie
Ależ Domuś jestem z tobą i nawet wiem co czujesz .Ja nie smarowałabym się nawet filtrem jeśli masz cos .To dopiero po 2 tyg

W sobotę na kontroli jeszcze raz wypytam o wszystko moją guru-lekarę i jak chcesz zdam relację
castrol jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:26   #5168
etna021
Raczkowanie

Dome ty moja przewodniczko (depilacyjna) termin u dr O. na początek listopada, chyba zarezerwuje ,jak tylko możesz napisz jak Twoje włosy reagują po zabiegu,robiłaś całe nogi?

pozdrawiam resztę cosmitek
etna021 jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:27   #5169
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

I JA TEZ SIE PRZYWLOKLAM,ale gacie musze prasowac
Mnie tez sie cos obrzydliwego DZISIAJ przytrafilo
Wypadlo mi 100Euro do kibla,z tylniej kieszeni,a ja na nie nasikalam
Stary 2008-10-14, 17:29   #5170
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Oż castrol moja Ty kochana, nie zostawiłas mnie na wygnojewie samotnej bladolicej cosmelanicy wampirzycy
a propo's filtrów - mesoestetic mówi, że każde wyjście z domu wiąże się z zastosowaniem dodatkowej ochrony, jednak nie rozgranicza tego na czas podczas kuracji i czas po kuracji, ale mogę dopytac
Eche wypytaj i o kolorówkę po 2 tyg.Ale coś mi się wydaje że ich zalecenia są takie same jak lekarki.Bo dermatolodzy estetyczni muszą być na bieżąco z wszystkimi nowinkami bo inaczej "stracą twarz"
castrol jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:29   #5171
dome
Zadomowienie

... pójdę precz... a jeno opadające kawałki bladej pergaminowej skóry, osamotninej cosmelanicy domosławy, znaczyc będą trakt cierpienia bezgranicznego i osamotnienia doszpikukostnego biednej i zmarzniętej dziewoji...

cholera ale jak ja zmarznę ... przeciez nie jest zimno ... nic to ,postaram się najwyżej pójdę w Tesco na mrożonki i tam zamarznę przy mielonym

dome jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:30   #5172
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

OOOOOOOOO lUUUUUUUUUdzie!!!!!
castrol jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:33   #5173
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Dome ty moja przewodniczko (depilacyjna) termin u dr O. na początek listopada, chyba zarezerwuje ,jak tylko możesz napisz jak Twoje włosy reagują po zabiegu,robiłaś całe nogi?
robiłam łydki całe, na udach mam białe, malutko widoczne włoski Jestem po pierwszej wizycie i nie mam żadnych podrażnień, chociaż zostałam uprzedzona o różnych reakcjach - następnym razem ma by mocniej

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
buczka - Ty perwersie, ja kiedyś nasikałam na telefon komórkowy ( nowy ) To znaczy najpierw nasikałam, a potem wpadł mi tam w te moje siury ... telefon

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Eche wypytaj i o kolorówkę po 2 tyg.Ale coś mi się wydaje że ich zalecenia są takie same jak lekarki.Bo dermatolodzy estetyczni muszą być na bieżąco z wszystkimi nowinkami bo inaczej "stracą twarz"
Wypytam o kolorówkę na bank

dome jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:38   #5174
etna021
Raczkowanie

Cytat:
robiłam łydki całe, na udach mam białe, malutko widoczne włoski Jestem po pierwszej wizycie i nie mam żadnych podrażnień, chociaż zostałam uprzedzona o różnych reakcjach - następnym razem ma by mocniej
właśnie z tymi udami to problem z przodu jasne,a z tyłu pasek ciemnych co by mozna warkocze pleść ( mimo wczorajszej pełni nie wyłam)
etna021 jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:42   #5175
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
właśnie z tymi udami to problem z przodu jasne,a z tyłu pasek ciemnych co by mozna warkocze pleść ( mimo wczorajszej pełni nie wyłam)
etniczka- to rób całe giczołki Z tyłu to nawet Ci trudniej usunąc samej prawda

No nic - jadę do Tesco - tylko od Starszego jaką bejsballówkę zapożyczę, a to co się odkleja od twarzy to cosm2 dokleje
Przypomina sie jedna z ostatnich sentencji filmy " Ze śmiercią jej do twrazy" hmm... one tez sobie sprayem i klejem coś do twarzy doklejały

dome jest offline  
Stary 2008-10-14, 17:43   #5176
buczacza
Zakorzenienie

wlasnie porownalam moj cosmelan z ivusia cosme.2-jedno i to samo.A niby mialam miec stary.(pierwsza fotka) U mnie dziala baaardzo inwazyjnie!!!!!!!
domcia a dzwonilas pozniej z tego osikanego telefonu?

ivus dostalas paczuszke moze?
Stary 2008-10-14, 17:48   #5177
Saga76
Zadomowienie

Wlasnie sprawdzilam sklad swojego cosmelanu z zestawu,z tym ktory wkleila Iv.Swoj zestaw kupilam od dziewczyny z Portugalii i wyobrazcie sobie,ze sklady jednak sie rozniaNie znam sie na skladnikach,ale w cosm.1 w europejskiej wersji brakuje jednego:w moim jest samo carnauba w ameryk.:cera carnauba,a w cosm.2 dwuch:glycerin i butylene glycol.Krem,ktory kupilam w Stanach,ma taki sam sklad jak cosm.Ivonki.Pozniej wkleje skany,ale musze zaczekac na TZ-a,bo dla mnie to za wysokie techniczne progi

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:04 Powód: zapomnialam wpisac nazwe skladnika
Saga76 jest offline  
Stary 2008-10-14, 18:32   #5178
buczacza
Zakorzenienie

Tak mi sie nie chce prasowac
cassacia kurde molejestes! Co tam u Ciebie! Co nowego na gieldzie?Fajnie,ze jestes!
Stary 2008-10-14, 18:43   #5179
cassatta
Zadomowienie

Zyję Buczuś, jeszcze żyję. Stałam dzisiaj w korku na Strugiej 2godziny i 20 minut stojąc w korku zamówiłam pizzę którą zjadłam, umyłam zęby na środkowym pasie i wyplułam pastę przez okno samochodu, pokazałam dla faceta język Tak więc Dome nie mogłam ci zrobić zakupów Ale jestem w domciu i muszę jeszcze z dwie godzinnki poświęcić na pracę.
Stary 2008-10-14, 18:51   #5180
cassatta
Zadomowienie

Powiem co zrobiłam 5 lat temu - byłam bardzo chora na grypę wysoka temperatura, przeglądałam pocztę i puste koperty rzucałam na kupkę. Po przeczytaniu wzięłam koperty i spaliłam w kotłowni. Wróciłam do pokoju i zaczęłam szukać pieniędzy które leżały na biurku - spaliłam 1000 zł z kopertami
Giełda parodia ludzie fiksują stany są niepewne ludzie znowu inwestują w kruszce lub antyki może ktoś chce kupić chatol z 1900 roku z tajnymi schowkami lub kredens HenryIV A problemy największe mam z klientem który chce mnie oszukać na dość poważną kwotę Raz pod wozem raz na wozie- jutro będzie lepiej, mój organizm się przyzwyczaił do nowej stresującej sytuacji i już na spokojnie zaczyna reagować.
Stary 2008-10-14, 18:55   #5181
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Domciu jesteś genialna

Czyli to prawda że nie powinno się niczego innego używać,bo cos w zupełności wystarczy i wtedy jest jego pełne działanie?
Czy wyczytałaś coś odnośnie filtrów przez pierwsze 2 tyg nie stosować bo on sam chroni? A może jest też odnośnie malowania że po przejściu na cos tylko na noc można już kolorówkę na filtry?

Wypytuję cię tak bo to zgadzałoby się z tym co mi doktoraka zaleciła
Castrol czy ty widzisz co Dome odpisała, co jej powiedzieli w Mesoestetic ?

"Jednak jeśli ktoś zareaguje nadwrażliwie na nową formułę cosm2 - ma prawo NAKŁADAC ZAWSZE HYDRAVITAL"

Nie potwierdza się z tym niestety co mówi twój dermatolog.
Hydravital to nie jest przecież nic ! Zawsze można nakładać. Czyli nie po dwóch tygodniach ale po pierwszym, drugim, trzecim dniu.....
Amen.
Masima jest offline  
Stary 2008-10-14, 19:04   #5182
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol czy ty widzisz co Dome odpisała, co jej powiedzieli w Mesoestetic ?

"Jednak jeśli ktoś zareaguje nadwrażliwie na nową formułę cosm2 - ma prawo NAKŁADAC ZAWSZE HYDRAVITAL"

Nie potwierdza się z tym niestety co mówi twój dermatolog.
Hydravital to nie jest przecież nic ! Zawsze można nakładać. Czyli nie po dwóch tygodniach ale po pierwszym, drugim, trzecim dniu.....
Amen.
amen
Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Powiem co zrobiłam 5 lat temu - byłam bardzo chora na grypę wysoka temperatura, przeglądałam pocztę i puste koperty rzucałam na kupkę. Po przeczytaniu wzięłam koperty i spaliłam w kotłowni. Wróciłam do pokoju i zaczęłam szukać pieniędzy które leżały na biurku - spaliłam 1000 zł z kopertami
Giełda parodia ludzie fiksują stany są niepewne ludzie znowu inwestują w kruszce lub antyki może ktoś chce kupić chatol z 1900 roku z tajnymi schowkami lub kredens HenryIV A problemy największe mam z klientem który chce mnie oszukać na dość poważną kwotę Raz pod wozem raz na wozie- jutro będzie lepiej, mój organizm się przyzwyczaił do nowej stresującej sytuacji i już na spokojnie zaczyna reagować.
jeny,ja to moge jeszcze moje woda oplukac,ale Ty???Ja to bym sprobowala popiol do banku zaniesc
Ja tez sprobuje lepiej jakies blyszczace metale kupic,ale nie akcje
Stary 2008-10-14, 19:09   #5183
cassatta
Zadomowienie

Dziewczyny dorosłam już do ..... idę wykąpać się i nakładam PIGMANORM
UWAGA ZACZYNAM EKSPERYMENT Z PIGMANORMEM
Będę króliczkiem doświadczalnym, po kapieli walnę sobie zdjęcie i zaczynam Słońca już nie będzie oprócz Madziusi ślubu oczywiścia, więc się pigmanię. Za kwadrans wracam
Stary 2008-10-14, 19:13   #5184
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dorosłam już do ..... idę wykąpać się i nakładam PIGMANORM
UWAGA ZACZYNAM EKSPERYMENT Z PIGMANORMEM
Będę króliczkiem doświadczalnym, po kapieli walnę sobie zdjęcie i zaczynam Słońca już nie będzie oprócz Madziusi ślubu oczywiścia, więc się pigmanię. Za kwadrans wracam
a Tobie co z pigmanormem odbilo,kochanie co Ty???Dlaczego???
Stary 2008-10-14, 19:30   #5185
ane120
Zadomowienie

Witam drogie laseczki a używałyście na plamy może maści monobenzone?Ale chciałam dodać ze mi pasuje stara forma cos 2 jest taki jak normalny podkład nie chcę nowego
ane120 jest offline  
Stary 2008-10-14, 19:36   #5186
cassatta
Zadomowienie

Ok już jestem posmarowana, mała tubka ale widać że kremik jest bardzo wydajny, lekka jasno beżowa konsystencja, bardzo szybka się wchłania, jak na razie buzia jest ładnie nawilżona - PIERWSZE 5 MIN. PO NAŁOŻENIU PIGMANORM
Stary 2008-10-14, 19:39   #5187
cassatta
Zadomowienie

Buczacza bo ja lubię eksperymentować jak mi plamki nie znikną to w grudniu zrobię cały cosmelan1 od nowa A co ty go próbowałaś?
Stary 2008-10-14, 19:39   #5188
buczacza
Zakorzenienie

ane niestety nie znam tej masc
a wiecie,ze dzisiaj Kalikst obchodzi imieniny.Na zdrowie
Stary 2008-10-14, 19:40   #5189
cassatta
Zadomowienie

Castrolku co ci się dzisiaj nowego przydarzyło
Stary 2008-10-14, 19:42   #5190
cassatta
Zadomowienie

Buczuś kto to jest ? ale przyłanczam się do życzeń

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości