Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-10, 19:27   #1921
castrol
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Castrolko - Olejku - pisząc NIC, miałam na mysli, ze na cosmelanową twarz, na która ew. napadłaby opryszczka i wylazła na pół twarzy nie można stosować wtedy miejscowo nic przeciwko tej opryszczce- tzn. żadnych Zoviraxow, Vratizolinów i co tam jeszcze - z tego powodu, że sa one silnie drażniące, a sama wiesz, że i bez tego przy cosmelanie twarz potrafi palić żywym ogniem
Troche może na wyrost ta przestroga, ale przy wszelkich dośc inwazyjnych zabiegach na trwarz lepiej dmuchać na zimne
A tak w ogóle to fajnie, ze wróciłaś
I dawaj zdjęcie, babo jedna - lubie wiedzieć jakwyglądaja te plamy , które do mnie przezmawiają
UfffffffffKamień z serca.Jeśli chodzi o zdjęcia to spróbuję w weekend mam trochę więcej czasu,bo tak to praca dzieci dom,matka Polka jestem do tego mało techniczna i jeszcze walkę z plamami zaczęłam .Ale spróbuję.A tak z innej beczki:znacie jakiś dooooooobry specyjik na włosy,bo po lecie bardzo mi się zniszczyły,a pani w drogerii miała jakąś cud maszynę do sprawdzania włosów-Diagnoza :u nasady przetłuszczają się.Kazała szamponem do przetłuszczających włosów je traktować ,ale jak tu je tym myć jak one takie zniszczone i suche,przecierz ja grzebienia nie włożę we włosy.Wszystkwiedżmy Hilfe!!!!!!!!!!!
castrol jest offline  
Stary 2008-09-10, 19:30   #1922
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Castrolko - Olejku - pisząc NIC, miałam na mysli, ze na cosmelanową twarz, na która ew. napadłaby opryszczka i wylazła na pół twarzy nie można stosować wtedy miejscowo nic przeciwko tej opryszczce- tzn. żadnych Zoviraxow, Vratizolinów i co tam jeszcze - z tego powodu, że sa one silnie drażniące, a sama wiesz, że i bez tego przy cosmelanie twarz potrafi palić żywym ogniem
Troche może na wyrost ta przestroga, ale przy wszelkich dośc inwazyjnych zabiegach na trwarz lepiej dmuchać na zimne
A tak w ogóle to fajnie, ze wróciłaś
I dawaj zdjęcie, babo jedna - lubie wiedzieć jakwyglądaja te plamy , które do mnie przezmawiają
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
dzięki buczuś za miłe słowa .Czy wiecie może ktoś na ebayu ma cos2 w dobrej cenie?Wprawdzie mam jeszcze ale nie chciałabym znowu płacić 5 stów.Poza tym moje koleżanki też chcą i mnie jako "doświadczoną" w tym względzie obarczyły zakupem ale skąd wziąć tę dobrą cenę?
Ja u mojej lekarki kupuję za 450,ale to chyba żadna rewelka,jaśli ktoś ma taniej chętni się przyłączę
castrol jest offline  
Stary 2008-09-10, 19:38   #1923
castrol
Zadomowienie

Ane ,ja kupuję u mojej lekarki za 450,ale to chyba żadna rewelka.Jeśli ktoś zna taniej niech przemówi albo zamilknie na zawszeChoroba z tym serwerem na wizaz -chodzi coraz wolniej i nic nie widzę ,czy to tylko u mnie?????
castrol jest offline  
Stary 2008-09-10, 19:44   #1924
Masima
Zadomowienie

Tyle się opisałam i wszystko wcięło. Jak tak dalej pójdzie to odpowiem rano.
Masima jest offline  
Stary 2008-09-10, 19:53   #1925
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Tyle się opisałam i wszystko wcięło. Jak tak dalej pójdzie to odpowiem rano.
uwaga!!!! Testuje,bo tez sie naprodukowalam i wcielo
Stary 2008-09-10, 19:56   #1926
ane120
Zadomowienie

rany zeżarło mi cały tekst.A chciałam zapytać jak potwierdzić oczekującym na potwierdzenie przyjażni .Ja chyba jakaś głupkowata jestem help
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-10, 20:02   #1927
Masima
Zadomowienie

No więc tak. Z uwagi na to że wielocytowanie nadal jest mi obce postaram sie indywidualnie każdemu odpowiedzieć.

Buczek fajnie ze ci Baileys smakuje. Wypróbuj kokosówkę bo warto.
Ponadto odebrałam dzisiaj zamówienie z apteki, krem specjalny Emolium, myślę ze powinno się nim rzeczywisćie zainteresować. Dośc dobry specyfik, pisze ze do bardzo przesuszonej skóry (takiej jak nasza po cos) i wystarcza stosowanie dwa razy dziennie. Poza tym cena 20 zł za 75 ml też jest niezła. Ulotka interesujaca.

Castrolek czy stosowałaś może tabsy anty ? Albo w ciaży wyskoczyły ci pierwsze przebarwienia ? To by była odpowiedż na to skad je masz.

Ane120 na ebayu coraz mniej sie opłaca kupować sam cosmelan 2. Jeszcze tylko całe zestawy są w dobrej cenie, a sam cos 2 za 155 $ + 35 $ wysyłka razy kurs dolara 2,2 zł to już cena nie taka znowu atrakcyjna, do tego dochodzi czynnik ryzyka jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia. Nie wiem czy czytałam wcześniejsze posty dziewczyn któe zmuszone były czekać na zamówienie nawet dwa miesiace.

Alesjaa dzwoniłam dzisiaj na Piękną. Skontaktowali się z dystrybutorem na Polskę i niestety conajmniej dwa - trzy tygodnie trzeba czekać na zamówienie. Tak więc czeka nas kolejna przerwa. Ponoć jest boom na cosmelan w tym okresie i schodzi na pniu.

Ani edytować się nie da ani nic. A potem L_V nakrzyczy, jak juz nic nie wiadomo co się dzieje i kiedy co kto pisze.
L_V czy pracujecie nad wzmocnieniem serwerów ? Tak nie moze być, weczorem praktycznie nie można korzystać z forum.
Wiem co miałam jeszcze dodać. Odnosnie pielęganacji włosów stosuje kosmetyki firmy ALFAPARF którę zakupić można wyłącznie w salonch fryzjerskich. nie są to tanie specyfiki. Szampon 40 zł, odżywka/maska 60 zł. Starcza na 3 m-ce mniej więcej. Rozczesywanie bez problemu długich, kręconych i farbowanych włosów, czego żadna odżywka nigdy nie potrafiła,a tu są sekundy po prostu. Do tego odżywaka rewitalizująca służy do odbudowy i wzmocnienia delikatnych uszkodzonych i osłabionych włosów.
Masima jest offline  
Stary 2008-09-10, 20:12   #1928
ane120
Zadomowienie

już 2 razy mi zeżarło piszę trzeci raz. Powiedzcie proszę co zrobić żeby oczekującym na potwierdzenie przyjażni potwierdzić ja taka jakaś mało techniczna baba help
ane120 jest offline  
Stary 2008-09-10, 20:17   #1929
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
"z chomikami" to masz mnie na mysli?
Buczuś z chomikami mam na myśli siebie, bo coś kiedyś wspomniałaś, że cosm. na nie pomaga.

Masimka, właśnie popijam balejsa(czy jak mu tam).Pychota.
Obleciałam 3 apteki. Pytałam o emolium i allerco. Jest tylko emolium. Więc jakie to jest, tłuste, nietłuste,wodniste, łatwo sie wchłania itp. Napisz coś z własnego macania. Kiedy chcesz to nakładać? Na noc cos2, rano emolium i filtry czy jak? Wiecie co, boję się, że od wazeliny to ja tez takich potówek dostanę, bo moja skóra na tłustawe rzeczy tak reaguje. Na ile wystarcza hydrowital? Masimka po ilu dniach skończyło Ci się opakowanie heviranu?

Ane
wchodzisz w nowe wiadomości (u samej góry strony)/ prośby o zaprzyjaźnienie/zaznaczasz osoby które chcesz zaprzyjaźnić/zachowaj zmiany

Masimka odnośnie ALFAPARF - kiedyś zainteresowałam sie tą firmą jeśli chodzi o skład. Na forach gdzie analizowane były składy, kosmetyki te wypadają słabo. Nie ma w nich nic odżywczego i leczniczego(lub jest niewiele) i w większości to silikony itp, które na chwilę poprawiaja wygląd nie regenerując od wewnątrz. Pamiętam, że analizowałam wtedy skład jakichś kryształków z tej firmy. Tutaj tez niestety potwierdza się fakt, że zwykła odżywka za 17 zł(Wax L'Biotica) lub nawet za 6zł. (maska pollena malwa gloria) lepsze. Poczytaj na forach włosowych, włosy dęba stają.
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-10, 20:32   #1930
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczuś z chomikami mam na myśli siebie, bo coś kiedyś wspomniałaś, że cosm. na nie pomaga.

Masimka, właśnie popijam balejsa(czy jak mu tam).Pychota.
Obleciałam 3 apteki. Pytałam o emolium i allerco. Jest tylko emolium. Więc jakie to jest, tłuste, nietłuste,wodniste, łatwo sie wchłania itp. Napisz coś z własnego macania. Kiedy chcesz to nakładać? Na noc cos2, rano emolium i filtry czy jak? Wiecie co, boję się, że od wazeliny to ja tez takich potówek dostanę, bo moja skóra na tłustawe rzeczy tak reaguje. Na ile wystarcza hydrowital? Masimka po ilu dniach skończyło Ci się opakowanie heviranu?

Ane
wchodzisz w nowe wiadomości (u samej góry strony)/ prośby o zaprzyjaźnienie/zaznaczasz osoby które chcesz zaprzyjaźnić/zachowaj zmiany

Heviram starcza na 10 dni. Trzeba go zażywać co 8 godzin, tak jak antybiotyk.
Emolium na razie stosowałam na noc, ale najlepszy efekt jest jak sie używa dwa razy dziennie. Nie wiem czy sie świece po tym, dzisiaj sie przyjrze. O 10 zastosowałam cos2. Emolium posmaruje sie przed spaniem dopiero. Nie jest geste.

Zacytuje to co pisze na ulotce m.in:
Jest emulsją typu woda w oleju. Długotrwale nawiża. Łagodzi świąd. Odbudowuje naturalną warstwę hydrolipidową skóry oraz ogranicza transepidermalną utratę wody. Wspomaga leczenie w stanach zaostrzenia chorób przebiegających z suchością skóry.

Podobny jest po aplikacji jak ten drugi krem Allerco. Ale ten Emolium ma zdecydowanie lepsze właściwosci no i jest go dwa razy wiećej w tej samej cenie.
Przebadany przez centrum zdrowia dziecka inoworodki można nim już smarować od 1 miesiąca życia, wiec alergikom też nie powinien zaszkodzić.
Dodam ze przeczytałam ulotkę na której są reklamowane inne specyfiki tej firmy i też myślę że waerto by sie było nimi zainteresować.

A takwogóle to seria EMOLIUM została wyprodukowana dla skóry patologicznie suchej
Masima jest offline  
Stary 2008-09-10, 20:40   #1931
buczacza
Zakorzenienie

ivonako naloz bardzo grubo maske na owal i troche na szyje.Mnie troche pomoglo,sciagnelo mi skore na tyly jak po liftingu.
Stary 2008-09-10, 20:47   #1932
ivonako
Zadomowienie

Buczuś szyi nie ruszam, bo potem nie będzie mi się chciało tego filtrować. I nie daj Boziu jeszcze mi sie plamy porobią. Szyje i dekolt mam ok więc sobie daruję. Buczuś wypiłam spory kieliszek balejsa i więcej nie mogę. Tym sie nie da opić chyba A jak tam u Ciebie z tym piciem? Kiedyś balejsa z kawa lubiłam. Jutro wypróbuję.
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-10, 21:10   #1933
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
ivonako naloz bardzo grubo maske na owal i troche na szyje.Mnie troche pomoglo,sciagnelo mi skore na tyly jak po liftingu.
Buczuś - można jeszcze zastosować lifting pt koński ogon. Optymalnie - gumka recepturka bo się nie luzuje

Plamki - Kochane - nie wiem, jak Was,ale mnie początek roku szkolnego i :znowu lekcje i mamo, a o co tu chodzi, nie umiem tego, ile lat jeszcxe mam chodzić do szkoły i po co mi ona - powala mnie. Wieczorem jestem kobieta - ryjówka.

Słoneczka- zauważyłam ,zę coraz bardziej te miejsca, w których były najwieksze plamy ( i nadal jest ich lekki ślad ), czerwienieją, sa podrażnione, inaczej reagują na cos2. Jestem półtora miecha po cos1 i o co tu chodzi ???? Chyba któraś z nas już o tym pisała - przeszło ? Czy przeszło w cos innego
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-10, 21:18   #1934
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - można jeszcze zastosować lifting pt koński ogon. Optymalnie - gumka recepturka bo się nie luzuje

Plamki - Kochane - nie wiem, jak Was,ale mnie początek roku szkolnego i :znowu lekcje i mamo, a o co tu chodzi, nie umiem tego, ile lat jeszcxe mam chodzić do szkoły i po co mi ona - powala mnie. Wieczorem jestem kobieta - ryjówka.

Słoneczka- zauważyłam ,zę coraz bardziej te miejsca, w których były najwieksze plamy ( i nadal jest ich lekki ślad ), czerwienieją, sa podrażnione, inaczej reagują na cos2. Jestem półtora miecha po cos1 i o co tu chodzi ???? Chyba któraś z nas już o tym pisała - przeszło ? Czy przeszło w cos innego
bede konski ogon robic.
Ja tez mam szkole,cholera mnie bierze,bo dziecko francuskiego sie uczy,a ja nic pomoc nie moge.Wstyd normalnie
Mysle,ze reakcja jest normalna.(plamy mam na mysli)
sorry,pisze w skrocie,bo sie boje,ze mi znowu wytnie

ivonako,ja juz drugi kieliszek pije.Jak narazie zyje
Stary 2008-09-10, 21:22   #1935
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
bede konski ogon robic.
Ja tez mam szkole,cholera mnie bierze,bo dziecko francuskiego sie uczy,a ja nic pomoc nie moge.Wstyd normalnie
Mysle,ze reakcja jest normalna.(plamy mam na mysli)
sorry,pisze w skrocie,bo sie boje,ze mi znowu wytnie

ivonako,ja juz drugi kieliszek pije.Jak narazie zyje
normalna - czyli też tak miałaś ? Jakoś mnie to martwi
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-10, 21:26   #1936
castrol
Zadomowienie

Napisałam do Wizazu zażalenie!przeciesz nic się nie da czytać od kilku dni.Wy też wyślijcie ,niech coś z tym zrobią
Ivanko,brałam anty tabsy ,ale od 10 miesięcy nie biorę,a plamy w czsie lata zrobiły się jeszcze gorsze mimo wszelkiej ochrony.
Ktoś pytał o clairal SVR na plamy.Smarowałam sie tym na wiosnę przez 3 miesiące,nic to nie dało(minimalne prawie niewidoczne wybielenie)a plamy po lecie i tak wyszły-Nie ma jak cos -u mnie efekt prawie natychmiastowy-z efektami ubocznymi:burak na twarzy ,zajady.spuchnięte oczy,ale to chyba przejdzie.Ale plamy zniknęły!
Jeśli chodzi o przyczyny przebarwień to będę nadal szukać-może znajdę.Bardzo dużo dałyby opisy waszych przebarwień,może byśmy do czegoś doszły i cos do końca życia niebyłby konieczny.Baaaaaaaardzo intresują mnie przyczyny powstania waszych przebarwień.Napiszcie proszęPRECZ Z PLAMAMI!PRECZ Z WOLNYM JAK ŚLIMAK KOMPEM!!!!!!!!!!!!!!Nap iszcie kiedy pierwszy raz je zauważyłście jak to byo.......
castrol jest offline  
Stary 2008-09-10, 21:27   #1937
buczacza
Zakorzenienie

kamilciu,mialam to.Jak byly szare jakby cienie,zaczelam grubiej smarowac i czesciej,ale tylko na te plamy.Jakos po 2 dniach te okolice byly czerwone i podraznione.Skora zaczela w tych miejscach intensywniej schodzic ,no i plamy zeszly
DOPISEK
Dieselku,a Ty co.Prace dyplomowa pisac chcesz

Dobra,moje plamy mam od 12 lat,moze dluzej.Najpierw zrobil sie wasik pod nosem(tabletki anty.)Kupilam wtedy w Polsce w zwyklej drogeri krem dr.Eris-Uwaga -pomogl po 2 tygodniach wasik zniknal.Kremik cudo tez.Zaraz jak go do sprzedazy dali to miesiac pozniej wycofali!!!! Pojecia nie mam dlaczego
2 lata pozniej zaczely sie przebarwiac policzki i skronie,ale nierownomiernie.(Tabsow juz nie bralam)
Zaczelam przygode z kwasami i z porazka,bo stare plamy zosataly i doszle nowe BIALE.Taki wyzarty naskorek mialam.Doszlo do tego,ze nikt mi o filtrach nie mowil.To zaczely sie te plamy rozmnazac!!!HQ tez uzywalam,a co ja pisac bede.WSZYSTKO probowalam,az cosmelanika poznalam

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-10 o 21:48 Powód: plama
buczacza jest offline  
Stary 2008-09-10, 21:37   #1938
castrol
Zadomowienie

Cytat:

Znam ten ból szkoła moich dzieci mnie przytłacza.Jak patrzę ile one mają zajęć lekcji i ile waży ich plecak to ciarki przechodzą.Ja miałam lepiej-po szkole godzinami na trzepaku wisiałam i było superowo !!!!!!!!Najgorsze że nie można wysiąść z tego pociągu szkolnego,tylko raz w roku trochę luziku na wakacje.
DZIEWCZYNY przeczytajcie proszę mój wątek dot.przyczyny przebarwień i napiszcie coś:cmo k::cmok :
castrol jest offline  
Stary 2008-09-10, 21:50   #1939
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Napisałam do Wizazu zażalenie!przeciesz nic się nie da czytać od kilku dni.Wy też wyślijcie ,niech coś z tym zrobią
Ivanko,brałam anty tabsy ,ale od 10 miesięcy nie biorę,a plamy w czsie lata zrobiły się jeszcze gorsze mimo wszelkiej ochrony.
Ktoś pytał o clairal SVR na plamy.Smarowałam sie tym na wiosnę przez 3 miesiące,nic to nie dało(minimalne prawie niewidoczne wybielenie)a plamy po lecie i tak wyszły-Nie ma jak cos -u mnie efekt prawie natychmiastowy-z efektami ubocznymi:burak na twarzy ,zajady.spuchnięte oczy,ale to chyba przejdzie.Ale plamy zniknęły!
Jeśli chodzi o przyczyny przebarwień to będę nadal szukać-może znajdę.Bardzo dużo dałyby opisy waszych przebarwień,może byśmy do czegoś doszły i cos do końca życia niebyłby konieczny.Baaaaaaaardzo intresują mnie przyczyny powstania waszych przebarwień.Napiszcie proszęPRECZ Z PLAMAMI!PRECZ Z WOLNYM JAK ŚLIMAK KOMPEM!!!!!!!!!!!!!!Nap iszcie kiedy pierwszy raz je zauważyłście jak to byo.......
Cytat:
Znam ten ból szkoła moich dzieci mnie przytłacza.Jak patrzę ile one mają zajęć lekcji i ile waży ich plecak to ciarki przechodzą.Ja miałam lepiej-po szkole godzinami na trzepaku wisiałam i było superowo !!!!!!!!Najgorsze że nie można wysiąść z tego pociągu szkolnego,tylko raz w roku trochę luziku na wakacje.
DZIEWCZYNY przeczytajcie proszę mój wątek dot.przyczyny przebarwień i napiszcie coś:cmo k::cmok :
no napisalam Ci,wyzej czytaj
A ja pamietam,ze mialam drewniany piornik.Piekny byl
Stary 2008-09-10, 21:59   #1940
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
ja poszukuje teraz dla mojego 10 - latka plecaka z kółkami. Są tez takie fajne, dla chłopaków tylko nie mogę namierzyć.
Moje plamy -oooooo... to długa historia - lata całe najpierw leki na zaburzenia hormonalne ( Diane), a potem jod na niedoczynność tarczycy i reakcja - plamy, kilka dni po rozpoczęciu jodu. Taka dziwna jestem . Swego czasu skutecznie wywabiłam plamy mocnymi kwasami ,ale znowu wyszły. Teraz dużo wiecej weim o filtrach, plus cosmelan więc liczę na gładkie lico

Cytat:
no napisalam Ci,wyzej czytaj
A ja pamietam,ze mialam drewniany piornik.Piekny byl
a chińskie, pachnące gumki pamiętasz ?

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-11 o 11:39
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:04   #1941
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
a chińskie, pachnące gumki pamiętasz ?
o JEZU ,pamietam.Boze ,jakie one fajne byly.A pamietasz gume do zucia Donald??? Mozna bylo w Peweksie kupic.Pamietasz ten walutowy sklep?
Marzylam ,zeby tam kupowac,a jak egzotycznie pachnialo
Stary 2008-09-10, 22:10   #1942
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
o JEZU ,pamietam.Boze ,jakie one fajne byly.A pamietasz gume do zucia Donald??? Mozna bylo w Peweksie kupic.Pamietasz ten walutowy sklep?
czy pamiętam ?! Oczywiscie! A te gumy były z obrazkami....
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:13   #1943
Alesjaa
Raczkowanie

Dziewczyny pomocy Właśnie umyłam buźkę przed pomazianiem sie cos2 na noc i mnie palą policzki, są mega czerwone Wczoraj wieczoem też tak mialam, pojawily się małe czerwone i piekące miejsca na kościach policzkowych i obok kącików ust. Posmarowałam maścią Advantan, którą przepisałą mi na wszelki wypadek lekarka. Dziś rano darowałam sobie w tych miejscach cos2 a znów użyłam tamtej maści. Myślałam że teraz będzie już lepiej i na noc cos2 pomaziam a tu jest jeszcze gorzej!! prawie całe policzki mam strasznie czerwone i piekące Na razie posmarowałam tą łagodzaca mascia ale nie wyglada to dobrze Co robić?? Czy któraś z was też tak miala?? Nie wiem czy jutro ne pojadę do lekarki
Alesjaa jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:14   #1944
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
czy pamiętam ?! Oczywiscie! A te gumy były z obrazkami....
byly,byly,bo je zbieralam.Nie duzo tego bylo
Najlepsze byly niedziele ,po Kosciele jak slonecznik prazony kupowalam.Taki w gazete owiniety.Ale fajnie bylo

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy Właśnie umyłam buźkę przed pomazianiem sie cos2 na noc i mnie palą policzki, są mega czerwone Wczoraj wieczoem też tak mialam, pojawily się małe czerwone i piekące miejsca na kościach policzkowych i obok kącików ust. Posmarowałam maścią Advantan, którą przepisałą mi na wszelki wypadek lekarka. Dziś rano darowałam sobie w tych miejscach cos2 a znów użyłam tamtej maści. Myślałam że teraz będzie już lepiej i na noc cos2 pomaziam a tu jest jeszcze gorzej!! prawie całe policzki mam strasznie czerwone i piekące Na razie posmarowałam tą łagodzaca mascia ale nie wyglada to dobrze Co robić?? Czy któraś z was też tak miala?? Nie wiem czy jutro ne pojadę do lekarki
a nie masz bepanthen w domu?
Idz moze do lekarza i zrob przerwe 2 dni.
Dziewczyny co sie dzieje? To ta nowa formula cosmelana?

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-11 o 11:38
buczacza jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:19   #1945
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
jeśli mozesz iść do lekarki - idż bo pzred Tobą weekend i po co Ci nerwy ?
A nie dostałaś hydra costam w komplecie ? Mnie Buczuś poradziła Bepanthen i lekarka potem potwierdziła, że można wiec ja teraz kłade cos 2 a kiedy czuję, że mnie piecze , to po paru godzinach bepanthen.
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:20   #1946
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Czyżby był mocniejszy? Hello wszystkim! Ja w imprezowym nastroju !

Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:27   #1947
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Czyżby był mocniejszy? Hello wszystkim! Ja w imprezowym nastroju !

Helloo Angi,a Ty gdzie sie wloczysz,co?
Ja tez sie alkoholizuje.Wlasnej roboty Baileys-em
A skad ten dobry humorek???
Stary 2008-09-10, 22:29   #1948
Angi74
Wtajemniczenie

Cytat:
Helloo Angi,a Ty gdzie sie wloczysz,co?
Ja tez sie alkoholizuje.Wlasnej roboty Baileys-em
A skad ten dobry humorek???
Kochana ja mam zawsze dobry humorek A tak w ogole to ostatnio nadrabiamy zaległosci z przyjaciolmi.. Lece ,bo musze tańczyć! PAAAAAAAA!!!!

Wcale nie jestem pijana
Angi74 jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:31   #1949
Alesjaa
Raczkowanie

Cytat:
Mam bepanthen ale posmarowałam się Advantanem, on też jest łagodzący.. Myślicie ze ten pierwszy jest lepszy??
Ale mam wogóle nie swarować się cos2?? Na policzkach i pod ustami to nie ma za duzo do smarowania bo prawie cały ten obszar to jeden wielki ogień Ale na czole sie posmaruje tym bardziej ze tam min walcze z plama.
Alesjaa jest offline  
Stary 2008-09-10, 22:32   #1950
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Kochana ja mam zawsze dobry humorek A tak w ogole to ostatnio nadrabiamy zaległosci z przyjaciolmi.. Lece ,bo musze tańczyć! PAAAAAAAA!!!!

Wcale nie jestem pijana

Milej zabawy
I nie znikaj tak szybko

Cytat:
Mam bepanthen ale posmarowałam się Advantanem, on też jest łagodzący.. Myślicie ze ten pierwszy jest lepszy??
Ale mam wogóle nie swarować się cos2?? Na policzkach i pod ustami to nie ma za duzo do smarowania bo prawie cały ten obszar to jeden wielki ogień Ale na czole sie posmaruje tym bardziej ze tam min walcze z plama.

mnie sie wydaje,ze bepanthen jest lepszy.O WIELE LEPSZY

no i znowu,cytat pod cytatem.
L_V-nie robie tego specjalnie

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-11 o 11:37
buczacza jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości