Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-18, 18:42   #2551
dome
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
co Ty domciu piszesz!!! Laser na oczy,a coz to za metoda

domciu,musisz uwazac na siebie,koniecznie.N ie rob sobie jaj,lekarz ma racje.Musisz zbastowac !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo Ci pompa wysiadzie!!!
Olej wszystko,ubierz cieple skarpetki,otworz wino i odprez sie kochana
buczanta : laser na skórę w bezpośredniej okolicy oczu - laser tzw. mozaika. Skóra po nim jest napięta, zregenerowana plus zostaje wymuszona produkcja kolagenu. W środę go robię, a ponoć w czwartek już jestem kompatybilna ze społczeństwem. Znając mnie - to tak po tygodniu będzie OK.
...skarpety, wino i relaks ... hmm - bardzooo bym chciała

dome jest offline  
Stary 2008-09-18, 18:56   #2552
castrol
Zadomowienie

Czy któraś z was robiła makijaż permanentny?Czy jest to dobra rzecz?Może jak się nie wolno maziać niczym to pójść na całość
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:01   #2553
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczanta : laser na skórę w bezpośredniej okolicy oczu - laser tzw. mozaika. Skóra po nim jest napięta, zregenerowana plus zostaje wymuszona produkcja kolagenu. W środę go robię, a ponoć w czwartek już jestem kompatybilna ze społczeństwem. Znając mnie - to tak po tygodniu będzie OK.
O nie, Żono - Ty się laserem nie wykpisz. chyba, że z gwiezdnych wojen. Żabciu, Ty nie zemdlałaś, bo masz zmarszczki , a poza tym , dobrze pamietam, co napisałaś - od dawna czujesz się slaba. ciśnienie też masz jak przejechana żaba. Chcesz robić laser -ok, ale nie zamiast porządnej diagnozy . Wyspowiadaj się, na jakie jutro wyniki badań CZEKAMY ? Domuś - bądż madra - mamy dzieci, rodzeństwo ( Ivonako ), kochaną babcię Buczkę. Jest dlakogo żyć
kamilia jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:30   #2554
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja sobie geby tatuowac nie bede,za Chiny.Mnie sie nie podoba.
I wcale nie mialam domciu drogich ciuchow na sobie.
Zaczekam do jutra na telefon od pani aptekarki,a jak mi da probki to nawet u niej cos kupie w nagrode.
ale mi sie dzisiaj pisac nie chce
Stary 2008-09-18, 19:40   #2555
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
O nie, Żono - Ty się laserem nie wykpisz. chyba, że z gwiezdnych wojen. Żabciu, Ty nie zemdlałaś, bo masz zmarszczki , a poza tym , dobrze pamietam, co napisałaś - od dawna czujesz się slaba. ciśnienie też masz jak przejechana żaba. Chcesz robić laser -ok, ale nie zamiast porządnej diagnozy . Wyspowiadaj się, na jakie jutro wyniki badań CZEKAMY ? Domuś - bądż madra - mamy dzieci, rodzeństwo ( Ivonako ), kochaną babcię Buczkę. Jest dlakogo żyć
[quote=Masima;9055460]Joasiu nie pamiętam kiedy miałaś maskę robioną, ale ja przez pierwsze dwa tygodnie też uważałam że mi się więcej zmarszczek porobiło właśnie pod oczami, teraz jakby troche lepiej. Zauważyłam że cos2 liftinguje mi skóre. Na skorę pod oczami nakładam maśc arnikową co drugi dzień z bepanthenem na zmiane.

Masimko ,jak przejdziesz na cos 2 co 2-gi dzień to napisz kochana czyz buzią jest lepiej niż dotychczs.Jak będziesz u lekari to spytaj czy w dni bez cos można lepszych kremów używać,a których unikać.Ja sobie obiecuję że jak dojdę do cos co 2-gi dzień,to mi się wszystko naprawi,dlatego jestem ciekawa twojej reakcji na tę zmianę.Wydaje mi się że mamy podobne cery.
Mam na brodzie bardzo wysuszoną i schodzącą skórę maże dzisiaj w te miejsca nie nakładać cos 2 ,tylko mocno nawilżyć?
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:42   #2556
krystyna1958
Raczkowanie

Cytat:
NIGDY WIECEJ NIE BEDE PROSIC O PROBKI
bylam przed chwilka w reformhaus i zapytalam grzecznie,czy ma probki make up hauschki.Pani nawet nie szukala i powiedzial;nie ma!!! I to jakim tonem.No to odeszlam od stoiska z kosmetykami,zaczelam ogladac BIO powidla.I slysze za regalem jak to babsko mowi do drugiej;
-(widzisz , damulcia zyje od probki do probki,oszczedza w ten sposob na drozsze ciuchy.Ze nie ma wstydu)

chcialam sie pod ziemie zapasc,a teraz otworze sobie wino

domciu,i jak tam zdrowko?
Długo już wczytuję się w wasze wypowiedzi. Jesteście po prostu wspaniałe. Chyba w całym necie nie ma ciekawszych osobowości. Tak trzymać.... Nie mam czasu na pisanie , bo mąż prawie cały czas siedzi przy komputerze. Jak uda mi się na chwilę wpaść coś przeczytać to mi przerywa.Taką ma prace. Ta wypowiedz mnie tak rozbawiła, ze nie mogę się powstrzymać do tej pory ze śmiechu i postanowiłam Was wszystkie pozdrowić z Zielonej Góry.
krystyna1958 jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:45   #2557
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Zaczekam do jutra na telefon od pani aptekarki,a jak mi da probki to nawet u niej cos kupie w nagrode.
Ale dlaczego Buczko ?Przeciesz na pewno malujesz kreski,a gdyby mieć takie delikatne na powiekach to byłoby z głowy i oczka zawsze takie wyrażniejsze a nie wyleniałe
Widziałam to na zdjęciach ale nie wiem jak to jest
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:48   #2558
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez krystyna1958 Pokaż wiadomość
Długo już wczytuję się w wasze wypowiedzi. Jesteście po prostu wspaniałe. Chyba w całym necie nie ma ciekawszych osobowości. Tak trzymać.... Nie mam czasu na pisanie , bo mąż prawie cały czas siedzi przy komputerze. Jak uda mi się na chwilę wpaść coś przeczytać to mi przerywa.Taką ma prace. Ta wypowiedz mnie tak rozbawiła, ze nie mogę się powstrzymać do tej pory ze śmiechu i postanowiłam Was wszystkie pozdrowić z Zielonej Góry.
To ja też pozdr.A co chcesz się z nami cosmelanić?
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:49   #2559
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
I o co chodzi z tym dermoprotectoremMD????
Buczka mówiłaś że to kupiłaś, czy miałaś kupić i ciekawam czy to boskie jest, czy tylko jest, czy mogłoby nie być, czy lepiej żeby nie było.

Cytat:
NIGDY WIECEJ NIE BEDE PROSIC O PROBKI
bylam przed chwilka w reformhaus i zapytalam grzecznie,czy ma probki make up hauschki.Pani nawet nie szukala i powiedzial;nie ma!!! I to jakim tonem.No to odeszlam od stoiska z kosmetykami,zaczelam ogladac BIO powidla.I slysze za regalem jak to babsko mowi do drugiej;
-(widzisz , damulcia zyje od probki do probki,oszczedza w ten sposob na drozsze ciuchy.Ze nie ma wstydu)

chcialam sie pod ziemie zapasc,a teraz otworze sobie wino
Buczka bym Cię zlała. Zamiast narobić tam awantury, zwyzywać paniusie, że się im pracowac nie chce, że się nie potrafią zachować a Ty alergiczka jesteś, zamiast do kierownika lecieć.... no Buczka trzeba się było tam postawić tym krowom. Chciałaś się pod ziemię zapaść, Ty ... a czemu Ty? Rozumiem, że powiedziały, że próbek nie ma ale, żeby tak gadać...

Raz byłam świadkiem takiej akcji w Sephorze. Babinka poprosiła o pokazanie jakichś perfum i paniusie powiedziały jej, że to dla niej za drogie.Po całej akcji okazało się, że babinka ma złote karty kredytowe i zakupy robi na ful. Paniusie musiały przepraszać w obecności wszystkich zebranych, kierownik również. Babinka kupiła 3 butelki perfum po ok 300zł. i czwartą dostała w przeprosinach od kierownika+ full próbek.
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:52   #2560
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka mówiłaś że to kupiłaś, czy miałaś kupić i ciekawam czy to boskie jest, czy tylko jest, czy mogłoby nie być, czy lepiej żeby nie było.

Buczka bym Cię zlała. Zamiast narobić tam awantury, zwyzywać Paniusie, że się im pracowac nie chce, że się nie potrafią zachować a Ty alergiczka jesteś, zamiast do kierownika lecieć.... no Buczka trzeba się było tam postawić tym krowom. Chciałaś się pod ziemię zapaść, Ty ... a czemu Ty? Rozumiem, że powiedziały, że próbek nie ma ale, żeby tak gadać...

Raz byłam świadkiem takiej akcji w Sephorze. Babinka poprosiła o pokazanie jakichś perfum i paniusie powiedziały jej, że to dla niej za drogie.Po całej akcji okazało się, że babinka ma złote karty kredytowe i zakupy robi na ful. Paniusie musiały przepraszać w obecności wszystkich zebranych, kierownik również. Babinka kupiła 3 butelki perfum po ok 300zł. i czwartą dostała w przeprosinach od kierownika+ full próbek.
o to dobrze być taką Babinką,może doliby próbki Hauschki
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 19:55   #2561
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Ale dlaczego Buczko ?Przeciesz na pewno malujesz kreski,a gdyby mieć takie delikatne na powiekach to byłoby z głowy i oczka zawsze takie wyrażniejsze a nie wyleniałe
Widziałam to na zdjęciach ale nie wiem jak to jest
Castrolku więc ja Ci powiem, że jest zajefajnie. I jak się ma "kolpo" to nawet nic nie boli.
Ale wtopiłam

Jakbym była taka babinką to próbki Hauschki nie byłyby mi potrzebne

Madziusia jak kiecka itd?
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:12   #2562
krystyna1958
Raczkowanie

Tak , ale muszę odczekać , bo najpierw usuwam pieprzyka z twarzy już w poniedziałek . O ile wiem to chyba ranka będzie musiała się zagoić. Dopiero po tym zabiegu będę się cosmelanić napewno.
krystyna1958 jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:14   #2563
ivonako
Zadomowienie

O to musisz mi koniecznie zdać relację z tego pieprzyka jak już będzie po
Krysia i ze szczegółami
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:14   #2564
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Saga u mnie mija miesiąc. Jutro ide na kontrole i prawdopodobnie zaczne stosowanie cos2 co drugie dzień. Tak twierdzi lekarz. Przy takiej częstotliwosći ci raczej nie wyjdą.
Ja chyba mam juz obsesje na punkcie moich plam.Smaruje sie codziennie i to nie tak tyci tyci,tylko od serca.Zwlaszcza w miejscach,gdzie byly plamy.Po dzisiejszym upiekszaniu sie musze zrezygnowac ze smarowania.Jutro obudze sie ze skorupa na policzkachCo mnie podkusilo wogole,zeby to ruszac
Teraz moje drogie ide pisac wypracowanie na juto do szkoly
Saga76 jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:15   #2565
madziusia777
Zadomowienie

Cześć kochane kosmitki!!!
Ja tak w biegu i w skrócie bo wpadłam na chwilke.
MAAAAAAAAAAAAAASA spraw na głowie i jeszcze więcej kurcze nawet nie mam czasu was pzreczytać.
Ivonaczko- kiecke już mam - taką jak chciałam, kolor i o Jezus nawet rozmiar mi pasuje, teraz latam za butami, dodatkami itp itd.
Budowa juz ku końcowi i padam z wrażenia.
A co doi cosmelanu.....
zaczęłam sie obwicie cosmelanić - nie wiem dlaczego- może chce odświeżyć skórę przed ślubem?- bynajmniej jestem znowu czerwona i o zgrozo złazi mi skóra- ale chyba tak chciałam, zrzucić troche warstwy żeby na ślub była super świerzutka.
Wogóle chce wyglądać wyjątkowo w ten dzień i tak wariacji już dostaje i cosmelanie sie na potęgę.
no dobra jutro dopisze reszte pa kochane
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:16   #2566
ivonako
Zadomowienie

No Buczka dobrze, że jesteś
ivonako jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:21   #2567
buczacza
Zakorzenienie

ivonako wiesz ja nie jestem chamka,to sie z glupimi babami nie bede wdawac w dyskusje Kochanie nie kupilam Derma...czegos tam,bo nie mialam na liscie,ale dlaczego
A ja Wam wszystkim probki wysle,obiecuje.Nie martwcie sie,jest tu pare aptek.
Krystynko,no wlasnie ? Bedziesz sie z nami cosmelanic? My jestesmy mila rodzina.Zapraszamy: ehem:

wolno pisze kurna
madzusia jest,Krysia bedzie sie cosmelanic
a ja mam juz caly dzien dreszcze,bede chora
Dobra wiadomosc,bo jak bede chora to musze isc do apteki po lekarstwa,a wtedy......PROBKI .Beda musialy mi dac

OCZY MNIE TEZ PIEKA

Saga rob przerwe,smaruj sie bepanthem!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

madziusiu kochana,oj bedziesz piekna w tym dniu!!!!! Mialas fotki nam pokazac???

CO WY NIC NIE PISZECIE?????

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-18 o 20:40 Powód: bede chora
buczacza jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:40   #2568
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Megi, Masimka ja u Was wyglada skora pod oczami bo u mnie jest strasznie przesuszona moze za duzo cos.2 laduje.Nawilzam ja w duzych ilosciach ale za bardzo nie pomaga. Jak na razie to mam wiecej zmarszczek niz mialam

Joasia ja też ładowałam dużo cosmelanu pod oczy licząc na jego odmładzające własciwości.Niestet y mam wrażenie ,że się bardziej uwidoczniły (szczególnie te mimiczne) a brak makijażu nie pomaga w ich zakamuflowaniu Myslę,że nie możesz mieć ich więcej... to tylko takie wrażenie.Może to tylko kwestia czasu i odpowiedniego nawilżenia ? Poczekamy,zobaczymy....A gdyby nawet nie to wcześniej priorytetem były plamy, teraz można pomysleć o innych bajerach na twarz Jak dłużej posiedzę na tym forum to kredyty będę brać i upiekszaniu nie będzie końca
Joasia jak sobie radzisz bez solarki i malowania.Ty chyba jak ja jesteś entuzjastką kosmetyków kolorowych.Ja ciągle czuję się goła na twarzy
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:44   #2569
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Na skierowaniu wpisał cymbał całą listę jakiś takich dyrdymałów i skrótów kosmicznych Jutro jak będę wyniki - to przysięgam, że podam

Cytat:
a ja mam juz caly dzien dreszcze,bede chora
Dobra wiadomosc,bo jak bede chora to musze isc do apteki po lekarstwa,a wtedy......PROBKI .Beda musialy mi dac

OCZY MNIE TEZ PIEKA
No to masz anginę lub grypę Zrób sobie grańca i weź wit C1000!!!! Koniecznie

Megi - ja kocham mój efekt MASKI NA TWARZY !!!!!!! Nie wiem co to będzie ... po cosmelanie

dome jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:48   #2570
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

Dome po cholere ci ten laser teraz, skoro COSMELAN ci to wszystko zrobi i napnie skóre koło oczu i zostanie wymuszona produkcja kolagenu. To wszystko przecież wiadomo i to nie od dziś ze robi to własnie cosmelan. Maska piękności. A ty nagle tu z jakimś laserem wyskakujesz
Masima jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:52   #2571
JOASIA71
Raczkowanie

Buczus gnaj kochana po cieple skarpetki i witaminki.Lyk naleweczki na rozgrzewke i bedzie dobrze. Nie daj sie chorobie Ja tez siedze przy kominku z laptopem bo zmarzlak jestem.Dzieki za checi przeslania probek ale moze poczekam na Twoje opinie wiem, ze beda jak zawsze trafne to wystarczy nie chce Cie fatygowac
Megi przyznam sie do grzechu mialam wazne spotkania i troszke podkladu nalozylam ale zaraz po powrocie szybciutko to zmywalam. Jejka ja mi brakuje moich kosmetykow.....
JOASIA71 jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:53   #2572
dome
Zadomowienie

Cytat:
Dome po cholere ci ten laser teraz, skoro COSMELAN ci to wszystko zrobi i napnie skóre koło oczu i zostanie wymuszona produkcja kolagenu. To wszystko przecież wiadomo i to nie od dziś ze robi to własnie cosmelan. Maska piękności. A ty nagle tu z jakimś laserem wyskakujesz
Masiunta : ponoć laser nie przeszkodzi cosmelanowi A cosmelan zacznę chyba po IVONCE ...więc pomyślałam sobie, że mi ta skóra w prezencie się należy
A Megi pisała, że ma po cosmelanie pod oczami - jeszcze gorzej niż było
Zresztą, tak naprawdę, to chyba nie powinnam nakładać cosmelanu pod gały, pamiętasz co mi kosmetyki BU zrobiły - jak TYSON wyglądałam, więc mogę się spodziewać, ze cosmo CUD zrobi tam ze mnieTysona z Gołotą

dome jest offline  
Stary 2008-09-18, 20:54   #2573
buczacza
Zakorzenienie

oj napnie skore,ze hej!
Nawet wina pic mi sie nie chce.Wzielam Vit.C ,goraczke mam.Cosmelana nie nalozylam dzisiaj,nie mam sily.Ide kochane spac .Dobrej nocy aniolki
Stary 2008-09-18, 20:58   #2574
dome
Zadomowienie

No to mamy chorą buczkę do dupy taka robota, a może Ciebie te zawistne małpy z drogerii zaraziły

...wypoczywaj i zdrowiej

Ja też idę spać Kochane moje

dome jest offline  
Stary 2008-09-18, 21:00   #2575
Megi72
Zadomowienie

Buczka na truskawce są 3 maskary YSL .Która to bo chcę zamówić ?

Everlong Lengthening Waterproof Mascara

Everlong Lengthening Waterproof Mascara - # 1W ( Ever Black ) 9ml/0.3oz

Everlong Mascara
Megi72 jest offline  
Stary 2008-09-18, 21:14   #2576
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Castrolku więc ja Ci powiem, że jest zajefajnie. I jak się ma "kolpo" to nawet nic nie boli.
Ale wtopiłam

"kolpo"?
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 21:18   #2577
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Ale wtopiłam

Cholera a mi niektóre grzejniki wysiadły.Rachunki zapłaciłam,tylko wtedy też cosmelan zestaw kupowałam więc może na pocztę już nie poszłam
Oj może nie starczyć na permanentny.
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 21:19   #2578
Masima
Zadomowienie

Dziewczyny w oczekiwaniu na odpowiedż od dr Osadowskiej odnośnie likwidowania rumienia pocosmelanowego maścią sterydowa zadzwoniłam dzisiaj do zaprzyjaźnionego lekarza (co prawda ogolny a nie dermatolog ale bądź co bądź lekarz) i wiecie co on mi powiedział ? Że sam nigdy by sie tym nie smarował na twarzy. Że taka maść to broń obosieczna, albo mi pomoże, albo wywoła mi na twarzy trądzik różowaty którego nie wylecze do końca życia. Poza tym taką mąścią to można sie posmarować góra 4 razy nie więcej. A wogóle że takie maści to nie na rumień i że tym nie zlikwidujesz tego. Przeraził mnie. Ale mu wierze.
Masima jest offline  
Stary 2008-09-18, 21:24   #2579
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny w oczekiwaniu na odpowiedż od dr Osadowskiej odnośnie likwidowania rumienia pocosmelanowego maścią sterydowa zadzwoniłam dzisiaj do zaprzyjaźnionego lekarza (co prawda ogolny a nie dermatolog ale bądź co bądź lekarz) i wiecie co on mi powiedział ? Że sam nigdy by sie tym nie smarował na twarzy. Że taka maść to broń obosieczna, albo mi pomoże, albo wywoła mi na twarzy trądzik różowaty którego nie wylecze do końca życia. Poza tym taką mąścią to można sie posmarować góra 4 razy nie więcej. A wogóle że takie maści to nie na rumień i że tym nie zlikwidujesz tego. Przeraził mnie. Ale mu wierze.

Nie smaruj oj nie.Poczekaj na cos co 2-gi dzień i wszystko wróci do normy.Ciekawe ile czasu tak cosmelanic co 2-gi,może póżniej co 3-ci itd.
castrol jest offline  
Stary 2008-09-18, 21:26   #2580
ane120
Zadomowienie

witam wieczorkiem castrolku ja mam makijaż permanentny :kreski na górnych powiekach i na ustach kontur z cieniowaniem jestem z tego bardzo zadowolona i polecam wszystkim.Wczoraj zalałam wiórki spirytem ale będzie pychaA u mnie w domku jest cieplutko bo synuś pali w kominku.Chciałam jeszcze raz pochwalić estee lauder -idealist super dzisiaj rano nałożyłam iskóra jest nawilżona i gładziutka ale się nie świeci.Muszę sprawdzic na truskawie ile kosztuje i jak mi się skończy clinica to go kupie
ane120 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości