Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-09, 12:47   #1801
madziusia777
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Castrolku, ja robiłam maske cos1 i oczywieście cos2 w zeszłym roku w pażdzierniku. Ponieważ nie bylam wtedy jeszcze taka mądra jak teraz dzięki WAm to po wykończeniu pierwszego słoika nie kupiłam od razu następnego , tylko tak sobie myslałam, że to juz koniec moich plamisk będzie. A tu - ZONK! - po dwóch miesiacach zaczeły sie pojawiac tam gdzie były wczesniej. No to biegiem do pani doktor pognałam i zakupiłam nowy. No i teraz smaruję, ale zaraz mi sie słoik kończy.....
Soku z buraków nie piłam - i dobrze, bo to ponoć paskudztwo i niekorzystnie działa na wątrobę, która u mnie i tak w nienajlepszym stanie.
Lepiej juz rzeczywiście jaka naleweczką wątrobe męczyć - przynajmniej przyjamniśc jakaś z tego jest))))))))))
Castrolku - Też Tobie to potwierdzam ,że jeżeli bedziesz stosowała i dokupowała cosmelan 2 nonstop to plamiska nie wyjdą. Jak pierwszy raz zrobiłam maske cos1 to nie wiedziałam o dokupowaniu cos2 i plamiska mi wyszły z predkościa światła i zabieg cos1 musiałam na nowo robić. No ale teraz jestem mądra i dokupuje cos2 zawsze i już na wieki. Gwarantuje Ci że można pokochać to cudko- przecież to lekarstwo na całe zło ( zmarszczki, pryszcze, pory, plamiska i jęrdność co tylko....)

Herbatko, Ty jeszcze rodziny nie masz. Jakby co to my: Madziusia Królewna Śnieżka i dwóch krasnoludków, ja i Cassattka przygarniemy

....Kurcze no właśnie dawaj do nas -do rodziny- przygarniemy, przytulimy, i nie ma jak w domu.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość

Oj, ciągnie
Ale fajnie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wszystko sobie zapisze,tylko czy mnie przepuszcza przez granice,toz to walizka wielka bedzie

Wiecie kochane!!!!!!!! Namowimy chyba L_V na cosmelana,to zostanie w koncu u nas na stale,Dobry pomysl,nie!!!!!!!!
No to swietny pomysł. To namawiamy: L_V Kupuj cosmelan. Cosmelan Też jest fajny- zmarszczki wyprasuje, jędrność skóry poprawi, owal podciągnie, wygładzi, rozjaśni, pory zwęzi, odmłodzi i co tylko najlepsze. No kawy nie serwuje i naklewki nie robi- ale wszystko da sie załatwić wśród fajnych cosmitek
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-09-09, 12:49   #1802
denna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
nikt mnie nie kocha i nikt mnie nie lubi bo nikt mi nie odpowiedział, jaki maM KUPIĆ PODKŁaD mineralny. Och, och, jak ja teraz pięknie cierpię

Obejrzałam podkład min. artdeco , ale na moje oko to zbyt żółty na moją chłodną karnację. I jest tylko jeden , jedyny odcień ! Jestem zaskoczona! Gdyby zrobili transparentny byłby uniwersalny ,a tu jeden , ale w jakimś jednak kolorze ????

Kupiłam zatem tej firmy korektor mineralny- jasny, waniliowy . I zaraz go przetestuję . Mam nadzieję, ze nie będzie:

Domuś - może powinnyśmy zacząć odtwarzać nasze drzewo genealogiczne ? Kurczę, żono - mam nadzieję,że nie jesteś zła, zę bez Twojej zgody córcię Mikaam nam do rodziny przysposobiłam ??? Ale tak mnie uczucia macierzyskie do niej ciugły, że hej.
( ale mleka nie miałam -spoko )
A kto mnie przygarnie do rodziny???? Ja tu sama jak ta sierotka Marysia, buuuuuu......
Kamilia, co do podkładu mineralnego - mnie Saga radzila wlasnie ArtDeco - nie sprawdzalam jeszcze, ale skoro on zółty, to tez nie dla mnie, bo ja bledzioch i raczej porcelanowo - prosiaczkowy wpadający w róż jestem.
Nie wiem, może Loreal? A jak to w ogóle jest z mineralnymi? Próbki można dostać? chyba nie.... Informuj prosze, jak Ci ten korektor podchodzi, bo ja tez sie za jakims mineralnym rozglądam i nie wiem w która strone ruszyc.
denna jest offline  
Stary 2008-09-09, 12:52   #1803
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
A kto mnie przygarnie do rodziny???? Ja tu sama jak ta sierotka Marysia, buuuuuu......
Kamilia, co do podkładu mineralnego - mnie Saga radzila wlasnie ArtDeco - nie sprawdzalam jeszcze, ale skoro on zółty, to tez nie dla mnie, bo ja bledzioch i raczej porcelanowo - prosiaczkowy wpadający w róż jestem.
Nie wiem, może Loreal? A jak to w ogóle jest z mineralnymi? Próbki można dostać? chyba nie.... Informuj prosze, jak Ci ten korektor podchodzi, bo ja tez sie za jakims mineralnym rozglądam i nie wiem w która strone ruszyc.
ja Cie biedaczko przygarne i bedziemy dlugo iszczesliwie sie cosmalic
Stary 2008-09-09, 13:00   #1804
madziusia777
Zadomowienie

Ach te pudry.
Kurcze i ja musze sobie kupić - bo panna młoda no musi być tyci tyci przypudrowana.
Od poczatku wszystkiego sie uczyć- uczyć pudrowania- to jak za kare.
No ale "chce być pikna to musze cierpieć".
Ile ja mam na głowie.........
Stary 2008-09-09, 13:04   #1805
denna
Rozeznanie

Cytat:
ja Cie biedaczko przygarne i bedziemy dlugo iszczesliwie sie cosmalic
Hurrrrrrra - mam rodzine!!!!!!!! -
I to ZA GRANICĄ)))))))))))))))) )))))
denna jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:10   #1806
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Ach te pudry.
Kurcze i ja musze sobie kupić - bo panna młoda no musi być tyci tyci przypudrowana.
Tak kochana ,musisz puderek kupic,ale na TAAAAAka okolicznosc to proponowalabym jakas chanelke,albo shiseido.A co z kiecka,masz cos na oku? Jakby co ,to dawaj fotki.My osadzimy
Cytat:
Hurrrrrrra - mam rodzine!!!!!!!! -
I to ZA GRANICĄ)))))))))))))))) )))))
No widzisz,okupancka rodzine masz
Stary 2008-09-09, 13:10   #1807
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość

Herbatko, Ty jeszcze rodziny nie masz. Jakby co to my: Madziusia Królewna Śnieżka i dwóch krasnoludków, ja i Cassattka przygarniemy
Cytat:

....Kurcze no właśnie dawaj do nas -do rodziny- przygarniemy, przytulimy, i nie ma jak w domu.
Dziewcz yny juz Was kocham.MAM RODZINE
Dziekuje,az mi cieplej na serduchuBylam dzisiaj grzecznie w szkole i nie moglam sie doczekac,kiedy dopadne komputer i zobacze ile mnie ominelo.A tu taka niespodzianka.
Wczoraj popelnilam grzech straszny,odpuscilam smarowanie cosmelanem.Na policzkach mam takie czerwone plamy,ze az wstyd do ludzi wyjsc.Skora jest tam tak napieta,ze wyglada to jak jakies blizny.Musze odczekac chyba troche.Boje sie,ze zostana mi po tym slady

Jako,ze naleze do rodziny Ivonako,czuje sie zobowiazana do multicytowania,no chociaz proby.Mam nadzieje,ze mi sie uda.
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:13   #1808
kamilia
Zadomowienie

Cytat:

Nie jestem powalona tym korektorem. Poza tym, ja teraz nie bardzo go potrzebuję. więc po cholerę go kupiłam ? Chyba tylko będę go używała do skrzydełek nosa, bo mam tam naczynka. I do tego mam taką schizę, że kładąc coś na twarz typu korektor i to jeszcze pedzlem, ścieram filtry. Przy podkłdzie mineralnym to już chyba wszystko by mi z tym pędzlem z twarzy zlazło ?
Buczuś - a Ty masz podkład czy puder mineralny artdeco , bo pudry miały kilka odcieni . Prasowane - 4, a sypkie - dwa. I te ostanie to nawet ładne były. Jeden nawet lekko rożświetlający.
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:15   #1809
denna
Rozeznanie

Cytat:
Ach te pudry.
Madziusia - a może profesjonalny makijaż wypróbujesz przed ślubem?
Zawsze to bardziej trwałe będzie niż własnoręcznie wykonane. I jak trafisz na dobra makijażystke, to na pewno i na ew. poprawki tez Ci cos poleci.
Coby sie nosek nie świecil na zdjęciach
denna jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:16   #1810
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dziewcz yny juz Was kocham.MAM RODZINE
Dziekuje,az mi cieplej na serduchuBylam dzisiaj grzecznie w szkole i nie moglam sie doczekac,kiedy dopadne komputer i zobacze ile mnie ominelo.A tu taka niespodzianka.
Wczoraj popelnilam grzech straszny,odpuscilam smarowanie cosmelanem.Na policzkach mam takie czerwone plamy,ze az wstyd do ludzi wyjsc.Skora jest tam tak napieta,ze wyglada to jak jakies blizny.Musze odczekac chyba troche.Boje sie,ze zostana mi po tym slady

Jako,ze naleze do rodziny Ivonako,czuje sie zobowiazana do multicytowania,no chociaz proby.Mam nadzieje,ze mi sie uda.
Saga - a Ty wiesz, że Ivonako jest mi siostrą ?

L_V - i znowu -dzień dobry. Przyszłaś sobie do nas pocosmelanić , czy sprzątać

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-09 o 13:53
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:20   #1811
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Saga - a Ty wiesz, że Ivonako jest mi siostrą ?
Mam nadzieje,ze Ty rowniez przyjmiesz mnie do rodziny
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:27   #1812
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Nie jestem powalona tym korektorem. Poza tym, ja teraz nie bardzo go potrzebuję. więc po cholerę go kupiłam ? Chyba tylko będę go używała do skrzydełek nosa, bo mam tam naczynka. I do tego mam taką schizę, że kładąc coś na twarz typu korektor i to jeszcze pedzlem, ścieram filtry. Przy podkłdzie mineralnym to już chyba wszystko by mi z tym pędzlem z twarzy zlazło ?
Buczuś - a Ty masz podkład czy puder mineralny artdeco , bo pudry miały kilka odcieni . Prasowane - 4, a sypkie - dwa. I te ostanie to nawet ładne były. Jeden nawet lekko rożświetlający.
kochanie ,ja mam sypki nr 340,ale mi nie pasuje.Jak stara baba wygladam.Zmarchy podkresla,ze ho ho
Stary 2008-09-09, 13:31   #1813
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze Ty rowniez przyjmiesz mnie do rodziny
Saga - na fajnych ludzi w mojej rodzinie jest zawsze miejsce.
Domuś - moja rodzina się powiększyła! Od strony siostry, więc dla Ciebie powinowata, ale zawsze już bliżej

Cytat:
kochanie ,ja mam sypki nr 340,ale mi nie pasuje.Jak stara baba wygladam.Zmarchy podkresla,ze ho ho
zmyłam to, co miałam teraz na twarzy i sobie położyłam mój ukochany podkąłd Revlona. Jasny jak dupa młynarza, nie zatyka porów, płynny wiec nie wcieram w skórę i nie ścieram filtrów. Dosyć tych eksperymentów

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-09 o 13:52
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:40   #1814
buczacza
Zakorzenienie

OGLASZAM PUBLICZNIE,ZE Z POWODU ZGIELKU W GLOWIE Postanowilam zostac Wasza
babcia.Avatarek pasuje,to co mi tam
MOJE WNUSIE
Stary 2008-09-09, 13:53   #1815
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Madziusia - a może profesjonalny makijaż wypróbujesz przed ślubem?
Zawsze to bardziej trwałe będzie niż własnoręcznie wykonane. I jak trafisz na dobra makijażystke, to na pewno i na ew. poprawki tez Ci cos poleci.
Coby sie nosek nie świecil na zdjęciach
Och denna- ze mnie to istny dziwoląg- nienawidze jak mi ktoś cokolwiek na twarzy robi, nikt poza lekarz mojej twarzy nie dotyka, a do dermatolog to szłam z wymiocinami w przełyku- tragedia. Fryziera tez nienawidze- chodze bo musze włoski podcinać- ale to dla mnie straszne męki. Także makijarz żeby mi kto robił- to ostatnia rzecz na świecie i pewnie to nie. Wszysto zrobie sama, no poza uczesaniem -jakoś przeżyje

Cytat:
zmyłam to, co miałam teraz na twarzy i sobie położyłam mój ukochany podkąłd Revlona. Jasny jak dupa młynarza, nie zatyka porów, płynny wiec nie wcieram w skórę i nie ścieram filtrów. Dosyć tych eksperymentów
Swego czasu -pamietnego pudrowania- też miałm revlona- to był mój najlepszy podkład jaki miałam- super sie trzyma na twarzy i sie tak szybko nie ściera

[quote=buczacza;8937613]Tak kochana ,musisz puderek kupic,ale na TAAAAAka okolicznosc to proponowalabym jakas chanelke,albo shiseido.A co z kiecka,masz cos na oku? Jakby co ,to dawaj fotki.My osadzimy
Kiecke mam upatrzoną- nic szczególnego taka typowa na ślub cywilny- ale bardzo mi sie taka podoba- i wybłagałam żeby uszyli mi mały rozmiar- w piątek sie okaże czy dadzą rade, czy z zakupem do krawcowej po wszelkie zaszewki.
No właśnie te chanelki to taaakie rewelacje?????
Nie chcialabym być znowu natapetowana na grubo jak kiedyś, tylko tak delikatnie musnąć sie pudrem żeby był 100% mat cera i na zdjęciach bez świecącego noska.
Stary 2008-09-09, 13:53   #1816
L_V
Zakorzenienie

Cytat:

L_V - i znowu -dzień dobry. Przyszłaś sobie do nas pocosmelanić , czy sprzątać
Dzień dobry - posprzatać.

Cytat:
Napisane przez madziusia777
No to swietny pomysł. To namawiamy: L_V Kupuj cosmelan. Cosmelan Też jest fajny- zmarszczki wyprasuje, jędrność skóry poprawi, owal podciągnie, wygładzi, rozjaśni, pory zwęzi, odmłodzi i co tylko najlepsze. No kawy nie serwuje i naklewki nie robi- ale wszystko da sie załatwić wśród fajnych cosmitek
A ile to cudo kosztuje? Pewnie tyle co Creme de la Mer.

Chwiliowo mam ciężką depresję pielęgnacyją, bo okazało się ż emój ukochany retin-A, jak i jego zmaiennik - Locacid zostały wycofane z obrotu na terenie PL. Dziękujemy ci, Ministrze Zdrowia.
L_V jest offline  
Stary 2008-09-09, 13:57   #1817
buczacza
Zakorzenienie

BOZE!!!!! NASZA COSMO MAMA!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
taniutki cosmelanik w porownaniu z la mer.Ja place 120 euro za cosm.2
No dobra moze i w tej samej cenie,ale EFEKTY sa

Pisze grubo i wyraznie,zeby mama nie przeoczyla mojego postu
Stary 2008-09-09, 14:00   #1818
L_V
Zakorzenienie

Chyba mnei oczy mylą - Cosmelan 2 kosztuje 500zł??????

http://www.allegro.pl/item431166855_...zebarwien.html

Za to kupię wypasioną torbę w Benettonie!
L_V jest offline  
Stary 2008-09-09, 14:04   #1819
madziusia777
Zadomowienie

L_V - cosmelan 2 kosztuje około 500zł. słoiczek 30ml.(ale można i taniej dostać, trzeba tylko poszukac)
Też ma retinol i to dużą dawkę w składzie i to dlatego tak prasuje zmarszczki, wygładza i wogóle.
Możesz sobie fundnąć cały zestaw cosmelan1 cena od 1400 i w górę zależy gdzie..... to wtedy efekt odmładzający to jak lifting u dobrego chirurga. niektóre kobiety robia właśnie cosmelan w celach odmładzających.
No więc lepiej sie cosmelanić niż sprzątać.

Ja też wielkimi literami żebym była widoczna.

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-09-09 o 14:06 Powód: Buczacza napisała na grubo to ja na wielko
Stary 2008-09-09, 14:07   #1820
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
L_V - cosmelan 2 kosztuje około 500zł. słoiczek 30ml.(ale można i taniej dostać, trzeba tylko poszukac)
Też ma retinol i to dużą dawkę w składzie i to dlatego tak prasuje zmarszczki, wygładza i wogóle.
Możesz sobie fundnąć cały zestaw cosmelan1 cena od 1400 i w górę zależy gdzie..... to wtedy efekt odmładzający to jak lifting u dobrego chirurga. niektóre kobiety robia właśnie cosmelan w celach odmładzających.
No więc lepiej sie cosmelanić niż sprzątać.

Dziewczyny, ale czy Wy wiecie jaką ja cudną buźkę miałam po retinie -A? Wylinka straszna, ale potem już tylko lepiej i lepiej. Kosztował 32zł. I mi go wycofali!!!!!

Nie mam przebarwień i zmarszczek, chciałam cos przeciwstarzeniowego, chyba się rozpłaczę
L_V jest offline  
Stary 2008-09-09, 14:10   #1821
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, ale czy Wy wiecie jaką ja cudną buźkę miałam po retinie -A? Wylinka straszna, ale potem już tylko lepiej i lepiej. Kosztował 32zł. I mi go wycofali!!!!!

Nie mam przebarwień i zmarszczek, chciałam cos przeciwstarzeniowego, chyba się rozpłaczę

wycofali ,bo cos z nim nie tak bylo! Zawsze tak jest.Pewnie jakies dzikie przeciwdzialania mial
Cosmelanik jak na razie dostepny

albo jest odwrotnie ,Twoja retinka taka dobra,ze wycofali ,bo beda ja sprzedawac pod inna nazwa za 200zl

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-09 o 14:15 Powód: przekrecone literki
buczacza jest offline  
Stary 2008-09-09, 14:14   #1822
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:

..... Nie ma przebarwień i zmarszczek??????
Boska cosmo mama.

Nie płacz mamusiu cosmelan też może być przeciwstarzeniowy.
My tu nic innego nie znamy
Stary 2008-09-09, 14:14   #1823
kamilia
Zadomowienie

Cytat:

Popłacz sobie. My lubimy tu łzy fajnych kobiet - przytulimy, zaopiekujemy , pocieszymy.
A taki słoiczek cos 2 to starcza na ok 3-4 miesiące.
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-09, 14:16   #1824
denna
Rozeznanie

[quote=madziusia777;893808 9] Och denna- ze mnie to istny dziwoląg- nienawidze jak mi ktoś cokolwiek na twarzy robi, nikt poza lekarz mojej twarzy nie dotyka, a do dermatolog to szłam z wymiocinami w przełyku- tragedia. Fryziera tez nienawidze- chodze bo musze włoski podcinać- ale to dla mnie straszne męki. Także makijarz żeby mi kto robił- to ostatnia rzecz na świecie i pewnie to nie. Wszysto zrobie sama, no poza uczesaniem -jakoś przeżyje

Swego czasu -pamietnego pudrowania- też miałm revlona- to był mój najlepszy podkład jaki miałam- super sie trzyma na twarzy i sie tak szybko nie ściera

Cytat:
Tak kochana ,musisz puderek kupic,ale na TAAAAAka okolicznosc to proponowalabym jakas chanelke,albo shiseido.A co z kiecka,masz cos na oku? Jakby co ,to dawaj fotki.My osadzimy
Kiecke mam upatrzoną- nic szczególnego taka typowa na ślub cywilny- ale bardzo mi sie taka podoba- i wybłagałam żeby uszyli mi mały rozmiar- w piątek sie okaże czy dadzą rade, czy z zakupem do krawcowej po wszelkie zaszewki.
No właśnie te chanelki to taaakie rewelacje?????
Nie chcialabym być znowu natapetowana na grubo jak kiedyś, tylko tak delikatnie musnąć sie pudrem żeby był 100% mat cera i na zdjęciach bez świecącego noska.
Madziusia, a podasz linka do tej kiecki?
Ja tez az 160 mierze i 48 kg żywej wagi
I tez mnie najpierw cywilny czeka, a potem kościelny, bo mój facet jakiś taki, że chce wszystkie możliwe śluby ze mną brac - nawet jakby to pięc po kolei było)
JA sobie znalazlam w necie taka prosta kiecke - ale samo zdjęcie tylko , bez producenta i chyba z tym rusze do jakiego krawca, żeby materiał odpowiedni doradzil, żeby sie dobrze ukladala.
A najgorsze - że ja sie W SPODNIACH URODZIŁAM!!!! Spódnice i sukienki nakładam tylko pod przymusem, a do slubu nijak nie wypada w spodniach i trza kiecke nałożyć - chyba sie w niej nie wywale po drodze
Chciałam tu wkleic linka do sukienki , ale nei wiem czy wolno? Moze Ci wysle, to doradzisz, skoro jestes w temacie?
Co do makijazu, ja musze miec profesjonalny, bo mam tlusta cere i bez tych wszelkich tam fixatorów, utrwalaczy i innych mistyfikacji ani rusz
denna jest offline  
Stary 2008-09-09, 14:24   #1825
madziusia777
Zadomowienie

[quote=denna;8938371]
Cytat:
Och denna- ze mnie to istny dziwoląg- nienawidze jak mi ktoś cokolwiek na twarzy robi, nikt poza lekarz mojej twarzy nie dotyka, a do dermatolog to szłam z wymiocinami w przełyku- tragedia. Fryziera tez nienawidze- chodze bo musze włoski podcinać- ale to dla mnie straszne męki. Także makijarz żeby mi kto robił- to ostatnia rzecz na świecie i pewnie to nie. Wszysto zrobie sama, no poza uczesaniem -jakoś przeżyje

Madziusia, a podasz linka do tej kiecki?
Ja tez az 160 mierze i 48 kg żywej wagi
I tez mnie najpierw cywilny czeka, a potem kościelny, bo mój facet jakiś taki, że chce wszystkie możliwe śluby ze mną brac - nawet jakby to pięc po kolei było)
JA sobie znalazlam w necie taka prosta kiecke - ale samo zdjęcie tylko , bez producenta i chyba z tym rusze do jakiego krawca, żeby materiał odpowiedni doradzil, żeby sie dobrze ukladala.
A najgorsze - że ja sie W SPODNIACH URODZIŁAM!!!! Spódnice i sukienki nakładam tylko pod przymusem, a do slubu nijak nie wypada w spodniach i trza kiecke nałożyć - chyba sie w niej nie wywale po drodze
Chciałam tu wkleic linka do sukienki , ale nei wiem czy wolno? Moze Ci wysle, to doradzisz, skoro jestes w temacie?
Co do makijazu, ja musze miec profesjonalny, bo mam tlusta cere i bez tych wszelkich tam fixatorów, utrwalaczy i innych mistyfikacji ani rusz
....ooo to wyślij mi to popatrze, no ja niestety też i w tym jestem dziwoląg- bo nie umiem z internetu kupować tzn- musze na żywo coś widzieć, pomacać, powąchać, przymierzyć (tym bardziej że problem z rozmiarem) i dopiero po takich rytuałach kupuje.
Więc taka jestem
Stary 2008-09-09, 14:51   #1826
buczacza
Zakorzenienie

madziusiu ja nie wiem czy chanelki sa lepsze,od innych.Pewnie i nie! Z tego co sie naumialam na forum to to,ze puder za 20 zl moze byc lepszy od pudru za 200zl
Z chanelka to ja wylecialam ,bo na taaaka okolicznosc to by sie przydala.
A kiedy w koncu pokazesz nam Swoje oblicze?????
Stary 2008-09-09, 14:56   #1827
denna
Rozeznanie

Cytat:
madziusiu ja nie wiem czy chanelki sa lepsze,od innych.Pewnie i nie! Z tego co sie naumialam na forum to to,ze puder za 20 zl moze byc lepszy od pudru za 200zl
No własnie - Madziusia777 - wyłaź z ukrycia))))))))
Tez bym chciała wiedziec z kim tu gadam
denna jest offline  
Stary 2008-09-09, 15:04   #1828
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
wycofali ,bo cos z nim nie tak bylo! Zawsze tak jest.Pewnie jakies dzikie przeciwdzialania mial
Cosmelanik jak na razie dostepny

albo jest odwrotnie ,Twoja retinka taka dobra,ze wycofali ,bo beda ja sprzedawac pod inna nazwa za 200zl
Wycofali, bo minister zdrowia coś odbiło

Cytat:
..... Nie ma przebarwień i zmarszczek??????
Boska cosmo mama.
Nie ma, bo od trzech lat stosuje kwasy i retinoidy. A teraz z retinoidów został tylko Diacneal, ale on nie ma takiego kopa.
L_V jest offline  
Stary 2008-09-09, 15:06   #1829
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
No własnie - Madziusia777 - wyłaź z ukrycia))))))))
Tez bym chciała wiedziec z kim tu gadam
Wyjde -wyjde bede musiała. I tak musze zrobić sobie jakieś aktualne zdjecia na wesele chociażby to wkleje coś też w priwate album- jak mi sie uda . Mam nadzieje że to nie skomplikowane? bo nie jestem za bardzo techniczna.
Rany a zdjęć też nienawidze- ale poświęce sie.
Pierwsze zdjęcia pewnie zrobie w sobotę (bo z TZ bedziemy robić)- więc ujżycie moje pocosmelanowe oblicze.
Stary 2008-09-09, 17:18   #1830
buczacza
Zakorzenienie

no to fajnie.W piatek domciu ma urodziny i planuje maske,w sobote madziusia fotki pokaze.Tyle fajnych spraw mnie ominie.A ja sie bede gdzies po Polsce wloczyc

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości