Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-05, 11:48   #1561
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Buczacza-.Muszę wyjść dzisiaj z domu i nie wiem co robić.Nałożyć cosmelan i z nim wyjść?na to filtry?,sam filtr?już się gobię już w tym wszystkim
nie powinno sie zaraz na cosmelan chemii smarowac.Coz,ale ja tak czasami robie.Cosmelan,czekam 2 godziny na to filtr i wychodze.Acha i pudruje oczywiscie buzke.
Stary 2008-09-05, 11:58   #1562
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Buczacza-.Muszę wyjść dzisiaj z domu i nie wiem co robić.Nałożyć cosmelan i z nim wyjść?na to filtry?,sam filtr?już się gobię już w tym wszystkim
......tak kochana cosmelan odczekaj aż sie wchłonie i na to filrt, i idź do miasta.

Buczacza- no to dobrze że jestem normalna. Na cosmelan zareagowałam ale na końska dawke tego Cudka. Bo tak to nic a nic.
Dziś cierpie bardzo.
A Ty może do malinówki za dużo wódki wlałaś, no napewno zadużo.
alkoholomierz to świetna sprawa. mi nalewki wychodzą tak jak chce i z mocą i ze smakiem. Wszystkie mają nie więcej niż 25 %. to tak akurat.
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-09-05, 12:03   #1563
buczacza
Zakorzenienie

madziusiu mocna malinowke zrobilam,bo jak wypilam lyczek to normalnie mi drogi oddechowe to cudo odetkalo.A kaszelek leciutki wczesniej mialam
lece do apteki cos na moje licowe zylaki kupic

Baba w aptece nic sie nie znaNic nie kupilam na naczynka,a jak Avene zamawialam to sie pytala czy w tropiki wyjedzam,ze taki wysoki filtr chce.Powiedzialam grzecznie ,ze na codzien uzywam,a ona ze mi wystarczy SPF 15.Tu tak slonce nie swieci ,to i potrzeby nie ma.
Juz raz tak podobnie mialam i tez w aptece.Wyslac by je wszystkie na szkolenia trzeba.A tak wogole to tu w Niemczech nie ma takiego bumu na filtry.Niemki zielonego pojecia nie maja o pielegnacji i o ochronie

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-05 o 15:02 Powód: post pod postem
buczacza jest offline  
Stary 2008-09-05, 14:05   #1564
madziusia777
Zadomowienie

buczus- no to nic dziwnego ze niemki taaaakie brzydule, jak zielonego pojecia nie mają o niczym. ale z tą apteka to też bym sie wkurzyła i na szkolenie wykopała tą farmaceutkę. U mnie w mieście jest 13 aptek i w żadnej nie ma anevki i trzeba sobie specjalnie przez internet zamawiać.. bo tu anevki są mało popularne i im nie schodzą.
to taki urok małych miast.
Stary 2008-09-05, 14:26   #1565
denna
Rozeznanie

Witajcie kochane, wpadam na krociutko i od razu sie pożegnam - za godzinke zmykam w rodzinne strony na cały weekend i bede po lasach grzybów szukac)))))))))))) Już mi pachnie borem, lasem.......

Buczka - z kremów na naczynka dobre i dostępne w Germanii powinny być:
Avene Diroseal, Avene Antirougers Riche do cery naczynkowej,
Bioderma Sensibio AR krem aktywny, lub tonujący "bloker" Bioderma Photoderm AR SPF 50+ specjalnie do cery naczynkowej - czyli 3 w 1.
Iwostin Caplin też ma dobre recenzje, ale tego u najeźdźcy pewnie nie uświadczysz........
denna jest offline  
Stary 2008-09-05, 14:42   #1566
buczacza
Zakorzenienie

denna Ty muchomorku,dziekuje !!! Baw sie dobrze w lesie i nie zdziczej nam
madziusia Niemki nie dosc,ze brzydkie to i grube i zaniedbane.Ale charakterki mocne musze przyznac,pewnosc siebie maja ,az pozazdroscic.Wyskoczy taka w bluzce co to brzuch widac ,a z niego kola ratunkowe wystaja.No i taka chodzi dumna!

Wiecie co!!!!!!!!!!!!! Ja chyba zobacze na loty do Polski i polece na zakupy
Iwostin ,Kolastyna,Rutina itd..I sie obkupie na wszystkie czasy!!

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-05 o 14:52 Powód: skleroza
buczacza jest offline  
Stary 2008-09-05, 14:52   #1567
Lekko plamiasta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Lekko Plamiasta nie maaaaaaaa tak latwo.Musisz 3 x dziennie sie cosmelanic i to 2 tygodnie.Ja chcesz bez maski.A jakie masz plamy i jak dlugo?
Buczuć - o raaaaany............częst o ta aplikacja
Plamy mam od kilkunasu lat...z przerwami, wędruja sobie i powiększają, ale na dzis są zdeydowanie jaśniejsze niż 3 lata temu, kiedy to doszłam do dna wtedy to nakładałam kilo tapety i baaaardzo tego stanu nie lubiałam za sobą mam wszelkie zabiegi, kwasy, kremy, maście, 3x zrzucałam skórę po hard-core wych kwasach. Skóra po takich przejścich jest delikatniutka - biedna ta moja buźka....stąd tez chyba nie chę jedyneczki, tylko dwójeczką się pomaziać
Lekko plamiasta jest offline  
Stary 2008-09-05, 14:58   #1568
Megi72
Zadomowienie

Buczuś nadejszla wielkopomna chwila !!!! Po 13 dniach izolacji wyszłam dzisiaj pierwszy raz z domu I co ? I nic !!! Jak to dobrzez wrócić do normalenego życia Dostałam komplement od córki,że bez makijażu wyglądam tak jak kiedyś wytapetowania .Nie wiem czy można jej wierzyc Jutro chce iść na zakupy
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-05, 14:58   #1569
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
Buczuć - o raaaaany............częst o ta aplikacja
Plamy mam od kilkunasu lat...z przerwami, wędruja sobie i powiększają, ale na dzis są zdeydowanie jaśniejsze niż 3 lata temu, kiedy to doszłam do dna wtedy to nakładałam kilo tapety i baaaardzo tego stanu nie lubiałam za sobą mam wszelkie zabiegi, kwasy, kremy, maście, 3x zrzucałam skórę po hard-core wych kwasach. Skóra po takich przejścich jest delikatniutka - biedna ta moja buźka....stąd tez chyba nie chę jedyneczki, tylko dwójeczką się pomaziać
To ja Ci prawde napisze.Kilkanascie lat ...mowisz?.To caly zestaw kup!
Musisz tylko przed zabiegiem dwa tygodnie zero kwasow!
Wiesz ,bo jakbys te plamy 3-5 lat miala to cosm.2 pomoze.Twoje plamki moga troche glebiej siedziec.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczuś nadejszla wielkopomna chwila !!!! Po 13 dniach izolacji wyszłam dzisija pierwszy raz z domu I co ? I nic !!! Jak to dobrzez wrócić do narmalenego życia Dostałam komplement od córki,że bez makijażu wyglądam tak jak kiedyś wytapetowania .Nie wiem czy można jej wierzyc Jutro chce iść na zakupy

ZONOGratuluje.Dzieci maja to do siebie,ze zawsze prawde mowia
Idz kup sobie buty,bo teraz zaoszczedzisz na kremy

przepraszam

Olsnienie mam!!! Megi to znaczy,ze corcia chce jutro na zakupy? Ale spryciara

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-05 o 15:09 Powód: post pod postem
buczacza jest offline  
Stary 2008-09-05, 15:09   #1570
nieco
Raczkowanie

Cześć plamiastym, buraczkom, lekkoplamiastym i bezplamiastym. U mnie mała awaria internetu była, bieganie po lekarzach, fryzjerach i znów musiałam nadrabiać. Ale jesteście produktywne

buczacza Z tego co się orientuję, to na naczynka najlepsze są kremy Aurigi i podobno flavoC z BU, które właśnie zakupiłam.
Dołączam do ciebie i Sagi, bo również jestem posiadaczką żylaków pod oczami Dziewczyny, czy wy jesteście w stanie wyjść do ludzi tylko z filtrem na twarzy, ewentualnie opruszone pudrem transparentnym?, bo ja nie - to przez moje naczynka. Niby plamy rozjaśnione, ale rumiane policzki, czerwony nosek muszę ukrywać pod warstwą kolorówki. Elektrokoagulacja mnie czeka jak nic... Dzięki Masima za dawkę wiedzy w tym temacie
Właśnie buczuś, może zapytaj tego znajomego chirurga o cosmelan i naczynka, czy da się to jakoś pogodzić?
i jeszcze jedno - na naczynka to Rutyna jest w rutinoscorbinie a w wersji tańszej w Cerrutinie.

Widzę, że i u was dziewczyny zwątpienie filtrowe się wdarło. Ja odstawiłam SVR50, bo kolor fatalny daje, odstawiłam mineralną Avenkę, gdyż momentalnie mnie po niej wysypało (chociaż pod oczy jest dobra, bo nie szczypie), kończą mi sie próbki LRP Antheliosa XL, ale on pod oczy się nie nadaje. Dzięki za info o Klorane dla dzieci, może to się nada albo to cudo z Lidla. Zbankrutuję albo wymienię
Masima, obiło mi się o uszy (oczy?), że 2,5 ml filtra to na całą głowę - łącznie z jej owłosioną częścią, więc w rzeczywistości, trzeba mniej w siebie wsmarować, tylko ile?, 1,5 ? kto wie?
Kochana rewelacyjnie ci te plamy poschodziły, gratuluję

cassatta miłego wypoczynku i radzę z własnego doświadczenie, czytaj nas na bieżąco, bo później nie nadrobisz
nieco jest offline  
Stary 2008-09-05, 15:16   #1571
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
ZONOGratuluje.Dzieci maja to do siebie,ze zawsze prawde mowia
Idz kup sobie buty,bo teraz zaoszczedzisz na kremy

Dziewczyny !!! Buczacza,Masima,cassatta, ivonako,dome,madziusia,ka milia.....
Dziękuję wam wszystkim i każdej z osobna za to ,że pomogłyście mi przejść przez to wszystko !Dziękuję że wsparłyście mnie swoją wiedzą ,humorem i dobrym słowem .Gdyby nie to forum nigdy nie odważyłabym się w taki sposób zawalczyć z moim wielkim kompleksem jakim były palmy.Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty mojego życia -lepszego życia bo bez plam .
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-05, 15:21   #1572
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję wam wszystkim i każdej z osobna za to ,że pomogłyście mi przejść przez to wszystko !Dziękuję że wsparłyście mnie swoją wiedzą ,humorem i dobrym słowem .Gdyby nie to forum nigdy nie odważyłabym się w taki sposób zawalczyć z moim wielkim kompleksem jakim były palmy.Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty mojego życia -lepszego życia bo bez plam .
ach jak ja kocham szczesliwych ludzi! Jak czytam ,albo widze ,ze ktos szczesliwy to az mi serce rosnie
A teraz ide sprzatac ,bo u mnie nie jak u domcia:nie :
Stary 2008-09-05, 16:01   #1573
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
...ach Megi- to cudownie, jestem szczęśliwa razem z Tobą.
.
Stary 2008-09-05, 17:52   #1574
castrol
Zadomowienie

Cześć dziewczyny! Zazdroszczę wam że,możecie posiedzieć w domciu jak jak po Cosmelańsku przystało.Ja właśnie wróciłam z pracy(jestem 6 dni po masce)Powiedzieli że widać ,że jestem chora,ale przez weekend wydobrzeje.O zgrozo a ja przeciesz jeszcze cały przyszły tydzień będę tak wyglądać.Twarz mnie szczypała,skóra ściągała to naprawdę było strasznę.Dziewczyny czy w trzecim tygodniu jest lepiej,chciałabym przespać przyszły tydzień.ooooooooo luuudzie!!!!!!!!
castrol jest offline  
Stary 2008-09-05, 18:11   #1575
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Megi ! Gratuluję dzięki takim wypowiedziom wiem że,to ma sens i warto trochę przecierpieć.Powiedz kiedy przyjdzie mój dzień?To oczywiści retoryczne pytanie za 3TYGODNIE!!!!!!!(mam nadzieję)
castrol jest offline  
Stary 2008-09-05, 18:20   #1576
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Megi aż miło sie czyta takie posty.Twoje słowa przynaszą nadzieję wieeeelu "jaszczurkom"
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-05, 18:43   #1577
Alesjaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Zazdroszczę wam że,możecie posiedzieć w domciu jak jak po Cosmelańsku przystało.Ja właśnie wróciłam z pracy(jestem 6 dni po masce)Powiedzieli że widać ,że jestem chora,ale przez weekend wydobrzeje.O zgrozo a ja przeciesz jeszcze cały przyszły tydzień będę tak wyglądać.Twarz mnie szczypała,skóra ściągała to naprawdę było strasznę.Dziewczyny czy w trzecim tygodniu jest lepiej,chciałabym przespać przyszły tydzień.ooooooooo luuudzie!!!!!!!!
Castrol napisz mi jaką masz skóre po umyciu twarzy i posmarowaniu cos2, czy Ciebie też tak strasznie piecze?? U mnie rano jest jeszcze dobrze ale już przy drugim myciu masakra a na dodatek mam na policzkac duze piekace i bardziej czerwone placki!! Czy tak ma byc?? Dodam że jestem 7 dzień po masce..
Alesjaa jest offline  
Stary 2008-09-05, 18:54   #1578
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
ivonako ranny ptaszek jestem

Oj aniolku pewnie dzisiaj dostaniesz paczuszke,ale beda jaja!!!!
Buczuś czarownica czarodziejka wróżka
Mam mam mam. Wyszło na to że urząd celny rozbebeszył mi paczkę. Spisali protokół rozbebeszenia, ale mimo, że była podana wartość paczki i nie zaznaczone że gift - cła nie naliczyli Paczka od 15.08 do 28,08 siedziała w celnym. Czyli wychodzi na to, że freedomusa123 jest ok.

Idę czytać coście popisały.
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:01   #1579
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Castrol napisz mi jaką masz skóre po umyciu twarzy i posmarowaniu cos2, czy Ciebie też tak strasznie piecze?? U mnie rano jest jeszcze dobrze ale już przy drugim myciu masakra a na dodatek mam na policzkac duze piekace i bardziej czerwone placki!! Czy tak ma byc?? Dodam że jestem 7 dzień po masce..
Mnie po myciu tak nie piecze.Najbardziej po użyciu cos2 po jakiejś godzinie.Wtedy smaryję się cetaphilem,dodam że smaruję się nim od wczoraj,ajestem 6 dzień po masce.Wcześniej cierpiałam,ale dziewczyny mi pomogły.Jeśli chodzi o placki to ich nie mam,cerę mam raczej równo "czerwoną",zaś plamy trochę mi zbladły,ale myślę ,że wyglądają blado przy tak czerwonej Twarzy.Nie martw się o swędzenie to normalne,mnie też swędzi i bardzo "ściąga"buzię no i mam jeszcze zajady.
castrol jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:19   #1580
Alesjaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Mnie po myciu tak nie piecze.Najbardziej po użyciu cos2 po jakiejś godzinie.Wtedy smaryję się cetaphilem,dodam że smaruję się nim od wczoraj,ajestem 6 dzień po masce.Wcześniej cierpiałam,ale dziewczyny mi pomogły.Jeśli chodzi o placki to ich nie mam,cerę mam raczej równo "czerwoną",zaś plamy trochę mi zbladły,ale myślę ,że wyglądają blado przy tak czerwonej Twarzy.Nie martw się o swędzenie to normalne,mnie też swędzi i bardzo "ściąga"buzię no i mam jeszcze zajady.
Ale my się musimy nacierpieć żeby pozbyć się tych okropnych plam No nic, jeszcze tydzień samrowania 2 razy potem raz i juz powinno być lepiej Ja na szczescie mam jeszcze nast tydzien wolny a wyjsc z domu musze dopiero w sobote na egzamin.. Ale Tobie wspolczuje chodzic do pracy, toż to musi byc straszne bo i czerwona buzka i piekaca a ja jeszcze smaruje się wazelina wiec swiece sie na kilometr Ale damy rade, nie??
Alesjaa jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:20   #1581
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczuś czarownica czarodziejka wróżka
Mam mam mam. Wyszło na to że urząd celny rozbebeszył mi paczkę. Spisali protokół rozbebeszenia, ale mimo, że była podana wartość paczki i nie zaznaczone że gift - cła nie naliczyli Paczka od 15.08 do 28,08 siedziała w celnym. Czyli wychodzi na to, że freedomusa123 jest ok.

Idę czytać coście popisały.
Ciesze sie,ze clo Cie ominelo,ale jeszcze bardziej,ze masz juz swoje cudenko w lodowce
Buczacza????
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:22   #1582
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Buczuś nadejszla wielkopomna chwila !!!! Po 13 dniach izolacji wyszłam dzisiaj pierwszy raz z domu I co ? I nic !!! Jak to dobrzez wrócić do normalenego życia Dostałam komplement od córki,że bez makijażu wyglądam tak jak kiedyś wytapetowania .Nie wiem czy można jej wierzyc Jutro chce iść na zakupy
Megi przepięknie wyglądasz w tym 13 dniu Zabierzesz mnie na zakupy

A serio to super, że już jest dobrze. Czyli ten 13 dzień i u Masimki i u Ciebie - cudo. Pokaż jakieś piękne pocosmelanowe zdjęcie?

Cytat:
I możesz już na basen jechać, ale jazda. Ja nie chodzę na basen, coby woda koloru od mojej tapety nie zmieniła.

Saga jeszcze nie w lodówce. Rozkoszuję się widokiem, zastanawiam sie czy słoiki poodkręcać i popatrzeć do środka.

Może sobie kropkę na czole cos 1 zapodać? Buczuś co Ty na mój plan powiesz?

Dome zaglądałaś do swoich słoików? Bo może po parówki trzeba skoczyć do tej musztardy
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:33   #1583
agnieszka kis
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to agnieszka kis

Cytat:
Denna jesteśmy tu po to, żeby sobie pomagać

Masimka cieszę się, bo już się o Ciebie martwiłam, że uczulona i za wrażliwa na cosm jesteś.
Myślę że za mało piwka wypiłaś i organizm dopominał się o więcej

Buczuś teraz to mówisz, teraz..... jak moja maska już po Polsce błądzi

Buczuś, może weź fotkę Domcia z tą furą i numer telefonu od doktorka. Jak któraś będzie potrzebowała to Domcia będzie nawet w niedzielę do niego dzwoniła
Buczuś zapytaj doktorka, czy aby cosmelan na 100% nie zawiera hydrochinonu (takie plotki obiły mi się o uszy na językowych forach) i czy nie ma przeciwskazań do wieloletniego stosowania.

OOOO dziś Buczuś później wstała.
Ivonako a co to jest ten caly HYDROCHIN i jak cosmelan go zawiera to jakie moga byc skutki uboczne? bo ja np chce cos2 uzywac juz zawsze
agnieszka kis jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:33   #1584
Saga76
Zadomowienie

Cytat:

Saga jeszcze nie w lodówce. Rozkoszuję się widokiem, zastanawiam sie czy słoiki poodkręcać i popatrzeć do środka.

Prawde mowiac,to sama jestem ciekawa,czy Twoj cosmelan jest tak samo jasniuki jak mojJezeli jednak nie robisz maski od razu,to lepiej zeby jak najdluzej byl zamkniety i swiezutki.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-09-05 o 21:52
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:36   #1585
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Ivonako a co to jest ten caly HYDROCHIN i jak cosmelan go zawiera to jakie moga byc skutki uboczne? bo ja np chce cos2 uzywac juz zawsze
Cosmelan 2 na pewno nie zawiera Hydrochinonu.Sprawdziłam.
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:37   #1586
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Agnieszko nie jest nigdzie oficjalnie potwierdzone, że cosmelan ma hydrochinon. Mam nadzieję, że to tylko bezpodstawne plotki.
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:37   #1587
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Ale my się musimy nacierpieć żeby pozbyć się tych okropnych plam No nic, jeszcze tydzień samrowania 2 razy potem raz i juz powinno być lepiej Ja na szczescie mam jeszcze nast tydzien wolny a wyjsc z domu musze dopiero w sobote na egzamin.. Ale Tobie wspolczuje chodzic do pracy, toż to musi byc straszne bo i czerwona buzka i piekaca a ja jeszcze smaruje się wazelina wiec swiece sie na kilometr Ale damy rade, nie??
Pewnie że musi być dobrze,bo jużlepiej być nie może...Czy jak smarujesz wazeliną to pieczenie ustępuje?I jeśli mogę zapytać to jake i gdzie miałaś plamy i czy kilkuletnie tak jak moje?
castrol jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:41   #1588
agnieszka kis
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to agnieszka kis

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Cosmelan 2 na pewno nie zawiera Hydrochinonu.Sprawdziłam.
Angi kochana ale co to jest ten hydrochina
i co moze narobic jesli cos go zawiera
agnieszka kis jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:44   #1589
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Megi przepięknie wyglądasz w tym 13 dniu Zabierzesz mnie na zakupy

A serio to super, że już jest dobrze. Czyli ten 13 dzień i u Masimki i u Ciebie - cudo. Pokaż jakieś piękne pocosmelanowe zdjęcie?

I możesz już na basen jechać, ale jazda. Ja nie chodzę na basen, coby woda koloru od mojej tapety nie zmieniła.

Może sobie kropkę na czole cos 1 zapodać? Buczuś co Ty na mój plan powiesz?

Dome zaglądałaś do swoich słoików? Bo może po parówki trzeba skoczyć do tej musztardy
Ivonako z tym basenem to chyba żart.Cos w zetknięciu z chlorowaną wodą jest niebezpieczny tzn traci swoje działanie i plamy powracająDopiero może póżniej
castrol jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:47   #1590
ivonako
Zadomowienie

Masima, Megi byłam w rosmanie po te cośtam clinica. Nie kupiłam, bo nie wiedziałam które. Były takie chusteczki nawilżone do pilingu i płatki (okrągławe) do pilingu. Wszystko jedno które
Ale fajnie mam cosmelan
Ale niefajnie nie mam urlopu

Castrol Megi ostatnio miała etat pilnowacza samochodowego jak rodzinka brykała w wodzie.

Agnieszka kis - w większym stężeniu ponoć raka skóry (nie twierdzę,że jest w cosmelanie, żeby nie było nieporozumień)
ivonako jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości