Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 11:53   #571
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Pogląd, to za dużo powiedziane, bo zakłada proces myślowy, a to zupełnie bezmyślna teoria, że dziewczyna lat 15 , którą znam , jest.... zła, złośliwa i nic dziwnego,że rodzice mają z nią problemy. A ten dom, ci rodzice - znam bo to mój kuzyn.. Ona jest w nim samotna jak palec i chwała , że się buntuje , bo to w tym pzypadku odruch instynktu samozachowawczego. Kiedy mówię,że u nas była dwa tygodnie i było ok to słyszę, że udawała bo tak naprawdę to - i znowu to samo, że zła itd. A my ją tu po prostu szanujemy, akceptujemy i lubimy. Więc mówię im to, że to dowód, że jak się ją dobrze traktuje, to i ona potrafi być inna. Że to dom ją wychowuje a nie ona dom. Ze rodzice decydują, jakie ona ma miejsce w domu itd. że jeżeli jest naznaczona w domu jako ta zła, to po cholerę ona ma się starać. Buczuś - ściana. Ech, ona jest z innego miasta, pół Polski dalej i wiele dla niej nie mogę zrobić i to mnie męczy, bo widzę, wiem już, jak jej ciężko, jak niską ma samoocenę. Boli mnie to.
15 lat ma dziecko? Dojrzewa przeciez i ma prawo pokazac swoje humorki.Dziecko nic niewinne ,to wina hormonow i brak zrozumienia rodzicow.Szkoda,bo jak ja tak dalej traktowac beda to sie zmarnuje dziewczyna.A tak z innej strony,to jak tak mozna o wlasnym dziecku mowic? Jednak psychopaci
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:56   #572
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

DZIEWCZYNY!
Pomozcie, bo zastanawiam sie w jakiej postaci i ile musze brac heviran i bepanthen (masc czy krem). Powinnam sie w to zaopatrzyc przed nalozeniem naszego cuda cosmelan 1 bo pozniej to zaszyc sie musze w domu
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:58   #573
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!
Pomozcie, bo zastanawiam sie w jakiej postaci i ile musze brac heviran i bepanthen (masc czy krem). Powinnam sie w to zaopatrzyc przed nalozeniem naszego cuda cosmelan 1 bo pozniej to zaszyc sie musze w domu
a dlaczego chcesz brac heviran,masz opryszczke,czy planujesz usta smarowac?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:19   #574
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!
Pomozcie, bo zastanawiam sie w jakiej postaci i ile musze brac heviran i bepanthen (masc czy krem). Powinnam sie w to zaopatrzyc przed nalozeniem naszego cuda cosmelan 1 bo pozniej to zaszyc sie musze w domu
annasnafal Przytoczę zalecenia lekarza Masimy do których i ja się stosuję .
Heviran 400 3 razy dziennie.Zamiast bepanthenu wazelina kosmetyczna.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:38   #575
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

DZIEWCZYNY... NAROBIŁO SIĘ ...I JEST MI GŁUPIO ... nie dość, że kiedyś przez siedzenie i picie z Wami farbę przetrzymałam i na głowie powstał kolor osranego tyłka kury ... to teraz NAWALIŁAM.... I TO NA MAKSA

PAMIĘTACIE JAK MNIE WCZORAJ W NOCY, ZARAZ PO BOKSIE TŻ ZACIĄGAŁ ... JA TU WCHODZĘ ZACIĄGNIĘTA DO SYPIALNI ... A TAM ...ŁOŻE USŁANE PŁATKAMI CZERWONYCH RÓŻ I NA PODŁODZE W KUBEŁKU 40 RÓŻ BLADO RÓŻOWYCH STOI, ON MNIE PRZYTULA I MÓWI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANIE ... BO TO NASZA ROCZNICA ŚLUBU SIĘ WŁASNIE ZACZĘŁA ... A JA NIC... ZAPOMNIAŁAM KOMPLETNIE JEST MI GŁUPIO - STRASZNIE ... TAKA JESTEM JUŻ OD WAS I OD COSMO CUDU UZALEŻNIONA. cHCIAŁAM GO PRZEPROSIĆ, A ON NA TO ...:Kochanie rozumiem, masz cosmelan i nie możesz go stosować, dlatego taka rozbita jesteś : ... I tu zaczęliśmy się śmiać jak te wariaty ...
Ponieważ znowu piszę z rancho ( dalszy ciąg pożegnania wakacji w chodakach) gdy wrócę do domu - to Wam zdjęcia prześlę, Jeszcze w dodatku - wczoraj gdy te cuda zobaczyłam zamiast paść w ramiona zapomnienia... ja kretynka powiedziałam, poczekaj zrobię fotki i jutro Dziewczynom wyślę ...
JJJJJJJJJaaaannnyyyy jaki mój TŻ jest wyrozumiałay ... dlatego Go tak bezgranicznie kocham
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:43   #576
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY... NAROBIŁO SIĘ ...I JEST MI GŁUPIO ... nie dość, że kiedyś przez siedzenie i picie z Wami farbę przetrzymałam i na głowie powstał kolor osranego tyłka kury ... to teraz NAWALIŁAM.... I TO NA MAKSA

PAMIĘTACIE JAK MNIE WCZORAJ W NOCY, ZARAZ PO BOKSIE TŻ ZACIĄGAŁ ... JA TU WCHODZĘ ZACIĄGNIĘTA DO SYPIALNI ... A TAM ...ŁOŻE USŁANE PŁATKAMI CZERWONYCH RÓŻ I NA PODŁODZE W KUBEŁKU 40 RÓŻ BLADO RÓŻOWYCH STOI, ON MNIE PRZYTULA I MÓWI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANIE ... BO TO NASZA ROCZNICA ŚLUBU SIĘ WŁASNIE ZACZĘŁA ... A JA NIC... ZAPOMNIAŁAM KOMPLETNIE JEST MI GŁUPIO - STRASZNIE ... TAKA JESTEM JUŻ OD WAS I OD COSMO CUDU UZALEŻNIONA. cHCIAŁAM GO PRZEPROSIĆ, A ON NA TO ...:Kochanie rozumiem, masz cosmelan i nie możesz go stosować, dlatego taka rozbita jesteś : ... I tu zaczęliśmy się śmiać jak te wariaty ...
Ponieważ znowu piszę z rancho ( dalszy ciąg pożegnania wakacji w chodakach) gdy wrócę do domu - to Wam zdjęcia prześlę, Jeszcze w dodatku - wczoraj gdy te cuda zobaczyłam zamiast paść w ramiona zapomnienia... ja kretynka powiedziałam, poczekaj zrobię fotki i jutro Dziewczynom wyślę ...
JJJJJJJJJaaaannnyyyy jaki mój TŻ jest wyrozumiałay ... dlatego Go tak bezgranicznie kocham
alez to romantycznie,tez tak chce.Lozko w rozach,eh

GRatulacje domciu
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:46   #577
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
alez to romantycznie,tez tak chce.Lozko w rozach,eh

GRatulacje domciu
Załaduje zdjęcie na prajweta - zobacz - a wcale na takiego faceta nie wygąda ... jest jednak wspaniałym Mężem, Ojcem i ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 12:46   #578
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY... NAROBIŁO SIĘ ...I JEST MI GŁUPIO ... nie dość, że kiedyś przez siedzenie i picie z Wami farbę przetrzymałam i na głowie powstał kolor osranego tyłka kury ... to teraz NAWALIŁAM.... I TO NA MAKSA

PAMIĘTACIE JAK MNIE WCZORAJ W NOCY, ZARAZ PO BOKSIE TŻ ZACIĄGAŁ ... JA TU WCHODZĘ ZACIĄGNIĘTA DO SYPIALNI ... A TAM ...ŁOŻE USŁANE PŁATKAMI CZERWONYCH RÓŻ I NA PODŁODZE W KUBEŁKU 40 RÓŻ BLADO RÓŻOWYCH STOI, ON MNIE PRZYTULA I MÓWI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANIE ... BO TO NASZA ROCZNICA ŚLUBU SIĘ WŁASNIE ZACZĘŁA ... A JA NIC... ZAPOMNIAŁAM KOMPLETNIE JEST MI GŁUPIO - STRASZNIE ... TAKA JESTEM JUŻ OD WAS I OD COSMO CUDU UZALEŻNIONA. cHCIAŁAM GO PRZEPROSIĆ, A ON NA TO ...:Kochanie rozumiem, masz cosmelan i nie możesz go stosować, dlatego taka rozbita jesteś : ... I tu zaczęliśmy się śmiać jak te wariaty ...
Ponieważ znowu piszę z rancho ( dalszy ciąg pożegnania wakacji w chodakach) gdy wrócę do domu - to Wam zdjęcia prześlę, Jeszcze w dodatku - wczoraj gdy te cuda zobaczyłam zamiast paść w ramiona zapomnienia... ja kretynka powiedziałam, poczekaj zrobię fotki i jutro Dziewczynom wyślę ...
JJJJJJJJJaaaannnyyyy jaki mój TŻ jest wyrozumiałay ... dlatego Go tak bezgranicznie kocham


Dome eeechhhhhhhhhhhhhhhh romantyczny facet ci się trafił Może która to rocznica chociaż pamietasz ???
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:48   #579
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

... nic teraz durna nie załaduje - nie ma przecież u Taty dostępu do moich zdjęć -
ale wieczorem - załaduje
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:50   #580
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Załaduje zdjęcie na prajweta - zobacz - a wcale na takiego faceta nie wygąda ... jest jednak wspaniałym Mężem, Ojcem i ...

Dome gdzie te zdjęcia? Dobij nas
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 13:11   #581
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dome gdzie te zdjęcia? Dobij nas

nie prawda, że taka wiadomość dobija ... ona daje wiarę w to, że takie rzeczy się zawsze zdarzyć mogą Załaduje wieczorem ... tu nie mam jak ... One są w moim laptopie.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 13:29   #582
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako Wiesz za co
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 13:44   #583
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a dlaczego chcesz brac heviran,masz opryszczke,czy planujesz usta smarowac?
Czytalam na forum ze powinno brac sie zapobiegawczo heviran po nalozeniu cosmelanu1. Nigdy nie mialam opryszczki. Myslicie ze powinnam mimo to brac ten heviran?
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 13:45   #584
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Ivonako Wystarczy ? Masz jeszcze buziaka i nie becz więcej .Wystarczy,że za oknem pada
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako Wiesz za co
Tyle dni czekałam na tego obiecanego buziaka.
A nie wiem za co, za to że jestem Hm... to chyba za mało. Coś wczoraj narozrabiałam...hmmm:conf used: Nie każ mi czytać tych kilku stron, bo nie dam dziś rady.

Dome
to wczoraj narozrabiała z TZtem. Taki facet... ECH
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 13:47   #585
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
Czytalam na forum ze powinno brac sie zapobiegawczo heviran po nalozeniu cosmelanu1. Nigdy nie mialam opryszczki. Myslicie ze powinnam mimo to brac ten heviran?
Jak nigdy nie miałaś tzn że najprawdopodobniej nie masz tego wirusa w sobie, więc Ci nie wyjdzie. Myślę, że możesz sobie darować
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 13:55   #586
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=ivonako;8834008]Tyle dni czekałam na tego obiecanego buziaka.
A nie wiem za co, za to że jestem Hm... to chyba za mało. Coś wczoraj narozrabiałam...hmmm:conf used: Nie każ mi czytać tych kilku stron, bo nie dam dziś rady.

ivonako rozrabiaj,rozrabiaj ....za to własnie cię uwielbiam

[quote=ivonako;882934 Kocham Cię Megi a Ty mi krwawe bóle zadajesz. I tak Cię kochamPrzyjmę wszystko co dasz.[/quote]

Ja też cię kocham !!! Jesssssuuuuuuuuu mam nadzieję,że mój TŻ tego nie przeczyta
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 14:15   #587
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;8834153]
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Tyle dni czekałam na tego obiecanego buziaka.
A nie wiem za co, za to że jestem Hm... to chyba za mało. Coś wczoraj narozrabiałam...hmmm:conf used: Nie każ mi czytać tych kilku stron, bo nie dam dziś rady.

ivonako rozrabiaj,rozrabiaj ....za to własnie cię uwielbiam



Ja też cię kocham !!! Jesssssuuuuuuuuu mam nadzieję,że mój TŻ tego nie przeczyta
nooooooooo,za taka wypowiedz tutaj to OPIERDZIEL DOSTALAM od TZ
i zaczelo sie albo on,albo laptop...
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 14:21   #588
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=buczacza;8834432]
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

nooooooooo,za taka wypowiedz tutaj to OPIERDZIEL DOSTALAM od TZ
i zaczelo sie albo on,albo laptop...

Buczacza ....I wcale mu się nie dziwie bo podobno tak jak babka babce zrobi dobrze to żaden facet nie potrafi
Ciebie też kocham żono moja ......mojego TŻ nie ma w domu
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 14:32   #589
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;8834528]
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość


Buczacza ....I wcale mu się nie dziwie bo podobno tak jak babka babce zrobi dobrze to żaden facet nie potrafi
Ciebie też kocham żono moja ......mojego TŻ nie ma w domu
moj zaraz wroci i koniec bezkarnego szubowania po wizazu
Grilla bedziemy robic,goscie przyjda.A ja nie jestem glodna.Pewnie znowu bede wino pic.Ach Megi najchetniej z Wami bym zostala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 15:32   #590
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
Czytalam na forum ze powinno brac sie zapobiegawczo heviran po nalozeniu cosmelanu1. Nigdy nie mialam opryszczki. Myslicie ze powinnam mimo to brac ten heviran?

Annasnafal ja miałam opryszczke w dzieciństwie tylko, potem już nigdy więcej nie, ale mimo to zapisała mi lekarka ten Heviran. Powiedziała ze profilaktycznie, bo jakby wyskoczyła ta opryszczka to długie gojenie potem. A uwierz mi cosmelan i opryszczka jednocześnie moze wykonczyć. Opryszczk może wyskoczyć nie jak smarujesz usta, ale jak w okolicy ust nawet smarujesz, za blisko podjedziesz, więc cóż komu szkodzi brac ten Heviran. Jedyne 28 zł a ile spokoju. Zaczęłam stosować po nałożeniu maski cos1 zaraz na następny dzień. Starczy na pierwsze najtrudniejsze 10 dni. Ale decyzja nalezy do ciebie.

Bepanthen maść mam również w razie czego, ale smaruje nim tylko usta, czasami pod samymi oczami i ranki drobne jesli sie pojawią. A im bardziej sie skóra łuszczy tym bardziej na zranienia poddatna. Dzisiaj znowu sie obudzilam z kolejną ranką na czole. Chciałam zgonić jakąs muche natrętną i oczywiscie zdrapałam sobie skóre o czym sie rano przekonałam. A na ranki cos2 bardzo piecze potem. A plamy na czole smaruje grubiej cos2. Stosuje wazelinę tak jak mi zalecała. Bepanthenu troche sie obawiam stosowac żeby nie hamował łuszczenia tak jak na przykład nanobase.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-08-31 o 15:46 Powód: uzupełnienie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:39   #591
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cassatka ciekawe kto jest tym czwartym użytkownikiem i dlaczego sie ukrywa ? Jak myslisz ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:51   #592
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

W końcu w domciu
Buczacza dzisiaj mi też wypada grill właśnie skończyłam sałatkę owocową i też nie jestem głodna a pić to będę już to wiem.
Dome tylko pozazdrościć fantazji u faceta Ja ostatni raz dostałam kwiaty na dzień kobiet jak byliśmy we Włoszech i zostały mi dobrowolnie odebrane dla innej kobiety Powiedziałam stop kwiatom, tylko prezenty które sama muszę sobie wybrać bo jestem wybredna, TZ jak by mi coś kupił jako niespodzianka, to widać pomnie że nie chcę tego , więc daje sobie spokuj. Ale jakiś kwiatek polny czy muszelka baardzo mnie cieszy
Masima cos 2 na noc bez żadnych pudrów czysta natura buraka
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:56   #593
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima cos 2 na noc bez żadnych pudrów czysta natura buraka

Casi ale czy w dzień dało sie czymś ten rumień przykryć ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:58   #594
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima to ty pisałaś o logowaniu się? Mój laptop sam zapisuje mnie jako użytkownika, włanczam go wchodzę na wizaż już zalogowana A nie mogę tego zrobić w telefonie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:01   #595
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima to ty pisałaś o logowaniu się? Mój laptop sam zapisuje mnie jako użytkownika, włanczam go wchodzę na wizaż już zalogowana A nie mogę tego zrobić w telefonie

Tak ja pisałam o logowaniu. Mój nie chce mnie zapamietac jako użytkownika i na dodatek po paruminutowej bezczynnosci mnie sam wylogowywuje.

Jak to sie robi przez telefon ? Dzwoni sie gdzieś ? Jak to działa ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:02   #596
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masi nawet nie próbowałam bo nie nawidzę miec tapety czy warstwy tynku na buzi Kilka razy zakrywałam jak miałam baardzo ważne spotkanie tak by klient nie pomyślał że się denerwuję lub coś takiego Czy ze skutkiem - na godzinę dwie tak, ale poźniej szła woda i mydło by to wszystko zmyć
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:04   #597
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wchodzisz w zakładkę internet wpisujesz stronę wizażu i lecisz tak jak w laptopie A czy ty zaznaczyłaś przy rejestracji że chcesz by cię komputer pamiętał?
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:23   #598
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Wchodzisz w zakładkę internet wpisujesz stronę wizażu i lecisz tak jak w laptopie A czy ty zaznaczyłaś przy rejestracji że chcesz by cię komputer pamiętał?

Nie pamiętam. A jak nie to można to jeszcze zmienić ?

Znalazłam sklep internetowy w którym sprzedają cosmelan 2 za 165 $. Zobaczcie co pisze o stosowaniu cos2 tam:

For the first month: After cleansing, apply to skin twice a day (morning and evening). Wait 15 min. Then apply the Mesoestetic Hydra-vital Factor K cream on top of the Cosmelan 2. Finish with a moisturizing sunscreen. For treatment after the first month: Reduce application to once a day. Remember to follow with the Hydra-vital Factor K cream 15 minutes after application. Do not use Cosmelan during pregnancy or nursing. Do not use on highly sensitive skin or rosacea.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:34   #599
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Nie pamiętam. A jak nie to można to jeszcze zmienić ?

Znalazłam sklep internetowy w którym sprzedają cosmelan 2 za 165 $. Zobaczcie co pisze o stosowaniu cos2 tam:

For the first month: After cleansing, apply to skin twice a day (morning and evening). Wait 15 min. Then apply the Mesoestetic Hydra-vital Factor K cream on top of the Cosmelan 2. Finish with a moisturizing sunscreen. For treatment after the first month: Reduce application to once a day. Remember to follow with the Hydra-vital Factor K cream 15 minutes after application. Do not use Cosmelan during pregnancy or nursing. Do not use on highly sensitive skin or rosacea.
Masima jak widać różne są szkoły co do stosowania hydra vitalu.Ja trochę używam zwłaszcza teraz gdy ściąga mi skórę.Na usta wazelina bo już je sobie uszkodziłam.Myślę ,że informacje od lekarzy są bardziej wiarygodne niż te wskazania.
Ile chcą za wysyłkę ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:50   #600
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima jak widać różne są szkoły co do stosowania hydra vitalu.Ja trochę używam zwłaszcza teraz gdy ściąga mi skórę.Na usta wazelina bo już je sobie uszkodziłam.Myślę ,że informacje od lekarzy są bardziej wiarygodne niż te wskazania.
Ile chcą za wysyłkę ?

Megi nie wiem. Zobacz ty bo ja sie nie moge połapać. Hydravital jest tam za 51,95 $

http://skincarerx.com/review_box.html?pid=4957

Megi jest tam też ten krem Obagi z 4 % hydrochinonem, ponoć skuteczny bardzo w usuwaniu przebarwień, wiec tak przeglądałam to w razie jakby po cosmelanie coś zostało. Dwa miesiace ma wystarczyć na wywabienie plam, a tani jest dosyć. 78,30 $ Moze by go aplikować na te pozostałosci po plamach, cienie..

http://skincarerx.com/review_box.html?pid=2154&tid=124

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-08-31 o 17:02 Powód: uzupełnienie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.