Problem-odchudzanie czy większe piersi :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-29, 23:52   #1
Halloweencorexxxx
Raczkowanie

GG do Halloweencorexxxx

Problem-odchudzanie czy większe piersi :(

Cześć. Mam nie mały problem .
Od dłuższego czasu dręczy mnie pytanie:czy się odchudzić.
Mierzę mniej więcej 155 cm i warzę 46 kg.
Moim OGROMNYM problemem jest buzia-dla mnie to ona jest najwazniejsza,ponieważ to na nią chłopcy patrzą (moja słabość =wygląd),a niestety przez miesiące tyłam,ponieważ półroku temu miałam ładną,chudszą twarz-niestety po objadaniu się słodkościami policzki spulchniały,co daje brzydki efekt-małę oczy,duże policzki i jajowaty kształt twarzy(buzia na pewno nie jest ani w kształcie serca,ale nie jest też bardzo okrągłą,lecz nie jest też wąska i szczupła).
BARDZO CHCIAŁABYM MIEĆ ŚLICZNĄ TWARZ!
Przy takiej nawet makijaż nie pasuje.
Moje pytanie jest takie:co wybrać?Odchudzić się?(jedynym problemem jest to,iż moje jak na razie małe piersi zeszłyby i byłabym płaska zapewne przez całe życie) czy poczekać aż piersi urosną i wtedy się odchudzać...
Dzięki.
Halloweencorexxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 00:22   #2
pani-jesień
Zakorzenienie

Dot.: Problem-odchudzanie czy większe piersi :(

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Cześć. Mam nie mały problem .
Od dłuższego czasu dręczy mnie pytanie:czy się odchudzić.
Mierzę mniej więcej 155 cm i warzę 46 kg.
Moim OGROMNYM problemem jest buzia-dla mnie to ona jest najwazniejsza,ponieważ to na nią chłopcy patrzą (moja słabość =wygląd),a niestety przez miesiące tyłam,ponieważ półroku temu miałam ładną,chudszą twarz-niestety po objadaniu się słodkościami policzki spulchniały,co daje brzydki efekt-małę oczy,duże policzki i jajowaty kształt twarzy(buzia na pewno nie jest ani w kształcie serca,ale nie jest też bardzo okrągłą,lecz nie jest też wąska i szczupła).
BARDZO CHCIAŁABYM MIEĆ ŚLICZNĄ TWARZ!
Przy takiej nawet makijaż nie pasuje.
Moje pytanie jest takie:co wybrać?Odchudzić się?(jedynym problemem jest to,iż moje jak na razie małe piersi zeszłyby i byłabym płaska zapewne przez całe życie) czy poczekać aż piersi urosną i wtedy się odchudzać...
Dzięki.

Może po prostu przestań objadać się słodyczami
Stary 2008-08-30, 00:32   #3
Halloweencorexxxx
Raczkowanie

GG do Halloweencorexxxx

Wyobraź sobie,że to jest tak banalne,ze już od dawna tego nie robię.
Proszę o pomoc.
Stary 2008-08-30, 00:54   #4
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Wyobraź sobie,że to jest tak banalne,ze już od dawna tego nie robię.
Proszę o pomoc.
Wybacz, ale Twoje pytanie jest po prostu głupie
Z czego Ty się chcesz odchudzać? Z twarzy? Lepiej wymodeluj ją tak, by wydawała się szczuplejsza

Chyba jestem już stara, skoro zupełnie nie jestem w stanie pojąć toku myślenia 14-latki

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-08-30 o 02:02
pani-jesień jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 01:03   #5
kasia083
Zadomowienie

GG do kasia083

Cytat:
... moje jak na razie małe piersi zeszłyby i byłabym płaska zapewne przez całe życie) czy poczekać aż piersi urosną i wtedy się odchudzać...
spokojnie, to jakie masz teraz piersi nie wpływa na to jakie one będa w przyszłości faktycznie, jak będziesz tyła, to one będą większe, a jak chudła, to będa sie zmniejszać, ale to jakie one będa normalnie jest sprawą genetyki a nie tego jakie one są teraz
Pozdrawiam
kasia083 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 09:51   #6
Halloweencorexxxx
Raczkowanie

GG do Halloweencorexxxx

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
spokojnie, to jakie masz teraz piersi nie wpływa na to jakie one będa w przyszłości faktycznie, jak będziesz tyła, to one będą większe, a jak chudła, to będa sie zmniejszać, ale to jakie one będa normalnie jest sprawą genetyki a nie tego jakie one są teraz
Pozdrawiam
Dziękuję bardzo!
Myślisz,ze nawet jeśli opchudziłabym się to piersi później i tak urosną?

'pani-jesien'" nie mam 14 lat.
Stary 2008-08-30, 11:16   #7
eLWhy
Zadomowienie

nie masz 14, tylko 15... Dla ludzi 'w pewnym wieku' (w tym dla mnie) niewielka to roznica.

w tym wieku moim zdaniem w ogóle nie powinnaś się odchudzać... Ewentualnie stawiać pierwsze kroki w makijażu i próbować modelować nim twarz. Chyba, że czujesz że absolutnie musisz zrzucić parę kg (choć waga do Twojego wzrostu wcale nie jest nieodpowiednia, a tym bardziej za duża...), to rób to z głową, a nie głódź się...
To nieprawda, że odchudzanie pozbawi Cię piersi. Jak schudniesz z głową, to każde miejsce ciała powinno zeszczupleć równomiernie O ILE w Twoim wieku mozna mówić już o ukształtowanej, proporcjonalnej sylwetce... (dlatego z odchudzaniem powinnaś poczekać jeszcze 2-3 lata).
A w Twoimwieku kształt piersi nie jest jeszcze ostateczny. I zależy od bardzo wielu czynników, nie tylko od masy ciała.
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 15:50   #8
rastafarianica
Przyczajenie

Powiem tak :
Być może to, że Twoja twarz wydaje Ci sie pulchniejsza, to sprawa po prostu dojrzewania
Ja, gdy byłam w podobnym wieku, przeszłam taką metamorfozę "doroślenia" że mama codziennie patrzyła na mnie i nie mogła się nadziwić że tak się zmieniam w oczach
Moim zdaniem nie jest możliwe żeby przy normalnej wadze odkładał Ci się tłuszczyk na... twarzy Po prostu się zmieniasz, moja droga I nie martw się, mi twarz bardzo wyszczuplała gdy dorosłam Zaznaczyły się kości policzkowe i jarzmowe, a nic nie schudłam przez ten czas To normalne zjawisko, i nie przyspieszysz tego ani nie unikniesz Po prostu czekaj I nie odchudzaj się drastycznie, bo tylko zmaleją Ci piersi i rozregulujesz miesiączke pozdrawiam
rastafarianica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości